Lista de start pentru Campionat Municipal Copii 8-9 ani- Editia 2018

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stoian Marco Ionut 5420 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Constantin David 5399 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Cosor Bogdan 5398 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Kalfast Alexandru 5404 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Gheorghe Ovidiu 5408 2010 Euro Swimming 99:99:99
4 Balan Radu 5416 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Deculescu Gabriel 5409 2010 Atack Team 99:99:99
6 Stefan Rares Ionut 5405 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Dumitru Rafael 5403 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Stoica Carol 5412 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Vasile Antonio Nicholas 5202 2010 Aqua Team 01:44:74
3 Hogescu Andrei 5138 2010 Timex Bucuresti 01:32:16
4 Petre Andrei Alexandru 5164 2010 Obswim 01:24:95
6 Ursu Pavel 5153 2010 Aqua Team 01:34:31
7 Magheru Sasha 5411 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Agiu Alexandru 5415 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 01:03:93
2 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 01:00:22
3 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 00:59:07
4 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 00:58:41
6 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 00:59:07
7 Molcuti Alexandru Florin 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:01:04

Seria: 5
1 Eva Matei 5395 2010 CSM Ploiesti 00:58:00
2 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 00:55:71
3 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 00:53:76
4 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 00:52:80
5 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 00:52:90
6 Cioata Yannis 5229 2010 Renovatio S.C. 00:54:29
7 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:85
8 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 00:58:32

Seria: 6
1 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 00:52:24
2 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 00:49:53
3 Rizea Rares 5261 2010 CSM Ploiesti 00:48:15
5 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 00:47:98
7 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 00:51:82
8 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 00:52:47

Seria: 7
1 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:45:86
2 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:45:27
3 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:44:03
4 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:43:24
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:43:27
6 Pintilie Andreas 4096 2010 Aqua Sport Citius 00:44:63
7 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Euro Swimming 00:45:79
8 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 00:47:06

Seria: 8
1 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:42:94
2 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:42:45
3 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:42:34
4 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:41:90
5 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:41:90
6 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 00:42:38
7 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Euro Swimming 00:42:88
8 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:42:95

Seria: 9
1 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:41:32
2 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:40:79
3 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:40:17
4 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:39:99
5 Radu Rares 5401 2010 Nautica Bacau 00:40:00
6 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:40:51
7 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Euro Swimming 00:41:31
8 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:41:57

Seria: 10
1 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:39:10
2 Sladaru Andrei 16065 2010 Nautica Bacau 00:38:00
3 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:35:83
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:35:42
5 Udor Eric Christian 4762 2010 Euro Swimming 00:35:68
6 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Euro Swimming 00:37:87
7 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:38:24
8 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:39:14

Descalificari
1 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 01:27:34
2 Carstea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:58
3 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 01:16:23
4 Cazan Matei
Observatii: lipsa
5175 2010 Aqua Life 00:47:59
5 Duna Alexandru George
Observatii: lipsa
5178 2010 Aqua Life 00:48:85

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gaspar Tudor 5421 2009 CSS Dinamo 99:99:99
4 Agapie Iustin 5396 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Vochin Arthur 5418 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
4 Stanculescu Matei 5280 2009 Bluemarin Sport Club 01:03:01
5 Ionescu David 5197 2009 Aqua Team 01:10:30
6 Ionescu Ioachim 5198 2009 Aqua Team 01:18:16
7 Ngoi-Fiama Luca Tiberiu 5406 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 00:57:99
3 Nita Luca 4654 2009 Bluemarin Sport Club 00:52:61
4 Dumitrascu Eduard 4653 2009 Bluemarin Sport Club 00:52:07
5 Popoviciu Victor 5279 2009 Bluemarin Sport Club 00:52:39
6 Bragadireanu Filip 5045 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:52:79
7 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 00:57:55

Seria: 4
1 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:50:87
3 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 00:48:86
4 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 00:46:79
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:47:23
7 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club 00:50:03
8 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 00:51:28

Seria: 5
1 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 00:46:67
2 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life 00:46:12
3 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:45:93
5 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 00:45:84
6 Craciun Mircea Alexandru 5039 2009 Timex Bucuresti 00:45:95
7 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 00:46:65
8 Romanescu Mihai 3369 2009 Bucharest Sport Club 00:46:72

Seria: 6
1 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 00:45:05
2 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:44:77
3 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:44:14
4 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:43:26
5 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 00:43:58
7 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Euro Swimming 00:44:89
8 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 00:45:70

Seria: 7
1 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:43:23
2 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:42:44
3 Benchea Cristian 4891 2009 Nautica Bacau 00:42:00
4 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:41:87
5 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:41:99
6 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:42:24
7 Vasilescu David 5187 2009 Euro Swimming 00:42:49
8 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:43:25

Seria: 8
1 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:41:38
2 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:40:73
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:40:49
4 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:40:11
5 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 00:40:44
6 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:40:62
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:40:76
8 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:41:41

Seria: 9
2 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Team 00:39:34
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:38:93
4 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Aqua Sport Citius 00:38:11
5 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:38:80
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:39:19
7 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:39:40
8 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00

Seria: 10
1 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Sport Citius 00:37:93
2 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 00:37:70
3 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:37:32
5 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:37:06
6 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:37:52
7 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:37:75
8 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:38:00

Seria: 11
1 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:36:49
2 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:36:28
3 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:35:79
4 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:35:48
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:35:54
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:35:93
7 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:36:30
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:36:90

Seria: 12
1 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:34:77
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:34:62
3 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:34:19
4 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:32:00
5 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:33:00
6 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:34:54
7 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:34:74
8 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:34:89

Descalificari
1 Delcea Alexandru
Observatii: DSQ
5265 2009 Steaua CSA 01:12:62
2 Nita Dragos Mihai
Observatii: lipsa
5262 2009 Bucharest Sport Club 00:56:12
3 Enache Alexander
Observatii: lipsa
5237 2009 Bucharest Sport Club 01:01:84
4 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 00:49:38
5 Constantin Pavel Cristian
Observatii: lipsa
4870 2009 Steaua CSA 00:49:05
6 Nicolae Darius
Observatii: lipsa
4101 2009 Timex Bucuresti 00:45:82
7 Manolache Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
5040 2009 Timex Bucuresti 00:44:56
8 Falca Albert
Observatii: lipsa
16078 2009 Nautica Bacau 00:40:00
9 Ciobanu Mihai
Observatii: lipsa
4094 2009 Aqua Life 00:36:96

