Lista de start pentru Cupa "Andrei Nicolescu" Editia I - CALIFICARI

Inapoi la detalii competitie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber Baieti (189 sportivi inscrisi in 24 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vilcu Sebastian 4885 2007 Energic L L Pitesti 04:40:00
3 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 04:15:00
4 Radulescu David 4882 2009 Winner Pitesti 04:15:00
5 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 04:15:00
6 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 04:23:00
7 Papa Bogdan 4884 2008 Energic L L Pitesti 04:50:00
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 04:10:00
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 04:00:00
3 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 04:00:00
4 Martinescu Denis 4934 2008 Total Sport Art 04:00:00
5 Ciocirlan Sebastian 4937 2007 Total Sport Art 04:00:00
6 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 04:00:00
7 Gabriel Dryankov 4927 2008 Triathlon Dalyan Rousse 04:05:00
8 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 04:14:00

Seria: 6
1 Lenart David 4910 2008 Swimming Team 03:51:88
2 Sasho Veselinov 4926 2008 Triathlon Dalyan Rousse 03:50:00
3 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 03:40:00
4 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 03:40:00
5 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 03:40:00
6 Stoica Sebastian 4936 2007 Total Sport Art 03:40:66
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 03:51:00
8 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 04:00:00

Seria: 7
1 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 03:40:00
2 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 03:33:00
3 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 03:30:00
4 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 03:30:00
5 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 03:30:00
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 03:31:42
7 Oprian Alberto 4931 2009 Total Sport Art 03:35:66
8 Pvreslav Kushev 4928 2007 Triathlon Dalyan Rousse 03:40:00

Seria: 8
1 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 03:30:00
2 Dragan Cristian 4944 2007 Contratimp Campina 03:25:00
3 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 03:23:11
4 Moldovan Eduard 4911 2008 Swimming Team 03:20:09
5 Gheorghe Robert 4881 2007 Winner Pitesti 03:22:00
6 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 03:25:00
7 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 03:30:00
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 03:30:00

Seria: 9
1 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 03:20:00
2 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 03:20:00
3 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 03:20:00
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 03:15:00
5 Nica Vlad 4907 2007 Swimming Team 03:18:16
6 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 03:20:00
7 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 03:20:00
8 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 03:20:00

Seria: 10
1 Danail Nedyalkov 4929 2006 Triathlon Dalyan Rousse 03:15:00
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 03:12:97
3 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 03:12:00
4 Munteanu David 4920 2009 Swimming Team 03:10:71
5 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 03:11:00
6 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 03:12:00
7 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 03:14:00
8 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 03:15:00

Seria: 11
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 03:10:00
2 Nae Bogdan 4629 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 03:10:00
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 03:09:00
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:07:37
5 Rusu George Mihai 4900 2006 Swimming Team 03:08:04
6 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 03:09:85
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 03:10:00
8 Neacsu Darius 4014 2008 Contratimp Campina 03:10:00

Seria: 12
1 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 03:05:00
2 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 03:04:55
3 Barza Sebastian 4912 2008 Swimming Team 03:01:37
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 03:01:19
6 Smadu David 4932 2008 Total Sport Art 03:03:23
7 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 03:05:00
8 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 03:06:00

Seria: 13
1 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
2 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 03:00:00
3 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 03:00:00
4 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 03:00:00
5 Spiridon Stefan 4894 2007 Nautica Bacau 03:00:00
6 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 03:00:00
7 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
8 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 14
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 02:59:00
2 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 02:59:00
3 Mohamad Amir 4898 2005 Swimming Team 02:58:10
4 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 02:58:00
5 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 02:58:00
6 Costescu Stefan 2554 2006 Atack Team 02:58:60
7 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 02:59:00
8 Olteanu Matei 4921 2009 Swimming Team 02:59:44

Seria: 15
1 Preda Alexandru 4906 2007 Swimming Team 02:57:01
2 Mitrofan Felix 4908 2007 Swimming Team 02:56:77
3 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 02:56:11
4 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 02:55:55
5 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 02:56:00
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 02:56:60
7 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 02:57:00
8 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 02:57:81

Seria: 16
1 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 02:55:00
2 Ivaylo Strupchanski 4930 2005 Triathlon Dalyan Rousse 02:55:00
3 Bogdan David 1492 2006 Atack Team 02:53:52
4 Bucur Luca 4604 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 02:53:00
5 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 02:53:00
6 Stanciu Sabin 4628 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 02:55:00
7 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 02:55:00
8 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 02:55:00

Seria: 17
1 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 02:50:44
2 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 02:50:00
3 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 02:50:00
4 Slavic Alexandru 4889 2007 C.S. Petrolul Ploiesti 02:50:00
5 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 02:50:00
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 02:50:00
7 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 02:50:00
8 Fleschiu David 3218 2006 Atack Team 02:51:08

Seria: 18
1 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 02:49:38
2 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 02:49:00
3 Vlasceanu Antonio 1491 2005 Atack Team 02:46:70
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:45:87
5 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 02:46:00
6 Stan Matei 3439 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 02:47:00
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 02:49:00
8 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 02:49:43

Seria: 19
1 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 02:45:00
2 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 02:45:00
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 02:44:80
4 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 02:44:00
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 02:44:11
6 Dumitrescu Vladimir 4605 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 02:45:00
7 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 02:45:00
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 02:45:00

Seria: 20
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 02:43:02
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 02:43:00
3 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 02:42:00
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:41:56
5 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 02:41:90
6 Firu Lucian 4940 2006 Total Sport Art 02:42:73
7 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 02:43:00
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 02:44:00

Seria: 21
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 02:40:00
2 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 02:40:00
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 02:39:00
4 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 02:38:04
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 02:39:00
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 02:39:90
7 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:40:00
8 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 02:40:00

Seria: 22
1 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 02:36:76
2 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 02:35:00
3 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 02:35:00
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 02:30:00
5 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 02:30:30
6 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 02:35:00
7 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:36:22
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 02:38:02

Seria: 23
1 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 02:30:00
2 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 Steaua CSA 02:29:03
3 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 Performer 02:27:28
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 02:24:00
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 02:24:00
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:27:79
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 02:30:00
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:30:00

Seria: 24
1 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:22:00
2 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:20:00
3 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:18:00
4 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 01:40:00
5 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 02:12:00
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:19:00
7 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:20:20
8 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 02:24:00

