Lista de start pentru Concurs Poliatlon cadeti 12-14 ani, Faza Municipala, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri liber - 12 - 14 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gogoncea Alexandru Georgian 5121 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Miuta Enea Rares Alexandru 2841 2005 Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:91
2 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 01:28:48
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:59
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:50
5 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:19:42
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:21:69
7 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 01:29:77

Seria: 3
1 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:16:46
2 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 01:14:48
3 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 01:14:10
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:13:95
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:14:03
6 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Steaua CSA 01:14:28
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:15:37
8 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:68

Seria: 4
1 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:13:77
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 01:12:65
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:11:95
6 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:12:48
7 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:43
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:13:90

Seria: 5
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:43
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:10:03
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:09:78
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:09:87
6 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:10:06
7 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:10:64
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:11:78

Seria: 6
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:09:09
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:08:79
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:08:21
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:08:02
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:08:09
6 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:08:26
7 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:08:79
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:09:37

Seria: 7
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:06:69
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:06:25
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:05:95
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:05:78
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:05:80
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:06:24
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:06:50
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:07:65

Seria: 8
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 01:05:39
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:04:98
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:04:51
4 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:04:17
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:42
6 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:04:73
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:05:02
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:05:68

Seria: 9
1 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:04:14
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:03:87
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 01:03:63
4 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:03:00
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:03:41
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 01:03:70
7 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:04:08
8 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 01:04:16

Seria: 10
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:02:43
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:02:31
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:01:41
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:57:96
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:59:69
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:02:36
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:02:91

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ionescu George Calin
Observatii: lipsa
2543 2005 CSS 2 Bucuresti 01:39:96
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei
Observatii: lipsa
1730 2004 Bucharest Sport Club 01:12:42
4 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club 01:12:21

Proba 2 100 metri liber - 12 - 13 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Jascau Alessia 5123 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Negut Alina 4345 2004 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Olteanu Karina Maria 5122 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:34
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:51
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:19:18
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:19:49
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:19:72
7 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:27:16
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:18:22
2 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:15:75
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:13:74
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:13:11
5 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 01:13:67
6 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:14:10
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:18:34

Seria: 4
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:11:96
2 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:11:39
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:10:74
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:09:44
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:10:51
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:10:78
7 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 01:11:82
8 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:12:17

Seria: 5
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:08:94
2 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:08:81
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:08:47
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:08:09
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:08:15
6 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:08:65
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:08:91
8 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:09:08

Seria: 6
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:06:79
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:06:58
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:05:44
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:02:56
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:05:41
6 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:05:52
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:06:62
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:07:92

Descalificari
1 Pausescu Daniela
Observatii: lipsa
3909 2005 Obswim 01:28:71
2 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 01:16:64

Proba 3 200 metri mixt - 12 - 14 ani - Baieti (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ionescu Andrei 4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Gogoncea Alexandru Georgian 5121 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:93
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 03:16:63
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 03:07:97
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:02
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:07
6 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:11:24
7 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 03:16:87
8 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:24

Seria: 3
1 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 03:03:12
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:07
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 02:58:86
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 02:58:08
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 02:58:97
8 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:39

Seria: 4
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 02:57:31
2 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:54:67
3 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:53:81
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:53:40
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 02:53:45
6 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:53:84
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:55:80
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:57:69

Seria: 5
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 02:52:72
2 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 02:50:61
3 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:47:26
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:46:68
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 02:47:12
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:49:41
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:50:64
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:53:28

Seria: 6
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:46:25
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:43:88
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:42:44
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:41:15
5 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:41:17
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:43:67
7 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:45:90
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:46:32

Seria: 7
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 02:40:29
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 02:39:66
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:38:23
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 02:37:70
5 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:38:15
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:39:07
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:40:06
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:40:95

Seria: 8
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:36:30
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:35:28
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:83
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:34:30
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 02:34:54
6 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:34:85
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 02:35:36
8 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:37:63

