Lista de start pentru Campionat Municipal copii 8-9 ani, Editia 2017

Inapoi la detalii competitie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber 8 ani Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panait Andrei Cristian 4845 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Bors Robert Andrei 4841 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Gorgan David 4873 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Litescu Alexandru Toma 4843 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Vencu Tiberiu 4846 2009 POT Style S.C. 99:99:99
3 Petrache David Mihai 4871 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Frumosu Alexandru 4834 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Predila Radu Mihai 4063 2009 C.S.Obswim 99:99:99
6 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 CSA Steaua 99:99:99
7 Opris Tudor Ioan 4844 2009 POT Style S.C. 99:99:99
8 Ghinescu Vlad Alexandru 4842 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Prodan Rares Sebastian 4829 2009 C. S. Performer 99:99:99
2 Petrosanu Alexandru 4872 2009 Clubul Roman de Natatie 01:22:32
3 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 01:08:22
4 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:01:98
5 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 01:05:25
6 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 C.S.Obswim 01:21:24
7 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 01:22:85
8 Sandu Razvan 4874 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 01:00:41
2 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 00:58:74
3 Stan Stefan 4091 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:57:75
4 Baciu Gabriel 4406 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:53
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 C.S.Obswim 00:57:63
6 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 00:57:81
7 Paduraru Luca 4626 2009 CSA Steaua 00:59:67
8 Simion Andrei 4092 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:01:82

Seria: 5
1 Dancu Alexandru 4815 2009 C.S.S. nr.1 00:57:00
2 Dica Sebastian 4554 2009 CSA Steaua 00:54:75
3 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 00:53:81
4 Uceanu Daniel 4555 2009 CSA Steaua 00:51:82
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 00:52:50
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 00:54:57
7 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 00:55:38
8 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:57:43

Seria: 6
1 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:50:47
2 Tarata David 3824 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:25
3 Marin Andrei 4399 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:48:96
4 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:11
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:48:83
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:48:99
7 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 00:49:86
8 Sarchisian Marco 4400 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:51:42

Seria: 7
1 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:47:72
2 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:46:97
3 Gheorghita Andrei 4565 2009 Atack Team 00:45:81
4 Bildea Claudiu 4121 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:54
5 Recacevschi Dragos 4123 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:80
6 Zaharia Timon 3370 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:93
7 Andrei Mihai 4420 2009 C.S Pescarusul Izvorani 00:47:20
8 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:47:81

Seria: 8
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:44:40
2 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:44:21
3 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:43:21
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:43:17
5 Nae Teodor Patrick 4203 2009 C.S.Swimming Team 00:43:20
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:85
7 Ghenu Andrei 4398 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:44:31
8 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:44:58

Seria: 9
1 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:41:99
2 Parvu Iustin 3823 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:15
3 Stan Andrei 3822 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:13
4 Barbieru Erik 3364 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:65
5 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:41:11
6 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:41:15
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:41:30
8 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 00:42:60

Seria: 10
1 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:40:24
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:38:60
3 Nae Gabriel 3427 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:38:44
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:35:98
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:36:96
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:38:45
7 Rosu Rares 4090 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:38:71
8 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:40:61

Proba 2 50 metri liber 9 ani Baieti (98 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 State Iannis 4865 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Ciolan Sasha Andrei 4860 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Crimu Alexandru 4861 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Ungureanu David Alexandru 4866 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Preotul Cristian 4864 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Dumitru Andrei 4833 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
6 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Dinu Codrin Octavian 4862 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Ilie Andrei Bogdan 4863 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Iordache Rares Mihail 4245 2008 C.S.Obswim 01:20:94
3 Moraru Alexandru 4649 2008 Renovatio S.C. 01:13:24
4 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:60
5 Mandragiu David 4632 2008 CSS 2 Bucuresti 01:05:21
6 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 01:16:86
7 Vartolomei Milan 4867 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Vranceanu Teodor 4868 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Hornea Razvan 4272 2008 YST Sport Club 00:57:47
2 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 00:55:87
3 Gabor Mihnea 4304 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:03
4 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 00:53:89
5 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:53:99
6 Ciobanu Vlad 4012 2008 CSA Steaua 00:55:38
7 Jianu David Alexandru 4488 2008 C.S.Obswim 00:57:16
8 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 00:59:85

Seria: 5
1 Tudose Vlad 4419 2008 Clubul Roman de Natatie 00:53:42
2 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:73
3 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 00:51:31
4 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:91
5 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:10
6 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 00:51:47
7 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:39
8 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Renovatio S.C. 00:53:85

Seria: 6
1 Tudor Mihnea 4667 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:64
2 Enache Andrei 3402 2008 CSA Steaua 00:47:14
3 Dinu Eric 3829 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:09
4 Constantin David 3992 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:99
5 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 00:45:03
6 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:45:37
7 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 00:47:74
8 Margineanu Mateo 3826 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:49

Seria: 7
1 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:44:40
2 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:71
3 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:43:56
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 C.S.S. nr.1 00:42:52
5 Degeratu David 4394 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:42:72
6 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70
7 Cristache David 3947 2008 Aqua Team 00:44:13
8 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:44:58

Seria: 8
1 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:42:14
2 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:83
3 Lazin Carol 2923 2008 C.S.S. nr.1 00:41:74
4 Biclineru Bogdan 3167 2008 C.S.Obswim 00:41:41
5 Panait Radu 4263 2008 CSA Steaua 00:41:71
6 Tanase Rares 3830 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:81
7 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:42:13
8 Tutulan Radu 4405 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:42

Seria: 9
1 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:40:67
2 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:40:43
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:39:86
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:57
5 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:39:64
6 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:40:00
7 Robu Mihai 3239 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:62
8 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 C.S.Obswim 00:40:74

Seria: 10
1 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:39:28
2 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:08
3 Micu Tudor 4403 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:77
4 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:37:66
5 Istrate Erik 2962 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:67
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 C.S.Swimming Team 00:37:87
7 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:59
8 Slave Robert 3993 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:35

Seria: 11
1 Musat Darius 3172 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:39
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:08
3 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:36:73
4 Giuroiu Daniel Teodor 2710 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:55
5 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 CSA Steaua 00:36:68
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:36:83
7 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:37:22
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:37:45

Seria: 12
1 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:35:62
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:35:14
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:91
4 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:34:71
5 Sararu Vlad 3347 2008 CSA Steaua 00:34:85
6 Rotaru Petru 4395 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:34:91
7 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:35:44
8 Radu Andrei 3827 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:36:10

