Lista de start pentru Concurs Poliatlon - Faza pe Municipiu copii 9-10-11 ani, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stanciu Vlad 3924 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:12:44
5 Antonie Victor Stefan 2793 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:99
6 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:35
2 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:23
3 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 00:55:77
4 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 00:55:39
5 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:46
6 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 00:56:34
7 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:59:99
8 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91

Seria: 4
1 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86
2 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:49:24
3 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:34
4 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:47:04
5 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:47:56
6 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:48:63
7 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72
8 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 00:52:17

Seria: 5
1 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 00:46:72
2 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:30
3 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:45:60
4 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:45:00
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:45:10
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64
7 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:46:71
8 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84

Seria: 6
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:43:91
3 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:67
4 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:43:20
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:41
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:43:71
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:44:00
8 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:44:31

Seria: 7
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:42:52
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:42:11
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:41:03
5 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:41:94
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:42:23
7 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:71
8 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:43:04

Seria: 8
1 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:40:61
2 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:40:23
3 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:40:09
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life 00:39:79
5 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 00:40:06
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:23
7 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:40:35
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:40:74

Seria: 9
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 00:39:61
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:39:32
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:38:20
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:37:42
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:37:52
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:38:51
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:39:48
8 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:39:69

Seria: 10
1 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:37:19
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:36:95
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:36:18
4 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:35:13
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:36:12
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:36:51
7 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:37:05
8 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:37:40

Seria: 11
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:34:33
2 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:34:08
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:33:92
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:33:00
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:33:45
6 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:34:00
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:34:30
8 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:34:86

Descalificari
1 Noe Loschi
Observatii: lipsa
3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tuchila Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
2838 2006 Bucharest Sport Club 00:42:83

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Fete (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lupu Maria Anesia 3908 2006 Obswim 99:99:99
3 Neagu Amalia 3907 2006 Obswim 99:99:99
4 Grigoras Anda Elena 2234 2006 Obswim 01:14:82
5 Cristal Trindade Sofia 3485 2006 YST Sport Club 99:99:99
6 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:04:02
2 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:70
3 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 00:56:42
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:52:07
5 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 00:52:16
6 Iordache Iris 2473 2006 Renovatio S.C. 01:01:38
7 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:03:06
8 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:05:54

Seria: 3
1 Gherman Ioana 2227 2006 Obswim 00:51:10
4 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:47:22
5 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:47:70
6 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:49:74
7 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 00:50:78
8 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:51:33

Seria: 4
1 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:46:79
2 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75
3 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:45:00
4 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:19
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:45:13
7 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:46:88

Seria: 5
1 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:43:76
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:43:01
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:42:75
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:42:62
5 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:42:62
6 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:42:98
7 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:43:45
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:44:01

Seria: 6
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99
2 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:40:55
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:40:06
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:39:69
5 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:86
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:40:50
7 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:40:78
8 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:42:00

Seria: 7
1 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:39:54
2 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:39:43
3 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:39:15
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:38:86
5 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:39:05
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:39:15
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:48
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:58

Seria: 8
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:38:05
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:37:38
4 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:36:87
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:36:88
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:37:40
7 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:37:83
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:38:24

Seria: 9
1 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:36:34
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:35:45
3 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:35:36
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:34:20
5 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:34:78
6 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:35:38
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:36:28
8 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:36:61

Descalificari
1 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:50:39
2 Manta Daria
Observatii: lipsa
3484 2006 YST Sport Club 00:49:56

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Radu Antonio 3927 2005 YST Sport Club 99:99:99
5 Manta Rares 3925 2005 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Flueras Andrei Ionut 3906 2005 Obswim 99:99:99
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99
4 Ghinescu Andrei 2420 2005 Obswim 99:99:99
5 Diaconu Ionut Adrian 3912 2005 Obswim 99:99:99
6 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Costin Carol 3923 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 99:99:99
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:50:02
4 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05
6 Panaiteanu Alexandru 2820 2005 Median Bucuresti 00:54:72
7 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:56
4 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:69
5 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 00:42:16
6 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:59
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
8 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:57

Seria: 5
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44
2 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:41:11
3 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:40:88
4 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:40:60
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:40:74
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:40:97
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:25

Seria: 6
1 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:40:49
2 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:43
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:04
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:70
5 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:39:95
6 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:10
7 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:40:45
8 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:53

Seria: 7
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05
2 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:26
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:37:90
5 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:37:91
6 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:38:15
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:38:77
8 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:37

Seria: 8
1 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:37:36
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:28
3 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:37:08
4 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:37:00
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:37:03
6 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 00:37:13
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:51

Seria: 9
1 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:36:65
3 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:36:58
4 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 00:36:25
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:36:54
6 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:36:62
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:69
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:36:95

Seria: 10
1 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 00:36:01
2 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:35:92
3 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:35:72
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:35:69
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:71
6 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:35:73
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:35:96
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24

Seria: 11
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:44
2 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:35:33
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:14
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 00:35:06
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:35:11
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:35:17
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:35:39
8 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:35:59

Seria: 12
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:97
2 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:34:78
3 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:60
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:25
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:34:39
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Aqua Sport Citius 00:34:64
7 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 00:34:89
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:03

Seria: 13
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:33:82
2 Stancu Vlad Stefan 829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:38
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:33:34
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:32:58
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:32:94
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:33:64
8 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:34:00

Seria: 14
1 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:32:39
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:31:92
3 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:31:11
4 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:30:73
5 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:31:03
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:31:74
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:32:13
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:32:42

