Lista de start pentru Cupa de Iarna copii 7-8-9 ani, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlasceanu Razvan 3869 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Ursu Pavel 5153 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Ilie David 5152 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Hogescu Andrei 5138 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
8 Petre Andrei Alexandru 5164 2010 Obswim 99:99:99

Seria: 2
4 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Dinamo Bucuresti 01:12:24
6 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 01:17:60
7 Pintiala Dragos 5162 2010 CSS Dinamo 99:99:99
8 Piciorus Alexandru 5159 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:03:53
2 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:00:27
3 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 00:59:58
5 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 00:59:56
7 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:00:47
8 Enache Matei Alexandru 5063 2010 Skills Sports 2009 01:03:59

Seria: 4
1 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 00:58:32
2 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:85
3 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:54:79
5 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 00:54:03
6 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 00:55:39
7 Sociu Darius Andrei 4761 2010 Aqua Sport Citius 00:57:69
8 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 00:58:42

Seria: 5
1 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 00:51:89
2 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:49:78
4 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:47:99
5 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:48:23
6 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 00:48:99
7 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 00:50:98
8 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 00:52:80

Seria: 6
1 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life 00:47:62
2 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 00:47:13
3 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:47:02
4 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:46:46
5 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 00:46:90
6 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 00:47:06
7 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 00:47:53
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 00:47:77

Seria: 7
1 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:45:90
2 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:44:03
3 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:43:40
4 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:42:96
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:43:27
6 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:43:71
7 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:44:99

Seria: 8
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00
2 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:39:60
3 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:37:59
4 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 00:36:84
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:37:17
6 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:39:55
7 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 00:40:50
8 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:42:38

Descalificari
1 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Tacneanu Luca
Observatii: lipsa
4210 2010 Aqua Team 01:19:13
3 Niculae Albert Cristian
Observatii: lipsa
5062 2010 Skills Sports 2009 01:15:74
4 Chihaia Tudor
Observatii: lipsa
5080 2010 Renovatio S.C. 01:13:87
5 Cristea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:58
6 Stefanut Valentin Ionut
Observatii: lipsa
4069 2010 Obswim 01:00:22
7 Paraschivescu Vlad Stefan
Observatii: lipsa
4778 2010 Obswim 00:53:17
8 Ivascu Tudor Stefan
Observatii: lipsa
4755 2010 Aqua Sport Citius 00:48:24
9 Radu Andrei
Observatii: lipsa
4209 2010 Aqua Team 00:46:16

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrache David 5161 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 Rosu Stefan 5139 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Preda Andrei Cristian 5044 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:27:15
3 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:14:12
4 Dinu Cristian 4229 2009 Timex Bucuresti 01:08:89
5 Besu Alexandru Ionut 5043 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:10:91
6 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:16:70
8 Pavel Horia Mihai 5042 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 3
1 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:02:44
2 Craciun Mircea Alexandru 5039 2009 Timex Bucuresti 01:00:01
3 Peteu Mihnea Alexandru 5061 2009 Skills Sports 2009 00:55:01
4 Dumitrica Octav 4107 2009 Timex Bucuresti 00:53:85
5 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 00:54:67
6 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:55:70
7 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 01:01:65
8 Bragadireanu Filip 5045 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:06:48

Seria: 4
1 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 00:52:62
3 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 00:51:28
4 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 00:50:86
5 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 00:51:03
6 Bratu Octavian 3423 2009 Aqua Team 00:51:75

Seria: 5
2 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 00:48:08
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:47:23
5 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 00:47:27
6 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:47:53
7 Manolache Ioan Alexandru 5040 2009 Timex Bucuresti 00:49:63
8 Prodan Nicholas 5074 2009 Performer 00:50:39

Seria: 6
1 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:46:76
3 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:45:98
4 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:45:88
5 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:45:93
6 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 Obswim 00:46:23
8 Voinea Darius Andrei 4062 2009 Obswim 00:46:88

Seria: 7
1 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:45:77
2 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:45:23
3 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:44:52
4 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:43:57
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:44:04
6 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:44:79
7 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 00:45:65
8 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 00:45:80

Seria: 8
1 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:42:24
2 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:41:92
3 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:41:45
4 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:40:76
5 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:41:41
6 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:41:54
7 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:42:14
8 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:42:81

Seria: 9
1 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:40:50
2 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:40:34
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:39:94
4 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:39:04
5 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Team 00:39:79
6 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:40:11
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:40:37
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:40:59

Seria: 10
1 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:38:80
2 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:38:12
3 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:38:03
4 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:37:76
5 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:37:97
7 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:38:80

Seria: 11
1 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:37:19
2 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:36:83
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:35:54
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:34:38
5 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:35:44
6 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:36:53
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 00:36:96
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:37:44

Descalificari
1 Stan Alexandru
Observatii: lipsa
5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Panait Andrei
Observatii: lipsa
3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Sandu Razvan
Observatii: lipsa
4874 2009 Aqua Sport Citius 00:51:78
5 Baranga Stefan
Observatii: lipsa
4665 2009 CSS Dinamo 00:52:57
6 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 00:53:81
7 Stanciu Stefan Ioan
Observatii: lipsa
4116 2009 Bucharest Sport Club 00:49:65
8 Nicolae Darius
Observatii: lipsa
4101 2009 Timex Bucuresti 00:47:43
9 Rotaru Andrei
Observatii: lipsa
4421 2009 Renovatio S.C. 00:46:42
10 Orezeanu Luca
Observatii: lipsa
4569 2009 Bucharest Sport Club 00:46:61
11 Scarlat Albert Florian
Observatii: lipsa
4182 2009 Bucharest Sport Club 00:38:11
12 Gurdis Luca Andrei
Observatii: lipsa
3349 2009 Atack Team 00:38:93

Proba 3 50 metri liber - 9 ani - Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chiriac Ianis 5150 2008 Aqua Team 99:99:99
3 Gregov Radu 4542 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tudor George Theodor 5128 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Ribigan Tiberiu Fabian 5127 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
1 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Stanciu Vlad Cristian 5140 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Olteanu Matei 5149 2008 Aqua Team 99:99:99
5 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life 99:99:99
6 Sandeanu Alexandru 5148 2008 Aqua Team 99:99:99
7 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 State Matei 5004 2008 Aqua Team 00:53:42
2 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:51:54
5 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:50:41
6 Hantulie Mihai 4238 2008 Aqua Team 00:51:23
7 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 00:51:72
8 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68

Seria: 4
1 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:73
2 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 00:47:91
3 Tudor Mihnea Andrei 4667 2008 Aqua Sport Citius 00:46:69
4 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 00:44:85
5 Tornea David Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 00:45:36
6 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 00:47:76
7 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:63

Seria: 5
1 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Renovatio S.C. 00:42:36
5 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life 00:42:71
6 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:43:05
7 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
8 Ene Matei 5119 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:00

Seria: 6
1 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:08
2 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 00:41:81
3 Dinu Eric Tudor 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:41:28
4 Percea Tudor 16949 2008 Renovatio S.C. 00:40:36
5 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life 00:41:24
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:41:41
7 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:42:03
8 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16

Seria: 7
1 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life 00:40:25
2 Panait Radu 4263 2008 Aqua Team 00:39:92
3 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:39:64
5 Duta Eduard Nicolas 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:39:57
6 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:39:73
7 Boboc David 4005 2008 Aqua Life 00:40:16
8 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:40:28

Seria: 8
1 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:38:84
2 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:38:77
3 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:38:35
4 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:38:10
5 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:21
6 Tutulan Nicolai Radu Costin 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:38:43
7 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:38:83
8 Slave Robert George 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:39:35

Seria: 9
1 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 Obswim 00:37:90
2 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:37:49
3 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:37:22
4 Musat Darius Andrei 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:36:92
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:37:18
6 Istrate Mihai Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:37:46
7 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:37:76
8 Constantin David Gabriel 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:37:92

Seria: 10
2 Campeanu Bogdan Andrei 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:36:42
3 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:35
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:35:05
5 Radu Andrei Ionut 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:35:79
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:36:41
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:36:58
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:36:73