Seria: 13
1 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:34:56
2 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:34:19
3 Stoica David 3169 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:33:20
4 Gaman Alexandru Ioan 2713 2008 Dinamo Bucuresti 00:31:73
5 Avakian Karen 2726 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:32:35
6 Iordache Tudor 4401 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:33:84
7 Apostol Petru 3170 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:34:33
8 Ivanof Alexandru 3171 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:34:61

Proba 3 50 metri liber 8 ani Fete (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Borhan Maria 4875 2009 CSA Steaua 99:99:99
3 Irimia Medeea Ioana 4840 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Balan Sonia Maria 4837 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Galca Niculescu Cassandra Maria 4839 2009 POT Style S.C. 99:99:99
6 Lozoveanu Ilinca 4853 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Citu Alexia Giulia 4838 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Elisei Bianca 4832 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
3 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 01:14:81
4 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 01:09:89
5 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 C.S.Obswim 01:10:90
6 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:28:42
7 Rotaru Bianca Andreea 4831 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
8 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Bucur Bianca 4627 2009 CSA Steaua 01:06:48
2 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 01:02:28
3 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:57:55
4 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 00:55:31
5 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 00:56:91
6 Cimponeriu Cristina 3381 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:25
7 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:05:78
8 Miroiu Anais 4428 2009 CSA Steaua 01:06:77

Seria: 4
1 Eliad Anya 4125 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:76
2 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 00:52:76
3 Petrescu Oana 4129 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:76
4 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:51:38
5 Roman Maria 4646 2009 Dinamo Bucuresti 00:51:67
6 Mitina Anastasia 4231 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:52:48
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:26
8 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 C.S Pescarusul Izvorani 00:54:89

Seria: 5
1 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 00:50:08
2 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 CSA Steaua 00:48:59
3 Rapeanu Cristina 3386 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:47:61
4 Constantin Amalia 3408 2009 C.S.Swimming Team 00:46:65
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:47:08
6 Cernea Maya 3380 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:47:76
7 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 00:49:54
8 Nasta Sara 4411 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:56

Seria: 6
1 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:45:64
2 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:44:52
3 Robu Anita 3387 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:64
4 Cazacu Maria 3379 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:47
5 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:43:31
6 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:43:98
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 C.S.Swimming Team 00:44:89
8 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:46:07

Seria: 7
1 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:41:28
2 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:57
3 Mihai Denisa 3384 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:87
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:36:04
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:37:49
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:37:88
7 Lentu Maria 3382 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:46
8 Mazilu Beatrice 3383 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:30

Proba 4 50 metri liber 9 ani Fete (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pana Zara 4869 2008 YST Sport Club 99:99:99
3 Draghici Irina Maria 4850 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Ionita Ioana Catalina 4852 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Epure Bianca Anamaria 4851 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Cristea Teodora Maria 4849 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Perchiata Alessia Marina 4856 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Popescu Daria Andreea 4858 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Popescu Victoria Maria 4859 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Capraru Karina Ioana 4847 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Costache Irene Stefania 4848 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Mimbler Ariana Elena 4855 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Perta Ana Maria Teodora 4857 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Mihalache Diana maria 4854 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Vasea Sabina 3783 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 00:54:18
3 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:53:02
4 Vasile Denisa 4396 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:49:74
5 Stanica Tania 4040 2008 Renovatio S.C. 00:52:59
6 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:89
7 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 CSA Steaua 00:54:84
8 Cojocaru Alessia 4288 2008 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 4
1 Ghimpu Sara 4552 2008 CSA Steaua 00:48:73
2 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:11
3 Udrescu Bianca 3178 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:47:57
4 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:13
5 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73
6 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06
7 Isac Rebeca 3818 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:15
8 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 00:49:61

Seria: 5
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:44:77
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:44:36
3 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:98
4 Anton Lara 3819 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:24
5 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:43:84
6 Chirica Ana 3989 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:29
7 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:44:54
8 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:19

Seria: 6
1 Piper Alesia 2721 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:96
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:41:86
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:40:56
4 Popa Maria Alessia 4495 2008 C. S. Performer 00:40:29
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:40:49
6 Croitoru Maya 4413 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:97
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 C.S.Swimming Team 00:42:74
8 Popescu Andreea 3392 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:42:97

Seria: 7
1 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:40:09
2 Zamfir Crina Emilia 3100 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:47
3 Calin Catalina 2946 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:34
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 3341 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56
5 Scarlat Daria 3180 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:38:99
6 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:39:47
7 Ion Diana 2725 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:06
8 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:40:22

Seria: 8
1 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:38:25
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:39
3 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:03
4 Lospa Tamara 3391 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:00
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:37:01
6 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:37:32
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:38:10
8 Sofronie Natalia Ioana 3342 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:45

Seria: 9
1 Ban Alexia Maria 3388 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:36:37
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:35:86
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 CSA Steaua 00:34:67
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:32:99
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:34:25
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:35:81
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:36:35
8 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:91

Proba 5 50 metri bras 8 ani Baieti (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bors Robert Andrei 4841 2009 POT Style S.C. 99:99:99
3 Frumosu Alexandru 4834 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Vencu Tiberiu 4846 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 CSA Steaua 99:99:99
6 Gorgan David 4873 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ghinescu Vlad Alexandru 4842 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Petrache David Mihai 4871 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Sandu Razvan 4874 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Panait Andrei Cristian 4845 2009 POT Style S.C. 99:99:99
7 Litescu Alexandru Toma 4843 2009 POT Style S.C. 99:99:99
8 Petrosanu Alexandru 4872 2009 Clubul Roman de Natatie 99:99:99

Seria: 3
1 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:37:21
2 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 01:31:24
3 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 01:28:16
4 Paduraru Luca 4626 2009 CSA Steaua 01:22:63
5 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:26:10
6 Simion Andrei 4092 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:31:14
7 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 01:35:18
8 Opris Tudor Ioan 4844 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:15:19
2 Andrei Mihai 4420 2009 C.S Pescarusul Izvorani 01:12:65
3 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:11:83
4 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 01:09:93
5 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:10:95
6 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 01:12:50
7 Baciu Gabriel 4406 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:14:15
8 Uceanu Daniel 4555 2009 CSA Steaua 01:18:23

Seria: 5
1 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:08:17
2 Zaharia Timon 3370 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:04:89
3 Recacevschi Dragos 4123 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:04:47
4 Sarchisian Marco 4400 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:03:96
5 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:04:31
6 Tarata David 3824 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:04:68
7 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:06:58
8 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:08:74

