Lista de start pentru Campionat National Poliatlon - Etapa Municipala 2012, b11, 12, 13 / f 11, 12

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Comeaga Remus 1526 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 99:99:99

Seria: 2
1 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 01:43:99
2 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:39:06
3 Ilie Radu A0101 2001 Aqua Team 01:37:34
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:38
5 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 01:35:40
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:13
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:50
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 01:45:26

Seria: 3
1 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 01:32:50
2 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:31:22
4 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 01:26:35
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:35
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 01:31:13
7 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:39
8 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 01:33:12

Seria: 4
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 01:24:42
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:22:44
3 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 01:21:43
4 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 01:19:78
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:19:89
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:02
7 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 01:23:51
8 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 01:24:67

Seria: 5
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 01:18:98
2 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 01:17:82
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 01:17:67
4 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 01:15:53
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:24
7 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 01:18:86
8 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 01:19:33

Seria: 6
1 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 01:14:60
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 01:13:85
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 01:11:42
4 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 01:09:52
5 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 01:09:98
6 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 01:12:26
7 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 01:14:27
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:33

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Moise Gabriel
Observatii: lipsa
A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 01:29:96
3 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 01:17:81

Proba 2 100 metri liber - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:44:03
3 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 01:30:12
4 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 01:27:57
5 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:64
6 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:37:09
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:76
8 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:66
2 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Aqua Team 01:25:28
3 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:23:33
4 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 01:20:20
5 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:31
6 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 01:24:80
7 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
8 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 01:27:22

Seria: 4
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:74
2 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 01:17:73
3 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 01:15:77
4 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:07
5 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 01:15:65
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 01:16:26
7 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 01:18:33
8 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 01:19:90

Seria: 5
1 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 01:14:48
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:18
3 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 01:11:18
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 01:08:85
5 Vasile Vlad 11029 2000 Aqua Team 01:08:88
6 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 01:12:52
7 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 01:13:97
8 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 01:15:01

Descalificari
1 Curca Marius
Observatii: lipsa
1527 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Grigore Eduard
Observatii:
11664 2000 Median Bucuresti 01:38:07

Proba 3 100 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:84
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:25:01

Seria: 2
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:97
3 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 01:17:26
4 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:15:03
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 01:16:48
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05
7 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:23:08

Seria: 3
1 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:12:11
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:11:05
3 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 01:10:24
4 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:54
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:80
6 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:10:38
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:77
8 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:84

Seria: 4
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:07:99
2 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 01:06:90
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:03:10
4 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 00:59:71
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:06
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11
7 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 01:07:15
8 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 01:08:11

Proba 4 100 metri liber - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 99:99:99
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:51:02
4 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 01:36:54
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:15
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:61

Seria: 3
1 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:23
3 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 01:29:69
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 01:28:90
5 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 01:29:17
6 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:41
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:96
8 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 01:36:50

Seria: 4
1 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 01:28:15
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 01:27:61
3 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 01:27:06
4 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 01:25:94
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 01:26:80
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 01:27:44
7 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 01:28:39

Seria: 5
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 01:19:98
2 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 01:18:93
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:14:67
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 01:10:41
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 01:13:03
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 01:18:75
7 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 01:19:38

Descalificari
1 Platarescu Carla
Observatii:
A0750 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 01:31:44
3 Belu Andreea
Observatii:
10878 2001 Tenis Club 2000 01:21:83

Proba 5 100 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Itul-Toderesc Teodora 1199 2000 CSS 1 Bucuresti 01:30:94
3 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:29:57
4 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:22:20
5 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 01:26:47
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:29
7 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:38

Seria: 2
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:58
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:44
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:13:71
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:64
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:11:74
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:13:75
7 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:16:54

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 01:35:72
2 Georgescu Laura
Observatii:
1339 2000 Aqua Team 01:36:28
3 Pascu Flores Cezara
Observatii: lipsa
11018 2000 Aqua Team 01:19:15