Seria: 11
1 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life 00:34:91
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:60
3 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:34:54
4 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:33:95
5 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:33:98
6 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:34:56
7 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:34:77

Seria: 12
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:33:86
2 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:33:29
3 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:32:04
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:31:61
5 Stoica David Alexandru 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:31:75
6 Iordache Tudor Andrei 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:32:28
7 Ivanof Alexandru Bogdan 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:33:77
8 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:33:92

Descalificari
1 Constantinescu Andrei
Observatii: lipsa
3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4631 2008 CSS 2 Bucuresti 00:58:65
3 Nedelcu Tudor Vlad
Observatii: lipsa
5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 00:50:60
5 Brad Patrick Luca Cristian
Observatii: lipsa
2705 2008 CSS Dinamo 00:50:31
6 Jianu David Alexandru
Observatii: lipsa
4488 2008 Obswim 00:49:47
7 Stefan Andreas Christian
Observatii: lipsa
4524 2008 Bucharest Sport Club 00:43:18
8 Blejan Mihnea Tudor
Observatii: lipsa
3431 2008 Bucharest Sport Club 00:43:02
9 Degeratu David
Observatii: lipsa
4394 2008 Aqua Life 00:39:48
10 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:36:68
11 Radu David Stefan
Observatii: lipsa
3259 2008 Bucharest Sport Club 00:35:00

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Balica Simona Iasmina 5155 2010 Performer 99:99:99
4 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Anghel Ryana Maria 5144 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Pironescu Mara 5072 2010 Obswim 99:99:99
2 Dinu Nadia Iris 4144 2010 Aqua Sport Citius 01:18:63
3 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:03:53
4 Momanu Alexandra 4068 2010 Obswim 01:03:25
5 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 01:03:28
6 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:09:01
7 Predut Bianca Elena 5076 2010 YST Sport Club 01:32:04

Seria: 3
2 Manoliu Sophie Antoine 5088 2010 Renovatio S.C. 00:58:40
3 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 00:57:57
4 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 00:56:99
5 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 00:57:49
6 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:57:60
7 Badescu Ana 5038 2010 Timex Bucuresti 00:59:49

Seria: 4
1 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 00:56:47
2 Rogojinaru Adelina Maria 5120 2010 Performer 00:56:00
3 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 00:55:64
4 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 00:55:05
5 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life 00:55:36
8 Calugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 00:56:56

Seria: 5
1 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 00:54:40
2 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 00:53:87
3 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 00:52:36
4 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:52:11
5 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:52:17
6 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:53:04
7 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 00:54:22
8 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:54:94

Seria: 6
1 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:51:75
2 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:51:11
3 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 00:49:15
5 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:48:54
6 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 00:49:69
7 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 00:51:17
8 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 00:51:89

Seria: 7
1 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:47:08
2 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:46:22
3 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:44:04
4 Cimpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 00:42:07
5 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:43:50
6 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 00:44:91
7 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:46:40
8 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:47:71

Seria: 8
1 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life 00:41:39
2 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:40:82
3 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 00:40:38
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:38:93
5 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:39:02
6 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:40:45
7 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:40:83
8 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:41:51

Descalificari
1 Cristea Mara
Observatii: lipsa
5142 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Raceanu Maria
Observatii: lipsa
5053 2010 Steaua CSA 00:59:85
3 Popa Diana
Observatii: lipsa
4728 2010 Renovatio S.C. 01:00:83
4 Timoftiuc Sofia
Observatii: lipsa
4104 2010 Timex Bucuresti 00:55:85
5 Chirita Natalia
Observatii: lipsa
4105 2010 Timex Bucuresti 00:56:40
6 Dumitru Alexia
Observatii: lipsa
4691 2010 Aqua Team 00:47:91

Proba 5 50 metri liber - 8 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tarasevici Katarina Emiliana 4486 2009 Obswim 99:99:99
4 Balaianu Bianca Maria 5048 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Radut Bianca Teodora 5046 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
6 Stan Larisa Andreea 5163 2009 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Bolentis Bianca Mihaela 5125 2009 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
2 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 99:99:99
4 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:07:74
5 Vasiliu Sofia 5157 2009 YST Sport Club 99:99:99
6 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 99:99:99
7 Nedelcu Natalia Teodora 5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 00:59:39
2 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 00:54:97
3 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 00:53:19
4 Postelnicu Maria Theodora 5019 2009 Dinamo Bucuresti 00:51:73
6 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 00:53:35
8 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:04:31

Seria: 4
1 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 00:50:98
3 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:48:04
5 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:47:78
6 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 00:48:48
8 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 00:51:67

Seria: 5
1 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:45:94
2 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:44:13
3 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:43:10
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:42:27
5 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:42:29
6 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:44:05
7 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:45:32
8 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:46:37

Seria: 6
1 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:41:87
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:40:14
3 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:39:18
4 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:38:15
5 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:38:58
6 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:39:45
7 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:40:42
8 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:41:93

Seria: 7
1 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:37:39
2 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:36:93
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:35:09
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:33:58
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:34:75
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:36:27
7 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:37:35
8 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:37:63

Descalificari
1 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
2 Cimponeriu Cristina Maria
Observatii: lipsa
3381 2009 Aqua Sport Citius 00:52:88
3 Sanchis Emma Stefania Ana
Observatii: lipsa
4065 2009 Obswim 00:56:61
4 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 00:49:16
5 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 00:46:49
6 Nasta Sara
Observatii: lipsa
4411 2009 Aqua Sport Citius 00:50:56

Proba 6 50 metri liber - 9 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Karina 5158 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Ion Claudia Andrada 5126 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99
5 Berenjuc Andreea Catalina 5124 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 99:99:99

Seria: 2
2 Panican Ella Anita 5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Marchidanu Maia 4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:85
4 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12
5 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:55
6 Istrate Maria 5141 2008 YST Sport Club 99:99:99
7 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 00:54:75
2 Tudorache Patricia Maria 4660 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:00
3 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02
4 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life 00:47:32
5 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
6 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 00:50:79
7 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 00:53:40
8 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 00:55:94

Seria: 4
1 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73
2 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:45:94
3 Voinea Ivana 2694 2008 Aqua Team 00:45:04
4 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:43:34
5 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:44:23
6 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:19
7 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 00:46:67
8 Epure Bianca Ana Maria 4851 2008 Bucharest Sport Club 00:46:99

Seria: 5
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:43:06
2 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:74
4 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life 00:39:89
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:39:94
6 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:40:71
7 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 00:41:31
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:43:10

Seria: 6
1 Piper Alesia Beatrice 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:39:73
2 Chirica Ana Stefania 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:39:27
3 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:38:83
4 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:38:32
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:38:82
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Performer 00:39:20
7 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:39:59
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:39:82

Seria: 7
1 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:77
3 Malus Irina Elena 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:37:46
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:37:39
6 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 Renovatio S.C. 00:37:60
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:01
8 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 Renovatio S.C. 00:38:20

Seria: 8
1 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:36:60
2 Scarlat Daria Maria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:36:33
3 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:36:23
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:35:96
5 Lospa Tamara Ioana 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:36:17
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:24
7 Moscaliuc Maria 5136 2008 Renovatio S.C. 00:36:50
8 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:37:32

Seria: 9
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:35:47
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:35:20
3 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:33:77
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:32:99
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:33:29
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:34:51
8 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:35:58

Descalificari
1 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 00:40:20
2 Croitoru Eveline Maria
Observatii: lipsa
4413 2008 Aqua Sport Citius 00:37:38
3 Ambrozie Ilinca
Observatii: lipsa
2756 2008 Bucharest Sport Club 00:35:23

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 01:29:00
5 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:34:30
6 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Vlasceanu Razvan 3869 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:22:69
2 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 01:17:77
3 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:15:35
4 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 01:14:06
5 Sociu Darius Andrei 4761 2010 Aqua Sport Citius 01:14:39
6 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:16:97
7 Zsigmond Darius Valentin 5017 2010 Dinamo Bucuresti 01:19:98
8 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:23:70

