Lista de start pentru Cupa de Toamna - OPEN - Cadeti, Juniori, Tineret, Seniori - 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 19 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 00:30:13

Seria: 12
3 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Corona Brasov 00:27:00

Seria: 13
6 Gradinaru Razvan 4964 1998 Pescarusul Izvorani 00:25:90

Proba 2 50 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
5 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 00:25:61

Proba 3 50 metri liber - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
7 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:06

Seria: 11
6 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 00:28:14

Descalificari
1 Nemtoi Stefan
Observatii: lipsa
3085 2000 CSS Ploiesti 00:28:00

Proba 4 50 metri liber - 16 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Radu Marian 4956 2001 CSM Targoviste 00:32:00

Seria: 8
4 Stanciu Robert 4958 2001 CSM Targoviste 00:30:00

Seria: 9
4 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:29:11

Seria: 10
1 Radu Alin 4957 2001 CSM Targoviste 00:29:00

Seria: 12
4 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:76
6 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:53
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:66
8 Danila Cristian Nicolae 337 2001 Steaua CSA 00:27:77

Seria: 13
1 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 00:26:62
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:26:69

Proba 5 50 metri liber - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Vlasceanu Mihai 4953 2002 CSM Targoviste 00:33:00

Seria: 5
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:88

Seria: 8
6 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:09
7 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:32
8 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 00:30:57

Seria: 10
5 Gogu Stelian Cristian 86 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:65

Seria: 11
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:98

Seria: 12
5 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:96

Seria: 13
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:25:95
3 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:80
7 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:13

Proba 6 50 metri liber - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
5 Ciorba Matei 4952 2003 CSM Targoviste 00:33:00

Seria: 5
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:32:80

Seria: 6
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:32:11

Seria: 7
6 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01

Seria: 9
1 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:86
6 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 00:29:69

Seria: 10
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:28:96

Seria: 11
1 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 00:28:30
2 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 00:28:30
4 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 00:27:90
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:28:36

Seria: 12
1 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 00:27:70
2 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:27:62

Descalificari
1 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 00:28:85

Proba 7 50 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 00:42:04

Seria: 2
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20

Seria: 3
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:60
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:34:25
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70

Seria: 4
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:32

Seria: 5
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 00:32:48
8 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 00:32:94

Seria: 6
2 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 00:32:00
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:31:77
5 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 00:31:90

Seria: 7
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:30:78
4 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:30:62
5 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 00:30:67
8 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:31:46

Seria: 8
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 00:30:02

Seria: 9
2 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:29:70
7 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 00:29:80

Seria: 10
3 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 00:28:75
4 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 00:28:42
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:29:01

Seria: 11
7 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 00:28:30

Seria: 13
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:01

Proba 8 50 metri liber - 12 ani - Baieti (33 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 00:44:98
6 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu Andrei 4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 00:37:63
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 00:36:22
4 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 00:35:90
7 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 00:37:30

Seria: 3
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:34:18
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:34:60
8 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:75

Seria: 4
1 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:33:29
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 00:33:26
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 00:33:00
6 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:02
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28

Seria: 5
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:32:33
4 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 00:32:21
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 00:32:22
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 00:32:43

Seria: 6
1 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 00:32:10
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00

Seria: 7
1 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:31:35
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 00:31:12
7 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 00:31:19

Seria: 8
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:47
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:00

Seria: 9
3 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 00:29:67
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:42
8 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 00:30:00

Seria: 10
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 00:28:85

Descalificari
1 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:33:80

Proba 10 50 metri liber - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
8 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 00:29:00

Proba 11 50 metri liber - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:28:57
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:50
7 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 00:28:93

Proba 12 50 metri liber - 16 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Craciun Florentina 4960 2001 CSM Targoviste 00:36:00

Seria: 4
1 Costea Denisa Mariana 319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:80

Seria: 5
2 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 00:31:04

Seria: 7
3 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:29:18
6 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 00:29:40
7 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:51

Seria: 8
5 Danila Tia Maria 331 2001 Steaua CSA 00:28:46

Descalificari
1 Rusu Roberta
Observatii: lipsa
11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:74

Proba 13 50 metri liber - 15 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Mirica Olivia 4959 2002 CSM Targoviste 00:38:00

Seria: 3
2 Dragulet Claudia Maria 315 2002 Delfinul Bucuresti 00:33:78

Seria: 4
4 Florea Ana 14396 2002 Corona Brasov 00:32:00

Seria: 5
4 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:76
5 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:82

Seria: 6
6 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:19

Seria: 7
4 Botezatu Elena 14469 2002 Corona Brasov 00:29:00

Seria: 8
4 Denieul Catinca 445 2002 Olimpia Bucuresti 00:27:74
6 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 00:28:55

Proba 14 50 metri liber - 14 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 00:44:66

Seria: 3
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:32:90
7 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 00:33:81

Seria: 5
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 00:30:93

Seria: 6
1 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 00:30:43
3 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 00:30:15
5 Voicu Maria 2372 2003 Steaua CSA 00:29:99

Seria: 7
2 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 00:29:50
8 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 00:29:70

Seria: 8
1 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 00:28:94

Descalificari
1 Vulpe Cristina Adriana
Observatii: lipsa
3565 2003 CSS 2 Bucuresti 00:40:44

Proba 15 50 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malutan Mara 13354 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 00:36:23
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 00:36:64

Seria: 3
1 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:33:88

Seria: 4
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:32:67
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00

Seria: 5
6 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 00:31:00

Seria: 6
8 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 00:30:56

Seria: 7
1 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:29:67
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:29:04

