Lista de start pentru Cupa Banca Transilvania - OPEN copii 10-11, cadeti 12-14, Juniori 15-16, Tineret 17-18, Editia 2015

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 27
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 CSM Drobeta Tr.Severin 00:27:00

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
997 1997 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 17 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinca Andreas 848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 23
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:30:17

Seria: 26
4 Ion Nicolae Alexandru 853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:09

Seria: 27
3 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:26:00
4 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:25:00

Proba 3 50 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 24
2 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:29:47

Seria: 27
5 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:25:00
6 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club Elite 00:26:48
7 Balica Mircea Andrei 15 1999 Performer 00:27:00

Proba 4 50 metri liber - 15 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vladila Andrei 3763 2000 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 24
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club Elite 00:29:84

Seria: 25
4 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:28:60
6 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 00:28:78

Seria: 26
1 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 00:28:00

Proba 5 50 metri liber - 14 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 00:57:09

Seria: 13
1 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 00:35:04
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:34:60

Seria: 17
1 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:33:23
5 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 00:33:00

Seria: 21
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:99
7 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 00:31:11

Seria: 22
4 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:30:44
7 Danila Cristian Nicolae 337 2001 CSS Dinamo 00:30:67

Seria: 23
6 Martin Nicolas 3761 2001 Renovatio S.C. 00:30:12
8 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 00:30:43

Seria: 24
3 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:17
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:29:10
6 Mindroc Adrian 121 2001 Bucharest Sport Club Elite 00:29:43

Seria: 25
8 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 00:29:04

Seria: 26
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:27:31
5 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 00:27:16
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:27:31
7 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:82

Seria: 27
8 Leu Razvan Constantin 11533 2001 Atena Sport Club Constanta 00:27:00

Proba 6 50 metri liber - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
8 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 00:36:73

Seria: 16
1 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:53
3 Pusca Toma Sorin 809 2002 CSS Dinamo 00:33:46

Seria: 19
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:31:98
7 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 00:32:00

Seria: 20
1 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 00:31:57

Seria: 21
8 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 00:31:19

Seria: 23
1 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club Elite 00:30:26
5 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 00:29:91

Seria: 24
5 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:29:16
7 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:29:51

Seria: 25
2 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:29:00
5 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:70

Seria: 26
8 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:28:45

Seria: 27
2 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:83

Proba 7 50 metri liber - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 00:46:87
4 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 00:42:23
7 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 00:46:76
8 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 00:49:08

Seria: 5
5 Bertrou Clement 3562 2003 Renovatio S.C. 00:39:89

Seria: 9
8 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:01

Seria: 12
3 Lupu Cosmin Cristian 383 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:24
6 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:35:27

Seria: 13
5 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:59

Seria: 14
3 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:34:03
6 Marinescu Alexandru Paul 693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:16

Seria: 15
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:33:64
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:94

Seria: 16
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 00:33:45
8 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:33:59

Seria: 17
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 00:33:00
7 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 00:33:20

Seria: 18
1 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:32:83
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:32:66

Seria: 19
2 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 00:32:00
4 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 00:31:73
8 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:09

Seria: 20
6 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 00:31:51

Seria: 21
1 Ionita Rares 694 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:12
3 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:95
4 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:78

Seria: 22
2 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 00:30:51
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:30:44

Seria: 23
4 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:90
7 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:20

Seria: 25
3 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:28:73
7 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Atena Sport Club Constanta 00:29:00

Seria: 26
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:27:50

Descalificari
1 Nicolae Robert Ionut
Observatii: lipsa
1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19
2 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
566 2003 Renovatio S.C. 00:30:12

Proba 8 50 metri liber - 11 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 22 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boca Daniel 2643 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:42:95
3 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 00:42:44

Seria: 4
2 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 00:41:58
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35
7 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 00:42:00
8 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16

Seria: 5
1 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:40:58
2 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 00:40:33
4 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:59
6 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:17

Seria: 6
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:39:12
2 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 00:39:00
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74

Seria: 7
3 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
6 Iliya Stoyanov 3738 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:38:00

Seria: 8
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19
6 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:37:33
7 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:37:64

Seria: 10
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:54
7 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:59

Seria: 11
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:35:92
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:35:76
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:35:81
7 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:36:00

Seria: 12
1 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:35:65
2 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:35:40

Seria: 13
2 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:34:42

Seria: 14
2 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:34:31

Seria: 15
1 Pazu Mihnea 13331 2004 Atena Sport Club Constanta 00:34:00
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74
4 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:62
6 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:33:72

Seria: 16
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49
7 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:52

Seria: 17
2 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
6 Catana Vlad 13341 2004 Atena Sport Club Constanta 00:33:00
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 00:33:30

Seria: 18
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:32:12
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:32:76
8 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:00

Seria: 19
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:32:02
6 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 00:32:00

Seria: 20
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:31:32
7 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53

Seria: 21
5 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:30:80
6 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:30:96

Seria: 22
1 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:30:68
3 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:30:49
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:50
8 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:30:72

Seria: 24
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:29:87

Seria: 25
1 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:29:00

Descalificari
1 Huci Rares Perut
Observatii:
2310 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:41:08
2 Doroghi David
Observatii: lipsa
1690 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:34:35

Proba 9 50 metri liber - 10 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Louis Martin 3553 2005 Renovatio S.C. 01:01:59
4 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:54:96

Seria: 3
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:42:43
6 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:42:62

Seria: 4
1 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:42:14
4 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:40:89
6 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:41:45

Seria: 5
3 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 00:40:02
7 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:40:49
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:40:88

Seria: 6
3 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:38:87
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:38:81
6 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:39:34

Seria: 7
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:52
2 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 00:38:20
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 00:37:82
7 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:31
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:38:57

Seria: 8
2 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 00:37:53
3 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 00:37:19
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:37:05
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:37:70

Seria: 9
1 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 00:37:00
2 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 00:37:00
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:36:90
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:36:80
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88
6 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:36:95