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hlihor Ana Maria 5400 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Pirvu Daria 5199 2010 Aqua Team 01:20:58
6 Eijkhout Teia 5414 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Roman Teodora 5394 2010 CSM Ploiesti 00:58:00
2 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 00:56:40
3 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 00:55:55
4 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 00:54:39
5 Rogojinaru Adelina Maria 5120 2010 Performer 00:54:85
6 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 00:55:85
7 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 00:56:90
8 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 00:59:85

Seria: 3
1 Vasilescu Maria 5200 2010 Aqua Team 00:53:11
2 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:52:11
3 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:51:79
4 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:50:83
5 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:51:75
6 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 00:51:96
7 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:52:83
8 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 00:54:31

Seria: 4
1 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Renovatio S.C. 00:49:92
2 Radu Natalia Elena 5018 2010 Euro Swimming 00:49:12
3 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 00:48:41
4 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 00:47:91
5 Coman Maria 4670 2010 Renovatio S.C. 00:48:32
6 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 00:48:95
8 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 00:50:00

Seria: 5
1 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 00:46:95
2 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 00:46:72
3 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:46:60
4 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:46:20
5 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 00:46:52
6 Ciornei Teodora 4681 2010 Bluemarin Sport Club 00:46:62
8 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Aqua Team 00:47:01

Seria: 6
1 Taralunga Raisa 5402 2010 Nautica Bacau 00:45:00
2 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:44:89
3 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:44:45
4 Zaharia Alessia Mihaela 5230 2010 Aqua Team 00:44:27
5 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 00:44:32
6 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:44:68
7 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:44:91

Seria: 7
1 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 00:43:77
2 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:43:54
3 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:42:32
4 Ganea Iustina 3815 2010 Aqua Team 00:40:69
5 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:41:34
6 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:42:65
7 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:43:71
8 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 00:43:77

Seria: 8
1 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 00:40:45
2 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:40:11
3 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:37:51
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:36:92
6 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:38:95
7 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Euro Swimming 00:40:14
8 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:40:57

Descalificari
1 Iancu Samyra Mihaela
Observatii: lipsa
4084 2010 Aqua Life 01:01:34
2 Gheorghe Maria Ioana
Observatii: lipsa
4671 2010 Timex Bucuresti 00:49:23
3 Momanu Alexandra
Observatii: lipsa
4068 2010 Obswim 00:46:95
4 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 00:45:76
5 Olea Theodora
Observatii: lipsa
4205 2010 Aqua Team 00:36:99

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Musat Maria 5422 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Culcescu Maria Gabriela 5407 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Constantinescu Alexandra 5413 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Oancea Gabriela 5419 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
7 Zamfir Ioana 5423 2009 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Popescu Ingrid 15681 2009 Renovatio S.C. 01:13:51
2 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 01:00:12
3 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 00:52:19
4 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 00:50:98
5 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Euro Swimming 00:51:68
6 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 Obswim 00:56:61
7 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:00:23
8 Dumitru Delia 5397 2009 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life 00:47:58
2 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:46:27
3 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:46:04
4 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 00:45:74
5 Topuzaru Roxana 5410 2009 Swimming Team 00:45:87
6 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club 00:46:20
8 Cimponeriu Cristina Maria 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:50:48

Seria: 4
1 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:45:10
2 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 00:44:97
3 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 00:43:67
4 Brais Ana Maria 5392 2009 Nautica Bacau 00:43:00
5 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:43:18
6 Pop Karina 5158 2009 Steaua CSA 00:44:60
7 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 00:45:06
8 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Euro Swimming 00:45:66

Seria: 5
1 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:42:64
2 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:42:44
3 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:40:04
4 Mares Raisa Ioana 5417 2009 Performer 00:40:00
5 Mihaes Eliza 5393 2009 Nautica Bacau 00:40:00
6 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 00:40:88
7 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:42:63
8 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 00:42:84

Seria: 6
1 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:39:69
2 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:39:29
3 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:38:63
4 Babau Ana Maria 14809 2009 Nautica Bacau 00:38:00
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:38:57
6 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:39:22
7 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:39:38
8 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:39:76

Seria: 7
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:37:67
2 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:36:93
3 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Aqua Team 00:36:46
4 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:36:29
5 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Performer 00:36:30
6 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:36:87
7 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:37:64
8 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:38:00

Seria: 8
1 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:36:00
2 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:35:34
3 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:34:75
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:32:66
5 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:33:47
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:35:18
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:35:78
8 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:36:06

Descalificari
1 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 00:46:49

Proba 5 50 metri bras - 8 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Balan Radu 5416 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Molcuti Alexandru Florin 4757 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rizea Rares 5261 2010 CSM Ploiesti 99:99:99
6 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Kalfast Alexandru 5404 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dumitru Rafael 5403 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:26:40
4 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:23:44
5 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 01:26:33
6 Agiu Alexandru 5415 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Deculescu Gabriel 5409 2010 Atack Team 99:99:99
8 Gheorghe Ovidiu 5408 2010 Euro Swimming 99:99:99

Seria: 4
1 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:12:04
2 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:10:77
3 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:08:94
4 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:08:36
5 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 01:08:86
6 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 01:10:43
7 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 01:11:32
8 Cioata Yannis 5229 2010 Renovatio S.C. 01:16:08

Seria: 5
1 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:01:65
2 Pintilie Andreas 4096 2010 Aqua Sport Citius 01:01:23
3 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:01:12
4 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Euro Swimming 01:01:08
5 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:01:09
6 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:01:22
7 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 01:01:51
8 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 01:08:33

