Lista de start pentru Campionat Municipal copii 10-11 ani, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 10 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Prodan Andrei Cristian 4803 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Crimu Victor Adrian 4800 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Tudor Sebastian Ionut 4805 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Kattih Jamal 4812 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life 99:99:99
7 Atanasoaiei Luca 4517 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Turlui Alexandru 4813 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Olteanu Octavian Andrei 4802 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Tomulescu Robert Alexandru 4804 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Matieseanu Claudiu 4821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Marcu Alexandru 4787 2007 Aqua Life 99:99:99
7 Mocanu Tudor 4801 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 00:55:59
3 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 00:50:38
4 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:47:76
5 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 00:48:67
6 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 00:52:45
7 Vasile Stefan Valentin 4249 2007 Obswim 00:58:16

Seria: 4
1 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:46:94
2 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 00:46:04
3 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 00:44:85
4 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 00:43:93
5 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:44:80
6 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:45:60
7 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81
8 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 00:47:20

Seria: 5
1 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 00:43:73
2 Pantea Eric 3951 2007 Aqua Team 00:43:26
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:42:69
4 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:90
5 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:41:96
6 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
7 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 00:43:45
8 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:43:80

Seria: 6
1 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:41:66
2 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 00:40:86
3 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:39:79
5 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11
7 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:41:46
8 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84

Seria: 7
1 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:39:50
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:39:11
3 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:39:05
4 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:38:79
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03
6 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 00:39:08
7 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:39:31
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life 00:39:56

Seria: 8
1 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:38:01
2 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life 00:37:38
3 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:37:03
4 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:36:88
5 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:95
6 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21
7 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:46
8 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:66

Seria: 9
1 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 00:36:74
2 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life 00:36:57
3 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:36:12
4 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:35:82
5 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:36:12
6 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43
7 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:36:66
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:36:79

Seria: 10
2 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:35:54
3 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:34:99
4 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:34:52
5 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:34:55
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:35:24
7 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:35:54
8 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:35:59

Seria: 11
1 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 00:34:41
2 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:34:26
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:32:75
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:31:06
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:31:48
6 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:33:13
7 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:34:36
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:34:45

Descalificari
1 Bunea Nicholas
Observatii: lipsa
4822 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dinu Yan
Observatii: lipsa
4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Gorcea Matei
Observatii: lipsa
2964 2007 Pescarusul Izvorani 00:40:54
4 Ruse Matei Iulian
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 00:35:54

Proba 2 50 metri liber - 11 ani - Baieti (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life 99:99:99
4 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Vencu Teodor 4810 2006 POT Style S.C. 99:99:99
7 Nicolae Andrei Rares 4811 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Robert Andrei 3905 2006 Obswim 00:53:23
2 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:43:38
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:38
4 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83
5 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 00:41:90
6 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 00:43:23
7 Pirvu Daniel 3512 2006 Renovatio S.C. 00:50:52

Seria: 3
1 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:40:64
2 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:40:06
3 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:39:43
4 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 00:38:74
6 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84
7 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63
8 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72

Seria: 4
1 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:38:26
2 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:13
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:38:04
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:37:69
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80
6 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10
7 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:15
8 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:38:66

Seria: 5
1 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:37:50
2 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:36:72
3 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:35:82
6 Milosoiu Andrei 3916 2006 Obswim 00:36:56
7 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:37:28
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:37:64

Seria: 6
1 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life 00:35:42
2 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:34:96
4 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:33:86
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:34:30
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:34:93
7 Dobre Alexandru Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:35:11
8 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:35:60

Seria: 7
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:33:27
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:32:26
3 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 00:31:76
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:30:88
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:31:66
6 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:32:09
7 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:33:11
8 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:33:52

Descalificari
1 Stanila Emil
Observatii: lipsa
4809 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Ancar Erik
Observatii: lipsa
4818 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Zamfir Mario Rafael
Observatii: lipsa
4819 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Tudor Andrei Stefan
Observatii: lipsa
4828 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Bosca Vlad
Observatii: lipsa
4305 2006 Renovatio S.C. 00:58:36
6 Cirimpei Luca Ciprian
Observatii: lipsa
2277 2006 Renovatio S.C. 00:38:99
7 Morjorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Aqua Sport Citius 00:36:07
8 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:34:75

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Fete (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Andreea Cristina 4791 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Vilceanu Maria Isabel Georgiana 4799 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Dumitru Diana Maria 4792 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Maria 4794 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Tarfulea Eliza Maria 4797 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Turlete Eva Maria 4798 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Coscovatu Ana Maria 4814 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Slivneanu Ioana Cindia 4796 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 Micula Ana Ecaterina 4793 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Blebea Antonia Maria 4789 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Borcan Patricia Teodora 4442 2007 Obswim 01:03:29
4 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 00:57:08
5 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 00:57:53
6 Bolinu Theodora 4790 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:53:18
2 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27
3 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:49:53
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:47:58
5 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47
6 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88
7 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 00:52:63
8 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 00:55:91

Seria: 5
1 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 00:46:28
2 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 00:45:69
4 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:43:75
5 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:25
6 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:45:49
7 Dan Alexandra 4415 2007 Clubul Roman de Natatie 00:45:96
8 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:47:11

