Lista de start pentru Cupa AMNB Editia 2014

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 9 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:39:79
5 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:39:78
6 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:39:79

Seria: 6
2 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:39:19
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:38:86
4 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:57
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:38:86

Seria: 7
1 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:38:42
2 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:38:30
3 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:38:03
5 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:38:02
8 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:38:43

Seria: 8
3 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:37:87
4 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:37:82
5 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:37:86

Seria: 9
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:37:72
3 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:37:34
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16

Seria: 10
1 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:37:00
2 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:36:81
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:36:71
4 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:36:46
6 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:36:78
7 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:00
8 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:37:00

Seria: 11
8 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:36:38

Seria: 12
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:35:86

Seria: 13
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:35:20

Seria: 15
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:34:35

Seria: 16
4 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:33:93
8 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:34:11

Seria: 17
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:33:81

Seria: 18
6 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:33:22
8 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:33:46

Seria: 19
3 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:33:00
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:33:01

Seria: 20
2 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:32:86
3 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:32:62
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:32:89

Descalificari
1 Enculesei Razvan Rares
Observatii: lipsa
2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:37:73

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Stoyanov Aleksanar 3072 2006 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:00
5 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:42:00
6 Marinov Rostislav 3071 2006 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:00

Seria: 4
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:41:49
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:40:42
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:24
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:40:55
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:41:31
8 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:41:79

Seria: 5
1 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:40:05
2 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:39:99
7 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:40:00

Seria: 6
5 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:38:68
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:39:48
8 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:39:60

Seria: 7
7 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:38:40

Seria: 8
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:38:00
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:37:95

Seria: 9
6 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:37:36

Seria: 10
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:36:49

Seria: 11
7 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:36:25

Seria: 14
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:72

Seria: 15
8 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:34:54

Descalificari
1 Dumitrache Rares
Observatii: lipsa
13227 2006 CSM Pitesti 00:41:91
2 Birghilescu Alexandru
Observatii:
1948 2006 Steaua CSA 00:41:14

Proba 3 50 metri liber - 7 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lupu Matei 2206 2007 Aqua Team 00:48:63
3 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:48:01
4 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:47:00
5 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:47:44
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:48:02

Seria: 2
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:46:74
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:46:53
3 El Lakkis Sami 2237 2007 Skills Sports 2009 00:44:77
4 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:44:35
5 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:44:74
6 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:45:63
7 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:46:56
8 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:46:97

Seria: 3
1 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:43:59
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:42:11
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:42:24
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:32

Seria: 4
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:40:13

Seria: 5
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:39:62
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:40:06

Seria: 6
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:39:58

Seria: 7
6 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:38:12

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:38:00

Seria: 8
6 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club 00:37:93
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:38:00
8 Hristov Kaloyan 3070 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:38:00

Seria: 9
2 Miu Eduard 13802 2004 Winner Pitesti 00:37:50
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:05
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:37:56

Seria: 11
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:36:08
6 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 00:36:00

Seria: 12
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:35:81
3 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 00:35:59

Seria: 13
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:35:47
4 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:35:03
5 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 00:35:10
6 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:35:20
8 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:35:51

Seria: 14
2 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:89
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:34:62
8 Valachev Aleksandar 1683 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:00

Seria: 15
3 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:34:19
5 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:34:16
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:34:42

Seria: 16
3 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:33:98
6 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:34:00

Seria: 17
1 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:33:89
2 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:33:77
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:33:50
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:33:74

Seria: 18
2 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:33:25
3 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:33:14
4 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:33:28

Seria: 20
1 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:32:93

Seria: 21
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:32:24
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:37

Seria: 22
2 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:31:81

Seria: 23
3 Ichim Luca 1016 2004 CSS Ploiesti 00:31:15
6 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:31:40
7 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:31:50
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:66

Descalificari
1 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:36:28

Proba 5 50 metri liber - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:36:00
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Aqua Team 00:35:87
5 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 00:36:00

Seria: 12
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 00:35:76
5 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:57
6 Dragoiu Radu Andrei 713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:66
7 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 00:35:80

Seria: 13
3 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:35:17
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:35:33

Seria: 14
1 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:35:00
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:34:62
6 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:34:82
7 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 00:34:96

Seria: 15
1 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:34:50
4 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:11

Seria: 16
2 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 00:34:00
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 00:33:96

Seria: 17
5 Avram Matei Stefan 574 2003 Aqua Team 00:33:60
8 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:33:90

Seria: 18
1 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:30

Seria: 19
2 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:33:00
4 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 00:32:96
5 Ionita Rares 694 2003 CS Free Style 00:32:96
8 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 00:33:04

Seria: 20
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:32:60
6 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:63

Seria: 21
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:32:35
7 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:34

Seria: 22
4 Simion Matei Alexandru 532 2003 Renovatio S.C. 00:31:66
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:81
8 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 00:31:86

Seria: 23
1 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 00:31:54
2 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:31:42
5 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:31:07

Proba 6 50 metri liber - 12 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
6 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:34:32

Seria: 16
1 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:10
7 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:34:09

Seria: 17
3 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:68

Seria: 18
5 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:33:11

Seria: 19
1 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:02
6 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Energic L L Pitesti 00:33:00

Seria: 20
4 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:46
8 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 00:32:94

Seria: 21
2 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 00:32:24
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 Aqua Team 00:32:11
4 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 00:32:00
5 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 00:32:00

Seria: 22
1 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Bucharest Sport Club 00:31:85
3 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:80
5 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 00:31:78
7 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:31:84

Seria: 23
4 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 Aqua Team 00:30:84

Seria: 24
1 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:30:31
2 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 00:30:00
3 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:29:77
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:28:16
5 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:61
6 Botez Daniel 3092 2002 Nautica Bacau 00:30:00
7 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:01
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:30:49

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
594 2002 Median Bucuresti 00:35:53

Proba 7 50 metri liber - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasileva Galena 3075 2007 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:52:00
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:50:00
4 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:49:71
5 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:49:86
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 00:51:03

Seria: 2
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:49:39
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:46:84
4 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:46:00
5 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:46:00
6 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:46:27
8 Prepelita Delia 3080 2007 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:49:58

Seria: 3
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:45:55
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:43:14
4 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:42:88

Seria: 4
2 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:42:01
7 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:42:13

Seria: 6
5 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 00:40:20

Seria: 9
3 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:38:73

Proba 8 50 metri liber - 8 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:46:00
7 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:47:00

Seria: 3
2 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:45:06
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:43:12
6 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:44:67
7 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:45:18
8 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 00:45:99

Seria: 4
1 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:42:23
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Aqua Team 00:41:72
4 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:41:51
8 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:42:54

Seria: 5
2 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:41:31
5 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:21

Seria: 6
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:41:04
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:40:32
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:40:71

Seria: 7
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:39:39

Seria: 9
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:38:95

Seria: 10
1 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:38:50
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:37:76
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:37:85
8 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:38:54

Seria: 11
1 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:37:38

Seria: 13
7 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:36:00

Proba 9 50 metri liber - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Scarlatescu Bianca 2366 2005 CSM Pitesti 00:41:55
6 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:41:93

Seria: 5
1 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:41:42
3 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club 00:41:21
4 Popescu Teodora 1749 2005 CSM Pitesti 00:41:17
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:41:29
7 Curelea Alexia 13225 2005 CSM Pitesti 00:41:33
8 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:41:48

Seria: 6
2 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:40:71
4 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:40:04
7 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:40:89
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:41:16

Seria: 7
2 Strungareanu Ioana Andra 238 2005 Aqua Team 00:39:67
6 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:39:65
8 Tanya Nedyalkova 2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:00

Seria: 8
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:39:04
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:39:35

Seria: 9
2 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:38:80
5 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club 00:38:59
6 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:38:75

Seria: 10
2 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club 00:38:04
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:38:27