Seria: 10
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:36:67
2 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:36:57
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:36:50
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:36:22

Seria: 11
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:08
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:87
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 00:35:87

Seria: 12
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:35:18
7 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:45
8 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:35:73

Seria: 13
6 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:34:83
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:97
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:12

Seria: 14
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:36
4 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:34:00
5 Cojocaru Tudor 2904 2005 C S LUNA Brasov 00:34:00
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:34:39

Seria: 15
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:33:66
8 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 00:34:00

Seria: 16
2 Riciu Robert 13810 2005 Atena Sport Club Constanta 00:33:50
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:33:38

Seria: 17
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:00

Seria: 18
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:32:53
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:32:47
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:32:58

Seria: 19
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:31:74

Seria: 20
2 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:31:52
3 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:31:40
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:31:27
8 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:31:59

Descalificari
1 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 99:99:99
2 Talagai Matei Ionut
Observatii:
1845 2005 Steaua CSA 00:37:91
3 Miu Mihnea
Observatii: lipsa
3769 2005 C S LUNA Brasov 00:37:00

Proba 11 50 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:17

Proba 12 50 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
1 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 00:30:29
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 00:27:50

Proba 13 50 metri liber - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
8 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Performer 00:32:20

Seria: 16
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 00:29:52

Proba 14 50 metri liber - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 11
8 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 00:34:42

Seria: 14
6 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:32:54

Seria: 16
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:29:38
3 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:29:18
5 Gherman Mara 11534 2001 Atena Sport Club Constanta 00:29:00
8 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:56

Proba 15 50 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Alexandru Rebeca 3765 2002 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
6 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 00:44:59

Seria: 6
8 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 00:39:05

Seria: 10
1 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98

Seria: 13
1 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club Elite 00:33:19
5 Botezatu Elena 14469 2002 C S LUNA Brasov 00:33:00
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:22

Seria: 14
5 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club Elite 00:32:39

Seria: 15
6 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:25

Seria: 16
6 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club Elite 00:29:24

Descalificari
1 Saidac Ioana
Observatii: lipsa
3760 2002 Renovatio S.C. 00:33:00

Proba 16 50 metri liber - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 00:59:63
7 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
5 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:42
7 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 00:46:36

Seria: 9
3 Stere Ioana 738 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:35:40

Seria: 10
5 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club Elite 00:34:71

Seria: 11
2 Simionescu Alexandra 670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:28
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 00:34:09

Seria: 15
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 00:31:98
4 Munteanu Oana 12763 2003 Atena Sport Club Constanta 00:31:00
5 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 Atena Sport Club Constanta 00:31:00
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 00:31:69

Descalificari
1 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
245 2003 Aqua Team 00:33:09

Proba 17 50 metri liber - 11 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 00:57:85
6 Graur Ilinca 3759 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:48:04
2 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:46:12

Seria: 4
2 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:42:14
5 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:42:09
8 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84

Seria: 5
4 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:14
7 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:50
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:41:84

Seria: 6
2 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:42
3 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04

Seria: 7
2 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:37:16
4 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:36:40
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:36:97
7 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 00:37:19
8 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 00:37:74

Seria: 8
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:36:35
7 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:23

Seria: 9
1 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:35:69
2 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:35:59

Seria: 10
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:34:76

Seria: 11
1 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 00:34:34
3 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:34:20
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:34:20
7 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 00:34:29

Seria: 12
2 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 00:33:80
3 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:33:60
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:24
7 Cristocea Ioana 13345 2004 Atena Sport Club Constanta 00:34:00
8 Bacan Karina 3756 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:34:00

Seria: 13
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:33:05

Seria: 14
1 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:32:73
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:32:54
3 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41
4 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:32:35
7 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:32:68

Descalificari
1 Stanciu Maria Stefania
Observatii: lipsa
364 2004 Triumf Bucuresti 00:40:74
2 Constantin Diana
Observatii: lipsa
13400 2004 Steaua CSA 00:31:14

Proba 18 50 metri liber - 10 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 00:53:73

Seria: 3
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:44:06

Seria: 4
1 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 00:42:32
3 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:11
4 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:41:93
6 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:42:13
7 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:42:18

Seria: 5
1 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:41:66
3 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 00:39:81
5 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78

Seria: 6
1 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:39:03
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:37:78
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:37:87
6 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:38:29
7 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:38:67

Seria: 7
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:71
3 Hompot Timea 3766 2005 C S LUNA Brasov 00:37:00
6 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:37:05

Seria: 8
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:36:18
3 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:36:13
4 Diaconescu Madalina 12762 2005 Atena Sport Club Constanta 00:35:90
5 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 00:36:06
6 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:36:16
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:37

Seria: 9
4 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:35:31
6 Gherman Ariana 13809 2005 Atena Sport Club Constanta 00:35:50
7 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:35:66
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:35:87

Seria: 10
2 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:34:86
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:72
4 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59
7 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:91
8 Petcu Ioana Alexia 13330 2005 Atena Sport Club Constanta 00:35:20

Seria: 11
6 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:25

Seria: 12
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:34:00
5 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:33:54
6 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:68

Seria: 13
2 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 00:33:17

Seria: 14
8 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:32:86

Seria: 15
2 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:31:46

Descalificari
1 Secureanu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:43:26
2 Popescu Milena
Observatii: lipsa
3549 2005 Renovatio S.C. 00:51:16
3 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:39:81
4 Dumitru Anissia
Observatii: lipsa
2628 2005 Renovatio S.C. 00:35:33

Proba 20 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:58:00
7 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club Elite 01:01:44

Proba 21 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
2 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:01:00
5 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:47

Descalificari
1 Paturca Vlad
Observatii:
165 1999 Bucharest Sport Club Elite 01:00:82

Proba 22 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Pacioianu Alexandru 3755 2000 Liceul Sportiv Pitesti 01:04:00

Proba 23 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Martin Nicolas 3761 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
4 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 01:14:00