Descalificari
1 Tunaru Robert
Observatii: lipsa
3928 2005 YST Sport Club 99:99:99
2 Lungu Radu
Observatii: lipsa
1875 2005 YST Sport Club 00:49:61
3 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:44:30
4 Olteanu Andrei
Observatii: lipsa
2474 2005 Aqua Life 00:41:64
5 Balica Cosmin Alexandru
Observatii: lipsa
1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:98
6 Oana Florin Laurentiu
Observatii:
2161 2005 Aqua Life 00:33:36

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Mavromalide Andreea 3929 2005 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 99:99:99
3 Neagu Amalia Diana 3904 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Nitu Maria Mihaela 3195 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 3
1 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 00:51:04
2 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life 00:45:88
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:39
4 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:26
5 Mocanu Alexandra Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:44:20
7 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:49:71
8 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:51:21

Seria: 4
1 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:41:94
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:41:38
5 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:41:09
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:39
7 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 00:41:80
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:96

Seria: 5
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 00:40:18
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36
3 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:39:07
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:00
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:39:03
6 Trusca Alysa Ilona 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:39:16
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:39:81
8 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:40:57

Seria: 6
1 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life 00:38:58
2 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 00:37:56
3 Badea Bianca Maria Mihaela 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:37:26
4 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club 00:37:05
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:37:14
6 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club 00:37:30
7 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:38:53
8 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:38:88

Seria: 7
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:36:93
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:51
5 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:35:60
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:35:66
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:43
8 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:37:04

Seria: 8
1 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:35:08
2 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:35:00
3 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88
4 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:34:58
5 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:34:77
6 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club 00:34:91
7 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 00:35:04
8 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:35:31

Seria: 9
1 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:39
2 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:46
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 00:32:13
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:31:15
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:31:98
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:33:40
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:34:03
8 Busurca Petra 13997 2005 YST Sport Club 00:34:53

Descalificari
1 Popa Thea
Observatii: lipsa
3930 2005 YST Sport Club 99:99:99
2 Ionescu Daria
Observatii: lipsa
3917 2005 Atack Team 99:99:99
3 Vladescu Carina
Observatii: lipsa
3543 2005 Atack Team 99:99:99
4 Benciu Carla
Observatii: lipsa
1499 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Pana Bianca
Observatii: lipsa
3918 2005 Atack Team 99:99:99
6 Marchidanu Ana Maria Andreea
Observatii:
2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51
7 Duta Izabela Maria
Observatii: lipsa
2958 2005 Aqua Sport Citius 00:41:60
8 Solomon Rarinca Bianca
Observatii: lipsa
3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:40:96
9 Belghiru Alexia Lorena
Observatii: lipsa
1315 2005 Bucharest Sport Club 00:36:18
10 Grigorescu Diana Elena
Observatii: lipsa
1752 2005 Steaua CSA 00:35:66

Proba 5 50 metri liber - 11 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:42:95
2 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 00:41:34
3 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 00:40:96
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
6 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:41:08
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16
8 Moise Tudor 3911 2004 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:41
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:69
3 Ghelbereu Eduard Gabriel 3541 2004 Aqua Sport Citius 00:38:07
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:37:94
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:44
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:72
8 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:40:47

Seria: 3
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:93
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:59
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:36:24
5 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 00:36:32
6 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:55
7 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 Aqua Team 00:36:78
8 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 00:37:12

Seria: 4
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:01
2 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:35:56
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:35:14
4 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 00:34:31
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:34:88
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:35:44
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:71

Seria: 5
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74
2 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:33:52
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:33:43
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:33:25
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:33:42
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:62
8 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:33:78

Seria: 6
1 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:32:95
2 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:32:81
3 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:59
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:32:02
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:32:12
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:32:76
7 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:32:93
8 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:33:12

Seria: 7
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:31:32
2 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:30:72
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:30:03
4 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:29:64
5 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:30:00
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:50
7 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:30:96
8 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53

Descalificari
1 Gruia Vasile Robert
Observatii: lipsa
2517 2004 CSS 2 Bucuresti 00:40:70
2 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
531 2004 Bucharest Sport Club 00:36:11

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Macovei Roxana 3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Radu Beatrice 3931 2004 YST Sport Club 99:99:99
5 Boniu Alexandra 3933 2004 YST Sport Club 99:99:99
6 Lopotaru Sophia 3919 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 00:50:67
2 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:46:12
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:42:20
5 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 00:42:45
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:44:33
7 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Aqua Sport Citius 00:47:48

Seria: 3
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:39
2 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:39:43
3 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:09
4 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life 00:37:77
5 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:86
6 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:14
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:58
8 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:09

Seria: 4
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:36:37
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:23
3 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:78
4 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 00:34:29
5 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:34:72
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:34:99
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:36:39

Seria: 5
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:34:16
2 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 00:33:57
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:33:05
4 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 00:32:89
5 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:32:90
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:33:20
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:33:88
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:34:20

Seria: 6
1 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 00:32:61
2 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:85
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:31:58
4 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:31:08
5 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 00:31:14
6 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:31:69
7 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:32:28
8 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:32:70

Descalificari
1 Grigoras Raisa Ioana
Observatii: lipsa
2096 2004 Aqua Team 00:42:65
2 Cimpoesu Amelia
Observatii: lipsa
3932 2004 YST Sport Club 99:99:99
3 Duca Daria
Observatii: lipsa
2639 2004 C.S. Barracuda Campina 00:36:25

Proba 7 50 metri bras - 9 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanciu Vlad 3924 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 01:30:09
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68
5 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:16:19
6 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Ghiocel Cristian Andrei 3940 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:12
2 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:77
3 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:32
4 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:05:71
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 01:06:22
6 Sugaru Rares 2544 2006 CSS 2 Bucuresti 01:07:52
7 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:08:67
8 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:11:39

Seria: 4
1 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 01:04:46
2 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 01:03:84
3 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 01:02:22
4 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 01:01:72
5 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 01:02:17
6 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 01:03:64
7 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:12
8 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 01:04:79

