Lista de start pentru Cupa de primavara 2011

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popanica Raboj Tudor 1031 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ion Mario Cristian 812 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
2 Gherghe Vlad Nicolae 800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tanase Ianis Mihai 550 2004 CS Free Style 01:23:06
5 Sandu Matei 641 2004 Bucharest Sport Club 01:31:37
7 Radu Alin Gabriel 801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Aqua Team 01:06:60
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Aqua Team 01:03:71
3 Sterian Narri Aryan Andrei 377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:01:00
4 Mihaila Vicentiu Constantin 805 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Manea Eduard Andrei 380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Snagoveanu Andrei 378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:00
8 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 01:07:50

Seria: 4
1 Dicu Vlad Andrei Costea 589 2004 Tenis Club 2000 00:58:33
2 Lungu Andrei 280 2004 Aqua Team 00:54:94
3 Ichim Luca 1016 2004 Aqua Center Buzau 00:54:35
4 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:48:00
5 Tarara Tudor Ionut 382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:54:00
6 Solomon Teodor 647 2004 Tenis Club 2000 00:54:59
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:55:00
8 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 00:59:40

Descalificari
1 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stan Stefan
Observatii: lipsa
660 2004 CS Free Style 01:51:58
3 Netejoru Luca George
Observatii: lipsa
1032 2004 CSS Dinamo 99:99:99
4 Sitaru Stefan
Observatii:
379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:04:00

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciobica Leonard Gabriel 1037 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Micu Valentin 1034 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Florete Fabian Andrei 1015 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Preda Stefan Cristian 208 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Dinu Andrei Ovidiu 1018 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Dumitru Alex Luca 1019 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Dascalu Dragos Adrian 1030 2003 CSS Dinamo 99:99:99
6 Paunoiu Dimitrie Ianis 1017 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Olteanu Andrei Nicolae 782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ioan Luca Elian 468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tudor Radu 395 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:47
3 Dumitru Tudor 596 2003 Tenis Club 2000 01:12:62
4 Dumitru Calin 595 2003 Tenis Club 2000 01:09:20
5 Mihailescu Victor 736 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:16
6 Lupu Cosmin Cristian 383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:00
8 Antal Radu 1038 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Marmara Mihnea Stefan 400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:39
2 Toderoiu Mihai Daniel 285 2003 Aqua Team 01:05:06
3 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:04:34
4 Badica Mihnea 575 2003 Bucharest Sport Club 01:02:50
5 Casianov Alexandru Bogdan 781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:05
7 Ghioncel Cristian 291 2003 Aqua Team 01:06:80
8 Borcan Andrei Catalin 287 2003 Aqua Team 01:08:62

Seria: 5
1 Cristea Dragos Ioan 735 2003 CSS Dinamo 00:59:53
2 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 00:56:86
3 Delcea Eduard 397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:91
4 Baciu Andrei Catalin 567 2003 Bucharest Sport Club 00:51:54
5 Vasile Andrei Alexandru 293 2003 Aqua Team 00:51:76
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:56
7 Asladolahi Arian 572 2003 Bucharest Sport Club 00:59:13
8 Nica Radu Stefan 288 2003 Aqua Team 01:00:92

Seria: 6
1 Simion Matei Alexandru 532 2003 Club Daimon 00:49:70
2 Banescu Cristian Florin 465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:37
3 Anton Sergiu Eduard 533 2003 Club Daimon 00:48:13
4 David Andrei 387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:24
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:47:78
6 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:60
7 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:49:47
8 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:50:02

Seria: 7
1 Moldovan Alexandru 392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:95
2 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:56
3 Avram Matei Stefan 574 2003 Aqua Team 00:45:53
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Aqua Team 00:44:68
5 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 00:45:11
6 Badicut Matei 577 2003 Tenis Club 2000 00:46:32
7 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 CS Free Style 00:46:95
8 Paltin Andrei 733 2003 Tenis Club 2000 00:47:06

Seria: 8
1 Cosug Radu 294 2003 Aqua Team 00:43:20
2 Macovei Luca Andrei 396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:41:54
3 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS Dinamo 00:39:36
4 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:38:07
5 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:38:36
6 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78
7 Vlasie Ionut 656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:43:18
8 Stoltz Markus 566 2003 Bucharest Sport Club 00:43:31

Descalificari
1 Dinica Ionut
Observatii:
12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Dumitrescu Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
286 2003 Aqua Team 01:04:71

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nicolae Victor Mihai 474 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Matache Nicolae Catalin 466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dochianu Ionut Marian 1039 2002 Club Daimon 99:99:99
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Mateescu Constantin Sebastian 1020 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Tudor Bogdan 776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Solomonea Bucurea Darius 1022 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Filat Nicolae 598 2002 Aqua Team 01:28:36
5 Godeanu Robert Mihail 1023 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Ilie Dennis Mihai 500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Lungu Vlad 1035 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Topala Andrei Alberto 478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:75
2 Ionescu Stefan Constantin 503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:35
3 Cojoaca Tudor Florin 493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94
4 Dragan Albert Cristian 506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05
5 Constantin Daniel Cristian 496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
6 Ionita Andrei Bogdan 475 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:95
7 Vita Andrei Gabriel 502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:74
8 Roua Adrian 472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:72

Seria: 4
1 Frunza Tudor 298 2002 Aqua Team 01:03:37
2 Tarara Robert Stefan 783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:03:11
3 Apolzan Mihai 571 2002 Aqua Team 01:00:63
4 Soare Mihai 766 2002 Aqua Team 00:59:48
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin 480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:63
7 Peiu Daniel 479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:26
8 Dumea Denis Andrei 482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:09

Seria: 5
1 Vasile Adrian Florin 553 2002 CS Free Style 00:58:77
2 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:59
3 Minciu Edward 307 2002 Aqua Team 00:56:91
4 Bojec Alexandru Andrei 417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:09
5 Buliga Antonio Luciano 422 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:41
6 Stanescu Andrei 769 2002 Aqua Team 00:57:17
7 Ionescu Marius Cristian 504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:31

Seria: 6
1 Roceanu Andrei 309 2002 Aqua Team 00:54:53
2 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44
3 Rusu Alexandru Eduard Nicolae 486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26
4 Man Paul Gabriel 619 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:02
6 Mitelut Stefan 753 2002 Aqua Team 00:51:91
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39
8 Ciocioi Cosmin 420 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:99

Seria: 7
1 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16
2 Tudor Dan 423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:25
3 Albu Eduard 569 2002 Atack Team 00:48:83
4 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50
5 Petre Richard Alexandru 409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:56
6 Petrescu Cristian 489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:09
8 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:34

Seria: 8
1 Toma Marian Andrei 415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:07
2 Rosca Cristian 416 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:06
4 Vlad Claudiu Ionut 488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:00
5 Bera Robert Alexandru 413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:44:94
6 Tite Andrei Vlad 487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04
7 Dumitrescu Stefan 594 2002 Median Bucuresti 00:46:15
8 Popescu Andrei Florin 410 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:65

Seria: 9
1 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87
2 Mocanu Eric 624 2002 Tenis Club 2000 00:42:59
3 Gheorghiescu Bogdan Florin 424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:71
4 Irimescu Rares 327 2002 CSS Dinamo 00:41:46
5 Marin Stefan 126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62
6 Rath Razvan 535 2002 Club Daimon 00:42:45
7 Voica Alexandru Daniel 658 2002 Tenis Club 2000 00:42:75
8 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:94

Seria: 10
1 Marfon Sergiu 123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:46
2 Radulescu Alecsandru Christian 637 2002 Tenis Club 2000 00:39:85
3 Tudoran Petru Cezar 321 2002 Delfinul Bucuresti 00:39:28
4 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:39:11
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:39:19
6 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:61
7 Sava Radu Bogdan 425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:40:34

Seria: 11
1 Rosu Sergiu 428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:67
2 Gorea Vlad Andrei 427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:08
3 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:35:92
4 Stan Leon 11929 2002 Aqua Team 00:33:88
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:35:14
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:06
7 Siminescu Cristi Marian 426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:37:44
8 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:38:93

Descalificari
1 Costea Alexandru Robert
Observatii:
483 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: lipsa
411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:13
3 Coman Radu Andrei
Observatii: lipsa
580 2002 Atack Team 00:59:31
4 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:08
5 Hliban Gabriel
Observatii: lipsa
477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69
6 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
320 2002 Delfinul Bucuresti 00:45:37
7 Ionescu Victor
Observatii:
326 2002 CSS Dinamo 00:41:20

Proba 4 50 metri liber - 10 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visan Alexandru 1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dragomir Andrei Ionut 536 2001 Club Daimon 00:56:47
3 Oprescu Mihnea 785 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:51
5 Ionescu Vlad Andrei 434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:59
6 Sanda Marius 770 2001 Bucharest Sport Club 00:55:29
7 Tudor Matei 432 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:55
8 Metin Suseven 1033 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
2 Crisan Maxim JR 541 2001 Steaua CSA 00:45:39
3 Cosug Andrei 11632 2001 Aqua Team 00:43:98
4 Miu Robert Constantin 138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:55
5 Stanescu Vlad Andrei 322 2001 Delfinul Bucuresti 00:43:78
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:65
7 Botici Mihai 777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:45:68
8 Gherghe Luca Ioan 602 2001 Bucharest Sport Club 00:48:08

Seria: 3
1 Ilie Radu 101 2001 Aqua Team 00:42:48
2 Moise Gabriel 431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:60
3 Dragomir Alexandru 592 2001 Median Bucuresti 00:40:98
5 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 00:40:68
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:41:30
7 Lungu Ionel 514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74
8 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Atack Team 00:43:14

Seria: 4
1 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85
2 Vasile Stefan Marius 224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua 542 2001 Steaua CSA 00:38:81
4 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 00:38:46
7 Itul-Toderesc Octavian 435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:53
8 Popescu Vlad Marian 176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85