Proba 6 50 metri bras - 11 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 01:02:31
4 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:58:75
5 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 01:00:63
7 Comeaga Remus 1526 2001 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 00:58:35
2 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:57:02
3 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62
4 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59
6 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:54:85
7 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:91
8 Ilie Radu A0101 2001 Aqua Team 00:58:68

Seria: 3
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:52:14
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:50:07
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:49:00
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:49:58
6 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:51:01
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:51:29
8 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61

Seria: 4
1 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:47:79
2 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:47:01
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:89
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:44:53
5 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:74
6 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:46:22
7 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:47:61
8 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:48:44

Seria: 5
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:43:99
2 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:43:30
3 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:42:71
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:39:80
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:40:69
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:43:10
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:00

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:03:71
2 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:43:83

Proba 7 50 metri bras - 12 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:17
5 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:00:22
3 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:09
4 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:57:87
5 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:58:17
6 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:31
7 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 01:00:26

Seria: 3
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:62
2 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:54:90
3 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00
4 Vasile Vlad 11029 2000 Aqua Team 00:52:36
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:52:73
6 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Aqua Team 00:53:57
7 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 00:55:17
8 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 00:57:41

Seria: 4
1 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:52:00
2 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:49:50
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65
4 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:48:15
5 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:48:16
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:48:91
7 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:50:10
8 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:52:00

Seria: 5
1 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:00
2 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:44:14
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:43:85
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:40:27
5 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 00:42:36
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:09
7 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:35
8 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32

Proba 8 100 metri bras - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 99:99:99
4 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 02:11:87
5 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:06
2 Zitti Andrei 1338 1999 CSS Dinamo 01:29:54
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 01:26:00
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:82
5 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 01:19:78
6 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 01:28:78
7 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:02
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:55:41

Proba 9 50 metri bras - 11 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 01:02:44
4 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:57:43
5 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:48
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:11

Seria: 2
1 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:30
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:53:70
3 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19
4 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:49:11
5 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:49:65
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:50:60
7 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:54:21
8 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32

Seria: 3
1 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:48:56
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:48:40
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:47:99
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:47:40
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:79
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:48:02
7 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:48:52
8 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:48:68

Seria: 4
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:26
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:46:00
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:45:79
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:39:65
5 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:45:72
6 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:46:00
7 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:59
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:47:38

Descalificari
1 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:58:16

Proba 10 100 metri bras - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 01:50:00
5 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:47:22
3 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:83
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:34
5 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 01:31:26
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:00

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Georgescu Laura
Observatii:
1339 2000 Aqua Team 01:48:28

Proba 11 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comeaga Remus 1526 2001 Aqua Team 99:99:99
4 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stoian Tiberiu Cosmin 1226 2001 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Ilie Radu A0101 2001 Aqua Team 01:00:57
4 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:50:35
5 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60
6 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 01:08:00
7 Visan Alexandru A1036 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:05

Seria: 3
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:48:49
2 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:48:09
3 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:46:62
4 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:45:86
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:46:59
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:22
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:23
8 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:50:01

Seria: 4
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:44:97
2 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:86
3 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:44:39
4 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:42:87
5 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:44:01
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:55
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:44:94

Seria: 5
1 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:41:10
2 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:40:47
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:38:97
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
5 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:38:22
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:39:87
7 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:40:70
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47

Seria: 6
2 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:36:72
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:35:23
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:32:21
5 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:35:09
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:36:55
7 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:36:91
8 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:37:68

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:11:17
2 Dragomir Alexandru
Observatii:
A0592 2001 Median Bucuresti 00:45:45
3 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:37:60

Proba 12 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 99:99:99
6 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 99:99:99
2 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:60
3 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:45:03
5 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:44:05
6 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00
7 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:42
8 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:94
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:39:94
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:39:16
4 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10
5 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:38:53
6 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:39:92
7 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:40:44
8 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 00:41:21

