Lista de start pentru Cupa de Toamna - OPEN - Cadeti, Juniori, Tineret, Seniori - 2018

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 12 - 99 ani - Baieti (134 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Berra Adam 5450 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 00:40:67
5 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 00:47:19
6 Jari Mehdi 5185 1996 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Mindroc Mario 5458 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 00:39:03
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:37:86
3 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 00:36:90
4 Matei Fabian 5459 2006 CSS Ploiesti 00:36:70
5 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:36:81
6 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 00:37:15
7 Sofrone Alberto Cristian Florin 5188 2005 YST Sport Club 00:38:36
8 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:40:63

Seria: 3
1 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:02
2 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:54
3 Geanta Sebastian 16465 2006 CSM Pitesti 00:35:20
4 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 00:35:00
5 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14
6 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 00:35:46
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:35:80
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:37

Seria: 4
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:71
2 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 00:34:17
3 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:43
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Steaua CSA 00:33:25
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:33:32
6 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 00:33:86
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:46
8 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:34:98

Seria: 5
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:32:91
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:81
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:32:58
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:32:56
5 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 00:32:57
6 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 CSS Ploiesti 00:32:60
7 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 00:32:87
8 Sandu Matei 5193 2004 YST Sport Club 00:33:12

Seria: 6
1 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 00:32:50
2 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:32:04
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:69
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:63
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:31:69
6 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 00:32:00
7 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 00:32:33
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 00:32:52

Seria: 7
1 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:24
2 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:31:23
3 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:31:18
4 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:31:00
5 Pralea Stefan Emilian 5169 2006 Energic L L Pitesti 00:31:00
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 00:31:22
7 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 00:31:23
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:31:60

Seria: 8
1 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 00:30:80
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 00:30:73
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:54
4 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 00:30:20
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 00:30:30
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:30:70
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:30:79
8 Gradinaru Razvan 4964 1995 Pescarusul Izvorani 00:30:92

Seria: 9
1 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:30:02
2 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 00:29:97
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:29:84
4 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Bucharest Sport Club 00:29:75
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 00:29:76
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 00:29:89
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 00:30:00
8 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 00:30:13

Seria: 10
1 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Bucharest Sport Club 00:29:65
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 00:29:32
3 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:29:25
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:04
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 00:29:15
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:29:27
7 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 00:29:61
8 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:29:70

Seria: 11
1 Enache Andrei 13937 2005 Performer 00:29:00
2 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 00:28:94
3 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 00:28:79
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 00:28:68
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 00:28:86
7 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 00:28:95
8 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 00:29:00

Seria: 12
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 00:28:44
2 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 00:28:10
3 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 00:28:08
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:27:95
5 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 00:28:08
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:09
7 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 00:28:11
8 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 00:28:51

Seria: 13
1 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 00:27:91
3 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 00:27:75
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:27:60
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:27:64
6 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:27:79
7 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:27:90
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:27:91

Seria: 14
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:53
2 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 00:27:50
3 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:27:47
4 Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Performer 00:27:32
5 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:27:40
6 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:27:50
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:27:50
8 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 00:27:54

Seria: 15
1 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:27:20
2 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 00:27:00
3 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:89
4 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:58
5 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:59
6 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 00:26:90
7 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 00:27:00
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 00:27:21

Seria: 16
1 Nemtoi Stefan 3085 2000 CSS Ploiesti 00:26:30
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:09
3 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:26:00
4 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:25:90
5 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:96
6 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 00:26:00
7 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:28
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:26:51

Seria: 17
1 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 00:25:70
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:24
3 Urichianu Bogdan 894 1991 CSM Drobeta Tr.Severin 00:25:00
4 Tatar Cristian 5460 1991 Universitatea Pitesti 00:24:20
5 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:24:85
6 Chiriac Alexandru 923 1992 Median Bucuresti 00:25:00
7 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 00:25:50
8 Toma Octavian 218 2000 Olimpia Bucuresti 00:25:90