Descalificari
1 Vasilescu Ana
Observatii: lipsa
1722 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 metri liber - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Florea Anda Maria 3326 2005 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Georgescu Mara 4951 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:34:62
5 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 00:35:00
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:36:16

Seria: 3
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 00:33:02
5 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 00:33:00
6 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 00:33:28
8 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 00:33:91

Seria: 4
3 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 00:32:33
6 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 00:32:50
7 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 00:32:72
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 00:32:83

Seria: 5
1 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 00:31:32
7 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:31:30
8 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:31:63

Seria: 6
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 00:30:32
7 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 00:30:42

Proba 17 100 metri fluture - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
7 Gradinaru Razvan 4964 1998 Pescarusul Izvorani 01:01:20

Proba 18 100 metri fluture - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
3 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:04:00

Seria: 8
4 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 00:56:15

Proba 19 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:06:00

Seria: 8
3 Toma Octavian 218 2000 Olimpia Bucuresti 01:00:46

Proba 20 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
5 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 01:09:66
7 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:10:68

Seria: 6
3 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:74
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 01:05:89

Seria: 7
6 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:04:24
7 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 01:05:22

Seria: 8
2 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 01:01:03

Proba 21 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 01:18:19

Seria: 4
1 Gogu Stelian Cristian 86 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:75

Seria: 5
3 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77

Seria: 6
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:07:46

Seria: 7
2 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:71
4 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 01:03:24
5 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:77

Seria: 8
1 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 01:01:70
5 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 00:59:00
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 01:02:43

Proba 22 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:18:41
7 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 01:20:53
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:21:52

Seria: 4
2 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:14:90
3 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:13:81
6 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:81

Seria: 5
4 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:09:54

Seria: 6
7 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 01:08:59

Seria: 7
8 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75

Descalificari
1 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 01:21:76

Proba 23 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:27

Seria: 2
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:52
5 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 01:23:10
6 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 01:25:03

Seria: 5
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:11:08
8 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:12:61

Seria: 6
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00

Seria: 7
1 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 01:05:68

Seria: 8
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:00

Proba 24 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:93
5 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 01:32:30
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:36
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:26:67
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:28:20

Seria: 3
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:20:68
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:20:02
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:00
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:19:12

Seria: 4
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:12:78
5 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 01:13:34
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:50

Seria: 5
2 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 01:10:15
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:10:09

Seria: 6
1 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:09:28
8 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 01:09:32

Descalificari
1 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:23:68

Proba 25 100 metri fluture - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dobrin Alexandra 4963 1998 Pescarusul Izvorani 01:03:60

Proba 26 100 metri fluture - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:15:00

Proba 27 100 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
2 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:54

Proba 28 100 metri fluture - 16 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:28
7 Costea Denisa Mariana 319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:49

Seria: 3
5 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:11:09
7 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:12:00

Proba 29 100 metri fluture - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Botezatu Elena 14469 2002 Corona Brasov 01:15:00
5 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:86

Seria: 4
3 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 01:06:47
5 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 01:04:00

Proba 30 100 metri fluture - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 01:35:90

Seria: 2
1 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 01:16:00

Seria: 3
4 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:10:76
8 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:12:57

Seria: 4
8 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 01:10:76

Descalificari
1 Spanu Clara
Observatii: lipsa
1041 2003 CSS Ploiesti 01:08:00

Proba 31 100 metri fluture - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 01:18:43
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:19:59
8 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00

Seria: 3
6 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 01:11:30

Seria: 4
1 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:09:23
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:09:18

Proba 32 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:26:19

Seria: 2
8 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:17:11

Seria: 3
1 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 01:12:29
2 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:11:68
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:11:12

Proba 33 200 metri bras - 19 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 02:25:92
7 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Corona Brasov 02:45:00

Descalificari
1 Petre Bogdan Mihai
Observatii: lipsa
8963 1998 Universitatea Pitesti 02:34:10

Proba 34 200 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:35:00

Proba 36 200 metri bras - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Chirica Sebastian 4954 2001 CSM Targoviste 03:09:00

Seria: 3
1 Costea Eduard 4955 2001 CSM Targoviste 03:00:00

Proba 37 200 metri bras - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 03:02:59

Seria: 3
2 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:57:80

Seria: 4
2 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 02:50:00
4 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:47:83

Seria: 5
1 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:93
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:43:86

Proba 38 200 metri bras - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Keller Eduard 12618 2003 Corona Brasov 03:05:00

Seria: 3
5 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 02:55:10
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:00:44

Seria: 4
3 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:48:56
6 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 02:49:31

Proba 39 200 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 03:15:80
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 03:13:90
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 03:01:56
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 03:07:82

Seria: 4
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:48:53
8 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 02:50:85

Seria: 5
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 02:36:00

Proba 40 200 metri bras - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:32:57
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 03:27:17

Seria: 2
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:32
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 03:15:38

Seria: 3
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:17
4 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 02:55:00
6 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 02:56:40
7 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 02:59:22

Seria: 4
1 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:50:43
7 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 02:50:35

Proba 45 200 metri bras - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 02:47:83

Descalificari
1 Dragulet Claudia Maria
Observatii: lipsa
315 2002 Delfinul Bucuresti 03:12:63

Proba 46 200 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 03:15:90

Seria: 3
1 Voicu Maria 2372 2003 Steaua CSA 03:03:10
2 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 02:57:30
7 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 03:03:00
8 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 03:03:18