Seria: 11
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:37:23
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:37:06
7 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:37:26
8 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:37:68

Seria: 12
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:36:94
6 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:36:32

Seria: 13
2 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:35:94
3 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:90
6 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:35:92

Seria: 14
1 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:35:24
2 Busurca Petra 13997 2005 YST Sport Club 00:35:15
4 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Bucharest Sport Club 00:34:95
7 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:35:24

Seria: 15
5 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:34:55

Seria: 16
6 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:33:64

Descalificari
1 Cobianu Denisa
Observatii: lipsa
1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:81

Proba 10 50 metri liber - 10 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club 00:40:00
3 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:39:53
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:39:43

Seria: 8
1 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Sport Citius 00:39:22
2 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:12
4 Tica Maria 2341 2004 Nautica Bacau 00:39:00
5 Stefura Ana Maria 13798 2004 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:39:01

Seria: 9
4 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:38:55
7 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:38:85
8 Magdalena Vasileava 2345 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00

Seria: 10
3 Duca Daria 2639 2004 C.S. Barracuda Campina 00:37:85
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:37:95

Seria: 11
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:37:06

Seria: 12
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:36:69
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:36:90

Seria: 13
4 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:35:50
5 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:51
8 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:36:02

Seria: 14
8 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:35:26

Seria: 15
4 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:34:16
7 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:34:80
8 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 00:34:95

Seria: 16
1 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 00:33:94
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:33:91
4 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28
7 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 00:33:92

Seria: 17
1 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:33:00
2 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:32:30

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 00:39:10
2 Stoica Izabela
Observatii: lipsa
13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:39:20

Proba 11 50 metri liber - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Balan Andreea Maria 13799 2003 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:37:00
5 Tsvetina Tsaneva 2672 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:00

Seria: 12
3 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:36:30
4 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 00:36:05
5 Onea Catalina 12498 2003 CSM Pitesti 00:36:15
8 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 00:36:95

Seria: 13
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:36:00

Seria: 14
3 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:35:00
5 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 00:35:00
6 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:35:05

Seria: 15
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 00:34:90
2 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 00:34:76
3 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 00:34:58
6 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 00:34:71

Seria: 16
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 00:33:34
5 Ilie Ioana 344 2003 CSS 1 Bucuresti 00:33:29
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:15

Seria: 17
3 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:31:23
4 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:30:00
5 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85
6 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 00:31:40
7 Crasan Ioana 3093 2003 CSM Pitesti 00:33:00
8 Petrescu Maria 252 2003 Bucharest Sport Club 00:33:14

Proba 12 100 metri bras - 11 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:43:90
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:39:42
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Aqua Team 01:42:02
8 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 01:44:00

Seria: 2
3 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 01:34:12
5 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 01:33:96
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:36:37

Seria: 4
1 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:74
3 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:90

Seria: 5
8 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 01:27:15

Proba 13 100 metri bras - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:41:65
3 Ionita Andrei 2511 2002 Pescarusul Izvorani 01:40:00

Seria: 2
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 01:35:68
4 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 01:33:93
6 Marin Stefan 126 2002 Steaua CSA 01:35:43

Seria: 3
1 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:38
2 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 01:30:81
5 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:29:99
7 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 Aqua Team 01:31:05
8 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 01:32:51

Seria: 4
5 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Bucharest Sport Club 01:27:70

Seria: 6
1 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 01:23:00
8 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:23:00

Seria: 7
7 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:48
8 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 01:21:58

Descalificari
1 Teianu Andei
Observatii: lipsa
11824 2002 CSM Pitesti 01:37:00

Proba 14 100 metri bras - 13 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Radu Octavian 10796 2001 CSM Pitesti 01:29:78

Seria: 4
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:28:33
6 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 01:28:00
7 Mindroc Adrian 121 2001 Bucharest Sport Club 01:28:55
8 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 01:29:00

Seria: 5
1 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:27:00
2 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 01:26:14
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:24:49

Seria: 6
5 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:22:00
7 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:22:23

Seria: 7
1 Duican Robert 67 2001 Bucharest Sport Club 01:20:94
4 Popescu Robert 173 2001 Aqua Team 01:18:25

Seria: 8
1 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 01:16:41
8 Serdin Cosmin 197 2001 Aqua Team 01:17:75

Descalificari
1 Olteanu Radu Ion
Observatii: lipsa
329 2001 CSS Dinamo 01:39:63

Proba 15 100 metri bras - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Spiridon Dragos 200 2000 Median Bucuresti 01:37:78

Seria: 5
5 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:23:86
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:70

Seria: 7
3 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:19:00

Seria: 8
3 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:14:00

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 01:27:65

Proba 16 100 metri bras - 15 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:38

Seria: 3
6 ILCO Cristian 97 1999 Tenis Club 2000 01:30:00

Seria: 5
7 Murgui Alexandru Stefan 142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:78

Seria: 6
3 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:22:00

Seria: 7
2 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club 01:20:00
5 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 01:18:98
6 Hasegan Vlad 878 1999 Bucharest Sport Club 01:19:62

Seria: 8
6 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:15:00
7 Alexandrescu Marco 3 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:40

Descalificari
1 Nicula Andrei
Observatii: lipsa
10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:23:73

Proba 17 100 metri bras - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Anton George 3082 1998 Tenis Club 2000 01:30:00

Seria: 6
2 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 01:22:00
4 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:22:00
6 Mocanu Bogdan 3089 1998 Aqua Sport Galati 01:22:00

Seria: 8
2 Stroe Mihai 11455 1998 Corona Brasov 01:15:73
4 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 01:11:00
5 Dinca Andreas 848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20

Proba 18 100 metri bras - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simionescu Andreea 671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:57
3 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:45:40
5 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:45:00
7 Simionescu Alexandra 670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:15

Seria: 2
1 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:42:16
5 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 01:39:00
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 01:40:86
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 01:41:96

Seria: 3
7 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 01:37:00
8 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 01:38:00

Seria: 4
2 Petrescu Maria 252 2003 Bucharest Sport Club 01:34:76
5 Ilie Ioana 344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:32:86

Seria: 5
4 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:84

Descalificari
1 Balan Andreea Maria
Observatii: lipsa
13799 2003 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:46:60

Proba 19 100 metri bras - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:43:32

Seria: 2
2 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:87
4 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:57

Seria: 3
1 Georgescu Alexia Maria 362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:37:16
2 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:36:00
3 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club 01:35:67
4 Rugina Alina Mihaela 1808 2002 Bucharest Sport Club 01:35:56
5 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:65

Seria: 4
3 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09
6 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:34:41
7 Hristova Yoanna 2122 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:35:00
8 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 01:35:15

Seria: 5
1 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club 01:29:86
5 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39
6 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:05

Seria: 6
1 Zaharia Delia Ana-Maria 11778 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:25:00
6 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 01:22:78

Proba 20 100 metri bras - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:45:67

Seria: 2
8 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:42:30

Seria: 3
6 Davidescu Adriana 58 2001 Steaua CSA 01:35:74

Seria: 4
1 Rijnea Ruxandra 1079 2001 CSS Ploiesti 01:35:00
4 Costea Denisa Mariana 319 2001 Steaua CSA 01:32:02

Seria: 5
2 Alexandra Mc Gongle 3068 2001 Sirens Malta 01:28:48
7 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:92

Seria: 6
8 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 01:25:12

Proba 21 100 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:27:50

Seria: 6
2 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:13
5 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 01:18:74

Proba 22 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:40:00

Seria: 5
8 Iancu Albertha 94 1999 Delfinul Bucuresti 01:30:24

Seria: 6
3 Nae Andreea 8001 1999 CSM Pitesti 01:20:00
7 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:24:65

Proba 23 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Gogu Denisa 907 1998 Bucharest Sport Club 01:18:43

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 21 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Lisac Tudor 2483 2005 Steaua CSA 00:48:75