Proba 2 200 metri liber Fete (122 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Dima Maria 4923 2008 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 04:55:00
2 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 04:15:00
3 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 04:00:00
4 Raceanu Simina 4941 2008 Total Sport Art 04:00:00
5 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 04:00:00
6 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 04:06:99
7 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 04:28:11
8 Voicila Maria 4888 2008 Energic L L Pitesti 04:55:00

Seria: 4
1 Nica Delia 4917 2009 Swimming Team 03:50:21
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 03:50:00
3 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 03:48:50
4 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 03:46:23
5 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 03:48:22
6 Elisa Efraimova 4924 2007 Triathlon Dalyan Rousse 03:50:00
7 Anghel Laura 4902 2007 Swimming Team 03:50:20
8 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 03:57:30

Seria: 5
1 Albu Ana 4938 2008 Total Sport Art 03:40:32
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 03:40:00
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 03:35:66
4 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 03:35:00
5 Croitoru Karina 4913 2009 Swimming Team 03:35:40
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 03:40:00
7 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 03:40:00
8 Sarbu Bianca 4905 2007 Swimming Team 03:40:80

Seria: 6
1 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 03:33:57
2 Niculescu Maya 3811 2008 Swimming Team 03:30:20
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 03:30:00
4 Neculae Marina 4880 2008 Winner Pitesti 03:28:00
5 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 03:30:00
6 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 03:30:00
7 Nicolae Melania Ana Maria 4228 2007 Energic L L Pitesti 03:33:00
8 Bucataru Maya 4896 2007 Nautica Bacau 03:35:00

Seria: 7
1 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 03:27:00
2 Ciobanu Ioana Miruna 4909 2008 Swimming Team 03:25:41
3 Paduraru Alexia 2757 2008 Swimming Team 03:22:15
4 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 03:20:00
5 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 03:20:00
6 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 03:23:98
7 Mija Mara 4904 2007 Swimming Team 03:26:18
8 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 03:27:50

Seria: 8
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 03:20:00
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 03:18:17
3 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 03:15:87
4 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 03:15:00
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 03:15:00
6 Zeldea Natalia 4918 2009 Swimming Team 03:18:02
7 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 03:19:00
8 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 03:20:00

Seria: 9
1 Predesel Maria 4915 2009 Swimming Team 03:10:42
2 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 03:10:00
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 03:10:00
4 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 03:10:00
5 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 03:10:00
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 03:10:00
7 Serbanescu Alessandra 4942 2007 Total Sport Art 03:10:21
8 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 03:15:00

Seria: 10
1 Leontescu Maia 4916 2009 Swimming Team 03:02:17
2 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 03:02:00
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
4 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 03:00:00
6 Bolocan Alexandra 4903 2007 Swimming Team 03:00:99
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 03:02:00
8 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 03:10:00

Seria: 11
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 03:00:00
2 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 03:00:00
3 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 02:59:00
4 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 02:58:30
5 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 02:58:97
6 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 02:59:00
7 Valeanu Alessia 4897 2006 Nautica Bacau 03:00:00
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 12
1 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 02:55:00
2 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 02:55:00
3 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 02:53:40
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 02:52:00
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 02:52:45
6 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 02:55:00
7 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 02:55:00
8 Iordache Alexia 4883 2007 Winner Pitesti 02:58:00

Seria: 13
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 02:50:89
2 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 02:50:17
3 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 02:48:97
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 02:46:00
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 02:48:11
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 02:50:00
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 02:50:20
8 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 02:52:00

Seria: 14
1 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 02:45:00
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 02:40:00
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 02:38:81
4 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 02:38:00
5 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 02:38:12
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 02:39:52
7 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:43:99
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 02:45:00

Seria: 15
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:37:50
2 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:37:00
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 02:35:75
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:34:16
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:35:00
6 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 02:37:00
7 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 02:37:00
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 02:38:00

Seria: 16
1 Butnaru Alexandra 3090 2007 Winner Pitesti 02:33:00
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 02:32:00
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:30:20
4 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 02:28:00
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 02:28:00
6 Stirbu Ioana Maria 1833 2006 Performer 02:32:00
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:32:00
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:33:00

Proba 3 100 metri bras Baieti (119 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Bratu Mario 4922 2009 Swimming Team 02:45:45
2 Nica Vlad 4907 2007 Swimming Team 02:17:62
3 Barza Sebastian 4912 2008 Swimming Team 02:11:02
4 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 02:08:00
5 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 02:10:00
6 Mitrofan Felix 4908 2007 Swimming Team 02:12:30
7 Lenart David 4910 2008 Swimming Team 02:40:55
8 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 02:05:00
2 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 02:04:00
3 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 02:00:00
4 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 02:00:00
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 02:00:00
6 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 02:00:00
7 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 02:05:00
8 Moldovan Eduard 4911 2008 Swimming Team 02:06:16

Seria: 5
1 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 02:00:00
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:59:00
3 Dragan Cristian 4944 2007 Contratimp Campina 01:59:00
4 Rusu George Mihai 4900 2006 Swimming Team 01:57:16
5 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 01:58:00
6 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 01:59:00
7 Preda Alexandru 4906 2007 Swimming Team 01:59:99
8 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 02:00:00

Seria: 6
1 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:55:00
2 Sendroiu David Matei 4471 2007 Performer 01:55:00
3 Ciocirlan Sebastian 4937 2007 Total Sport Art 01:53:23
4 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:52:00
5 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:52:08
6 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:55:00
7 Nae Bogdan 4629 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 01:55:00
8 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 01:55:00

Seria: 7
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:50:00
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:50:00
3 Ciurea Stefan 2330 2005 Performer 01:49:52
4 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:48:00
5 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 01:49:00
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:50:00
7 Stanciu Sabin 4628 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 01:50:00
8 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:50:00

Seria: 8
1 Gheorghe Robert 4881 2007 Winner Pitesti 01:48:00
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:46:77
3 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00
4 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 01:45:00
5 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 01:45:00
6 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 01:46:10
7 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:47:32
8 Filip Nazarov 4431 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:48:00

Seria: 9
1 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:45:00
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:45:00
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:45:00
4 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 01:45:00
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:45:00
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:45:00
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:45:00
8 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:45:00

Seria: 10
1 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 01:45:00
2 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:44:00
3 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 01:44:00
4 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 01:43:00
5 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:43:11
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:44:00
7 Bucur Luca 4604 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:45:00
8 Bogaciu Miron 4236 2007 Swimming Team 01:45:00