Seria: 6
1 Gheorghita Andrei 4565 2009 Atack Team 01:03:54
2 Marin Andrei 4399 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:03:17
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:27
4 Dica Sebastian 4554 2009 CSA Steaua 01:00:72
5 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 01:01:16
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:01:53
7 Parvu Iustin 3823 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:27
8 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 01:03:90

Seria: 7
1 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:59:87
2 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:59:49
3 Bildea Claudiu 4121 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:02
4 Ghenu Andrei 4398 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:58:43
5 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:58:45
6 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:59:15
7 Nae Teodor Patrick 4203 2009 C.S.Swimming Team 00:59:72
8 Stan Stefan 4091 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:00:33

Seria: 8
1 Nae Gabriel 3427 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:57:45
2 Stan Andrei 3822 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:12
3 Barbieru Erik 3364 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:38
4 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:54:89
5 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:54:99
6 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:56:68
7 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:57:43
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:58:34

Seria: 9
1 Rosu Rares 4090 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:53:58
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:58
3 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:49:55
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:47:59
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:49:36
6 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:52:33
7 Ciobanu Gabriel 4095 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:52:83
8 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:54:25

Proba 6 50 metri bras 9 ani Baieti (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hornea Razvan 4272 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Dumitru Andrei 4833 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
5 Ungureanu David Alexandru 4866 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Vartolomei Milan 4867 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Preotul Cristian 4864 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Crimu Alexandru 4861 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dinu Codrin Octavian 4862 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Ilie Andrei Bogdan 4863 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 State Iannis 4865 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Ciolan Sasha Andrei 4860 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Vranceanu Teodor 4868 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Margineanu Mateo 3826 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:18:26
4 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:14:42
5 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 01:14:44
6 Gabor Mihnea 4304 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:18:45
7 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 01:13:56
2 Ciobanu Vlad 4012 2008 CSA Steaua 01:11:48
3 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:09:49
4 Mandragiu David 4632 2008 CSS 2 Bucuresti 01:05:90
5 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Renovatio S.C. 01:08:75
6 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 01:10:59
7 Tutulan Radu 4405 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:13:00
8 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 01:14:15

Seria: 5
1 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50
2 Dinu Eric 3829 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:96
3 Constantin David 3992 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:61
4 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 C.S.Aqua Life Swim 01:03:41
5 Enache Andrei 3402 2008 CSA Steaua 01:03:43
6 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 01:03:81
7 Tudor Mihnea 4667 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:04:28
8 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:81

Seria: 6
1 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 01:02:56
2 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:43
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 C.S.S. nr.1 01:00:32
4 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:84
5 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 00:59:85
6 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 01:00:91
7 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:01:93
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 C.S.Obswim 01:03:06

Seria: 7
1 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:59:01
2 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:58:27
3 Cristache David 3947 2008 Aqua Team 00:57:94
4 Panait Radu 4263 2008 CSA Steaua 00:57:51
5 Robu Mihai 3239 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:65
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:09
7 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 00:58:72
8 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:59:63

Seria: 8
1 Lazin Carol 2923 2008 C.S.S. nr.1 00:56:55
2 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 CSA Steaua 00:55:93
3 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
4 Degeratu David 4394 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:55:09
5 Tanase Rares 3830 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:41
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:55:92
7 Istrate Erik 2962 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:56:36
8 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:57:48

Seria: 9
1 Slave Robert 3993 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:31
2 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:97
3 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:53:81
4 Stoica David 3169 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:98
5 Micu Tudor 4403 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:56
6 Iordache Tudor 4401 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:93
7 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:54:17
8 Musat Darius 3172 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:57

Seria: 10
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:48
2 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:51:91
3 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 C.S.Swimming Team 00:51:43
4 Campeanu Bogdan 2960 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:70
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:51:40
6 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:51:46
7 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:52:21
8 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:52:69

Seria: 11
1 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:49:85
2 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:04
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:47:88
4 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:47:71
5 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:47:83
6 Rotaru Petru 4395 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:48:31
7 Apostol Petru 3170 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:34
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:50:04

Seria: 12
1 Radu Andrei 3827 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:92
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:45:23
3 Gaman Alexandru Ioan 2713 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:61
4 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:42:29
5 Avakian Karen 2726 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:38
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:72
7 Sararu Vlad 3347 2008 CSA Steaua 00:45:75
8 Giuroiu Daniel Teodor 2710 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:06

Proba 7 50 metri bras 8 ani Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 CSA Steaua 99:99:99
3 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Galca Niculescu Cassandra Maria 4839 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Irimia Medeea Ioana 4840 2009 POT Style S.C. 99:99:99
6 Lozoveanu Ilinca 4853 2009 POT Style S.C. 99:99:99
7 Balan Sonia Maria 4837 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Rotaru Bianca Andreea 4831 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
3 Elisei Bianca 4832 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
4 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:32:76
5 Bucur Bianca 4627 2009 CSA Steaua 01:33:05
6 Borhan Maria 4875 2009 CSA Steaua 99:99:99
7 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 99:99:99
8 Citu Alexia Giulia 4838 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Eliad Anya 4125 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:21:96
2 Cernea Maya 3380 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:18:49
3 Petrescu Oana 4129 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:13:88
4 Cimponeriu Cristina 3381 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:13:23
5 Mitina Anastasia 4231 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:13:36
6 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 01:15:47
7 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 01:18:64
8 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:23:40

Seria: 4
1 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 C.S Pescarusul Izvorani 01:10:82
2 Gagiu Elise Maria 4379 2009 C.S.Swimming Team 01:08:12
3 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:07:78
4 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:06:51
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:06:77
6 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 01:08:08
7 Miroiu Anais 4428 2009 CSA Steaua 01:08:17
8 Roman Maria 4646 2009 Dinamo Bucuresti 01:11:35

Seria: 5
1 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:06:14
2 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:05:39
3 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 01:03:99
4 Nasta Sara 4411 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:45
5 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:03:54
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:04:74
7 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 01:05:55
8 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:06:36

Seria: 6
1 Rapeanu Cristina 3386 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:23
2 Mihai Denisa 3384 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:00:24
3 Mazilu Beatrice 3383 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:40
4 Constantin Amalia 3408 2009 C.S.Swimming Team 00:57:63
5 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:59:21
6 Robu Anita 3387 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:87
7 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:00:42
8 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 01:01:43

Seria: 7
1 Lentu Maria 3382 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:61
2 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:54:22
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:51:58
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:44:99
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:50:23
6 Cazacu Maria 3379 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:93
7 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:52
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:57:21