Proba 47 200 metri bras - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Malutan Mara 13354 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Vasilescu Ana 1722 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 03:40:00
7 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
5 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 02:51:22
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:53:21

Proba 48 200 metri bras - 12 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:40
6 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 03:27:00
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 03:17:26
4 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 03:03:80
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 03:06:67
7 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 03:25:00
8 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 03:30:00

Seria: 3
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:51:46

Proba 49 100 metri spate - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Corona Brasov 01:11:00

Proba 51 100 metri spate - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
8 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:16:66

Proba 52 100 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:09:47

Seria: 7
4 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:65

Proba 53 100 metri spate - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:81

Seria: 4
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:18:86
4 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00

Seria: 5
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:14:06

Seria: 6
1 Vasilescu Nick Adrian 471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62

Seria: 7
2 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 01:03:51
5 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 01:03:51
7 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:75

Proba 54 100 metri spate - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 01:31:51

Seria: 5
1 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:13:39
6 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:69

Seria: 6
6 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:10:93
8 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 01:12:86

Seria: 7
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 01:02:94
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:07:69

Descalificari
1 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:58

Proba 55 100 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:28:17
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:04

Seria: 3
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:20:91
4 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 01:20:80
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:23:01

Seria: 4
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:17:44
6 Sandu Claudiu Andrei 376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:18:55
7 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 01:19:30

Seria: 5
4 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 01:13:00

Seria: 6
3 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:10:09

Seria: 7
1 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:05:61

Proba 56 100 metri spate - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99
3 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ionescu Andrei 4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:31:22
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:25:93
5 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:20
8 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 02:02:30

Seria: 3
2 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 01:24:30
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:24:38
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:25:76

Seria: 4
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:19:94
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:17:28
8 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 01:20:12

Seria: 5
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:23
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:00

Seria: 6
7 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 01:12:33

Descalificari
1 Iosip Matei Andrei
Observatii:
13939 2005 Performer 01:35:93
2 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:24:79

Proba 57 100 metri spate - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Dobrin Alexandra 4963 1998 Pescarusul Izvorani 01:05:90

Proba 60 100 metri spate - 16 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Costea Denisa Mariana 319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:85

Seria: 3
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:19:25

Seria: 4
5 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 01:15:00

Seria: 5
6 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 01:12:00

Descalificari
1 Dragan Theodora
Observatii:
11634 2001 Steaua CSA 99:99:99
2 Rusu Roberta
Observatii: lipsa
11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:18

Proba 61 100 metri spate - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
1 Florea Ana 14396 2002 Corona Brasov 01:20:00

Seria: 4
8 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:32

Seria: 5
1 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 01:14:12
5 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 01:09:51
8 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:75

Proba 62 100 metri spate - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:43:47

Seria: 2
7 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:30:21

Seria: 3
7 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:19:81
8 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 01:20:00

Seria: 4
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 01:17:11

Descalificari
1 Vulpe Cristina Adriana
Observatii: lipsa
3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:34:07

Proba 63 100 metri spate - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:26:53
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:25:63
8 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 01:35:00

Seria: 3
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:19:66

Seria: 5
3 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 01:11:49

Proba 64 100 metri spate - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Georgescu Mara 4951 2005 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 01:37:30
7 Florea Anda Maria 3326 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:20:91
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:25:75

Seria: 3
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:19:39
4 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:18:06
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:19:62

Seria: 4
3 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 01:15:47
4 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 01:14:80
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12
7 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 01:16:22

Seria: 5
2 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 01:12:23
7 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:13:68

Proba 66 200 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
4 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 01:55:77
5 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 02:00:90

Proba 67 200 metri liber - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
3 Toma Octavian 218 2000 Olimpia Bucuresti 02:03:80

Proba 68 200 metri liber - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:21

Seria: 7
5 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:20:23

Seria: 8
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 02:16:56

Seria: 9
2 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 02:12:30
7 Danila Cristian Nicolae 337 2001 Steaua CSA 02:15:94
8 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:16:49

Seria: 10
8 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:09:02

Proba 69 200 metri liber - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:32:59

Seria: 7
8 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:13

Seria: 8
8 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:18:80

Seria: 10
1 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:07:97
2 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 02:04:63
6 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 02:04:49

Descalificari
1 Sandu Robert Cristian
Observatii: lipsa
407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:18:17

Proba 70 200 metri liber - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Keller Eduard 12618 2003 Corona Brasov 02:50:00

Seria: 5
4 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:30:08

Seria: 6
4 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 02:24:77
5 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 02:24:90
8 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:29:37

Seria: 7
1 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 02:23:27
4 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 02:19:70

Seria: 8
2 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 02:18:07
3 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:17:13

Seria: 9
4 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:09:33
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:11:51

Descalificari
1 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:25:04

Proba 71 200 metri liber - 13 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
2 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 99:99:99
6 Gelea Andrei 13396 2004 Triumf Bucuresti 03:30:12

Seria: 3
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:31
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 02:46:07
6 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:64

Seria: 4
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:21
8 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Triumf Bucuresti 02:45:00

Seria: 5
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:32:60
3 Soare Darius Ionut 13397 2004 Triumf Bucuresti 02:32:00
7 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 02:33:91
8 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 02:35:30

Seria: 6
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 02:27:52

Seria: 7
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:20:31

Seria: 8
1 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 02:18:63

Seria: 9
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:16:00
3 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:10:32
5 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 02:10:00

Seria: 10
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:05:00

Descalificari
1 Sarbulescu Matei
Observatii:
2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:69