Seria: 4
1 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:25
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:36:54
3 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:96
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:34:00
5 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 00:35:48
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:40
7 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 00:37:14
8 Vasile Vlad 11029 2000 Aqua Team 00:37:33

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Sandru Paul Eduard
Observatii:
11792 2000 Aqua Team 00:42:18

Proba 13 50 metri fluture - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 99:99:99
5 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 99:99:99
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00
3 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 00:43:69
4 Zitti Andrei 1338 1999 CSS Dinamo 00:41:70
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:43:68
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:51:89

Seria: 3
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:39:83
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:38:54
3 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
4 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 00:36:13
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:36:50
6 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00
7 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:29
8 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:41:65

Seria: 4
1 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:35:69
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24
3 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:32:56
4 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:90
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:93
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:34:16
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39
8 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02

Descalificari
1 Cretoiu Andrei
Observatii:
11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:47:55

Proba 14 50 metri fluture - 11 ani - Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:42
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73
3 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:49:85
4 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:48:43
5 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:83
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:36
7 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:59:40
8 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:45:34
3 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:44:94
4 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
5 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:44:56
6 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:45:14
7 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12
8 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:47:38

Seria: 3
1 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:43:61
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:43:44
3 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:43:17
4 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:42:40
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:42:53
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:43:21
8 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:43:76

Seria: 4
1 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:06
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:35:10
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:37:01
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:38:10
7 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:39:71
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:41:43

Descalificari
1 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:47:09
2 Tutila Cristina Maria
Observatii: lipsa
A0363 2001 Steaua CSA 00:43:56
3 Stan Denisa
Observatii:
A0648 2001 CSS Dinamo 00:39:28

Proba 15 50 metri fluture - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 Aqua Team 99:99:99
4 Meghea Alexandra Maria 11776 2000 CSS Dinamo 00:50:00
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:56:01
6 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:42
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:39:98
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:62
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:37:14
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:37:50
6 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:33
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 00:41:00
8 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 00:47:55

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 16 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 99:99:99
3 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 03:37:42
4 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:34:69
5 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:36:49

Seria: 2
1 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 03:27:98
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 03:14:11
3 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 03:10:30
4 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 03:06:35
5 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:14
6 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 03:10:39
8 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:29:63

Seria: 3
1 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 03:04:23
2 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 03:01:46
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:52:60
4 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:46:91
5 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 02:50:01
6 Vasile Vlad 11029 2000 Aqua Team 02:56:41
7 Ene Codrin A0073 2000 CSS 1 Bucuresti 03:03:83
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 03:05:18

Descalificari
1 Grigore Eduard
Observatii: lipsa
11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99
2 Sandru Paul Eduard
Observatii:
11792 2000 Aqua Team 03:23:13

Proba 17 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 03:04:14
5 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:25:84

Seria: 2
1 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:47
2 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 02:58:82
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:55:92
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:17
5 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:54:57
6 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 02:57:40
7 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 03:00:20
8 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 03:03:93

Seria: 3
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 02:46:80
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:04
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 02:39:17
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:75
5 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 02:32:83
6 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:41:33
7 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 02:45:11
8 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:99

Proba 18 200 metri mixt - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgescu Laura 1339 2000 Aqua Team 99:99:99
4 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:41:90
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 03:08:11
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 03:00:64
3 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:58:23
4 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:51:72
5 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:56:72
6 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:32
7 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 03:01:00
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 03:14:92

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Niculae Daniela Cristina
Observatii:
10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri liber - 11 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:84
5 Stanciu Daria A1028 2001 CSS Dinamo 00:50:49

Seria: 2
1 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:47:21
2 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30
3 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:41:92
4 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:40:72
5 Serbanescu Ana Maria A1121 2001 CSS 1 Bucuresti 00:41:12
6 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:43:00
7 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40

Seria: 3
2 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:38:98
3 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:72
4 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:37:86
5 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:38:00
6 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:79
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28