Seria: 4
1 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:11:59
2 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 01:09:73
3 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:09:40
4 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 01:08:45
6 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 01:09:72
7 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:10:77
8 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Dinamo Bucuresti 01:13:68

Seria: 5
1 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 01:06:59
2 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 01:06:00
3 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life 01:02:91
4 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Dinamo Bucuresti 01:02:60
5 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 01:02:64
6 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:03:42
7 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 01:06:55
8 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Dinamo Bucuresti 01:08:22

Seria: 6
3 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:58:74
4 Udor Eric Christian 4762 2010 Dinamo Bucuresti 00:57:81
5 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Dinamo Bucuresti 00:58:10
6 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:59:86
7 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 01:01:51
8 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:02:46

Seria: 7
1 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:56:59
2 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:56:11
3 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:53:66
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:51:20
5 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:52:57
7 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:56:50
8 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:56:97

Descalificari
1 Pintiala Dragos
Observatii: lipsa
5162 2010 CSS Dinamo 99:99:99
2 Piciorus Alexandru
Observatii:
5159 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 99:99:99
4 Chihaia Tudor
Observatii: lipsa
5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tacneanu Luca
Observatii: lipsa
4210 2010 Aqua Team 01:47:19
6 Ivascu Tudor Stefan
Observatii: lipsa
4755 2010 Aqua Sport Citius 01:09:15
7 Geamanu David Rafael
Observatii: start gresit
4112 2010 Bucharest Sport Club 01:01:59
8 Nicolau Robert
Observatii: start gresit
4136 2010 Aqua Sport Citius 01:01:21
9 Radu Andrei
Observatii: lipsa
4209 2010 Aqua Team 00:56:00

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrache David 5161 2009 CSS Dinamo 99:99:99
5 Prodan Nicholas 5074 2009 Performer 99:99:99
6 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:24:25
4 Dinu Cristian 4229 2009 Timex Bucuresti 01:16:88
5 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 01:17:88
6 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:28:38
7 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:40:48
8 Rosu Stefan 5139 2009 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Margarit Matei 3871 2009 Pescarusul Izvorani 01:12:89
4 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:10:95
5 Bratu Octavian 3423 2009 Aqua Team 01:11:28
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 01:12:68
7 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 01:13:33
8 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 01:16:21

Seria: 4
4 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 01:06:81
5 Dumitrica Octav 4107 2009 Timex Bucuresti 01:07:04
6 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 01:07:85
7 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:09:11

Seria: 5
2 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:04:89
3 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 01:04:27
4 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 01:02:55
5 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:03:27
6 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 01:04:40
7 Craciun Mircea Alexandru 5039 2009 Timex Bucuresti 01:05:49
8 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:05:96

Seria: 6
2 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 01:00:28
4 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:58:18
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:58:88
6 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:00:28
8 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 01:01:67

Seria: 7
1 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:57:19
2 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:56:99
3 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:56:73
6 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:56:79
7 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:57:10
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:57:43

Seria: 8
1 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:55:15
2 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:54:89
3 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:54:62
4 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:53:72
5 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:53:76
6 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:54:73
7 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:55:07
8 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:56:20

Seria: 9
3 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:52:08
4 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:51:96
5 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:52:02
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:52:26
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:53:58
8 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:53:70

Seria: 10
1 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:50:05
2 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 00:49:36
3 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:48:25
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:44:22
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:48:07
6 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Team 00:48:80
7 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:49:83
8 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:50:46

Descalificari
1 Panait Andrei
Observatii: lipsa
3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stan Alexandru
Observatii: lipsa
5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Sandu Razvan
Observatii: lipsa
4874 2009 Aqua Sport Citius 01:34:19
4 Baranga Stefan
Observatii: lipsa
4665 2009 CSS Dinamo 01:13:93
5 Orezeanu Luca
Observatii: lipsa
4569 2009 Bucharest Sport Club 01:11:86
6 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:09:87
7 Constantin Pavel Cristian
Observatii: descalificat
4870 2009 Steaua CSA 01:08:51
8 Stanciu Stefan Ioan
Observatii: lipsa
4116 2009 Bucharest Sport Club 01:07:42
9 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 01:10:04
10 Nicolae Darius
Observatii: lipsa
4101 2009 Timex Bucuresti 01:05:56
11 Paduraru Luca
Observatii: descalif.
4626 2009 Steaua CSA 01:01:63
12 Raceanu Erik Stefan Andrei
Observatii: descalif.
5064 2009 Aqua Sport Citius 00:59:92
13 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life 01:00:33
14 Rotaru Andrei
Observatii: lipsa
4421 2009 Renovatio S.C. 00:56:53
15 Scarlat Albert Florian
Observatii: lipsa
4182 2009 Bucharest Sport Club 00:56:68
16 Virsa David
Observatii: descalif.
4376 2009 Aqua Team 00:53:70
17 Gurdis Luca Andrei
Observatii: lipsa
3349 2009 Atack Team 00:52:58

Proba 9 50 metri bras - 9 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriac Ianis 5150 2008 Aqua Team 99:99:99
2 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Dragnescu Andrei 5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Gregov Radu 4542 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life 99:99:99

Seria: 2
1 Olteanu Matei 5149 2008 Aqua Team 99:99:99
2 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 01:23:02
3 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 01:11:09
4 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:07:33
5 Hantulie Mihai 4238 2008 Aqua Team 01:10:42
6 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:18:45
8 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:05:32
2 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life 01:04:45
3 Percea Tudor 16949 2008 Renovatio S.C. 01:02:80
4 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:01:93
5 Tudor Mihnea Andrei 4667 2008 Aqua Sport Citius 01:02:09
7 Tornea David Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:05:31
8 Tutulan Nicolai Radu Costin 4405 2008 Aqua Sport Citius 01:05:73

Seria: 4
1 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:43
2 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:01:24
3 State Matei 5004 2008 Aqua Team 01:00:12
5 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:96
6 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life 01:00:61
8 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:52

Seria: 5
1 Bezer Bogdan 4991 2008 Aqua Life 00:59:68
2 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 00:59:22
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Renovatio S.C. 00:58:47
4 Dinu Eric Tudor 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:58:31
5 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:58:39
6 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 00:58:72
7 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:57
8 Duta Eduard Nicolas 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:59:84

Seria: 6
1 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:20
2 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:57:65
3 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
4 Constantin David Gabriel 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:55:34
5 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:41
7 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:58:04

Seria: 7
1 Panait Radu 4263 2008 Aqua Team 00:54:99
2 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:54:52
4 Istrate Mihai Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:53:65
5 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:53:81
6 Slave Robert George 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:54:29
7 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:54:88
8 Boboc David 4005 2008 Aqua Life 00:55:19

Seria: 8
1 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:52:41
2 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:52:19
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:51:40
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:51:29
6 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:15
7 Musat Darius Andrei 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:52:29
8 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:53:16

Seria: 9
2 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:49:76
3 Iordache Tudor Andrei 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:49:61
4 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:48:07
5 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:50
6 Stoica David Alexandru 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:49:62
7 Campeanu Bogdan Andrei 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:49:81
8 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:50:03

Seria: 10
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:47:87
2 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:47:70
3 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life 00:46:98
4 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:45:61
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:46:36
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:47:02
7 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:86
8 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:47:98

Seria: 11
1 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:44:51
2 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:44:33
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:97
4 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:42:19
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:94
6 Ivanof Alexandru Bogdan 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:44:20
7 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:44:38
8 Radu Andrei Ionut 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:45:41

Descalificari
1 Ene Matei
Observatii: lipsa
5119 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Nedelcu Tudor Vlad
Observatii: lipsa
5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Constantinescu Andrei
Observatii: lipsa
3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tava Razvan Doru
Observatii: descalif.
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:02:93
5 Brad Patrick Luca Cristian
Observatii: lipsa
2705 2008 CSS Dinamo 00:59:85
6 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 01:01:27
7 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:55:93
8 Stefan Andreas Christian
Observatii: lipsa
4524 2008 Bucharest Sport Club 00:58:28
9 Moise Matei
Observatii: lipsa
4422 2008 Renovatio S.C. 00:54:17
10 Radu David Stefan
Observatii: lipsa
3259 2008 Bucharest Sport Club 00:50:99
11 Degeratu David
Observatii: lipsa
4394 2008 Aqua Life 00:49:83