Seria: 5
1 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Median Bucuresti 00:37:54
2 Balan Alexander Marian 328 2001 CSS Dinamo 00:37:04
3 Valle Lucian Andrei 223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:42
4 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 00:36:31
5 Motas Cristian 139 2001 Steaua CSA 00:36:33
6 Becheru Stefan Lucian Emil 430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:89
7 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:37:14
8 Mureseanu Cosmin 141 2001 Bucharest Sport Club 00:37:87

Seria: 6
1 Mindroc Adrian 121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81
2 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:34:13
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:34:02
4 Duican Robert 67 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:75
5 Popescu Robert 173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00
6 Cernescu Alexandru Ioan 433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:34:08
7 Bordei Catalin 25 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:72
8 Serdin Cosmin 197 2001 Bucharest Sport Club 00:35:92

Descalificari
1 Iliescu Razvan
Observatii:
612 2001 Tenis Club 2000 00:48:58
2 Rosmenteniuc Luca Andrei
Observatii: lipsa
186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:01
3 Eremia Luca
Observatii: lipsa
74 2001 CSS 2 Bucuresti 00:40:52
4 Sandu Ionut
Observatii: lipsa
192 2001 Tenis Club 2000 00:38:80
5 Androne Corneliu Cristian
Observatii: lipsa
429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:92

Proba 5 50 metri liber - 7 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 01:22:58
4 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:03:22
5 Staciuc Sara 1011 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
6 Constantinescu Sara Maria 822 2004 CS Free Style 99:99:99
7 Baraitareanu Maria 1040 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pagu Ioana 629 2004 Tenis Club 2000 00:56:59
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:55:00
3 Dragusi Alina Maria 343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:10
4 Serman Ioana Alexandra 543 2004 CS Free Style 00:42:18
5 Dumitrescu Cristina 342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:47:00
6 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 00:52:64
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:55:39
8 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:00

Descalificari
1 Arnautu Mara Cristiana
Observatii: lipsa
823 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 6 50 metri liber - 8 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spanu Clara 1041 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Leonte Ioana 568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Poliacov Irina 352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:89
5 Bronisevski Ilinca 347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:04
6 Lican Eliza Sanziana 1024 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Vasilescu Anca 772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Scortea Ecaterina 247 2003 Aqua Team 00:59:50
3 Iliescu Denisa Cristina 323 2003 CSS Dinamo 00:56:11
4 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 00:54:57
5 Zamfirescu Stanca Maria 250 2003 Aqua Team 00:56:07
6 Vasile Theodora Elena 654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:66
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 00:59:76
8 Tataru Vanesa 784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:67

Seria: 3
1 Sandu Ana Maria 539 2003 Steaua CSA 00:54:02
2 Iordache Miruna Lucia Maria 251 2003 Aqua Team 00:51:40
3 Cozma Sanziana Maria 555 2003 Bucharest Sport Club 00:50:91
4 Ciuca Claudia 739 2003 Tenis Club 2000 00:48:14
5 Grigoroiu Mihaela 348 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:56
6 Carata Alexia Antonia 350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:51:10
7 Bahrin Raluca Ilinca 349 2003 CSS 1 Bucuresti 00:52:03
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:11

Seria: 4
1 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 00:46:62
2 Colcer Catalina 253 2003 Aqua Team 00:44:67
3 Petrescu Maria 252 2003 Aqua Team 00:43:73
4 Lupu Ana Maria 618 2003 Tenis Club 2000 00:42:96
5 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:43:11
6 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:22
7 Ichim Alexia 611 2003 Bucharest Sport Club 00:46:19
8 Ionescu Laura 737 2003 Bucharest Sport Club 00:46:76

Descalificari
1 Alexa Ioana
Observatii: lipsa
436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:90
2 Ciuperca Rebeca
Observatii: lipsa
351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:41

Proba 7 50 metri liber - 9 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vizitiu Alexia 451 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vizitiu Raluca 450 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18
4 Atanasiu Ana 573 2002 Atack Team 01:09:22
5 Georgescu Andreea 258 2002 Aqua Team 01:27:04
6 Viziru Andreea Ionela 446 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Denieul Catinca 445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:98
2 Lapadatu Ioana Alexandra 254 2002 Aqua Team 01:01:58
3 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:79
4 Jiman Maria Ioana 615 2002 Tenis Club 2000 00:56:96
5 Constantin Beatrice 529 2002 Club Daimon 00:58:52
6 Marasac Alexandra Bianca 443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36
8 Ivancov Lorena Gabriela 256 2002 Aqua Team 01:08:33

Seria: 3
1 Ghetu Carla Ilinca 767 2002 Aqua Team 00:55:17
2 Boboc Maria 255 2002 Aqua Team 00:53:57
4 Rhfir Maria 638 2002 Bucharest Sport Club 00:52:17
5 Bejenaru Catinca 360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:52:62
6 NIM NIM 752 2002 Aqua Team 00:53:40
7 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:61
8 Gujan Nicoleta 607 2002 Tenis Club 2000 00:56:04

Seria: 4
1 Draghici Iustina 324 2002 CSS Dinamo 00:51:42
2 Pavel Cristina Daniela 441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:53
3 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:55
4 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 00:47:62
5 Chiriac Elena 454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:23
6 Cergan Naomi 457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:99
7 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:95
8 Baraitareanu Mihaela 353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:76

Seria: 5
1 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:62
2 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 00:43:75
3 Mustatea Ana 144 2002 Aqua Team 00:42:33
4 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:41:85
5 Sapcaliu Maria 642 2002 Tenis Club 2000 00:42:11
6 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:11
7 Mataoanu Daria 129 2002 Bucharest Sport Club 00:44:83
8 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:45:99

Seria: 6
1 Danciu Sara 57 2002 Aqua Team 00:40:97
2 Codarleanu Patricia Mihaela 556 2002 Bucharest Sport Club 00:39:81
3 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 00:38:48
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 00:38:24
6 Domnescu Alexandra Ilinca 591 2002 Aqua Center Buzau 00:39:39
7 Tota Maria Ilinca 456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
8 Piedemonte Ioana Alexandra 355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:81

Descalificari
1 Costache Maria Andreea
Observatii: lipsa
448 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mitrea Maria
Observatii: lipsa
779 2002 Median Bucuresti 01:01:86
3 Corcoveanu Mara
Observatii: lipsa
361 2002 CSS 1 Bucuresti 00:53:13
4 Guias Meg-Lidia
Observatii:
12269 2002 Bucharest Sport Club 00:37:39

Proba 8 50 metri liber - 10 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Andra 1029 2001 CSS Dinamo 99:99:99
3 Raducanu Iuliana Andreea 780 2001 CS Free Style 01:05:48
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:00:05
5 Mirea Andreea Cristina 751 2001 Atack Team 01:02:73
6 Florea Daria Mihaela 1026 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Matei Adriana Diana 1025 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Tiriblecea Ilinca 652 2001 Atack Team 00:55:09
2 Crismaru Amalia Gabriela 464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67
4 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:86
5 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:49:33
6 Ciuca Corina 748 2001 Tenis Club 2000 00:50:58
8 Pana Maria Ioana 160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33

Seria: 3
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta 232 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:56
2 Pakir Aysa Carina 159 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:66
4 Ilie Ioana Alexa 547 2001 CS Free Style 00:43:30
5 Duran Laura Mihaela 369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:33
6 Stancu Maria 205 2001 Bucharest Sport Club 00:43:97
7 Marin Sorana Ioana 462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98
8 Ghinea Dunia Luciana 371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:15

Seria: 4
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:42:48
2 Postolache Andreea Miruna 177 2001 Delfinul Bucuresti 00:41:58
3 Chiss Elena Ioana 370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:08
4 Petcu Teona 166 2001 Bucharest Sport Club 00:40:63
5 Barbu Ana 17 2001 Bucharest Sport Club 00:40:68
6 Bentea Silvia Maria 20 2001 Bucharest Sport Club 00:41:09
7 Muca Andreea Maria 140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35
8 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:73

Seria: 5
1 Costea Denisa Mariana 319 2001 Delfinul Bucuresti 00:40:49
2 Ticu Marian Antonia Francesca 214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:54
3 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33
4 Mateicu Cristina 131 2001 Steaua CSA 00:39:06
6 Davidescu Adriana 58 2001 Tenis Club 2000 00:39:39
7 Costache Elisa Andreea 467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:95
8 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:40:52

Seria: 6
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:86
2 Lazar Ana Maria 616 2001 Aqua Center Buzau 00:38:14
3 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:12
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:33:58
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Aqua Team 00:36:03
6 Ivan Jasminne Anne Marie 367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:53
7 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:38:23
8 Stan Denisa 648 2001 Aqua Team 00:38:99

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Siliste Maria
Observatii: lipsa
198 2001 Median Bucuresti 00:50:41
3 Ionescu Ana Maria
Observatii: lipsa
548 2001 CS Free Style 00:53:73
4 Pilica Elena Claudia
Observatii: lipsa
368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:94
5 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
608 2001 Tenis Club 2000 00:39:32

Proba 9 50 metri bras - 7 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Alin Gabriel 801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Gherghe Vlad Nicolae 800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Teodor 647 2004 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Ichim Luca 1016 2004 Aqua Center Buzau 99:99:99
3 Mihaila Vicentiu Constantin 805 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Tarara Tudor Ionut 382 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Sandu Matei 641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Dicu Vlad Andrei Costea 589 2004 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Sterian Narri Aryan Andrei 377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:14:00
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:10:00
3 Sitaru Stefan 379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
4 Manea Eduard Andrei 380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
6 Snagoveanu Andrei 378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
7 Lungu Andrei 280 2004 Aqua Team 01:13:14
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Aqua Team 01:22:51

Descalificari
1 Grigoras Vlad Andrei
Observatii: lipsa
531 2004 Club Daimon 99:99:99
2 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stan Stefan
Observatii: lipsa
660 2004 CS Free Style 02:44:69

Proba 10 50 metri bras - 8 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Antal Radu 1038 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Marmara Mihnea Stefan 400 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Olteanu Andrei Nicolae 782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ciobica Leonard Gabriel 1037 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Alex Luca 1019 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Paunoiu Dimitrie Ianis 1017 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Dinu Andrei Ovidiu 1018 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Cristea Dragos Ioan 735 2003 CSS Dinamo 99:99:99
7 Micu Valentin 1034 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Dumitru Calin 595 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Dumitru Tudor 596 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:86
5 Mihailescu Victor 736 2003 CSS 1 Bucuresti 01:48:43
6 Preda Stefan Cristian 208 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Simion Matei Alexandru 532 2003 Club Daimon 99:99:99