Proba 8 50 metri bras 9 ani Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasea Sabina 3783 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
4 Popescu Victoria Maria 4859 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Pana Zara 4869 2008 YST Sport Club 99:99:99
6 Costache Irene Stefania 4848 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Perta Ana Maria Teodora 4857 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Mihalache Diana maria 4854 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Draghici Irina Maria 4850 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Capraru Karina Ioana 4847 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Cristea Teodora Maria 4849 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Epure Bianca Anamaria 4851 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Mimbler Ariana Elena 4855 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Popescu Daria Andreea 4858 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Ionita Ioana Catalina 4852 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 01:17:99
3 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 CSA Steaua 01:12:88
4 Anton Lara 3819 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:07:44
5 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:06
6 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 01:13:78
7 Perchiata Alessia Marina 4856 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Cojocaru Alessia 4288 2008 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 4
1 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:40
2 Croitoru Maya 4413 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:04:29
3 Ghimpu Sara 4552 2008 CSA Steaua 01:03:70
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:02:99
5 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:03:02
6 Isac Rebeca 3818 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:89
7 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 01:05:37
8 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:93

Seria: 5
1 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 01:01:34
2 Popescu Andreea 3392 2008 C.S.Aqua Life Swim 01:00:66
3 Vasile Denisa 4396 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:59:62
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:81
5 Udrescu Bianca 3178 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:35
6 Piper Alesia 2721 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:00:03
7 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:94
8 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 01:01:81

Seria: 6
1 Sofronie Natalia Ioana 3342 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72
2 Scarlat Daria 3180 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:44
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:55:82
4 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:16
5 Ion Diana 2725 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:69
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:57:32
7 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:58:22
8 Chirica Ana 3989 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:58:73

Seria: 7
1 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:55:07
2 Calin Catalina 2946 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:53
3 Popa Maria Alessia 4495 2008 C. S. Performer 00:53:91
4 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:52:65
5 Iorga Maria Teodora 3950 2008 C.S.Swimming Team 00:53:00
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:54:40
7 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:54:67
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:15

Seria: 8
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:51:61
2 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:51:18
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 3341 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94
4 Lospa Tamara 3391 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:87
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:49:01
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:36
7 Zamfir Crina Emilia 3100 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:58
8 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:52:34

Seria: 9
1 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:65
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:47:33
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:46:52
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:43:64
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:44:10
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:21
7 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:48:07
8 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 CSA Steaua 00:48:76

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber 8 ani Baieti (10 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Balaci Bogdan, Giza Matei, Rotaru Andrei, Popa Daniel, 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 8 Bildea Claudiu, Recacevschi Dragos, Tarata David, Oprea Tudor Andrei, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 9 Parvu Iustin, Barbieru Erik, Stan Andrei, Mercan Andrei Stefan, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Scarlat Albert Florian, Draghici Eric Ionut, Ion Flavius, Blejan Ianis, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Panait Andrei Cristian, Opris Tudor Ioan, Litescu Alexandru Toma, Vencu Tiberiu, 2009 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Marin Andrei, Stan Stefan, Sarchisian Marco, Ghenu Andrei, 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 1 Georgescu Paun Gabriel, Bacalu Eduard, Virsa David, Samson Albert, 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Mija Radu, Tataru Stefan, Danu David, Scortea Pavel, 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ciobanu Mihai, Rosu Rares, Ciobanu Gabriel, Nae Gabriel, 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 6 Abboud Youssef, Orezeanu Luca, Bazgan Matei Andrei, Mitu Cristian Daniel, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber 9 ani Baieti (14 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 14 Moise Matei, Stefan Mihai Catalin, Baricz Stefan, Matache Vlad, 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Stafeta 12 Ivanof Alexandru, Radu Andrei, Campeanu Bogdan, Istrate Erik, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 10 Tanase Catalin Andrei, Dumitrescu Matei Gabriel, Alexandrescu Radu Cristian, Radu David Stefan, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 11 Avakian Karen, Stoica David, Apostol Petru, Iordache Tudor, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 13 Micu Tudor, Musat Darius, Constantin David, Robu Mihai, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 15 Neacsu Matei Cristian, Percea Tudor, Matache Horia, Andrian Andrei Cozmin, 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 C.S.Obswim 99:99:99
2 Stafeta 5 State Iannis, Vranceanu Teodor, Vartolomei Milan, Crimu Alexandru, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Cristache David, Sava Alexandru, Iordache Vlad, Danu Alexandru, 2008 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Duica Tudor, Giuroiu Daniel Teodor, Petrisor Alexandru, Gaman Alexandru Ioan, 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Aldea Gabriel, Iaschiu Stefan, Sediq Mateen, Urzica Andrei, 2008 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Degeratu David, Spiridon Daren Andrei, Dumitru Andrei, Rotaru Petru, 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 7 Dorcea Alexandru, Duta David, Onea David, Popescu Darius George, 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 9 Marinescu Matei, Blejan Mihnea Tudor, Manea Denis Nicholas, Ghic Tudor, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber 8 ani Fete (7 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ionita Ioana, Sepi Maia Ilinca, Borza Sofia, Craioveanu Rebeca, 2009 Atack Team 99:99:99
2 Stafeta 5 Zaharia Ana Lisa, Mihai Denisa, Lentu Maria, Cazacu Maria, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Irimia Medeea Ioana, Lozoveanu Ilinca, Citu Alexia Giulia, Galca Niculescu Cassandra Maria, 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Bacalu Denisa, Dan Maria, Tudor Ana Maria, Manea Daria, 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Serman Larisa, Dan Carmen Maria, Cristea Andreea, Stefanescu Andreea, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Mazilu Beatrice, Robu Anita, Rapeanu Cristina, Zamfir Mihaela, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber 9 ani Fete (11 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 12 Freciu Ayanna, Stanica Tania, Predoiu Iarina, Diamandescu Eliza, 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 10 Calin Catalina, Chirica Ana, Ion Diana, Piper Alesia, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 11 Ban Alexia Maria, Scarlat Daria, Croitoru Maya, Lospa Tamara, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Valcu Raluca, Daia Maria, Miclea Ana Maria, Dinca Ana Maria, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Epure Bianca Anamaria, Cristea Teodora Maria, Popescu Daria Andreea, Capraru Karina Ioana, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Rednic-Achim Daria Maria, Stoian Bianca, Chirnogeanu Adina, Magureanu Jessica, 2008 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Nicolae Lorena Nicoleta, Lupu Maria, Tutuianu Sara, Sibiseanu Ana Maria, 2008 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Draghici Irina Maria, Perchiata Alessia Marina, Popescu Victoria Maria, Ionita Ioana Catalina, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Stafeta 7 Croitoru Sofia, Anton Patricia, Macoveiciuc Larisa Ioana, Sofronie Natalia Ioana, 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 9 Constantinescu Ana Irina Noemi, Neamtu Ioana, Lungu Bianca Alexandra, Ambrozie Ilinca, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate 8 ani Fete (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Citu Alexia Giulia 4838 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Roman Maria 4646 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Elisei Bianca 4832 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
2 Bobocea Anais 4637 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Iovanescu Livia 4502 2009 YST Sport Club 99:99:99
4 Balan Sonia Maria 4837 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Lozoveanu Ilinca 4853 2009 POT Style S.C. 99:99:99
6 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 CSA Steaua 99:99:99
7 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Galca Niculescu Cassandra Maria 4839 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Rotaru Bianca Andreea 4831 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
3 Popescu Ingrid 4377 2009 CSA Steaua 01:25:33
4 Bucur Bianca 4627 2009 CSA Steaua 01:10:67
5 Sanchis Emma Stefania Ana 4065 2009 C.S.Obswim 01:23:45
6 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:28:51
7 Borhan Maria 4875 2009 CSA Steaua 99:99:99
8 Irimia Medeea Ioana 4840 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:07:72
2 Cimponeriu Cristina 3381 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:02:39
3 Eliad Anya 4125 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:13
4 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:59:02
5 Mitina Anastasia 4231 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:59:18
6 Miroiu Anais 4428 2009 CSA Steaua 01:02:26
7 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 01:02:87
8 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:09:96