Proba 10 50 metri bras - 7 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balica Simona Iasmina 5155 2010 Performer 99:99:99
2 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99
3 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Manoliu Sophie Antoine 5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Mara 5142 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 02:18:03
3 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 01:34:33
4 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:22:58
6 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life 01:37:87
7 Anghel Ryana Maria 5144 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:19:39
2 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 01:17:38
3 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 01:14:84
5 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 01:14:31
7 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 01:18:49
8 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:21:22

Seria: 4
1 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 01:13:08
2 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:12:25
3 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 01:10:34
4 Radu Natalia Elena 5018 2010 Dinamo Bucuresti 01:09:83
5 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 01:10:21
6 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 01:10:79
7 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 01:12:64
8 Calugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 01:13:48

Seria: 5
3 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:06:55
4 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 01:05:72
5 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Dinamo Bucuresti 01:06:20
6 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 01:07:39
7 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 01:07:68
8 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 01:09:75

Seria: 6
2 Badescu Ana 5038 2010 Timex Bucuresti 01:03:76
3 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:02:19
4 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life 00:59:99
5 Cimpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:01:25
6 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 01:03:40
7 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 01:04:09
8 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 01:05:11

Seria: 7
1 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:58:03
2 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:57:34
3 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:54:25
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:53:61
5 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:53:91
6 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 00:56:65
7 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:57:95
8 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:58:41

Descalificari
1 Predut Bianca Elena
Observatii: lipsa
5076 2010 YST Sport Club 99:99:99
2 Dinu Nadia Iris
Observatii: lipsa
4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Raceanu Maria
Observatii: lipsa
5053 2010 Steaua CSA 01:28:01
4 Chirita Natalia
Observatii: lipsa
4105 2010 Timex Bucuresti 01:14:16
5 Timoftiuc Sofia
Observatii: lipsa
4104 2010 Timex Bucuresti 01:14:85
6 Popa Diana
Observatii: lipsa
4728 2010 Renovatio S.C. 01:07:69
7 Popa Natalia
Observatii: descalif.
4781 2010 Aqua Sport Citius 01:07:48
8 Dumitru Alexia
Observatii: lipsa
4691 2010 Aqua Team 01:04:45

Proba 11 50 metri bras - 8 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:16:07
2 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:14:45
3 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 01:14:06
4 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:10:67
5 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 01:11:35
6 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 01:14:13
7 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 01:15:64

Seria: 3
1 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:08:18
4 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:03:35
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:06:77
8 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:10:54

Seria: 4
1 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 01:01:18
2 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:00:19
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:59:87
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:59:66
5 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:59:86
6 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 01:00:15
7 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:01:00
8 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:01:41

Seria: 5
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:58:76
2 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:58:55
3 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:56:17
4 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:54:96
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:55:59
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:57:21
7 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:58:72
8 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:59:10

Seria: 6
1 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:52:04
2 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:50:04
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:49:66
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:41
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:45:72
6 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:49:93
7 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:51:58
8 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:52:94

Descalificari
1 Sanchis Emma Stefania Ana
Observatii: lipsa
4065 2009 Obswim 99:99:99
2 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 99:99:99
3 Nedelcu Natalia Teodora
Observatii: lipsa
5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Vasiliu Sofia
Observatii: lipsa
5157 2009 YST Sport Club 99:99:99
5 Zamfir Bianca
Observatii: lipsa
5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Postelnicu Maria Theodora
Observatii: lipsa
5019 2009 Dinamo Bucuresti 01:06:07
7 Cimponeriu Cristina Maria
Observatii: lipsa
3381 2009 Aqua Sport Citius 01:03:88
8 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:03:74
9 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:05:40

Proba 12 50 metri bras - 9 ani - Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Marchidanu Maia 4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:52
5 Tudorache Patricia Maria 4660 2008 Dinamo Bucuresti 01:35:73
6 Sandu Carla Maria 5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:58
3 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:40
5 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life 01:03:69
6 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:66

Seria: 3
1 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:01:01
3 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 00:59:84
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:81
6 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:59:97
7 Epure Bianca Ana Maria 4851 2008 Bucharest Sport Club 01:01:10
8 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:02:40

Seria: 4
1 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:23
2 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:56:53
3 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 00:55:71
4 Scarlat Daria Maria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:55:03
5 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life 00:55:69
6 Piper Alesia Beatrice 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:55:99
7 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:84
8 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 00:58:57

Seria: 5
1 Moscaliuc Maria 5136 2008 Renovatio S.C. 00:54:50
2 Chirica Ana Stefania 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:53:55
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:53:12
4 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:51:98
5 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:52:70
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:53:23
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:53:89
8 Voinea Ivana 2694 2008 Aqua Team 00:54:98

Seria: 6
1 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:58
2 Malus Irina Elena 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:51:38
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:51:35
4 Popa Maria Alessia 16492 2008 Performer 00:50:85
5 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:51:22
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:51:38
7 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:51:55
8 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 Renovatio S.C. 00:51:74

Seria: 7
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:49:01
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:47:78
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:47:24
6 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:47:95
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:49:88
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:50:04

Seria: 8
1 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:45:84
2 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:59
3 Lospa Tamara Ioana 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:43:04
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:41:72
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:42:41
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:19
7 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 Renovatio S.C. 00:45:47
8 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:46:29

Descalificari
1 Pop Karina
Observatii: lipsa
5158 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Panican Ella Anita
Observatii: lipsa
5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Istrate Maria
Observatii: lipsa
5141 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Tache Rebeca
Observatii:
4830 2008 Pescarusul Izvorani 01:11:46
5 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 01:03:09
6 Bucur Delia
Observatii: lipsa
4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62
7 Mateescu Ana Maria
Observatii: lipsa
4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:22:39
8 Croitoru Eveline Maria
Observatii: lipsa
4413 2008 Aqua Sport Citius 00:59:48
9 Ambrozie Ilinca
Observatii: lipsa
2756 2008 Bucharest Sport Club 00:46:33