Seria: 6
1 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:43:20
2 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12
3 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:43:03
4 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:42:75
5 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:91
6 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:43:05
7 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:43:24

Seria: 7
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:41:91
2 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:79
3 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:41:60
4 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:44
5 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life 00:41:56
6 Mircea Cosmina Ioana 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:41:68
7 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:41:87
8 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15

Seria: 8
1 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:39:86
2 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:39:78
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:38:85
4 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:38:26
5 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:38:66
6 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:16
8 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:41:37

Seria: 9
1 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:37:61
2 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:37:06
3 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:36:63
4 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:36:22
5 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:36:47
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life 00:36:84
7 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:37:59
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83

Seria: 10
1 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:36:00
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:34:94
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:33:48
4 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:32:43
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:32:76
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:33:50
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:35:04
8 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:36:07

Descalificari
1 Neculcea Melina
Observatii: lipsa
4795 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Zgardan Maria
Observatii: lipsa
4816 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Vlanga Hannah
Observatii: lipsa
4825 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Calota Maria
Observatii: lipsa
4824 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Baloiu Maria
Observatii: lipsa
4827 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dragomir Sonia
Observatii: lipsa
4826 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Rosu Alessia
Observatii: lipsa
13447 2007 Steaua CSA 00:45:17
8 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 00:39:85

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sima Crina Daiana 4808 2006 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:07
4 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32
5 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 00:47:04
6 Mihai Ariana 4806 2006 POT Style S.C. 99:99:99
7 Capraru Sorana Andreea 4807 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:41:41
3 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:38:91
4 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 00:37:69
5 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:38:72
6 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 00:39:00
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:41:85

Seria: 3
1 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:37:04
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:36:38
3 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:76
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:35:27
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:35
6 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:16
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:53
8 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:37:57

Seria: 4
1 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:34:80
2 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:34:60
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:34:55
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:34:36
5 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:34:43
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:34:58
7 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:34:65
8 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:34:90

Seria: 5
1 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:33:94
2 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:32:78
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:30:51
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:32:58
6 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:32:81
7 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 00:33:70
8 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:34:30

Descalificari
1 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:39:31
2 Pana Raluca
Observatii: lipsa
13449 2006 Steaua CSA 00:39:60

Proba 5 100 metri spate - 10 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Vasile Stefan Valentin 4249 2007 Obswim 99:99:99
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 01:26:00
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:24:00
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 01:17:00
5 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 01:19:00
6 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 01:26:00
7 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Iordan Andrei Bogdan 3799 2007 Obswim 99:99:99

Descalificari
1 Ivacencu Dimitrie
Observatii:
2399 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Coanda Eric Andrei
Observatii: lipsa
2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Andone Alexandru
Observatii: lipsa
2972 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 6 100 metri spate - 11 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:31:80
5 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:32:24
6 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:25:62
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:19:48
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:17:71
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:15:70
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:16:89
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 01:19:02
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:22:01
8 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:30:92

Proba 7 100 metri spate - 10 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 01:26:00
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 01:22:00
5 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 01:23:00
6 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 01:35:00
7 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life 99:99:99
8 Borcan Patricia Teodora 4442 2007 Obswim 99:99:99

Descalificari
1 Cojocariu Ana Maria
Observatii:
2727 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Trusca Melisa Anne
Observatii: lipsa
3175 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Rosu Alessia
Observatii: lipsa
13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Dan Alexandra
Observatii:
4415 2007 Clubul Roman de Natatie 01:49:50

Proba 8 100 metri spate - 11 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 01:58:00
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:35:13
4 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:31:06
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:33:19

Seria: 2
1 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:27:11
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 01:24:68
3 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 01:23:19
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:15:25
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 01:18:86
6 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 01:24:00
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:25:00
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 01:29:16

Descalificari
1 Pana Raluca
Observatii: lipsa
13449 2006 Steaua CSA 01:41:04

Proba 9 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Prodan Andrei Cristian 4803 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Olteanu Octavian Andrei 4802 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Tomulescu Robert Alexandru 4804 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Mocanu Tudor 4801 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Marcu Alexandru 4787 2007 Aqua Life 99:99:99
4 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 01:03:65
7 Crimu Victor Adrian 4800 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 Tudor Sebastian Ionut 4805 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 01:02:05
2 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:01
3 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 00:59:69
4 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:36
5 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:42
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:00:44
7 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 01:01:30
8 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:02:99

Seria: 4
1 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:57:87
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:55:60
3 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:07
4 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:50:85
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:67
6 Pantea Eric 3951 2007 Aqua Team 00:54:37
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83
8 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 00:59:01

Seria: 5
1 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:49:22
2 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54
3 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life 00:46:77
4 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life 00:46:09
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:44
6 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:12
7 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77
8 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:50:30

Seria: 6
2 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:44:05
3 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:41:79
4 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:40:30
5 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:41:70
6 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life 00:42:96
7 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:40
8 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:68

Seria: 7
1 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:40:04
2 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:39:51
3 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:39:18
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:34:76
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:36:12
6 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:39:36
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:39:68
8 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:40:19

Descalificari
1 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 01:11:80
2 David Simon
Observatii: lipsa
4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Gorcea Matei
Observatii: lipsa
2964 2007 Pescarusul Izvorani 00:44:48