Seria: 4
1 Asladolahi Arian 572 2003 Bucharest Sport Club 01:16:36
2 Lupu Cosmin Cristian 383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:41
3 Delcea Eduard 397 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:71
4 Banescu Cristian Florin 465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97
5 Moldovan Alexandru 392 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:46
6 Badica Mihnea 575 2003 Bucharest Sport Club 01:12:35
7 Casianov Alexandru Bogdan 781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:15:74
8 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:24:63

Seria: 5
1 Vlasie Ionut 656 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:29
2 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:29
3 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 01:01:90
4 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 01:01:27
5 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 CS Free Style 01:01:51
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:02:00
7 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 01:03:94
8 David Andrei 387 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:87

Seria: 6
1 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:78
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Aqua Team 01:00:44
3 Macovei Luca Andrei 396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:74
4 Paltin Andrei 733 2003 Tenis Club 2000 00:58:74
5 Baciu Andrei Catalin 567 2003 Bucharest Sport Club 00:59:26
6 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 01:00:21
7 Badicut Matei 577 2003 Tenis Club 2000 01:00:64
8 Vasile Andrei Alexandru 293 2003 Aqua Team 01:00:84

Seria: 7
1 Cosug Radu 294 2003 Aqua Team 00:56:77
2 Stoltz Markus 566 2003 Bucharest Sport Club 00:56:32
3 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:55:32
4 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:55
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS Dinamo 00:53:99
6 Avram Matei Stefan 574 2003 Aqua Team 00:55:67
7 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:71
8 Tudor Radu 395 2003 CSS 1 Bucuresti 00:57:65

Descalificari
1 Anton Sergiu Eduard
Observatii: lipsa
533 2003 Club Daimon 99:99:99

Proba 11 50 metri bras - 9 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Lungu Vlad 1035 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ionescu Stefan Constantin 503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Andrei Florin 410 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Rath Razvan 535 2002 Club Daimon 99:99:99
4 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Dumea Denis Andrei 482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ciocioi Cosmin 420 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Andrei Bogdan 475 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Godeanu Robert Mihail 1023 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Mitelut Stefan 753 2002 Aqua Team 99:99:99
4 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 99:99:99
5 Stanescu Andrei 769 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Mateescu Constantin Sebastian 1020 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Solomonea Bucurea Darius 1022 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Cojoaca Tudor Florin 493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Radulescu Constantin Ciprian Emin 480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:94
3 Gheorghiescu Bogdan Florin 424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:02
4 Peiu Daniel 479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:40
5 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:13:90
6 Bojec Alexandru Andrei 417 2002 CSS 1 Bucuresti 01:14:44
7 Tarara Robert Stefan 783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:31:54
8 Tudor Bogdan 776 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36
3 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:55
5 Ionescu Marius Cristian 504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:93
7 Man Paul Gabriel 619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:78
8 Albu Eduard 569 2002 Atack Team 01:11:71

Seria: 6
1 Dumitrescu Stefan 594 2002 Median Bucuresti 01:06:17
2 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73
3 Rosca Cristian 416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:42
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae 486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:04
5 Bera Robert Alexandru 413 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:17
6 Roceanu Andrei 309 2002 Aqua Team 01:05:73
7 Minciu Edward 307 2002 Aqua Team 01:05:96
8 Tudor Dan 423 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:86

Seria: 7
1 Constantin Daniel Cristian 496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:76
2 Buliga Antonio Luciano 422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:16
4 Toma Marian Andrei 415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:99
5 Vasile Adrian Florin 553 2002 CS Free Style 01:03:54
7 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:66
8 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91

Seria: 8
1 Tite Andrei Vlad 487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:25
2 Gorea Vlad Andrei 427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:57
3 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99
5 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:57:39
6 Mocanu Eric 624 2002 Tenis Club 2000 00:58:85
7 Sava Radu Bogdan 425 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:19
8 Petre Richard Alexandru 409 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:64

Seria: 9
1 Ionescu Victor 326 2002 CSS Dinamo 00:55:44
2 Rosu Sergiu 428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:01
3 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:41
4 Irimescu Rares 327 2002 CSS Dinamo 00:51:82
5 Marin Stefan 126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73
6 Marfon Sergiu 123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:68
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:13
8 Vlad Claudiu Ionut 488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:96

Seria: 10
1 Siminescu Cristi Marian 426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:39
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:50:44
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:49:96
4 Stan Leon 11929 2002 Aqua Team 00:44:72
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:41
6 Radulescu Alecsandru Christian 637 2002 Tenis Club 2000 00:50:30
7 Tudoran Petru Cezar 321 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:91
8 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:51:79

Descalificari
1 Coman Radu Andrei
Observatii: lipsa
580 2002 Atack Team 99:99:99
2 Roua Adrian
Observatii: lipsa
472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dochianu Ionut Marian
Observatii: lipsa
1039 2002 Club Daimon 99:99:99
4 Filat Nicolae
Observatii:
598 2002 Aqua Team 99:99:99
5 Topala Andrei Alberto
Observatii:
478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
419 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:86
7 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
320 2002 Delfinul Bucuresti 01:07:72
8 Tutui Antonio Gabriel
Observatii: lipsa
411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:08:92
9 Hliban Gabriel
Observatii: lipsa
477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:58
10 Petrescu Cristian
Observatii:
489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:76
11 Voica Alexandru Daniel
Observatii:
658 2002 Tenis Club 2000 00:57:15

Proba 12 50 metri bras - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sanda Marius 770 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Metin Suseven 1033 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
2 Tudor Matei 432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:21:89
3 Ionescu Vlad Andrei 434 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:20
5 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Atack Team 01:07:85
6 Cosug Andrei 11632 2001 Aqua Team 01:10:25
7 Visan Alexandru 1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stanescu Vlad Andrei 322 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:14
2 Moise Gabriel 431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:53
3 Dragomir Alexandru 592 2001 Median Bucuresti 00:59:09
4 Ilie Radu 101 2001 Aqua Team 00:58:66
5 Botici Mihai 777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:59:06
7 Miu Robert Constantin 138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39
8 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Median Bucuresti 01:04:51

Seria: 4
2 Iliescu Razvan 612 2001 Tenis Club 2000 00:57:67
3 Sandu Ionut 192 2001 Tenis Club 2000 00:57:53
4 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 00:56:20
6 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56
7 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua 542 2001 Steaua CSA 00:58:13
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:58:50

Seria: 5
1 Vasile Stefan Marius 224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02
2 Mureseanu Cosmin 141 2001 Bucharest Sport Club 00:54:30
3 Popescu Vlad Marian 176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:04
4 Balan Alexander Marian 328 2001 CSS Dinamo 00:53:83
5 Bordei Catalin 25 2001 CSS 2 Bucuresti 00:53:92
6 Vlad Denis Andrei 517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22
7 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:54:40
8 Gherghe Luca Ioan 602 2001 Bucharest Sport Club 00:56:20

Seria: 6
1 Becheru Stefan Lucian Emil 430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:44
2 Crisan Maxim JR 541 2001 Steaua CSA 00:50:67
3 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 00:50:42
4 Cernescu Alexandru Ioan 433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:73
5 Motas Cristian 139 2001 Steaua CSA 00:50:01
6 Valle Lucian Andrei 223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:58
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:52:09
8 Lungu Ionel 514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49

Seria: 7
1 Serdin Cosmin 197 2001 Bucharest Sport Club 00:46:70
2 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:44:69
4 Popescu Robert 173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:17
5 Mindroc Adrian 121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:44:15
7 Duican Robert 67 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:09
8 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 00:48:80

Descalificari
1 Dragomir Andrei Ionut
Observatii: lipsa
536 2001 Club Daimon 99:99:99
2 Oprescu Mihnea
Observatii:
785 2001 CSS 1 Bucuresti 01:06:98
3 Rosmenteniuc Luca Andrei
Observatii: lipsa
186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:12
4 Androne Corneliu Cristian
Observatii: lipsa
429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:58:36
5 Itul-Toderesc Octavian
Observatii: lipsa
435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:56:66
6 Eremia Luca
Observatii: lipsa
74 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:72

Proba 13 50 metri bras - 7 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 99:99:99
4 Staciuc Sara 1011 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Baraitareanu Maria 1040 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 01:15:99
2 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:12:00
3 Pagu Ioana 629 2004 Tenis Club 2000 01:02:55
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:58:90
5 Dumitrescu Cristina 342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
6 Serman Ioana Alexandra 543 2004 CS Free Style 01:02:76
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:15:62
8 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:23:65

Proba 14 50 metri bras - 8 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasilescu Anca 772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Scortea Ecaterina 247 2003 Aqua Team 99:99:99
6 Spanu Clara 1041 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Leonte Ioana 568 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Poliacov Irina 352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:33:69
3 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 01:25:48
4 Bahrin Raluca Ilinca 349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:22:53
5 Bronisevski Ilinca 347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:24:75
7 Lican Eliza Sanziana 1024 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Theodora Elena 654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:17:61
2 Zamfirescu Stanca Maria 250 2003 Aqua Team 01:12:52
3 Ciuca Claudia 739 2003 Tenis Club 2000 01:06:79
4 Iordache Miruna Lucia Maria 251 2003 Aqua Team 01:04:68
5 Ichim Alexia 611 2003 Bucharest Sport Club 01:05:97
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:21
7 Cozma Sanziana Maria 555 2003 Bucharest Sport Club 01:13:71
8 Tataru Vanesa 784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:20:76

Seria: 4
1 Carata Alexia Antonia 350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:99
2 Sandu Ana Maria 539 2003 Steaua CSA 01:00:51
3 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54
4 Lupu Ana Maria 618 2003 Tenis Club 2000 00:52:07
5 Petrescu Maria 252 2003 Aqua Team 00:53:51
6 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:59:58
7 Grigoroiu Mihaela 348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:74
8 Colcer Catalina 253 2003 Aqua Team 01:04:42