Seria: 6
1 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:00:59
2 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Euro Swimming 00:59:27
3 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:59:11
4 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:57:13
5 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:58:90
6 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:59:17
7 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Euro Swimming 01:00:50
8 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:01:01

Seria: 7
1 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:56:59
2 Radu Rares 5401 2010 Nautica Bacau 00:56:00
3 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:55:94
4 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:54:09
5 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:54:65
6 Sladaru Andrei 16065 2010 Nautica Bacau 00:56:00
7 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:56:35
8 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:56:94

Seria: 8
1 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:52:79
2 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:51:46
3 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:50:27
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:47:69
5 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Euro Swimming 00:48:88
6 Udor Eric Christian 4762 2010 Euro Swimming 00:51:26
7 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:52:76
8 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:54:07

Descalificari
1 Cazan Matei
Observatii: lipsa
5175 2010 Aqua Life 01:24:66
2 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Magheru Sasha
Observatii: DSQ
5411 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Duna Alexandru George
Observatii: lipsa
5178 2010 Aqua Life 01:01:40
5 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 01:08:84
6 Panita Luca
Observatii: DSQ
5065 2010 Aqua Sport Citius 01:19:68

Proba 6 50 metri bras - 9 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gaspar Tudor 5421 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ionescu Ioachim 5198 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Ionescu David 5197 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Nita Luca 4654 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Popoviciu Victor 5279 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Euro Swimming 99:99:99
3 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:22:71
4 Delcea Alexandru 5265 2009 Steaua CSA 01:19:14
6 Agapie Iustin 5396 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Stanculescu Matei 5280 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club 01:13:92
2 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 01:10:96
3 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 01:09:77
4 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:08:57
5 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 01:08:70
7 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 01:11:02
8 Dumitrascu Eduard 4653 2009 Bluemarin Sport Club 01:18:80

Seria: 4
1 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:05:46
4 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:02:79
5 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 01:03:28
7 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:04:89
8 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:06:14

Seria: 5
1 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 01:02:16
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 01:00:87
3 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 01:00:64
4 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 01:00:33
5 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:00:54
8 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life 01:02:75

Seria: 6
1 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 00:59:92
2 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:58:38
3 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:57:70
4 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:57:19
5 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:57:32
6 Vasilescu David 5187 2009 Euro Swimming 00:57:87
7 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 00:59:82
8 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 01:00:23

Seria: 7
1 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 00:56:86
2 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:56:68
3 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:56:55
4 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:56:12
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:56:20
6 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:56:58
7 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:56:79
8 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:57:10

Seria: 8
1 Benchea Cristian 4891 2009 Nautica Bacau 00:56:00
2 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:54:89
3 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:54:00
4 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:52:82
5 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Aqua Sport Citius 00:53:55
6 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Team 00:54:42
8 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:56:02

Seria: 9
1 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:52:49
2 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:52:32
3 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:51:96
4 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:51:35
5 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:51:61
6 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:52:21
7 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:52:35
8 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:58

Seria: 10
1 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:51:14
2 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:49:73
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:49:43
4 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:48:96
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:49:32
6 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:49:63
7 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:50:32
8 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 00:51:15

Seria: 11
1 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:48:00
2 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:47:00
3 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:45:35
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:43:38
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:44:82
7 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Sport Citius 00:47:09
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:48:71

Descalificari
1 Enache Alexander
Observatii: lipsa
5237 2009 Bucharest Sport Club 01:19:76
2 Manolache Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
5040 2009 Timex Bucuresti 01:10:37
3 Romanescu Mihai
Observatii: DSQ
3369 2009 Bucharest Sport Club 01:04:01
4 Constantin Pavel Cristian
Observatii: lipsa
4870 2009 Steaua CSA 01:03:65
5 Craciun Mircea Alexandru
Observatii: DSQ
5039 2009 Timex Bucuresti 01:03:78
6 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 01:00:82
7 Nita Dragos Mihai
Observatii: lipsa
5262 2009 Bucharest Sport Club 01:02:11
8 Falca Albert
Observatii: lipsa
16078 2009 Nautica Bacau 00:55:00
9 Ciobanu Mihai
Observatii: lipsa
4094 2009 Aqua Life 00:45:36

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Eijkhout Teia 5414 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pirvu Daria 5199 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 01:14:85
4 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Renovatio S.C. 01:13:07
5 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 01:14:16
6 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 01:28:01
7 Rogojinaru Adelina Maria 5120 2010 Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Ciornei Teodora 4681 2010 Bluemarin Sport Club 01:11:14
2 Vasilescu Maria 5200 2010 Aqua Team 01:08:37
3 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 01:07:75
5 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 01:07:71
6 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:08:30
7 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 01:09:17
8 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:11:63

Seria: 4
1 Zaharia Alessia Mihaela 5230 2010 Aqua Team 01:07:37
2 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Aqua Team 01:06:86
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:06:70
4 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 01:06:18
5 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:06:40
6 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 01:06:80
7 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 01:07:31
8 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:07:63

Seria: 5
1 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 01:05:69
2 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 01:04:13
3 Radu Natalia Elena 5018 2010 Euro Swimming 01:03:48
4 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:02:95
5 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:03:46
6 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 01:03:51
7 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:05:49

Seria: 6
1 Coman Maria 4670 2010 Renovatio S.C. 01:02:51
3 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 01:01:78
4 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Euro Swimming 01:01:45
5 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 01:01:55
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 01:02:31
7 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 01:02:44
8 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 01:02:54

Seria: 7
1 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:00:86
2 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 01:00:22
3 Ganea Iustina 3815 2010 Aqua Team 00:56:81
4 Taralunga Raisa 5402 2010 Nautica Bacau 00:56:00
5 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:56:50
6 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 01:00:15
7 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 01:00:36
8 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:01:25

Seria: 8
1 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:55:38
2 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:52:94
3 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:51:93
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:50:11
6 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:52:31
7 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:53:55
8 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:55:53