Seria: 6
2 Acatrinei Robert 13266 2005 Dacia Mioveni 2012 00:48:40
4 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 00:47:90
6 Gogoasa Lucas Ionut 1506 2005 Bucharest Sport Club 00:48:37
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:48:41
8 Ungureanu Sergiu Stefan 2263 2005 Bucharest Sport Club 00:48:70

Seria: 7
3 Chiriac Tudor Ioan 1343 2005 Energic L L Pitesti 00:47:08
7 Bujor Stefan 2489 2005 CS Free Style 00:47:32
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:47:61

Seria: 8
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:62
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:46:90
8 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 00:46:95

Seria: 9
7 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 00:46:24

Seria: 10
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 Median Bucuresti 00:45:70
3 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:45:60
5 Preotu Luca Ioan 13936 2005 Performer 00:45:37
7 Georgescu Alexandru 2381 2005 Club Daimon 00:45:66
8 Chiriac Alexandru 2155 2005 C.S. Barracuda Campina 00:45:71

Seria: 11
1 Teodoru Luca 2558 2005 Atack Team 00:45:05
3 Tudor Daris Matei 13938 2005 Performer 00:44:80
6 Stancu Vlad Stefan 829 2005 CSS 1 Bucuresti 00:44:90

Seria: 12
4 Curariu Luca Victor 13929 2005 Performer 00:44:17
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:26
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:44:50
8 Stoican Nicolae 651 2005 Aqua Team 00:44:65

Seria: 13
3 Martin Hristov 2526 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:43:00
8 Prall Iulian 13274 2005 Dacia Mioveni 2012 00:44:11

Seria: 14
1 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:42:96
6 Craciun David Stefan 1702 2005 Bucharest Sport Club 00:42:89
7 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:42:93
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:42:99

Seria: 15
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:42:78
3 Tabacu Dimitrie 1744 2005 CSM Pitesti 00:42:44
6 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 00:42:45

Seria: 16
3 Tica Stefan 2338 2005 Nautica Bacau 00:42:00

Seria: 17
2 Nichifor Vlad Stefan 11780 2005 Bucharest Sport Club 00:41:83
4 Oana Florin Laurentiu 2161 2005 Aqua Sport Citius 00:41:68

Seria: 18
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Delfinul Bucuresti 00:41:51

Seria: 19
2 Pal Eric 2339 2005 Nautica Bacau 00:41:00
8 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 00:41:09

Seria: 21
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Steaua CSA 00:39:35
6 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 00:39:46

Seria: 22
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:39:01
7 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Performer 00:39:28

Seria: 23
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:38:79

Seria: 24
1 Adam Robert 2337 2005 Nautica Bacau 00:38:00

Seria: 25
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Performer 00:37:26

Seria: 26
7 Cozma Stefan 2336 2005 Nautica Bacau 00:36:00

Descalificari
1 Enculesei Razvan Rares
Observatii: lipsa
2394 2005 CSS 1 Bucuresti 00:45:19

Proba 25 50 metri spate - 8 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 00:51:00

Seria: 4
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:50:14
4 Iliescu Luca Matei 2304 2006 Bucharest Sport Club 00:49:72
5 Constantin Eduard Andrei 1914 2006 CSS 4 Bucuresti 00:49:79
7 Costache Ionut Dan 2524 2006 Performer 00:50:35
8 Dumitrache Rares 13227 2006 CSM Pitesti 00:50:89

Seria: 5
1 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Aqua Sport Citius 00:49:55
2 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Sport Citius 00:49:37
3 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:49:33
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:49:07
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Team 00:49:48

Seria: 6
1 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 00:48:47
5 Badea Robert 2097 2006 CSM Pitesti 00:47:91

Seria: 7
2 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Steaua CSA 00:47:29
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:46:96
5 Zsehranszky Vladimir Andrei 1508 2006 Bucharest Sport Club 00:47:07
6 Antimiu Iulian 2254 2006 C.S. Barracuda Campina 00:47:19

Seria: 8
1 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:46:91
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:46:89
6 Cojocaru Stefan 1673 2006 C.S. Barracuda Campina 00:46:68

Seria: 11
2 Istrate Luca Mihnea 1513 2006 Aqua Team 00:44:93

Seria: 12
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 00:44:62

Seria: 13
1 Slavu Rares 1921 2006 Aqua Sport Galati 00:44:00
4 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 00:43:00
7 Tudor Luigi Nicolas 1697 2006 Bucharest Sport Club 00:43:85

Seria: 14
2 Bogdan David 12385 2006 Atack Team 00:42:92
5 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Aqua Sport Citius 00:42:88

Seria: 19
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:40:45

Seria: 20
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Performer 00:40:00

Descalificari
1 Postelnicu George Alexandru
Observatii:
1494 2006 Renovatio S.C. 00:41:86

Proba 26 50 metri spate - 7 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lupu Matei 2206 2007 Aqua Team 00:58:67
4 Huci Stefan Teodor 2302 2007 Bucharest Sport Club 00:58:41
5 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:58:61

Seria: 2
1 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:57:95
2 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:56:36
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:55:23
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Steaua CSA 00:54:83
5 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:54:97
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:55:61
7 Anoaica Andrei 2547 2007 Median Bucuresti 00:57:79

Seria: 3
1 Dimulescu Andrei 2157 2007 Atack Team 00:53:87
2 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 00:53:00
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Steaua CSA 00:51:57
5 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:51:43
6 Antimir Cezar 2616 2007 Steaua CSA 00:52:14
7 Petrescu Ioan 1974 2007 Bucharest Sport Club 00:53:12
8 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:53:87

Seria: 4
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:50:78
6 Paun Andrei 1918 2007 Atack Team 00:50:03

Seria: 5
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:49:36
8 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:49:61

Seria: 6
3 Baytekin Necirvan Alexandru 2187 2007 Bucharest Sport Club 00:48:15

Seria: 8
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Steaua CSA 00:46:50

Seria: 9
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Aqua Sport Citius 00:45:98

Seria: 12
1 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:44:62
2 Nistorescu Alexandru 2153 2007 C.S. Barracuda Campina 00:44:57

Descalificari
1 Gheorghe Andrei
Observatii: lipsa
16289 2007 Median Bucuresti 00:49:98

Proba 27 50 metri spate - 10 ani - Baieti (50 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:47:50

Seria: 8
5 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:46:60

Seria: 9
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:36
4 Birdau Ioan Alexandru 1293 2004 CSS Dinamo 00:45:90
5 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 00:45:90
6 Miu Eduard 13802 2004 Winner Pitesti 00:46:00
8 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:46:50

Seria: 10
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:45:63
4 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 00:45:29
6 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 00:45:60

Seria: 13
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:43:55
5 Valachev Aleksandar 1683 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:43:00

Seria: 14
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:42:89
4 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club 00:42:88

Seria: 15
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:42:53
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:42:24
5 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:39
8 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:88

Seria: 16
1 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 00:42:13
6 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 00:42:01
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:42:06
8 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 00:42:21

Seria: 17
3 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 00:41:74
6 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:41:79
8 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:41:95

Seria: 18
5 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 00:41:16

Seria: 19
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 00:41:08
3 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 00:40:63
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:40:54
7 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 00:41:06

Seria: 20
4 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:39:89
7 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 00:40:33

Seria: 21
5 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:39:39
8 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:39:74

Seria: 22
1 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30
2 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 00:39:25
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:39:08
4 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:00
6 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:39:11

Seria: 23
1 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:38:91
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:38:25
8 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:38:97

Seria: 24
4 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:37:31

Seria: 25
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30

Seria: 26
1 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 00:36:00

Seria: 27
6 Ichim Luca 1016 2004 CSS Ploiesti 00:34:09
8 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:35:30