Seria: 11
1 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 01:42:50
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 01:42:00
3 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
4 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:40:00
5 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:40:00
6 Costescu Stefan 2554 2006 Atack Team 01:40:14
7 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:42:00
8 Slavic Alexandru 4889 2007 C.S. Petrolul Ploiesti 01:43:00

Seria: 12
1 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 01:38:96
2 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 01:38:00
3 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:36:60
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:35:55
5 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:36:00
6 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 01:37:00
7 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:38:00
8 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:39:00

Seria: 13
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:35:00
2 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:35:00
3 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:35:00
4 Fleschiu David 3218 2006 Atack Team 01:34:10
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:34:44
6 Dumitrescu Vladimir 4605 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:35:00
7 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 01:35:00
8 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00

Seria: 14
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:34:00
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:33:00
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:30:27
4 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 01:30:00
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:30:30
7 Mistireanu Iustin 3334 2005 Stiinta Bacau 01:34:00
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:34:00

Seria: 15
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:28:73
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:27:37
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:25:99
4 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 01:18:00
5 Vlasceanu Antonio 1491 2005 Atack Team 01:20:19
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:27:31
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:28:17
8 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:29:80

Proba 4 100 metri bras Fete (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Sarbu Bianca 4905 2007 Swimming Team 02:32:18
4 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 02:32:00
5 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 02:32:00
6 Anghel Laura 4902 2007 Swimming Team 02:40:60
7 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Niculescu Maya 3811 2008 Swimming Team 02:25:01
2 Mija Mara 4904 2007 Swimming Team 02:20:89
3 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 02:10:14
4 Dobrin Teodora 4914 2009 Swimming Team 02:08:06
5 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 02:10:00
6 Bolocan Alexandra 4903 2007 Swimming Team 02:17:14
7 Paduraru Alexia 2757 2008 Swimming Team 02:23:42
8 Ciobanu Ioana Miruna 4909 2008 Swimming Team 02:25:20

Seria: 4
1 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 02:03:00
2 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 02:00:00
3 Mariut Serena 4949 2009 Nautica Bacau 02:00:00
4 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 01:58:00
5 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:59:00
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 02:00:00
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 02:00:45
8 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 02:05:00

Seria: 5
1 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:58:00
2 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 01:57:60
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:55:00
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:55:00
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:55:00
6 Bucataru Maya 4896 2007 Nautica Bacau 01:55:00
7 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:57:88
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:58:00

Seria: 6
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:53:00
2 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 01:52:00
3 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:51:16
4 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:50:00
5 Nicolae Melania Ana Maria 4228 2007 Energic L L Pitesti 01:51:00
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:52:00
7 Neculae Marina 4880 2008 Winner Pitesti 01:53:00
8 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:54:53

Seria: 7
1 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 01:50:00
2 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:48:00
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:47:00
4 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:45:00
5 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 01:45:00
6 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 01:47:03
7 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:50:00
8 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:50:00

Seria: 8
1 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:45:00
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:45:00
3 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 01:45:00
4 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:44:00
5 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:44:00
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:45:00
7 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:45:00
8 Valeanu Alessia 4897 2006 Nautica Bacau 01:45:00

Seria: 9
1 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:40:00
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:40:00
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:39:00
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 01:37:78
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:39:00
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:39:30
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 01:40:00
8 Iordache Alexia 4883 2007 Winner Pitesti 01:42:00

Seria: 10
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:35:38
2 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 01:35:00
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:35:00
4 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 01:34:00
5 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00
6 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:35:00
7 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:35:00
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 01:35:91

Seria: 11
1 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:00
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:31:03
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:30:66
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:29:00
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 01:30:00
6 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:30:80
7 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:32:01
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 01:34:00

Seria: 12
1 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:29:00
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:28:00
3 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:25:00
4 Fabian Sara Julia 2522 2006 Performer 01:23:59
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:24:00
6 Butnaru Alexandra 3090 2007 Winner Pitesti 01:26:00
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:29:00
8 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:29:00

Proba 5 200 metri spate Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 03:17:00
4 Mohamad Amir 4898 2005 Swimming Team 03:08:35
5 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 03:09:00
6 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 03:40:00

Seria: 2
1 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 02:57:00
2 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 02:45:00
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:43:78
4 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 02:34:00
5 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 Performer 02:38:00
6 Tica Stefan 2338 2005 Stiinta Bacau 02:45:00
7 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 Steaua CSA 02:45:35
8 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 02:58:00

Proba 6 200 metri spate Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 03:20:00
2 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 02:56:00
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 02:53:36
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:35:00
5 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:50:00
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:53:90
7 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 02:58:19

Proba 7 100 metri fluture Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:50:00
5 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:50:00
6 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Smadu David 4932 2008 Total Sport Art 01:46:09
2 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:40:00
3 Stan Matei 3439 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:40:00
4 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
5 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
6 Spiridon Stefan 4894 2007 Nautica Bacau 01:40:00
7 Danail Nedyalkov 4929 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:44:00
8 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:47:00

Seria: 4
1 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:40:00
2 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 01:39:00
3 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:35:00
4 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:31:00
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
6 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:37:00
7 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:39:00
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00

Seria: 5
1 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:30:00
2 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:30:00
3 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 01:30:00
4 Firu Lucian 4940 2006 Total Sport Art 01:28:47
5 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:30:00
7 Bogaciu Miron 4236 2007 Swimming Team 01:30:00
8 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 01:30:30

Seria: 6
1 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:28:00
2 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 01:28:00
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:26:00
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:25:00
5 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:25:30
6 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 01:26:41
7 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:28:00
8 Iosip Matei Andrei 1834 2005 Performer 01:28:00

Seria: 7
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:25:00
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 01:25:00
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:22:00
4 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 01:21:00
5 Ciurea Stefan 2330 2005 Performer 01:22:00
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:23:30
7 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:25:00

Seria: 8
1 Tica Stefan 2338 2005 Stiinta Bacau 01:20:00
2 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:20:00
3 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:20:00
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:20:00
6 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:20:00
7 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:20:00
8 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:20:60

Seria: 9
1 Mistireanu Iustin 3334 2005 Stiinta Bacau 01:19:00
2 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:18:00
3 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:16:00
4 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 Performer 01:14:00
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:15:00
6 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:17:00
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:18:00
8 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 01:20:00