Seria: 5
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 01:00:63
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:59:17
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06
4 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:57:93
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 00:58:20
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07
7 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:00:48
8 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:86

Seria: 6
1 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:57:36
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:57:31
3 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:56:61
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:56:15
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:56:32
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:57:16
8 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:57:70

Seria: 7
1 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:56:00
2 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:55:95
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:55:63
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:55:59
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:55:60
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life 00:55:65
7 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:56:00
8 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02

Seria: 8
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 00:55:21
2 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:53:90
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:53:50
4 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:52:39
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:81
6 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:53:66
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:53:93
8 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:55:27

Seria: 9
1 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:50:91
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:50:48
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:49:37
4 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:47:81
5 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:10
6 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:49:77
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:50:80
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:90

Seria: 10
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:80
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:46:06
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:45:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:42:75
5 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:44:31
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:45:88
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:46:65
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:46:85

Descalificari
1 Noe Loschi
Observatii: lipsa
3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Tuchila Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
2838 2006 Bucharest Sport Club 00:57:31

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iordache Iris 2473 2006 Renovatio S.C. 01:24:51
3 Nicolae Andreea Maria 2540 2006 CSS 2 Bucuresti 01:19:77
4 Cristal Trindade Sofia 3485 2006 YST Sport Club 01:13:78
5 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:18:81
6 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 01:23:77
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 01:10:10
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:06:38
3 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 01:03:93
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:03:44
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:03:95
7 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:08:01
8 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:11:46

Seria: 3
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:03
2 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 01:00:03
3 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:59:79
4 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 00:59:67
5 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 00:59:79
6 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00
7 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:00:93
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 01:02:63

Seria: 4
1 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:58:85
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:34
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:57:75
4 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:57:07
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:57:63
6 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:57:79
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:64
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:59:43

Seria: 5
1 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:56:45
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:56:36
3 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:55:95
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:82
5 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:55:92
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:56:36
7 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:56:44
8 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:56:49

Seria: 6
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:51
2 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:54:72
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:11
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:89
5 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:53:52
6 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:54:63
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:55:11
8 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:73

Seria: 7
1 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:51:10
2 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:50:63
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:50:07
4 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:49:50
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:49:64
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:50:35
7 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:50:88
8 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:51:42

Seria: 8
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:47:97
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:47:33
3 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:46:70
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:44:30
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:45:09
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:23
7 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:47:94
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:48:53

Descalificari
1 Manta Daria
Observatii: lipsa
3484 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 01:02:70

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tunaru Robert 3928 2005 YST Sport Club 99:99:99
4 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:09:60
5 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ion Denis Andrei 3914 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
7 Costin Carol 3923 2005 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
8 Manta Rares 3925 2005 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:05:71
3 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:05:43
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:86
6 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:05:66
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75
8 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:32

Seria: 4
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:58:89
2 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:58:21
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:57:59
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:57:44
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:57:49
6 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84
7 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:50
8 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:59:16

Seria: 5
1 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:56:99
2 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:56:79
3 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:43
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:95
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01
6 Preda Alexandru Stefan 2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69
7 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:56:98
8 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:07

Seria: 6
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:55:76
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:59
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:04
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:44
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:55:11
7 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:68

Seria: 7
2 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:53:82
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 00:53:76
4 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 00:53:18
5 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
6 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:53:79
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:53:84
8 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 00:53:96

Seria: 8
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:53:11
2 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 00:52:71
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:09
4 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:51:93
5 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:52:02
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:52:22
7 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:52:83
8 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:12

Seria: 9
1 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:51:43
2 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:83
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:50:46
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:50:20
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:50:43
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51
7 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:50:87
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:51:72

Seria: 10
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:50:01
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Aqua Sport Citius 00:49:85
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:49:47
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:49:27
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:49:43
6 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:49:73
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:85
8 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:50:03

Seria: 11
1 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:49:00
2 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 00:48:61
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:48:51
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:47:77
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:16
6 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:58
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:48:96
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:15

Seria: 12
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:47:03
2 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
3 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:46:41
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:44:65
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:91
7 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:46:99
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60

Seria: 13
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:43:82
2 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:42:75
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:42:11
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:41:30
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:41:70
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:42:59
7 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:98
8 Stancu Vlad Stefan 829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:20

Descalificari
1 Radu Antonio
Observatii: lipsa
3927 2005 YST Sport Club 99:99:99
2 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
3 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 01:08:97
4 Olteanu Andrei
Observatii: lipsa
2474 2005 Aqua Life 00:59:55
5 Lungu Radu
Observatii: lipsa
1875 2005 YST Sport Club 00:55:90
6 Balica Cosmin Alexandru
Observatii: lipsa
1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:94
7 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life 00:46:43

Proba 10 50 metri bras - 10 ani - Fete (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pana Bianca 3918 2005 Atack Team 99:99:99
5 Vladescu Carina 3543 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Daria 3917 2005 Atack Team 99:99:99
2 Popa Thea 3930 2005 YST Sport Club 99:99:99
3 Nitu Maria Mihaela 3195 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Neagu Amalia Diana 3904 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mavromalide Andreea 3929 2005 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 01:05:50
3 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 01:04:55
4 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 01:01:33
5 Trusca Alysa Ilona 2954 2005 Aqua Sport Citius 01:01:75
6 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:04:96
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:07:77
8 Benciu Carla 1499 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Duta Izabela Maria 2958 2005 Aqua Sport Citius 00:58:96
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:79
3 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club 00:56:59
4 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26
5 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:56:47
6 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:57:43
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:57:81
8 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life 00:59:43

Seria: 5
1 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:54:80
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:26
3 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:94
4 Badea Bianca Maria Mihaela 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:53:88
5 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:53:88
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:95
7 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life 00:54:51
8 Mocanu Alexandra Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:55:48

