Lista de start pentru Concurs Municipal, Seniori, Juniori I, Juniori II

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:35:33
5 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 00:36:42
6 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 00:33:39
6 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:55
7 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:13
8 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:34:19

Seria: 3
8 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:29:50

Proba 2 50 metri fluture - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Aqua Team 00:31:47
4 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 00:30:51
5 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:43

Seria: 3
7 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:19

Proba 3 50 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:73

Seria: 3
2 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 00:29:13
6 Nassar Adi A0990 1996 Olimpia Bucuresti 00:28:60

Proba 4 50 metri fluture - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:29:30
5 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:26:90

Proba 5 50 metri fluture - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:27:15

Proba 6 50 metri fluture - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Ungureanu Alexandru 6260 1993 Dinamo Bucuresti 00:25:80

Proba 7 50 metri fluture - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedelcu Alexandra 1536 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13

Seria: 2
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:08
8 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40

Seria: 3
8 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 00:34:47

Proba 8 50 metri fluture - 14 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68
5 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 00:35:55
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 00:37:34
7 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:42:19

Seria: 3
1 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:34:41
2 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92
7 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:38

Proba 9 50 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:34:89

Seria: 3
6 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 00:31:98

Proba 10 50 metri fluture - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:42:89

Seria: 3
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 00:29:80

Proba 11 50 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Cozma Ionela 5533 1995 Dinamo Bucuresti 00:28:10
5 Bocsa Bianca 7471 1995 Dinamo Bucuresti 00:29:30

Proba 12 100 metri liber - 14 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Toma Stefan 1535 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:39
5 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 01:32:76
6 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 01:09:72
3 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 01:07:92
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:30
6 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:99
8 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:47

Seria: 3
1 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:04:58
5 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 01:02:27
8 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37

Proba 13 100 metri liber - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 01:11:28
7 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:88

Seria: 3
4 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 01:01:61
6 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50

Seria: 4
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:67

Descalificari
1 Simion Vlad Cristian
Observatii:
8942 1997 Aqua Team 01:03:58

Proba 14 100 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:30

Seria: 3
7 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:09

Proba 15 100 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Comboeanu Giani A0969 1995 Olimpia Bucuresti 00:56:26
7 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 00:57:68

Proba 16 100 metri liber - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:54:92
6 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:55:42
8 Stefan Andrei 8475 1994 Dinamo Bucuresti 01:01:00

Proba 17 100 metri liber - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Macovei Dan A0988 1993 Delfinul Bucuresti 00:54:92
4 Negrea Andrei 7476 1993 Dinamo Bucuresti 00:51:50

Proba 18 100 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nedelcu Alexandra 1536 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:32:46
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:39:91

Seria: 2
1 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:16:19
2 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:29
4 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:08:71
7 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 01:15:90
8 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 01:19:82

Seria: 3
6 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:12
8 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:42

Proba 19 100 metri liber - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:25:73

Seria: 2
3 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80
6 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:42

Seria: 3
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 01:07:21
3 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:59:10

Proba 20 100 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 01:10:74

Seria: 3
1 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 01:07:54
7 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 01:07:26

Proba 21 100 metri liber - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:21:70

Proba 22 100 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Bocsa Bianca 7471 1995 Dinamo Bucuresti 00:58:80

Descalificari
1 Cozma Ionela
Observatii:
5533 1995 Dinamo Bucuresti 00:56:40

Proba 23 200 metri bras - 14 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:46
7 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:49
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 02:40:00

Proba 25 200 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 02:59:30
8 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 metri bras - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionita Andrei 5100 1993 Universitatea Pitesti 02:28:00

Proba 29 200 metri bras - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 03:08:71
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:76

Proba 30 200 metri bras - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:58:92
5 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 02:52:16

Proba 31 200 metri bras - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 03:01:60

Proba 33 200 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitru Beatrice 7537 1995 Universitatea Pitesti 02:50:00

Proba 34 100 metri spate - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 01:30:38
3 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 01:23:20
7 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 01:41:93
8 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:77
8 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:97

Descalificari
1 Toma Stefan
Observatii: lipsa
1535 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 35 100 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 01:06:79
7 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:00

Proba 36 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
4 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:46

Proba 37 100 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 01:14:35
4 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 01:04:08
6 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:10

Proba 38 100 metri spate - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Iorga Alexandru A0933 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
5 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:11

Proba 40 100 metri spate - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:26:71
4 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:80
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13

Seria: 2
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12

Descalificari
1 Nedelcu Alexandra
Observatii: lipsa
1536 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 41 100 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 01:38:12
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:12