Seria: 4
2 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:37:21
3 Tutila Cristina Maria A0363 2001 Steaua CSA 00:37:01
4 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:36:58
5 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:36:77
6 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:37:10
7 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:37:27
8 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:37:68

Seria: 5
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:36:29
2 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:35:00
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:12
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:32:12
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:86
6 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:34:74
7 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:35:66
8 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50

Descalificari
1 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:39:40
2 Muca Andreea Maria
Observatii:
A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61
3 Stan Mihaela
Observatii:
A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38

Proba 20 50 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Laura 1339 2000 Aqua Team 99:99:99
2 Nitescu Ana Nicole 10782 2000 Bucharest Sport Club 00:39:11
3 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 00:37:58
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:90
5 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 00:37:08
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:39:25
8 Itul-Toderesc Teodora 1199 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:13
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:41
3 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:32:67
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:10
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:64
6 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:08
7 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 00:34:07
8 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 00:38:24

Proba 21 50 metri liber - 11 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comeaga Remus 1526 2001 Aqua Team 99:99:99
3 Ilie Radu A0101 2001 Aqua Team 00:43:56
4 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:42:61
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:43:29
6 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:88
8 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:41:67
2 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:40:90
3 Moldovan Horia A1108 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:44
4 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:74
5 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:39:76
6 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78
7 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:41:86

Seria: 3
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:38:31
3 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:37:30
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71
5 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:36:84
6 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:37:40
7 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:38:82
8 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:39:56

Seria: 4
1 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:36:67
2 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:35:99
3 Dragan Mihai A1110 2001 CSS 1 Bucuresti 00:35:48
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:35:24
5 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:35:33
6 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:35:54
7 Itul-Toderesc Octavian A0435 2001 CSS 1 Bucuresti 00:36:04
8 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68

Seria: 5
1 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:34:85
2 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:34:18
3 Becheru Stefan Lucian Emil A0430 2001 CSS 1 Bucuresti 00:33:90
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:57
5 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:33:70
6 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:33:99
7 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:34:22

Seria: 6
1 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:23
2 Cernescu Alexandru Ioan A0433 2001 CSS 1 Bucuresti 00:32:16
3 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:31:97
4 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:31:45
6 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:32:16
7 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:32:94
8 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:33:38

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:32
2 Stoian Tiberiu Cosmin
Observatii: lipsa
1226 2001 Median Bucuresti 00:45:72
3 Moise Gabriel
Observatii: lipsa
A0431 2001 CSS 1 Bucuresti 00:39:22
4 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:34:94
5 Popescu Robert
Observatii:
A0173 2001 Steaua CSA 00:31:71

Proba 22 50 metri liber - 12 ani - Baieti (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Curca Marius 1527 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 00:43:27
5 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 00:43:97
6 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73

Seria: 2
1 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:40:77
3 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 00:39:03
4 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 00:38:17
5 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:38:73
6 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:80
7 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:17
8 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:42:98

Seria: 3
1 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91
2 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 00:37:25
3 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:36:19
4 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:00
5 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 00:36:15
6 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:36:81
7 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Aqua Team 00:37:75
8 Brebeanu David 10772 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17

Seria: 4
1 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:40
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:34:54
3 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:84
4 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:33:39
5 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 00:33:82
6 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:34:53
7 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:35:20
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:53

Seria: 5
1 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27
2 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:32:81
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:30:60
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:32:35
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:32:46
7 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:33:24
8 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:33:38

Descalificari
1 Stanciu Eduard
Observatii: lipsa
11771 2000 CSS Dinamo 00:50:03
2 Vasile Vlad
Observatii: lipsa
11029 2000 Aqua Team 00:32:37

Proba 23 50 metri liber - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 00:36:49
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:37:95

Seria: 2
1 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 00:36:16
2 Anghel Dumitru Silviu A0008 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93
3 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:52
4 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 00:34:23
6 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:79
7 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 00:35:94