Proba 72 200 metri liber - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 03:20:57

Seria: 3
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:50:29
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:54:54
8 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 03:00:00

Seria: 4
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:43:30
2 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:80
3 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 02:40:40
4 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 02:36:44
5 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 02:37:80
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 02:41:98

Seria: 5
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:30:19

Seria: 6
1 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 02:29:03
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:27:23
7 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00

Seria: 7
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:21:52
6 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:21:45
7 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 02:21:96

Seria: 8
5 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 02:16:70
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:17:49

Descalificari
1 Balica Cosmin Alexandru
Observatii:
1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:45

Proba 74 200 metri liber - 18 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 02:18:00
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:07:00

Proba 75 200 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 76 200 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Danila Tia Maria 331 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 02:32:17

Seria: 5
1 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:23:94
6 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:22:60

Proba 77 200 metri liber - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:87

Seria: 4
4 Denieul Catinca 445 2002 Olimpia Bucuresti 02:24:60

Seria: 5
5 Botezatu Elena 14469 2002 Corona Brasov 02:20:00

Proba 78 200 metri liber - 14 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 02:37:90
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 02:33:70

Seria: 4
2 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 02:29:40
6 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 02:29:00

Seria: 5
2 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:22:61
4 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 02:20:00

Seria: 6
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 02:17:25
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:13:06
6 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 02:15:40

Descalificari
1 Spanu Clara
Observatii: lipsa
1041 2003 CSS Ploiesti 02:11:53

Proba 79 200 metri liber - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malutan Mara 13354 2004 Median Bucuresti 99:99:99
2 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 03:14:14

Seria: 2
3 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club Elite 02:45:98
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 02:45:40

Seria: 3
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club Elite 02:36:89
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:36:38

Seria: 5
7 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 02:23:93

Seria: 6
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:17:74
8 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 02:18:43

Proba 80 200 metri liber - 12 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 03:05:00

Seria: 2
1 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 02:55:80
2 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 02:48:67
6 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 02:47:00
8 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 02:58:00

Seria: 3
1 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 02:39:15
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:37:50
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 02:38:12
8 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 02:39:52

Seria: 4
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:25:58
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:24:87
7 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:31:88
8 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 02:33:52

Seria: 5
3 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:22:28
8 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:24:36

Descalificari
1 Solomon Ioana
Observatii: lipsa
1884 2005 Aqua Team 02:55:56

Proba 82 400 metri mixt - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
5 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 04:50:00

Proba 83 400 metri mixt - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 05:36:00

Proba 84 400 metri mixt - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 05:36:71

Proba 85 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 05:20:00

Seria: 4
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 04:55:00

Proba 86 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Keller Eduard 12618 2003 Corona Brasov 06:00:00

Seria: 3
1 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 05:36:70
3 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 05:24:31

Seria: 4
1 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 05:11:00
3 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 04:54:26

Proba 87 400 metri mixt - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
5 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 05:20:00

Seria: 4
2 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 05:02:00
7 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 05:04:00
8 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 05:18:00

Proba 88 400 metri mixt - 12 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:44:92
3 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 05:40:00
4 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 05:37:00
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 05:38:00
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 05:40:39
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:45:02

Seria: 3
2 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 05:35:00
6 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 05:35:00

Descalificari
1 Tanase Daniel Vasile
Observatii: lipsa
4029 2005 Steaua CSA 99:99:99

Proba 89 400 metri mixt - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Dobrin Alexandra 4963 1998 Pescarusul Izvorani 05:08:60

Proba 90 400 metri mixt - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 05:02:00

Proba 91 400 metri mixt - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 92 400 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 05:30:00

Proba 93 400 metri mixt - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 94 400 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 05:18:90
8 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 05:40:00

Proba 95 400 metri mixt - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 05:41:48

Seria: 2
3 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 05:12:00

Proba 96 400 metri mixt - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
3 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 05:46:36
5 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 05:45:02
6 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 05:49:00

Seria: 2
1 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 05:35:00
2 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 05:30:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 98 100 metri liber - 18 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
6 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 01:07:00

Seria: 8
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 01:01:00

Proba 99 100 metri liber - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:45
5 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 01:01:92

Proba 100 100 metri liber - 16 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Danila Tia Maria 331 2001 Steaua CSA 99:99:99
6 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
7 Frant Madalina 14561 2001 Triumf Bucuresti 01:13:36

Seria: 5
7 Costea Denisa Mariana 319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:64

Seria: 7
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:05:44
3 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91

Descalificari
1 Rusu Roberta
Observatii: lipsa
11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:56

Proba 101 100 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
2 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:76

Seria: 6
1 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:50
2 Florea Ana 14396 2002 Corona Brasov 01:08:00
5 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:71

Seria: 7
1 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:19

Seria: 8
8 Botezatu Elena 14469 2002 Corona Brasov 01:04:00

Proba 102 100 metri liber - 14 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:39:72

Seria: 4
1 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 01:13:38
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:31

Seria: 5
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 01:10:66
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Triumf Bucuresti 01:10:21

Seria: 6
3 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 01:07:00
8 Voicu Maria 2372 2003 Steaua CSA 01:08:53

Seria: 7
4 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 01:04:48

Seria: 8
1 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 01:04:00
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 01:02:58
7 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 01:03:66

Descalificari
1 Vulpe Cristina Adriana
Observatii: lipsa
3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:28:35

Proba 103 100 metri liber - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Malutan Mara 13354 2004 Median Bucuresti 99:99:99
4 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Vasilescu Ana 1722 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 01:20:00