Seria: 6
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:29
2 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:51:58
4 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club 00:51:47
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:51:54
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:51:79
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:53:36

Seria: 7
1 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:92
2 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:50:59
3 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:50:43
4 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:50:00
5 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 00:50:15
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:50:48
7 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 00:50:87
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 00:51:43

Seria: 8
1 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:49:78
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:59
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:48:00
4 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:47:34
5 Busurca Petra 13997 2005 YST Sport Club 00:47:91
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:48:50
7 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:49:73
8 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 00:49:84

Seria: 9
1 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:45:94
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:45:35
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:42:83
4 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:11
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 00:42:36
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35
7 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:91
8 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club 00:46:60

Descalificari
1 Solomon Rarinca Bianca
Observatii: lipsa
3299 2005 CSS 1 Bucuresti 01:09:61
2 Belghiru Alexia Lorena
Observatii: lipsa
1315 2005 Bucharest Sport Club 00:53:12

Proba 11 50 metri bras - 11 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 01:10:26
4 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:59:43
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:59:51
6 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:10:41
7 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ghelbereu Eduard Gabriel 3541 2004 Aqua Sport Citius 00:57:83
2 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:13
3 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 Aqua Team 00:56:32
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:54:91
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32
6 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 00:56:56
7 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 00:57:50
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06

Seria: 3
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:74
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
3 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:77
4 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:51:76
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:52:94
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:90

Seria: 4
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:51:04
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:49
4 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 00:48:21
5 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:48:42
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:29
7 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:60
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:51:45

Seria: 5
1 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:47:98
2 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:47:47
3 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:46:99
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:46:65
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:46:96
6 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:47:25
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:47:51
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:02

Seria: 6
1 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:46:59
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:45:28
3 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:37
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:44:09
5 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:25
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:42
8 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:46:65

Seria: 7
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:43:54
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:42:14
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:40:93
4 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:38:70
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:39:24
6 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:41:19
7 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:21
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:43:81

Descalificari
1 Gruia Vasile Robert
Observatii: lipsa
2517 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
531 2004 Bucharest Sport Club 00:52:39

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Macovei Roxana 3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Boniu Alexandra 3933 2004 YST Sport Club 99:99:99
6 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Lopotaru Sophia 3919 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Socaciu Monica Daniela 1648 2004 Aqua Sport Citius 01:02:42
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:07:89
6 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Radu Beatrice 3931 2004 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42
4 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:17
5 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:47
6 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30
7 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life 00:59:02
8 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 01:01:02

Seria: 4
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:52:40
2 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:31
3 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:48:66
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:48:83
6 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:49:96
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:51:85
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:53:25

Seria: 5
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:47:74
2 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:46:58
3 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:45:93
4 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 00:44:00
6 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:45:96
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:46:86
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:25

Seria: 6
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:43:85
2 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:41:76
3 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:40:78
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:40:19
5 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 00:40:53
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:41:14
7 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24
8 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 00:44:00

Descalificari
1 Cimpoesu Amelia
Observatii: lipsa
3932 2004 YST Sport Club 99:99:99
2 Largeanu Maria Elisabeta
Observatii: lipsa
1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:83
3 Grigoras Raisa Ioana
Observatii: lipsa
2096 2004 Aqua Team 00:57:20
4 Duca Daria
Observatii: lipsa
2639 2004 C.S. Barracuda Campina 00:44:11

Proba 13 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:50:44
5 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:50:73
6 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:75
2 Serban Mario 3542 2004 Aqua Sport Citius 03:37:44
3 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:76
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:54
5 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:09
6 Ghelbereu Eduard Gabriel 3541 2004 Aqua Sport Citius 03:33:99
7 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 03:44:68
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:47:24

Seria: 5
1 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:16
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 03:15:57
3 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 03:11:94
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 03:09:27
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 03:11:16
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 03:13:40
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:80

Seria: 6
1 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 03:04:48
2 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 03:03:83
3 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:05
4 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 02:59:18
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:59:53
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 03:03:41
7 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 03:04:47
8 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 03:06:27

Seria: 7
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:52:97
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:50:09
3 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 02:41:85
4 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 02:38:95
5 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:39:41
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:76
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:51:23
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:55:23

Descalificari
1 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
531 2004 Bucharest Sport Club 03:22:25

Proba 14 200 metri mixt - 11 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:59:45
2 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 03:37:59
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:06
4 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 03:23:52
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 03:25:57
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 03:28:85
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 03:40:03
8 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 03:20:10
2 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:00
3 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 03:04:45
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 03:01:81
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 03:02:57
6 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 03:06:09
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 03:18:57
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 03:21:49

Seria: 4
1 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:59:37
2 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 02:55:51
3 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 02:51:88
4 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 02:42:45
5 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 02:44:00
6 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 02:53:00
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:56:91
8 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 03:00:88

Descalificari
1 Largeanu Maria Elisabeta
Observatii: lipsa
1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Grigoras Raisa Ioana
Observatii: lipsa
2096 2004 Aqua Team 99:99:99

Proba 15 200 metri liber - 9 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99
4 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
5 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 99:99:99
3 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 99:99:99
4 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life 99:99:99
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
4 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 99:99:99
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 03:35:00
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 03:35:00
3 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 03:27:05
4 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 03:20:00
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 03:20:00
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 03:35:00
8 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 03:35:00

Seria: 7
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 03:14:67
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 03:10:00
3 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 02:55:00
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:50:00
5 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 02:50:11
6 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 03:10:00
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 03:10:00
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 03:20:00

Seria: 8
1 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 02:50:00
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 02:48:44
3 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:45:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:40:00
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 02:41:00
6 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 02:48:00
7 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 02:49:65
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 02:50:00