Descalificari
1 Momanu Alexandra
Observatii: lipsa
4068 2010 Obswim 99:99:99
2 Iancu Samyra Mihaela
Observatii: lipsa
4084 2010 Aqua Life 01:33:61
3 Gate Rebeca
Observatii: DSQ
4692 2010 Aqua Team 01:07:70
4 Gheorghe Maria Ioana
Observatii: lipsa
4671 2010 Timex Bucuresti 01:05:86
5 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 01:02:35
6 Olea Theodora
Observatii: lipsa
4205 2010 Aqua Team 00:50:24

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zamfir Ioana 5423 2009 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
1 Mares Raisa Ioana 5417 2009 Performer 99:99:99
2 Dumitru Delia 5397 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Euro Swimming 01:24:87
4 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:10:92
5 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 01:15:77
6 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Constantinescu Alexandra 5413 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Musat Maria 5422 2009 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 3
1 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 01:07:50
2 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 01:07:12
3 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 01:06:46
4 Cimponeriu Cristina Maria 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:03:88
5 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 01:05:54
6 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life 01:06:54
7 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 01:07:50
8 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 01:07:53

Seria: 4
1 Popescu Ingrid 15681 2009 Renovatio S.C. 01:03:39
2 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:01:47
3 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:96
4 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:00:19
5 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 01:00:19
6 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 01:01:14
7 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:02:54
8 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club 01:03:75

Seria: 5
1 Topuzaru Roxana 5410 2009 Swimming Team 00:59:98
2 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:58:68
3 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:57:68
4 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Euro Swimming 00:56:61
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:57:40
6 Brais Ana Maria 5392 2009 Nautica Bacau 00:58:00
7 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:59:82
8 Pop Karina 5158 2009 Steaua CSA 01:00:13

Seria: 6
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:55:70
2 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:54:94
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:54:80
4 Babau Ana Maria 14809 2009 Nautica Bacau 00:53:00
5 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:54:33
6 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:54:87
7 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Performer 00:55:08
8 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Aqua Team 00:56:33

Seria: 7
1 Mihaes Eliza 5393 2009 Nautica Bacau 00:52:00
2 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:51:00
3 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:50:64
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:50:27
5 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:50:53
6 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:51:00
7 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:51:53
8 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:52:71

Seria: 8
1 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:49:93
2 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:49:05
3 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:46:00
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:43:18
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:41
6 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:47:49
7 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:49:82
8 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:50:21

Descalificari
1 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:05:40
2 Mihai Denisa
Observatii: DNS
3384 2009 Aqua Sport Citius 00:55:59

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Nicholas Oliver Carstina, Alexandru Arsenie Stoicescu, Alexandru Danila, Robert Nicolau, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Eric Christian Udor, Rares Teodor Pirlogea, Darius Valentin Zsigmond, Vlad Stefan Popescu, 2018 Euro Swimming 99:99:99
3 Stafeta 3 Mihai Catalin Vasile, Tudor Ciprian Ivana, Vladimir Pandele, Rares Ghita, 2018 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Tudor Fratila, Stefan Stoica, Radu Fratila, Luca Marinescu, 2018 CSM Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 2 Pavel Ursu, Antonio Nicholas Vasile, Petru Dumitrescu de Hillerin, Cezar Stoica, 2018 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Filip, Alexandru Kalfast, Rafael Dumitru, Yannis Cioata, 2018 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Claudiu Chirimeaca, Darius Gabriel Duta, David Rafael Geamanu, Rares Andrei Vieru, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreas Pintilie, Matei Miutu, Leonard Mihai Ghelbereu, Matei Padure, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 2 Fabian Paun, Patrick Iacob, Darius Radu, Victor Ana, 2018 CSM Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 11 Stefan Costin Tataru, Andrei Stefan Mercan, Stefan Claudiu Bildea, Iustin Cristian Parvu, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 5 Flavius Ion, Luca Orezeanu, Eric Ionut Draghici, Ianis Blejan, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 7 Rares Tatulea, Andrei Marin, Rares Rosu, Gabriel Ciobanu, 2018 Aqua Life 99:99:99
3 Stafeta 9 Luca Nita, Eduard Dumitrascu, Victor Popoviciu, Matei Stanculescu, 2018 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Robert Banu, Alexandru Moise, Cristian Benchea, Robert Borcea, 2018 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 10 Albert Florian Scarlat, Erik Nicolas Ionut Barbieru, Andrei Stan, Razvan Stefan Barbu , 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 8 Gabriel Nae, Andrei Ghenu, Antonio Alexandru Ciocanaru, Cristian Oh, 2018 Aqua Life 99:99:99
7 Stafeta 6 Youssef Abboud, Victor Grigoriu, Darius Andrei Voinea, Mihai Romanescu, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 3 Albert Samson, Luca Lacatusu, Radu Nebunoiu, Rares Melnic, 2018 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Pavel Scortea, Eduard Bacalu, Tudor Andrei Oprea, Mihnea Misca, 2018 Aqua Team 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Natalia Popa, Arya Miruna Manea, Andreea Alexandra Buda, Antonia Madalina Vasian, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Alessia Dolocan, Ilinca Stanca, Raluca Aanei, Bianca Fleschiu, 2018 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Cîmpan, Alessia Mihaela Zaharia, Amalia Matache, Iustina Ganea, 2018 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Colotelo, Elena Daria Călugăru, Alexia Dumitru, Teodora Tufa, 2018 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ariana Pinzari, Alexia Mihai , Bianca Constantin, Alexandra Peruzzare, 2018 Aqua Life 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Chelu, Teia Eijkhout, Diana Elisabeta Mihai, Alexandra Nan, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Maya Ioana Cernea, Alexandra Constantinescu, Sara Nasta, Maria Ioana Cazacu, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 6 Faizy El Moukaddem, Maria Tutuianu, Andreea Cristea, Andreea Mihalteanu, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 4 Elise Maria Gagiu, Ioana Stancescu, Natalia Maria Zeldea, Amalia Constantin, 2018 Swimming Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Melisa Branisteanu, Eliza Mihaes, Ana Maria Babau, Christine Calapod, 2018 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Bacalu, Rebeca Craioveanu, Sofia Ciupitu, Daria Manea, 2018 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 5 Larisa Serman, Ilinca Neagu, Ioana Iancu, Andreea Stefanescu, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 7 Denisa Mihai, Beatrice Andreea Mazilu, Eva Maria Lentu, Anna-Lisa Zaharia, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2018 Aqua Team 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri spate - 8 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hlihor Ana Maria 5400 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Pirvu Daria 5199 2010 Aqua Team 01:09:29
6 Eijkhout Teia 5414 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Rogojinaru Adelina Maria 5120 2010 Performer 01:04:79
2 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 01:03:69
4 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 01:01:18
6 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:02:61
7 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 01:04:17
8 Iancu Samyra Mihaela 4084 2010 Aqua Life 01:09:28