Descalificari
1 Anghel Darius Costin
Observatii: DNS
13319 2004 Bucharest Sport Club 00:27:89

Proba 2 50 metri liber - 12 - 99 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radu Beatrice 3931 2004 YST Sport Club 99:99:99
4 Braticevici Carmen 3878 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Sterescu Cristiana 5462 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dobre Ana Maria 5461 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:45
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 00:39:80
4 Negut Alina 4345 2004 Pescarusul Izvorani 00:37:27
5 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:99
6 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:90
7 Talianu Maria 5456 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
1 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:36:05
2 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 00:35:43
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 00:34:30
4 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 00:33:96
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 00:34:02
6 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 00:34:70
7 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 00:35:80
8 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:36:70

Seria: 4
1 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 00:33:30
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:33:25
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:33:21
4 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 00:33:20
5 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 00:33:20
6 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 00:33:23
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 00:33:27
8 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 00:33:90

Seria: 5
1 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:32:79
2 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:32:61
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:32:36
5 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club 00:32:53
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Steaua CSA 00:32:66
7 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 00:32:71
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:33:00

Seria: 6
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 00:32:21
2 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 00:31:90
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 00:31:39
4 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 00:31:28
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:31:38
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:31:46
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 00:32:04
8 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 00:32:33

Seria: 7
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 00:31:07
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 00:31:00
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 00:30:98
4 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85
5 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:97
6 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:30:98
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01
8 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 00:31:20

Seria: 8
1 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 00:30:48
2 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:30:08
3 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 00:29:97
4 Busurca Petra 13997 2005 Performer 00:29:70
5 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 00:29:89
6 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 00:30:00
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 00:30:09
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 00:30:77

Seria: 9
1 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:41
2 Ivan Sara Natalie 1010 2004 Steaua CSA 00:29:01
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:50
4 Ivan Jasminne Anne Marie 367 2001 Steaua CSA 00:27:87
5 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 00:28:39
6 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 00:28:73
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:29:02
8 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Bucharest Sport Club 00:29:59

Proba 3 100 metri fluture - 12 - 99 ani - Baieti (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 99:99:99

Seria: 2
1 Jari Mehdi 5185 1996 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:53
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Steaua CSA 01:25:14
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:05
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:19
6 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:85
7 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 01:33:00
8 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:21:74
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:19:12
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:66
4 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 01:18:22
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:18:40
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:18:98
7 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:49
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:22:98

Seria: 4
1 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:17:50
2 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:15:22
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 01:15:00
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:14:89
5 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:15:00
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:15:13
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:15:49
8 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 01:17:50

Seria: 5
1 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 01:14:60
2 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSS Ploiesti 01:13:50
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Bucharest Sport Club 01:12:53
4 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:11:00
5 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 01:11:85
6 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:12:79
7 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:13:50
8 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 01:14:63

Seria: 6
1 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 01:10:00
2 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:08:55
3 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 01:08:23
4 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 01:07:54
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:07:78
6 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:43
7 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:08:87
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:10:45

Seria: 7
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:06:10
2 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 01:04:25
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
4 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:03:35
5 Rusen Costin Alin 460 2003 Bucharest Sport Club 01:03:60
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:04:17
7 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:05:91
8 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 01:06:72

Seria: 8
1 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:02:50
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39
3 Gradinaru Razvan 4964 1995 Pescarusul Izvorani 01:00:05
4 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 00:56:15
5 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:56:90
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 01:00:34
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:24
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:03:03

Proba 4 100 metri fluture - 12 - 99 ani - Fete (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 99:99:99
2 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 01:26:14
4 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 01:22:00
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:24:90
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:33
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Performer 01:20:00
2 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 01:18:54
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:48
4 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:16:00
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:16:28
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:18:00
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:94
8 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:05

Seria: 3
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 01:13:91
2 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 01:13:58
3 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:50
4 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 01:11:85
5 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:99
6 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:86
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:13:69
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:15:86