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Eric Christian Udor, Alexandru Stefan Capraru, Rares Teodor Pirlogea, Vlad Stefan Popescu, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 7 David Rafael Geamanu, Claudiu Chirimeaca, Rares Constantin Cernat, Rares Andrei Vieru, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Robert Nicolau, Alexandru Danila, Alexandru Arsenie Stoicescu, Leonard Mihai Ghelbereu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Matei Cojocea, David Donisan, Luca Dorobantu, Rodrigo Musat, 2017 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Razvan Vlasceanu, Petre Pletoiu, Andrei Filip, Alexandru Saidac, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Padure, Nicholas Oliver Carstina, Vlad Luca, Luca Morjorlic, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 3 Cezar Stoica, Tudor Ciprian Ivana, Vladimir Pandele, Rares Ghita, 2017 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Team 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Andrei Stefan Mercan, Tudor Andrei Oprea, Stefan Claudiu Bildea, Gabriel Baciu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Albert Samson, David Virsa, Eduard Bacalu, Gabriel Georgescu Paun, 2017 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Bogdan Balaci, Ianis Nati, Alexandru Vaduva, Matei Giza, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihai Ciobanu, Rares Rosu, Gabriel Ciobanu, Gabriel Nae, 2017 Aqua Life 99:99:99
5 Stafeta 2 Antonio Alexandru Ciocanaru, Andrei Ghenu, Cristian Constantin, Rares Tatulea, 2017 Aqua Life 99:99:99
6 Stafeta 4 Stefan Costin Tataru, Radu Mija , David Danu, Pavel Scortea, 2017 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Razvan Stefan Barbu , Andrei Stan, Erik Nicolas Ionut Barbieru, Iustin Cristian Parvu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Flavius Ion, Eric Ionut Draghici, Youssef Abboud, Ianis Blejan, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Darius George Popescu, David Duta, David Onea, Albert Draghia, 2017 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 3 Andrei Cozmin Andrian, Matei Cristian Neacsu, Tudor Percea, Petru Chirita, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 2 David Lixandru, Bogdan Bezer, David Boboc, Petru Rotaru, 2017 Aqua Life 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 5 Alexandru Panait, Vlad Iordache, Alexandru Sava, Stefan Iaschiu, 2017 Aqua Team 99:99:99
2 Stafeta 7 Petru Apostol, Andrei Ionut Radu, Darius Andrei Musat, Tudor Micu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Alexandru Petrisor, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 10 Stefan Baricz, Bogdan Biclineru, Matteo Florian Maschiu, Mihai Catalin Stefan, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 8 Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, Matei Gabriel Dumitrescu, Catalin Andrei Tanase, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Karen Avakian, David Alexandru Stoica, Tudor Andrei Iordache, Alexandru Bogdan Ivanof, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 4 Alexandru Danu, Vlad Lupusoru, Gabriel Aldea, Andrei Urzica, 2017 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Antonia Madalina Vasian, Natalia Popa, Arya Miruna Manea, Alexandra Nan, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Denisa Cimpan, Amalia Matache, Teodora Tufa, Theodora Olea, 2017 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Sara Koszti, Maria Lixandru, Ariana Pinzari, Alexandra Peruzzare, 2017 Aqua Life 99:99:99
5 Stafeta 2 Andreea Stoenescu, Bianca Fleschiu, Alessia Dolocan, Iustina Ganea, 2017 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Elena Daria Calugăru, Sophie Antoine Manoliu, Diana Popa, Anca Postolache, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Ryana Maria Anghel, Bianca Colotelo, Rebeca Gate, Maria Petrescu, 2017 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Ilinca Stanca, Andreea Musat, Raluca Aanei, Maria Alexandra Marin, 2017 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 8 Andreea Alexandra Buda, Maria Chelu, Diana Elisabeta Mihai, Nadia Iris Dinu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Larisa Serman, Carla Neagu, Andreea Cristea, Andreea Stefanescu, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Anna-Lisa Zaharia, Denisa Mihai, Eva Maria Lentu, Maria Ioana Cazacu, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Denisa Bacalu, Sofia Ciupitu, Maria Dan, Daria Manea, 2017 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Maia Danu, Rebeca Craioveanu, Ioana Ionita, Maia Ilinca Sepi, 2017 Atack Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Anita Robu, Beatrice Andreea Mazilu, Mihaela Zamfir, Maya Ioana Cernea, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Bianca Maria Berteanu, Iulia Matei, Bianca Zamfir, Maria Stanescu, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2017 Aqua Team 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Ilinca Maria Xing Pan Ke, Sofia Croitoru, Maria Mihai, Maia Marchidanu, 2017 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 Patricia Anton, Alexia Oprea, Natalia Ioana Sofronie, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2017 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Tamara Ioana Lospa, Daria Maria Scarlat, Alexia Maria Ban, Irina Elena Malus, 2017 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Lorena Nicoleta Nicolae, Maria Lupu, Sara Tutuianu, Ana Maria Sibiseanu, 2017 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Maria Carla Rozorea, Crina Emilia Zamfir, 2017 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Moscaliuc, Ayanna Freciu, Alexia Stefania Burlacu, Eliza Diamandescu, 2017 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Adriana Culea, Bianca Stoian, Adina Chirnogeanu, Daria Maria Rednic-Achim, 2017 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Ana Maria Miclea, Bianca Ana Maria Epure, Maria Daia, Bianca Alexandra Lungu, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Ana Maria Dinca, Ioana Neamtu, Raluca Valcu, Ana Irina Noemi Constantinescu, 2017 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 19 50 metri spate - 7 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balica Simona Iasmina 5155 2010 Performer 99:99:99
2 Creanga Stefania 5143 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Musat Andreea 5050 2010 Atack Team 99:99:99
4 Dinu Nadia Iris 4144 2010 Aqua Sport Citius 01:16:44
5 Badescu Ana 5038 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Anghel Ryana Maria 5144 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life 01:07:76
2 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:06:38
3 Rogojinaru Adelina Maria 5120 2010 Performer 01:05:00
4 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 01:04:15
6 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 01:05:84
7 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:07:22
8 Predut Bianca Elena 5076 2010 YST Sport Club 01:16:04

Seria: 3
1 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 01:02:20
2 Manoliu Sophie Antoine 5088 2010 Renovatio S.C. 01:01:48
4 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:00:21
5 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:00:34
8 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 01:03:77

Seria: 4
1 Mocanu Natalia 5089 2010 Renovatio S.C. 00:59:15
2 Calugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 00:58:39
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 00:57:82
4 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 00:57:39
5 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:57:80
6 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 00:58:19
7 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 00:58:85
8 Nichita Ema 4693 2010 Timex Bucuresti 00:59:25

Seria: 5
1 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 00:56:15
2 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:54:94
3 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 00:54:31
4 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 00:53:58
5 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 00:53:81
6 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 00:54:33
7 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 00:55:31
8 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 00:56:64

Seria: 6
1 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 00:52:55
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:52:28
3 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:52:18
4 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:50:46
5 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:51:40
6 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:52:27
7 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:52:43

Seria: 7
1 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:49:30
2 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life 00:48:46
3 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:48:28
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:44:33
5 Cimpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 00:47:83
6 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:48:34
7 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 00:48:81
8 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:49:96

Descalificari
1 Cristea Mara
Observatii: lipsa
5142 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Raceanu Maria
Observatii: lipsa
5053 2010 Steaua CSA 01:04:17
3 Popa Diana
Observatii: lipsa
4728 2010 Renovatio S.C. 01:00:48
4 Timoftiuc Sofia
Observatii: lipsa
4104 2010 Timex Bucuresti 01:01:36
5 Chirita Natalia
Observatii: lipsa
4105 2010 Timex Bucuresti 01:01:93
6 Dumitru Alexia
Observatii: lipsa
4691 2010 Aqua Team 00:52:70

Proba 20 50 metri spate - 8 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bolinteanu Erica 5147 2009 Aqua Team 99:99:99
4 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Chiriac Nora 5146 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Vasiliu Sofia 5157 2009 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:04:59
3 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 01:01:58
6 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:01:65
7 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:15:00

Seria: 3
1 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:00:02
2 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 00:56:17
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:54:16
4 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:54:08
5 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:54:15
6 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:54:19

Seria: 4
1 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:53:23
2 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 00:51:68
3 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:51:32
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:50:05
5 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:51:10
6 Cernea Maya Ioana 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:51:34
7 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:52:21

Seria: 5
1 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:48:94
2 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:47:80
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:46:64
4 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:46:17
5 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:46:24
6 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:47:57
7 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:48:26
8 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:49:68

Seria: 6
1 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:44:24
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:42:22
3 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:41:98
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:38:28
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:39:42
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:41:98
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:42:57
8 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:45:49

Descalificari
1 Roman Ilinca
Observatii: lipsa
5075 2009 YST Sport Club 01:29:68
2 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:01:09
3 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:01:46
4 Nedelcu Natalia Teodora
Observatii: lipsa
5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Cimponeriu Cristina Maria
Observatii: lipsa
3381 2009 Aqua Sport Citius 00:57:76
6 Gontaru Adriana
Observatii: lipsa
4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:89
7 Zamfir Mihaela
Observatii: lipsa
4149 2009 Aqua Sport Citius 00:53:55

Proba 21 50 metri spate - 9 ani - Fete (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marchidanu Maia 4534 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Istrate Maria 5141 2008 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:57
4 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:01:77
5 Epure Bianca Ana Maria 4851 2008 Bucharest Sport Club 01:02:54
6 Mihai Maria 4536 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23

Seria: 3
2 Badescu Alexandra 4993 2008 Timex Bucuresti 00:58:58
3 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:54:25
4 Voinea Ivana 2694 2008 Aqua Team 00:53:47
5 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life 00:53:49
6 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:55
7 Antone Cleopatra Marinela 4011 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:58:90
8 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 01:00:01