Seria: 3
2 Ciornei Teodora 4681 2010 Bluemarin Sport Club 00:58:53
3 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 00:58:13
4 Vasilescu Maria 5200 2010 Aqua Team 00:57:41
5 Radu Natalia Elena 5018 2010 Euro Swimming 00:57:82
6 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 00:58:27
7 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 00:58:83
8 Roman Teodora 5394 2010 CSM Ploiesti 00:59:00

Seria: 4
1 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 00:56:77
2 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:54:67
3 Zaharia Alessia Mihaela 5230 2010 Aqua Team 00:54:22
4 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 00:53:16
6 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 00:54:33
7 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Renovatio S.C. 00:56:14
8 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 00:56:85

Seria: 5
1 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:53:03
2 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:52:36
3 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Aqua Team 00:52:13
4 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:51:79
5 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 00:51:84
8 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:53:14

Seria: 6
1 Coman Maria 4670 2010 Renovatio S.C. 00:51:10
2 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 00:50:91
3 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 00:50:50
4 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 00:49:51
5 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:50:28
6 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:50:71
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:50:98
8 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:51:21

Seria: 7
1 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:48:83
2 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:48:52
3 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:48:34
4 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:48:21
5 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 00:48:24
6 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:48:34
7 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:48:68
8 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:49:47

Seria: 8
1 Ganea Iustina 3815 2010 Aqua Team 00:46:76
2 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Euro Swimming 00:45:32
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:41:50
5 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:42:88
6 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:45:04
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 00:45:69
8 Taralunga Raisa 5402 2010 Nautica Bacau 00:48:00

Descalificari
1 Cristea Andreea
Observatii: lipsa
4176 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Chirita Natalia
Observatii: lipsa
4105 2010 Timex Bucuresti 01:01:93
3 Timoftiuc Sofia
Observatii: lipsa
4104 2010 Timex Bucuresti 01:01:36
4 Dan Diana
Observatii: lipsa
5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:58:85
5 Bonta Ayana
Observatii: lipsa
4192 2010 Swimming Team 00:53:41
6 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 00:52:30
7 Gheorghe Maria Ioana
Observatii: lipsa
4671 2010 Timex Bucuresti 00:52:55
8 Olea Theodora
Observatii: lipsa
4205 2010 Aqua Team 00:44:33

Proba 2 50 metri spate - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dumitru Delia 5397 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Culcescu Maria Gabriela 5407 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Popescu Ingrid 15681 2009 Renovatio S.C. 01:09:71
4 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 01:00:32
5 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:89
6 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:13:72
7 Constantinescu Alexandra 5413 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Pop Karina 5158 2009 Steaua CSA 00:57:18
2 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Euro Swimming 00:54:21
3 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 00:53:25
4 Topuzaru Roxana 5410 2009 Swimming Team 00:52:52
5 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life 00:53:05
6 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 00:53:42
7 Cimponeriu Cristina Maria 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:56:59
8 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Euro Swimming 01:00:02

Seria: 4
1 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:52:34
2 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 00:51:53
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:50:65
4 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 00:50:38
5 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 00:50:40
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:51:11
7 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club 00:52:28
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:52:39

Seria: 5
1 Brais Ana Maria 5392 2009 Nautica Bacau 00:50:00
2 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:49:51
3 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 00:49:05
4 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:47:50
5 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:47:57
6 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:49:09
7 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 00:49:90
8 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club 00:50:23

Seria: 6
1 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:47:07
2 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Aqua Team 00:46:17
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Performer 00:45:34
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:45:06
5 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:45:20
6 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:45:63
7 Mihaes Eliza 5393 2009 Nautica Bacau 00:47:00
8 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:47:28

Seria: 7
1 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:44:62
2 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:44:14
3 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:43:52
4 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:41:98
5 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:43:00
6 Babau Ana Maria 14809 2009 Nautica Bacau 00:44:00
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:44:47
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:44:88

Seria: 8
1 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:41:77
2 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:41:41
3 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:40:68
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:38:11
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:39:42
6 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:41:00
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:41:65
8 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:41:77

Descalificari
1 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:01:09
2 Sanchis Emma Stefania Ana
Observatii: lipsa
4065 2009 Obswim 00:59:74
3 Mares Raisa Ioana
Observatii: lipsa
5417 2009 Performer 99:99:99
4 Campeanu Irina
Observatii: lipsa
4124 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Lentu Eva Maria
Observatii: DSQ
3382 2009 Aqua Sport Citius 00:43:02

Proba 3 50 metri spate - 8 ani - Baieti (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cosor Bogdan 5398 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Petre Andrei Alexandru 5164 2010 Obswim 99:99:99
3 Kalfast Alexandru 5404 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Gheorghe Ovidiu 5408 2010 Euro Swimming 99:99:99
5 Stefan Rares Ionut 5405 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dumitru Rafael 5403 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Constantin David 5399 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Stoian Marco Ionut 5420 2010 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Carol 5412 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Balan Radu 5416 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Hogescu Andrei 5138 2010 Timex Bucuresti 01:12:85
4 Ursu Pavel 5153 2010 Aqua Team 01:08:31
5 Stefanut Valentin Ionut 4069 2010 Obswim 01:09:83
7 Agiu Alexandru 5415 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Magheru Sasha 5411 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:03:69
2 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 01:03:16
3 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:01:63
4 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:00:25
5 Molcuti Alexandru Florin 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:00:68
6 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:02:13
7 Cioata Yannis 5229 2010 Renovatio S.C. 01:03:48