Descalificari
1 Alexa Ioana
Observatii: lipsa
436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ciuperca Rebeca
Observatii: lipsa
351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:27:82

Proba 15 50 metri bras - 9 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Jiman Maria Ioana 615 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Bejenaru Catinca 360 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Boboc Maria 255 2002 Aqua Team 01:34:14
5 Constantin Beatrice 529 2002 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45
2 Baraitareanu Mihaela 353 2002 CSS 1 Bucuresti 01:19:61
3 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:05
5 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15
6 Rhfir Maria 638 2002 Bucharest Sport Club 01:19:21
7 Denieul Catinca 445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:39
8 Marasac Alexandra Bianca 443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:83

Seria: 3
1 Chiriac Elena 454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
2 Draghici Iustina 324 2002 CSS Dinamo 01:07:24
3 Codarleanu Patricia Mihaela 556 2002 Bucharest Sport Club 01:03:14
4 NIM NIM 752 2002 Aqua Team 01:02:55
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 01:02:70
6 Cergan Naomi 457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31
8 Pavel Cristina Daniela 441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06

Seria: 4
1 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12
2 Danciu Sara 57 2002 Aqua Team 00:59:37
3 Piedemonte Ioana Alexandra 355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:27
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:53:89
5 Tota Maria Ilinca 456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
6 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:08
7 Mataoanu Daria 129 2002 Bucharest Sport Club 00:59:54
8 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 01:02:38

Seria: 5
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:76
2 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:99
3 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 00:51:74
4 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 00:48:66
5 Mustatea Ana 144 2002 Aqua Team 00:50:60
6 Domnescu Alexandra Ilinca 591 2002 Aqua Center Buzau 00:52:38
7 Sapcaliu Maria 642 2002 Tenis Club 2000 00:53:62
8 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77

Descalificari
1 Atanasiu Ana
Observatii:
573 2002 Atack Team 99:99:99
2 Mitrea Maria
Observatii: lipsa
779 2002 Median Bucuresti 99:99:99
3 Gujan Nicoleta
Observatii: lipsa
607 2002 Tenis Club 2000 01:13:22
4 Corcoveanu Mara
Observatii: lipsa
361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:97

Proba 16 50 metri bras - 10 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Florea Daria Mihaela 1026 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Raducanu Iuliana Andreea 780 2001 CS Free Style 01:32:70
4 Mirea Andreea Cristina 751 2001 Atack Team 01:16:86
5 Tiriblecea Ilinca 652 2001 Atack Team 01:18:34
6 Matei Adriana Diana 1025 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
2 Vochitoaia Bianca Nicoleta 232 2001 Delfinul Bucuresti 01:04:06
3 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:02:80
5 Ciuca Corina 748 2001 Tenis Club 2000 01:02:70
6 Crismaru Amalia Gabriela 464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40
8 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:47

Seria: 3
1 Pakir Aysa Carina 159 2001 Delfinul Bucuresti 01:01:91
3 Ilie Ioana Alexa 547 2001 CS Free Style 00:59:15
4 Petcu Teona 166 2001 Bucharest Sport Club 00:57:88
5 Pana Maria Ioana 160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:08
6 Chiss Elena Ioana 370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:93
7 Duran Laura Mihaela 369 2001 CSS 1 Bucuresti 01:00:78
8 Ghinea Dunia Luciana 371 2001 CSS 1 Bucuresti 01:02:07

Seria: 4
1 Bentea Silvia Maria 20 2001 Bucharest Sport Club 00:56:73
2 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:54:37
3 Stan Denisa 648 2001 Aqua Team 00:53:37
4 Postolache Andreea Miruna 177 2001 Delfinul Bucuresti 00:52:84
5 Stancu Maria 205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:85
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:53:81
7 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:55:49
8 Ticu Marian Antonia Francesca 214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:83

Seria: 5
1 Lazar Ana Maria 616 2001 Aqua Center Buzau 00:52:56
2 Costache Elisa Andreea 467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:45
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Aqua Team 00:50:76
4 Mateicu Cristina 131 2001 Steaua CSA 00:50:56
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:73
6 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51
7 Muca Andreea Maria 140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47
8 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:77

Seria: 6
1 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:50:53
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:49:36
3 Davidescu Adriana 58 2001 Tenis Club 2000 00:48:91
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:44:37
5 Ivan Jasminne Anne Marie 367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:76
6 Costea Denisa Mariana 319 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:23
8 Barbu Ana 17 2001 Bucharest Sport Club 00:50:54

Descalificari
1 Siliste Maria
Observatii: lipsa
198 2001 Median Bucuresti 01:06:06
2 Marin Sorana Ioana
Observatii:
462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:66
3 Pilica Elena Claudia
Observatii: lipsa
368 2001 CSS 1 Bucuresti 01:05:08
4 Ionescu Ana Maria
Observatii: lipsa
548 2001 CS Free Style 01:00:44
5 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
608 2001 Tenis Club 2000 00:50:11

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, Narri Aryan Andrei Sterian, Vicentiu Constantin Mihaila, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Alin Gabriel Radu, Matei Sandu, Dinu Ionescu, Vlad Nicolae Gherghe, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Madalin Ionut Nicola, Catalin Ionut Dumitrescu, Matei Alexandru Stan, Andrei Lungu, 2004 Aqua Team 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ionut Vlasie, Andrei David, Alexandru Moldovan, Raducu Alex Dinca, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Stefan Cristian Preda, Dimitrie Ianis Paunoiu, Andrei Ovidiu Dinu, Alex Luca Dumitru, 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Tobias George Dumitrache, Andrei Catalin Baciu, Markus Stoltz, Andrei Grigore, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Radu Cosug, Matei Stefan Avram, Andrei Alexandru Vasile, Luca Ioan Morariu, 2003 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Vasileios Kokkinakis, Luca Andrei Macovei, Vlad Alexandru Badulescu, Mircea Nistor, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Mihai Valentin Graef, Matei Badicut, Calin Dumitru, Andrei Paltin, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Nick Adrian Vasilescu, Andrei Vlad Tite, David Marius Teodor Zamfir, David Cristian Rusu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Cristi Marian Siminescu, Sergiu Rosu, Radu Bogdan Sava, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Popa, Alecsandru Christian Radulescu, Eric Mocanu, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Dumitru Neacsu, Richard Alexandru Petre, Robert Cristian Sandu, Luca Vlad Dimitriu, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Cristian Balaceanu, Andrei Roceanu, Liviu Alexandru Coman, Leon Stan, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioan Stefan Pica, Robert Mihail Godeanu, Bucurea Darius Solomonea, Constantin Sebastian Mateescu, 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Stafeta 6 Sergiu Marfon, Fabian Valentin Basalau, Stefan Marin, Matei Ioan Lemnaru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Mihnea Ionescu, Florin Cardasol, Andrei Cosug, Rares Marinica, 2001 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Lucian Andrei Valle, Robert Popescu, Adrian Mindroc, Robert Duican, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Lucian Emil Becheru, Octavian Itul-Toderesc, Gabriel Moise, Alexandru Ioan Cernescu, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Cosmin Mureseanu, Luca Ioan Gherghe, Marius Sanda, Cosmin Serdin, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Robert Constantin Miu, Vlad Marian Popescu, Stefan Marius Vasile, Bogdan Alexandru Cismas, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Hancu, Luca Solea, Razvan Iliescu, Giulio Marco Vlad, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Alexandra Patricia Naidin, Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Elia Danciu, 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Cristina Dumitrescu, Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Alina Maria Dragusi, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Alexia Antonia Carata, Raluca Ilinca Bahrin, Mihaela Grigoroiu, Anca Vasilescu Guiu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Anna Maria Nahed, Catalina Colcer, Stanca Maria Zamfirescu , Maria Petrescu, 2003 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andra Mihaela Macoveiciuc, Rebecca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Maria Ilinca Tota, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Sapcaliu, Cristina Erika Mocanu, Nicoleta Gujan, Maria Ioana Jiman, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Patricia Mihaela Codarleanu, Maria Rhfir, Daria Mataoanu, Meg-Lidia Guias, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Danciu, Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristina Daniela Pavel, Elena Chiriac, Naomi Cergan, Alexandra Bianca Marasac, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana-Maria Buzea, Denisa Stan, Theodora Dragan, Claudia Gadea, 2001 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Elisa Andreea Costache, Mihaela Stan, Andreea Maria Muca, Antonia Francesca Ticu Marian, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 1 Elena Maria Kokkinakis, Elena Ioana Chiss, Laura Mihaela Duran, Jasminne Anne Marie Ivan, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Silvia Maria Bentea, Teona Petcu, Maria Stancu, Ana Barbu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Irina Alexandra Tomuta, Maria Ioana Pana, Sorana Ioana Marin, Rut Bunea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Andreea Belu, Roberta Rusu, Adriana Davidescu, Corina Ionescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 25 50 metri spate - 7 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Staciuc Sara 1011 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Fogoros Ioana Teodora 241 2004 Aqua Team 01:16:52
5 Ivan Sara Natalie 1010 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Constantinescu Sara Maria 822 2004 CS Free Style 99:99:99
7 Baraitareanu Maria 1040 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 01:01:28
2 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 00:59:14
3 Serman Ioana Alexandra 543 2004 CS Free Style 00:54:53
4 Dumitrescu Cristina 342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
5 Dragusi Alina Maria 343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:53:00
6 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 00:56:00
7 Pagu Ioana 629 2004 Tenis Club 2000 00:59:54
8 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:12:44

Descalificari
1 Arnautu Mara Cristiana
Observatii: lipsa
823 2004 CS Free Style 99:99:99

Proba 26 50 metri spate - 8 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spanu Clara 1041 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Ceparu Ioana 1027 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Vasilescu Anca 772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Tataru Vanesa 784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:98
4 Iliescu Denisa Cristina 323 2003 CSS Dinamo 01:09:10
5 Leonte Ioana 568 2003 Tenis Club 2000 01:10:95
6 Paunescu Laura 246 2003 Aqua Team 01:21:93