Proba 10 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vencu Teodor 4810 2006 POT Style S.C. 99:99:99
5 Nicolae Andrei Rares 4811 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:17
4 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:58:76
5 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:52
6 Pirvu Daniel 3512 2006 Renovatio S.C. 01:07:77
7 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:17
2 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:48:52
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:85
4 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:47:00
5 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:28
6 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 00:48:32
7 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 00:53:23
8 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 00:57:85

Seria: 4
1 Milosoiu Andrei 3916 2006 Obswim 00:45:48
2 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 00:45:09
3 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:43:15
5 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:41:98
6 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:44:03
7 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:12

Seria: 5
1 Dobre Alexandru Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 00:40:56
2 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:35
4 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:37:44
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:38:39
6 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 00:40:16
7 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life 00:40:47
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:40:90

Seria: 6
1 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:36:57
2 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:35:71
3 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:34:61
4 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:34:18
5 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:32
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:35:21
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:36:47
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:36:88

Descalificari
1 Stanila Emil
Observatii: lipsa
4809 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Ghitan Valentin Florin
Observatii:
2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru
Observatii: lipsa
2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40
4 Zapuc Stefan Laurentiu
Observatii: lipsa
2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:92
5 Cirimpei Luca Ciprian
Observatii: lipsa
2277 2006 Renovatio S.C. 00:46:02
6 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:38:43

Proba 11 50 metri fluture - 10 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Vilceanu Maria Isabel Georgiana 4799 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Tarfulea Eliza Maria 4797 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Neagu Maria 4794 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Slivneanu Ioana Cindia 4796 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Turlete Eva Maria 4798 2007 POT Style S.C. 99:99:99
7 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Diana Maria 4792 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Blebea Antonia Maria 4789 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Bolinu Theodora 4790 2007 POT Style S.C. 99:99:99
7 Dumitru Andreea Cristina 4791 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 Micula Ana Ecaterina 4793 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
2 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:47
3 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:16:87
4 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 01:07:99
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:03
7 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 01:24:44
8 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 01:00:03
2 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:51
3 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47
4 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:55:97
5 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:56:19
6 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:86
7 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:59:13
8 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:38

Seria: 5
1 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:53:75
2 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:52:52
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:75
4 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23
5 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:50:38
6 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 00:52:21
7 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:23
8 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:55:95

Seria: 6
1 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:49:03
2 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:46:50
3 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:70
4 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life 00:42:40
5 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:42:83
6 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:45:98
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:11
8 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:63

Seria: 7
1 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:41:11
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:40:53
3 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:38:01
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:35:60
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:36:57
6 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:39:00
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:41:37

Descalificari
1 Neculcea Melina
Observatii: lipsa
4795 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Bulata Geanina Andreea Eliza
Observatii: lipsa
3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:63
3 Trusca Melisa Anne
Observatii: lipsa
3175 2007 Aqua Sport Citius 00:40:65

Proba 12 50 metri fluture - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihai Ariana 4806 2006 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Capraru Sorana Andreea 4807 2006 POT Style S.C. 99:99:99
6 Sima Crina Daiana 4808 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:54:57
2 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:15
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70
4 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:40:99
5 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:45:75
6 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:46:99
7 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 00:53:79
8 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 01:04:76

Seria: 3
1 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 00:40:00
2 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:39:83
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:38:32
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:37:22
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:99
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:38:36
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:39:88
8 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:42

Seria: 4
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:36:74
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:36:20
3 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:36:14
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:33:10
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:34:88
6 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19
7 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 00:36:21
8 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:36:83

Proba 13 100 metri bras - 10 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 99:99:99
5 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 99:99:99
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 99:99:99
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 99:99:99
8 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Kattih Jamal 4812 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:38:00
6 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Muraru Eduard Cristian
Observatii:
3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Raducanu Mario
Observatii:
4786 2007 Aqua Life 99:99:99
3 Ruse Matei Iulian
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 14 100 metri bras - 11 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 99:99:99
5 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:50:23
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:43:11
4 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:41:67
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:48:06
7 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 01:37:03
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:31:87
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:29:25
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:27:31
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:28:17
6 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:29:80
7 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:32:37
8 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 01:41:57

Descalificari
1 Ionescu Robert Andrei
Observatii: lipsa
3905 2006 Obswim 99:99:99
2 Morjorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Aqua Sport Citius 01:42:53

Proba 15 100 metri bras - 10 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Mircea Cosmina Ioana 2411 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 01:39:00
4 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 01:35:00
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:35:00
6 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 01:58:50
7 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 16 100 metri bras - 11 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 99:99:99
6 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:39:47
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:36:13
3 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 01:31:63
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:28:00
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 01:31:12
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:35:03
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:36:78
8 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 01:41:01

Descalificari
1 Lazzetti Elisa Maria
Observatii: lipsa
15697 2006 Performer 01:47:00
2 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 01:51:16