Seria: 3
2 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:16:57
6 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:20
8 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:17:90

Seria: 4
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:10:78

Seria: 5
2 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:10:51
5 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 01:09:42

Seria: 7
7 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:06:00
8 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:06:24

Seria: 8
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:03:58

Proba 104 100 metri liber - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Florea Anda Maria 3326 2005 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:04
4 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:19:49
6 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 01:21:10
8 Georgescu Mara 4951 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 01:17:90
3 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 01:14:80
4 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:14:10
5 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 01:14:11
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:17:42

Seria: 4
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:11:02
5 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 01:11:00
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:13:39

Seria: 5
3 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 01:09:92
4 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:08:92
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:10:74

Seria: 6
4 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 01:06:34
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:08:47

Seria: 7
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:05:44

Proba 106 100 metri liber - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 15
3 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 00:56:70
5 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 00:55:77

Descalificari
1 Rusen Andrei
Observatii: lipsa
189 1999 Steaua CSA 00:53:27

Proba 107 100 metri liber - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
1 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 01:05:46

Seria: 13
5 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:00:00

Descalificari
1 Milcica Robert
Observatii:
11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:10
2 Nemtoi Stefan
Observatii: lipsa
3085 2000 CSS Ploiesti 01:02:00

Proba 108 100 metri liber - 16 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:10:23

Seria: 8
8 Radu Marian 4956 2001 CSM Targoviste 01:10:00

Seria: 12
6 Danila Cristian Nicolae 337 2001 Steaua CSA 01:02:55

Seria: 13
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:60
4 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 00:59:90
7 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32

Seria: 14
3 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:99
4 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 00:58:87
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:58:92
7 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 00:59:62

Descalificari
1 Radu Alin
Observatii:
4957 2001 CSM Targoviste 01:08:00
2 Cuzuban Sebastian Andrei
Observatii:
586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:04

Proba 109 100 metri liber - 15 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Constantinescu Cristian Daniel Onea 495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:72
4 Vlasceanu Mihai 4953 2002 CSM Targoviste 01:11:00

Seria: 8
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:09:05

Seria: 9
3 Basalau Fabian Valentin 491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06

Seria: 10
7 Gogu Stelian Cristian 86 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:22

Seria: 11
2 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38

Seria: 12
3 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:20
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:03:95

Seria: 13
6 Rusu David Cristian 470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:58

Seria: 14
1 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 00:59:64
2 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:59:54

Seria: 15
1 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 00:57:96
6 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94
7 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39

Proba 110 100 metri liber - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
6 Ciorba Matei 4952 2003 CSM Targoviste 01:12:00

Seria: 7
8 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:10:86

Seria: 8
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:09:87
3 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 01:09:00
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:08:93
7 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:65

Seria: 10
8 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 01:05:54

Seria: 11
1 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:04:42
3 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:11
8 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 01:04:75

Seria: 12
5 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05

Seria: 13
1 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 01:01:41

Seria: 14
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:59:69

Seria: 15
8 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 00:57:97

Descalificari
1 Cam Stefan
Observatii: lipsa
4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 01:15:70
3 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:03:28

Proba 111 100 metri liber - 13 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:01
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:18
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58

Seria: 4
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:15
8 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 01:17:32

Seria: 5
1 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 01:14:80
3 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 01:14:28
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:14:49
8 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:14:84

Seria: 7
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:28
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:10:56

Seria: 8
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:09:35
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:08:96

Seria: 9
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:07:37
7 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 01:07:91
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:08:02

Seria: 10
2 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:05:09

Seria: 11
4 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:04:00
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:04:40

Seria: 12
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:02:62

Seria: 13
8 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:02:00

Seria: 14
6 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:59:45

Seria: 15
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:00

Descalificari
1 Gelea Andrei
Observatii: lipsa
13396 2004 Triumf Bucuresti 01:32:62
2 Soare Darius Ionut
Observatii: lipsa
13397 2004 Triumf Bucuresti 01:12:71

Proba 112 100 metri liber - 12 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99
4 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:02
5 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 01:27:67
6 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 01:37:70
7 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:21:92
7 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:25:45

Seria: 4
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:16:76
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:16:30
3 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:15:26
4 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 01:15:00
7 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:16:50

Seria: 5
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:35
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:13:95
7 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:14:71

Seria: 6
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:13:10
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:11:30
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:12:96
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:13:23

Seria: 7
1 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:82
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00
5 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:10:03

Seria: 9
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:05:80
5 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 01:05:98
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:06:54

Seria: 10
3 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:04:96
4 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 01:04:75
5 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 01:04:96
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:03

Seria: 11
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:26

Seria: 12
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:02:71

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Iosip Matei Andrei
Observatii:
13939 2005 Performer 01:25:96
3 Paraschiv Mario
Observatii: lipsa
2459 2005 Aqua Team 01:18:80
4 Ionita Andrei
Observatii: lipsa
3517 2005 Clubul Roman de Natatie 01:26:62

Proba 113 200 metri fluture - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Dobrin Alexandra 4963 1998 Pescarusul Izvorani 02:22:22

Proba 115 200 metri fluture - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:33:99

Proba 116 200 metri fluture - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Tomuta Irina Alexandra 463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
5 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 02:38:68

Seria: 3
2 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 02:35:00

Proba 117 200 metri fluture - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 02:18:00
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 02:19:00

Proba 118 200 metri fluture - 14 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:41:35
4 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:38:37
8 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 03:10:00