Seria: 3
2 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:08:08

Seria: 4
8 Valle Lucian Andrei 223 2001 Bucharest Sport Club Elite 01:05:98

Proba 24 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:54

Seria: 2
5 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:43
6 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:65

Seria: 3
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 01:08:61
4 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 01:07:22
6 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 01:10:00

Proba 25 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 99:99:99
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 01:20:01
7 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
1 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:73
2 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:93
3 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:57
7 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 01:15:59
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:18:00

Seria: 3
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:12:61
7 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:10:81
8 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:13:33

Proba 28 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:00

Proba 29 100 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:09:00

Proba 30 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Costea Denisa Mariana 319 2001 Steaua CSA 01:16:21
7 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:56

Proba 31 100 metri fluture - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:83

Seria: 2
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 01:08:57
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25

Descalificari
1 Florea Ana
Observatii:
14396 2002 C S LUNA Brasov 01:25:00

Proba 32 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 01:25:10
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:24:00
6 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:33:73

Seria: 2
1 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 Atena Sport Club Constanta 01:18:90

Descalificari
1 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
245 2003 Aqua Team 01:16:65

Proba 34 200 metri bras - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:33:00
4 Dinca Andreas 848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:23

Proba 36 200 metri bras - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Vladila Andrei 3763 2000 Renovatio S.C. 03:11:80

Proba 37 200 metri bras - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:10:70

Seria: 4
1 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 03:06:55
6 Mindroc Adrian 121 2001 Bucharest Sport Club Elite 02:58:60
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 03:00:09

Seria: 5
1 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 02:50:40
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 02:42:15
7 Tulea Sebastian 10721 2001 Atena Sport Club Constanta 02:45:00

Proba 38 200 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
2 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 03:00:00
4 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 02:52:33
8 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 03:07:96

Seria: 5
2 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 02:43:00
8 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 02:52:00

Descalificari
1 Hliban Gabriel
Observatii: lipsa
477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 39 200 metri bras - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 99:99:99
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:26:59
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club Elite 03:28:98
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 3
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:20:80
2 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 03:16:44
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 03:10:43
6 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:16
7 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 03:20:00
8 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 03:24:84

Seria: 4
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:58:00

Descalificari
1 Nicolae Robert Ionut
Observatii: lipsa
1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
566 2003 Renovatio S.C. 02:57:00

Proba 42 200 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 02:58:62

Proba 43 200 metri bras - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 02:41:58

Proba 44 200 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 03:58:11
3 Muca Andreea Maria 140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:74

Seria: 2
1 Davidescu Adriana 58 2001 Steaua CSA 03:19:62
3 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 02:57:94

Descalificari
1 Costea Denisa Mariana
Observatii: lipsa
319 2001 Steaua CSA 03:19:76

Proba 45 200 metri bras - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club Elite 03:20:64
5 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:07
6 Botezatu Elena 14469 2002 C S LUNA Brasov 03:30:00

Seria: 2
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 02:46:76
6 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:57

Descalificari
1 Dragulet Claudia Maria
Observatii:
315 2002 Delfinul Bucuresti 03:07:99

Proba 46 200 metri bras - 12 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 99:99:99
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 99:99:99

Proba 48 100 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 19
2 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:85
4 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club Elite 01:01:69

Proba 50 100 metri spate - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
5 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:22:91

Seria: 18
4 Pacioianu Alexandru 3755 2000 Liceul Sportiv Pitesti 01:09:60

Proba 51 100 metri spate - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 6
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 9
2 Martin Panev 3743 2001 Triathlon Dalyan Rousse 01:39:00
7 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 01:39:16

Seria: 16
6 Olteanu Alexandru 13059 2001 Atena Sport Club Constanta 01:16:50

Seria: 17
3 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 01:14:30

Seria: 18
5 Leu Razvan Constantin 11533 2001 Atena Sport Club Constanta 01:10:50

Seria: 19
7 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20

Descalificari
1 Florea Mihnea Ioan
Observatii: lipsa
599 2001 Steaua CSA 01:08:88

Proba 52 100 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
6 Pusca Toma Sorin 809 2002 CSS Dinamo 01:27:92

Seria: 15
3 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:20:27
7 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:48

Seria: 17
2 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 01:14:75
5 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 01:14:19
6 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 01:14:70

Seria: 18
3 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:30

Seria: 19
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 01:08:68
3 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:42
6 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 01:05:67

Proba 53 100 metri spate - 12 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 El Lakkis Hussein 2236 2003 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 8
8 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 02:25:01

Seria: 10
1 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:34:47

Seria: 11
6 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:83

Seria: 12
1 Marinescu Alexandru Paul 693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:82

Seria: 14
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 01:22:64

Seria: 15
2 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 01:21:18
5 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 01:20:00
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 01:20:27

Seria: 16
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:18:00
3 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
7 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:44

Seria: 17
1 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:10

Seria: 18
1 Ionita Rares 694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:67
6 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Atena Sport Club Constanta 01:11:50

Descalificari
1 Nicolae Robert Ionut
Observatii: lipsa
1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:17
2 Lungu Alexandru
Observatii:
1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:12:55

Proba 54 100 metri spate - 11 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
5 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
5 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 5
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
4 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 7
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
1 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:51:46
6 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:46
7 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:50:00

Seria: 9
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:36:39
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:48

Seria: 10
2 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:33:68
3 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:33:04
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:86

Seria: 11
2 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:31:00
5 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 01:30:00
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:24

Seria: 12
3 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:27:72
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:27:28
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:27:72

Seria: 13
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:25:18
2 Catana Vlad 13341 2004 Atena Sport Club Constanta 01:25:00
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:24:70
5 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 01:25:00
6 Pazu Mihnea 13331 2004 Atena Sport Club Constanta 01:25:00
7 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:25:27

Seria: 14
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:24:31
2 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:24:00
6 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:23:71

Seria: 15
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:88
4 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:19:20
8 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:22:39