Seria: 4
1 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:52:77
2 Popa Maria Alessia 16492 2008 Performer 00:51:13
3 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 00:50:40
4 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:49:14
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:51:02
7 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22
8 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 00:52:87

Seria: 5
1 Chirica Ana Stefania 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:48:56
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life 00:48:30
3 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:58
4 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:47:16
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:47:54
6 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:47:88
7 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:48:32
8 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:48:91

Seria: 6
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:46:66
2 Piper Alesia Beatrice 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:46:06
3 Malus Irina Elena 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:45:51
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62
5 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:44:89
7 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 Renovatio S.C. 00:46:32
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:47:08

Seria: 7
1 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36
2 Moscaliuc Maria 5136 2008 Renovatio S.C. 00:43:80
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:43:26
4 Scarlat Daria Maria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:42:46
6 Lospa Tamara Ioana 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:43:41
7 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:43:98
8 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 Renovatio S.C. 00:44:46

Seria: 8
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:39:97
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:39:13
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:39:83
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:40:96
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:41:59
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:42:45

Descalificari
1 Pop Karina
Observatii: lipsa
5158 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Panican Ella Anita
Observatii: lipsa
5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Sandu Carla Maria
Observatii: lipsa
5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Oprea Alexia
Observatii: lipsa
4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
5 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 00:49:58
6 Croitoru Eveline Maria
Observatii: lipsa
4413 2008 Aqua Sport Citius 00:45:66
7 Tutuianu Sara
Observatii: descalif.
3263 2008 Aqua Team 00:43:17
8 Ambrozie Ilinca
Observatii: lipsa
2756 2008 Bucharest Sport Club 00:41:82
9 Constantinescu Ana Irina Noemi
Observatii: lipsa
2737 2008 Bucharest Sport Club 00:41:18

Proba 22 50 metri spate - 7 ani - Baieti (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintiala Dragos 5162 2010 CSS Dinamo 99:99:99
2 Vlasceanu Razvan 3869 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Hogescu Andrei 5138 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
5 Dumitrescu de Hillerin Petru 5151 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Mihai Catalin 5154 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Gerlan Matei Sebastian 4752 2010 Aqua Sport Citius 01:10:10
5 Enache Matei Alexandru 5063 2010 Skills Sports 2009 01:12:27
6 Piciorus Alexandru 5159 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Ursu Pavel 5153 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Sociu Darius Andrei 4761 2010 Aqua Sport Citius 01:08:72
2 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:06:16
3 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 01:05:07
4 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 01:04:33
6 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 01:05:98
7 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:06:41
8 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:09:80

Seria: 4
1 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:02:02
3 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Timex Bucuresti 00:57:96
4 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 00:57:80
5 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 00:57:94
6 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 00:58:18
7 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 00:59:50
8 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 01:03:69

Seria: 5
1 Filip Andrei 4133 2010 Renovatio S.C. 00:56:55
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life 00:56:10
3 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:54:80
5 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 00:54:70
6 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 00:55:79
7 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 00:56:21
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 00:56:94

Seria: 6
1 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:41
2 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 00:52:82
3 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:50:98
4 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 00:50:04
5 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:50:39
7 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 00:53:06
8 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 00:54:21

Seria: 7
1 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:48:25
2 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:47:99
3 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:45:94
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:44:31
6 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:47:95
7 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:48:00
8 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 00:50:02

Descalificari
1 Ilie David
Observatii: lipsa
5152 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Chihaia Tudor
Observatii: lipsa
5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Tacneanu Luca
Observatii: lipsa
4210 2010 Aqua Team 01:17:82
4 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 99:99:99
5 Niculae Albert Cristian
Observatii: lipsa
5062 2010 Skills Sports 2009 01:04:69
6 Cristea Eric
Observatii: lipsa
4103 2010 Timex Bucuresti 00:58:94
7 Radu Andrei
Observatii: lipsa
4209 2010 Aqua Team 00:54:60
8 Ivascu Tudor Stefan
Observatii: lipsa
4755 2010 Aqua Sport Citius 00:51:93
9 Nicolau Robert
Observatii: descalificat
4136 2010 Aqua Sport Citius 00:44:49

Proba 23 50 metri spate - 8 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lacatusu Luca 5145 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:27:77
5 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:30:24

Seria: 3
1 Tinca Eduard 5077 2009 Steaua CSA 01:09:32
2 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:05:28
3 Peteu Mihnea Alexandru 5061 2009 Skills Sports 2009 01:03:50
6 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 01:04:88
8 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:10:01

Seria: 4
1 Prodan Nicholas 5074 2009 Performer 00:59:35
2 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:58:04
3 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 00:57:77
7 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 00:59:01

Seria: 5
1 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:56:70
2 Bratu Octavian 3423 2009 Aqua Team 00:55:43
3 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 00:54:54
4 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 00:53:96
5 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:54:42
6 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:55:20
7 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 00:56:16
8 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 00:57:02

Seria: 6
2 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:52:86
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:52:20
4 Tarata-Andrei David Alexandru 3824 2009 Aqua Sport Citius 00:51:58
5 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 00:51:86
6 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 00:52:32
7 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 00:53:43
8 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:53:88

Seria: 7
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:50:84
2 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:50:08
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:49:17
4 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:48:81
5 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:48:88
6 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:49:98
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 00:50:26
8 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 00:50:89

Seria: 8
2 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:47:49
3 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:46:94
4 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:46:49
5 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life 00:46:68
6 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:47:32
7 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:47:52
8 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:48:57

Seria: 9
1 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:45:43
2 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:45:23
3 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:45:17
4 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:44:85
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:45:17
6 Tataru Stefan Costin 3411 2009 Aqua Team 00:45:19
8 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:46:34

Seria: 10
1 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:43:76
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:43:21
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:41:89
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:40:99
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:41:21
6 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:42:57
7 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:43:66
8 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 00:43:89

Descalificari
1 Dinu Cristian
Observatii: lipsa
4229 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Panait Andrei
Observatii: lipsa
3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stan Alexandru
Observatii: lipsa
5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Manolache Ioan Alexandru
Observatii: lipsa
5040 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Craciun Mircea Alexandru
Observatii: lipsa
5039 2009 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Margarit Matei
Observatii: lipsa
3871 2009 Pescarusul Izvorani 00:59:57
8 Dumitrica Octav
Observatii: lipsa
4107 2009 Timex Bucuresti 01:01:91
9 Nicolae Darius
Observatii: lipsa
4101 2009 Timex Bucuresti 01:05:41
10 Sandu Razvan
Observatii: lipsa
4874 2009 Aqua Sport Citius 00:57:37
11 Stanciu Stefan Ioan
Observatii: lipsa
4116 2009 Bucharest Sport Club 00:57:53
12 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 00:57:97
13 Orezeanu Luca
Observatii: lipsa
4569 2009 Bucharest Sport Club 00:59:44
14 Rotaru Andrei
Observatii: lipsa
4421 2009 Renovatio S.C. 00:53:49
15 Gurdis Luca Andrei
Observatii: lipsa
3349 2009 Atack Team 00:47:71
16 Scarlat Albert Florian
Observatii: lipsa
4182 2009 Bucharest Sport Club 00:45:32

Proba 24 50 metri spate - 9 ani - Baieti (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Langa Andrei 5135 2008 Atack Team 99:99:99
4 Sandeanu Alexandru 5148 2008 Aqua Team 99:99:99
5 Stanciu Vlad Cristian 5140 2008 Skills Sports 2009 99:99:99
7 Lixandru David 4521 2008 Aqua Life 99:99:99
8 Chiriac Ianis 5150 2008 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Hantulie Mihai 4238 2008 Aqua Team 00:59:98
3 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 00:58:20
4 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:69
5 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:19
6 Penciu David Ioan 3857 2008 Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:58:99
8 Olteanu Matei 5149 2008 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 00:56:74
2 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 00:55:47
3 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 00:53:86
4 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:52:78
5 Tornea David Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 00:53:17
6 State Matei 5004 2008 Aqua Team 00:54:95
7 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:59
8 Tudor Mihnea Andrei 4667 2008 Aqua Sport Citius 00:57:15