Seria: 3
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:36:47

Proba 119 200 metri fluture - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
7 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 02:35:97
8 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 02:37:67

Proba 120 200 metri fluture - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 03:14:20

Seria: 2
1 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 02:59:82
2 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 02:43:00
6 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 02:42:00
7 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:46:03

Proba 122 200 metri fluture - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
6 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:20:00

Descalificari
1 Rusen Andrei
Observatii: lipsa
189 1999 Steaua CSA 99:99:99

Proba 123 200 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Toma Octavian 218 2000 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 124 200 metri fluture - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:40:63

Seria: 3
5 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:27:80

Seria: 4
1 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:20:05

Proba 125 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:33:00
4 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 02:26:79

Seria: 4
2 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 02:20:00
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:18:07
5 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 02:17:49

Proba 126 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
5 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 02:41:19

Seria: 3
1 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 02:35:90
7 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 02:35:56

Seria: 4
8 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:64

Descalificari
1 Nae Horatiu
Observatii: lipsa
12771 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 127 200 metri fluture - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:41:21

Seria: 3
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:00
6 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:30:11

Seria: 4
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:00

Proba 128 200 metri fluture - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 03:07:31
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 02:42:24

Seria: 3
8 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:37:24

Descalificari
1 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 03:08:91

Proba 131 100 metri bras - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 01:17:00

Proba 132 100 metri bras - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Craciun Florentina 4960 2001 CSM Targoviste 01:31:00
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:30:12

Descalificari
1 Rusu Roberta
Observatii: lipsa
11582 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69

Proba 133 100 metri bras - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Tudorache Sabina Nicoleta 439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:37
8 Florea Ana 14396 2002 Corona Brasov 01:30:00

Seria: 6
5 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 01:17:69

Descalificari
1 Mirica Olivia
Observatii:
4959 2002 CSM Targoviste 01:32:00

Proba 134 100 metri bras - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:54:43

Seria: 4
4 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 01:30:00

Seria: 5
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 01:29:11
2 Voicu Maria 2372 2003 Steaua CSA 01:26:77
5 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 01:24:36
6 Gaitan Ana 15477 2003 Corona Brasov 01:25:00

Seria: 6
1 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 01:22:44

Descalificari
1 Vulpe Cristina Adriana
Observatii: lipsa
3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:45:76

Proba 135 100 metri bras - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Vasilescu Ana 1722 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Malutan Mara 13354 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:93
4 Constantinescu Sara Maria 822 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:34:46
7 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 01:40:00

Seria: 4
1 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 01:33:00

Seria: 5
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:24:95

Seria: 6
3 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 01:19:01
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:20:23

Proba 136 100 metri bras - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Georgescu Mara 4951 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
7 Florea Anda Maria 3326 2005 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 01:38:10
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:35:02
5 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 01:34:70
6 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 01:37:90
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:13

Seria: 4
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:31:18
7 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:32:58
8 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 01:33:00

Seria: 5
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:28:37

Seria: 6
2 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:21:68
8 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 01:22:88

Proba 137 100 metri bras - 19 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 8
4 Gradinaru Razvan 4964 1998 Pescarusul Izvorani 01:09:50
5 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Corona Brasov 01:10:00

Proba 138 100 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
8 Viju Tiberiu 1788 1999 CSS Ploiesti 01:15:64

Proba 140 100 metri bras - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Chirica Sebastian 4954 2001 CSM Targoviste 01:28:00

Seria: 5
4 Costea Eduard 4955 2001 CSM Targoviste 01:24:00

Seria: 6
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:23:64
8 Stanciu Robert 4958 2001 CSM Targoviste 01:24:00

Seria: 8
1 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:23

Proba 141 100 metri bras - 15 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:27:70

Seria: 5
2 Gogu Stelian Cristian 86 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:02

Seria: 6
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:20:88

Seria: 7
4 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:93
5 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:16:50

Seria: 8
2 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 01:14:61
3 Rath Razvan 535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
7 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 01:15:00

Proba 142 100 metri bras - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
6 Keller Eduard 12618 2003 Corona Brasov 01:28:00

Seria: 5
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:25:21

Seria: 6
5 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 01:20:65

Seria: 7
8 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 01:20:00

Descalificari
1 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:28:93

Proba 143 100 metri bras - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:46:85
6 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:58

Seria: 3
1 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 01:37:00
3 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 01:35:00
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:36:58

Seria: 4
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:27:58
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:29:02

Seria: 5
3 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 01:24:94
5 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:24:91
7 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:26:47

Seria: 7
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:19:97
2 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 01:19:00
7 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 01:19:32

Seria: 8
6 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 01:13:06

Proba 144 100 metri bras - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balica Cosmin Alexandru 1411 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Ionescu George Calin 2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:00
3 Iosip Matei Andrei 13939 2005 Performer 01:40:00
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:38:41
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:43:46

Seria: 3
2 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:36:47
4 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:33:12
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 01:33:78
6 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:00
8 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:38:00

Seria: 4
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:32:00
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:32:00

Seria: 5
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:00
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:45

Seria: 6
1 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 01:23:76
2 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:20:98
3 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:20:69
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:37

Seria: 7
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 01:18:85

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Paraschiv Mario
Observatii: lipsa
2459 2005 Aqua Team 01:39:60
3 Stoica Alexandru
Observatii:
11834 2005 CSM Pitesti 01:18:80

Proba 146 200 metri spate - 18 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:20:00

Proba 147 200 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 148 200 metri spate - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dragan Theodora 11634 2001 Steaua CSA 99:99:99
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:48:78