Seria: 16
1 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:18:63
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:16:00
8 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:18:92

Seria: 17
7 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 01:15:00

Seria: 18
8 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:13:90

Descalificari
1 Huci Rares Perut
Observatii:
2310 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii:
1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Doroghi David
Observatii: lipsa
1690 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 55 100 metri spate - 10 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 99:99:99
6 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 5
4 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 6
1 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
2 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:54
3 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:34
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:44:10

Seria: 9
4 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 01:35:00
5 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:35:91
6 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:36:40

Seria: 10
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:33:02
6 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 01:33:09
7 Cojocaru Tudor 2904 2005 C S LUNA Brasov 01:34:00
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:34:69

Seria: 11
1 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:31:77
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:30:10
4 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:30:00
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:31:81

Seria: 12
2 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:28:00
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:28:49
8 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:30:00

Seria: 13
3 Riciu Robert 13810 2005 Atena Sport Club Constanta 01:25:00

Seria: 14
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 01:23:01
7 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 01:24:00
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:24:34

Seria: 16
5 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 01:16:00

Seria: 17
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:14:00
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:16:00

Seria: 18
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:13:00

Descalificari
1 Miu Mihnea
Observatii: lipsa
3769 2005 C S LUNA Brasov 01:45:00

Proba 58 100 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:08:00

Proba 59 100 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Performer 01:24:00

Seria: 13
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:15:95

Proba 60 100 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
8 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 01:43:35

Seria: 11
6 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:22:88

Seria: 13
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:18:03
2 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:99
5 Ilie Maria Miruna 762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 01:15:50

Proba 61 100 metri spate - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Alexandru Rebeca 3765 2002 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 5
4 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 02:05:95

Seria: 6
4 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 01:43:85

Seria: 11
3 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club Elite 01:22:85

Seria: 12
2 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club Elite 01:20:04
4 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36
5 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72

Descalificari
1 Saidac Ioana
Observatii: lipsa
3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 62 100 metri spate - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 02:11:94

Seria: 6
8 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:52:81

Seria: 7
3 Beliz Nehrinova 3742 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:39:00

Seria: 8
2 Simionescu Andreea 671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:63
5 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:32:02

Seria: 9
2 Simionescu Alexandra 670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:49

Seria: 10
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:26:00
7 Hazu Carmen Teodora 673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50

Seria: 11
7 Munteanu Oana 12763 2003 Atena Sport Club Constanta 01:23:90

Seria: 12
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 01:19:62

Seria: 13
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 01:18:04

Proba 63 100 metri spate - 11 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
4 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 99:99:99
3 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 6
1 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:72
3 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:45:88
6 Teodora Bratovanova 3741 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:46:00

Seria: 7
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:09
5 Kristiyana Lesichkova 3740 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:39:00
6 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:40:00

Seria: 8
1 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:36:25
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:36:00
8 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:37:00

Seria: 9
4 Cristocea Ioana 13345 2004 Atena Sport Club Constanta 01:27:50
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:30:54

Seria: 10
2 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:26:45
5 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 01:25:28

Seria: 11
2 Bacan Karina 3756 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:23:00
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:21:55
5 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 01:22:15
8 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 01:24:18

Seria: 12
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:20:63
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:21:13

Seria: 13
3 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 01:15:80
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:16:50

Descalificari
1 Constantin Diana
Observatii: lipsa
13400 2004 Steaua CSA 01:19:29

Proba 64 100 metri spate - 10 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 99:99:99
8 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
5 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 5
2 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 99:99:99
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 6
2 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:35
5 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:44:36
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:52:00

Seria: 7
2 Hompot Timea 3766 2005 C S LUNA Brasov 01:40:00
4 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:37:24
7 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 01:41:18

Seria: 8
4 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 01:31:15
6 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:97

Seria: 9
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:30:09
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:28:00
5 Diaconescu Madalina 12762 2005 Atena Sport Club Constanta 01:28:00
6 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:28:34
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:29:92

Seria: 10
1 Petcu Ioana Alexia 13330 2005 Atena Sport Club Constanta 01:26:50
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 01:25:72
4 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:24:49
8 Gherman Ariana 13809 2005 Atena Sport Club Constanta 01:27:00

Seria: 12
7 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:20:51

Descalificari
1 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Lepoutre Emma
Observatii:
2931 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Oboroceanu Ioana Alexia
Observatii:
2541 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Dumitru Anissia
Observatii: lipsa
2628 2005 Renovatio S.C. 01:33:21

Proba 65 200 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
8 Vasilescu Cristian 8859 1997 CSM Drobeta Tr.Severin 02:10:10

Descalificari
1 Bria Alexandru
Observatii: lipsa
994 1997 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 66 200 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:20:24

Seria: 9
2 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:06:00
3 Ion Nicolae Alexandru 853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:02:51
6 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 02:05:00

Proba 67 200 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:18:94

Seria: 9
4 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 01:58:65
5 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:02:26
7 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:07:00

Proba 68 200 metri liber - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club Elite 02:22:10

Seria: 7
5 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club Elite 02:19:52

Seria: 8
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:18:19
4 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 02:11:97

Proba 69 200 metri liber - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:46:66
5 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 02:40:00

Seria: 4
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:36

Seria: 5
2 Danila Cristian Nicolae 337 2001 CSS Dinamo 02:30:19
7 Valle Lucian Andrei 223 2001 Bucharest Sport Club Elite 02:30:72

Seria: 6
3 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 02:22:68

Seria: 7
1 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:20
3 Olteanu Alexandru 13059 2001 Atena Sport Club Constanta 02:19:90
6 Leu Razvan Constantin 11533 2001 Atena Sport Club Constanta 02:20:00
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:21:38

Seria: 8
2 Tulea Sebastian 10721 2001 Atena Sport Club Constanta 02:17:90
3 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:14:30
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 02:11:99
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:18:82

Proba 70 200 metri liber - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
8 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 02:51:68