Seria: 4
1 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:51:68
2 Panait Radu 4263 2008 Aqua Team 00:50:97
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Renovatio S.C. 00:50:37
4 Percea Tudor 16949 2008 Renovatio S.C. 00:50:25
5 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:27
6 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 00:50:40
8 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life 00:51:98

Seria: 5
1 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
2 Dinu Eric Tudor 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:48:58
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:47:98
4 Duta Eduard Nicolas 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:47:82
5 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life 00:47:86
7 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:48:91

Seria: 6
1 Slave Robert George 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:47:62
3 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:46:36
4 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:45:82
5 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:46:05
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:46:65
8 Tutulan Nicolai Radu Costin 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:47:73

Seria: 7
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:44:81
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:43:89
5 Campeanu Bogdan Andrei 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:43:93
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:45:13
7 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:45:43
8 Tanase Rares Ioan 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:45:80

Seria: 8
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:43:72
2 Istrate Mihai Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:43:38
3 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:42:68
4 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:42:22
5 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life 00:42:32
6 Constantin David Gabriel 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:43:19
7 Musat Darius Andrei 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:43:41
8 Boboc David 4005 2008 Aqua Life 00:43:89

Seria: 9
2 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:40:81
3 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:40:37
4 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:40:32
5 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:40:32
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:40:39
7 Radu Andrei Ionut 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:41:36
8 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:42:03

Seria: 10
1 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:39:37
2 Iordache Tudor Andrei 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:38:69
3 Ivanof Alexandru Bogdan 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:37:64
4 Stoica David Alexandru 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:36:87
5 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:37:62
6 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:37:81
7 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:38:90
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:39:94

Descalificari
1 Constantinescu Andrei
Observatii: lipsa
3173 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Nedelcu Tudor Vlad
Observatii: lipsa
5129 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Dragnescu Andrei
Observatii: lipsa
5134 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4631 2008 CSS 2 Bucuresti 01:01:64
5 Brad Patrick Luca Cristian
Observatii: lipsa
2705 2008 CSS Dinamo 01:01:26
6 Baricz Stefan
Observatii: lipsa
4648 2008 Renovatio S.C. 00:51:11
7 Stefan Andreas Christian
Observatii: lipsa
4524 2008 Bucharest Sport Club 00:48:31
8 Blejan Mihnea Tudor
Observatii: lipsa
3431 2008 Bucharest Sport Club 00:50:24
9 Bezer Bogdan
Observatii: lipsa
4991 2008 Aqua Life 00:46:98
10 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 00:47:58
11 Vlaicu Andrei Dragos
Observatii: lipsa
4427 2008 Steaua CSA 00:45:54
12 Degeratu David
Observatii: lipsa
4394 2008 Aqua Life 00:45:34
13 Radu David Stefan
Observatii: lipsa
3259 2008 Bucharest Sport Club 00:41:75

Proba 25 50 metri fluture - 7 ani - Fete (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Ryana Maria 5144 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Mihai Diana Elisabeta 4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Nastasescu Dana Miruna 5078 2010 CSS Dinamo 01:26:03
4 Coman Maria 4670 2010 Steaua CSA 01:22:28
5 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 01:23:03
6 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life 01:46:67
7 Postolache Anca 5090 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Dan Diana 5057 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 01:16:78
2 Calugăru Elena Daria 4161 2010 Renovatio S.C. 01:15:81
4 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life 01:08:14
5 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 01:10:59
6 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 01:11:84
7 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 01:16:18
8 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 01:19:94

Seria: 4
1 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 01:07:86
2 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:05:20
3 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 01:02:89
4 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 01:01:60
5 Stanca Ilinca 5051 2010 Atack Team 01:02:86
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:07:84
8 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 01:08:12

Seria: 5
1 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 00:59:63
2 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life 00:59:20
3 Vasian Antonia Madalina 4750 2010 Aqua Sport Citius 00:57:34
4 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 00:56:55
5 Manea Arya Miruna 4145 2010 Aqua Sport Citius 00:57:28
6 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 00:58:19
7 Buda Andreea Alexandra 4143 2010 Aqua Sport Citius 00:59:33
8 Cimpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:01:10

Seria: 6
1 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life 00:53:92
2 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 00:49:80
3 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life 00:49:36
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:44:28
5 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:45:11
6 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:49:59
7 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:50:29

Descalificari
1 Raceanu Maria
Observatii: lipsa
5053 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Manoliu Sophie Antoine
Observatii: lipsa
5088 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Dinu Nadia Iris
Observatii: lipsa
4144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Diana
Observatii: lipsa
4728 2010 Renovatio S.C. 01:11:70
5 Dumitru Alexia
Observatii: lipsa
4691 2010 Aqua Team 01:04:82
6 Dolocan Alessia
Observatii: lipsa
3816 2010 Atack Team 00:54:46

Proba 26 50 metri fluture - 8 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zamfir Bianca 5137 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Tudoran Miruna 5054 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Penescu Stefania 4364 2009 Bucharest Sport Club 01:28:23

Seria: 2
2 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 01:08:87
4 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 01:01:15
6 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:05:47
7 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:13:88
8 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 01:25:25

Seria: 3
1 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:58:88
2 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:57:36
4 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:54:10
5 Mazilu Beatrice Andreea 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:54:37
6 Elisei Bianca 4832 2009 Aqua Life 00:56:78
7 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:57:80
8 Gontaru Adriana 4943 2009 Bucharest Sport Club 01:00:62

Seria: 4
2 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:49:67
3 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:48:68
4 Lentu Eva Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:44:80
5 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 Pescarusul Izvorani 00:45:50
6 Cazacu Maria Ioana 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:49:14
7 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:51:99
8 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:53:79

Seria: 5
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:43:70
2 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:40:39
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:36:33
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:38:70
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:40:15
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:41:38
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:44:07

Descalificari
1 Begu Andreea
Observatii: lipsa
4647 2009 Atack Team 99:99:99
2 Nedelcu Natalia Teodora
Observatii: lipsa
5131 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:23:95
4 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 01:05:15
5 Cimponeriu Cristina Maria
Observatii: lipsa
3381 2009 Aqua Sport Citius 01:04:39
6 Cernea Maya Ioana
Observatii: lipsa
3380 2009 Aqua Sport Citius 00:56:47
7 Zamfir Mihaela
Observatii: lipsa
4149 2009 Aqua Sport Citius 00:52:55

Proba 27 50 metri fluture - 9 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tache Rebeca 4830 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
2 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 01:07:65
4 Mateescu Ana Maria 4273 2008 Pescarusul Izvorani 01:02:01
5 Voinea Ivana 2694 2008 Aqua Team 01:04:45
6 Savulescu Maria 4992 2008 Aqua Life 01:15:23
7 Teodorescu Maya Melisa 5000 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:07
2 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 Renovatio S.C. 00:56:75
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 Performer 00:55:17
4 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:53:63
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:54:89
6 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:55:35
7 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 00:56:81
8 Epure Bianca Ana Maria 4851 2008 Bucharest Sport Club 01:01:57

Seria: 4
1 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:52:98
2 Moscaliuc Maria 5136 2008 Renovatio S.C. 00:52:50
4 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:50:15
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:50:99
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:52:94
8 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life 00:53:03

Seria: 5
1 Piper Alesia Beatrice 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:49:85
2 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:48:58
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:30
4 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:46:84
5 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:46:99
6 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:48:21
7 Malus Irina Elena 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:48:88
8 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 Renovatio S.C. 00:50:08

Seria: 6
1 Chirica Ana Stefania 3989 2008 Aqua Sport Citius 00:44:55
2 Scarlat Daria Maria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:43:62
3 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:42:68
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Renovatio S.C. 00:40:97
5 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:41:29
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:42:76
8 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26

Seria: 7
1 Lospa Tamara Ioana 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:40:19
2 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:39:54
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:38:36
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:35:38
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:36:64
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:38:77
8 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:40:34