Descalificari
1 Gheorghe Davian
Observatii: lipsa
1448 2004 Median Bucuresti 00:46:19
2 Stoian Antonio
Observatii: lipsa
1618 2004 CSM Pitesti 00:41:21
3 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 00:40:82

Proba 28 50 metri spate - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 00:44:71
5 Carstea Mihnea Stefan 1014 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74
7 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 00:45:00

Seria: 12
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 00:44:34

Seria: 13
6 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 00:43:01

Seria: 15
7 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:76

Seria: 16
2 Dragoiu Radu Andrei 713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02
5 Marinescu Alexandru Paul 693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00

Seria: 18
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:41:44
4 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 00:41:14
7 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:50
8 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:41:54

Seria: 20
2 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 00:40:23
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:39:91
8 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 00:40:44

Seria: 21
7 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 00:39:69

Seria: 23
2 Simion Matei Alexandru 532 2003 Renovatio S.C. 00:38:69
6 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 00:38:35

Seria: 24
5 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 00:37:50
7 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:37:85
8 Adam Toma 2340 2003 Nautica Bacau 00:38:00

Seria: 25
1 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29
2 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:37:00
3 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:36:90
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 00:36:22
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:40
6 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:37:00

Seria: 26
3 Ionita Rares 694 2003 CS Free Style 00:35:72
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:35:53
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:35:79
8 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:36:18

Proba 29 50 metri spate - 12 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 16
4 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:97

Seria: 17
1 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 00:41:89

Seria: 18
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 00:41:21

Seria: 20
1 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:43
6 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Energic L L Pitesti 00:40:00

Seria: 21
1 Marin Stefan 126 2002 Steaua CSA 00:39:74
2 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:51
3 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:46

Seria: 22
8 Vasile Adrian Florin 553 2002 CSS Dinamo 00:39:35

Seria: 23
4 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Bucharest Sport Club 00:38:15
5 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:21

Seria: 24
2 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 00:37:74
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 Aqua Team 00:37:52
6 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 Performer 00:37:55

Seria: 26
2 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:85
4 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:35:52

Seria: 27
1 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 Aqua Team 00:35:13
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:34:61
3 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 00:33:84
4 Stan Leon 11929 2002 Performer 00:32:90
5 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67

Descalificari
1 Teianu Andei
Observatii: lipsa
11824 2002 CSM Pitesti 00:41:68
2 Botez Daniel
Observatii: lipsa
3092 2002 Nautica Bacau 00:35:00

Proba 30 50 metri spate - 7 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 00:57:08
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:56:00
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:55:00
7 Prepelita Delia 3080 2007 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:58:23

Seria: 2
1 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 00:52:50
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:52:33
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:51:91
5 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:51:85
8 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:52:83

Seria: 3
1 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 00:51:26
2 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 00:51:00

Seria: 5
4 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:48:49
6 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:48:72

Seria: 6
1 Istrate Rebeca 2152 2007 C.S. Barracuda Campina 00:48:40

Seria: 7
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:47:09

Seria: 8
6 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 00:46:50

Seria: 10
5 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:44:60

Descalificari
1 Gheorghe Andra
Observatii: lipsa
16290 2007 Median Bucuresti 00:56:93

Proba 31 50 metri spate - 8 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:52:86

Seria: 2
4 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:51:77
6 Grosu Maria 1775 2006 Renovatio S.C. 00:52:26
7 Visan Maya Maria 2268 2006 Aqua Team 00:52:35

Seria: 3
3 Taranu Cristina 1695 2006 Bucharest Sport Club 00:50:96
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Aqua Team 00:50:74
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:51:39

Seria: 4
1 Tilita Calina 2537 2006 Nautica Bacau 00:50:00
3 Pop Hora Lucia 1950 2006 CSS 2 Bucuresti 00:49:52
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:49:03
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:49:08

Seria: 5
1 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 00:49:00
3 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 CS Free Style 00:48:65

Seria: 6
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:47:92

Seria: 7
2 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:59
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 00:47:04

Seria: 8
8 Iancu Erika Luana 1931 2006 Aqua Sport Galati 00:47:00

Seria: 9
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:45:66
4 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:45:49

Seria: 11
1 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 00:44:32
5 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:44:11

Seria: 13
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:42:93
8 Otoiu Ana 1555 2006 CSM Pitesti 00:43:00

Seria: 15
4 Dragomir Miruna 12474 2006 Winner Pitesti 00:40:15

Proba 32 50 metri spate - 9 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Stavaroiu Bianca Alexandra 1345 2005 C.S. Toma's Ploiesti 00:50:70
6 Hristova Veronika 3074 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:00
7 Petrache Maria 2288 2005 Steaua CSA 00:51:12

Seria: 4
2 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:49:69
6 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:49:69
7 Tanya Nedyalkova 2347 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:00
8 Minciu Luiza Maria 2305 2005 Bucharest Sport Club 00:50:66

Seria: 5
2 Radut Alexandra Maria 2824 2005 Steaua CSA 00:48:78
5 Voica Oana Ilinca 1263 2005 Steaua CSA 00:48:50
7 Curelea Alexia 13225 2005 CSM Pitesti 00:48:87

Seria: 6
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:48:28
3 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:48:17
5 Teianu Ioana 13276 2005 Dacia Mioveni 2012 00:48:16
6 Ulmeanu Iulia 2322 2005 Aqua Sport Citius 00:48:27
7 Strungareanu Ioana Andra 238 2005 Aqua Team 00:48:29
8 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 00:48:43

Seria: 7
1 Andrei Eva 2250 2005 YST Sport Club 00:47:65
3 Voica Andreea Ofelia 1264 2005 Steaua CSA 00:47:33
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:47:36
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:47:76

Seria: 8
3 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:46:45
7 Popescu Teodora 1749 2005 CSM Pitesti 00:46:69

Seria: 9
5 Ionescu Mara 1168 2005 Bucharest Sport Club 00:45:65
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Steaua CSA 00:45:80

Seria: 11
2 Petrescu Ilinca 811 2005 Bucharest Sport Club 00:44:16
3 Bancila Mara 802 2005 Bucharest Sport Club 00:44:11
4 Fudulica Alexandra Maria 600 2005 Aqua Team 00:43:76

Seria: 12
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:43:58
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:43:25
7 Pascu Ana Maria 1873 2005 Aqua Sport Galati 00:43:53
8 Scarlatescu Bianca 2366 2005 CSM Pitesti 00:43:73

Seria: 13
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:42:26

Seria: 14
2 Dragan Sonia 1675 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:77
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 C.S. Barracuda Campina 00:41:19
5 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Bucharest Sport Club 00:41:11

Seria: 15
1 Ralica Miteva 2346 2005 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:00
2 Busurca Petra 13997 2005 YST Sport Club 00:40:82
3 Costea Bianca Andreea 2388 2005 Aqua Sport Galati 00:40:32

Seria: 16
2 Marina Hanna 1676 2005 C.S. Barracuda Campina 00:39:87
7 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:39:98

Seria: 17
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 00:38:79

Descalificari
1 Cobianu Denisa
Observatii: lipsa
1678 2005 C.S. Barracuda Campina 00:46:19

Proba 33 50 metri spate - 10 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Avramescu Ilinca 3094 2004 Bucharest Sport Club 00:49:00

Seria: 7
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:47:64

Seria: 8
1 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:95
4 Curiac Mara 1452 2004 Pescarusul Izvorani 00:46:19
5 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Sport Citius 00:46:26

Seria: 9
1 Magdalena Vasileava 2345 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:46:00
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 00:45:90
7 Tica Maria 2341 2004 Nautica Bacau 00:46:00

Seria: 10
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:45:03
2 Muresanu Cristina Mihaela 666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90
4 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 CS Free Style 00:44:41
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:88
8 Stefura Ana Maria 13798 2004 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:45:06

Seria: 11
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:44:12
8 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 00:44:40

Seria: 12
2 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:43:42
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:43:20