Seria: 4
6 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 02:37:00

Seria: 5
1 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:18
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 02:26:00

Seria: 7
2 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 02:20:10

Seria: 9
1 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 02:09:16

Descalificari
1 Doroghi Enzo
Observatii: lipsa
1794 2002 Bucharest Sport Club Elite 02:42:71

Proba 71 200 metri liber - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 03:00:00
4 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:59
5 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club Elite 02:58:61
6 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 02:45:00
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 02:39:97
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:43:92

Seria: 4
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:39:62
2 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 02:37:80
4 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 02:35:22
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:36:03
7 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:91
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club Elite 02:39:70

Seria: 5
5 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:28:00
6 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:14
8 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:16

Seria: 6
1 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:71
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:23:74
5 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:22:50
7 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Atena Sport Club Constanta 02:23:90
8 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:25:67

Seria: 8
6 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 02:15:00
7 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club Elite 02:18:13

Descalificari
1 Grigore Andrei
Observatii: lipsa
605 2003 Bucharest Sport Club Elite 02:46:59
2 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 02:30:00
3 Stoltz Markus
Observatii: lipsa
566 2003 Renovatio S.C. 02:23:00

Proba 73 200 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 02:31:41

Proba 75 200 metri liber - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 02:12:60

Proba 76 200 metri liber - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
6 Davidescu Adriana 58 2001 Steaua CSA 02:41:76

Seria: 3
6 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:33

Seria: 4
3 Gherman Mara 11534 2001 Atena Sport Club Constanta 02:22:00
5 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:37
6 Ilie Maria Miruna 762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 02:26:30
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:26:57

Descalificari
1 Costea Denisa Mariana
Observatii: lipsa
319 2001 Steaua CSA 02:32:75

Proba 77 200 metri liber - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 03:17:94
2 Botezatu Elena 14469 2002 C S LUNA Brasov 02:45:00
3 Florea Ana 14396 2002 C S LUNA Brasov 02:41:00

Seria: 3
1 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 02:35:87
2 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:43
7 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:77

Seria: 4
1 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club Elite 02:28:59

Descalificari
1 Saidac Ioana
Observatii: lipsa
3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 78 200 metri liber - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 02:40:00
5 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club Elite 02:40:01
7 Hazu Carmen Teodora 673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:59

Seria: 3
8 Munteanu Oana 12763 2003 Atena Sport Club Constanta 02:36:90

Seria: 4
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 02:26:38
8 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 Atena Sport Club Constanta 02:29:90

Descalificari
1 Barbu Alexandra Anissia
Observatii: lipsa
245 2003 Aqua Team 02:32:79

Proba 80 400 metri mixt - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 81 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 04:45:38

Proba 83 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciobanescu David 11547 2001 Liceul Sportiv Pitesti 05:25:20

Proba 84 400 metri mixt - 13 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 05:09:00
5 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 05:05:00
6 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 05:20:17
7 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:53:35

Proba 90 400 metri mixt - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 05:09:00
5 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 06:24:61

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 101 100 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
3 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:40

Seria: 15
8 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:06:00

Proba 102 100 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
1 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:05:38
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 C S M 2010 Bacau 01:00:00
7 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:37

Proba 103 100 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 14
2 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Performer 01:08:41

Seria: 15
3 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 01:03:00
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 01:04:47

Proba 104 100 metri liber - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 10
5 Davidescu Adriana 58 2001 Steaua CSA 01:15:12

Seria: 12
4 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 01:11:66

Seria: 14
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:06:71
5 Rusu Roberta 11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:50
6 Ilie Maria Miruna 762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 01:07:40
7 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49

Seria: 15
2 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:32
5 Gherman Mara 11534 2001 Atena Sport Club Constanta 01:02:90

Proba 105 100 metri liber - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexandru Rebeca 3765 2002 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
4 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:41:71

Seria: 6
6 Ionescu Giulia 3331 2002 Steaua CSA 01:28:00

Seria: 9
3 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79

Seria: 10
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:13

Seria: 11
1 Botezatu Elena 14469 2002 C S LUNA Brasov 01:15:00

Seria: 12
1 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 01:13:33
8 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club Elite 01:13:59

Seria: 13
8 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62

Seria: 14
4 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club Elite 01:06:32
8 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:62

Descalificari
1 Saidac Ioana
Observatii: lipsa
3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Florea Ana
Observatii:
14396 2002 C S LUNA Brasov 01:15:00

Proba 106 100 metri liber - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 02:23:93
3 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:51:69

Seria: 4
5 Beliz Nehrinova 3742 2003 Triathlon Dalyan Rousse 01:38:00

Seria: 8
5 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:55

Seria: 10
1 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:16:04

Seria: 12
5 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 01:11:82
6 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:13:00

Seria: 13
4 Moraru-Sovoiu Daria 12205 2003 Atena Sport Club Constanta 01:09:90
6 Munteanu Oana 12763 2003 Atena Sport Club Constanta 01:10:50

Seria: 14
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 01:08:51

Proba 107 100 metri liber - 11 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Verdes Melissa Laura 3534 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Graur Ilinca 3759 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:59:53

Seria: 4
4 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:41

Seria: 5
3 Kristiyana Lesichkova 3740 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:00
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:34
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:77
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:12
8 Ioana Dimitrova 2654 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:35:00

Seria: 6
2 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 01:28:59
5 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:55
8 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:50

Seria: 7
1 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 01:26:89
3 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 01:24:49
4 Manea Catalina 2422 2004 CSS Dinamo 01:23:28
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 01:24:49
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:97

Seria: 9
4 Bacan Karina 3756 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:16:30
6 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 01:17:50
7 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:19:47

Seria: 10
2 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:50
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:15:47

Seria: 11
2 Cristocea Ioana 13345 2004 Atena Sport Club Constanta 01:14:90
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:14:64
4 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 01:14:00
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:14:31
6 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 01:14:71
7 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 01:15:00