Descalificari
1 Sandu Carla Maria
Observatii: lipsa
5132 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Panican Ella Anita
Observatii: lipsa
5133 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Daia Maria
Observatii: lipsa
2775 2008 Bucharest Sport Club 00:51:34
4 Croitoru Eveline Maria
Observatii: lipsa
4413 2008 Aqua Sport Citius 00:51:41
5 Constantinescu Ana Irina Noemi
Observatii: lipsa
2737 2008 Bucharest Sport Club 00:43:88
6 Ambrozie Ilinca
Observatii: lipsa
2756 2008 Bucharest Sport Club 00:39:99

Proba 28 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Mateescu Ionut 5060 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Vlasceanu Razvan 3869 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Simion Stefan Adrian 5156 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Sociu Darius Andrei 4761 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Teodorescu Rayan 5059 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Morjorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 01:22:77
2 Musat Rodrigo 5052 2010 Atack Team 01:17:64
3 Miutu Matei 5066 2010 Aqua Sport Citius 01:16:08
4 Ghelbereu Leonard Mihai 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:15:14
5 Pletoiu Petre 5081 2010 Renovatio S.C. 01:15:17
7 Panita Luca 5065 2010 Aqua Sport Citius 01:21:88
8 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:25:58

Seria: 4
1 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 01:12:54
3 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Aqua Team 01:09:22
4 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 01:07:20
5 Stoicescu Alexandru Arsenie 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:07:41
6 Padure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:09:46
7 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 01:12:01
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:14:65

Seria: 5
1 Carstina Nicholas Oliver 5069 2010 Aqua Sport Citius 01:05:21
2 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 01:01:08
3 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 00:58:28
4 Luca Vlad 5067 2010 Aqua Sport Citius 00:56:71
7 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:01:37
8 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life 01:07:13

Seria: 6
1 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:85
2 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:53:85
3 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 00:48:43
4 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:44:03
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:47:79
6 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 00:52:85
7 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:55:14
8 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:56:31

Descalificari
1 Lazaroiu Cristian
Observatii: lipsa
5160 2010 Steaua CSA 99:99:99
2 Tacneanu Luca
Observatii: lipsa
4210 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Chihaia Tudor
Observatii: lipsa
5080 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Piciorus Alexandru
Observatii: lipsa
5159 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Gerlan Matei Sebastian
Observatii: lipsa
4752 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Cernat Rares Constantin
Observatii: lipsa
4114 2010 Bucharest Sport Club 01:17:15
7 Filip Andrei
Observatii: lipsa
4133 2010 Renovatio S.C. 01:11:56
8 Radu Andrei
Observatii: lipsa
4209 2010 Aqua Team 00:57:00
9 Ivascu Tudor Stefan
Observatii: lipsa
4755 2010 Aqua Sport Citius 01:00:46

Proba 29 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristescu Stefan 3366 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Vaduva Alexandru 5087 2009 Renovatio S.C. 01:44:80
2 Nati Ianis 5083 2009 Renovatio S.C. 01:17:16
3 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 01:11:68
5 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 Steaua CSA 01:11:35
7 Serban Eduard 5086 2009 Renovatio S.C. 01:28:61

Seria: 3
1 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:09:04
2 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life 01:08:50
3 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 01:07:71
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Aqua Life 01:05:06
5 Raceanu Erik Stefan Andrei 5064 2009 Aqua Sport Citius 01:07:24
6 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 01:08:15
7 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 01:08:83
8 Cinca Alexandru 5035 2009 Aqua Life 01:09:87

Seria: 4
1 Zaharia Timon Alexandru 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:03:41
2 Manita Eduard 4568 2009 Aqua Life 01:00:87
3 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:59:30
6 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life 01:00:55
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 3775 2009 Aqua Life 01:02:82
8 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 01:03:98

Seria: 5
1 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:55:36
2 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:54:46
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:52:90
4 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:51:53
7 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:54:72

Seria: 6
1 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Steaua CSA 00:51:04
2 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:49:23
3 Andrei Mihai 4420 2009 Pescarusul Izvorani 00:48:10
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:45:89
5 Barbieru Erik Nicolas Ionut 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:47:19
6 Constantin Cristian 3368 2009 Aqua Life 00:48:16
7 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:49:86
8 Bildea Stefan Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:51:22

Seria: 7
1 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:45:48
2 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life 00:45:31
3 Parvu Iustin Cristian 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:44:93
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Life 00:44:90
6 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:45:29
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:45:34
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:45:49

Seria: 8
1 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life 00:42:61
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life 00:41:51
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:39:26
5 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:40:45
6 Barbu Razvan Stefan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:41:05
7 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life 00:42:35
8 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:44:12

Descalificari
1 Margarit Matei
Observatii: lipsa
3871 2009 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Panait Andrei
Observatii: lipsa
3867 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Radu David
Observatii: lipsa
5084 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Sendroiu Toma Alexandru
Observatii: lipsa
4493 2009 Performer 99:99:99
5 Stan Alexandru
Observatii: lipsa
5130 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Stanciu Stefan Ioan
Observatii: lipsa
4116 2009 Bucharest Sport Club 01:10:99
7 Sandu Razvan
Observatii: lipsa
4874 2009 Aqua Sport Citius 01:16:04
8 Tinca Eduard
Observatii: lipsa
5077 2009 Steaua CSA 99:99:99
9 Tarata-Andrei David Alexandru
Observatii: start gresit
3824 2009 Aqua Sport Citius 00:57:71
10 Orezeanu Luca
Observatii: lipsa
4569 2009 Bucharest Sport Club 00:57:80
11 Ghenu Andrei
Observatii:
4398 2009 Aqua Life 00:51:95
12 Tataru Stefan Costin
Observatii:
3411 2009 Aqua Team 00:52:97
13 Rotaru Andrei
Observatii: lipsa
4421 2009 Renovatio S.C. 00:57:14
14 Gurdis Luca Andrei
Observatii: lipsa
3349 2009 Atack Team 00:44:57
15 Scarlat Albert Florian
Observatii: lipsa
4182 2009 Bucharest Sport Club 00:40:65

Proba 30 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Hornea Razvan 4272 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 State Matei 5004 2008 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:07:72
3 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:07:06
4 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:37
6 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66
7 Tudor Mihnea Andrei 4667 2008 Aqua Sport Citius 01:12:13
8 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 01:21:15

Seria: 3
2 Tornea David Andrei 3828 2008 Aqua Sport Citius 01:00:56
3 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life 00:56:07
4 Dinu Eric Tudor 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:54:57
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 00:55:72
8 Hantulie Mihai 4238 2008 Aqua Team 01:02:74

Seria: 4
2 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:53:27
3 Panait Radu 4263 2008 Aqua Team 00:51:84
6 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Renovatio S.C. 00:52:43
7 Tutulan Nicolai Radu Costin 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:53:41
8 Dumitru Andrei 4833 2008 Aqua Life 00:53:87

Seria: 5
1 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:50:80
2 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:50:21
3 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:49:44
4 Boboc David 4005 2008 Aqua Life 00:48:49
5 Slave Robert George 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:49:19
6 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:49:51
7 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:50:71

Seria: 6
1 Constantin David Gabriel 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:48:17
2 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:47:25
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:46:58
4 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:44:91
5 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:45:03
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Renovatio S.C. 00:47:21
7 Percea Tudor 16949 2008 Renovatio S.C. 00:47:36
8 Duta Eduard Nicolas 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:48:41

Seria: 7
1 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:43:34
2 Campeanu Bogdan Andrei 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:42:04
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:63
4 Musat Darius Andrei 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:40:78
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:41:46
6 Istrate Mihai Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:41:77
7 Radu Andrei Ionut 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:42:45

Seria: 8
1 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life 00:40:05
2 Iordache Tudor Andrei 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:39:68
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:39:34
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:39:03
5 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:39:17
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:39:41

Seria: 9
1 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:38:31
2 Sararu Vlad 3347 2008 Steaua CSA 00:37:81
3 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:36:48
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:34:55
5 Chirita Petru 2987 2008 Renovatio S.C. 00:36:14
6 Stoica David Alexandru 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:36:68
7 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:38:10
8 Ivanof Alexandru Bogdan 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:38:85