Seria: 2
1 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:74
6 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:82
7 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:19:00
8 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 01:24:09

Proba 42 100 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 01:17:18
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 01:14:43

Proba 44 100 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Bejan Diana 6756 1995 Dinamo Bucuresti 01:09:00

Proba 45 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Aqua Team 99:99:99
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 02:27:00

Descalificari
1 Basarabie Mihai
Observatii: lipsa
8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:87

Proba 47 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nassar Adi A0990 1996 Olimpia Bucuresti 02:33:23

Proba 49 200 metri fluture - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 02:11:29

Proba 51 200 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
5 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 02:40:00
6 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00

Proba 52 200 metri fluture - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:55

Proba 53 200 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 03:04:54
4 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:38:29

Proba 54 200 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 99:99:99

Proba 56 400 metri liber - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 05:37:61
5 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:52:99

Seria: 2
1 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 05:28:39
7 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 04:53:18

Proba 57 400 metri liber - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 04:39:50

Proba 58 400 metri liber - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Fara club 04:47:19
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 04:26:71

Proba 59 400 metri liber - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 04:29:48

Proba 61 400 metri liber - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Ionita Andrei 5100 1993 Universitatea Pitesti 04:20:00

Proba 62 400 metri liber - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:52:88
3 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:39:17
5 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 05:15:25
6 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 05:43:18
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 06:25:40

Proba 63 400 metri liber - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 04:58:14

Proba 67 50 metri bras - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99
2 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82
5 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:39:00
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:15

Proba 68 50 metri bras - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:25
7 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 00:36:29

Descalificari
1 Ivana Marian
Observatii: lipsa
11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:39

Proba 69 50 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:59
2 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 00:35:33

Proba 70 50 metri bras - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:33:02
8 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 00:38:73

Proba 71 50 metri bras - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Neagoe Gabriel 1533 1994 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 00:32:84

Proba 72 50 metri bras - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stroe Bogdan 1534 1993 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
4 Ionita Andrei 5100 1993 Universitatea Pitesti 00:31:00

Proba 73 50 metri bras - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 00:55:68
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:98
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07
6 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:55:08
7 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99
8 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
7 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 00:40:84

Proba 74 50 metri bras - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Puchiu Andreea 8939 1998 Dinamo Bucuresti 00:36:50
6 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 00:37:52

Proba 75 50 metri bras - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:39:24

Proba 76 50 metri bras - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Zboiu Nicoleta 8700 1996 Dinamo Bucuresti 00:36:80
8 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:46:75

Proba 77 50 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dumitru Beatrice 7537 1995 Universitatea Pitesti 00:36:00

Proba 78 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 03:01:47
5 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 03:08:75

Seria: 2
2 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 02:55:25
3 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 02:47:10
4 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 02:43:03
6 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 02:54:10
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 02:57:22

Seria: 3
3 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:05
5 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:38:30
7 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:06
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 02:42:48

Proba 79 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:76

Seria: 3
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 02:40:73

Seria: 4
1 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:53
8 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 02:32:30

Descalificari
1 Ene Andrei Octavian
Observatii:
9254 1997 Aqua Team 02:31:27

Proba 80 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 02:41:04
4 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 02:35:12

Seria: 4
2 Nassar Adi A0990 1996 Olimpia Bucuresti 02:31:18
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 02:22:08

Proba 81 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 02:42:38

Seria: 4
6 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:05

Proba 82 200 metri mixt - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:00
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 02:12:95

Proba 84 200 metri mixt - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:58
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:43

Seria: 2
1 Grigoriu Cristina A0087 1999 Tenis Club 2000 03:05:78
4 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:84
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:68
8 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:67

Seria: 3
7 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 02:48:20

Proba 85 200 metri mixt - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 03:03:56
5 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:09
6 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 02:55:80

Seria: 3
2 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:91
6 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 02:43:20

Proba 86 200 metri mixt - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly 11615 1997 Tenis Club 2000 02:54:58

Seria: 3
1 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 02:50:18
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 02:40:89
5 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:33:79
8 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:50:27

Proba 87 200 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 02:28:75

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 89 50 metri liber - 13 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:43:12
4 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 00:41:09
5 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:45

Seria: 2
2 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:62
3 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:35:82
5 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88
6 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50
7 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:17
8 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78

Seria: 3
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:30
3 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 00:30:40
5 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:23

Descalificari
1 Nedelcu Alexandra
Observatii:
1536 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 90 50 metri liber - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 00:37:88
4 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:55

Seria: 3
1 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 00:31:50
6 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 00:31:13
7 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47