Descalificari
1 Silaghi Alexandru Sebastian
Observatii: lipsa
1504 2006 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
2 Noe Loschi
Observatii: lipsa
3942 2006 Bucharest Sport Club 03:45:00
3 Tuchila Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
2838 2006 Bucharest Sport Club 03:30:00

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Razvan Constantin Iancu, Eduard Valentin Costache, Dragos Florin Botez, Stefan Laurentiu Zapuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 George Alexandru Postelnicu, Luca Beleuz, Andrei Beleuz, David Dragomir, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 10 Tudor Cristian Andrei Neagu, Eduard Andrei Constantin, Alexandru Sebastian Silaghi, Alexandru Mihai Gurau, 2002 CSS 4 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 12 Dragos Cristian Barnea, Vlad Ionut Marinescu, David Andrei Zaman, Cristian Stefan Vasilescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Calin Mihaescu, Razvan Matei, Andrei Serban Cojocaru, Andrei Milosoiu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Robert Gafa, Robert Mihai Duta, Octavian Stefan Buhoci, Eduard Andrei Cristea, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Alessio Veres, David Alexandru Ion, Luca Ciprian Cirimpei, Laszlo Igor Csendes, 2002 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Ioan Breazu, Marius Rosu, Bogdan Pavel Tataru, Mihai Alexandru Andrei, 2002 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Edris Sediq, Luca Mihnea Istrate, Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Luca Seksi, Matei Valeriu Pisoschi, Mihnea Ionut Rosca, Alexandru Birghilescu, 2002 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Horia Petru Anghel, Kaan Stefan Muraru, Marius Stefan Vasile, David Andrei Ionescu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreas Alin Bucur, Vlad Stefan Mihalache, Vlad Alexandru Matei, Luis Barbu, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Stefania Mares, Ana Comarniceanu, Sara Golea, Alexandra Radulescu, 2002 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 8 Catalina Taslaoanu, Natalia Stefania Danila, Raluca Pana, Simona Marina Lazar, 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 9 Ana Maria Florea, Thea Damaris Bunea , Anna Denisa Nitu, Lucia Elena Radulescu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Maria Grosu, Iasmin Ana Milita, Alessia Iordan, Teodora Marina Ciocan, 2002 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Andreea Madalina Piper, Rebeca Frasineanu, Ilinca Shvet, Delia Avram, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Florentina Oprea, Ioana Rebecca Neagu, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Carla Maria Rauta, Irina Meresescu, Ioana Craiu, Anca Bescheret, 2002 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Clara Maria Chirita, Bianca Stefania Maria Dinu, Alexandra Corina Dumitrescu, Andra Aslam, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Maya Maria Visan, Theea Maria Cristea, Cristina Taranu, Alexandra Maria Blejan, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Daria Maria Ilie, Ana Teodora Savulescu, Andra Miruna Sebe, Maria Amelie Preda, 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 15 Vlad Stefan Stancu, Razvan Rares Enculesei, Alexandru Florin Preda, Stefan Vasilescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 13 Filip Sebastian Dragu, David Marincea, Stefan Bujor, Vladimir Dumitrescu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 11 Denis Florian Dorobantu Albu, Marius Razvan Mindroc, Nicolas Daniel Vasile, Alexandru Viorel Draghici, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Stefan Cristian Grigoras, David Radu, Emanoel Florin Gabriel Boboc, Bogdan Adam, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 10 Emilian Stoica, Aris Cristian Antonio Onea, Alexandru Mario Stefanache, Eduard Andrei Rusu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 12 Jonathan Cristian Nicolas Tanase, Narcis Petre, Sebastian Tutuianu, Vlad Alexandru Pricop, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 14 Ionut Adrian Andronic, Cristian Ionut Malus, Luca Victor Curariu, Luca Pasa Ungurianu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Florin Ilie, Andrei Berteanu, Razvan Nicolas Paraschiv, Dragos Ioan Puiu, 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Stafeta 5 Vlad Alexandru Sendroiu, Andrei Enache, Filip Andrei Balanescu, Vladimir Stefan Budiaci, 2001 Performer 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Cristian Tutugan, Matei Petrascu, Sergiu Stefan Ungureanu, Luca Mihai Andrei, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexei Niculae, Mihai Virgiliu Dumitru, Mario Paraschiv, Calin Andrei Georgeoni, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Mihai Nataprazu, Stefan Cornaciu, Marian Andrei Mihailescu, Alexandru Edward Pandele, 2001 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Mario Eduard Dumitru, Alexandru Georgescu, David Mihai, Cristian Victor Mihu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Nicolae Cristian Melianu, Matei Ionut Talagai, Andrei Mincu, Andrei Lazar, 2001 Steaua CSA 99:99:99
8 Stafeta 8 Gabriel Razvan Stoian, Eric Nicolae Trandafir, Dominique Gabriel Mares, Adrian Petru Jianu, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Emma Lepoutre, Alexandra Ursu, Ana Maria Andrei, Anissia Dumitru, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 7 Andreea Laura Manea, Cristina Ramona Baciuca, Ana Maria Iancu, Miruna Andreea Pascal, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 Diana Elena Grigorescu, Andreea Iorga, Giulia Pelin, Alexandra Maria Radut, 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Alexandra Curcan, Denisa Francesca Constantin, Bianca Maria Mihaela Badea, Alysa Ilona Trusca, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Mara Bancila, Alexandra Dunareanu, Luiza Maria Minciu, Mara Ionescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ioana Solomon, Anastasia Matei, Florentina Diana Niculita, Denisa Cobianu, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Eva Andrei, Alexandra Maria Fudulica, Maria Petrache, Ioana Marin, 2001 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreea Mihaela Calin, Bianca Maria Balanescu, Ilinca Petrescu, Maria-Bianca Drog, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Andra Gorecki, Maria Vasile, Ioana Iris Jugureanu, Jassmine Andreea Duta, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Robert Ionut Gate, Cristian Andrei Chivu, Vlad Cristian Gherghel, Lucas Ioan Tersinio Gheorghe, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Turta, Catalin Ionut Dumitrescu, Patrick Rosu, Dragos Ghile, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Lungu, Rares Macoveanu, Ioan Dennis Dragomir, Darius Costin Anghel, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Lapadat, Darius Petrache, Madalin Ionut Nicola, David Popovici, 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Cristian Rauta, Alexandru Tengher, Mihai Harsulescu, Matei Alexandru Stan, 2000 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Codrut Fernando Romas, Stefan Felix Chiran, Vlad Andrei Iosipescu Chioseaua, Mihai Comendant, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alex Antonio Zaporojan, Andrei Marius Cristian Butuc, Gabriel Ciprian Dumitru, David Andrei Bratu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Darius Ionut Soare, Rares Alexandru Panait, Radu Bondei, Andrei Gelea, 2000 Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Alexia Maria Matei Guiman, Cristina Mihaela Muresanu, Ana Maria Bianca Dumitru, Ioana Alexandra Serman, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Rebeca Geamanu, Erica Ilisei, Corina Ioana Coman, Cristina Dumitrescu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Stafeta 1 Daria Maria Ioana, Tara Radic, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Alina Maria Dragusi, Timeea Radu, Iris Trandafir, Sara Maria Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Diana Vlad , Mara Nicolescu, Veronica Mihale, Elena Iuliana Dumitrescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 22 50 metri fluture - 9 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Iris 2473 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:39:73
5 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 01:18:39
2 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:03:95
3 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:02:61
4 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:00:74
5 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 01:01:32
6 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 01:03:12
7 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 01:05:61
8 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:36:43