Seria: 3
2 Grigoroiu Mihaela 348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:32
3 Poliacov Irina 352 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:75
4 Carata Alexia Antonia 350 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:58
5 Bahrin Raluca Ilinca 349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:01:18
6 Scortea Ecaterina 247 2003 Aqua Team 01:02:27
7 Zamfirescu Stanca Maria 250 2003 Aqua Team 01:06:63
8 Bronisevski Ilinca 347 2003 CSS 1 Bucuresti 01:07:65

Seria: 4
1 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 00:58:64
2 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 00:58:43
3 Ciuca Claudia 739 2003 Tenis Club 2000 00:57:36
4 Vasile Theodora Elena 654 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:52
5 Colcer Catalina 253 2003 Aqua Team 00:56:72
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 00:57:62
7 Cozma Sanziana Maria 555 2003 Bucharest Sport Club 00:58:49
8 Sandu Ana Maria 539 2003 Steaua CSA 00:58:67

Seria: 5
2 Ichim Alexia 611 2003 Bucharest Sport Club 00:50:42
3 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:47:98
4 Lupu Ana Maria 618 2003 Tenis Club 2000 00:46:28
5 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81
6 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:02
7 Petrescu Maria 252 2003 Aqua Team 00:51:67
8 Iordache Miruna Lucia Maria 251 2003 Aqua Team 00:55:87

Descalificari
1 Alexa Ioana
Observatii: lipsa
436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:31
2 Lican Eliza Sanziana
Observatii: lipsa
1024 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Ciuperca Rebeca
Observatii: lipsa
351 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:84
4 Ionescu Laura
Observatii: lipsa
737 2003 Bucharest Sport Club 00:54:60

Proba 27 50 metri spate - 9 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Viziru Andreea Ionela 446 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vizitiu Alexia 451 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:89
5 Vizitiu Raluca 450 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:61
6 Ghetu Carla Ilinca 767 2002 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ivancov Lorena Gabriela 256 2002 Aqua Team 01:06:61
2 Atanasiu Ana 573 2002 Atack Team 01:02:30
4 Draghici Iustina 324 2002 CSS Dinamo 00:59:58
5 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:28
6 Jiman Maria Ioana 615 2002 Tenis Club 2000 01:01:66
7 Rhfir Maria 638 2002 Bucharest Sport Club 01:05:63
8 Denieul Catinca 445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:19

Seria: 3
1 Baraitareanu Mihaela 353 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:98
2 Bejenaru Catinca 360 2002 CSS 1 Bucuresti 00:58:05
3 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23
4 Constantin Beatrice 529 2002 Club Daimon 00:56:26
5 Boboc Maria 255 2002 Aqua Team 00:56:77
6 Marasac Alexandra Bianca 443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98
7 Lapadatu Ioana Alexandra 254 2002 Aqua Team 00:58:69
8 Gujan Nicoleta 607 2002 Tenis Club 2000 00:59:55

Seria: 4
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 00:55:49
2 Cergan Naomi 457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:81
3 Mataoanu Daria 129 2002 Bucharest Sport Club 00:53:98
4 Pavel Cristina Daniela 441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:67
5 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 00:53:96
6 NIM NIM 752 2002 Aqua Team 00:54:19
8 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26

Seria: 5
1 Danciu Sara 57 2002 Aqua Team 00:51:51
2 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:50:94
3 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:86
4 Domnescu Alexandra Ilinca 591 2002 Aqua Center Buzau 00:48:63
5 Codarleanu Patricia Mihaela 556 2002 Bucharest Sport Club 00:48:66
6 Chiriac Elena 454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:33
7 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44
8 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46

Seria: 6
1 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00
2 Mustatea Ana 144 2002 Aqua Team 00:47:50
3 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 00:46:60
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:44:65
5 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 00:45:17
6 Tota Maria Ilinca 456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:46
7 Piedemonte Ioana Alexandra 355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:86
8 Sapcaliu Maria 642 2002 Tenis Club 2000 00:48:00

Descalificari
1 Costache Maria Andreea
Observatii:
448 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Corcoveanu Mara
Observatii: lipsa
361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:43
3 Mitrea Maria
Observatii: lipsa
779 2002 Median Bucuresti 00:55:21

Proba 28 50 metri spate - 10 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Andra 1029 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Mirea Andreea Cristina 751 2001 Atack Team 99:99:99
3 Matei Adriana Diana 1025 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Voaides Malina Ana Maria 11769 2001 Atack Team 01:09:88
5 Florea Daria Mihaela 1026 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Raducanu Iuliana Andreea 780 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Crismaru Amalia Gabriela 464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:36
2 Ciuca Corina 748 2001 Tenis Club 2000 00:59:38
3 Tiriblecea Ilinca 652 2001 Atack Team 00:56:69
4 Ghinea Dunia Luciana 371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:79
5 Vochitoaia Bianca Nicoleta 232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:52
6 Pana Maria Ioana 160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:93
7 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 01:00:73

Seria: 3
1 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:04
2 Marin Sorana Ioana 462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:11
3 Chiss Elena Ioana 370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:91
4 Duran Laura Mihaela 369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:67
5 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:84
6 Muca Andreea Maria 140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:96
7 Ilie Ioana Alexa 547 2001 CS Free Style 00:51:96
8 Pakir Aysa Carina 159 2001 Delfinul Bucuresti 00:54:32

Seria: 4
2 Postolache Andreea Miruna 177 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:39
3 Stancu Maria 205 2001 Bucharest Sport Club 00:48:16
4 Barbu Ana 17 2001 Bucharest Sport Club 00:47:91
5 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:47:95
6 Pilica Elena Claudia 368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:37
7 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:50:02
8 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:50:49

Seria: 5
1 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:47:44
2 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:86
3 Bentea Silvia Maria 20 2001 Bucharest Sport Club 00:46:06
4 Stan Denisa 648 2001 Aqua Team 00:45:08
5 Lazar Ana Maria 616 2001 Aqua Center Buzau 00:45:16
7 Petcu Teona 166 2001 Bucharest Sport Club 00:47:08
8 Costea Denisa Mariana 319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:74

Seria: 6
1 Davidescu Adriana 58 2001 Tenis Club 2000 00:43:99
2 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:00
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Aqua Team 00:41:18
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:38:75
5 Ivan Jasminne Anne Marie 367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:67
6 Mateicu Cristina 131 2001 Steaua CSA 00:42:90
7 Ticu Marian Antonia Francesca 214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:36
8 Costache Elisa Andreea 467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:60

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii: lipsa
1028 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Siliste Maria
Observatii: lipsa
198 2001 Median Bucuresti 01:01:71
3 Ionescu Ana Maria
Observatii: lipsa
548 2001 CS Free Style 00:50:21
4 Mitco Rebeca
Observatii: lipsa
608 2001 Tenis Club 2000 00:46:07

Proba 29 50 metri spate - 7 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popanica Raboj Tudor 1031 2004 CSS Dinamo 99:99:99
3 Ion Mario Cristian 812 2004 Aqua Team 99:99:99
4 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Chiritescu Dominic Cristian 279 2004 Aqua Team 99:99:99
6 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Club Daimon 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Alin Gabriel 801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tanase Ianis Mihai 550 2004 CS Free Style 01:20:63
4 Stan Matei Alexandru 791 2004 Aqua Team 01:13:17
5 Stefan Vlad Alexandru 275 2004 Aqua Team 01:20:63
7 Gherghe Vlad Nicolae 800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Matei 641 2004 Bucharest Sport Club 01:11:03
2 Manea Eduard Andrei 380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:07:00
4 Mihaila Vicentiu Constantin 805 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
5 Snagoveanu Andrei 378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:05:00
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Aqua Team 01:06:95
7 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:09:61
8 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Aqua Team 01:12:73

Seria: 4
1 Dicu Vlad Andrei Costea 589 2004 Tenis Club 2000 00:59:00
2 Lungu Andrei 280 2004 Aqua Team 00:56:74
3 Solomon Teodor 647 2004 Tenis Club 2000 00:55:00
4 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:52:00
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 00:53:00
6 Tarara Tudor Ionut 382 2004 CSS 1 Bucuresti 00:55:00
7 Ichim Luca 1016 2004 Aqua Center Buzau 00:57:48
8 Sterian Narri Aryan Andrei 377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:03:00

Descalificari
1 Netejoru Luca George
Observatii: abandon
1032 2004 CSS Dinamo 99:99:99
2 Stan Stefan
Observatii: lipsa
660 2004 CS Free Style 01:25:56
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Sitaru Stefan
Observatii:
379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:06:00

Proba 30 50 metri spate - 8 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Florete Fabian Andrei 1015 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Micu Valentin 1034 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dinu Andrei Ovidiu 1018 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Preda Stefan Cristian 208 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Paunoiu Dimitrie Ianis 1017 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Dumitru Alex Luca 1019 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Olteanu Andrei Nicolae 782 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mihailescu Victor 736 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Ciobica Leonard Gabriel 1037 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Dragne Mihnea George 289 2003 Aqua Team 01:33:85
4 Badica Mihnea 575 2003 Bucharest Sport Club 01:14:44
5 Borcan Andrei Catalin 287 2003 Aqua Team 01:16:09
6 Ioan Luca Elian 468 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Dascalu Dragos Adrian 1030 2003 CSS Dinamo 99:99:99
8 Ghioncel Cristian 291 2003 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Toderoiu Mihai Daniel 285 2003 Aqua Team 01:12:62
2 Lupu Cosmin Cristian 383 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:27
3 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:07:56
4 Casianov Alexandru Bogdan 781 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:49
5 Dumitru Tudor 596 2003 Tenis Club 2000 01:05:44
6 Asladolahi Arian 572 2003 Bucharest Sport Club 01:07:62
7 Cristea Dragos Ioan 735 2003 CSS Dinamo 01:12:17
8 Marmara Mihnea Stefan 400 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:13

Seria: 4
1 Dumitru Calin 595 2003 Tenis Club 2000 01:00:50
2 Simion Matei Alexandru 532 2003 Club Daimon 00:59:53
3 Banescu Cristian Florin 465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:49
4 Baciu Andrei Catalin 567 2003 Bucharest Sport Club 00:57:82
5 Iancu Alexandru Dimitrie 295 2003 Aqua Team 00:58:19
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:22
8 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:38