Proba 17 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Enes Kazmacz, Gabriel Dan Alexandru, Mihnea Cosmin Modoran, David Ioan Stroe, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 9 Mihai Constantin, Victor Golic, Eduard Cristian Muraru, Cezar Antimir, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 10 Toma Bucur, David Mihai Nicolas Popescu, Adam Aboud, Carol Jurja, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Mihail Alexandru Pagu, Laurentiu Falan, Vlad Ocneanu, Dimitrie Ivacencu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Eric Andrei Coanda, Mario Robert Aron, Mihai Ionut Dragoiu, Vlad Mihai Chiscop, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Georgescu, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2001 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Mario Raducanu, Matei Iordache, David Andrei Dumitrache, George Antonio Bujor, 2001 Aqua Life 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Alexandru Popescu, Ioan Bulica, Robert Alexandru Peter, Rares Mihai, 2001 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Sebastian Ionut Tudor, Robert Alexandru Tomulescu, Tudor Mocanu, Octavian Andrei Olteanu, 2001 POT Style S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Gabriel Luca Ioan Stamate, Rares Baluta, David Andrei Blidaru, Stefan Mihai Chelu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Matei Stefan Bonciu, Alexandru Mario Radu, Erik Filip Ghioca, Cristian Andrei Dobre, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Eduard Valentin Costache, Valentin Florin Ghitan, Sebastian Philip Dumitru Grigore, Vlad Ionut Marinescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 David Alexandru Ion, David Minulescu, Daniel Pirvu, Adrian Pirvu, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 9 David Andrei Zaman, Dragos Cristian Barnea, Vlad Manole, Andrei Ionescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Marius Rosu, Alexandru Teodor Dobre, Razvan Matei, Andrei Popa, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexandru Birghilescu, Octavian Stefan Buhoci, Andrei Martoiu, Luis Barbu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andreas Alin Bucur, Vlad Stefan Mihalache, Vlad Alexandru Matei, Robert Cristian Predila, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Burtan, Nicolae Octavian Cristescu, Stefan Badea, Luca Stefan Rotaru, 2000 Aqua Life 99:99:99
5 Stafeta 2 Teofil Scortea, Bogdan Pavel Tataru, Mihai Alexandru Andrei, Andrei Iaschiu, 2000 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 George Alexandru Postelnicu, Cristian Popa, Cristian Pirvu, David Dragomir, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 David Andrei Ionescu, Luca Seksi, Horia Petru Anghel, Alexandru Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 19 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Miruna Vanghelescu, Roberta Cernautanu, Ioana Preda, Eremia Bianca Rusu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 8 Andreea Camelia Dorcea, Adela Ioana Croitoru, Alexandra Irina Anghel, Anadiana Ion, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 9 Ioana Voicu, Francesca Toader, Irina Ana Preda, Timeea Maria Lazar, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Miruna Gabriela Zamfir, Maria Roberta Karina Popa, Denisa Elena Mindroc, Alexandra Maria Maican, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Delia Ecaterina Mihai, Alexia Maria Casmoiu, Mihaela Jaqeline Stanescu, Alexia Nicoleta Enache, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Eliza Maria Tarfulea, Ana Ecaterina Micula, Maria Isabel Georgiana Vilceanu, Ioana Cindia Slivneanu, 2001 POT Style S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandra Alemnaritei, Maria Fulea, Teodora Ana Maria Niculae, Iarina Andrei, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Antonia Maria Blebea, Andreea Cristina Dumitru, Diana Maria Dumitru, Maria Neagu, 2001 POT Style S.C. 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihaela Adriana Pirvu, Maria Alexia Argesanu, Ana Maria Cojocariu, Cosmina Ioana Mircea, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Bianca Maria Eftimie, Maria Ovreuta, Alexia Sinescu, Maria Teodora Oancea, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 20 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ana Teodora Savulescu, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Grosu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Craiu, Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, Clara Maria Chirita, 2000 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Elisa Maria Lazzetti, Maria Amelie Preda, Ioana Maria Stirbu, Sara Julia Fabian, 2000 Performer 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Rebecca Neagu, Maria Florentina Oprea, Ana Maria Stroe, Ioana Maria Menciu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Ana Maria Florea, Anna Denisa Nitu, Sara Mnajed, Akinyi Isabelle Stupinean, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 21 100 metri liber - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 01:32:71
4 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 01:30:66
5 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:31:51
6 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 01:35:67

Seria: 2
2 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 01:23:29
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 01:22:21
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:19:02
5 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:20:62
6 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 01:22:86
7 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:25:70
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 01:30:53

Seria: 3
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:17:47
2 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:16:89
3 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:15:85
4 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 01:14:00
5 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 01:14:16
6 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:16:22
7 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:16:95
8 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:18:17

Seria: 4
1 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:13:62
2 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 01:13:37
3 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 01:12:00
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:06:00
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 01:07:00
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:12:37
7 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 01:13:49
8 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:13:78

Descalificari
1 Pana Raluca
Observatii: lipsa
13449 2006 Steaua CSA 01:29:62

Proba 22 100 metri liber - 10 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Mircea Cosmina Ioana 2411 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 99:99:99
2 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 99:99:99
3 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pletoiu Maria 2994 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life 99:99:99
7 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 01:45:38
3 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:36:60
4 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 01:36:33
5 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 01:36:50
7 Dan Alexandra 4415 2007 Clubul Roman de Natatie 01:46:00
8 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 01:30:85
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:54
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 01:24:41
4 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:22:65
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 01:23:59
6 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 01:24:73
7 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 01:27:09
8 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 01:33:92