Seria: 10
1 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 Performer 01:12:47
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:12:00
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:11:27
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 01:04:00
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:11:00
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:12:00
7 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 01:12:00
8 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:14:00

Proba 8 100 metri fluture Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Dima Maria 4923 2008 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
1 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 01:50:00
2 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 01:45:00
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:40:20
4 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:40:00
5 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:40:00
6 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:45:00
7 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:45:00
8 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:39:00
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:33:00
4 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 01:30:00
5 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:31:00
6 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 01:35:00
7 Serbanescu Alessandra 4942 2007 Total Sport Art 01:38:00
8 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:39:00

Seria: 4
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
2 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:26:00
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:25:00
4 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 01:24:00
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:25:00
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:25:39
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:27:00
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 01:30:00

Seria: 5
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:23:82
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:22:00
3 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:22:00
4 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:21:00
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:21:77
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:22:00
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:22:00
8 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:24:00

Seria: 6
1 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:20:00
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:18:00
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:17:00
4 Fabian Sara Julia 2522 2006 Performer 01:15:00
5 Stirbu Ioana Maria 1833 2006 Performer 01:16:00
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:18:00
7 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:19:00
8 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:21:00

Proba 9 50 metri fluture Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 01:22:85
2 Munteanu David 4920 2009 Swimming Team 01:09:79
3 Olteanu Matei 4921 2009 Swimming Team 01:08:18
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:05:06
5 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 01:08:00
6 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:09:00
7 Bratu Mario 4922 2009 Swimming Team 01:10:12
8 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:25:82

Seria: 2
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:55:00
2 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:52:00
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:50:00
4 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 00:48:00
5 Oprian Alberto 4931 2009 Total Sport Art 00:48:45
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:51:83
7 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:52:00
8 Radulescu David 4882 2009 Winner Pitesti 00:55:00

Seria: 3
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:45:00
2 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:44:00
3 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:43:34
4 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:42:00
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:43:20
6 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:00
7 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:44:30
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:45:34

Proba 10 50 metri fluture Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Predesel Maria 4915 2009 Swimming Team 01:10:04
4 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:10:00
5 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:10:00
6 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:10:35

Seria: 2
1 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 Steaua CSA 01:05:48
2 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:04:00
3 Nica Delia 4917 2009 Swimming Team 01:02:93
4 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:55:43
5 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 01:02:04
6 Dobrin Teodora 4914 2009 Swimming Team 01:03:19
7 Leontescu Maia 4916 2009 Swimming Team 01:04:55
8 Croitoru Karina 4913 2009 Swimming Team 01:06:12

Seria: 3
1 Iveta Kaneva 4895 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:55:00
2 Mariut Serena 4949 2009 Nautica Bacau 00:54:00
3 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:50:38
4 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:50:00
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:50:00
6 Zeldea Natalia 4918 2009 Swimming Team 00:52:18
7 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:55:00
8 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:55:11

Seria: 4
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:48:20
2 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:47:61
3 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:42:00
4 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00
5 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:41:73
6 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:44:30
7 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:48:08
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:48:91

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber Baieti

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber Fete

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri liber Fete (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Croitoru Karina 4913 2009 Swimming Team 01:08:23
4 Nica Delia 4917 2009 Swimming Team 01:00:20
5 Stancescu Ioana 4919 2009 Swimming Team 01:00:21

Seria: 2
2 Dobrin Teodora 4914 2009 Swimming Team 00:58:71
3 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 00:58:00
4 Leontescu Maia 4916 2009 Swimming Team 00:56:79
5 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 00:57:30
6 Predesel Maria 4915 2009 Swimming Team 00:58:18
7 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 00:59:00

Seria: 3
1 Dolocan Alessia 3816 2009 Atack Team 00:51:71
2 Mariut Serena 4949 2009 Nautica Bacau 00:47:00
3 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 Steaua CSA 00:46:49
4 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:43:15
5 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 00:46:00
6 Zeldea Natalia 4918 2009 Swimming Team 00:46:88
7 Stoenescu Andreea 4164 2009 Atack Team 00:50:15
8 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 00:53:76

Seria: 4
1 Iveta Kaneva 4895 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:43:00
2 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:42:44
3 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:42:28
4 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:41:00
5 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 00:41:00
6 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:42:30
7 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:42:47
8 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:43:00

Seria: 5
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:40:00
2 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:40:00
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:39:90
4 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:37:23
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:37:87
6 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 00:40:00
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:40:00
8 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:40:46

Proba 14 50 metri liber Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Bratu Mario 4922 2009 Swimming Team 01:02:30
4 Munteanu David 4920 2009 Swimming Team 00:53:46
5 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 00:57:81
6 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:08:59

Seria: 2
1 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:51:68
2 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 00:51:15
3 Radulescu David 4882 2009 Winner Pitesti 00:47:00
4 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:43:85
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 00:44:00
6 Olteanu Matei 4921 2009 Swimming Team 00:50:50
7 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:51:30
8 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:52:50

Seria: 3
1 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:43:20
2 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:41:89
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:40:00
4 Oprian Alberto 4931 2009 Total Sport Art 00:39:87
5 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:39:90
6 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:40:00
7 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 00:42:00
8 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:43:70

Seria: 4
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:38:00
2 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
3 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 00:36:00
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:35:00
5 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:36:00
6 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 00:36:00
7 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:38:60

Proba 15 100 metri liber Fete (113 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Cristiana Bianca 3285 2007 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
4 Ciobanu Alexandra Teodora 3284 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
5 Ivanus Karina Nicoleta 3283 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
2 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
3 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Voicila Maria 4888 2008 Energic L L Pitesti 99:99:99
7 Bulumac Alexandra Denisa 3954 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Raceanu Simina 4941 2008 Total Sport Art 01:50:22
3 Elisa Efraimova 4924 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:50:00
4 Paduraru Alexia 2757 2008 Swimming Team 01:47:17
5 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 01:47:30
6 Niculescu Maya 3811 2008 Swimming Team 01:50:10
7 Mihaela Koleva 4925 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:05:00
8 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Bucataru Maya 4896 2007 Nautica Bacau 01:45:00
2 Neculae Marina 4880 2008 Winner Pitesti 01:44:00
3 Anghel Laura 4902 2007 Swimming Team 01:42:32
4 Sarbu Bianca 4905 2007 Swimming Team 01:40:08
5 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:40:35
6 Mija Mara 4904 2007 Swimming Team 01:42:71
7 Ciobanu Ioana Miruna 4909 2008 Swimming Team 01:44:20
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:45:20