Seria: 3
1 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:00:18
2 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:58:98
3 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:57:97
4 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:56:05
5 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:56:72
6 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:68
7 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:59:90
8 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 01:00:23

Seria: 4
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:78
2 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:54:41
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:53:90
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:53:72
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74
8 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:17

Seria: 5
1 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:51:42
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:51:06
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:50:56
4 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:49:67
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:50:09
6 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:51:05
7 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:51:40
8 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:52:35

Seria: 6
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:49:43
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:49:12
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:47:50
4 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:46:98
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:47:34
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:08
7 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:49:22
8 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:49:61

Seria: 7
1 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:44:75
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:44:05
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:42:92
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:42:58
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:42:86
6 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:43:96
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:44:13
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:06

Seria: 8
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:42:19
2 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:43
3 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:40:20
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:57
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:38:29
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:41:42
7 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:42:12
8 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:42:49

Descalificari
1 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:63
2 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:53:95

Proba 23 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:60
5 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:13:27
2 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 01:10:88
4 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:25
5 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 01:07:08
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:47
7 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 01:11:71
8 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:08

Seria: 3
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:10
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
3 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 01:01:90
4 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 01:00:99
5 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 01:01:65
6 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 01:03:61
7 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 01:04:91
8 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:28

Seria: 4
1 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:61
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:57:43
3 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:56:73
4 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:52:86
5 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:54:59
6 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:13
7 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:58:15
8 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:59:53

Seria: 5
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:52:22
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:51:67
3 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:51:31
4 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:51:10
5 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:51:16
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:52:14
8 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:52:69

Seria: 6
1 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:50:88
2 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:50:21
3 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:48:95
4 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:47:86
5 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:48:00
6 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:49:24
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life 00:50:64
8 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:50:88

Seria: 7
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:46:21
2 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:44:54
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:44:00
4 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 00:43:35
5 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:43:57
6 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:15
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:44:97
8 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:46:46

Seria: 8
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:42:30
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:41:83
3 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:40
4 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:45
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:41:28
6 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:41:47
7 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:41:88
8 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:42:38

Seria: 9
1 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:39:88
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:38:65
3 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:37:63
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:35:64
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:36:09
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:58
7 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:39:51
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:39:93

Descalificari
1 Noe Loschi
Observatii: lipsa
3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stanciu Vlad
Observatii: lipsa
3924 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru
Observatii: lipsa
2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
4 Tuchila Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
2838 2006 Bucharest Sport Club 00:51:56

Proba 24 50 metri fluture - 10 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Minea Andreea 3941 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life 00:57:68
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:43
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50
6 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Nitu Maria Mihaela 3195 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:76
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club 00:52:26
3 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:51:63
4 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:24
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:50:73
6 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 00:51:89
7 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:52:74

Seria: 3
1 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club 00:49:26
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 YST Sport Club 00:48:71
4 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:47:26
5 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:48:18
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:85
7 Mocanu Alexandra Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:49:24
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:22

Seria: 4
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:46:94
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:45:70
3 Trusca Alysa Ilona 2954 2005 Aqua Sport Citius 00:45:22
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:44:29
5 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Sport Citius 00:44:97
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Life 00:45:34
7 Badea Bianca Maria Mihaela 2953 2005 Aqua Sport Citius 00:46:81
8 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:47:00

Seria: 5
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:43:68
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:42:82
4 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 00:42:35
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:37
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:46
7 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:43:96
8 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:44:25

Seria: 6
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:41:82
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:91
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:40:07
4 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:74
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:40:00
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 00:40:51
7 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:71
8 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 00:41:87

Seria: 7
1 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:39:55
2 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:51
3 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:38:16
4 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:61
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:38:06
6 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:38:20
7 Busurca Petra 13997 2005 YST Sport Club 00:39:06
8 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club 00:39:63

Descalificari
1 Duta Izabela Maria
Observatii: lipsa
2958 2005 Aqua Sport Citius 00:54:23