Seria: 5
1 Petrescu Oana 4129 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:58:05
2 Rapeanu Cristina 3386 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:56:97
3 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 00:56:51
4 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:56:02
5 Cernea Maya 3380 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:56:29
6 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 00:56:92
7 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 C.S Pescarusul Izvorani 00:57:08
8 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 00:59:02

Seria: 6
1 Zamfir Mihaela 4149 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:87
2 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 00:55:03
3 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 00:54:63
4 Constantin Amalia 3408 2009 C.S.Swimming Team 00:53:84
5 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:54:03
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:54:66
7 Gagiu Elise Maria 4379 2009 C.S.Swimming Team 00:55:59
8 Nasta Sara 4411 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:56:00

Seria: 7
1 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 00:51:93
2 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:51:59
3 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:51:12
4 Robu Anita 3387 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:73
5 Cazacu Maria 3379 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:06
6 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:51:58
7 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:51:73
8 Mazilu Beatrice 3383 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:53

Seria: 8
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:46:76
2 Mihai Denisa 3384 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:55
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:44:83
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:42:06
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:42:08
6 Lentu Maria 3382 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:49
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:45:78
8 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:29

Proba 14 50 metri spate 9 ani Fete (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cristea Teodora Maria 4849 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Epure Bianca Anamaria 4851 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Mihalache Diana maria 4854 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Ionita Ioana Catalina 4852 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Draghici Irina Maria 4850 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Stanica Tania 4040 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Perta Ana Maria Teodora 4857 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Popescu Victoria Maria 4859 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Costache Irene Stefania 4848 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Mimbler Ariana Elena 4855 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Capraru Karina Ioana 4847 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Pana Zara 4869 2008 YST Sport Club 99:99:99
7 Popescu Daria Andreea 4858 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Perchiata Alessia Marina 4856 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Tache Rebeca 4830 2008 C.S Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 CSA Steaua 01:03:49
3 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:63
4 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:13
5 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 00:58:79
6 Udrescu Bianca 3178 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:02:36
7 Cojocaru Alessia 4288 2008 CSA Steaua 01:31:25
8 Vasea Sabina 3783 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:25
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:74
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:54:56
4 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 00:53:66
5 Isac Rebeca 3818 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:05
6 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:55
7 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 00:55:76
8 Ghimpu Sara 4552 2008 CSA Steaua 00:57:54

Seria: 5
1 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:52:13
2 Vasile Denisa 4396 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:51:48
3 Iorga Maria Teodora 3950 2008 C.S.Swimming Team 00:51:22
4 Popescu Andreea 3392 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:51:11
5 Popa Maria Alessia 4495 2008 C. S. Performer 00:51:13
6 Anton Lara 3819 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:34
7 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 00:51:67
8 Chirica Ana 3989 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:11

Seria: 6
1 Croitoru Maya 4413 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:30
2 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:50:02
3 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:49:49
4 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:48:01
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:48:15
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:49:91
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:50:26
8 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:41

Seria: 7
1 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:58
2 Piper Alesia 2721 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:47:21
3 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:46:41
4 Sofronie Natalia Ioana 3342 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:87
5 Scarlat Daria 3180 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:32
6 Ion Diana 2725 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:81
7 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:47:44
8 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:47:84

Seria: 8
1 Zamfir Crina Emilia 3100 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:34
2 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:44:76
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 3341 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62
4 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:43:49
5 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:44:16
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:68
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:89
8 Calin Catalina 2946 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:39

Seria: 9
1 Lospa Tamara 3391 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:44
2 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:66
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 CSA Steaua 00:40:31
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:39:61
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:40:12
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:42:32
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:42:72
8 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:49

Proba 15 50 metri spate 8 ani Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Panait Andrei Cristian 4845 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Petrache David Mihai 4871 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Gorgan David 4873 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Opris Tudor Ioan 4844 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Litescu Alexandru Toma 4843 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Sandu Razvan 4874 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Predila Radu Mihai 4063 2009 C.S.Obswim 99:99:99
7 Vencu Tiberiu 4846 2009 POT Style S.C. 99:99:99
8 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Bors Robert Andrei 4841 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Prodan Rares Sebastian 4829 2009 C. S. Performer 99:99:99
3 Petrosanu Alexandru 4872 2009 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
4 Dumitrescu Luca Adrian 4064 2009 C.S.Obswim 01:13:79
5 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 01:14:91
6 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Frumosu Alexandru 4834 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ghinescu Vlad Alexandru 4842 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 01:11:96
2 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 01:07:59
3 Sarchisian Marco 4400 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:05:43
4 Dancu Alexandru 4815 2009 C.S.S. nr.1 01:03:00
5 Voinea Darius Andrei 4062 2009 C.S.Obswim 01:04:44
6 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:06:31
7 Stan Stefan 4091 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:09:60
8 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:12:94