Seria: 5
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 01:39:70
2 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:38:00
3 Albu Ana 4938 2008 Total Sport Art 01:35:66
4 Bolocan Alexandra 4903 2007 Swimming Team 01:35:12
5 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:35:37
6 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 01:36:56
7 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 01:39:69
8 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 01:39:99

Seria: 6
1 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:34:00
3 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:33:85
4 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 01:33:49
5 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 01:33:58
6 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:34:00
7 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 01:35:00
8 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:35:00

Seria: 7
1 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:30:83
2 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 01:28:67
3 Nicolae Melania Ana Maria 4228 2007 Energic L L Pitesti 01:28:00
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:27:00
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:27:00
6 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 01:28:00
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:30:00
8 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:32:00

Seria: 8
1 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 01:26:00
2 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:26:00
3 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:25:00
4 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:25:22
7 Serbanescu Alessandra 4942 2007 Total Sport Art 01:26:00
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:26:06

Seria: 9
1 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:25:00
2 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 01:24:00
3 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 01:23:00
4 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:22:00
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:22:16
6 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 01:23:03
7 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 01:24:00
8 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 01:25:00

Seria: 10
1 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:21:10
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
4 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 01:20:00
5 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:20:00
6 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:20:72
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:21:21

Seria: 11
1 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:19:78
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:19:00
3 Iordache Alexia 4883 2007 Winner Pitesti 01:19:00
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:18:00
5 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 01:18:68
6 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 01:19:00
7 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:19:30
8 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:19:99

Seria: 12
1 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:18:00
2 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:17:00
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 01:16:00
4 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:15:25
5 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 01:16:00
6 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:16:00
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:17:00
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 01:18:00

Seria: 13
1 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 01:15:00
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:14:68
3 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:14:17
4 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:13:65
5 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 01:14:16
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:14:48
7 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:14:82
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:15:17

Seria: 14
1 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 01:13:00
2 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:12:20
3 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:12:00
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:11:00
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:11:24
6 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:12:00
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:12:97
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 01:13:59

Seria: 15
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:10:00
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 01:10:00
3 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 01:09:00
4 Stirbu Ioana Maria 1833 2006 Performer 01:06:71
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:08:99
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:09:85
7 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:10:00
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:10:00

Proba 16 100 metri liber Baieti (173 sportivi inscrisi in 22 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pascu Denis Andrei 3289 2007 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
5 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
2 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Calinescu Cristian Iustin Gabriel 3955 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
8 Peiu Mihai Catalin 3956 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Lenart David 4910 2008 Swimming Team 01:56:24
2 Stoica Sebastian 4936 2007 Total Sport Art 01:50:22
3 Ciocirlan Sebastian 4937 2007 Total Sport Art 01:49:55
4 Sasho Veselinov 4926 2008 Triathlon Dalyan Rousse 01:46:00
5 Martinescu Denis 4934 2008 Total Sport Art 01:48:99
6 Papa Bogdan 4884 2008 Energic L L Pitesti 01:50:00
7 Gabriel Dryankov 4927 2008 Triathlon Dalyan Rousse 01:54:00
8 Dinu Yan 4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 01:44:85
2 Vilcu Sebastian 4885 2007 Energic L L Pitesti 01:40:00
3 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 01:36:57
4 Rusu George Mihai 4900 2006 Swimming Team 01:36:12
5 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 01:36:32
6 Nica Vlad 4907 2007 Swimming Team 01:38:77
7 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 01:40:00
8 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:45:46

Seria: 6
1 Pvreslav Kushev 4928 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:36:00
2 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:35:00
3 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 01:35:00
4 Smadu David 4932 2008 Total Sport Art 01:34:00
5 Sendroiu David Matei 4471 2007 Performer 01:35:00
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:35:00
7 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 01:35:30
8 Moldovan Eduard 4911 2008 Swimming Team 01:36:11

Seria: 7
1 Mohamad Amir 4898 2005 Swimming Team 01:32:17
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 01:30:00
3 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Danail Nedyalkov 4929 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:30:00
5 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:30:00
6 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
7 Dragan Cristian 4944 2007 Contratimp Campina 01:32:00
8 Preda Alexandru 4906 2007 Swimming Team 01:32:79

Seria: 8
1 Barza Sebastian 4912 2008 Swimming Team 01:29:13
2 Mitrofan Felix 4908 2007 Swimming Team 01:28:09
3 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:28:00
4 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 01:27:00
5 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 01:27:00
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 01:28:00
7 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 01:29:00
8 Gheorghe Robert 4881 2007 Winner Pitesti 01:30:00

Seria: 9
1 Iosip Matei Andrei 1834 2005 Performer 01:25:96
2 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:25:75
3 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:25:00
4 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:25:00
6 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:25:10
7 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 01:25:77
8 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:26:00

Seria: 10
1 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 01:25:00
3 Neacsu Darius 4014 2008 Contratimp Campina 01:24:00
4 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 01:24:00
5 Spiridon Stefan 4894 2007 Nautica Bacau 01:24:00
6 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 01:25:00
7 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00

Seria: 11
1 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:23:28
2 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 01:23:06
3 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:22:78
4 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 01:22:50
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:22:77
6 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:23:04
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:23:10
8 Nae Bogdan 4629 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 01:24:00

Seria: 12
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 01:22:00
2 Stanciu Sabin 4628 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 01:22:00
3 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:20:41
4 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:20:00
5 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:20:38
6 Costescu Stefan 2554 2006 Atack Team 01:21:50
7 Bogaciu Miron 4236 2007 Swimming Team 01:22:00
8 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:22:35

Seria: 13
1 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:20:00
3 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 01:19:99
4 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 01:19:30
5 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 01:19:80
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 01:20:00
7 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 01:20:00
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00

Seria: 14
1 Slavic Alexandru 4889 2007 C.S. Petrolul Ploiesti 01:19:00
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:18:29
3 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:18:00
4 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:18:00
5 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:18:00
6 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:18:25
7 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 01:19:00
8 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:19:00