Seria: 3
1 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 00:32:80
2 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 00:32:52
3 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:69
4 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:31:37
5 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 00:31:44
6 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:35
7 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:62
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:32:87

Seria: 4
1 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 00:30:80
2 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62
3 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:28:56
4 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 00:27:24
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:48
6 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:72
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:71
8 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 00:31:37

Descalificari
1 Achimescu Cristi
Observatii:
A0001 1999 Bucharest Sport Club 00:34:52

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boca Mara A0021 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta A0232 2001 Delfinul Bucuresti 00:55:05

Seria: 2
2 Platarescu Carla A0750 2001 Delfinul Bucuresti 00:53:69
3 Danila Tia Maria A0331 2001 C S Intersport 2004 00:52:31
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63
5 Ciuca Corina A0748 2001 Tenis Club 2000 00:50:34
6 Pana Maria Ioana A0160 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:27
7 Crismaru Amalia Gabriela A0464 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:79

Seria: 3
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02
2 Chiss Elena Ioana A0370 2001 CSS 1 Bucuresti 00:46:24
3 Postolache Andreea Miruna A0177 2001 Bucharest Sport Club 00:45:23
4 Bunea Rut 11596 2001 Steaua CSA 00:44:95
6 Ionescu Corina 10877 2001 Tenis Club 2000 00:46:13
7 Barbu Ana A0017 2001 Bucharest Sport Club 00:46:89
8 Nita Andreea 11633 2001 Aqua Team 00:49:36

Seria: 4
1 Nistor Ioana Alexandra A0152 2001 C S Intersport 2004 00:44:82
2 Stan Mihaela A0204 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:27
3 Dragan Theodora 11634 2001 Aqua Team 00:43:24
4 Davidescu Adriana A0058 2001 Tenis Club 2000 00:42:65
5 Costache Elisa Andreea A0467 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:15
6 Belu Andreea 10878 2001 Tenis Club 2000 00:44:09
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Delfinul Bucuresti 00:44:56

Seria: 5
1 Stan Denisa A0648 2001 CSS Dinamo 00:41:73
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 CSS Dinamo 00:40:88
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:40:24
4 Gadea Claudia 11021 2001 Aqua Team 00:37:60
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 CSS 1 Bucuresti 00:38:91
6 Mateicu Cristina A0131 2001 Steaua CSA 00:40:68
7 Rusu Roberta 11582 2001 Tenis Club 2000 00:41:24
8 Ticu Marian Antonia Francesca A0214 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14

Descalificari
1 Stanciu Daria
Observatii:
A1028 2001 CSS Dinamo 00:58:07
2 Tutila Cristina Maria
Observatii:
A0363 2001 Steaua CSA 00:44:98
3 Bentea Silvia Maria
Observatii: lipsa
A0020 2001 Bucharest Sport Club 00:44:87

Proba 25 100 metri spate - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Georgescu Laura 1339 2000 Aqua Team 99:99:99
3 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Micu Denissa A0133 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:57
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 01:35:84
6 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 01:27:69
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:36
3 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 01:23:72
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:20:01
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 01:21:82
6 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 01:24:03
7 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 01:26:62
8 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 01:29:24

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 26 50 metri spate - 11 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Comeaga Remus 1526 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Alecsandru Cosmin Ionut A0520 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sanda Marius A0770 2001 Bucharest Sport Club 00:53:46
3 Ilie Radu A0101 2001 Aqua Team 00:49:81
4 Lungu Ionel A0514 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:67
5 Rosmenteniuc Luca Andrei A0186 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:81
6 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 C S Intersport 2004 00:51:28
7 Botici Mihai A0777 2001 CSS 2 Bucuresti 00:52:26