Proba 91 50 metri liber - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
8 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 00:31:64

Proba 92 50 metri liber - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 00:27:94

Proba 94 50 metri liber - 14 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Stefan 1535 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
3 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69

Seria: 3
1 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 00:33:48
2 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 00:31:57
4 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:48
5 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 00:30:50
7 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:27
8 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:33:50

Seria: 4
2 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:30
3 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 00:29:22
5 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:29:00

Seria: 5
8 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:91

Descalificari
1 Ghioca Vlad
Observatii:
1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99
2 Ionita Viorel
Observatii:
11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:31:04

Proba 95 50 metri liber - 15 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Mihai Valentin 1531 1997 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:57

Seria: 4
1 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:12
4 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:99
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:30
7 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Aqua Team 00:29:77

Seria: 5
1 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 00:28:80
5 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:60
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 00:28:02

Proba 96 50 metri liber - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
8 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:37

Seria: 5
2 Nassar Adi A0990 1996 Olimpia Bucuresti 00:28:04
7 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:57

Proba 97 50 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
3 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 00:26:77
4 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:24:86

Proba 98 50 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Neagoe Gabriel 1533 1994 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 100 100 metri fluture - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 01:30:60
4 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:48

Seria: 2
3 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 01:12:99
6 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:28
7 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62

Proba 101 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 01:26:04

Seria: 2
2 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 01:15:26

Proba 102 100 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 01:18:30
5 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 01:09:79

Proba 103 100 metri fluture - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Zarnoianu Ioana A0908 1996 Steaua CSA 01:05:47

Proba 105 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:03
5 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:21
6 Diaconescu Adrian A0862 1998 CSS 2 Bucuresti 01:21:14
7 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:10:40
8 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 01:11:20

Proba 106 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40

Seria: 2
2 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04
7 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Aqua Team 01:09:69

Proba 107 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
6 Nassar Adi A0990 1996 Olimpia Bucuresti 01:07:27

Proba 109 100 metri fluture - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 01:01:04
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 00:59:20

Proba 110 100 metri fluture - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Ionita Andrei 5100 1993 Universitatea Pitesti 01:00:00

Proba 111 50 metri spate - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nedelcu Alexandra 1536 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 00:55:18
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 00:43:03
4 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:45
5 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 00:42:88
6 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 00:54:81
7 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02

Proba 112 50 metri spate - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 00:38:86
6 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:38
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61

Descalificari
1 Radu Alexandra
Observatii: lipsa
9612 1998 C S Farul Constanta 00:37:20

Proba 113 50 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 00:36:16
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 00:34:70

Proba 114 50 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 00:42:30

Proba 116 50 metri spate - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Toma Stefan 1535 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Loghin Nicolae A0863 1998 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Gheorghisor Cristian A0854 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Nica Catalin A0603 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 00:38:77
7 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 00:42:05
8 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
6 Petran Costin 9391 1998 C S Intersport 2004 00:31:00

Proba 117 50 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Culea Stefan Florentin A0912 1997 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:59

Seria: 3
2 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 00:31:41
8 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:35

Proba 118 50 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70

Seria: 3
7 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 00:31:45

Proba 119 50 metri spate - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 00:33:95
6 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 00:36:99

Seria: 3
1 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66
4 Lomnoseanu Mihai 8096 1995 CSS Dinamo 00:29:60
5 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 00:29:84

Proba 120 50 metri spate - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:93

Proba 122 100 metri bras - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghic Ozana 10445 1999 Median Bucuresti 99:99:99
2 Burlacu Aurora A0865 1999 CSS Dinamo 01:47:97
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:73
5 Baisan Miruna A0013 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:02
6 Dedu Claudia Madalina A0059 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:91
7 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSS Dinamo 01:48:87

Seria: 2
1 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:01
2 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 01:24:88
8 Vergelea Stefania Carmen A0226 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:36

Proba 123 100 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 01:21:37
5 Radu Alexandra 9612 1998 C S Farul Constanta 01:21:33
7 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:83

Proba 124 100 metri bras - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Dumitru Ana Maria A0982 1997 Delfinul Bucuresti 01:23:93

Proba 125 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Capra Maria 11154 1996 Median Bucuresti 01:41:88

Proba 126 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dumitru Beatrice 7537 1995 Universitatea Pitesti 01:20:00

Proba 127 100 metri bras - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baciu Iulian A0884 1998 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lazaroiu Vlad A0845 1998 CSS Dinamo 99:99:99
5 Ghioca Vlad 1532 1998 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 01:28:59
2 Stefan Valentin A1161 1998 CSS 2 Bucuresti 01:27:20
5 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 01:21:99
6 Ghezea Alexandru A0850 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:71
7 Apostol George A0849 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52