Seria: 5
1 Nica Radu Stefan 288 2003 Aqua Team 00:57:08
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 00:56:65
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 00:56:01
4 Avram Matei Stefan 574 2003 Aqua Team 00:55:92
5 Delcea Eduard 397 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:00
6 Badicut Matei 577 2003 Tenis Club 2000 00:56:49
7 Moldovan Alexandru 392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:56:85
8 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:57:14

Seria: 6
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Aqua Team 00:54:02
2 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 CS Free Style 00:52:27
3 Vasile Andrei Alexandru 293 2003 Aqua Team 00:51:37
4 Vlasie Ionut 656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:50:68
5 Cosug Radu 294 2003 Aqua Team 00:51:26
6 Anton Sergiu Eduard 533 2003 Club Daimon 00:52:25
7 David Andrei 387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
8 Paltin Andrei 733 2003 Tenis Club 2000 00:55:06

Seria: 7
1 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 CSS 1 Bucuresti 00:49:80
2 Macovei Luca Andrei 396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:48:29
3 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS Dinamo 00:46:40
4 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:42:67
5 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:46:40
6 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 00:47:33
7 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79
8 Stoltz Markus 566 2003 Bucharest Sport Club 00:50:52

Descalificari
1 Dumitrescu Cristian Alexandru
Observatii: lipsa
286 2003 Aqua Team 01:00:45

Proba 31 50 metri spate - 9 ani - Baieti (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Albu Eduard 569 2002 Atack Team 99:99:99
4 Lungu Vlad 1035 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Mateescu Constantin Sebastian 1020 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Nicolae Victor Mihai 474 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Godeanu Robert Mihail 1023 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Cojoaca Tudor Florin 493 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Dennis Mihai 500 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:46
5 Costea Alexandru Robert 483 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:26
6 Pana Rares Stefan 11814 2002 Atack Team 99:99:99
7 Solomonea Bucurea Darius 1022 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
8 Dochianu Ionut Marian 1039 2002 Club Daimon 99:99:99

Seria: 3
1 Apolzan Mihai 571 2002 Aqua Team 01:13:66
2 Filat Nicolae 598 2002 Aqua Team 01:10:97
3 Dragan Albert Cristian 506 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:18
4 Radulescu Constantin Ciprian Emin 480 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:04
5 Tutui Antonio Gabriel 411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:54
7 Tarara Robert Stefan 783 2002 CSS 1 Bucuresti 01:11:40
8 Vita Andrei Gabriel 502 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:96

Seria: 4
1 Matache Nicolae Catalin 466 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:28
2 Frunza Tudor 298 2002 Aqua Team 01:04:75
3 Ionita Andrei Bogdan 475 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:81
4 Man Paul Gabriel 619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:25
5 Dumea Denis Andrei 482 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:38
6 Vasile Adrian Florin 553 2002 CS Free Style 01:04:18
7 Roua Adrian 472 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:15
8 Peiu Daniel 479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:33

Seria: 5
1 Popescu Andrei Florin 410 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:64
2 Buliga Antonio Luciano 422 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:08
3 Tudor Bogdan 776 2002 CSS 2 Bucuresti 01:00:74
4 Rusu Alexandru Eduard Nicolae 486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58
5 Soare Mihai 766 2002 Aqua Team 01:00:63
6 Ionescu Stefan Constantin 503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:78
7 Rosca Cristian 416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:22

Seria: 6
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
3 Constantin Daniel Cristian 496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:08
4 Petre Richard Alexandru 409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:46
5 Bojec Alexandru Andrei 417 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:82
6 Minciu Edward 307 2002 Aqua Team 00:58:20
7 Mitelut Stefan 753 2002 Aqua Team 00:59:01
8 Ciocioi Cosmin 420 2002 CSS 1 Bucuresti 01:00:53

Seria: 7
1 Toma Marian Andrei 415 2002 CSS 1 Bucuresti 00:57:25
2 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:35
3 Petrescu Cristian 489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:88
4 Ionescu Marius Cristian 504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33
5 Gheorghiescu Bogdan Florin 424 2002 CSS 1 Bucuresti 00:54:61
6 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20
7 Tudor Dan 423 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:39
8 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:28

Seria: 8
1 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:69
3 Voica Alexandru Daniel 658 2002 Tenis Club 2000 00:51:93
5 Roceanu Andrei 309 2002 Aqua Team 00:51:90
6 Tite Andrei Vlad 487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:08
7 Irimescu Rares 327 2002 CSS Dinamo 00:52:31

Seria: 9
1 Radulescu Alecsandru Christian 637 2002 Tenis Club 2000 00:49:97
2 Mocanu Eric 624 2002 Tenis Club 2000 00:49:91
3 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
4 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:71
6 Vlad Claudiu Ionut 488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:86
7 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:93
8 Bera Robert Alexandru 413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:74

Seria: 10
1 Sava Radu Bogdan 425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:61
2 Marfon Sergiu 123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:44
3 Rosu Sergiu 428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:56
4 Tudoran Petru Cezar 321 2002 Delfinul Bucuresti 00:46:93
5 Rath Razvan 535 2002 Club Daimon 00:47:43
6 Gorea Vlad Andrei 427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:15
7 Marin Stefan 126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51
8 Ionescu Victor 326 2002 CSS Dinamo 00:48:64

Seria: 11
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:45:67
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:42:38
3 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:41:35
4 Stan Leon 11929 2002 Aqua Team 00:38:40
5 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:87
6 Siminescu Cristi Marian 426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:41:60
7 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:43:41
8 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:46:44

Descalificari
1 Topala Andrei Alberto
Observatii:
478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72
2 Coman Radu Andrei
Observatii: lipsa
580 2002 Atack Team 01:01:81
3 Dumitrescu Stefan
Observatii:
594 2002 Median Bucuresti 00:58:55
4 Zamfir David Marius Teodor
Observatii:
501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:25
5 Hliban Gabriel
Observatii: lipsa
477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:52
6 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
320 2002 Delfinul Bucuresti 00:54:10
7 Dinculescu Calin Victor
Observatii: lipsa
419 2002 CSS 1 Bucuresti 00:48:95

Proba 32 50 metri spate - 10 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oprescu Mihnea 785 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Visan Alexandru 1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Metin Suseven 1033 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
2 Botici Mihai 777 2001 CSS 2 Bucuresti 01:02:71
3 Gherghe Luca Ioan 602 2001 Bucharest Sport Club 01:01:00
4 Iliescu Razvan 612 2001 Tenis Club 2000 00:54:38
6 Sanda Marius 770 2001 Bucharest Sport Club 01:02:51

Seria: 3
1 Cosug Andrei 11632 2001 Aqua Team 00:51:98
2 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 00:51:29
3 Stanescu Vlad Andrei 322 2001 Delfinul Bucuresti 00:50:49
4 Ilie Radu 101 2001 Aqua Team 00:50:33
5 Ionescu Vlad Andrei 434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:39
6 Miu Robert Constantin 138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57
7 Lungu Ionel 514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:72
8 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Atack Team 00:52:70

Seria: 4
1 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 00:49:64
2 Vlad Denis Andrei 517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:48:15
4 Itul-Toderesc Octavian 435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:82
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:48:11
8 Dragomir Alexandru 592 2001 Median Bucuresti 00:50:16

Seria: 5
1 Moise Gabriel 431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:06
3 Dragomir Andrei Ionut 536 2001 Club Daimon 00:46:26
4 Becheru Stefan Lucian Emil 430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:45:06
5 Balan Alexander Marian 328 2001 CSS Dinamo 00:45:57
6 Popescu Vlad Marian 176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
7 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60
8 Crisan Maxim JR 541 2001 Steaua CSA 00:47:48

Seria: 6
2 Cernescu Alexandru Ioan 433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:04
3 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua 542 2001 Steaua CSA 00:43:72
4 Valle Lucian Andrei 223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:06
5 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 00:43:63
6 Motas Cristian 139 2001 Steaua CSA 00:43:77
7 Serdin Cosmin 197 2001 Bucharest Sport Club 00:44:50
8 Vasile Stefan Marius 224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:86

Seria: 7
1 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:42:29
2 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:40:57
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:39:79
4 Popescu Robert 173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:26
5 Duican Robert 67 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28
6 Bordei Catalin 25 2001 CSS 2 Bucuresti 00:39:88
7 Mindroc Adrian 121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
8 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Median Bucuresti 00:43:00

Descalificari
1 Rosmenteniuc Luca Andrei
Observatii: lipsa
186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98
2 Tudor Matei
Observatii: lipsa
432 2001 CSS 1 Bucuresti 01:08:79
3 Mureseanu Cosmin
Observatii: lipsa
141 2001 Bucharest Sport Club 00:48:55
4 Androne Corneliu Cristian
Observatii: lipsa
429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:49:35
5 Eremia Luca
Observatii: lipsa
74 2001 CSS 2 Bucuresti 00:46:50
6 Sandu Ionut
Observatii: lipsa
192 2001 Tenis Club 2000 00:44:66

Proba 33 50 metri fluture - 7 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Danciu Elia 243 2004 Aqua Team 01:17:08
5 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:08:46
3 Serman Ioana Alexandra 543 2004 CS Free Style 01:01:11
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:00
5 Dumitrescu Cristina 342 2004 CSS 1 Bucuresti 00:50:01
6 Pagu Ioana 629 2004 Tenis Club 2000 01:02:12
7 Constantin Diana 13400 2004 Club Daimon 01:10:00

Descalificari
1 Baraitareanu Maria
Observatii: lipsa
1040 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 34 50 metri fluture - 8 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spanu Clara 1041 2003 Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Aqua Team 99:99:99
5 Vasilescu Anca 772 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Aqua Team 99:99:99
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Zamfirescu Stanca Maria 250 2003 Aqua Team 01:22:72