Seria: 3
1 Nitulescu Andrei A0334 2001 C S Intersport 2004 00:48:91
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:47:51
3 Dragomir Alexandru A0592 2001 Median Bucuresti 00:46:04
4 Crisan Maxim JR A0541 2001 Steaua CSA 00:45:63
5 Popescu Vlad Marian A0176 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:77
6 Macoveanu Alexandru A1075 2001 Bucharest Sport Club 00:47:06
7 Iliescu Razvan A0612 2001 Tenis Club 2000 00:47:72
8 Petran George Stelian A0336 2001 C S Intersport 2004 00:49:62

Seria: 4
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Tenis Club 2000 00:45:51
2 Gherghe Luca Ioan A0602 2001 Bucharest Sport Club 00:44:38
3 Eremia Luca A0074 2001 CSS 2 Bucuresti 00:44:04
4 Hancu Alexandru A0091 2001 Tenis Club 2000 00:43:32
5 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:40
6 Cosug Andrei 11632 2001 Bucharest Sport Club 00:44:31
7 Solea Luca A0199 2001 Tenis Club 2000 00:44:97
8 Miu Robert Constantin A0138 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63

Seria: 5
1 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:57
2 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Median Bucuresti 00:42:11
3 Motas Cristian A0139 2001 Steaua CSA 00:41:60
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59
6 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua A0542 2001 Steaua CSA 00:41:88
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 CSS Dinamo 00:42:48
8 Balan Alexander Marian A0328 2001 CSS Dinamo 00:43:18

Seria: 6
1 Marinica Rares 11027 2001 Aqua Team 00:39:39
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:55
3 Duican Robert A0067 2001 Bucharest Sport Club 00:37:08
4 Popescu Robert A0173 2001 Steaua CSA 00:35:87
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 Aqua Team 00:36:19
6 Cardasol Florin 11028 2001 Aqua Team 00:38:37
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:38:62
8 Mindroc Adrian A0121 2001 CSS Dinamo 00:39:51

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: lipsa
1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:57:05
2 Stoian Tiberiu Cosmin
Observatii: lipsa
1226 2001 Median Bucuresti 00:51:97
3 Serdin Cosmin
Observatii: lipsa
A0197 2001 Bucharest Sport Club 00:39:78

Proba 27 50 metri spate - 12 ani - Baieti (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Alexandru A1169 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Haita Liviu Nicolae A0527 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:76
5 Trandafir Mihai A0861 2000 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stanciu Eduard 11771 2000 CSS Dinamo 00:56:62
2 Pandele Robert 10752 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13
3 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:47:76
4 Peiu Alexandru 1326 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70
5 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Aqua Team 00:46:88
6 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 00:51:88
7 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 00:54:85
8 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 01:01:85

Seria: 3
1 Ghidiman Teodor A0084 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:57
2 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:42
3 Popa Gabriel A0169 2000 Delfinul Bucuresti 00:44:12
4 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 00:43:27
5 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 00:44:12
6 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 00:44:15
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 00:45:40
8 Nicolae Alexandru Ionut A1074 2000 CSS 1 Bucuresti 00:46:28

Seria: 4
1 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 00:42:49
2 Salcie Cristian A0190 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00
3 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:25
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:19
5 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:03
6 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 00:41:10
8 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:43:00

Seria: 5
1 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 00:38:91
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 00:38:14
3 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 00:36:28
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 00:35:81
6 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 00:37:52
7 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 00:38:54
8 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 00:39:06

Descalificari
1 Vasile Vlad
Observatii: lipsa
11029 2000 Aqua Team 00:35:05

Proba 28 100 metri spate - 13 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rapeanu Bogdan Andrei A0184 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:14
5 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 01:35:00
2 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 01:27:18
3 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 01:22:43
4 Comnea Cristian 10262 1999 Bucharest Sport Club 01:20:28
5 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 01:21:31
6 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 01:23:23
7 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 01:27:51
8 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:35:04

Seria: 3
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:64
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00
3 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 01:15:28
4 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 01:13:64
5 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:70
6 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:77
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:17:14
8 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 01:19:11