Seria: 5
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 01:17:00
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 01:13:75
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 01:12:08
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 01:13:24
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 01:14:05
7 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 01:17:00
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 01:22:09

Descalificari
1 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rosu Alessia
Observatii: lipsa
13447 2007 Steaua CSA 01:41:01
3 Trusca Melisa Anne
Observatii: lipsa
3175 2007 Aqua Sport Citius 01:19:99

Proba 23 100 metri liber - 11 ani - Baieti (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 99:99:99
5 Pirvu Daniel 3512 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
4 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 01:27:38
5 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:31:18
6 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 01:35:43
7 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life 99:99:99

Seria: 3
2 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 01:23:50
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:22:64
4 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:21:87
5 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:22:28
6 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:22:78
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:24:37
8 Milosoiu Andrei 3916 2006 Obswim 01:26:60

Seria: 4
1 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 01:20:31
2 Dobre Alexandru Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 01:19:32
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 01:16:51
4 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 01:15:02
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:16:43
6 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:18:33
7 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:19:58
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:21:84

Seria: 5
1 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 01:13:21
2 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:11:03
3 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:09:57
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:07:45
5 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:07:52
6 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 01:10:65
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:12:13

Descalificari
1 Pirvu Adrian
Observatii:
3511 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pirvu Cristian
Observatii:
3510 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Savu Matei
Observatii: lipsa
4788 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Cirimpei Luca Ciprian
Observatii: lipsa
2277 2006 Renovatio S.C. 01:32:96
5 Morjorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Aqua Sport Citius 01:25:46
6 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 01:13:86

Proba 24 100 metri liber - 10 ani - Baieti (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 99:99:99
4 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life 99:99:99
2 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 99:99:99
3 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 99:99:99
5 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 99:99:99
8 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 99:99:99
4 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 99:99:99
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 01:50:17
4 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 01:33:34
5 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 01:38:59
6 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:52:10
7 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 99:99:99
8 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life 99:99:99

Seria: 5
1 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 01:26:55
2 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 01:25:97
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 01:24:28
4 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 01:23:12
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 01:24:27
6 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:25:52
7 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 01:26:42
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 01:30:83

Seria: 6
1 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:23:02
2 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 01:21:26
3 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 01:20:27
4 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 01:19:57
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 01:19:73
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 01:20:67
7 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 01:21:73
8 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 01:23:04

Seria: 7
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 01:17:60
3 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:14:06
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 01:11:03
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 01:13:58
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 01:17:30
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:19:53

Descalificari
1 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Gorcea Matei
Observatii: lipsa
2964 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Petre Eduard Ionut
Observatii: lipsa
2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:19:08
4 Ruse Matei Iulian
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 01:18:25

Proba 25 50 metri spate - 11 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:85
4 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:14
6 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:07
7 Mihai Ariana 4806 2006 POT Style S.C. 99:99:99
8 Sima Crina Daiana 4808 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:68
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35
4 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:40:30
5 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:40:65
6 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:42
7 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27
8 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:47:70

Seria: 3
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:39:44
2 Preda Maria Amelie 15453 2006 Performer 00:39:00
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:38:67
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:34:70
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:38:16
6 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 00:39:00
7 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:39:42
8 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:39:91

Descalificari
1 Capraru Sorana Andreea
Observatii: lipsa
4807 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Constantin Ana Maria
Observatii: lipsa
4322 2006 Steaua CSA 00:52:72
3 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:48:46
4 Pana Raluca
Observatii: lipsa
13449 2006 Steaua CSA 00:46:45

Proba 26 50 metri spate - 10 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Slivneanu Ioana Cindia 4796 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Dumitru Andreea Cristina 4791 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Bolinu Theodora 4790 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Neculcea Melina 4795 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Turlete Eva Maria 4798 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Vilceanu Maria Isabel Georgiana 4799 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Neagu Maria 4794 2007 POT Style S.C. 99:99:99
7 Micula Ana Ecaterina 4793 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Blebea Antonia Maria 4789 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Tarfulea Eliza Maria 4797 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 01:00:98
2 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 00:56:24
3 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:51
4 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:52:85
5 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80
6 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:16
7 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 00:56:78
8 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:00:98

Seria: 5
1 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:74
2 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 00:50:97
3 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:75
4 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:49:43
6 Dan Alexandra 4415 2007 Clubul Roman de Natatie 00:50:78
7 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:51:28
8 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:52:44

Seria: 6
1 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
3 Francisc Diana 4453 2007 Clubul Roman de Natatie 00:47:84
4 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:45
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:78
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96
7 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:07
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:49:20

Seria: 7
1 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:06
2 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:46:03
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:45:26
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:49
5 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life 00:44:88
6 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:45:47
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18
8 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:47:10

Seria: 8
1 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:43:67
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Renovatio S.C. 00:43:00
3 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:42:49
4 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:42:10
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:42:85
7 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:43:39
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:44:36

Seria: 9
1 Vasilescu Ema Cristina 3146 2007 Bucharest Sport Club 00:41:89
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:40:21
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:36:90
5 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:39:10
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:40:67
7 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:41:25
8 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:42:09