Seria: 13
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 00:42:20
6 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:42:28
7 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:42:80

Seria: 14
6 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 00:41:25
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:41:98

Seria: 15
6 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49
7 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 00:40:97
8 Viktoriya Traykova 2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:00

Seria: 16
3 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:39:43
4 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 00:39:00
6 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 00:39:50
8 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 00:40:03

Seria: 17
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:38:65
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:38:00

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 00:46:59

Proba 34 50 metri spate - 11 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:44:70
7 Balan Andreea Maria 13799 2003 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:45:00

Seria: 11
7 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 00:44:20

Seria: 12
4 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 00:43:12
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 00:43:32

Seria: 13
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 00:42:66
5 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 00:42:24

Seria: 14
1 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 00:42:00
4 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 00:41:00
8 Simionescu Alexandra 670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:19

Seria: 15
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:40:15

Seria: 16
1 Crasan Ioana 3093 2003 CSM Pitesti 00:40:00
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 00:39:12

Seria: 17
2 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 00:38:00
3 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:34:93
4 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 00:34:00
5 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:76
6 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 00:36:00

Proba 35 200 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 02:51:33
5 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 02:52:00

Seria: 2
2 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 02:44:00
4 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:38:70
6 Vasile Stefan Marius 224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:75
7 Rebenciuc Rares 2650 2001 Corona Brasov 02:45:00
8 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:45

Seria: 3
2 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:32:00
3 Duican Robert 67 2001 Bucharest Sport Club 02:29:89
7 Popescu Robert 173 2001 Aqua Team 02:34:56
8 Serdin Cosmin 197 2001 Aqua Team 02:38:34

Proba 36 200 metri spate - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Cosmin 71 2000 Tenis Club 2000 02:52:00

Seria: 2
3 Badescu Petrut 10554 2000 CSM Pitesti 02:42:00
5 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:38:82

Seria: 3
1 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:39
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:47
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:29:00

Seria: 4
4 Martin Daniel 12614 2000 S.C.M. Bacau 02:14:00

Proba 37 200 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Serban Mircea Valentin 196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Murgui Alexandru Stefan 142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:20

Seria: 4
5 Alexandrescu Marco 3 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:20
6 Tudose Vlad 885 1999 Aqua Team 02:22:09
7 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:10
8 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club 02:27:19

Proba 38 200 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 02:26:34
2 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:23:09
3 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club 02:20:95

Descalificari
1 Neama Raul
Observatii: lipsa
9780 1998 Corona Brasov 02:30:00

Proba 39 200 metri spate - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 02:59:00
5 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 02:58:00
6 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:25
7 Hristova Yoanna 2122 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 03:11:00

Seria: 2
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Aqua Team 02:53:48
2 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:46:01
5 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 02:40:96
8 Zaharieva Natalia 1826 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 02:55:00

Proba 40 200 metri spate - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 03:02:78
4 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 02:56:18

Seria: 2
3 Rusu Roberta 11582 2001 Aqua Team 02:43:24
7 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:08

Proba 42 200 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:86
6 Grigoriu Cristina 87 1999 Tenis Club 2000 02:45:00

Proba 44 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:71
3 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 01:18:45
4 Rebenciuc Rares 2650 2001 Corona Brasov 01:16:00
6 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:20:00

Seria: 2
4 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:12:00
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:14:23

Seria: 3
2 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:10:09
4 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:09:65
6 Popescu Robert 173 2001 Aqua Team 01:10:08
7 Valle Lucian Andrei 223 2001 Bucharest Sport Club 01:10:44

Seria: 4
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 01:08:00

Descalificari
1 Olteanu Radu Ion
Observatii: lipsa
329 2001 CSS Dinamo 01:16:86

Proba 45 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:27
5 Ene Codrin 73 2000 CSS 1 Bucuresti 01:12:72
8 Badescu Petrut 10554 2000 CSM Pitesti 01:16:00

Seria: 4
7 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:07:56

Seria: 5
4 Martin Daniel 12614 2000 S.C.M. Bacau 00:57:90

Descalificari
1 Eremia Alexandru
Observatii: lipsa
11606 2000 Median Bucuresti 01:14:01

Proba 46 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Magureanu Bogdan 119 1999 Tenis Club 2000 01:15:00
7 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:15:00

Seria: 3
1 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club 01:10:48
8 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06

Seria: 4
1 Hasegan Vlad 878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:78
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:94
3 Serban Mircea Valentin 196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64
6 Tudose Vlad 885 1999 Aqua Team 01:06:73

Seria: 5
2 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 01:02:00
6 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02
8 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:05:46

Descalificari
1 Nicula Andrei
Observatii: lipsa
10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:06:12

Proba 47 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 01:10:00
5 Mocanu Bogdan 3089 1998 Aqua Sport Galati 01:10:00

Seria: 4
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 01:06:00

Seria: 5
1 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club 01:04:98
3 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 01:01:00
5 Neama Raul 9780 1998 Corona Brasov 01:00:00
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:03:85

Proba 48 100 metri fluture - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanova Simona 3073 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:35:00
4 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:25

Seria: 2
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Aqua Team 01:26:23
4 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
6 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
7 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:28:13

Seria: 3
2 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club 01:20:78
6 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:71
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25
8 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:23:40

Seria: 4
6 Zaharia Delia Ana-Maria 11778 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:17:00
7 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:92

Seria: 5
3 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 01:11:11
5 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 01:11:01

Proba 49 100 metri fluture - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Costea Denisa Mariana 319 2001 Steaua CSA 01:33:89

Seria: 2
5 Rijnea Ruxandra 1079 2001 CSS Ploiesti 01:25:70

Seria: 3
1 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:45
3 Rusu Roberta 11582 2001 Aqua Team 01:20:06

Seria: 4
1 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:18:54
2 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:17:50

Seria: 5
7 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 01:13:02

Proba 50 100 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Luca Stefania 117 2000 CSM Pitesti 01:26:00

Seria: 3
4 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:19:50

Seria: 5
1 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:05
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00

Proba 51 100 metri fluture - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:15:00
5 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:15:76
8 Pasa Meltem Diana 163 1999 Delfinul Bucuresti 01:19:10

Seria: 5
6 Comarniceanu Flavia 46 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82
8 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:06

Descalificari
1 Grigoriu Cristina
Observatii:
87 1999 Tenis Club 2000 01:20:00
2 Stoican Ana
Observatii: lipsa
9988 1999 Aqua Team 01:12:87

Proba 52 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Gogu Denisa 907 1998 Bucharest Sport Club 01:16:74

Proba 59 200 metri liber - 11 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Aqua Team 02:50:98
3 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 02:47:00
6 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 02:48:33
7 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 02:51:33

Seria: 2
6 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 02:44:00

Seria: 3
1 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 02:40:00
2 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:39:62
6 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:39:58
7 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:91
8 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 02:40:95

Seria: 4
1 Ionita Rares 694 2003 CS Free Style 02:38:01
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:38:65

Seria: 5
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:35:00
4 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 02:34:21
8 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:74

Seria: 6
7 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 02:33:00
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 02:33:96

Seria: 7
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:30:22
2 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:29:92
7 Simion Matei Alexandru 532 2003 Renovatio S.C. 02:30:14

Seria: 8
4 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:25:43

Seria: 9
7 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:24:20

Descalificari
1 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 03:11:56
2 Avram Matei Stefan
Observatii: lipsa
574 2003 Aqua Team 02:45:85
3 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 60 200 metri liber - 12 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:24
3 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 02:43:03
4 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:04
5 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 02:42:09
7 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 02:44:16
8 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:53

Seria: 3
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 Aqua Team 02:39:18
5 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:15

Seria: 4
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:37:97
3 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Energic L L Pitesti 02:37:00
6 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 02:37:93
7 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 02:38:00