Seria: 15
1 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 01:18:00
2 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 01:18:00
3 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 01:18:00
4 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:17:99
5 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 01:18:00
6 Bucur Luca 4604 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:18:00
7 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:18:00
8 Ivaylo Strupchanski 4930 2005 Triathlon Dalyan Rousse 01:18:00

Seria: 16
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:17:58
2 Bogdan David 1492 2006 Atack Team 01:17:20
3 Stan Matei 3439 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:17:00
4 Ciurea Stefan 2330 2005 Performer 01:17:00
5 Dumitrescu Vladimir 4605 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:17:00
6 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:17:00
7 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 01:17:51
8 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:17:70

Seria: 17
1 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 01:16:00
2 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:15:60
3 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 01:15:00
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:15:00
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:15:00
6 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 01:15:44
7 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 01:16:00
8 Fleschiu David 3218 2006 Atack Team 01:16:00

Seria: 18
1 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:14:71
2 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 01:14:00
3 Vlasceanu Antonio 1491 2005 Atack Team 01:13:60
4 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:13:21
5 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:13:35
6 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 01:14:00
7 Firu Lucian 4940 2006 Total Sport Art 01:14:32
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:15:00

Seria: 19
1 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:13:00
2 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:12:48
3 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 01:12:20
4 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:12:00
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 01:12:00
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:12:21
7 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:12:84
8 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:13:00

Seria: 20
1 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:12:00
2 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:11:41
3 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 01:10:00
4 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:09:92
5 Mistireanu Iustin 3334 2005 Stiinta Bacau 01:10:00
6 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:11:00
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:11:45
8 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:12:00

Seria: 21
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:09:26
2 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 01:08:00
3 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 Steaua CSA 01:06:48
4 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 01:06:00
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:06:00
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:07:00
7 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 01:09:00
8 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:09:90

Seria: 22
1 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 Performer 01:06:00
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:04:09
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:03:00
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 00:58:00
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:02:99
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:04:00
7 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:04:60
8 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 Performer 01:06:00

Proba 17 200 metri bras Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pelcaru Ariana 4899 2005 Swimming Team 03:42:81
2 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 03:25:00
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 03:18:91
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 03:00:99
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 03:01:00
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 03:20:85
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 03:28:00

Proba 18 200 metri bras Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mohamad Amir 4898 2005 Swimming Team 03:50:17
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 03:20:52
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 03:05:00
4 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 02:48:00
5 Vlasceanu Antonio 1491 2005 Atack Team 03:00:71
6 Tica Stefan 2338 2005 Stiinta Bacau 03:15:00
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 03:35:00
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 19 100 metri spate Fete (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Frunza Ingrid 3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Sarbu Bianca 4905 2007 Swimming Team 03:10:12
4 Niculescu Maya 3811 2008 Swimming Team 02:46:11
5 Anghel Laura 4902 2007 Swimming Team 02:51:13
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Mustata Ana 4879 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 02:25:00
2 Predesel Maria 4915 2009 Swimming Team 02:20:33
3 Stoenescu Andreea 4164 2009 Atack Team 02:10:00
4 Voicila Maria 4888 2008 Energic L L Pitesti 02:10:00
5 Mihaela Koleva 4925 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:10:00
6 Leontescu Maia 4916 2009 Swimming Team 02:10:27
7 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 02:25:00
8 Zeldea Natalia 4918 2009 Swimming Team 02:40:01

Seria: 4
1 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 02:00:00
2 Iveta Kaneva 4895 2009 Triathlon Dalyan Rousse 01:59:00
3 Nicolae Melania Ana Maria 4228 2007 Energic L L Pitesti 01:57:00
4 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:55:00
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:56:00
6 Elisa Efraimova 4924 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:58:00
7 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 02:00:00
8 Darie Paula Maria 4225 2008 Energic L L Pitesti 02:10:00

Seria: 5
1 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:55:00
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:53:00
3 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:52:00
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 01:50:00
5 Blesneac Mara 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:50:00
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:52:00
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 01:53:00
8 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:55:00

Seria: 6
1 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 01:50:00
2 Mariut Serena 4949 2009 Nautica Bacau 01:50:00
3 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:46:01
4 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:45:00
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 01:45:30
6 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 01:49:00
7 Bucataru Maya 4896 2007 Nautica Bacau 01:50:00
8 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:50:00

Seria: 7
1 Branisteanu Melisa 3852 2009 Nautica Bacau 01:45:00
2 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:45:00
3 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:42:50
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:40:90
5 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:42:00
6 Neculae Marina 4880 2008 Winner Pitesti 01:45:00
7 Luta Sara Maria 4227 2007 Energic L L Pitesti 01:45:00
8 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 01:45:00

Seria: 8
1 Avram Delia 2950 2006 Aqua Sport Citius 01:40:00
2 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
3 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00
4 Crucianu Alexandra 3853 2007 Nautica Bacau 01:40:00
5 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 01:40:00
6 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00
7 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:40:00
8 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 01:40:87

Seria: 9
1 Turcu Delia 4013 2008 Contratimp Campina 01:37:50
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:36:00
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
4 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 01:33:30
5 Brezan Sara 3985 2007 Nautica Bacau 01:35:00
6 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
7 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:37:00
8 Calapod Christine 3425 2009 Nautica Bacau 01:40:00

Seria: 10
1 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:33:00
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:31:78
3 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
4 Stefura Ingrid 3248 2008 Nautica Bacau 01:30:00
5 Valeanu Alessia 4897 2006 Nautica Bacau 01:30:00
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:30:02
7 Cozma Ioana 3986 2007 Nautica Bacau 01:32:00
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 01:33:15

Seria: 11
1 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 01:30:00
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 01:28:50
3 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:27:99
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:26:96
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 01:27:00
6 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 01:28:00
7 Trusca Melissa 3175 2007 Aqua Sport Citius 01:29:99
8 Mariut Elisa 2538 2005 Nautica Bacau 01:30:00

Seria: 12
1 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:24:58
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:24:46
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 01:24:00
4 Piper Andreea 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:23:00
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 01:23:95
6 Ellersdorfer Mihaela Georgiana 2154 2005 Contratimp Campina 01:24:00
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:24:56
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:25:50

Seria: 13
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:20:18
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:20:00
3 Butnaru Alexandra 3090 2007 Winner Pitesti 01:18:00
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:13:00
5 Fabian Sara Julia 2522 2006 Performer 01:14:00
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:18:99
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:20:00
8 Bojidara Nedelcheva 2597 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:21:00