Descalificari
1 Dumitru Diana Maria
Observatii: lipsa
4792 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Calota Maria
Observatii: lipsa
4824 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Vlanga Hannah
Observatii: lipsa
4825 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Dragomir Sonia
Observatii: lipsa
4826 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Baloiu Maria
Observatii: lipsa
4827 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Rosu Alessia
Observatii: lipsa
13447 2007 Steaua CSA 00:50:43
7 Pletoiu Maria
Observatii:
2994 2007 Renovatio S.C. 00:49:07
8 Trusca Melisa Anne
Observatii: lipsa
3175 2007 Aqua Sport Citius 00:42:34

Proba 27 50 metri spate - 11 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vencu Teodor 4810 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Nicolae Andrei Rares 4811 2006 POT Style S.C. 99:99:99
3 Burtan Luca 4785 2006 Aqua Life 99:99:99
8 Tudor Andrei Stefan 4828 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:96
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:33
4 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:93
5 Pirvu Adrian 3511 2006 Renovatio S.C. 00:55:85
6 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:56:91
7 Pirvu Daniel 3512 2006 Renovatio S.C. 01:03:92
8 Bosca Vlad 4305 2006 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:98
3 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:80
5 Pirvu Cristian 3510 2006 Renovatio S.C. 00:48:30
6 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:49:51
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:90
8 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:01

Seria: 4
1 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:46:57
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:41
3 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:43:47
4 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:41
5 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 00:42:47
6 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 00:43:93
7 Ion David Alexandru 3252 2006 Renovatio S.C. 00:45:91
8 Badea Stefan 3482 2006 Aqua Life 00:46:79

Seria: 5
1 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:40:49
2 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:39:37
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:36:59
4 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:35:39
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:35:91
6 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:38:78
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:41:20

Descalificari
1 Ancar Erik
Observatii: lipsa
4818 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Zamfir Mario Rafael
Observatii: lipsa
4819 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Savu Matei
Observatii: lipsa
4788 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stanila Emil
Observatii: lipsa
4809 2006 POT Style S.C. 99:99:99
5 Cirimpei Luca Ciprian
Observatii: lipsa
2277 2006 Renovatio S.C. 00:50:39
6 Muraru Kaan Stefan
Observatii: lipsa
2005 2006 Bucharest Sport Club 00:40:34

Proba 28 50 metri spate - 10 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Kattih Jamal 4812 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life 99:99:99
5 Olteanu Octavian Andrei 4802 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Turlui Alexandru 4813 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Crimu Victor Adrian 4800 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Tomulescu Robert Alexandru 4804 2007 POT Style S.C. 99:99:99
7 Mocanu Tudor 4801 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 Marcu Alexandru 4787 2007 Aqua Life 99:99:99

Seria: 3
1 Prodan Andrei Cristian 4803 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Falan Laurentiu 4444 2007 Renovatio S.C. 00:58:82
3 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 00:55:31
4 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 00:54:50
5 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:54:94
7 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 01:01:72
8 Ocneanu Vlad 4820 2007 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 00:53:79
2 Pantea Eric 3951 2007 Aqua Team 00:53:01
3 Bogdan Matei 4252 2007 Atack Team 00:51:81
4 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:48:48
5 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:84
6 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:52:52
7 Pagu Mihail Alexandru 2821 2007 Renovatio S.C. 00:53:55
8 Zelinca David Stefan 3020 2007 Bucharest Sport Club 00:54:35

Seria: 5
1 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:46:86
3 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:44
5 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:36
6 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:79
7 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:46:98
8 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90

Seria: 6
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:45:61
2 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life 00:44:92
3 Bujor George Antonio 3784 2007 Aqua Life 00:44:11
4 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63
5 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:43:74
6 Pintiala Stefan Alexandru 2842 2007 CSS Dinamo 00:44:71
8 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:68

Seria: 7
1 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:43:45
2 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:89
3 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:42:59
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:41:23
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:42:40
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:42:64
7 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:43:34
8 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50

Seria: 8
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:40:88
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:40:48
3 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:37:34
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:36:87
5 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 00:37:04
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:39:86
7 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:40:81
8 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:41:21

Descalificari
1 Bunea Nicholas
Observatii: lipsa
4822 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Tudor Sebastian Ionut
Observatii: lipsa
4805 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Dinu Yan
Observatii: lipsa
4823 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Atanasoaiei Luca
Observatii: lipsa
4517 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Matieseanu Claudiu
Observatii: lipsa
4821 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu
Observatii: lipsa
16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:62
7 Gorcea Matei
Observatii: lipsa
2964 2007 Pescarusul Izvorani 00:46:03
8 Ruse Matei Iulian
Observatii: lipsa
2967 2007 Aqua Sport Citius 00:45:18

Proba 29 50 metri bras - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sima Crina Daiana 4808 2006 POT Style S.C. 99:99:99
3 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 00:59:33
4 Grigorescu Beatrice 4455 2006 Clubul Roman de Natatie 00:57:56
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:57:75
6 Stan Gabriela Alexandra 2812 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:15
7 Mihai Ariana 4806 2006 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:81
2 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:16
4 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:47:34
5 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:48:65
6 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:15
8 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:00

Seria: 3
1 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 00:47:00
2 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:44:96
3 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:31
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:40:41
5 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:42:19
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:44:22
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04
8 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:17