Seria: 5
1 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 01:02:83
2 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:02:59
3 Baciu Gabriel 4406 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:28
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:00:97
5 Simion Andrei 4092 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:01:06
6 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:01:93
7 Paduraru Luca 4626 2009 CSA Steaua 01:02:82
8 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:02:89

Seria: 6
1 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 00:58:87
2 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:56:84
3 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:56:46
4 Andrei Mihai 4420 2009 C.S Pescarusul Izvorani 00:56:06
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:56:12
6 Dica Sebastian 4554 2009 CSA Steaua 00:56:81
7 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:58:11
8 Uceanu Daniel 4555 2009 CSA Steaua 00:59:76

Seria: 7
1 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:55:33
2 Marin Andrei 4399 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:54:63
3 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:53:62
4 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:53:43
5 Recacevschi Dragos 4123 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:46
6 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:54:25
7 Tarata David 3824 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:76
8 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 00:55:88

Seria: 8
1 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:52:51
2 Ghenu Andrei 4398 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:52:21
3 Gheorghita Andrei 4565 2009 Atack Team 00:52:04
4 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:88
5 Bildea Claudiu 4121 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:78
6 Nae Teodor Patrick 4203 2009 C.S.Swimming Team 00:52:14
7 Zaharia Timon 3370 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:32
8 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:52:61

Seria: 9
1 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:50:22
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:49:37
3 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:48:70
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:46:81
5 Stan Andrei 3822 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:83
6 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:49:30
7 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:48
8 Barbieru Erik 3364 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:78

Seria: 10
1 Parvu Iustin 3823 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:92
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:45:22
3 Nae Gabriel 3427 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:44:08
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:42:05
5 Rosu Rares 4090 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:43:83
6 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:44:66
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:45:31
8 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:46:64

Proba 16 50 metri spate 9 ani Baieti (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preotul Cristian 4864 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Maschiu Matteo Florian 4835 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Ciolan Sasha Andrei 4860 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Ungureanu David Alexandru 4866 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Dinu Codrin Octavian 4862 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 State Iannis 4865 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Crimu Alexandru 4861 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Jianu David Alexandru 4488 2008 C.S.Obswim 99:99:99
2 Dumitru Andrei 4833 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
3 Tudor Mihnea 4667 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vranceanu Teodor 4868 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Vartolomei Milan 4867 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Mandragiu David 4632 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
8 Ilie Andrei Bogdan 4863 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Moraru Alexandru 4649 2008 Renovatio S.C. 01:12:98
2 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Renovatio S.C. 01:07:27
3 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:95
4 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41
5 Iordache Rares Mihail 4245 2008 C.S.Obswim 01:03:70
6 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:05:75
7 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 01:09:30
8 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 01:13:56

Seria: 5
1 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:99
2 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:58:54
3 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:14
4 Gabor Mihnea 4304 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:67
5 Lazin Carol 2923 2008 C.S.S. nr.1 00:57:67
6 Hornea Razvan 4272 2008 YST Sport Club 00:58:20
7 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:26
8 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:01:26

Seria: 6
1 Margineanu Mateo 3826 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:56:95
2 Ciobanu Vlad 4012 2008 CSA Steaua 00:55:64
3 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:54:53
4 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:53:85
5 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 00:54:31
6 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 00:55:21
7 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 00:56:85
8 Enache Andrei 3402 2008 CSA Steaua 00:57:00

Seria: 7
1 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:53:23
2 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:92
3 Biclineru Bogdan 3167 2008 C.S.Obswim 00:51:31
4 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 00:50:37
5 Cristache David 3947 2008 Aqua Team 00:50:47
6 Panait Radu 4263 2008 CSA Steaua 00:51:52
7 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 C.S.Obswim 00:53:04
8 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 C.S.S. nr.1 00:53:66

Seria: 8
1 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:50:25
2 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:98
3 Tutulan Radu 4405 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:44
4 Dinu Eric 3829 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:14
5 Constantin David 3992 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:21
6 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
7 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:50:11
8 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:50:26

Seria: 9
1 Slave Robert 3993 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:15
2 Degeratu David 4394 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:47:75
3 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:47:12
4 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:46:36
5 Tanase Rares 3830 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:61
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:47:59
7 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 00:47:78
8 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:48:91

Seria: 10
1 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:90
2 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:45:57
3 Musat Darius 3172 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:45:39
4 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:45:09
5 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:33
6 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 CSA Steaua 00:45:54
7 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:45:71
8 Robu Mihai 3239 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:22

Seria: 11
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:44:81
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:35
3 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:44:14
4 Micu Tudor 4403 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:19
5 Radu Andrei 3827 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:50
6 Istrate Erik 2962 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:23
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 C.S.Swimming Team 00:44:67
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:44:97

Seria: 12
1 Rotaru Petru 4395 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:42:32
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:41:75
3 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:40:63
4 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:40:36
5 Apostol Petru 3170 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:40:62
6 Iordache Tudor 4401 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:04
7 Sararu Vlad 3347 2008 CSA Steaua 00:42:15
8 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:42:62

Seria: 13
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:34
2 Stoica David 3169 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:38:18
3 Gaman Alexandru Ioan 2713 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:71
4 Avakian Karen 2726 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:62
5 Ivanof Alexandru 3171 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:37:64
6 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:37:81
7 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:39:09
8 Giuroiu Daniel Teodor 2710 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:84

Proba 17 50 metri fluture 8 ani Fete (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lozoveanu Ilinca 4853 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Irimia Medeea Ioana 4840 2009 POT Style S.C. 99:99:99
3 Elisei Bianca 4832 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
4 Bobocea Anais 4637 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 CSA Steaua 99:99:99
6 Rotaru Bianca Andreea 4831 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Matei Iulia 4836 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Balan Sonia Maria 4837 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Galca Niculescu Cassandra Maria 4839 2009 POT Style S.C. 99:99:99
2 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:31:45
3 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:19:51
4 Popescu Ingrid 4377 2009 CSA Steaua 01:16:97
5 Cimponeriu Cristina 3381 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:19:09
6 Miroiu Anais 4428 2009 CSA Steaua 01:20:73
7 Bucur Bianca 4627 2009 CSA Steaua 01:33:35
8 Citu Alexia Giulia 4838 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 01:14:06
2 Petrescu Oana 4129 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:12:18
3 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 01:09:63
4 Mitina Anastasia 4231 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:08:61
5 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 01:08:96
6 Eliad Anya 4125 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:10:35
7 Nasta Sara 4411 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:12:37
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:14:75