Seria: 4
1 Vasile Antonio Nicholas 5202 2010 Aqua Team 00:59:37
2 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 00:58:81
3 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 00:57:85
4 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 00:56:49
5 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 00:57:77
6 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 00:58:18
8 Eva Matei 5395 2010 CSM Ploiesti 01:00:00

Seria: 5
3 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 00:53:91
4 Pintilie Andreas 4096 2010 Aqua Sport Citius 00:53:42
6 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:54:24
7 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 00:54:69
8 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 00:56:41

Seria: 6
1 Rizea Rares 5261 2010 CSM Ploiesti 00:52:34
2 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 00:51:69
3 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:50:76
4 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:50:01
5 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Euro Swimming 00:50:47
6 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Euro Swimming 00:51:65
7 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 00:52:20
8 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 00:52:82

Seria: 7
1 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:49:77
2 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:49:60
3 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 00:49:28
4 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:48:88
5 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Euro Swimming 00:48:94
6 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:49:35
7 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:49:76
8 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:49:98

Seria: 8
1 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:48:09
2 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:47:21
3 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:45:18
4 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:45:11
5 Udor Eric Christian 4762 2010 Euro Swimming 00:45:12
6 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:46:24
7 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:47:36
8 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:48:21

Seria: 9
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:44:77
2 Sladaru Andrei 16065 2010 Nautica Bacau 00:43:00
3 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:42:66
4 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:41:79
5 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:41:95
6 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:42:91
7 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Euro Swimming 00:44:42
8 Radu Rares 5401 2010 Nautica Bacau 00:45:00

Descalificari
1 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 01:29:58
2 Petrea Tudor
Observatii: DSQ
4175 2010 Bucharest Sport Club 01:05:81
3 Carstea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:94
4 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 00:56:36
5 Duna Alexandru George
Observatii: lipsa
5178 2010 Aqua Life 00:54:64
6 Cazan Matei
Observatii: lipsa
5175 2010 Aqua Life 00:53:70

Proba 4 50 metri spate - 9 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Agapie Iustin 5396 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Popoviciu Victor 5279 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Nita Luca 4654 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Stanculescu Matei 5280 2009 Bluemarin Sport Club 01:09:33
2 Ionescu David 5197 2009 Aqua Team 01:08:55
3 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:02:63
4 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:59:57
5 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:00:81
6 Ionescu Ioachim 5198 2009 Aqua Team 01:08:36
7 Dumitrascu Eduard 4653 2009 Bluemarin Sport Club 01:09:29
8 Delcea Alexandru 5265 2009 Steaua CSA 01:12:30

Seria: 4
1 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club 00:55:52
2 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 00:55:18
3 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:54:19
4 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 00:54:00
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:54:11
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 00:54:93
7 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life 00:55:46
8 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 00:57:56

Seria: 5
1 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:53:31
2 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:52:81
3 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 00:52:66
4 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:52:32
5 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 00:52:56
6 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 00:52:68
7 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:52:93
8 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Euro Swimming 00:53:75

Seria: 6
1 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 00:51:77
2 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 00:51:11
3 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 00:50:53
4 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:50:02
5 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:50:45
6 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:50:84
7 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:51:67
8 Romanescu Mihai 3369 2009 Bucharest Sport Club 00:52:04

Seria: 7
1 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:49:76
2 Vasilescu David 5187 2009 Euro Swimming 00:48:75
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:48:55
4 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:48:24
5 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:48:28
6 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:48:59
7 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:48:88
8 Benchea Cristian 4891 2009 Nautica Bacau 00:50:00

Seria: 8
1 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 00:47:93
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:47:71
3 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:46:07
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:45:35
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Team 00:46:04
6 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:46:82
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:47:81
8 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:48:11

Seria: 9
1 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Sport Citius 00:44:91
2 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:48
3 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:44:00
4 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:43:82
5 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:43:93
6 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:44:32
7 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:44:81
8 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:45:17

Seria: 10
1 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:43:09
2 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:42:86
3 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:41:91
4 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:41:69
5 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:41:79
6 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Aqua Sport Citius 00:42:31
7 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:42:97
8 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:43:67

Seria: 11
1 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:41:21
2 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:40:27
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:39:00
4 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:35:00
5 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:38:95
6 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:39:82
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:40:28
8 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:41:34

Descalificari
1 Ciobanu Mihai
Observatii: lipsa
4094 2009 Aqua Life 00:43:89
2 Nita Dragos Mihai
Observatii: lipsa
5262 2009 Bucharest Sport Club 01:02:90
3 Nicolae Darius
Observatii: lipsa
4101 2009 Timex Bucuresti 01:01:13
4 Constantin Pavel Cristian
Observatii: lipsa
4870 2009 Steaua CSA 00:52:53
5 Ngoi-Fiama Luca Tiberiu
Observatii: lipsa
5406 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Falca Albert
Observatii: lipsa
16078 2009 Nautica Bacau 00:41:00
7 Enache Alexander
Observatii: lipsa
5237 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 01:01:91
9 Manolache Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
5040 2009 Timex Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 metri fluture - 8 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99
5 Raceanu Maria 5053 2010 Steaua CSA 99:99:99
6 Eijkhout Teia 5414 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 01:28:68
2 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:19:14
3 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:16:18
4 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 01:13:65
5 Zaharia Alessia Mihaela 5230 2010 Aqua Team 01:13:78

Seria: 3
1 Radu Natalia Elena 5018 2010 Euro Swimming 01:08:75
2 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 01:07:64
3 Vasilescu Maria 5200 2010 Aqua Team 01:04:56
4 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:03:86
5 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 01:04:14
6 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Renovatio S.C. 01:05:86
7 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 01:08:52
8 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:10:59

Seria: 4
1 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Euro Swimming 01:02:57
2 Coman Maria 4670 2010 Renovatio S.C. 01:01:57
3 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 01:00:49
4 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:00:03
5 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 01:00:26
6 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:01:46
7 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life 01:01:82
8 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:02:77