Seria: 12
2 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:13:07
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:12:53

Seria: 13
1 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:11:60
2 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:10:57

Descalificari
1 Stanciu Maria Stefania
Observatii: lipsa
364 2004 Triumf Bucuresti 01:29:50
2 Constantin Diana
Observatii: lipsa
13400 2004 Steaua CSA 01:10:26

Proba 108 100 metri liber - 10 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 99:99:99
6 Matei Anastasia 2952 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Oboroceanu Ioana Alexia 2541 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
7 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:39:28
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:38:55
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:38:28
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:38:40
7 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:39:26
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:29

Seria: 5
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:21
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 01:33:91
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:29:94

Seria: 6
3 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:27:69
4 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 01:27:27

Seria: 7
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:24:55
5 Hompot Timea 3766 2005 C S LUNA Brasov 01:24:00
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:25:03

Seria: 8
1 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 01:23:01
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:21:16
3 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 01:20:83
4 Diaconescu Madalina 12762 2005 Atena Sport Club Constanta 01:20:50
7 Gorecki Andra 2295 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:59
8 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:23:26

Seria: 9
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:19:80
2 Petcu Ioana Alexia 13330 2005 Atena Sport Club Constanta 01:18:70
5 Costea Bianca Andreea 2388 2005 C.S. Barracuda Campina 01:16:62
8 Gherman Ariana 13809 2005 Atena Sport Club Constanta 01:19:90

Seria: 10
3 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:15:21
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:15:00
7 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:15:92

Seria: 12
7 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:13:30

Seria: 13
7 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 01:11:12

Descalificari
1 Secureanu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1273 2005 Delfinul Bucuresti 01:42:22
2 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:28:75
3 Dumitru Anissia
Observatii: lipsa
2628 2005 Renovatio S.C. 01:21:09

Proba 118 100 metri liber - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 26
1 Vasilescu Cristian 8859 1997 CSM Drobeta Tr.Severin 00:59:00

Descalificari
1 Ambrono Andrei
Observatii: lipsa
997 1997 Bucharest Sport Club Elite 01:00:66
2 Bria Alexandru
Observatii: lipsa
994 1997 Bucharest Sport Club Elite 00:56:93

Proba 119 100 metri liber - 17 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 22
3 Dinca Andreas 848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:04:59

Seria: 24
5 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club Elite 01:02:03

Seria: 26
4 Ion Nicolae Alexandru 853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:89
5 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 00:55:00
7 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:57:00
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:59:13

Proba 120 100 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 24
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:02:24

Seria: 26
2 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:57:00
3 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club Elite 00:55:98

Descalificari
1 Balica Mircea Andrei
Observatii:
15 1999 Performer 01:01:00

Proba 121 100 metri liber - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 19
8 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:09:77

Seria: 23
1 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:04:00
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club Elite 01:03:46

Seria: 24
1 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club Elite 01:02:58

Seria: 25
3 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 01:00:14
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:00:84

Proba 122 100 metri liber - 14 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ion Stefan 3296 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Martin Nicolas 3761 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Martin Panev 3743 2001 Triathlon Dalyan Rousse 01:38:00

Seria: 14
5 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 01:15:00

Seria: 18
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:10:40
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 01:09:83

Seria: 19
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:09:00
7 Tutugan Stefan 3320 2001 Triumf Bucuresti 01:09:39

Seria: 20
2 Danila Cristian Nicolae 337 2001 CSS Dinamo 01:08:39
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:63

Seria: 22
6 Olteanu Alexandru 13059 2001 Atena Sport Club Constanta 01:04:90
7 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 01:06:08

Seria: 23
3 Leu Razvan Constantin 11533 2001 Atena Sport Club Constanta 01:03:20
5 Valle Lucian Andrei 223 2001 Bucharest Sport Club Elite 01:03:03
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:04:06

Seria: 24
2 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:35
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:02:34

Seria: 25
1 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 01:00:78
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:59:38

Proba 123 100 metri liber - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
8 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:27:69

Seria: 11
2 Pusca Toma Sorin 809 2002 CSS Dinamo 01:20:33

Seria: 16
1 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:13:08
5 Abry Matheo 2652 2002 Renovatio S.C. 01:12:20

Seria: 17
2 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62

Seria: 18
3 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 01:09:87

Seria: 19
2 Doroghi Enzo 1794 2002 Bucharest Sport Club Elite 01:09:36

Seria: 21
7 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 01:06:94

Seria: 22
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:59

Seria: 23
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:03:00
7 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:69

Seria: 24
7 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 01:02:54
8 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 01:02:79

Seria: 25
5 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:89
6 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 01:00:44

Proba 124 100 metri liber - 12 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vanghelie Stefan Alexandru 3567 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 01:50:05
3 Iordache Damian 1908 2003 Renovatio S.C. 01:45:51

Seria: 8
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:24:14
5 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:23:88

Seria: 9
2 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:12
3 Lupu Cosmin Cristian 383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:77

Seria: 10
1 Keller Eduard 12618 2003 C S LUNA Brasov 01:22:00
3 Preda Robert Alexandru 12797 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:35

Seria: 12
4 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:17:70
5 Marinescu Alexandru Paul 693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:82

Seria: 13
5 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:15:84
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:22

Seria: 14
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:15:09
6 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 01:15:00

Seria: 15
3 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 01:13:51
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:13:35
6 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Triumf Bucuresti 01:13:72

Seria: 16
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 01:12:89
7 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:98

Seria: 17
6 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 01:11:36
7 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 01:11:96
8 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:12:00

Seria: 18
4 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77
8 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 01:10:93

Seria: 19
6 Ionita Rares 694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:13

Seria: 20
4 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 01:07:37
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:67

Seria: 21
1 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:01
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:06:80
4 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:06:34
6 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73

Seria: 22
4 Rogoveanu Vlad 13803 2003 Atena Sport Club Constanta 01:04:50
8 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11