Proba 20 100 metri spate Baieti (133 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Constantinescu Andrei 3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Lenart David 4910 2008 Swimming Team 02:50:21
3 Nica Vlad 4907 2007 Swimming Team 02:42:06
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 02:21:00
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 02:32:00
6 Barza Sebastian 4912 2008 Swimming Team 02:49:19
7 Dinu Yan 4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 5
1 Gabriel Dryankov 4927 2008 Triathlon Dalyan Rousse 02:02:00
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 02:00:00
3 Papa Bogdan 4884 2008 Energic L L Pitesti 02:00:00
4 Serban Robert Gabriel 4886 2006 Energic L L Pitesti 01:57:00
5 Radulescu David 4882 2009 Winner Pitesti 01:58:00
6 Vilcu Sebastian 4885 2007 Energic L L Pitesti 02:00:00
7 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Bucharest Sport Club 02:00:00
8 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 02:15:00

Seria: 6
1 Mihailov Luca Alexandru 4223 2007 Energic L L Pitesti 01:55:00
2 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 01:51:04
3 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:50:35
4 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:50:00
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00
6 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 01:50:79
7 Cazacu Andrei Liviu 4219 2007 Energic L L Pitesti 01:55:00
8 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:55:00

Seria: 7
1 Sasho Veselinov 4926 2008 Triathlon Dalyan Rousse 01:50:00
2 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 01:45:00
3 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 01:45:00
4 Pvreslav Kushev 4928 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:44:00
5 Marinescu Stefan Calin 4224 2007 Energic L L Pitesti 01:45:00
6 Moise Alexandru 4890 2009 Nautica Bacau 01:45:00
7 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 01:47:40
8 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:50:00

Seria: 8
1 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 01:42:00
2 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
4 Spiridon Stefan 4894 2007 Nautica Bacau 01:40:00
5 Banu Robert 4506 2009 Nautica Bacau 01:40:00
6 Tornea Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
7 Gheorghe Robert 4881 2007 Winner Pitesti 01:42:00
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 01:42:00

Seria: 9
1 Sendroiu David Matei 4471 2007 Performer 01:40:00
2 Pavel Dimitrov 4430 2007 Triathlon Dalyan Rousse 01:38:00
3 Limbasan Alexander 4887 2005 Energic L L Pitesti 01:37:00
4 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:35:54
5 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:36:00
6 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 01:37:00
7 Bitoiu Andrei 4448 2005 Atack Team 01:38:53
8 Oanta Rares Mihai 4220 2007 Energic L L Pitesti 01:40:00

Seria: 10
1 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
2 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Dragan Cristian 4944 2007 Contratimp Campina 01:35:00
4 Nae Bogdan 4629 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 01:35:00
5 Borcea Robert 4505 2009 Nautica Bacau 01:35:00
6 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
7 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
8 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:35:00

Seria: 11
1 Lazar Andrei 4031 2005 Contratimp Campina 01:34:00
2 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 01:34:00
3 Marcu Sebastian 3545 2005 Atack Team 01:33:31
4 Cojocaru Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:32:00
5 Filip Nazarov 4431 2006 Triathlon Dalyan Rousse 01:33:00
6 Moraru Vladut Mihai 4221 2007 Energic L L Pitesti 01:34:00
7 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:34:00
8 Iosip Matei Andrei 1834 2005 Performer 01:35:00

Seria: 12
1 Costescu Stefan 2554 2006 Atack Team 01:30:92
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
3 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 01:30:00
4 Bogaciu Miron 4236 2007 Swimming Team 01:30:00
5 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 01:30:00
6 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
7 Bogdan David 1492 2006 Atack Team 01:30:45
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:31:46

Seria: 13
1 Neacsu Darius 4014 2008 Contratimp Campina 01:29:50
2 Duta Valentin 4032 2005 Contratimp Campina 01:29:00
3 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:28:00
4 Fleschiu David 3218 2006 Atack Team 01:27:60
5 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:28:00
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 01:29:00
7 Radoi Rares 4033 2005 Contratimp Campina 01:29:00
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 01:29:99

Seria: 14
1 Nistorescu Alexandru 2153 2007 Contratimp Campina 01:26:00
2 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 01:26:00
3 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:25:30
4 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:25:17
5 Stoian Antonio 2624 2005 Contratimp Campina 01:25:27
6 Ghinda Cezar 4020 2006 Nautica Bacau 01:26:00
7 Maftei Leonard 3987 2007 Nautica Bacau 01:26:00
8 Bucur Luca 4604 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 01:27:00

Seria: 15
1 Stamate Gabriel 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:25:00
2 Ivaylo Strupchanski 4930 2005 Triathlon Dalyan Rousse 01:25:00
3 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:24:00
4 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:23:18
5 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:23:30
6 Dragoiu Mihai 2963 2007 Aqua Sport Citius 01:24:00
7 Serbanescu Stefan 3527 2005 Contratimp Campina 01:25:00
8 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:25:00

Seria: 16
1 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 01:22:00
2 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:19:99
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Renovatio S.C. 01:19:02
4 Tica Stefan 2338 2005 Stiinta Bacau 01:18:00
5 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 01:19:00
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:19:90
7 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:20:00
8 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 Steaua CSA 01:22:41

Seria: 17
1 Cojocaru Carol 2334 2006 Nautica Bacau 01:16:00
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:15:00
3 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:14:00
4 Balaita Dragos 3335 2005 Stiinta Bacau 01:12:00
5 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:12:00
6 Pal Eric 2339 2005 Stiinta Bacau 01:15:00
7 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 Performer 01:15:12
8 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:17:00

Proba 21 200 metri mixt Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Delia 2779 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ciomardac Miruna 4277 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stanescu Mihaela 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Visan Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Milita Iasmin Ana 2479 2006 Steaua CSA 99:99:99
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Raceanu Simina 4941 2008 Total Sport Art 04:00:00
3 Paduraru Alexia 2757 2008 Swimming Team 03:59:99
4 Mija Mara 4904 2007 Swimming Team 03:56:04
5 Albu Ana 4938 2008 Total Sport Art 03:56:22
6 Ciobanu Ioana Miruna 4909 2008 Swimming Team 04:00:00
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 04:05:87
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Gorcea Sabrina 2581 2007 Aqua Sport Citius 03:50:00
2 Diaconu Alexandra 4030 2006 Contratimp Campina 03:42:50
3 Mircea Cosmina 2411 2007 Aqua Sport Citius 03:30:00
4 Cioineag Caterina 4507 2007 Nautica Bacau 03:25:00
5 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 03:30:00
6 Serbanescu Alessandra 4942 2007 Total Sport Art 03:40:55
7 Aylett Keira 4939 2008 Total Sport Art 03:46:67
8 Bolocan Alexandra 4903 2007 Swimming Team 03:50:10

