Lista de start pentru Campionat Municipal cadeti 12-14 ani, Editia 2017

Inapoi la detalii competitie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber 13 ani Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:30:51
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:18:63
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:10:32
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:16:08
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:20:31
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:31:34

Proba 2 200 metri liber 14 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:14:00
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:18:07

Proba 3 200 metri liber 13 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:17:74
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:18:43

Proba 4 100 metri bras 12 ani Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:39:26
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:24:59
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:32:00
6 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:39:60

Proba 5 100 metri bras 13 ani Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:30:48
3 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:24:91
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:19:32
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:19:97
6 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:26:47

Proba 6 100 metri bras 14 ani Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:25:32

Proba 7 100 metri bras 12 ani Fete

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Proba 8 100 metri bras 13 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:20:23
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:20:29

Proba 9 200 metri spate 12 ani Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 99:99:99
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 03:06:34
5 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 99:99:99

Proba 10 200 metri spate 13 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:23:08
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:52:76

Proba 11 200 metri spate 14 ani Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:36:02

Proba 12 200 metri spate 12 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:04:30
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:35:74
5 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:48:31

Proba 13 200 metri spate 13 ani Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:32:60

Proba 14 100 metri fluture 12 ani Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:20:02
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:12:37
5 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 01:12:78
6 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:21:68

Proba 15 100 metri fluture 13 ani Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:13:21
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:12:12
4 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:06:39
5 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:09:83
6 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:12:61
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:13:58

Proba 16 100 metri fluture 14 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 01:10:00
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:17:37

Proba 17 100 metri fluture 12 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:14:17
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:27:98

Proba 18 100 metri fluture 13 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:18:18
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:09:18
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:10:24

Proba 19 200 metri mixt 12 ani Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 03:04:69
3 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:44:59
4 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 02:37:31
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:44:36
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 03:02:75

Proba 20 200 metri mixt 13 ani Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 02:55:80
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:43:67
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:33:64
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:28:20
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:30:40
6 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:40:06
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:46:63

Proba 21 200 metri mixt 14 ani Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Bogdan Matei 2848 2003 Aqua Team 02:41:00

Proba 22 200 metri mixt 12 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:49:21
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:36:24
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:39:80

Proba 23 200 metri mixt 13 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:45:94
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:33:91
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:35:43

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 24 100 metri liber 12 ani Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 01:19:29
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:07:21
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:18:10
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:22:47

Proba 25 100 metri liber 13 ani Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:06:30
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:03:81
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:06:24
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:11:60

Proba 26 100 metri liber 12 ani Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:18:54
3 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:15:69
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:05:78
5 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:05:79
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:16:76
7 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:18:80

Proba 27 100 metri liber 13 ani Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:09:35
2 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:08:66
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:03:66
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:59:71
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:03:00
6 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:05:09
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:08:96
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:11:41

Proba 28 100 metri liber 14 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:01:41
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:04:33

Proba 29 200 metri bras 12 ani Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:56:25

Proba 30 200 metri bras 13 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:52:76
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:55:55

Proba 31 200 metri bras 12 ani Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:58:31
5 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 03:15:00

Proba 32 200 metri bras 13 ani Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 99:99:99
3 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 03:01:56
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:50:85
5 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:52:68
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 03:11:00

Proba 33 200 metri bras 14 ani Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 03:04:14

Proba 34 100 metri spate 12 ani Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:25:75

Proba 35 100 metri spate 13 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:11:49
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:14:70

Proba 36 100 metri spate 12 ani Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:20:12
4 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 01:12:75
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:19:94
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:25:93

Proba 37 100 metri spate 13 ani Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:23:01
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:15:19
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:05:91
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:13:76
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 Aqua Team 01:21:41

Proba 38 100 metri spate 14 ani Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:14:13

Proba 39 50 metri fluture 12 ani Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 00:34:17
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:37:64

Proba 40 50 metri fluture 12 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 00:32:57
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:34:50

Proba 41 400 metri liber 12 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 05:00:00
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 05:00:00
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 05:00:00

Proba 42 400 metri liber 13 ani Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 05:03:56
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 04:54:00
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 05:01:59

Proba 43 400 metri liber 12 ani Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 99:99:99
2 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 99:99:99
3 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 05:30:00
4 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 04:45:00
5 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 05:20:00
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 05:40:00
7 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 99:99:99
8 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 99:99:99

Proba 44 400 metri liber 13 ani Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 05:06:00
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 04:58:29
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 04:30:00
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 04:49:42
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 05:04:33
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 05:10:00

Proba 45 400 metri liber 14 ani Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 05:10:97
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 05:12:17