Seria: 3
3 Olteanu Ana 11722 2001 CSM Pitesti 02:39:57
6 Stanescu Beatrice 11294 2001 CSM Pitesti 02:40:00

Proba 149 200 metri spate - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
7 Chelu Rebecca 453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:12

Seria: 4
2 Dragoi Andreea Ramona 260 2002 Steaua CSA 02:31:98
3 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 02:28:82

Proba 150 200 metri spate - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Dobre Laria 4617 2003 CSS Ploiesti 03:00:00

Seria: 3
4 Barbu Alexandra Anissia 245 2003 Steaua CSA 02:35:33
8 Dragomir Alexandra 13267 2003 Dacia Mioveni 2012 02:43:65

Seria: 4
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 02:32:37

Descalificari
1 Spanu Clara
Observatii: lipsa
1041 2003 CSS Ploiesti 02:24:00

Proba 151 200 metri spate - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club Elite 02:50:89
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
6 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 02:29:44

Proba 152 200 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:52:86
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:53:90

Seria: 3
1 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:41:20
2 Gubavu Alexia 13268 2005 Dacia Mioveni 2012 02:40:39
5 Safcenco Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 2012 02:39:00

Seria: 4
1 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:32:61
8 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 02:35:00

Proba 156 200 metri spate - 16 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dumitrache Gabriel Ioan 68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
6 Florea Mihnea Ioan 599 2001 Steaua CSA 02:21:41
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:29:73

Proba 157 200 metri spate - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popa Vicenzo 633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
3 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:41:65

Seria: 4
1 Piciorus Alexandru 1141 2002 CSS Ploiesti 02:35:50

Seria: 5
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:19:97
5 Popa Andrei 10854 2002 Steaua CSA 02:17:61

Proba 158 200 metri spate - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
5 Peter Arthur Cristian 12564 2003 Aqua Team 02:36:02

Seria: 4
4 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:32:47
5 Rusen Costin Alin 460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:00
6 Simion Matei Alexandru 532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:12
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:35:57

Seria: 5
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:28:44
4 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:14:76
7 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:28:00

Descalificari
1 Cam Stefan
Observatii: lipsa
4878 2003 Clubul Roman de Natatie 03:13:58

Proba 159 200 metri spate - 13 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:58:04
8 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:52:76

Seria: 4
7 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 02:35:00

Seria: 5
2 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 02:27:64

Proba 160 200 metri spate - 12 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 03:02:92
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 02:59:13
4 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:89

Seria: 3
1 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 02:50:00
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:44:89
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:01
6 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 02:41:77
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:47:11

Seria: 4
2 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 02:34:02
3 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 02:33:12

Descalificari
1 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:59:30

Proba 161 200 metri mixt - 19 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Dobrin Alexandra 4963 1998 Pescarusul Izvorani 02:23:00

Proba 162 200 metri mixt - 18 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Petrolul Ploiesti 02:45:00

Seria: 6
3 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Petrolul Ploiesti 02:30:00

Proba 163 200 metri mixt - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Savastita Simona 193 2000 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Dragomir Ana-Maria
Observatii: lipsa
10779 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 164 200 metri mixt - 16 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Costea Denisa Mariana 319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:96

Seria: 6
7 Danila Tia Maria 331 2001 Steaua CSA 02:34:18

Proba 165 200 metri mixt - 15 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:97

Seria: 4
7 Marin Maria Ioana 442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:06

Seria: 5
8 Botezatu Elena 14469 2002 Corona Brasov 02:40:00

Seria: 6
5 Gadea Ioana 76 2002 Steaua CSA 02:28:78

Proba 166 200 metri mixt - 14 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 03:09:70

Seria: 3
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Steaua CSA 02:49:76

Seria: 5
4 Ilie Ioana 12790 2003 Dacia Mioveni 2012 02:36:58
5 Scortea Ecaterina 247 2003 Steaua CSA 02:36:89
7 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 2012 02:40:00

Seria: 6
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 Steaua CSA 02:32:22

Proba 167 200 metri mixt - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefan Cucu Daniela 4965 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club Elite 03:15:57
7 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ciaus Mihaela 4616 2004 CSS Ploiesti 03:10:00
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:14

Seria: 3
3 Mandruta Bianca 13073 2004 Dacia Mioveni 2012 02:53:36

Seria: 4
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:45:94

Seria: 5
2 Diculescu Alexandra 13068 2004 Dacia Mioveni 2012 02:39:96
3 Ilie Bianca Maria 244 2004 Aqua Team 02:38:43

Seria: 6
1 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:35:43
2 Naidin Alexandra Patricia 242 2004 Aqua Team 02:33:63

Proba 168 200 metri mixt - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:17:10

Seria: 2
1 Sarbu Maria 4615 2005 CSS Ploiesti 03:15:00
4 Nitu Sara 3524 2005 CSS Ploiesti 03:05:00
5 Dumitru Amalia 4614 2005 CSS Ploiesti 03:07:00
7 Dobre Idora 3525 2005 CSS Ploiesti 03:10:00
8 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:38

Seria: 3
1 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 02:59:84
2 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:57:80
7 Gomoi Ioana Teodora 236 2005 Steaua CSA 02:59:02
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 03:02:50

Seria: 4
1 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:49:21
2 Chiru Simona Andreea 794 2005 CSS 1 Bucuresti 02:46:46
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:45:90
4 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 2012 02:40:45
8 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:49:34

Seria: 5
1 Zorzoliu Miruna 787 2005 Renovatio S.C. 02:40:00
6 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:39:80