Seria: 6
4 Botez Daniel 3092 2002 Nautica Bacau 02:31:00
6 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:35

Seria: 7
4 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 02:28:46
5 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:28:90

Seria: 8
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 02:27:00
8 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:67

Seria: 10
1 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 02:17:50
6 Stan Leon 11929 2002 Performer 02:15:00
8 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 02:18:50

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
594 2002 Median Bucuresti 02:45:56

Proba 61 200 metri liber - 13 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:01

Seria: 4
4 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:35:98

Seria: 5
2 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 02:35:00
3 Radu Octavian 10796 2001 CSM Pitesti 02:34:90
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:34:42
6 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 02:35:00

Seria: 6
2 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 02:32:81
3 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:31:87

Seria: 7
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 02:29:23
6 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 02:29:69
8 Mindroc Adrian 121 2001 Bucharest Sport Club 02:30:95

Seria: 8
1 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:27:50

Seria: 9
4 Serdin Cosmin 197 2001 Aqua Team 02:19:94
8 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 02:25:00

Seria: 10
3 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 02:14:00
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 02:14:00
7 Duican Robert 67 2001 Bucharest Sport Club 02:17:37

Seria: 11
8 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 02:12:82

Descalificari
1 Olteanu Radu Ion
Observatii: lipsa
329 2001 CSS Dinamo 02:36:49
2 Dragnea Alexandru
Observatii:
1578 2001 CSM Pitesti 02:33:23

Proba 62 200 metri liber - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 02:44:06

Seria: 5
7 Dumitru Cosmin 71 2000 Tenis Club 2000 02:35:00

Seria: 6
5 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 02:31:09

Seria: 8
2 Daniel Sammut 3069 2000 Sirens Malta 02:26:75
6 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 02:26:00

Seria: 9
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:24:55
3 Ene Codrin 73 2000 CSS 1 Bucuresti 02:20:01

Seria: 10
2 Stan Filip 11031 2000 Performer 02:17:00

Seria: 11
6 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:10:00

Seria: 12
6 Martin Daniel 12614 2000 S.C.M. Bacau 02:07:00
8 Jeremy Budgeja 3067 2000 Sirens Malta 02:08:58

Proba 63 200 metri liber - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:76

Seria: 9
2 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:91
5 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 02:20:00
6 Hasegan Vlad 878 1999 Bucharest Sport Club 02:23:80

Seria: 11
3 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 02:10:00
4 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 02:09:00

Seria: 12
1 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:08:23
3 Tudose Vlad 885 1999 Aqua Team 02:06:22
4 Alexandrescu Marco 3 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:03:40
5 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 02:04:30

Descalificari
1 ILCO Cristian
Observatii: lipsa
97 1999 Tenis Club 2000 02:10:00

Proba 64 200 metri liber - 16 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
5 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:25:58

Seria: 10
4 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:13:53

Seria: 11
2 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 02:10:00
7 Mocanu Bogdan 3089 1998 Aqua Sport Galati 02:10:00

Seria: 12
2 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 02:07:00
7 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club 02:07:56

Descalificari
1 Neama Raul
Observatii: lipsa
9780 1998 Corona Brasov 02:12:00

Proba 65 200 metri liber - 11 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 02:55:00
3 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 02:55:00
4 Onea Catalina 12498 2003 CSM Pitesti 02:51:69
6 Tsvetina Tsaneva 2672 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 02:55:00

Seria: 2
2 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 02:50:00

Seria: 3
1 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 02:45:75
2 Ilie Ioana 344 2003 CSS 1 Bucuresti 02:44:25
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 02:43:55
7 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 02:45:00
8 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 02:46:68

Seria: 4
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 02:36:77

Seria: 5
5 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 02:29:80

Seria: 7
1 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 02:25:00
2 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 02:23:30

Proba 66 200 metri liber - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club 02:53:21
7 Georgescu Alexia Maria 362 2002 CSS 1 Bucuresti 03:10:21

Seria: 2
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:36
3 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 02:49:50
4 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 02:48:00
5 Stefanova Simona 3073 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 02:49:00
6 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club 02:49:78
7 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 02:50:00

Seria: 3
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Aqua Team 02:39:40
6 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:75

Seria: 4
1 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 02:37:74
6 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:26

Seria: 5
6 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 02:30:00
8 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:47

Seria: 6
2 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 02:27:45
5 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:25:44
6 Zaharia Delia Ana-Maria 11778 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:26:00

Seria: 7
6 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 02:23:15

Proba 67 200 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Davidescu Adriana 58 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
8 Costea Denisa Mariana 319 2001 Steaua CSA 02:51:40

Seria: 4
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:35:37
4 Rusu Roberta 11582 2001 Aqua Team 02:33:67
8 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:14

Seria: 5
1 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 02:32:02
7 Rijnea Ruxandra 1079 2001 CSS Ploiesti 02:31:00

Seria: 6
8 Alexandra Mc Gongle 3068 2001 Sirens Malta 02:28:56

Seria: 7
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 02:20:84

Descalificari
1 Nicolae Adriana Mihaela
Observatii: lipsa
10589 2001 CSM Pitesti 02:41:95

Proba 68 200 metri liber - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:38
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:28:28

Seria: 7
5 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 02:21:01
7 Luca Stefania 117 2000 CSM Pitesti 02:24:00

Descalificari
1 Popescu Andreea
Observatii: lipsa
172 2000 Delfinul Bucuresti 02:34:00

Proba 69 200 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Comarniceanu Flavia 46 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:74

Seria: 5
2 Pasa Meltem Diana 163 1999 Delfinul Bucuresti 02:30:62

Seria: 6
4 Iancu Albertha 94 1999 Delfinul Bucuresti 02:25:43

Seria: 7
3 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:00
8 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 02:25:00

Descalificari
1 Stoican Ana
Observatii: lipsa
9988 1999 Aqua Team 02:25:75

Proba 70 200 metri liber - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Gogu Denisa 907 1998 Bucharest Sport Club 02:29:94
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 02:28:88

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 71 100 metri liber - 10 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cantacuz Raphaela 2164 2004 Aqua Sport Citius 01:38:41
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:77
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Aqua Team 01:33:99

Seria: 2
1 Matei Guiman Alexia Maria 664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:00
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:26:83
4 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:23:34
8 Stoica Izabela 13077 2004 Dacia Mioveni 2012 01:29:43

Seria: 3
1 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:23:06
2 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:22:63

Seria: 4
7 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 01:21:28
8 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:21:61

Seria: 5
1 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 01:19:35
2 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 01:19:00
8 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:44

Seria: 6
5 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 01:16:59
7 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:17:42

Seria: 7
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:16:54

Seria: 8
5 Tila Vanessa Maria 11864 2004 Winner Pitesti 01:13:31
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:14:71
8 Stroe Vicentia 1870 2004 Aqua Sport Galati 01:15:00

Descalificari
1 Stoica Anca
Observatii: lipsa
1371 2004 Median Bucuresti 01:43:76
2 Viktoriya Traykova
Observatii:
2114 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:18:00

Proba 72 100 metri liber - 11 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Balan Andreea Maria 13799 2003 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:25:01
5 Tsvetina Tsaneva 2672 2003 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:24:00
6 Toma Alexandra 2691 2003 Atack Team 01:26:00
7 Patru Maria 14326 2003 Atack Team 01:27:00

Seria: 3
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Aqua Team 01:22:06
4 Cortea Maria 1549 2003 Energic L L Pitesti 01:22:00
5 Cozma Sanziana Maria 1342 2003 Energic L L Pitesti 01:22:00
6 Dumitrescu Andreea 13067 2003 Dacia Mioveni 2012 01:22:40
8 Tudora Laura 13078 2003 Dacia Mioveni 2012 01:23:19