Seria: 9
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:33:64
2 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:31:80
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:29:21
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:29:04
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 02:30:40
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:33:03
8 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:33:64

Descalificari
1 Toma David Andrei
Observatii: lipsa
1704 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei
Observatii: lipsa
1730 2004 Bucharest Sport Club 02:58:70
3 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club 03:00:31
4 Popovici David
Observatii:
1396 2004 Aqua Team 02:20:80

Proba 4 200 metri mixt - 12 - 13 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Olteanu Karina Maria 5122 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:33
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 03:12:98
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:15:58
6 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Jascau Alessia 5123 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:03
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 03:06:89
4 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 03:04:06
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 03:04:83
6 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 03:06:82
7 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 03:07:27
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 03:12:15

Seria: 3
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 02:59:02
2 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 02:57:70
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:56:44
4 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:54:13
5 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:55:11
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:56:95
7 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:58:03
8 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 03:02:50

Seria: 4
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:53:50
2 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:49:34
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:48:61
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:47:00
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:48:30
6 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 02:49:18
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 02:51:73
8 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 02:54:10

Seria: 5
1 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:45:90
2 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 02:44:07
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:37:31
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:34:40
5 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:36:24
6 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:37:86
7 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:45:74
8 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:45:94

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 03:05:22

Proba 5 100 metri bras - 12 - 14 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogoncea Alexandru Georgian 5121 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 99:99:99
2 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 99:99:99
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 99:99:99
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:01:99
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Cam Stefan 4878 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:50:72
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:45:71
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:69
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 01:42:23
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:43:46
6 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Steaua CSA 01:44:73
7 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:50:37
8 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 01:50:87

Seria: 5
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:32
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:38:41
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:35:36
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:37:45
7 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:39:31
8 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:40:65

Seria: 6
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:34:16
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:32:08
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:32:00
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:29:81
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 01:31:60
6 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:32:00
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:13
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:34:41

Seria: 7
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:29:46
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:27:59
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 01:27:06
4 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:27:02
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:27:35
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:28:11
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:29:52

Seria: 8
1 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:25:21
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:24:68
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:22:27
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 01:21:23
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:21:34
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:24:36
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:25:01
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:25:38

Seria: 9
1 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:20:84
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:18:91
3 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:18:57
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:18:21
5 Vlasceanu Antonio 12959 2005 Atack Team 01:18:53
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:18:80
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:19:35
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:15

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Petrascu Matei
Observatii: lipsa
1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ionescu George Calin
Observatii: lipsa
2543 2005 CSS 2 Bucuresti 01:54:27
4 Luca Alexandru Mihai
Observatii:
2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:54
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei
Observatii: lipsa
1730 2004 Bucharest Sport Club 01:37:82

Proba 6 100 metri bras - 12 - 13 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Jascau Alessia 5123 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Negut Alina 4345 2004 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:45:33
3 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:42:76
4 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 01:41:14
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:40
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:45:04
7 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:40
8 Olteanu Karina Maria 5122 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:39:89
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:37:88
4 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 01:32:99
5 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:33:49
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 01:37:84
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:38:71
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:40:50

Seria: 4
1 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:32:58
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:30:46
3 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 01:28:37
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:27:74
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:27:74
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:28:47
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 01:31:18
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:32:75

Seria: 5
1 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:26:37
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:22:88
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:20:84
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:18:56
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:20:23
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:22:75
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:24:95
8 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:26:60

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 01:34:46

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri fluture - 12 - 13 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:46
5 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
6 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 99:99:99
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:31:49
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:25:84
4 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:24:66
5 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:25:00
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:28:65
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:33:04
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12

Seria: 4
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:22:93
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:22:38
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:20:68
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 01:20:39
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:20:45
6 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:21:73
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:22:48
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:24:62

Seria: 5
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:18:19
2 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:17:11
3 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:15:83
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:09:18
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:09:87
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:17:10
8 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:19:59