Proba 25 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:09:26
5 Berteanu Andrei 3733 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
2 Cimpeanu Mihai Alexandru 3193 2005 CSS 2 Bucuresti 01:03:08
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:97
4 Stoica Tudor Lucian 2172 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98
6 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:35

Seria: 3
1 Mura Cristian Gabriel 2170 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:55
2 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:55:27
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68
4 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:41
5 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:53:42
6 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:55:00
8 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:56:69

Seria: 4
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:98
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:36
3 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:50:32
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:49:57
5 Marincea David 2590 2005 Aqua Sport Citius 00:50:24
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 00:50:62
7 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37
8 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32

Seria: 5
1 Surugiu Laurentiu Andrei 2015 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:39
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66
3 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:48:22
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:47:98
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:48:55
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:48

Seria: 6
1 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:70
2 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:46:64
4 Andron Teodor 3926 2005 YST Sport Club 00:46:03
5 Paraschiv Razvan Nicolas 2279 2005 Steaua CSA 00:46:19
6 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:46:69
7 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 00:47:68
8 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:47:81

Seria: 7
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:45:91
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:51
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:45:22
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Aqua Sport Citius 00:44:98
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:45:10
6 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:29
7 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club 00:45:66
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:45:94

Seria: 8
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:89
2 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 00:42:97
3 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:42:24
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:86
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 00:42:24
6 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:42:83
7 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 00:43:82
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:44:83

Seria: 9
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Aqua Sport Citius 00:41:68
2 Stancu Vlad Stefan 829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:61
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:34
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:21
5 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:41:28
6 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 00:41:44
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:41:64
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:82

Seria: 10
1 Rusu Eduard Andrei 1892 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:03
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:39:09
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:38:80
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:37:92
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:38:24
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:38:96
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:39:54

Seria: 11
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:37:43
2 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:37:00
3 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club 00:36:57
4 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 00:36:11
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:54
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:36:99
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:37:19
8 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 00:37:65

Seria: 12
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 00:35:31
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:34:37
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:70
4 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:32:99
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:19
6 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:34:20
7 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:34:65
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:35:42

Descalificari
1 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
2 Preda Alexandru Stefan
Observatii: lipsa
2169 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:67
3 Balica Cosmin Alexandru
Observatii: lipsa
1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:53
4 Olteanu Andrei
Observatii: lipsa
2474 2005 Aqua Life 01:07:42
5 Valcu David
Observatii: lipsa
2840 2005 Bucharest Sport Club 00:55:70
6 Oana Florin Laurentiu
Observatii: lipsa
2161 2005 Aqua Life 00:40:73

Proba 26 50 metri fluture - 11 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:25
6 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:37
2 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 00:50:61
3 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:49:67
4 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
6 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Life 00:50:42
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:05
8 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:54:11

Seria: 3
1 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:43:88
2 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:07
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:49
4 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 00:40:52
5 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:41:90
7 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:65
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:46:89

Seria: 4
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:39:10
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:38:03
3 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:37:66
4 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 00:36:80
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:37:66
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:37:96
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:38:25
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42

Seria: 5
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:36:51
2 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:35:39
3 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 00:34:01
4 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:33:18
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:33:19
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:34:03
7 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 00:35:66
8 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 00:36:72

Descalificari
1 Socaciu Monica Daniela
Observatii: lipsa
1648 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Grigoras Raisa Ioana
Observatii: lipsa
2096 2004 Aqua Team 01:05:28
3 Largeanu Maria Elisabeta
Observatii: lipsa
1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:56:41
4 Macovei Roxana
Observatii: lipsa
3559 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Lopotaru Sophia
Observatii: lipsa
3919 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 27 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ghelbereu Eduard Gabriel 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:13
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:26
5 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
7 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:98

Seria: 3
1 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club 00:49:11
2 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:47:40
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:45:95
6 Lupului Stanescu Mihai 1382 2004 Aqua Team 00:46:53
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38
8 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:06

Seria: 4
2 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 00:42:78
3 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:40:47
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:68
6 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:17
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32

Seria: 5
1 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:39:58
3 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:39:01
4 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:38:77
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:38:81
6 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:39:29
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:40:18

Seria: 6
1 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:37:64
2 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:36:73
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:36:64
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:36:14
5 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:36:39
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:36:67
7 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81
8 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:65

Seria: 7
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:34:59
2 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:33:74
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:39
4 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:30:86
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:31:75
6 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:32:66
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:27
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:35:41

Descalificari
1 Serban Mario
Observatii: lipsa
3542 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
531 2004 Bucharest Sport Club 00:46:05
3 Culcea Matei
Observatii: lipsa
2417 2004 YST Sport Club 00:45:03

Proba 28 50 metri spate - 9 ani - Fete (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Neagu Amalia 3907 2006 Obswim 99:99:99
3 Lupu Maria Anesia 3908 2006 Obswim 99:99:99
5 Guta Eva 3936 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Mares Stefania 3920 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:44
2 Timbus Alexandra Maria 1823 2006 Renovatio S.C. 01:09:10
3 Iordache Iris 2473 2006 Renovatio S.C. 01:04:30
4 Golea Sara 3265 2006 Delfinul Bucuresti 01:03:60
5 Danila Natalia Stefania 3118 2006 Steaua CSA 01:03:86
6 Grigoras Anda Elena 2234 2006 Obswim 01:08:21
7 Lazar Camelia Florentina 3215 2006 Aquis Bucuresti 01:09:83
8 Cristal Trindade Sofia 3485 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 00:58:16
2 Comarniceanu Ana 1855 2006 Delfinul Bucuresti 00:55:86
3 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:55:71
5 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 00:54:78
6 Radu Miruna 2837 2006 Bucharest Sport Club 00:55:82
7 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:96
8 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Aqua Sport Citius 00:59:38