Seria: 4
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 03:20:20
2 Posa Petra 3854 2007 Nautica Bacau 03:20:00
3 Argesanu Maria 2944 2007 Aqua Sport Citius 03:15:15
4 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 03:15:00
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 03:15:00
6 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 03:20:00
7 Valeanu Alessia 4897 2006 Nautica Bacau 03:20:00
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 03:21:00

Seria: 5
1 Tila Ariana 4293 2008 Winner Pitesti 03:10:00
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 03:10:00
3 Tudor Allegra 2536 2006 Nautica Bacau 03:05:00
4 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00
5 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 03:06:00
7 Presiana Atanasova 2596 2005 Triathlon Dalyan Rousse 03:10:00
8 Iordache Alexia 4883 2007 Winner Pitesti 03:14:00

Seria: 6
1 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00
2 Pintilie Alessia 4901 2006 Swimming Team 03:05:00
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 03:00:00
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:00:00
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 03:00:00
6 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Bucharest Sport Club 03:05:00

Seria: 7
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 02:59:02
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:55:00
3 Preda Maria Amelie 4782 2006 Performer 02:55:00
4 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 Energic L L Pitesti 02:54:78
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 02:55:00
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:55:00
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:57:05
8 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:59:25

Seria: 8
1 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 02:53:00
2 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:50:00
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:45:50
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 02:38:99
5 Fabian Sara Julia 2522 2006 Performer 02:39:00
6 Butnaru Alexandra 3090 2007 Winner Pitesti 02:49:00
7 Dumitrescu Alissa Maria 4022 2006 Energic L L Pitesti 02:51:00
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:53:69

Proba 22 200 metri mixt Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Marangoci Darius 3242 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Danet Alexandru Andrei 3286 2006 CSM Dunarea Giurgiu 99:99:99
7 Matei Mihnea 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 04:00:00
2 Mitrofan Felix 4908 2007 Swimming Team 03:56:77
3 Rusu George Mihai 4900 2006 Swimming Team 03:54:61
4 Stoica Sebastian 4936 2007 Total Sport Art 03:50:11
5 Ciocirlan Sebastian 4937 2007 Total Sport Art 03:50:43
6 Preda Alexandru 4906 2007 Swimming Team 03:55:80
7 Moldovan Eduard 4911 2008 Swimming Team 03:59:88
8 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Smadu David 4932 2008 Total Sport Art 03:47:33
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 03:40:00
3 Nita Stefan 3130 2008 Contratimp Campina 03:40:00
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 03:35:00
5 Ionescu Alexandru 3372 2008 Aqua Sport Citius 03:40:00
6 Margineanu Mateo 3826 2008 Aqua Sport Citius 03:40:00
7 Agapie David 4933 2008 Total Sport Art 03:45:45
8 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 03:50:00

Seria: 5
1 Artene Luca 3234 2008 Nautica Bacau 03:30:00
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 03:30:00
3 Chiscop Vlad 2791 2007 Aqua Sport Citius 03:25:00
4 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 03:25:00
5 Stanciu Sabin 4628 2008 C.S. Petrolul Ploiesti 03:25:00
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 03:25:00
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 03:30:00
8 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 03:30:00

Seria: 6
1 Filip Nazarov 4431 2006 Triathlon Dalyan Rousse 03:22:00
2 Chelu Stefan 2788 2007 Aqua Sport Citius 03:20:00
3 Blidaru David 3165 2007 Aqua Sport Citius 03:20:00
4 Deleu Mihnea 2533 2007 Nautica Bacau 03:20:00
5 Cojocaru Flavius 2428 2007 Nautica Bacau 03:20:00
6 Slavic Alexandru 4889 2007 C.S. Petrolul Ploiesti 03:20:00
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 03:21:17
8 Coanda Eric 2961 2007 Aqua Sport Citius 03:24:00

Seria: 7
1 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 03:19:99
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 03:15:00
3 Stan Matei 3439 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 03:15:00
4 Firu Lucian 4940 2006 Total Sport Art 03:14:70
5 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 03:15:00
6 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 03:15:00
7 Tapirluie Andrei 4935 2007 Total Sport Art 03:16:77
8 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 03:20:00

Seria: 8
1 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 03:14:00
2 Dumitrescu Vladimir 4605 2006 C.S. Petrolul Ploiesti 03:10:00
3 Ruse Matei 2967 2007 Aqua Sport Citius 03:09:00
4 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 03:08:77
5 Rachieru Stefan 2083 2006 Contratimp Campina 03:09:00
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 03:09:09
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 03:12:00
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 03:14:00

Seria: 9
1 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 03:05:30
2 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 03:03:80
3 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 03:00:30
4 Petrescu Victor 3498 2007 Swimming Team 03:00:00
5 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 03:00:00
6 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 03:03:57
7 Bozonca Gabriel 2335 2006 Nautica Bacau 03:05:00
8 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 03:07:00

Seria: 10
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:59:41
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 02:59:00
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 02:56:00
4 Matei Vlad 3159 2006 Aqua Sport Citius 02:55:00
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 02:56:00
6 Mistireanu Iustin 3334 2005 Stiinta Bacau 02:56:00
7 Trasca Vlad Andrei 4291 2008 Winner Pitesti 02:59:00
8 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 03:00:00

Seria: 11
1 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 02:55:00
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:51:35
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:48:06
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:45:00
5 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Atack Team 02:47:10
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 02:50:00
7 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:52:47
8 Daren Kirilov 2592 2007 Triathlon Dalyan Rousse 02:55:00

Seria: 12
1 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 Performer 02:44:00
2 Mihalache Vlad 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:44:00
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 02:41:00
4 Cozma Stefan 2336 2005 Stiinta Bacau 02:25:00
5 Adam Robert 2337 2005 Stiinta Bacau 02:39:00
6 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:42:60
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:44:00
8 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:45:00

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt Fete

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt Baieti

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp