Lista de start pentru Campionat Municipal cadeti 12-14 ani, Editia 2017

Inapoi la detalii competitie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber 13 ani Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Carp Alexandru 4877 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:16

Seria: 2
1 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:02
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:50
3 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 02:33:01
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:31:34
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:32
6 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:21
7 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 02:44:73

Seria: 3
1 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:24:59
2 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 02:22:64
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:18:63
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:10:32
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:16:08
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:20:31
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:24:21
8 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:30:51

Proba 2 200 metri liber 14 ani Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:31:66
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:34:86

Seria: 2
1 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 02:23:28
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:18:07
3 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 02:13:55
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:09:27
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:10:32
6 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:14:00
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:12
8 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 02:25:04

Proba 3 200 metri liber 13 ani Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 03:09:06
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 02:45:96
5 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:32
6 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:04:16

Seria: 2
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:36:89
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 02:29:85
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 02:26:30
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:17:74
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:18:43
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 02:27:41
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:36:86
8 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 02:42:09

Proba 4 100 metri bras 12 ani Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:51:61
5 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 01:46:77
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:42:23
3 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:39:26
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:54
5 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 01:37:80
6 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:32
7 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 CSA Steaua 01:44:73
8 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:51:26

Seria: 3
1 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:91
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:56
3 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:71
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:24:59
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 01:24:86
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:29:45
7 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:32:00
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 01:34:44

Proba 5 100 metri bras 13 ani Baieti (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:19
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:50
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 01:31:94
4 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 01:30:43
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:30:48
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:32:68
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:58

Seria: 2
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:73
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:24:91
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:56
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:19:32
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:19:97
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:39
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:99
8 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 01:29:02

Proba 6 100 metri bras 14 ani Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Luis 4876 2003 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:32:08
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:25:32
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:22:27
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:49
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:20:00
6 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 01:25:21
7 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 01:29:76

Proba 7 100 metri bras 12 ani Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:40
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:19
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:42:63
5 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:00
6 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 01:44:83
7 Tararache Diana 3910 2005 C.S.Obswim 99:99:99

Seria: 2
1 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:37:78
2 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:32:15
3 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S Pescarusul Izvorani 01:31:90
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:27:00
5 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:29:57
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:32:11
7 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 01:33:99
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:33

Proba 8 100 metri bras 13 ani Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Negut Alina 4345 2004 C.S Pescarusul Izvorani 01:55:50
4 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 01:40:50
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:48:34
6 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:58:53

Seria: 2
1 Zamfir Alexandra 4056 2004 Dinamo Bucuresti 01:33:00
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 01:27:74
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:20:84
4 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:20:23
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:20:29
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:22:75
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:28:47
8 Stanica Maria 1705 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:34:46

Proba 9 200 metri spate 12 ani Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 99:99:99

Seria: 2
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:21:95
5 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:03:53
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:00
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:49:71
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 02:37:28
5 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 02:47:53
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 02:59:13
7 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:00
8 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 03:06:34

Proba 10 200 metri spate 13 ani Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 02:47:17
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:63
4 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 02:21:74
5 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:23:08
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:45:17
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:52:76
8 Carp Alexandru 4877 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 11 200 metri spate 14 ani Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 02:36:71
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:74
4 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 02:28:44
5 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 02:31:37
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:36:02
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:36:88

Proba 12 200 metri spate 12 ani Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 CSA Steaua 99:99:99
5 Trusca Alysa 2954 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:01:07
2 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:53:87
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:48:31
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:35:74
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:45:00
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
7 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:57:78
8 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:04:30

Proba 13 200 metri spate 13 ani Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 02:56:60
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 02:53:27
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:48:49
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:32:60
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 02:41:11
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:51:57
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 02:53:96

Proba 14 100 metri fluture 12 ani Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Radu David 2433 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 99:99:99
5 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:17
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 CSA Steaua 01:29:12
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 01:26:67
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:21:68
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:26:41
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:36
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:93
8 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:52:07

Seria: 4
1 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:20:02
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00
3 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 01:12:78
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 01:11:48
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:12:37
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 01:15:86
7 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:19:62
8 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:49

Proba 15 100 metri fluture 13 ani Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:64
3 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:27
4 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:49
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:28:89
6 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:10

Seria: 2
1 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:13:21
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:12:12
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:09:83
4 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 01:06:17
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:06:39
6 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36
7 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:12:32
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:13:58

Proba 16 100 metri fluture 14 ani Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:23:01
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:10:00
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:17:37

Seria: 2
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:84
3 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 01:06:41
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:01:70
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:75
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:07:21
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 01:09:75

Proba 17 100 metri fluture 12 ani Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 CSA Steaua 99:99:99
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:28:72
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:27:98
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:28:65
6 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:07
7 Trusca Alysa 2954 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:25:39
2 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:21:77
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 01:18:13
4 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:14:17
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:97
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:67
7 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:64
8 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:26:89

Proba 18 100 metri fluture 13 ani Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:75
4 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 01:25:00
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 01:29:51

Seria: 2
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:18:18
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:17:22
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:09:18
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:10:24
6 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 01:17:46
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:24:31

Proba 19 200 metri mixt 12 ani Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:93
4 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:16:87
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:44
6 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:26
7 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:20
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:92
3 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:02
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 03:04:93
5 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:39
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:07
7 Radu David 2433 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:30
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 03:14:62

Seria: 3
1 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:35
2 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:04
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 02:57:31
4 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 02:53:84
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:54:13
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:57:77
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:07
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 03:02:75

Seria: 4
1 Andron Teodor 3926 2005 C.S Pescarusul Izvorani 02:52:36
2 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 02:46:30
3 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:45
4 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 02:37:31
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:44:36
6 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:44:59
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:08
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 02:52:47

Proba 20 200 metri mixt 13 ani Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:28:48
4 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:07
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:15:24

Seria: 2
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:55:80
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:27
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:46:32
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:43:67
5 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 02:45:37
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:46:63
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:53:40

Seria: 3
1 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 02:36:26
2 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:33:64
3 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:30:40
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:28:20
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:56
6 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 02:31:80
7 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 02:34:85
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:40:06

Proba 21 200 metri mixt 14 ani Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ene Luis 4876 2003 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 02:53:54
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:93
5 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:48:24
6 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 02:41:15
2 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 02:40:29
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:29
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:27:60
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:28:25
6 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 02:37:75
7 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:41:00
8 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 02:46:68

Proba 22 200 metri mixt 12 ani Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:17:10
4 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 03:13:27
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:38
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:72

Seria: 2
1 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:03
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:07
3 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:04:06
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 02:59:84
5 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 03:02:16
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:15
7 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:10:07
8 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 03:12:15

Seria: 3
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 02:57:26
2 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S Pescarusul Izvorani 02:53:41
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 02:47:16
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:36:24
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:39:80
6 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:49:21
7 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 02:57:05
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 02:59:02

Proba 23 200 metri mixt 13 ani Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 03:27:17
4 Stanica Maria 1705 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:06:62
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:35

Seria: 2
1 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 03:01:38
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 02:56:44
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:45:94
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:33:91
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:35:43
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:53:50
7 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 02:56:60

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 24 100 metri liber 12 ani Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tararache Diana 3910 2005 C.S.Obswim 99:99:99
4 Manea Andreea Laura 1410 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:59
5 Pausescu Daniela 3909 2005 C.S.Obswim 99:99:99

Seria: 2
2 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 01:25:92
3 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:04
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:51
5 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 01:19:72
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:22:47
7 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:27:16

Seria: 3
1 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:13:71
5 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:14:53
6 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:01
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:18:10
8 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 01:19:29

Seria: 4
1 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 CSA Steaua 01:13:39
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:11:94
3 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:41
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:07:21
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:72
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:11:55
7 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 01:11:99
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:13:59

Proba 25 100 metri liber 13 ani Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Manea Raluca Andreea A0810 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:53
4 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:98
5 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 01:19:18
6 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:25:08

Seria: 2
1 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:13:86
2 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 01:13:11
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:10:78
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:09:27
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:09:41
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:11:60
7 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 01:13:74
8 Stanica Maria 1705 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:16:64

Seria: 3
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 01:08:94
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:08:23
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:06:30
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:03:81
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:06:24
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 01:06:79
7 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:08:36
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:09:04

Proba 26 100 metri liber 12 ani Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:27:03
3 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:59
5 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:08
6 Lungu Radu 1875 2005 C.S Pescarusul Izvorani 01:25:30
7 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 CSA Steaua 01:18:88
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:18:54
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:18:00
4 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:68
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:88
6 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:13
7 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:18:86
8 Radu David 2433 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:58

Seria: 3
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 01:16:30
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:33
3 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:79
4 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:13:67
5 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:14:10
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 01:15:08
7 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:15:69
8 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:16:76

Seria: 4
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38
2 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:66
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:49
4 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 01:08:99
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:09:20
6 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 01:12:09
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96
8 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38

Seria: 5
1 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:08:21
2 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:06:18
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:05:78
4 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 01:04:09
5 Andron Teodor 3926 2005 C.S Pescarusul Izvorani 01:04:80
6 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:05:79
7 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66
8 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:99

Proba 27 100 metri liber 13 ani Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Carp Alexandru 4877 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:25
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:53

Seria: 2
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:02
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:14:49
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:12:42
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:83
6 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:15:29
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58

Seria: 3
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:97
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:09:78
3 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:08:96
4 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 01:07:37
5 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:08:66
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:09:35
7 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:28
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:11:41

Seria: 4
1 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:88
2 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 01:04:51
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:03:66
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:59:71
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:03:00
6 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 01:04:17
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:05:09
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:07:30

Proba 28 100 metri liber 14 ani Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 CSA Steaua 01:19:38
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:43
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:10:91

Seria: 2
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:07:65
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 01:05:02
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:27
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:04:33
6 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 01:05:68
7 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 01:09:87

Seria: 3
1 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 01:03:28
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05
3 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 01:00:31
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:59:11
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:01:41
7 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 01:02:43
8 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 01:03:98

Proba 29 200 metri bras 12 ani Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:30:00
5 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:00

Seria: 2
2 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 03:18:52
3 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:11:93
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:56:25
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 03:05:00
6 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 03:12:91
7 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S Pescarusul Izvorani 03:20:30

Proba 30 200 metri bras 13 ani Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zamfir Alexandra 4056 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Stanica Maria 1705 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:25:10
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:55:55
4 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:52:46
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:52:76
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 03:04:44
7 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 03:32:28
8 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 31 200 metri bras 12 ani Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 03:20:52
3 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:10:76
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:58:31
5 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 02:59:22
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 03:15:00
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 32 200 metri bras 13 ani Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 03:11:00
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 03:07:82
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 03:01:56
3 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:52:68
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:00
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:50:85
6 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:00
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:13
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:08

Proba 33 200 metri bras 14 ani Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Ene Luis 4876 2003 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:10:09
3 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 03:00:44
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:51
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:50:00
6 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 03:04:14
7 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 CSA Steaua 99:99:99

Proba 34 100 metri spate 12 ani Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Trusca Alysa 2954 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:26:11
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:25:72
4 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:15:00
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 01:18:06
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:25:75

Proba 35 100 metri spate 13 ani Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:90
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 01:22:85
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 01:30:08
6 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:21:61
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:18:24
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 01:17:25
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:11:49
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:14:70
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:17:41
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 01:21:01
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:22:82

Proba 36 100 metri spate 12 ani Baieti (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 01:33:31
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:25:91
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:25:93
6 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:42
7 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 2
1 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:38
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:19:94
3 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 01:18:04
4 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 01:12:75
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 01:12:96
6 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:24
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:20:12
8 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:68

Proba 37 100 metri spate 13 ani Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Carp Alexandru 4877 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:11
5 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:03

Seria: 2
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:97
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:21:41
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:14
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:80
6 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:23:01
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:04

Seria: 3
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:15:19
2 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:13:76
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:60
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:05:91
5 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 01:09:17
6 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 01:12:33
7 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:12
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 01:18:55

Proba 38 100 metri spate 14 ani Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cam Stefan 4878 2003 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:14:13
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:12:00
4 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 01:07:69
5 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 01:08:58
6 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:69
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:14:18

Proba 39 50 metri fluture 12 ani Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tararache Diana 3910 2005 C.S.Obswim 00:53:48
3 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 00:41:64
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:51
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78
6 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:75
7 Pausescu Daniela 3909 2005 C.S.Obswim 01:09:53

Seria: 2
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:38:05
2 Grigorescu Diana Elena 1752 2005 CSA Steaua 00:37:42
3 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:36:39
4 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 00:34:17
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:35:72
6 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:36:76
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:37:64
8 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:38:33

Proba 40 50 metri fluture 12 ani Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 CSA Steaua 99:99:99
3 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:54:55
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55
5 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 00:51:13
6 Costante Vasile David 2034 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:41

Seria: 2
1 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:12
2 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61
3 Radu David 2433 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:18
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:34:99
5 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:35:32
6 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:37:51
7 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:60
8 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55

Seria: 3
1 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 00:34:76
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:33:98
3 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:67
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 00:32:19
5 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 00:32:57
6 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:33:76
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:34:50
8 Tanase Jonathan Cristian Nicolas 1404 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87

Proba 41 400 metri liber 12 ani Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 99:99:99
4 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:50:00
5 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 06:10:00
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99

Seria: 2
1 Ionita Carmen Ana Maria 2917 2005 C.S Pescarusul Izvorani 05:30:20
2 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 05:20:00
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 05:00:00
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 05:00:00
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 05:00:00
6 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 05:15:00
7 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:25:00
8 Trusca Alysa 2954 2005 C.S. Aqua Sport Citius 05:35:00

Proba 42 400 metri liber 13 ani Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 99:99:99
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dumitrescu Elena Iuliana 1465 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 06:00:34
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 05:15:72
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 05:03:56
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 04:54:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 05:01:59
6 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 05:13:00
7 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 05:58:09
8 Stanica Maria 1705 2004 C.S. Aqua Sport Citius 06:01:57

Proba 43 400 metri liber 12 ani Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoica Luca 4461 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 99:99:99
4 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
5 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 99:99:99
6 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 99:99:99
3 Dumitrescu Vladimir 2588 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 99:99:99
8 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 06:40:00
2 Draghici Alexandru Viorel 2168 2005 Colegiul "Emil Racovita" 06:00:00
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:50:00
4 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:00
5 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 05:40:00
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:50:00
7 Barascu Stefan Rares 2030 2005 Colegiul "Emil Racovita" 06:24:00
8 Ionita Andrei 3517 2005 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 4
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 05:30:00
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:27:00
3 Andron Teodor 3926 2005 C.S Pescarusul Izvorani 05:05:30
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 04:45:00
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 04:55:00
6 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 05:20:00
7 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 05:30:00
8 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 05:40:00

Proba 44 400 metri liber 13 ani Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 05:27:45
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 05:10:00
5 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 05:14:92
6 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 05:04:33
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 05:01:41
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 04:53:01
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 04:30:00
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 04:49:42
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 04:58:29
7 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 05:01:64
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 05:06:00

Proba 45 400 metri liber 14 ani Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 99:99:99
5 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ene Luis 4876 2003 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 05:12:17
2 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 04:55:61
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 04:43:62
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 04:40:12
5 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 04:41:42
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 04:49:43
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 05:10:97
8 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 05:40:27