Seria: 5
1 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 00:59:25
2 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 00:58:10
3 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Aqua Team 00:57:92
4 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:57:50
5 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:57:64
6 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:58:09
7 Ionascu Maria 5027 2010 CSM Ploiesti 00:58:94
8 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:59:63

Seria: 6
1 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:56:42
2 Taralunga Raisa 5402 2010 Nautica Bacau 00:55:00
3 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 00:51:90
5 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:48:84
6 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:54:46
7 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:55:36
8 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:57:39

Seria: 7
1 Constantin Alexandra 5026 2010 CSM Ploiesti 00:47:10
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:46:64
3 Ganea Iustina 3815 2010 Aqua Team 00:45:10
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:41:01
5 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:41:99
6 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:46:43
7 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:47:10
8 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 00:47:37

Descalificari
1 Matei Ana
Observatii: lipsa
5058 2010 Swimming Team 99:99:99
2 Iancu Samyra Mihaela
Observatii: lipsa
4084 2010 Aqua Life 01:16:93
3 Dan Diana
Observatii: lipsa
5057 2010 Pescarusul Izvorani 01:22:64
4 Rogojinaru Adelina Maria
Observatii: lipsa
5120 2010 Performer 99:99:99
5 Bonta Ayana
Observatii: lipsa
4192 2010 Swimming Team 00:48:55

Proba 6 50 metri fluture - 9 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Alexandra 5413 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 01:36:74
3 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 Steaua CSA 01:05:15
4 Popescu Ingrid 15681 2009 Renovatio S.C. 01:04:92
5 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:05:02
6 El Moukaddem Faizy 5234 2009 Bucharest Sport Club 01:19:67
7 Dumitru Delia 5397 2009 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:04:07
2 Pop Karina 5158 2009 Steaua CSA 01:02:56
3 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life 01:02:25
4 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:60
5 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 01:01:07
6 Mihalteanu Andreea 5235 2009 Bucharest Sport Club 01:02:45
7 Mandae Natalia Gabriela 5020 2009 Euro Swimming 01:03:59
8 Cimponeriu Cristina Maria 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:04:39

Seria: 3
1 Brais Ana Maria 5392 2009 Nautica Bacau 00:59:00
2 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:57:69
3 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 00:56:94
4 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:54:77
5 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:56:15
6 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Euro Swimming 00:57:19
7 Topuzaru Roxana 5410 2009 Swimming Team 00:58:21
8 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 01:00:31

Seria: 4
1 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:52:79
2 Iancu Ioana 4567 2009 Bucharest Sport Club 00:52:60
3 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:51:81
4 Mihaes Eliza 5393 2009 Nautica Bacau 00:50:00
5 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:50:28
6 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 00:52:37
7 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:52:65
8 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:54:05

Seria: 5
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:49:56
2 Zeldea Natalia Maria 4918 2009 Swimming Team 00:48:79
3 Paun Briana 5029 2009 CSM Ploiesti 00:45:12
4 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:44:42
5 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:44:83
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Aqua Team 00:45:41
7 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:49:14
8 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:49:73

Seria: 6
1 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:43:00
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Performer 00:42:77
3 Fortu Erika 5028 2009 CSM Ploiesti 00:42:09
4 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:41:34
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:41:38
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:42:43
7 Babau Ana Maria 14809 2009 Nautica Bacau 00:43:00
8 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:43:70

Seria: 7
1 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:40:68
2 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:38:49
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:36:54
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:36:33
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:36:51
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:37:35
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:39:99
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:41:28

Proba 7 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (59 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Balan Radu 5416 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Vasile Antonio Nicholas 5202 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Rizea Rares 5261 2010 CSM Ploiesti 99:99:99
5 Cioata Yannis 5229 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Rafael 5403 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Kalfast Alexandru 5404 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:28:28
4 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:20:57
5 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:23:69
6 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:28:29
7 Gheorghe Ovidiu 5408 2010 Euro Swimming 99:99:99
8 Magheru Sasha 5411 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:17:84
2 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 01:16:08
3 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Euro Swimming 01:12:91
4 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:07:70
5 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:11:86
6 Molcuti Alexandru Florin 4757 2010 Aqua Sport Citius 01:13:37
7 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:17:56
8 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 01:18:64

Seria: 5
1 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 01:06:31
2 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:03:44
3 Pintilie Andreas 4096 2010 Aqua Sport Citius 01:01:92
4 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:00:74
5 Stoica Stefan 5025 2010 CSM Ploiesti 01:01:49
6 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:02:64
7 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 01:04:83
8 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:07:42

Seria: 6
1 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 01:00:12
2 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:58:64
3 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:54:53
4 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 00:53:52
5 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:54:40
6 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:58:30
7 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:59:12
8 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:00:58

Seria: 7
1 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Euro Swimming 00:51:87
2 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:50:35
3 Radu Rares 5401 2010 Nautica Bacau 00:50:00
4 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Euro Swimming 00:47:48
5 Fratila Radu 5024 2010 CSM Ploiesti 00:50:00
6 Sladaru Andrei 16065 2010 Nautica Bacau 00:50:00
7 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:51:52
8 Fratila Tudor 5023 2010 CSM Ploiesti 00:52:67

Seria: 8
1 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:45:82
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:44:54
3 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:42:92
4 Marinescu Luca 5022 2010 CSM Ploiesti 00:39:74
5 Udor Eric Christian 4762 2010 Euro Swimming 00:41:45
6 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:44:30
7 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Euro Swimming 00:45:52
8 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:46:45

Descalificari
1 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 01:12:27
2 Chirimeaca Claudiu
Observatii: DSQ
4720 2010 Bucharest Sport Club 00:52:49
3 Duna Alexandru George
Observatii: lipsa
5178 2010 Aqua Life 01:11:34
4 Moraru Ioan Mihail
Observatii: lipsa
4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Agiu Alexandru
Observatii: lipsa
5415 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Cazan Matei
Observatii: lipsa
5175 2010 Aqua Life 01:03:49