Seria: 3
1 Sandu Ana Maria 539 2003 Steaua CSA 01:12:62
2 Cozma Sanziana Maria 555 2003 Bucharest Sport Club 01:11:22
3 Tataru Vanesa 784 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:40
4 Iordache Miruna Lucia Maria 251 2003 Aqua Team 01:06:19
5 Ciuca Claudia 739 2003 Tenis Club 2000 01:06:37
6 Carata Alexia Antonia 350 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:79
7 Bahrin Raluca Ilinca 349 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:20

Seria: 4
1 Ichim Alexia 611 2003 Bucharest Sport Club 01:02:88
2 Dragomir Daria Paula 593 2003 Median Bucuresti 00:56:47
3 Colcer Catalina 253 2003 Aqua Team 00:52:23
4 Lupu Ana Maria 618 2003 Tenis Club 2000 00:46:23
5 Petrescu Maria 252 2003 Aqua Team 00:49:08
6 Nahed Anna Maria 249 2003 Aqua Team 00:54:82
7 Burlacu Maria Elisabeta 438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:11
8 Grigoroiu Mihaela 348 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:46

Descalificari
1 Lican Eliza Sanziana
Observatii: lipsa
1024 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
2 Alexa Ioana
Observatii: lipsa
436 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iliescu Denisa Cristina
Observatii: lipsa
323 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Ciuperca Rebeca
Observatii:
351 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Vasile Theodora Elena
Observatii:
654 2003 CSS 1 Bucuresti 01:21:36

Proba 35 50 metri fluture - 9 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Denieul Catinca 445 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pavel Cristina Daniela 441 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:72
4 Rhfir Maria 638 2002 Bucharest Sport Club 01:07:40
5 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 01:15:43
6 Bejenaru Catinca 360 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:77

Seria: 2
1 Constantin Beatrice 529 2002 Club Daimon 01:07:17
2 Parvu Lorena Cristina 444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:98
4 Ganea Liliana Elena 318 2002 Delfinul Bucuresti 01:03:92
5 Cergan Naomi 457 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:27
6 Draghici Iustina 324 2002 CSS Dinamo 01:05:63
7 Chiriac Elena 454 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:02
8 Diaconu Ana Maria 449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:38

Seria: 3
1 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:33
2 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
3 Piedemonte Ioana Alexandra 355 2002 CSS 1 Bucuresti 00:55:99
4 Mataoanu Daria 129 2002 Bucharest Sport Club 00:54:94
5 Tota Maria Ilinca 456 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:29
6 Macoveiciuc Andra Mihaela 455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45
7 NIM NIM 752 2002 Aqua Team 01:02:30
8 Danciu Sara 57 2002 Aqua Team 01:03:55

Seria: 4
1 Ion Ana Maria 12028 2002 Delfinul Bucuresti 00:49:16
2 Domnescu Alexandra Ilinca 591 2002 Aqua Center Buzau 00:47:37
3 Mustatea Ana 144 2002 Aqua Team 00:42:42
4 Gadea Ioana 76 2002 Aqua Team 00:39:35
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Aqua Team 00:42:03
6 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Bucharest Sport Club 00:47:07
7 Codarleanu Patricia Mihaela 556 2002 Bucharest Sport Club 00:47:66
8 Sapcaliu Maria 642 2002 Tenis Club 2000 00:54:74

Descalificari
1 Marin Maria Ioana
Observatii:
442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mitrea Maria
Observatii: lipsa
779 2002 Median Bucuresti 99:99:99
3 Corcoveanu Mara
Observatii: lipsa
361 2002 CSS 1 Bucuresti 01:04:36

Proba 36 50 metri fluture - 10 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 99:99:99
2 Matei Adriana Diana 1025 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:87
4 Crismaru Amalia Gabriela 464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:23
6 Florea Daria Mihaela 1026 2001 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Raducanu Iuliana Andreea 780 2001 CS Free Style 99:99:99

Seria: 2
1 Vochitoaia Bianca Nicoleta 232 2001 Delfinul Bucuresti 01:02:45
2 Pilica Elena Claudia 368 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:10
4 Stan Mihaela 204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50
5 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:56:91
6 Pakir Aysa Carina 159 2001 Delfinul Bucuresti 00:58:22
7 Marin Sorana Ioana 462 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:71
8 Pana Maria Ioana 160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55

Seria: 3
1 Duran Laura Mihaela 369 2001 CSS 1 Bucuresti 00:53:82
2 Ghinea Dunia Luciana 371 2001 CSS 1 Bucuresti 00:52:52
3 Muca Andreea Maria 140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03
4 Costache Elisa Andreea 467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45
5 Ilie Ioana Alexa 547 2001 CS Free Style 00:50:94
6 Bunea Rut 11596 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:73
7 Stancu Maria 205 2001 Bucharest Sport Club 00:52:85
8 Barbu Ana 17 2001 Bucharest Sport Club 00:54:93

Seria: 4
1 Davidescu Adriana 58 2001 Tenis Club 2000 00:50:17
2 Ticu Marian Antonia Francesca 214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:47
3 Chiss Elena Ioana 370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:14
4 Mateicu Cristina 131 2001 Steaua CSA 00:46:32
5 Costea Denisa Mariana 319 2001 Delfinul Bucuresti 00:46:35
6 Postolache Andreea Miruna 177 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:07
7 Bentea Silvia Maria 20 2001 Bucharest Sport Club 00:50:03
8 Petcu Teona 166 2001 Bucharest Sport Club 00:50:30

Seria: 5
1 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:45:02
2 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:43:83
3 Ivan Jasminne Anne Marie 367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:32
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:38:30
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Aqua Team 00:40:20
6 Lazar Ana Maria 616 2001 Aqua Center Buzau 00:42:26
7 Kokkinakis Elena Maria 365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:44:90
8 Stan Denisa 648 2001 Aqua Team 00:45:65

Descalificari
1 Ionescu Ana Maria
Observatii: lipsa
548 2001 CS Free Style 01:06:44
2 Siliste Maria
Observatii: lipsa
198 2001 Median Bucuresti 00:58:12

Proba 37 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigoras Vlad Andrei 531 2004 Club Daimon 99:99:99
4 Radu Alin Gabriel 801 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gherghe Vlad Nicolae 800 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Dinu 1009 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tarara Tudor Ionut 382 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Aqua Team 01:20:60
6 Sandu Matei 641 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Pan Ionut Catalin 998 2004 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Sterian Narri Aryan Andrei 377 2004 CSS 1 Bucuresti 01:13:00
2 Soare Darius Ionut 13397 2004 Club Daimon 01:10:00
3 Manea Eduard Andrei 380 2004 CSS 1 Bucuresti 01:08:00
4 Solomon Teodor 647 2004 Tenis Club 2000 00:58:00
5 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:59:00
6 Lungu Andrei 280 2004 Aqua Team 01:08:00
7 Snagoveanu Andrei 378 2004 CSS 1 Bucuresti 01:10:00
8 Sitaru Stefan 379 2004 CSS 1 Bucuresti 01:15:00

Descalificari
1 Stan Stefan
Observatii: lipsa
660 2004 CS Free Style 99:99:99
2 Mihaila Vicentiu Constantin
Observatii: lipsa
805 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Macoveanu Rares
Observatii: lipsa
840 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 38 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobica Leonard Gabriel 1037 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Dinca Raducu Alex 399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 CSS Dinamo 99:99:99
4 Dinu Andrei Ovidiu 1018 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
5 Dumitru Alex Luca 1019 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Delcea Eduard 397 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Preda Stefan Cristian 208 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Mihailescu Victor 736 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Badica Mihnea 575 2003 Bucharest Sport Club 01:28:77
4 Banescu Cristian Florin 465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:06
8 Paunoiu Dimitrie Ianis 1017 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Baciu Andrei Catalin 567 2003 Bucharest Sport Club 01:12:06
2 Simion Matei Alexandru 532 2003 Club Daimon 01:11:36
3 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 01:04:13
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Tenis Club 2000 01:03:75
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:88
7 Anton Sergiu Eduard 533 2003 Club Daimon 01:11:42
8 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:20:78

Seria: 4
1 Avram Matei Stefan 574 2003 Aqua Team 01:00:89
2 Prescornita Eduard Teodor 538 2003 Skills Sports 2009 00:59:76
4 Macovei Luca Andrei 396 2003 CSS 1 Bucuresti 00:54:61
5 Cosug Radu 294 2003 Aqua Team 00:54:87
6 Moldovan Alexandru 392 2003 CSS 1 Bucuresti 00:59:48
7 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:05
8 Cristea Dragos Ioan 735 2003 CSS Dinamo 01:03:53

Seria: 5
1 Stoltz Markus 566 2003 Bucharest Sport Club 00:49:54
2 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
3 David Andrei 387 2003 CSS 1 Bucuresti 00:47:21
4 Kokkinakis Vasileios 384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:46:15
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS Dinamo 00:46:46
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Aqua Team 00:47:84
7 Dumitrache Tobias George 565 2003 Bucharest Sport Club 00:48:74
8 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 CS Free Style 00:51:85

Descalificari
1 Casianov Alexandru Bogdan
Observatii:
781 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Vasile Andrei Alexandru
Observatii:
293 2003 Aqua Team 01:25:26
3 Asladolahi Arian
Observatii:
572 2003 Bucharest Sport Club 01:34:68
4 Lupu Cosmin Cristian
Observatii:
383 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Iancu Alexandru Dimitrie
Observatii:
295 2003 Aqua Team 01:06:06
6 Vlasie Ionut
Observatii:
656 2003 CSS 1 Bucuresti 00:58:78

Proba 39 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mateescu Constantin Sebastian 1020 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
4 Mitelut Stefan 753 2002 Aqua Team 99:99:99
5 Ionescu Stefan Constantin 503 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Dochianu Ionut Marian 1039 2002 Club Daimon 99:99:99
4 Godeanu Robert Mihail 1023 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
6 Solomonea Bucurea Darius 1022 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Pica Ioan Stefan 1021 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Adrian Florin 553 2002 CS Free Style 01:25:17
2 Ples Suero Christian 473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:35
3 Roceanu Andrei 309 2002 Aqua Team 01:14:58
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:79
5 Rusu Alexandru Eduard Nicolae 486 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:82
6 Constantin Daniel Cristian 496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:62
8 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Vlad Claudiu Ionut 488 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:11
2 Man Paul Gabriel 619 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:73
3 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:95
4 Petrescu Cristian 489 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58
5 Minciu Edward 307 2002 Aqua Team 01:08:89
8 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:49