Seria: 23
6 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:03:27

Seria: 25
2 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:00:46

Descalificari
1 Nicolae Robert Ionut
Observatii: lipsa
1836 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:99
2 Grigore Andrei
Observatii: lipsa
605 2003 Bucharest Sport Club Elite 01:14:09
3 Iacob Sebastian Mihai
Observatii:
13137 2003 Steaua CSA 01:06:44

Proba 125 100 metri liber - 11 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 20 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Performer 99:99:99
8 Sugaru Andrei 2542 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:36:37
2 Lupu Alexandru 2294 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:91
3 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 01:34:41
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:33:35
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:10
6 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:34:49
7 Buzatu Mircea 2412 2004 Energic L L Pitesti 01:35:00

Seria: 5
2 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:64
4 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 01:30:17
5 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:31
8 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:32:37

Seria: 7
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:53
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:26

Seria: 8
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:58
6 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:24:48

Seria: 9
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:31
4 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:22:60

Seria: 10
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:35

Seria: 11
1 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:20:52
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:29
5 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:19:40
6 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:19:86
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:20:52

Seria: 12
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:18:02

Seria: 13
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:16:39
2 Pazu Mihnea 13331 2004 Atena Sport Club Constanta 01:16:00
3 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
4 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:15:41
6 Iordache Constantin 11544 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:16:00

Seria: 14
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:15:18

Seria: 15
1 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:14:00
2 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:13:93
5 Catana Vlad 13341 2004 Atena Sport Club Constanta 01:13:50
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:13:93

Seria: 16
4 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:13
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:13:29

Seria: 17
1 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 01:12:00
4 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 01:11:06
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:11:07

Seria: 18
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:09:98
7 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:20

Seria: 19
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:08:91

Seria: 20
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:54
3 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:07:74
6 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 01:08:00
7 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:08:53

Seria: 21
3 Picui Andrei 11549 2004 Liceul Sportiv Pitesti 01:06:70
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:07:07

Seria: 22
1 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:06:10

Descalificari
1 Doroghi David
Observatii: lipsa
1690 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:21:90

Proba 126 100 metri liber - 10 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 99:99:99
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Trandafir Eric Nicolae 14433 2005 Steaua CSA 01:39:45
6 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 01:45:75
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:37:16

Seria: 5
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:31:79
3 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:30:49
6 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:61
7 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:30:68

Seria: 6
1 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:35
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:28:87
3 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:28:51
5 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:06
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:28:55
7 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 01:29:00
8 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 01:29:90

Seria: 7
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:27:29
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:27:12
3 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 01:26:34
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:25:49
5 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:26:05

Seria: 8
2 Sendroiu Vlad Alexandru 13933 2005 Performer 01:24:75
8 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 01:25:08

Seria: 9
5 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 01:22:64
6 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:22:87
7 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 01:23:13
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 01:23:45

Seria: 10
4 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 01:20:72
7 Patrascu Bogdan 15557 2005 Atack Team 01:22:00
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:22

Seria: 11
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:19:67
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:20:71

Seria: 12
2 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:18:09
3 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:18:00
7 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 01:18:21
8 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:19:05

Seria: 13
8 Frincu Eduard Nihai 2854 2005 Energic L L Pitesti 01:17:00

Seria: 14
2 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:15:00
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:14:24
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:15:03

Seria: 16
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 01:12:34
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 01:12:68

Seria: 17
3 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 01:11:29

Seria: 18
6 Dinu Patrik 2530 2005 Atena Sport Club Constanta 01:09:90

Seria: 19
1 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 01:09:42
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:08:99

Descalificari
1 Petre Narcis
Observatii:
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:81
2 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 01:25:00
3 Miu Mihnea
Observatii: lipsa
3769 2005 C S LUNA Brasov 01:25:00
4 Riciu Robert
Observatii:
13810 2005 Atena Sport Club Constanta 01:19:00
5 Cojocaru Tudor
Observatii:
2904 2005 C S LUNA Brasov 01:15:00

Proba 130 200 metri fluture - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:57

Proba 131 200 metri fluture - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Performer 02:38:76

Proba 134 200 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Neama Raul 9780 1998 C S LUNA Brasov 02:13:00

Proba 135 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:16:00
5 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:42

Descalificari
1 Bonea Sabin
Observatii: lipsa
9982 1999 Aqua Team 99:99:99
2 Paturca Vlad
Observatii: lipsa
165 1999 Bucharest Sport Club Elite 02:23:43

Proba 136 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Pacioianu Alexandru 3755 2000 Liceul Sportiv Pitesti 02:27:20

Proba 137 200 metri fluture - 13 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:50
6 Petrache Alexandru 1424 2002 C S LUNA Brasov 02:50:00

Seria: 2
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 02:33:58
2 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 02:23:97

Proba 138 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:37:70
5 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 02:41:05

Seria: 2
8 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:80

Proba 139 50 metri fluture - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Graur Ilinca 3759 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Parpala Antonia Simona 3292 2004 Aquis Bucuresti 00:57:70
5 Mihale Veronica 1629 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:39
6 Pagu Ioana 629 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
5 Militaru Patricia Elena 1131 2004 Delfinul Bucuresti 00:52:13

Seria: 3
1 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14

Seria: 4
1 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:44:78
6 Bacan Karina 3756 2004 Liceul Sportiv Pitesti 00:44:00
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSS 1 Bucuresti 00:44:56

Seria: 5
4 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS Dinamo 00:40:52
5 Radic Tara 1130 2004 Aqua Team 00:40:65
7 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:42:13

Seria: 6
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:40:26
6 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:39:86
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:40:06
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42

Seria: 7
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:33:33
5 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:33:38
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:37:67
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:38:67

Descalificari
1 Stanciu Maria Stefania
Observatii: lipsa
364 2004 Triumf Bucuresti 00:51:26
2 Constantin Diana
Observatii: lipsa
13400 2004 Steaua CSA 00:34:01