Seria: 4
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:04:76
2 Rapeanu Cristina 3386 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:39
3 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:00:00
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:58:88
5 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 C.S Pescarusul Izvorani 00:59:96
6 Zamfir Mihaela 4149 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:00:74
7 Cernea Maya 3380 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:70
8 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:06:50

Seria: 5
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 C.S.Swimming Team 00:57:08
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:43
3 Constantin Amalia 3408 2009 C.S.Swimming Team 00:52:65
4 Cazacu Maria 3379 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:63
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:51:89
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Renovatio S.C. 00:54:21
7 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:56:56
8 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:58:68

Seria: 6
1 Robu Anita 3387 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:48:68
2 Mihai Denisa 3384 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:03
3 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:41:49
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:40:15
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:40:38
6 Zaharia Ana Lisa 4128 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:70
7 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:45:11
8 Lentu Maria 3382 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:30

Proba 18 50 metri fluture 9 ani Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Leizeruc Ana Maria 4553 2008 CSA Steaua 99:99:99
4 Popescu Victoria Maria 4859 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Mihalache Diana maria 4854 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Perta Ana Maria Teodora 4857 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Mimbler Ariana Elena 4855 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Ionita Ioana Catalina 4852 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Draghici Irina Maria 4850 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Epure Bianca Anamaria 4851 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Vasea Sabina 3783 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Perchiata Alessia Marina 4856 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Popescu Daria Andreea 4858 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Costache Irene Stefania 4848 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:17:14
3 Popa Maria Alessia 4495 2008 C. S. Performer 01:04:44
4 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 01:02:17
5 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 01:03:77
6 Ghimpu Sara 4552 2008 CSA Steaua 01:08:28
7 Capraru Karina Ioana 4847 2008 POT Style S.C. 99:99:99
8 Cristea Teodora Maria 4849 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Udrescu Bianca 3178 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:00:84
2 Vasile Denisa 4396 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:59:97
3 Popescu Andreea 3392 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:59:35
4 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:56:98
5 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:58:68
6 Anton Lara 3819 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:45
7 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 01:00:74
8 Isac Rebeca 3818 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:56

Seria: 5
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:55:92
2 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:53:92
3 Croitoru Maya 4413 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:24
4 Scarlat Daria 3180 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:44
5 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:52:53
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
7 Chirica Ana 3989 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:54:12
8 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:55:98

Seria: 6
1 Iorga Maria Teodora 3950 2008 C.S.Swimming Team 00:51:04
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:50:28
3 Sofronie Natalia Ioana 3342 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17
4 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:47:73
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:48:71
6 Ion Diana 2725 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:06
7 Macoveiciuc Larisa Ioana 3341 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28
8 Piper Alesia 2721 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:18

Seria: 7
1 Calin Catalina 2946 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:46:46
2 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:45:08
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:43:20
4 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:39
5 Lospa Tamara 3391 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:20
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:43:30
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:45:64
8 Zamfir Crina Emilia 3100 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:23

Seria: 8
1 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:41:24
2 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:13
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:38:81
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:36:19
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:37:23
6 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 CSA Steaua 00:39:55
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:18
8 Ban Alexia Maria 3388 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:41:82

Proba 19 50 metri fluture 8 ani Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Pavel Cristian 4870 2009 CSA Steaua 99:99:99
2 Petrosanu Alexandru 4872 2009 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
3 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 99:99:99
4 Gorgan David 4873 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vencu Tiberiu 4846 2009 POT Style S.C. 99:99:99
6 Baciu Gabriel 4406 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 99:99:99
8 Sandu Razvan 4874 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Paduraru Luca 4626 2009 CSA Steaua 99:99:99
3 Bors Robert Andrei 4841 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Litescu Alexandru Toma 4843 2009 POT Style S.C. 99:99:99
5 Ghinescu Vlad Alexandru 4842 2009 POT Style S.C. 99:99:99
6 Frumosu Alexandru 4834 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Opris Tudor Ioan 4844 2009 POT Style S.C. 99:99:99
8 Panait Andrei Cristian 4845 2009 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Sarchisian Marco 4400 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:34:37
2 Uceanu Daniel 4555 2009 CSA Steaua 01:26:53
3 Stan Stefan 4091 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:23:93
4 Tarata David 3824 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:22:01
5 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:22:38
6 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:25:86
7 Simion Andrei 4092 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:31:51
8 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:20:93
2 Dica Sebastian 4554 2009 CSA Steaua 01:19:81
3 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:09:23
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:05:90
5 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 01:06:58
6 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 01:12:81
7 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 01:20:15
8 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 01:21:85

Seria: 5
1 Andrei Mihai 4420 2009 C.S Pescarusul Izvorani 01:04:48
2 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 01:03:29
3 Recacevschi Dragos 4123 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:01:69
4 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:58:35
5 Marin Andrei 4399 2009 C.S.Aqua Life Swim 01:00:66
6 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:02:29
7 Zaharia Timon 3370 2009 C.S. Aqua Sport Citius 01:03:41
8 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:05:06

Seria: 6
1 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:57:20
2 Gheorghita Andrei 4565 2009 Atack Team 00:56:10
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:55:36
4 Bildea Claudiu 4121 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:53:83
5 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:54:64
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:55:60
7 Ghenu Andrei 4398 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:56:93
8 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:57:36

Seria: 7
1 Stan Andrei 3822 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:05
2 Parvu Iustin 3823 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:32
3 Barbieru Erik 3364 2009 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:49
4 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:49:63
5 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:49:76
6 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:51:07
7 Rosu Rares 4090 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:51:77
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 C.S.Swimming Team 00:53:69

Seria: 8
1 Giza Matei 3360 2009 Renovatio S.C. 00:49:18
2 Nae Gabriel 3427 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:45:83
3 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:42:72
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:40:51
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:42:65
6 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:44:57
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 C.S.Aqua Life Swim 00:47:04
8 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:49:20