Descalificari
1 Popa Andrei
Observatii: lipsa
A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 29 200 metri liber - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Irimescu Ana-Maria A0107 2000 CSS Dinamo 99:99:99
4 Georgescu Laura 1339 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Teodorescu Georgiana 10870 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Pascu Flores Cezara 11018 2000 Aqua Team 03:03:87
2 Bujenita Melisa 10773 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:72
3 Csendes Maria A0053 2000 Delfinul Bucuresti 02:36:87
4 Stan Ioana Alina 11034 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:22
5 Savastita Simona A0193 2000 Delfinul Bucuresti 02:35:57
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:41:84
7 Barau Irina 11035 2000 Delfinul Bucuresti 02:47:83
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 03:19:13

Descalificari
1 Ivan Laura
Observatii: lipsa
10867 2000 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Itul-Toderesc Teodora
Observatii: lipsa
1199 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 30 200 metri liber - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Grigore Eduard 11664 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Cuculea Sefan 10765 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Eremia Alexandru 11606 2000 Median Bucuresti 03:10:66
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 03:04:74
5 Licu Albert 11583 2000 Aqua Team 03:07:27
6 Ghita George Eduard 1225 2000 Median Bucuresti 03:44:84
7 Gheorghe Cristian 10764 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Sandru Paul Eduard 11792 2000 Aqua Team 02:58:84
2 Rusen David A0841 2000 CSS Dinamo 02:51:88
3 Romas Catalin 10748 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:94
4 Hanta Codrin A0089 2000 CSS Dinamo 02:45:14
5 Toma Octavian A0218 2000 Median Bucuresti 02:46:55
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:24
7 Mircia Mihai A0136 2000 CSS Dinamo 02:54:64
8 Vilcinschi Andrei 11791 2000 Aqua Team 02:59:20

Seria: 4
1 Dumitru Cosmin A0071 2000 Tenis Club 2000 02:43:18
2 Troanca Stefan 10781 2000 CSS Dinamo 02:40:45
3 Serban Bogdan 11030 2000 Aqua Team 02:32:77
4 Bran Ionel A0026 2000 CSS Dinamo 02:31:70
5 Stan Filip 11031 2000 CSS Dinamo 02:32:47
6 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:39:96
8 Marin Razvan 10758 2000 Delfinul Bucuresti 02:44:45

Descalificari
1 Curca Marius
Observatii: lipsa
1527 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Vasile Vlad
Observatii: lipsa
11029 2000 Aqua Team 02:41:79

Proba 31 200 metri liber - 13 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretu Stefan Alexandru 1470 1999 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 03:32:89
4 Costache David 11441 1999 Delfinul Bucuresti 03:00:99
5 Bancila Mihnea A0880 1999 Bucharest Sport Club 03:18:37
6 Nestor Vlad 9880 1999 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Popa Andrei A0842 1999 CSS Dinamo 99:99:99
8 Tudose Vlad A0885 1999 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Ticu Paul A0860 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:98
2 Achimescu Cristi A0001 1999 Bucharest Sport Club 02:50:79
3 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:43:50
4 Balica Mircea Andrei A0015 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:16
5 Negrea Cristian Mihai A0147 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:10
7 Magureanu Bogdan A0119 1999 Tenis Club 2000 02:51:13
8 Murgui Alexandru Stefan A0142 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:85

Seria: 3
1 Bonea Sabin 9982 1999 Aqua Team 02:33:78
2 Serban Mircea Valentin A0196 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:09
3 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:71
4 Radu Ionut 9862 1999 Aqua Team 02:17:76
5 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 02:18:00
6 Serban Mihai Denis 9981 1999 Aqua Team 02:25:50
7 Alexandrescu Marco A0003 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:51
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:95

Descalificari
1 Comnea Cristian
Observatii: lipsa
10262 1999 Bucharest Sport Club 02:48:32