Seria: 4
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 01:11:02
2 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 01:10:76
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:10:38
4 Dobrin Alexandra 4963 1993 Universitatea Pitesti 01:03:31
5 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:10:10
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:10:75
7 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:10:82
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:11:66

Proba 5 200 metri bras - 12 - 99 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 03:26:24
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 03:15:55
4 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 03:14:43
5 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 03:15:50
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:12
7 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 03:43:83

Seria: 2
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:11:25
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 03:02:39
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:59:98
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:54:60
5 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:55:75
6 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:10
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 03:03:36
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:13:91

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:51:90
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 02:51:84
3 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 02:46:00
4 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:42:75
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:44
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 02:51:82
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:51:90
8 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 02:53:40

Seria: 4
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:42:03
2 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 02:37:47
3 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Universitatea Pitesti 02:35:00
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:25:95
5 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 02:28:53
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:36:15
7 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 02:39:47
8 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 02:42:31

Proba 6 200 metri bras - 12 - 99 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:28:53
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 03:15:87
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:44
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 03:14:72
6 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 03:20:56
7 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:76

Seria: 3
1 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 03:08:57
2 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 03:02:76
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Steaua CSA 02:53:21
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 02:52:46
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:53:14
6 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 02:57:38
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 03:06:13
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 03:08:71

Proba 7 100 metri spate - 12 - 99 ani - Baieti (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 99:99:99
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:26
4 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 01:27:71
5 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:28:10
6 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:06
7 Olaru Ion 7910 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 01:24:24
2 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 01:22:50
3 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:22:15
4 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:21:15
5 Pralea Stefan Emilian 5169 2006 Energic L L Pitesti 01:22:00
6 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:15
7 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 01:23:90
8 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 01:25:33

Seria: 4
1 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 01:20:39
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:00
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:19:02
4 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 01:18:22
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:23
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:45
7 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 01:20:00

Seria: 5
1 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 01:17:56
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:94
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:16:74
4 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 01:16:31
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:16:87
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:17:94

Seria: 6
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:14:00
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:13:83
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Bucharest Sport Club 01:13:16
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:13:00
5 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Bucharest Sport Club 01:13:12
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:13:26
7 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:91
8 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSS Ploiesti 01:15:10

Seria: 7
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 01:11:00
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:09:58
3 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 01:09:00
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:07:69
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:07:73
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:09:18
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:10:86
8 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 01:13:00

Seria: 8
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:06:49
2 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:05:03
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 01:02:77
4 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:99
5 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:01:21
6 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:03:75
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37
8 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 01:06:64

Descalificari
1 Lazar Andrei
Observatii: DSQ
1844 2005 Steaua CSA 01:21:04
2 Ionescu David Andrei
Observatii: DSQ
1698 2006 Bucharest Sport Club 01:16:51

Proba 8 100 metri spate - 12 - 99 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:32:88
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:29:54
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:68
6 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:70

Seria: 2
1 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 01:27:36
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:07
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:23:23
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:22:48
5 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:22:71
6 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 01:23:90
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:24:73
8 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 01:27:90

Seria: 3
1 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:22:14
2 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Performer 01:21:00
3 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:20:92
4 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:83
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:20:91
6 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 01:20:93
7 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:02
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:40

Seria: 4
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:19:10
2 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 01:18:24
3 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 01:17:70
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 01:17:54
5 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:17:55
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:17:83
7 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 01:19:06
8 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 01:19:45

Seria: 5
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:15:72
2 Busurca Petra 13997 2005 Performer 01:15:00
3 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 01:14:58
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:13:51
5 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 01:14:35
6 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:14:86
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:15:12
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:20

Seria: 6
1 Ivan Sara Natalie 1010 2004 Steaua CSA 01:13:02
2 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:12:55
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:11:00
4 Dobrin Alexandra 4963 1993 Universitatea Pitesti 01:05:53
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:07:00
6 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 01:12:23
7 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 01:13:02
8 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:13:38