Seria: 4
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Aqua Team 01:21:60
2 Onea Catalina 12498 2003 CSM Pitesti 01:20:83
4 Nistor Alexandra 2130 2003 CSS Ploiesti 01:20:00
6 Pascu Diana Alexandra 1867 2003 Aqua Sport Galati 01:20:73

Seria: 6
1 Petrescu Maria 252 2003 Bucharest Sport Club 01:17:97
3 Nae Claudia 12021 2003 CSS Ploiesti 01:17:00
4 Radulescu Raisa 11274 2003 CSM Pitesti 01:16:58
6 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:17:17

Seria: 7
2 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 01:16:04
5 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 01:15:04

Seria: 8
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:70

Seria: 9
2 Ilie Ioana 344 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:60

Seria: 12
8 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 01:08:27

Seria: 13
1 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 01:06:00
7 Chita Andreea 11302 2003 CSM Pitesti 01:06:00

Proba 73 100 metri liber - 12 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Stanescu Renata Maria 3081 2002 Renovatio S.C. 01:23:00

Seria: 4
3 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:46
5 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 01:20:16

Seria: 5
3 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:34
7 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 01:19:10

Seria: 6
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:32
8 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 01:18:00

Seria: 7
1 Mustatea Ana 144 2002 Bucharest Sport Club 01:16:19
6 Stefanova Simona 3073 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:16:00

Seria: 8
2 Zaharieva Natalia 1826 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:14:00
3 Georgescu Alexia Maria 362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:66
4 Marin Carmen 1442 2002 CSS Dinamo 01:13:16

Seria: 9
5 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:69
7 Hristova Yoanna 2122 2002 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:13:00
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Aqua Team 01:13:11

Seria: 10
2 Ban Ioana 2352 2002 CSS Ploiesti 01:10:02
7 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:40
8 Denieul Catinca 445 2002 Bucharest Sport Club 01:11:37

Seria: 11
8 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:11

Seria: 12
1 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 01:07:84
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:06:62
6 Zaharia Delia Ana-Maria 11778 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:07:00

Seria: 13
8 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 01:06:26

Descalificari
1 Fatu Mirela Gabriela
Observatii: lipsa
1418 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:28

Proba 74 100 metri liber - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
6 Costea Denisa Mariana 319 2001 Steaua CSA 01:18:63

Seria: 7
3 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 01:15:65
7 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:05

Seria: 9
3 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:11:91
4 Rijnea Ruxandra 1079 2001 CSS Ploiesti 01:11:40
6 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:32

Seria: 10
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:09:96

Seria: 11
4 Rusu Roberta 11582 2001 Aqua Team 01:08:34
6 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:63

Seria: 13
3 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 01:04:47
6 Alexandra Mc Gongle 3068 2001 Sirens Malta 01:05:46

Descalificari
1 Nicolae Adriana Mihaela
Observatii: lipsa
10589 2001 CSM Pitesti 01:13:00

Proba 75 100 metri liber - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Steaua CSA 01:09:85

Seria: 11
1 Luca Stefania 117 2000 CSM Pitesti 01:08:73
7 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72

Seria: 12
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:06:34

Seria: 13
4 Savastita Simona 193 2000 Delfinul Bucuresti 01:03:66
5 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:47

Descalificari
1 Popescu Andreea
Observatii: lipsa
172 2000 Delfinul Bucuresti 01:14:76

Proba 76 100 metri liber - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
4 Grigoriu Cristina 87 1999 Tenis Club 2000 01:15:00

Seria: 10
4 Comarniceanu Flavia 46 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81
6 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:10:00

Seria: 11
2 Pasa Meltem Diana 163 1999 Delfinul Bucuresti 01:08:68

Seria: 12
4 Vladutu Georgiana 231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:28
7 Iancu Albertha 94 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:20

Seria: 13
2 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:05:59

Descalificari
1 Stoican Ana
Observatii: lipsa
9988 1999 Aqua Team 01:08:48

Proba 77 100 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
1 Becheanu Teodora 9305 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:90

Seria: 11
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Steaua CSA 01:08:49

Seria: 12
2 Gogu Denisa 907 1998 Bucharest Sport Club 01:07:03

Proba 85 100 metri liber - 10 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexandru Antonio 13065 2004 Dacia Mioveni 2012 99:99:99

Seria: 2
2 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 01:31:46
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Bucharest Sport Club 01:29:27
5 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:30:00
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:31:96

Seria: 3
1 Miu Eduard 13802 2004 Winner Pitesti 01:28:30
2 Cazacu Alin 13347 2004 Pescarusul Izvorani 01:25:81
4 Macoveanu Rares 840 2004 Bucharest Sport Club 01:24:41
6 Neagu Darius Gabriel 1860 2004 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:87

Seria: 4
4 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 01:22:19
7 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 01:23:03
8 Apostol Costin 13752 2004 CSM Pitesti 01:24:37

Seria: 5
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:21:71
5 Costache Ionut 1679 2004 C.S. Barracuda Campina 01:20:65
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:20:94
7 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 01:21:70

Seria: 6
1 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:25
2 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:19:99
8 Comendant Mihai 1302 2004 Bucharest Sport Club 01:20:42

Seria: 7
3 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 01:18:05
4 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 01:17:97
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:18:56

Seria: 8
2 Gate Alexandru Robert Ionut 725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:06
5 Valachev Aleksandar 1683 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:17:00
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:17:15

Seria: 9
3 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 Steaua CSA 01:15:74
8 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:16:39

Seria: 10
2 Teianu Razvan 1740 2004 CSM Pitesti 01:14:83
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:14:61
7 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:14:93

Seria: 11
6 Samuil Nicolov 2111 2004 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:14:00

Seria: 12
3 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:12:89
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:83
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:13:04

Seria: 14
3 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:10:10

Seria: 15
1 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:09:91
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:09:98

Seria: 16
1 Ichim Luca 1016 2004 CSS Ploiesti 01:09:00
7 Circiumarescu David 1742 2004 CSM Pitesti 01:09:00

Descalificari
1 Turta Andrei
Observatii: lipsa
1419 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Birdau Ioan Alexandru
Observatii:
1293 2004 CSS Dinamo 01:32:43
3 Gheorghe Davian
Observatii: lipsa
1448 2004 Median Bucuresti 01:31:08
4 Bratu David Andrei
Observatii: lipsa
1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
5 Stoian Antonio
Observatii: lipsa
1618 2004 CSM Pitesti 01:18:00
6 Sandu Claudiu Andrei
Observatii:
376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:56

Proba 86 100 metri liber - 11 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:25:00
5 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:25:00

Seria: 4
1 Voicu Costin Gabriel 702 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:07
5 Scarlat Razvan 13075 2003 Dacia Mioveni 2012 01:22:50

Seria: 5
2 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:21:38
3 Vijan Stefan 11275 2003 CSM Pitesti 01:20:80
4 Marinescu Alexandru Paul 693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:60
8 Tabacu Petru 1739 2003 CSM Pitesti 01:21:99

Seria: 6
4 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 01:19:12
5 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:19:35
6 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:19:62
7 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Aqua Team 01:20:01

Seria: 7
2 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 01:18:48
6 Toma Eduard 2357 2003 CSM Pitesti 01:18:11

Seria: 8
3 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:17:00
8 Ionita Mihai 2349 2003 CSS Ploiesti 01:17:30

Seria: 9
1 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:30
2 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 01:16:00
7 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 01:16:15

Seria: 10
1 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:15:01

Seria: 11
2 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:14:19

Seria: 12
1 Stoica Ionut 1231 2003 CSM Pitesti 01:13:00
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:12:95
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 Aqua Team 01:12:89
7 Hurmuzache Robert Ionut 1305 2003 Aqua Team 01:12:97

Seria: 13
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:11:11

Seria: 14
1 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 01:10:71
6 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:10:38
7 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69

Seria: 15
3 Simion Matei Alexandru 532 2003 Renovatio S.C. 01:09:44
4 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 01:09:25
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:33
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:09:63