Seria: 3
7 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:85

Proba 128 100 metri bras - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 01:16:20
6 Bobric Cezar 8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:55

Proba 129 100 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 01:19:07
2 Cristescu Camil A0992 1996 Olimpia Bucuresti 01:17:87

Proba 130 100 metri bras - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Sirjita Eduard A0913 1995 CSS 2 Bucuresti 01:25:74
4 Popescu Ilie A0985 1995 Delfinul Bucuresti 01:21:82

Seria: 3
8 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:67

Proba 131 100 metri bras - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Neagoe Gabriel 1533 1994 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
5 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 01:11:65

Proba 132 100 metri bras - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Ionita Andrei 5100 1993 Universitatea Pitesti 01:08:00

Proba 133 200 metri liber - 13 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Meltem Diana A0163 1999 CSS Dinamo 99:99:99
4 Niculae Iulia Marina A0151 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 99:99:99
2 Vrabie Alexandra 9960 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:00
3 Marinescu Monica 9874 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:00

Proba 134 200 metri liber - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Mihalache Ioana 9720 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Gogu Denisa A0907 1998 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Aqua Team 02:20:00
7 Anton Denisa A0929 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:75
8 Becheanu Teodora 9305 1998 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 135 200 metri liber - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 02:22:54

Proba 137 200 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Dumitru Beatrice 7537 1995 Universitatea Pitesti 02:24:00

Proba 138 200 metri liber - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Carlig Octavian A0851 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Nilca Bogdan A1072 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ionita Viorel 11446 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Achilie Robert A0852 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Marinica Andrei 1247 1998 Aqua Team 02:35:00
8 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 139 200 metri liber - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:31
5 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 02:10:00

Proba 140 200 metri liber - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Nicula Alexandru 8685 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:77
2 Stoicescu Andrei 8691 1996 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:46

Descalificari
1 Nassar Adi
Observatii: lipsa
A0990 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 141 200 metri liber - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Nica Dan 8343 1995 Olimpia Bucuresti 02:16:23

Proba 142 200 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Banciulescu Alexandru 7880 1994 CSS Dinamo 01:57:00

Proba 144 200 metri spate - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:00
7 Oprea Cristina Elisabeta A0158 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:37

Proba 145 200 metri spate - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Barbulescu Maria A0927 1998 Median Bucuresti 02:59:08
6 Manzu Livia 8890 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:43

Proba 146 200 metri spate - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iliescu Irina 8882 1997 Bucharest Sport Club 02:46:33
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 02:37:00
8 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 99:99:99

Proba 149 200 metri spate - 14 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Radu Sergiu 8879 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
7 Anghel Andrei 9723 1998 Delfinul Bucuresti 02:34:92

Proba 150 200 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Aqua Team 99:99:99
6 Ambrono Andrei A0997 1997 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Copacel Claudiu 8867 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:63
2 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 02:28:00
8 Olaru Iosif 8872 1997 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:53

Proba 151 200 metri spate - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 02:19:95

Proba 152 200 metri spate - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:09
4 Pascu Andrei A0914 1995 CSS 1 Bucuresti 02:19:71

Proba 153 200 metri spate - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:44

Proba 155 400 metri mixt - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia A0046 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoica Elena 9984 1999 Aqua Team 05:50:00
6 Stoican Ana 9988 1999 Aqua Team 05:50:00
8 Iancu Albertha A0094 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 156 400 metri mixt - 14 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Balanescu Sharon 8892 1998 Colegiul "Emil Racovita" 05:53:60

Proba 157 400 metri mixt - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Anghel Maria 9255 1997 Aqua Team 05:53:10
4 Balan Andreea A0980 1997 Olimpia Bucuresti 05:23:21
5 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Aqua Team 05:37:38

Proba 160 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ion Alexandru 9728 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Dinca Andreas A0848 1998 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Iordachescu Sergiu 9727 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Golovca Valentin A0846 1998 Steaua CSA 99:99:99

Proba 161 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Aqua Team 05:15:12
6 Bria Alexandru A0994 1997 Olimpia Bucuresti 05:32:60

Descalificari
1 Bobric Cezar
Observatii: lipsa
8864 1997 Colegiul "Emil Racovita" 05:33:02

Proba 162 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tufaru Liviu A0993 1996 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Grigore Andrei A0991 1996 Olimpia Bucuresti 04:58:37

Proba 164 400 metri mixt - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 CSS Dinamo 04:56:39