Proba 9 200 metri liber - 12 - 99 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Berra Adam 5450 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 03:36:50
5 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:86
3 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 03:04:91
4 Geanta Sebastian 16465 2006 CSM Pitesti 03:00:00
5 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 03:00:00
6 Matei Fabian 5459 2006 CSS Ploiesti 03:10:09
7 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 03:30:12

Seria: 3
1 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:88
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:42
3 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 02:48:52
4 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 02:45:00
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:52
6 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:28
7 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 02:50:66
8 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 CSS Ploiesti 02:55:90

Seria: 4
1 Pralea Stefan Emilian 5169 2006 Energic L L Pitesti 02:42:00
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 02:39:92
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 02:37:93
4 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:77
5 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 02:36:94
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:39:92
7 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 02:40:00
8 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 02:42:69

Seria: 5
1 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 02:34:05
2 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 02:30:80
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:29:06
4 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 02:26:90
5 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 02:27:00
6 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 02:29:54
7 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 02:33:02
8 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 02:34:08

Seria: 6
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:25:75
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 02:25:42
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:93
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:23:75
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:24:80
6 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 02:25:30
7 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:25:69
8 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 02:26:34

Seria: 7
1 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 02:23:20
2 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:18:00
3 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 02:17:00
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:16:99
5 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 02:17:00
6 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 02:17:90
7 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:22:49
8 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:33

Seria: 8
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:16:17
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 02:14:91
3 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:14:35
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:12:13
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:12:14
6 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 02:14:86
7 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 02:15:90
8 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 02:16:72

Seria: 9
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:10:58
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:09:88
3 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:07:02
4 Rusen Costin Alin 460 2003 Bucharest Sport Club 02:06:44
5 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 02:06:56
6 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 02:08:26
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:10:00
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:10:75

Seria: 10
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:05:02
2 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:03:08
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:01:81
4 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 01:55:77
5 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:56:50
6 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 02:03:00
7 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:05:00
8 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:05:90

Proba 10 200 metri liber - 12 - 99 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Talianu Maria 5456 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:36:25
5 Braticevici Carmen 3878 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 03:33:57
2 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:89
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:85
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 02:52:78
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 02:53:39
6 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 03:01:51
7 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:45

Seria: 3
1 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 02:50:00
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:10
3 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 02:45:00
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 02:40:09
5 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 02:40:74
6 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 02:47:90
7 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 02:48:25
8 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 02:50:27

Seria: 4
1 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 02:35:61
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 02:35:24
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:34:19
4 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 02:33:90
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 02:33:90
6 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 02:34:91
7 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 02:35:40
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:08

Seria: 5
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 02:32:14
2 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club 02:29:92
3 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:03
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 02:27:76
5 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 02:28:00
6 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:53
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:30:69
8 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 02:33:74

Seria: 6
1 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:25:73
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:24:87
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:24:26
4 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Bucharest Sport Club 02:21:91
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:22:94
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:24:30
7 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:25:33
8 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 02:27:00

Seria: 7
1 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:19:18
2 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 02:18:00
3 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 02:09:87
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:07:00
5 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 02:09:62
6 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:11:40
7 Ivan Sara Natalie 1010 2004 Steaua CSA 02:18:01
8 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:20

Proba 11 400 metri mixt - 12 - 99 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 05:34:00
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 05:30:00
3 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 05:17:44
4 Enache Andrei 13937 2005 Performer 05:12:07
5 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 05:17:24
6 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 05:18:54
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 05:32:40
8 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 05:37:00

Seria: 3
1 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 05:05:00
2 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 04:58:00
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 04:48:77
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 04:37:00
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Universitatea Pitesti 04:40:90
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 04:49:45
7 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 04:58:00
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 05:10:00