Seria: 6
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:36:24

Proba 169 200 metri mixt - 19 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 10
6 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Corona Brasov 02:30:00

Seria: 12
2 Dinca Andreas 848 1998 Pescarusul Izvorani 02:19:60
8 Gradinaru Razvan 4964 1998 Pescarusul Izvorani 02:20:20

Descalificari
1 Petre Bogdan Mihai
Observatii: lipsa
8963 1998 Universitatea Pitesti 02:14:00

Proba 170 200 metri mixt - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 11
5 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Petrolul Ploiesti 02:22:00

Seria: 12
3 Rusen Andrei 189 1999 Steaua CSA 02:16:85
5 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 02:16:05

Proba 171 200 metri mixt - 17 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Milcica Robert 11605 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Toma Octavian 218 2000 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
6 Tamasan Dan Mihai 1163 2000 CSS 1 Bucuresti 02:46:67

Seria: 11
7 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 02:26:00

Proba 172 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
4 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:58
6 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 02:43:13

Seria: 8
5 Danila Cristian Nicolae 337 2001 Steaua CSA 02:37:15
7 Cuzuban Sebastian Andrei 586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:14

Seria: 9
1 Cismas Bogdan Alexandru 513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:82

Seria: 10
4 Ciaus Catalin 2351 2001 CSS Ploiesti 02:29:85
7 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:32:36

Descalificari
1 Dumitrache Gabriel Ioan
Observatii: lipsa
68 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:80

Proba 173 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 8
3 Sandu Robert Cristian 407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:37:36

Seria: 9
4 Hliban Gabriel 477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:89

Seria: 10
5 Petrache Alexandru 1424 2002 Corona Brasov 02:30:00

Seria: 11
4 Voican Rares 13277 2002 Dacia Mioveni 2012 02:21:71
6 Cotos Serban 12342 2002 CSU Suceava 02:22:43

Seria: 12
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Steaua CSA 02:17:75

Proba 174 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
5 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:51:56
6 Keller Eduard 12618 2003 Corona Brasov 02:55:00

Seria: 5
2 Ghinescu Iulian 13394 2003 CSS Ploiesti 02:47:30

Seria: 6
2 Alexandru Edmond 2350 2003 CSS Ploiesti 02:43:20

Seria: 7
1 Margarit Alexandru 12753 2003 CSS Ploiesti 02:40:50
2 Sipoteanu Alexandru 13076 2003 Dacia Mioveni 2012 02:40:00
4 Olteanu Vlad Andrei 325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:39:08

Seria: 8
1 Kokkinakis Vasileios 384 2003 Steaua CSA 02:38:28
6 Dutulescu Andrei 13069 2003 Dacia Mioveni 2012 02:37:67

Seria: 9
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:36:92

Seria: 11
8 Stoltz Markus 566 2003 Renovatio S.C. 02:29:21

Seria: 12
1 Nicolae Alexandru 11290 2003 CSM Pitesti 02:20:04

Descalificari
1 Ionita Rares
Observatii: lipsa
694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:38:87

Proba 175 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:71
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:78
5 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:13:38
8 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:48

Seria: 3
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club Elite 03:06:52
4 Podeanu Andrei 4620 2004 CSS Ploiesti 02:58:90

Seria: 4
8 Stan Horia 4621 2004 CSS Ploiesti 02:57:80

Seria: 5
1 Gherghel Vlad Cristian 722 2004 Aqua Team 02:49:27
4 Dumitrascu Andrei 3526 2004 CSS Ploiesti 02:45:00
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:49:54

Seria: 6
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:43:10
7 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:43:67

Seria: 7
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:40:06

Seria: 9
3 Nicola Madalin Ionut 790 2004 Aqua Team 02:35:33
5 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
6 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 02:36:30

Seria: 10
2 Lapadat Cristian 274 2004 Aqua Team 02:30:40
3 Guinea Ionut 11289 2004 CSM Pitesti 02:30:00
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:33:64

Seria: 11
2 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:22:89
3 Iacob Mihai 13244 2004 CSM Pitesti 02:22:27

Seria: 12
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:00

Proba 176 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Notretu Arian Cristian 4612 2005 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club Elite 03:22:68
3 Toma Mina 4619 2005 CSS Ploiesti 03:15:00
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club Elite 03:16:63
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:44

Seria: 3
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:35
3 Ceausescu Horia 4618 2005 CSS Ploiesti 03:00:00
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 02:59:90
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 03:04:40
8 Radu David 13941 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:30

Seria: 4
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:57:40
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:53:81
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 CSS 1 Bucuresti 02:51:20
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:56:30

Seria: 5
3 Stancu Vlad Stefan 829 2005 Aqua Team 02:46:30
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:45:90
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:77

Seria: 6
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:95
5 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:42:63

Seria: 7
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:80
5 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:39:30
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 CSS 1 Bucuresti 02:39:91
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:40:95

Seria: 8
2 Pandele Alexandru Edward 1124 2005 Aqua Team 02:37:80
4 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Performer 02:37:07

Seria: 9
2 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 2012 02:36:45
7 Nataprazu Luca Mihai 272 2005 Aqua Team 02:36:51

Seria: 10
1 Stoica Alexandru 11834 2005 CSM Pitesti 02:32:40

Descalificari
1 Ionita Andrei
Observatii: lipsa
3517 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club Elite 03:00:31
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas
Observatii: lipsa
1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:00
4 Petre Narcis
Observatii: lipsa
1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00