Descalificari
1 Capraru Sorana Andreea
Observatii: lipsa
4807 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:51:70

Proba 30 50 metri bras - 10 ani - Fete (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Blebea Antonia Maria 4789 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Vilceanu Maria Isabel Georgiana 4799 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Slivneanu Ioana Cindia 4796 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Tarfulea Eliza Maria 4797 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Turlete Eva Maria 4798 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Maria 4794 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Dumitru Diana Maria 4792 2007 POT Style S.C. 99:99:99
3 Zgardan Maria 4816 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Bolinu Theodora 4790 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Zgardan Ioana 4817 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dumitru Andreea Cristina 4791 2007 POT Style S.C. 99:99:99
7 Micula Ana Ecaterina 4793 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 01:10:84
2 Blanariu Corina 4561 2007 Steaua CSA 01:06:51
3 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 01:05:74
4 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 01:04:56
5 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:80
6 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:24
7 Facci Vanessa 2600 2007 Renovatio S.C. 01:09:82
8 Epurescu Maria 4550 2007 Steaua CSA 01:11:93

Seria: 4
1 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:02:27
2 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:70
3 Casmoiu Alexia Maria 3214 2007 Aqua Sport Citius 01:01:30
4 Traistaru Amalia Andreea 3785 2007 Aqua Life 01:01:07
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
6 Oltean Alexandra 3814 2007 Aqua Sport Citius 01:01:33
7 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12
8 Stanemir Denissa Alexia 3276 2007 Renovatio S.C. 01:03:48

Seria: 5
1 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:00:08
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:58:95
3 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:58:50
4 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:02
5 Anghel Alexandra Irina 3458 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28
6 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:58:70
7 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
8 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:00:09

Seria: 6
1 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:55:59
2 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:54:78
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:53:00
4 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70
5 Mircea Cosmina Ioana 2411 2007 Aqua Sport Citius 00:52:98
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76
7 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:55:05
8 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:56:22

Seria: 7
1 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:52:12
2 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:49:71
4 Nitescu Eva Maria 3788 2007 Aqua Life 00:48:86
5 Eftimie Bianca Maria 3119 2007 Renovatio S.C. 00:49:53
6 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:49:92
7 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78

Seria: 8
1 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:47:97
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:46:55
3 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:43:99
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:42:89
5 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:43:06
6 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:44:41
7 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:81
8 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:48:47

Descalificari
1 Neculcea Melina
Observatii: lipsa
4795 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii: lipsa
3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:13

Proba 31 50 metri bras - 11 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minulescu David 4783 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Nicolae Andrei Rares 4811 2006 POT Style S.C. 99:99:99
3 Vencu Teodor 4810 2006 POT Style S.C. 99:99:99
4 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:22
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38

Seria: 2
1 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17
2 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:47
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:76
4 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:52:32
5 Milosoiu Andrei 3916 2006 Obswim 00:53:25
6 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:33
7 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:58:68
8 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:17

Seria: 3
1 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:51:21
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:57
3 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:72
4 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:46:34
5 Rotaru Luca Stefan 4023 2006 Aqua Life 00:46:87
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54
7 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:50:86
8 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:89

Seria: 4
2 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 00:42:76
3 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:19
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:39:93
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:40:02
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:41:25
7 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:43:86
8 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:44:46

Descalificari
1 Stanila Emil
Observatii: lipsa
4809 2006 POT Style S.C. 99:99:99
2 Burtan Luca
Observatii: lipsa
4785 2006 Aqua Life 99:99:99
3 Morjorlic Liviu
Observatii: lipsa
2191 2006 Aqua Sport Citius 00:44:43

Proba 32 50 metri bras - 10 ani - Baieti (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Crimu Victor Adrian 4800 2007 POT Style S.C. 99:99:99
4 Tomulescu Robert Alexandru 4804 2007 POT Style S.C. 99:99:99
5 Tudor Sebastian Ionut 4805 2007 POT Style S.C. 99:99:99
6 Kattih Jamal 4812 2007 Steaua CSA 99:99:99
7 Turlui Alexandru 4813 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Olteanu Octavian Andrei 4802 2007 POT Style S.C. 99:99:99
2 Raducanu Mario 4786 2007 Aqua Life 99:99:99
3 David Simon 4784 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 01:07:93
5 Nedelcu Teodor Ionut 4560 2007 Steaua CSA 01:25:47
6 Marcu Alexandru 4787 2007 Aqua Life 99:99:99
7 Mocanu Tudor 4801 2007 POT Style S.C. 99:99:99
8 Prodan Andrei Cristian 4803 2007 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Pantea Eric 3951 2007 Aqua Team 01:04:33
2 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:26
3 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:29
4 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:00:12
6 Ragaciovschi David 2617 2007 Steaua CSA 01:00:32
7 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 01:02:55
8 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:42

Seria: 4
1 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:58:48
2 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28
3 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:57:42
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:95
5 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:21
6 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:58:28
7 Ionita Petrisor 3821 2007 Aqua Sport Citius 00:58:32
8 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93

Seria: 5
1 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:56:32
2 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:40
4 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:53:58
5 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:53:72
6 Bucur Toma 16338 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:83
7 Ivacencu Dimitrie 2399 2007 Renovatio S.C. 00:55:99
8 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:41