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: DSQ
1324 2001 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 metri mixt - 12 - 99 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:53:00
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 06:03:09
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 05:40:00
2 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 05:38:00
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 05:23:79
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 05:05:00
5 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 05:20:00
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 05:33:00
7 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 05:40:00
8 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 05:45:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 12 - 99 ani - Fete (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Beatrice 3931 2004 YST Sport Club 99:99:99
3 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 99:99:99
4 Talianu Maria 5456 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dobre Ana Maria 5461 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Braticevici Carmen 3878 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Sterescu Cristiana 5462 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:23
2 Negut Alina 4345 2004 Pescarusul Izvorani 01:24:56
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:22:01
4 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 01:20:17
5 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 01:21:76
6 Pelcaru Ariana 4899 2004 Swimming Team 01:22:20
7 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50
8 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:13

Seria: 3
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:18:49
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:17:86
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Performer 01:17:20
4 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 01:15:90
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:63
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:17:54
7 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 01:17:90
8 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:19:26

Seria: 4
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:13:32
2 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 01:13:30
3 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:13:27
4 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:13:04
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:16
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:13:27
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:31
8 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 01:13:90

Seria: 5
1 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 01:12:62
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:12:32
3 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 01:11:92
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:11:67
5 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 01:11:85
6 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:12:04
7 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 01:12:48
8 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 01:13:00

Seria: 6
1 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 01:10:67
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:62
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:10:46
4 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:10:11
5 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 01:10:45
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Steaua CSA 01:10:51
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:65
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:11:08

Seria: 7
1 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club 01:10:07
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:09:71
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:09:14
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:08:47
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:08:58
6 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:09:15
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:09:71
8 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 01:10:09

Seria: 8
1 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:08:04
2 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 01:07:21
3 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:07:00
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:06:71
5 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 01:06:79
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:07:00
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 01:07:92
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:08:10

Seria: 9
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:06:48
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:05:99
3 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:05:52
4 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91
5 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club 01:05:41
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 01:05:78
7 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 01:06:40
8 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Bucharest Sport Club 01:06:55

Seria: 10
1 Ivan Sara Natalie 1010 2004 Steaua CSA 01:04:29
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:03:40
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:01:11
4 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 01:00:00
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:01:00
6 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:45
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:04:01
8 Busurca Petra 13997 2005 Performer 01:04:80

Proba 2 100 metri liber - 12 - 99 ani - Baieti (132 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sofrone Alberto Cristian Florin 5188 2005 YST Sport Club 99:99:99
4 Gradinaru Razvan 4964 1995 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Jari Mehdi 5185 1996 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Berra Adam 5450 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 01:54:66
3 Pap Tamas 2233 2005 Triumf Bucuresti 01:37:88
4 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 01:29:76
5 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 01:32:62
6 Sandu Matei 5193 2004 YST Sport Club 01:46:29
7 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 99:99:99
8 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Geanta Sebastian 16465 2006 CSM Pitesti 01:25:00
2 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:22:88
3 Matei Fabian 5459 2006 CSS Ploiesti 01:20:90
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:22
5 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:07
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:22:28
7 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:17
8 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 01:25:07

Seria: 4
1 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:18:38
2 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 01:17:00
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:65
4 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 01:15:79
5 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 01:16:00
6 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 01:16:65
7 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:76
8 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:18:80

Seria: 5
1 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:96
2 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 01:13:96
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 01:12:56
4 Alexandrescu Mihai Denis 14760 2006 CSS Ploiesti 01:12:07
5 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 01:12:50
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 01:12:71
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Steaua CSA 01:14:04
8 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:15:51

Seria: 6
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:10:59
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:09:76
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:39
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:09:29
5 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 01:09:36
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:40
7 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 01:10:50
8 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 01:11:20

Seria: 7
1 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 01:08:84
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:08:29
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:08:23
4 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 01:08:00
5 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:08:18
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:08:27
7 Dragomir Alexandru 9907 2001 Bucharest Sport Club 01:08:32
8 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:24

Seria: 8
1 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:07:90
2 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:57
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:27
4 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 01:07:02
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:07:23
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 01:07:38
7 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:07:82
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:07:90