Seria: 16
8 Ionita Rares 694 2003 CS Free Style 01:09:13

Seria: 17
1 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:00

Descalificari
1 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 01:23:00
2 Dinica Ionut
Observatii: lipsa
12769 2003 Median Bucuresti 01:22:87
3 Dragoiu Radu Andrei
Observatii: lipsa
713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:57
4 Avram Matei Stefan
Observatii: lipsa
574 2003 Aqua Team 01:17:19
5 Stoltz Markus
Observatii:
566 2003 Renovatio S.C. 01:09:49

Proba 87 100 metri liber - 12 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
8 Marin Stefan 126 2002 Steaua CSA 01:19:11

Seria: 8
4 Carstoveanu Andrei Vladimir 9949 2002 CSM Pitesti 01:17:00
6 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:01

Seria: 9
4 Petrescu Cristian 489 2002 Aqua Team 01:15:64
6 Neacsu Radu Costin 11247 2002 CSM Pitesti 01:16:00

Seria: 10
3 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:54

Seria: 11
5 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:41

Seria: 12
4 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:12:79

Seria: 13
2 Nicolae Andrei 10533 2002 CSM Pitesti 01:12:03
4 Aspru Alesandro 1341 2002 Energic L L Pitesti 01:11:00
5 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:03
6 Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Energic L L Pitesti 01:12:00
7 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:07
8 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:56

Seria: 14
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:48
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 Aqua Team 01:10:05

Seria: 15
6 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:45

Seria: 17
2 Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 CSM Pitesti 01:08:00
4 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 01:07:08
5 Tanasescu Vlad Andrei 1372 2002 Aqua Team 01:07:25
6 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 01:07:56
8 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:39

Seria: 18
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 01:06:49
4 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:68

Seria: 19
6 Popa Andrei 10854 2002 Aqua Team 01:05:27

Seria: 20
7 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 01:04:83

Seria: 21
7 Stan Leon 11929 2002 Performer 01:02:28

Descalificari
1 Dumitrescu Stefan
Observatii: lipsa
594 2002 Median Bucuresti 01:18:84
2 Neacsu Cristian Dumitru
Observatii: lipsa
11984 2002 Performer 01:15:62

Proba 88 100 metri liber - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
5 Dragomir Alexandru 592 2001 Median Bucuresti 01:14:53

Seria: 11
7 Dragnea Alexandru 1578 2001 CSM Pitesti 01:14:07

Seria: 14
8 Radu Octavian 10796 2001 CSM Pitesti 01:10:71

Seria: 16
2 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:08:98
4 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 01:08:61
5 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:61
6 Mindroc Adrian 121 2001 Bucharest Sport Club 01:08:76

Seria: 17
3 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:07:38

Seria: 18
1 Petcu Tony 11851 2001 CSM Pitesti 01:07:00
3 Ionescu Andrei 9919 2001 CSM Pitesti 01:06:00
6 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:06:03
7 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 01:06:76
8 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 CSM Pitesti 01:07:05

Seria: 19
5 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 01:05:03
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:05:47

Seria: 20
2 Serdin Cosmin 197 2001 Aqua Team 01:04:21
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 CSM Pitesti 01:04:00
4 Popescu Robert 173 2001 Aqua Team 01:03:66

Seria: 21
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 01:01:42
8 Radu Marius 10561 2001 CSM Pitesti 01:03:00

Seria: 23
8 Duican Robert 67 2001 Bucharest Sport Club 00:59:33

Descalificari
1 Oprea Florin Antonio
Observatii: lipsa
1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:19
2 Vasile Stefan Marius
Observatii: lipsa
224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:08
3 Olteanu Radu Ion
Observatii: lipsa
329 2001 CSS Dinamo 01:08:66

Proba 89 100 metri liber - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
4 Trandafir Mihai 861 2000 Median Bucuresti 01:13:09

Seria: 14
4 Dumitru Cosmin 71 2000 Tenis Club 2000 01:09:99

Seria: 17
7 Romas Catalin 10748 2000 Bucharest Sport Club 01:08:00

Seria: 18
5 Badescu Petrut 10554 2000 CSM Pitesti 01:06:00

Seria: 19
2 Troanca Stefan 10781 2000 Bucharest Sport Club 01:05:40
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54

Seria: 20
1 Daniel Sammut 3069 2000 Sirens Malta 01:04:87
5 Stan Filip 11031 2000 Performer 01:04:00
6 Toma Octavian 218 2000 Delfinul Bucuresti 01:04:14

Seria: 21
1 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:02:59
2 Ene Codrin 73 2000 CSS 1 Bucuresti 01:02:08
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Delfinul Bucuresti 01:01:74

Seria: 23
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:58:00

Seria: 24
3 Martin Daniel 12614 2000 S.C.M. Bacau 00:56:50
5 Jeremy Budgeja 3067 2000 Sirens Malta 00:56:42

Descalificari
1 Nemtoi Stefan
Observatii: lipsa
3085 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Spiridon Dragos
Observatii: lipsa
200 2000 Median Bucuresti 01:14:12

Proba 90 100 metri liber - 15 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Carlig Marius 2358 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:81

Seria: 19
3 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:16
4 Magureanu Bogdan 119 1999 Tenis Club 2000 01:05:00

Seria: 20
8 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 01:05:00

Seria: 21
6 Hasegan Vlad 878 1999 Bucharest Sport Club 01:01:89

Seria: 22
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:00:31
2 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:00:00
5 ILCO Cristian 97 1999 Tenis Club 2000 01:00:00
8 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:43

Seria: 23
2 Olaru Andrei 9475 1999 Energic L L Pitesti 00:59:00
3 Serban Mircea Valentin 196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72
6 Tudose Vlad 885 1999 Aqua Team 00:58:81

Seria: 24
4 Rusen Andrei 189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27
6 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 00:56:74
7 Alexandrescu Marco 3 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34
8 Paturca Vlad 165 1999 Bucharest Sport Club 00:57:83

Descalificari
1 Nicula Andrei
Observatii: lipsa
10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:59:00

Proba 91 100 metri liber - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 22
3 Mocanu Bogdan 3089 1998 Aqua Sport Galati 01:00:00
4 Dedu Catalin 9347 1998 CSS Ploiesti 00:59:80
6 Bracaci Daniel 2148 1998 Aqua Sport Galati 01:00:00
7 Anton George 3082 1998 Tenis Club 2000 01:00:00

Seria: 23
1 Rosioru Paul 882 1998 Bucharest Sport Club 00:59:14
5 Ion Nicolae Alexandru 853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:06

Seria: 24
1 Neama Raul 9780 1998 Corona Brasov 00:57:34
2 Dumitrache Alexandru 9490 1998 Energic L L Pitesti 00:57:00

Descalificari
1 Ionita Viorel
Observatii: lipsa
11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:05:53
2 Ion Alexandru
Observatii: lipsa
9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:00:58

Proba 92 50 metri bras - 7 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Bucharest Sport Club 01:06:02
3 Munteanu Maria 2528 2007 C.S. Barracuda Campina 01:04:06
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 01:01:62
5 Petrea Andreea Maria 2000 2007 Aqua Sport Galati 01:03:00
6 Stefanova Viktorya 3076 2007 C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:05:00

Seria: 2
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:00:11
2 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:00:00
7 Mihai Teodora Maria 1934 2007 Aqua Sport Galati 01:00:00
8 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:00:29

Seria: 3
2 Matei Petra Dora 1797 2007 Bucharest Sport Club 00:57:49
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:57:48

Seria: 4
2 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:56:53
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:56:42
6 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:56:45
8 Butnaru Alexandra 12459 2007 Winner Pitesti 00:57:00

Seria: 9
3 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:50:66

Proba 93 50 metri bras - 8 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:58:99
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:58:23

Seria: 3
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Aqua Sport Citius 00:57:27
8