Seria: 6
1 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:52:80
2 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:51:64
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:27
4 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:50:25
5 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:50:76
6 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:51:61
7 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 00:52:24
8 Dumitrache David Andrei 2311 2007 Aqua Life 00:53:11

Seria: 7
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:49:77
2 Iordache Matei 4007 2007 Aqua Life 00:48:36
3 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:47:68
4 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:47:10
5 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:47:49
6 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:48:19
7 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:49:37
8 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:49:89

Seria: 8
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:46:88
2 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:46:31
3 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 00:44:19
4 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:43:09
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:43:41
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:44:92
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:46:81
8 Antimir Cezar 2616 2007 Bucharest Sport Club 00:47:02

Descalificari
1 Radu Matei
Observatii: lipsa
4608 2007 Steaua CSA 99:99:99
2 Coman Stefan
Observatii: lipsa
3359 2007 CSS Dinamo 01:00:23

Proba 33 200 metri mixt - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 03:37:90
5 Barbuta Maria 4454 2006 Clubul Roman de Natatie 03:58:95

Seria: 2
2 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 03:10:45
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 03:08:97
4 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 03:03:93
5 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 03:05:95
6 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:10:37
7 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 03:30:52

Seria: 3
1 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 02:55:18
2 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 02:54:46
3 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 02:53:84
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 02:53:45
6 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 02:54:39
7 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 02:54:90
8 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 02:55:18

Descalificari
1 Fabian Sara Julia
Observatii:
14911 2006 Performer 02:39:00

Proba 34 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobre Alexandru Teodor 3156 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Popa Cristian 1489 2006 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Matei Razvan 3160 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cristescu Nicolae Octavian 2484 2006 Aqua Life 99:99:99

Seria: 2
1 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 03:16:41
3 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 03:10:11
4 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 02:59:82
5 Dan Tudor 2004 2006 Pescarusul Izvorani 03:08:77
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 03:13:06
8 Costescu Stefan 15558 2006 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 02:56:92
2 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:48:79
3 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:47:10
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:43:44
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 02:47:00
6 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 02:47:86
7 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 02:53:40
8 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 02:56:97

Descalificari
1 Martoiu Andrei
Observatii:
1954 2006 Bucharest Sport Club 03:13:17
2 Voicu Catalin
Observatii:
2613 2006 Aqua Team 03:14:99

Proba 35 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Denisa Elena Mindroc, Miruna Gabriela Zamfir, Maria Roberta Karina Popa, Alexandra Maria Maican, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Eremia Bianca Rusu, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Teodora Ana Maria Niculae, Maria Fulea, Iarina Andrei, Alexandra Alemnaritei, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Mihaela Adriana Pirvu, Cosmina Ioana Mircea, Maria Alexia Argesanu, Ana Maria Cojocariu, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Maria Ovreuta, Bianca Maria Eftimie, Maria Teodora Oancea, Alexia Sinescu, 2001 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Ema Cristina Vasilescu, Ioana Preda, Irina Ana Preda, Miruna Vanghelescu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreea Camelia Dorcea, Adela Ioana Croitoru, Anadiana Ion, Alexandra Irina Anghel, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 36 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Sara Mnajed, Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Akinyi Isabelle Stupinean, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Stefania Maria Dinu, Ioana Craiu, Carla Maria Rauta, Clara Maria Chirita, 2000 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Elisa Maria Lazzetti, Sara Julia Fabian, Ioana Maria Stirbu, Maria Amelie Preda, 2000 Performer 99:99:99
6 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Ioana Rebecca Neagu, Theea Maria Cristea, Ioana Maria Menciu, Maria Florentina Oprea, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 8 Ana Teodora Savulescu, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Grosu, 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 37 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 David Mihai Nicolas Popescu, Toma Bucur, Gabriel Dan Alexandru, Carol Jurja, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Erik Filip Ghioca, Cezar Antimir, Mihai Constantin, Victor Golic, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 9 Enes Kazmacz, Adam Aboud, Mihnea Cosmin Modoran, David Ioan Stroe, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Cristian Andrei Dobre, Cosmin Cristian Trandafir, Matei Stefan Bonciu, Alexandru Mario Radu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Ionut Dragoiu, Mario Robert Aron, Stefan Mihai Chelu, Gabriel Luca Ioan Stamate, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Robert Alexandru Peter, Ioan Bulica, Matei Alexandru Popescu, Rares Mihai, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Georgescu, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2001 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Aqua Life 99:99:99
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 38 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Dragos Cristian Barnea, Andrei Ionescu, David Andrei Zaman, Vlad Manole, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 David Andrei Ionescu, Alexandru Birghilescu, Luca Seksi, Alexandru Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Vlad Stefan Mihalache, Andreas Alin Bucur, Vlad Alexandru Matei, Robert Cristian Predila, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Teofil Scortea, Bogdan Pavel Tataru, Andrei Iaschiu, Mihai Alexandru Andrei, 2000 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Pirvu, Cristian Popa, George Alexandru Postelnicu, David Dragomir, 2000 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, Horia Petru Anghel, Robert Mihai Duta, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2000 Aqua Life 99:99:99