Seria: 9
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:06:91
2 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 01:06:39
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:05:96
4 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Bucharest Sport Club 01:05:53
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:83
6 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:28
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 01:06:62
8 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:07:00

Seria: 10
1 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSS Ploiesti 01:05:28
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:04:96
3 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:03:85
4 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:03:54
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:03:67
6 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 01:04:00
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:05:43

Seria: 11
1 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:03:09
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:03:03
3 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:03:00
4 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 01:02:50
5 Enache Andrei 13937 2005 Performer 01:03:00
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 01:03:00
7 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:03:07
8 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 01:03:30

Seria: 12
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:02:30
2 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:02:24
3 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 01:02:00
4 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 01:01:49
5 Rosu Patrick 1125 2004 Steaua CSA 01:01:78
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:02:12
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 01:02:29
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:02:39

Seria: 13
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:01:38
2 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 01:01:00
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00
4 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 01:00:89
5 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 01:00:90
6 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:01:00
7 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:01:32
8 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 01:01:42

Seria: 14
1 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 01:00:30
3 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 01:00:11
4 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:00:00
5 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:04
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:00:29
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:00:38
8 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 01:00:80

Seria: 15
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:59:69
2 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:27
3 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 00:59:00
4 Rusen Costin Alin 460 2003 Bucharest Sport Club 00:58:03
5 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:83
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:59:01
7 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:59:33
8 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:59:88

Seria: 16
1 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 00:57:98
2 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:57:90
3 Nemtoi Stefan 3085 2000 CSS Ploiesti 00:57:00
4 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:61
5 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:97
6 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 00:57:10
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:94
8 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:58:00

Seria: 17
1 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 00:56:00
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
3 Urichianu Bogdan 894 1991 CSM Drobeta Tr.Severin 00:54:00
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Universitatea Pitesti 00:53:00
5 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 00:53:00
6 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 00:54:56
7 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:55:90
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 00:56:45

Proba 3 200 metri fluture - 12 - 99 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
3 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 02:47:80
4 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 02:45:00
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 02:45:33
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:53:50
7 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 02:59:43

Seria: 3
1 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:38:37
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:36:47
3 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 02:34:50
4 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 02:32:33
5 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 02:32:48
6 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 02:35:27
7 Spanu Clara 1041 2003 CSS Ploiesti 02:38:00
8 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:40:54

Descalificari
1 Tomuta Irina Alexandra
Observatii: DSQ
463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:96

Proba 4 200 metri fluture - 12 - 99 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 99:99:99
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
5 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Serbanescu Stefan 3527 2005 CSS Ploiesti 02:58:31
3 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 02:55:50
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:49:36
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:52:65
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 02:55:57
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 03:23:15

Seria: 3
1 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 02:41:39
2 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:69
3 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 02:30:81
4 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:30:00
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
6 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:31:00
7 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 02:38:00
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:47:58

Seria: 4
1 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 02:21:45
2 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Universitatea Pitesti 02:20:90
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:18:07
4 Costroj Antonio 540 2002 Steaua CSA 02:17:32
5 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:17:37
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:20:65
7 Rusen Costin Alin 460 2003 Bucharest Sport Club 02:21:24
8 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:27:03

Proba 5 100 metri bras - 12 - 99 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pelcaru Ariana 4899 2004 Swimming Team 99:99:99
4 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 99:99:99
5 Dragomir Daria Paula 593 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Negut Alina 4345 2004 Pescarusul Izvorani 01:49:41
2 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 01:42:93
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:40:67
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:37:06
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:37:82
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:42:43
7 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:48
8 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:99

Seria: 3
1 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 01:35:00
2 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 01:33:12
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:32:02
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:31:51
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:31:52
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:32:07
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:36

Seria: 4
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 01:30:81
2 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:30:49
3 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:30:00
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:28:00
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:28:25
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:30:46
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:73
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:30:98

Seria: 5
1 Serman Ioana Alexandra 543 2004 Bucharest Sport Club 01:27:37
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 01:23:02
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Steaua CSA 01:21:03
4 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 01:20:84
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:20:86
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:21:80
7 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 01:25:66
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:27:60