Seria: 5
1 Gheorghiescu Bogdan Florin 424 2002 CSS 1 Bucuresti 01:06:63
2 Tudoran Petru Cezar 321 2002 Delfinul Bucuresti 01:01:39
4 Mocanu Eric 624 2002 Tenis Club 2000 00:58:87
7 Toma Marian Andrei 415 2002 CSS 1 Bucuresti 01:05:14
8 Ionescu Marius Cristian 504 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:49

Seria: 6
1 Rath Razvan 535 2002 Club Daimon 00:58:53
2 Neacsu Cristian Dumitru 11984 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:80
3 Tudor Bogdan 776 2002 CSS 2 Bucuresti 00:55:77
4 Rosu Sergiu 428 2002 CSS 1 Bucuresti 00:51:47
5 Dumitrescu Stefan 594 2002 Median Bucuresti 00:52:84
6 Petre Richard Alexandru 409 2002 CSS 1 Bucuresti 00:56:61
7 Zamfir David Marius Teodor 501 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:05
8 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73

Seria: 7
1 Marfon Sergiu 123 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:00
2 Marin Stefan 126 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:65
3 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:82
4 Ionescu Victor 326 2002 CSS Dinamo 00:48:40
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 CSS 1 Bucuresti 00:49:30
6 Bera Robert Alexandru 413 2002 CSS 1 Bucuresti 00:50:61
7 Lemnaru Matei Ioan 308 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:68
8 Irimescu Rares 327 2002 CSS Dinamo 00:51:16

Seria: 8
1 Gorea Vlad Andrei 427 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:26
2 Balaceanu Andrei Cristian 306 2002 Aqua Team 00:46:00
3 Popa Andrei 10854 2002 Tenis Club 2000 00:39:36
4 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:37:74
5 Stan Leon 11929 2002 Aqua Team 00:38:80
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Aqua Team 00:39:61
7 Siminescu Cristi Marian 426 2002 CSS 1 Bucuresti 00:46:43
8 Sava Radu Bogdan 425 2002 CSS 1 Bucuresti 00:47:89

Descalificari
1 Topala Andrei Alberto
Observatii: lipsa
478 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Popescu Andrei Florin
Observatii:
410 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Lungu Vlad
Observatii:
1035 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Peiu Daniel
Observatii:
479 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:43
5 Rosca Cristian
Observatii:
416 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:32
6 Tutui Antonio Gabriel
Observatii:
411 2002 CSS 1 Bucuresti 01:10:53
7 Avadanei Radu Cristian
Observatii: lipsa
320 2002 Delfinul Bucuresti 00:59:29
8 Hliban Gabriel
Observatii: lipsa
477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10
9 Tite Andrei Vlad
Observatii:
487 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:39

Proba 40 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Visan Alexandru 1036 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Sanda Marius 770 2001 Bucharest Sport Club 01:20:95

Seria: 2
1 Lungu Ionel 514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:36
2 Cosug Andrei 11632 2001 Aqua Team 01:03:36
3 Moise Gabriel 431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:59:60
4 Solea Luca 199 2001 Tenis Club 2000 00:56:12
5 Stanescu Vlad Andrei 322 2001 Delfinul Bucuresti 00:56:57
6 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:02:44
8 Gherghe Luca Ioan 602 2001 Bucharest Sport Club 01:13:19

Seria: 3
1 Miu Robert Constantin 138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36
2 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:49
3 Ionescu Vlad Andrei 434 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:38
4 Botici Mihai 777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:54:23
5 Dragomir Alexandru 592 2001 Median Bucuresti 00:54:24
6 Vlad Denis Andrei 517 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:42
7 Crisan Maxim JR 541 2001 Steaua CSA 00:54:67
8 Ilie Radu 101 2001 Aqua Team 00:55:84

Seria: 4
2 Popescu Vlad Marian 176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:47
3 Olteanu Radu Ion 329 2001 CSS Dinamo 00:48:46
4 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua 542 2001 Steaua CSA 00:46:88
6 Hancu Alexandru 91 2001 Tenis Club 2000 00:49:21
7 Itul-Toderesc Octavian 435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:50:79

Seria: 5
2 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Median Bucuresti 00:45:71
3 Motas Cristian 139 2001 Steaua CSA 00:43:95
4 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:42:00
5 Valle Lucian Andrei 223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:38
6 Bordei Catalin 25 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:30
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:46:09
8 Becheru Stefan Lucian Emil 430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:51

Seria: 6
1 Cernescu Alexandru Ioan 433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:19
2 Serdin Cosmin 197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:60
3 Mindroc Adrian 121 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21
4 Popescu Robert 173 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20
5 Duican Robert 67 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:78
6 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:39:54
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:40:38
8 Balan Alexander Marian 328 2001 CSS Dinamo 00:41:43

Descalificari
1 Eremia Luca
Observatii: lipsa
74 2001 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Metin Suseven
Observatii:
1033 2001 CS Free Style 99:99:99
3 Dragomir Andrei Ionut
Observatii:
536 2001 Club Daimon 99:99:99
4 Rosmenteniuc Luca Andrei
Observatii: lipsa
186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:02
5 Vasile Stefan Marius
Observatii:
224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:13
6 Mureseanu Cosmin
Observatii: lipsa
141 2001 Bucharest Sport Club 00:48:00
7 Androne Corneliu Cristian
Observatii: lipsa
429 2001 CSS 1 Bucuresti 00:51:32
8 Sandu Ionut
Observatii: lipsa
192 2001 Tenis Club 2000 00:46:34

Proba 41 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Ioana Teodora Fogoros, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, Elia Danciu, 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Sara Natalie Ivan, Sara Staciuc, Alina Maria Dragusi, Cristina Dumitrescu, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 42 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Anca Vasilescu Guiu, Mihaela Grigoroiu, Vanesa Tataru, Alexia Antonia Carata, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Anna Maria Nahed, Maria Petrescu, Catalina Colcer, Miruna Lucia Maria Iordache, 2003 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Ilinca Bronisevski, Raluca Ilinca Bahrin, Theodora Elena Vasile, Irina Poliacov, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 43 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Elena Chiriac, Andra Mihaela Macoveiciuc, Maria Ilinca Tota, Rebecca Chelu, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristina Erika Mocanu, Maria Ioana Jiman, Maria Sapcaliu, Nicoleta Gujan, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Meg-Lidia Guias, Daria Mataoanu, Patricia Mihaela Codarleanu, Maria Rhfir, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Ramona Dragoi, Ana Mustatea, Ioana Gadea, Sara Danciu, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Diaconu, Sabina Nicoleta Tudorache, Naomi Cergan, Cristina Daniela Pavel, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 44 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Elena Claudia Pilica, Elena Maria Kokkinakis, Elena Ioana Chiss, Jasminne Anne Marie Ivan, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 6 Adriana Davidescu, Corina Ionescu, Andreea Belu, Roberta Rusu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Stafeta 4 Irina Alexandra Tomuta, Maria Ioana Pana, Sorana Ioana Marin, Mihaela Stan, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 3 Antonia Francesca Ticu Marian, Rut Bunea, Elisa Andreea Costache, Andreea Maria Muca, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stafeta 5 Denisa Stan, Claudia Gadea, Ana-Maria Buzea, Theodora Dragan, 2001 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Silvia Maria Bentea, Ana Barbu, Teona Petcu, Maria Stancu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 45 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Vicentiu Constantin Mihaila, Narri Aryan Andrei Sterian, Claudiu Andrei Sandu, Tudor Ionut Tarara, 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Dinu Ionescu, Alin Gabriel Radu, Vlad Nicolae Gherghe, Matei Sandu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Darius Costin Anghel, Catalin Ionut Dumitrescu, Andrei Lungu, Madalin Ionut Nicola, 2004 Aqua Team 99:99:99

Proba 46 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Andrei Grigore, Markus Stoltz, Tobias George Dumitrache, Andrei Catalin Baciu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Alexandru Vasile, Matei Stefan Avram, Luca Ioan Morariu, Radu Cosug, 2003 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Vasileios Kokkinakis, Raducu Alex Dinca, Andrei David, Luca Andrei Macovei, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Mihai Valentin Graef, Matei Badicut, Calin Dumitru, Andrei Paltin, 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Alexandru Moldovan, Radu Tudor, Ionut Vlasie, Vlad Alexandru Badulescu, 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Energic L L Pitesti 99:99:99

Proba 47 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Sergiu Rosu, Cristi Marian Siminescu, Radu Bogdan Sava, Vlad Andrei Gorea, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 David Cristian Rusu, Andrei Vlad Tite, Stefan Marin, David Marius Teodor Zamfir, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Eric Mocanu, Alecsandru Christian Radulescu, Andrei Popa, Alexandru Daniel Voica, 2002 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stafeta 1 Cristian Dumitru Neacsu, Luca Vlad Dimitriu, Robert Cristian Sandu, Richard Alexandru Petre, 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Roceanu, Leon Stan, Liviu Alexandru Coman, Andrei Cristian Balaceanu, 2002 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudiu Ionut Vlad, Sergiu Marfon, Matei Ioan Lemnaru, Fabian Valentin Basalau, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Energic L L Pitesti 99:99:99

Proba 48 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andrei Cosug, Rares Marinica, Mihnea Ionescu, Florin Cardasol, 2001 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Denis Andrei Vlad, Vlad Marian Popescu, Bogdan Alexandru Cismas, Stefan Marius Vasile, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriel Moise, Stefan Lucian Emil Becheru, Alexandru Ioan Cernescu, Octavian Itul-Toderesc, 2001 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 4 Robert Duican, Adrian Mindroc, Robert Popescu, Lucian Andrei Valle, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Giulio Marco Vlad, Luca Solea, Alexandru Hancu, Razvan Iliescu, 2001 Tenis Club 2000 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99