Proba 140 50 metri fluture - 10 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 00:55:00
3 Niculescu Cristina 1898 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:52:26
6 Ilie Roxana 2839 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:52:37
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 00:54:35
8 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:93

Seria: 3
2 Ursu Alexandra 1776 2005 Renovatio S.C. 00:47:26
3 Cobianu Denisa 1678 2005 Aqua Team 00:46:36
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:45:34
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:46:02
7 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:58

Seria: 4
2 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:44:29
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 CSS Dinamo 00:43:42
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:42:92
5 Hompot Timea 3766 2005 C S LUNA Brasov 00:43:00
8 Gherman Ariana 13809 2005 Atena Sport Club Constanta 00:45:00

Seria: 5
1 Andrei Eva 2250 2005 Aqua Team 00:42:21
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:91
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:41:27
6 Petcu Ioana Alexia 13330 2005 Atena Sport Club Constanta 00:41:50

Seria: 6
2 Diaconescu Madalina 12762 2005 Atena Sport Club Constanta 00:39:90
3 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:39:64
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:38:90
5 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:39:63

Seria: 7
1 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:38:51
2 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:73
7 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:38:20

Descalificari
1 Petrescu Daria Maria
Observatii: lipsa
2085 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Secureanu Bianca Ioana
Observatii: lipsa
1273 2005 Delfinul Bucuresti 00:52:76
3 Ghazal Magida
Observatii: lipsa
1642 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:46:94
4 Dumitru Anissia
Observatii: lipsa
2628 2005 Renovatio S.C. 00:42:22

Proba 141 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:98
5 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:93

Seria: 2
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:96

Seria: 3
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:48:91
3 Bondei Radu 13826 2004 Triumf Bucuresti 00:46:10
8 Huci Rares Perut 2310 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:49:11

Seria: 4
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:43
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:43:48
7 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32
8 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:45:47

Seria: 5
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:10

Seria: 6
5 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:39:06
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:39:64

Seria: 7
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:38:81
2 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:38:41
4 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:37:59
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:38:93

Seria: 8
1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:63
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:36:02
5 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:35:10

Seria: 9
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:33:35
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:03
4 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:30:86
5 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:33:02
8 Ursu Nicholas 2529 2004 Atena Sport Club Constanta 00:34:50

Descalificari
1 Doroghi David
Observatii: lipsa
1690 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:40:89

Proba 142 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Stratulat Mihnea 3294 2005 Aquis Bucuresti 00:58:24
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:54:70
6 Ilie David Florin 2488 2005 Steaua CSA 00:56:69
7 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
4 Talagai Matei Ionut 1845 2005 Steaua CSA 00:49:93
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:97
6 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
8 Ciurea Stefan 13930 2005 Performer 00:53:77

Seria: 3
2 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:46:84
4 Tutugan Mihai Cristian 2637 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:45:66
5 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:46:06
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:46:64
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:48:61

Seria: 4
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:10
3 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:43:94
5 Terteleac Tiberiu 1735 2005 Renovatio S.C. 00:43:60
6 Riciu Robert 13810 2005 Atena Sport Club Constanta 00:44:50

Seria: 5
1 Godri-Mihai Alexis 12623 2005 C S LUNA Brasov 00:43:00
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:68
4 Lepus Vlad Gabriel 1105 2005 Aqua Team 00:41:44
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:46

Seria: 6
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:39:80
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:39:51
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:39:09
4 Cojocaru Tudor 2904 2005 C S LUNA Brasov 00:39:00
6 Mihailescu Marian Andrei 2265 2005 Aqua Team 00:39:21

Seria: 7
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:38:07
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:37:88
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:38:24
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:38:60

Seria: 8
4 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:34:86
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:35:42
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:36:57
8 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:49

Seria: 9
1 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:33:92
6 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:19
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:33:71

Descalificari
1 Stefanache Alexandru Mario
Observatii: lipsa
1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68
2 Patrascu Bogdan
Observatii: lipsa
15557 2005 Atack Team 00:52:00
3 Marcu Sebastian
Observatii: lipsa
3545 2005 Atack Team 00:52:00
4 Miu Mihnea
Observatii: lipsa
3769 2005 C S LUNA Brasov 00:43:00
5 Dinu Patrik
Observatii: lipsa
2530 2005 Atena Sport Club Constanta 00:35:20

Proba 154 200 metri spate - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Brat Rebeca Anastasia 3305 2001 Skills Sports 2009 99:99:99
5 Panait Ana Maria 3306 2001 Skills Sports 2009 99:99:99

Seria: 2
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:50:25
4 Ilie Maria Miruna 762 2001 Liceul Sportiv Pitesti 02:37:80

Proba 155 200 metri spate - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:24
6 Florea Ana 14396 2002 C S LUNA Brasov 03:00:00

Descalificari
1 Saidac Ioana
Observatii: lipsa
3760 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 156 200 metri spate - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 99:99:99
2 Hazu Carmen Teodora 673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:48
7 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 03:16:00
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 99:99:99

Proba 165 200 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:24:09
4 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club Elite 02:13:08

Proba 167 200 metri spate - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
2 Pacioianu Alexandru 3755 2000 Liceul Sportiv Pitesti 02:27:70
6 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 02:26:96

Proba 168 200 metri spate - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:11:90
7 Apostol Mihai 3308 2001 Skills Sports 2009 03:37:29

Seria: 3
5 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:37:41

Proba 169 200 metri spate - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
4 Martin Maximilian 10176 2002 Liceul Sportiv Pitesti 02:35:60

Seria: 4
5 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 02:21:89
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 02:30:85

Descalificari
1 Rusu David Cristian
Observatii: lipsa
470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 170 200 metri spate - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 99:99:99
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club Elite 03:13:00
3 Faur Andreas 12671 2003 C S LUNA Brasov 03:10:00
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:48:00
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 02:59:03

Seria: 3
1 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:45:00
2 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:57
3 Ionita Rares 694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:40:85
7 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:43:35
8 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:70

Seria: 4
1