Descalificari
1 Gomoi Ioana Teodora
Observatii: lipsa
236 2005 Steaua CSA 01:35:21

Proba 6 100 metri bras - 12 - 99 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jari Mehdi 5185 1996 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 02:03:58
5 Sandu Matei 5193 2004 YST Sport Club 02:04:59

Seria: 2
1 Geanta Sebastian 16465 2006 CSM Pitesti 01:50:00
2 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 01:44:81
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:41:10
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:37:09
5 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:17
6 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:44:31
7 Botan Alexandru 4035 2006 YST Sport Club 01:48:73
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:16

Seria: 3
1 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 01:35:36
2 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 01:34:54
3 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 01:34:03
4 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 01:32:67
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:84
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:35
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:34:61
8 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:36:07

Seria: 4
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:32:37
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:31:34
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:29:81
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:28:93
5 Salajan Marck Stefan 564 2003 Bucharest Sport Club 01:29:54
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:32:00
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:32:57

Seria: 5
1 Romas Codrut Fernando 729 2004 Bucharest Sport Club 01:27:59
2 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 01:26:50
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
4 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:25:37
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:58
6 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:26:47
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:82
8 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 01:28:00

Seria: 6
1 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:25:00
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:23:83
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:22:78
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:22:52
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:22:63
6 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:33
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:00
8 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 01:25:23

Seria: 7
1 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 01:21:63
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:19:43
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 01:17:65
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 01:16:43
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:17:56
6 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 01:18:80
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:21:54
8 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 01:21:67

Seria: 8
1 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:15:52
2 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:14:91
3 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:60
4 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:12:46
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:95
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 01:14:46
7 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 01:14:98
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:15:66

Seria: 9
1 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:09
2 Gradinaru Razvan 4964 1995 Pescarusul Izvorani 01:10:73
3 Nitu Marius Adrian 699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:15
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 01:07:50
5 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 01:07:76
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:10:38
7 Chiriac Alexandru 923 1992 Median Bucuresti 01:12:00
8 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 01:12:17

Proba 7 200 metri spate - 12 - 99 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrin Alexandra 4963 1993 Universitatea Pitesti 99:99:99
4 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:06
5 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:57:34
3 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 02:52:45
4 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 02:51:95
5 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Performer 02:52:00
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 02:56:80
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 02:59:56

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:45
2 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 02:45:12
3 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 02:43:95
4 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 02:41:30
5 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 02:41:78
6 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 02:44:50
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 02:48:95
8 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:50:89

Seria: 4
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:38:73
2 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:35:33
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 02:35:19
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:21:00
5 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 02:32:13
6 Ivan Sara Natalie 1010 2004 Steaua CSA 02:35:32
7 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 02:37:00
8 Busurca Petra 13997 2005 Performer 02:40:00

Proba 8 200 metri spate - 12 - 99 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 03:06:95
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:08
5 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 02:53:50
6 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 04:05:04
7 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 02:49:96
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 02:46:77
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 02:46:57
4 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 02:45:13
5 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:71
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 02:46:64
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:48:44
8 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:50:38

Seria: 3
1 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:41:40
2 Dobre Daniel Gabriel 551 2003 Bucharest Sport Club 02:35:27
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Bucharest Sport Club 02:32:85
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:29:49
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:32:74
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:35:16
7 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 02:40:00
8 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 02:43:44

Seria: 4
1 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 02:25:90
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:25:66
3 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:21:00
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:09:59
5 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:32
6 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 02:23:50
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:25:75
8 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:27:17

Proba 9 200 metri mixt - 12 - 99 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Talianu Maria 5456 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragan Alexandra 4966 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:14
5 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:80

Seria: 2
1 Toma Roxana 817 2006 Aqua Team 03:23:30
2 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:09:79
3 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:06:64
4 Meresescu Irina 3026 2006 Aqua Team 03:00:08
5 Lungu Amalia 3356 2006 Energic L L Pitesti 03:05:00
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 03:06:72
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:94