Seria: 4
1 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:52:89
2 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:52:12
3 Dumitrescu Georgiana Andreea 2024 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:01
4 Gherman Ioana 2227 2006 Obswim 00:51:15
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:05
7 Popa Miruna 2577 2006 Atack Team 00:52:75
8 Pavel Patricia 3053 2006 Bucharest Sport Club 00:53:00

Seria: 5
1 Anton Sara 2782 2006 Aqua Sport Citius 00:50:41
2 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:49:91
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:49:74
4 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:49:62
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:49:65
6 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:49:74
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:09
8 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:50:81

Seria: 6
1 Iordan Alessia 2492 2006 Steaua CSA 00:49:08
2 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:48:57
4 Ciocan Teodora Marina 2287 2006 Steaua CSA 00:48:39
5 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:48:57
6 Shvet Ilinca 2783 2006 Aqua Sport Citius 00:48:71
7 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:48:85
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:49:14

Seria: 7
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Aqua Sport Citius 00:47:67
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:45:71
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:45:43
5 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:45:66
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:46:61
8 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:47:89

Seria: 8
1 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01
2 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:44:52
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:43:22
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:42:26
5 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:43:14
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:44:21
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:44:85
8 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:45:06

Seria: 9
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:41:79
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:41:14
3 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:39:80
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:60
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:39:60
6 Dragomir Ioana 2258 2006 C.S. Barracuda Campina 00:41:00
7 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:41:57
8 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:42:16

Descalificari
1 Manta Daria
Observatii: lipsa
3484 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Nicolae Andreea Maria
Observatii: lipsa
2540 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Geala Ana Maria
Observatii: lipsa
2995 2006 Steaua CSA 00:53:77
4 Bunea Thea Damaris
Observatii: lipsa
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:57

Proba 29 50 metri spate - 9 ani - Baieti (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Guta David 3935 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 99:99:99
5 Stanciu Vlad 3924 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Militaru Mario Alexandru 3934 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Veres Alessio 3913 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Antonie Victor Stefan 2793 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:46
2 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:71
3 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:10
4 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 00:58:80
5 Cirimpei Luca Ciprian 2277 2006 Steaua CSA 01:04:18
6 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:45
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:90
8 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:30:21

Seria: 4
1 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 00:58:01
2 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:85
3 Botez Dragos Florin 2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:85
4 Soare Manuel Nicolas 3213 2006 Aquis Bucuresti 00:54:28
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:56
6 Beleuz Andrei 2472 2006 Renovatio S.C. 00:57:73
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Steaua CSA 00:57:89
8 Popa Matei 3188 2006 Delfinul Bucuresti 00:58:80

Seria: 5
1 Iancu Razvan Constantin 2799 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:86
2 Mihaescu Calin 2974 2006 Aqua Sport Citius 00:53:59
3 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:42
4 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:52:07
5 Barbu Luis 2975 2006 Aqua Sport Citius 00:52:87
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49
7 Gafa Robert 3023 2006 Bucharest Sport Club 00:53:71
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:54:00

Seria: 6
1 Silaghi Alexandru Sebastian 1504 2006 CSS 4 Bucuresti 00:51:19
2 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:16
3 Vasile Marius Stefan 1516 2006 Bucharest Sport Club 00:50:23
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:02
5 Vasilescu Cristian Stefan 2171 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:50:44
7 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:51:19
8 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:51:72

Seria: 7
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 Median Bucuresti 00:49:55
2 Mocanu Mihai 1761 2006 Delfinul Bucuresti 00:49:01
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:48:28
5 Beleuz Luca 2471 2006 Renovatio S.C. 00:48:85
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:49:01
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:49:29
8 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 00:49:55

Seria: 8
1 Neagu Tudor Cristian Andrei 1455 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:01
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:47:30
3 Fleschiu David 15556 2006 Atack Team 00:46:86
4 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 00:46:06
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 Steaua CSA 00:46:36
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 YST Sport Club 00:47:05
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Life 00:47:80
8 Gurau Alexandru Mihai 1636 2006 CSS 4 Bucuresti 00:48:13

Seria: 9
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:45:27
3 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:44:78
4 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:44:22
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:44:41
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:45:22
7 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:45:43
8 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:45:61

Seria: 10
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:43:94
2 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:43:02
3 Seksi Luca 2401 2006 Steaua CSA 00:42:84
4 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:80
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:42:81
6 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:42:93
7 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:43:61
8 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:44:21

Seria: 11
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:41:24
2 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:40:06
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 YST Sport Club 00:39:88
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:37:00
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:37:57
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:40:06
7 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:40:33
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:56

Descalificari
1 Sugaru Rares
Observatii: lipsa
2544 2006 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Noe Loschi
Observatii: lipsa
3942 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tuchila Ionut Alexandru
Observatii: lipsa
2838 2006 Bucharest Sport Club 00:48:89

Proba 30 50 metri spate - 10 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Tararache Diana 3910 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 2
2 Filip Daria Andreea 3903 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
3 Minea Andreea 3941 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vladescu Carina 3543 2005 Atack Team 99:99:99
7 Ionescu Daria 3917 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Nitu Maria Mihaela 3195 2005 CSS 2 Bucuresti 01:11:68
2 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 Median Bucuresti 00:57:81
3 Breahna Alexandra 2409 2005 Aqua Life 00:52:54
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:29
5 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:51:50
6 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:55:23
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:58:83
8 Pausescu Daniela 3909 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 4
1 Secureanu Bianca Ioana 1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:50:51
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club 00:50:00
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:17
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:47:56
5 Pelin Giulia 2395 2005 Steaua CSA 00:48:09
6 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:87
7 Mocanu Alexandra Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 00:50:07