Proba 8 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Agapie Iustin 5396 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Grigoriu Victor 3885 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu David 5187 2009 Euro Swimming 99:99:99
3 Delcea Alexandru 5265 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Euro Swimming 01:40:54
5 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Dinu Stefan 5236 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 01:13:49
2 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:07:35
3 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 01:04:56
4 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:03:24
5 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:03:41
6 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:06:96
7 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:08:31
8 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:19:50

Seria: 4
1 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 01:01:79
2 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 01:00:55
3 Romanescu Mihai 3369 2009 Bucharest Sport Club 00:58:98
4 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:57:32
5 Popescu Mihai 5037 2009 Aqua Life 00:58:07
7 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 01:01:71
8 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 01:02:41

Seria: 5
1 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:56:04
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:54:78
3 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:54:68
4 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 00:54:35
6 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:54:72
8 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:56:17

Seria: 6
1 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:53:09
2 Constantin Luca 5036 2009 Aqua Life 00:52:81
3 Benchea Cristian 4891 2009 Nautica Bacau 00:52:00
4 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:51:04
5 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:51:22
6 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:52:53
7 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Sport Citius 00:52:97
8 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:53:26

Seria: 7
1 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:48:19
2 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:47:73
3 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life 00:47:05
4 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:46:42
5 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:46:57
6 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:47:48
7 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:47:82
8 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:48:68

Seria: 8
1 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:93
2 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Team 00:44:74
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:44:57
4 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:44:00
6 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:44:65
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:44:78
8 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:46:20

Seria: 9
1 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:42:67
2 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:42:28
3 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:41:12
4 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Aqua Sport Citius 00:40:65
5 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:40:97
6 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:41:92
7 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:42:35
8 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:43:82

Seria: 10
1 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:39:85
2 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:39:00
4 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:36:00
5 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:38:24
6 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:38:83
7 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:39:69
8 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:40:24

Descalificari
1 Enache Alexander
Observatii: lipsa
5237 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nita Dragos Mihai
Observatii: lipsa
5262 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantin Pavel Cristian
Observatii: lipsa
4870 2009 Steaua CSA 00:59:93
4 Draghici Eric Ionut
Observatii: lipsa
4365 2009 Bucharest Sport Club 00:54:55
5 Falca Albert
Observatii: lipsa
16078 2009 Nautica Bacau 00:55:00
6 Ciobanu Mihai
Observatii: lipsa
4094 2009 Aqua Life 00:44:14
7 Scortea Pavel
Observatii: DSQ
3410 2009 Aqua Team 00:38:37

Proba 9 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Natalia Popa, Arya Miruna Manea, Antonia Madalina Vasian, Andreea Alexandra Buda, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ilinca Stanca, Bianca Fleschiu, Raluca Aanei, Alessia Dolocan, 2018 Atack Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Denisa Cîmpan, Amalia Matache, Iustina Ganea, Alessia Mihaela Zaharia, 2018 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Elena Daria Călugăru, Teodora Tufa, Bianca Colotelo, Alexia Dumitru, 2018 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandra Peruzzare, Ariana Pinzari, Alexia Mihai , Bianca Constantin, 2018 Aqua Life 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Maya Ioana Cernea, Sara Nasta, Beatrice Andreea Mazilu, Alexandra Constantinescu, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Ilinca Neagu, Andreea Cristea, Andreea Stefanescu, Larisa Serman, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Babau, Melisa Branisteanu, Christine Calapod, Eliza Mihaes, 2018 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 2 Daria Manea, Maria Dan, Denisa Bacalu, Rebeca Craioveanu, 2018 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Stancescu, Amalia Constantin, Elise Maria Gagiu, Natalia Maria Zeldea, 2018 Swimming Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Maria Tutuianu, Andreea Mihalteanu, Ioana Iancu, Faizy El Moukaddem, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2018 Aqua Team 99:99:99
2 Stafeta 8 Denisa Mihai, Maria Ioana Cazacu, Anna-Lisa Zaharia, Eva Maria Lentu, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alexandru Danila, Matei Padure, Robert Nicolau, Nicholas Oliver Carstina, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Rares Teodor Pirlogea, Darius Valentin Zsigmond, Eric Christian Udor, Vlad Stefan Popescu, 2018 Euro Swimming 99:99:99
5 Stafeta 2 Vladimir Pandele, Cezar Stoica, Rares Ghita, Tudor Ciprian Ivana, 2018 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 David Rafael Geamanu, Rares Constantin Cernat, Rares Andrei Vieru, Claudiu Chirimeaca, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandru Arsenie Stoicescu, Andreas Pintilie, Luca Ioan Vlad, Leonard Mihai Ghelbereu, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2018 Aqua Team 99:99:99
2 Stafeta 1 Radu Fratila, Tudor Fratila, Luca Marinescu, Stefan Stoica, 2018 CSM Ploiesti 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2018 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 3 Radu Mija , Albert Samson, Pavel Scortea, Eduard Bacalu, 2018 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Patrick Iacob, Darius Radu, Fabian Paun, Victor Ana, 2018 CSM Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 4 Radu Nebunoiu, Luca Lacatusu, Tudor Andrei Oprea, Rares Melnic, 2018 Aqua Team 99:99:99
2 Stafeta 6 Youssef Abboud, Flavius Ion, Ianis Blejan, Luca Orezeanu, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 8 Gabriel Nae, Andrei Ghenu, Cristian Oh, Antonio Alexandru Ciocanaru, 2018 Aqua Life 99:99:99
4 Stafeta 1 Robert Borcea, Robert Banu, Alexandru Moise, Cristian Benchea, 2018 Nautica Bacau 99:99:99
5 Stafeta 9 Albert Florian Scarlat, Stefan Costin Tataru, Iustin Cristian Parvu, Razvan Stefan Barbu , 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 5 Darius Andrei Voinea, Victor Grigoriu, Mihai Romanescu, Stefan Dinu, 2018 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 10 Stefan Claudiu Bildea, Andrei Stan, Erik Nicolas Ionut Barbieru, Andrei Stefan Mercan, 2018 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 7 Rares Tatulea, Andrei Marin, Gabriel Ciobanu, Rares Rosu, 2018 Aqua Life 99:99:99