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 01:33:58
2 Dragusi Alina Maria
Observatii: lipsa
A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:17:22

Proba 2 100 metri fluture - 12 - 14 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 99:99:99
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:97
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:56
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:36:94
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:28:89
4 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Steaua CSA 01:28:15
5 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 01:28:35
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:29:51
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:17

Seria: 5
2 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:79
3 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:23:82
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:44
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:23:68
6 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:24:27
7 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 01:25:14
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 01:27:49

Seria: 6
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:22:82
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:22:05
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:19:12
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:19:08
5 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:19:09
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:20:60
7 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:22:35
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:23:32

Seria: 7
1 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:17:60
2 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:15:32
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:12:65
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:12:12
5 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:12:35
6 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:12:75
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:15:97
8 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 01:18:39

Seria: 8
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 01:11:91
2 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:11:08
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:10:33
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:09:75
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:10:07
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:10:97
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:11:32
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:12:03

Seria: 9
1 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:08:62
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:06:41
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:04:41
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:02:70
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:04:37
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:06:81
8 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:09:28

Descalificari
1 Cam Stefan
Observatii: lipsa
4878 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 01:38:53
3 Dobre Daniel Gabriel
Observatii: start gresit
A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:25:43

Proba 3 200 metri liber - 12 - 13 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jascau Alessia 5123 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:03:47
3 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 02:56:60
4 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 02:55:56
5 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 02:56:43
6 Grigorescu Thea 12689 2005 Steaua CSA 03:00:78
7 Olteanu Karina Maria 5122 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 02:49:60
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 02:47:80
4 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 02:43:89
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 02:44:52
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:78
7 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 02:48:44
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 02:51:97

Seria: 3
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:39:47
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 Pescarusul Izvorani 02:38:12
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:36:89
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 02:36:00
6 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 02:37:50
7 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 02:38:16
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 02:39:52

Seria: 4
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 02:31:59
2 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 02:30:86
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 02:29:68
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 02:25:84
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:26:30
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:30:38
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 02:31:01
8 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:33:66

Seria: 5
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:25:58
2 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 02:22:93
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:21:96
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:16:18
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:21:18
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:22:74
7 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 02:24:87
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:25:58

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 02:47:75
2 Dragusi Alina Maria
Observatii: lipsa
A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:33:97

Proba 4 200 metri liber - 12 - 14 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogoncea Alexandru Georgian 5121 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 03:07:55
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 02:53:25
5 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 02:54:54
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 02:51:11
2 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 02:47:44
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:36
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:39:92
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 02:40:14
6 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 02:44:73
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:81
8 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:30

Seria: 4
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:47
2 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 02:38:94
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 02:36:66
5 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:42
6 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 02:38:02
7 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 02:39:13
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:39:58

Seria: 5
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 02:33:15
2 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:32:59
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:31:04
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:30:48
5 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:30:51
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 02:31:98
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 02:33:01
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:35:36

Seria: 6
1 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 02:30:19
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 02:29:41
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 02:28:53
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:28:04
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:28:31
6 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 02:28:86
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:30:19
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:30:31

Seria: 7
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 02:24:45
2 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:23:71
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 02:21:52
4 Andron Teodor 3926 2005 Pescarusul Izvorani 02:20:28
5 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:21:33
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 02:22:41
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:24:21
8 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:27:23

Seria: 8
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:19:41
2 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:18:37
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:17:57
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:16:98
5 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 02:17:49
6 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 02:17:99
7 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 02:18:51
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:20:16

Seria: 9
1 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:16:08
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:15:80
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 02:12:48
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:04:77
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:09:88
6 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 02:13:12
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:16:00
8 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:16:90

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ionescu George Calin
Observatii: lipsa
2543 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Cam Stefan
Observatii: lipsa
4878 2003 Bucharest Sport Club 03:00:24
4 Cretu Catalin Stefan Florin
Observatii: start gresit
2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:33
5 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 02:37:93