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:81
2 Ghazal Magida 1642 2005 Renovatio S.C. 02:57:01
3 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 02:55:82
4 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:53:32
5 Aslam Andra 235 2006 Aqua Team 02:53:57
6 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 02:57:01
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:73
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:36

Seria: 4
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 02:50:00
2 Dragusi Alina Maria 343 2004 Bucharest Sport Club 02:48:61
3 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 02:48:00
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:47:48
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:47:88
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 02:48:00
7 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 02:48:93
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:44

Seria: 5
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 02:45:00
2 Dumitrescu Cristina 342 2004 Steaua CSA 02:42:47
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:41:11
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 02:38:92
5 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 02:39:77
6 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:41:37
7 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 02:44:00
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:47:29

Seria: 6
1 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:35:67
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 02:34:58
3 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 02:32:68
4 Dobrin Alexandra 4963 1993 Universitatea Pitesti 02:22:14
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:30:00
6 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 02:33:01
7 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 02:35:48
8 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 02:37:44

Proba 10 200 metri mixt - 12 - 99 ani - Baieti (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 03:43:52
3 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:90
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:69
5 Mustata Daniel 5008 2006 Renovatio S.C. 03:15:78
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 03:41:45
7 Berra Adam 5450 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:92
2 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 Aqua Team 03:05:53
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 03:01:58
4 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 02:57:90
5 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 03:00:00
6 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 03:03:74
7 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:18
8 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 03:11:75

Seria: 3
1 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:56:00
2 Mitran Daniel Cristian 623 2005 Steaua CSA 02:55:19
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:54:67
4 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 02:53:60
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 02:54:25
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:01
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:80
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 02:57:16

Seria: 4
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:19
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:93
3 Coada Cosmin 5427 2004 Contratimp Campina 02:49:51
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 02:48:88
5 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 02:49:46
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:92
7 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 02:50:45
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 02:53:20

Seria: 5
1 Neacsu Cristian 5426 2004 Contratimp Campina 02:48:36
2 Lungu Andrei 280 2004 Bucharest Sport Club 02:47:47
3 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 02:45:00
4 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:82
5 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:44:95
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:47:26
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 Energic L L Pitesti 02:48:00
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:48:70

Seria: 6
1 Grigore Andrei 605 2003 Bucharest Sport Club 02:39:59
2 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:39:16
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:38:48
4 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Team 02:37:10
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:37:89
6 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 02:39:00
7 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:39:51
8 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Bucharest Sport Club 02:41:49

Seria: 7
1 Bogdan Matei 2848 2003 Renovatio S.C. 02:36:84
2 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:35:04
3 Badulescu Vlad Alexandru 398 2003 Steaua CSA 02:34:88
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Bucharest Sport Club 02:32:81
5 Secarin Robert 1546 2003 Energic L L Pitesti 02:34:00
6 Deresoiu Raul 3770 2001 Energic L L Pitesti 02:35:00
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:35:78
8 Iacob Andrei Valentin 93 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:93

Seria: 8
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:31:80
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 02:30:78
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
4 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 02:28:21
5 Costache Sebastian 3337 2004 Contratimp Campina 02:29:87
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:30:72
7 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 02:31:22
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:31:98

Seria: 9
1 Magda Teodor 3336 2004 Contratimp Campina 02:27:47
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:26:83
3 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:24:32
4 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:22:00
5 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 02:23:40
6 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 02:25:00
7 Enache Andrei 13937 2005 Performer 02:27:30
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:28:20

Seria: 10
1 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:21:00
2 Mailat Eduard Gabriel 120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:97
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:17:15
4 Popazov Razvan 9481 2000 CSM Pitesti 02:10:00
5 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 02:16:12
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:17:41
8 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:21:84

Descalificari
1 Stefanescu Bogdan
Observatii: DSQ
1324 2001 Olimpia Bucuresti 02:20:01