Proba 5 100 metri spate - 12 - 13 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Iorga Andreea 3536 2005 Steaua CSA 99:99:99
5 Badea Bianca 2953 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Jascau Alessia 5123 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mocanu Stefania 3539 2005 Aqua Sport Citius 01:40:87
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:94
3 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 01:33:59
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:28:29
5 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 Pescarusul Izvorani 01:31:94
7 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:39:43
8 Olteanu Karina Maria 5122 2004 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:31
2 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:25:02
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:23:20
4 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 Aqua Sport Citius 01:21:72
5 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:22:82
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:24:46
7 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:25:60
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:27:99

Seria: 4
1 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:21:01
2 Duta Izabela 2958 2005 Aqua Sport Citius 01:20:55
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:19:39
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:19:17
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 Aqua Sport Citius 01:19:31
6 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:20:33
7 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 Steaua CSA 01:20:91
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:21:61

Seria: 5
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:18:24
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:16:63
3 Constantin Diana 13400 2004 Steaua CSA 01:13:38
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:11:19
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:12:23
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:14:70
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:17:25
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:18:43

Descalificari
1 Dragusi Alina Maria
Observatii: lipsa
A0343 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Aqua Sport Citius 01:33:75

Proba 6 100 metri spate - 12 - 14 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gogoncea Alexandru Georgian 5121 2005 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 99:99:99
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Steaua CSA 99:99:99
7 Mincu Andrei 3535 2005 Steaua CSA 99:99:99
8 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Serban Nicolae Cristian 4961 2003 CSS 2 Bucuresti 01:40:80
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:43
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:31:41
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:30:23
6 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 01:33:31
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:36:18
8 Toma David Andrei 1704 2005 Aqua Sport Citius 01:42:69

Seria: 4
1 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:29:89
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:29:25
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:27:48
6 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 Aqua Sport Citius 01:28:12
7 Ghelbereu Eduard 3541 2004 Aqua Sport Citius 01:29:83
8 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 Steaua CSA 01:29:94

Seria: 5
1 Mares Dominique Gabriel 14447 2005 Steaua CSA 01:27:11
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:26:82
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:25:67
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:25:06
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:40
6 Lazar Andrei 1844 2005 Steaua CSA 01:25:90
7 Bujor Stefan 2489 2005 Aqua Sport Citius 01:26:89
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:27:12

Seria: 6
1 Malus Cristian Ionut 1251 2005 Aqua Sport Citius 01:23:92
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:23:35
3 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:22:35
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:21:22
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:21:37
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:23:01
7 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 Steaua CSA 01:23:91
8 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:24:79

Seria: 7
1 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:20:08
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:18:79
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:18:45
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 Steaua CSA 01:18:04
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:18:05
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:18:75
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:19:68
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:20:69

Seria: 8
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Steaua CSA 01:17:28
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:16:38
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 Steaua CSA 01:16:27
4 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:15:19
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 Aqua Sport Citius 01:15:81
6 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 01:16:31
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:16:87
8 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:17:39

Seria: 9
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:14:18
2 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:13:76
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:13:39
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:12:10
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:12:44
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:13:40
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Pescarusul Izvorani 01:13:96
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Aqua Team 01:14:42

Seria: 10
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:11:69
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:09:90
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:07:69
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:02:93
5 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:37
6 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:08:58
7 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 Aqua Team 01:10:70
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:00

Descalificari
1 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4962 2005 CSS 2 Bucuresti 01:43:45
2 Ionescu George Calin
Observatii: lipsa
2543 2005 CSS 2 Bucuresti 01:49:81
3 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii: lipsa
1899 2004 Bucharest Sport Club 01:30:06
4 Cam Stefan
Observatii: lipsa
4878 2003 Bucharest Sport Club 01:27:36
5 Mindroc Marius Razvan
Observatii: start gresit
2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:38