Proba 20 50 metri fluture 9 ani Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 State Iannis 4865 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Ciolan Sasha Andrei 4860 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Popescu Darius George 2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Vranceanu Teodor 4868 2008 POT Style S.C. 99:99:99
2 Ungureanu David Alexandru 4866 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Zainea Rares 3873 2008 YST Sport Club 99:99:99
4 Ilie Andrei Bogdan 4863 2008 POT Style S.C. 99:99:99
5 Preotul Cristian 4864 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 99:99:99
7 Vartolomei Milan 4867 2008 POT Style S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Mihnea 4667 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Matache Horia 2629 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Crimu Alexandru 4861 2008 POT Style S.C. 99:99:99
4 Stanciu Victor Mihai 3007 2008 C.S.Obswim 99:99:99
5 Dinu Codrin Octavian 4862 2008 POT Style S.C. 99:99:99
6 Matache Vlad 2630 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Dumitru Andrei 4833 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Margineanu Mateo 3826 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:29:31
2 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 01:21:42
3 Kavian Ahangar Elyas 3002 2008 Renovatio S.C. 01:19:07
4 Gabor Mihnea 4304 2008 C.S. Aqua Sport Citius 01:12:31
5 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 01:12:31
6 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:20:60
7 Ciobanu Vlad 4012 2008 CSA Steaua 01:28:49
8 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 01:36:19

Seria: 5
1 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:83
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 C.S.Obswim 00:59:73
3 Tutulan Radu 4405 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:58:90
4 Dinu Eric 3829 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:57:74
5 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:57:87
6 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:59:67
7 Constantin David 3992 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:59:81
8 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 01:06:22

Seria: 6
1 Panait Radu 4263 2008 CSA Steaua 00:53:70
2 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:53:58
3 Cristache David 3947 2008 Aqua Team 00:53:35
4 Degeratu David 4394 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:52:90
5 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:52:99
6 Lazin Carol 2923 2008 C.S.S. nr.1 00:53:52
7 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 C.S.S. nr.1 00:53:59
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:57:44

Seria: 7
1 Tanase Rares 3830 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:52:46
2 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:51:56
3 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:50:71
4 Slave Robert 3993 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:90
5 Robu Mihai 3239 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:50:56
6 Micu Tudor 4403 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:51:50
7 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 CSA Steaua 00:51:68
8 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Renovatio S.C. 00:52:80

Seria: 8
1 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:49:18
2 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Renovatio S.C. 00:48:93
3 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:71
4 Radu Andrei 3827 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:81
5 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 C.S.Swimming Team 00:47:53
6 Dumitrescu Matei Gabriel 2749 2008 Bucharest Sport Club 00:48:14
7 Percea Tudor 3964 2008 Renovatio S.C. 00:49:03
8 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:49:44

Seria: 9
1 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:43:71
2 Istrate Erik 2962 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:44
3 Campeanu Bogdan 2960 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:42:04
4 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:63
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:41:73
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:42:37
7 Iordache Tudor 4401 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:43:43
8 Musat Darius 3172 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:16

Seria: 10
1 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 Renovatio S.C. 00:40:99
2 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:40:10
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:01
4 Apostol Petru 3170 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:91
5 Ivanof Alexandru 3171 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:39:98
6 Rotaru Petru 4395 2008 C.S.Aqua Life Swim 00:40:05
7 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:40:87
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:09

Seria: 11
1 Giuroiu Daniel Teodor 2710 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:09
2 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:38:58
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:37:19
4 Avakian Karen 2726 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:34:55
5 Gaman Alexandru Ioan 2713 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:72
6 Stoica David 3169 2008 C.S. Aqua Sport Citius 00:38:16
7 Sararu Vlad 3347 2008 CSA Steaua 00:38:88
8 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:39:65

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt 8 ani Fete (7 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Mihai Denisa, Cazacu Maria, Zaharia Ana Lisa, Lentu Maria, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Borza Sofia, Sepi Maia Ilinca, Ionita Ioana, Craioveanu Rebeca, 2009 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Lozoveanu Ilinca, Citu Alexia Giulia, Irimia Medeea Ioana, Galca Niculescu Cassandra Maria, 2009 POT Style S.C. 99:99:99
4 Stafeta 1 Dan Maria, Tudor Ana Maria, Manea Daria, Bacalu Denisa, 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristea Andreea, Tutuianu Maria, Stefanescu Andreea, Serman Larisa, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Rapeanu Cristina, Nasta Sara, Robu Anita, Mazilu Beatrice, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt 9 ani Fete (11 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 12 Predoiu Iarina, Diamandescu Eliza, Freciu Ayanna, Stanica Tania, 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 10 Ion Diana, Calin Catalina, Chirica Ana, Piper Alesia, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 11 Scarlat Daria, Lospa Tamara, Ban Alexia Maria, Croitoru Maya, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Valcu Raluca, Miclea Ana Maria, Dinca Ana Maria, Daia Maria, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Perchiata Alessia Marina, Ionita Ioana Catalina, Popescu Victoria Maria, Draghici Irina Maria, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Lupu Maria, Sibiseanu Ana Maria, Tutuianu Sara, Nicolae Lorena Nicoleta, 2008 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Stoian Bianca, Rednic-Achim Daria Maria, Magureanu Jessica, Chirnogeanu Adina, 2008 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Popescu Daria Andreea, Epure Bianca Anamaria, Capraru Karina Ioana, Cristea Teodora Maria, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
7 Stafeta 7 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 9 Neamtu Ioana, Lungu Bianca Alexandra, Ambrozie Ilinca, Constantinescu Ana Irina Noemi, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt 8 ani Baieti (10 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Zaharia Timon, Tarata David, Bildea Claudiu, Recacevschi Dragos, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 8 Rotaru Andrei, Balaci Bogdan, Giza Matei, Popa Daniel, 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Stafeta 9 Mercan Andrei Stefan, Stan Andrei, Parvu Iustin, Barbieru Erik, 2009 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Scarlat Albert Florian, Ion Flavius, Blejan Ianis, Draghici Eric Ionut, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Litescu Alexandru Toma, Panait Andrei Cristian, Opris Tudor Ioan, Vencu Tiberiu, 2009 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Ghenu Andrei, Marin Andrei, Sarchisian Marco, Stan Stefan, 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
4 Stafeta 1 Samson Albert, Virsa David, Bacalu Eduard, Tataru Stefan, 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Georgescu Paun Gabriel, Mija Radu, Scortea Pavel, Danu David, 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Rosu Rares, Ciobanu Mihai, Ciobanu Gabriel, Nae Gabriel, 2009 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 6 Manita Eduard, Abboud Youssef, Bazgan Matei Andrei, Mitu Cristian Daniel, 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt 9 ani Baieti (11 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Sportiv An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 12 Neacsu Matei Cristian, Moise Matei, Andrian Andrei Cozmin, Percea Tudor, 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 10 Stoica David, Ivanof Alexandru, Avakian Karen, Apostol Petru, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 11 Micu Tudor, Radu Andrei, Campeanu Bogdan, Iordache Tudor, 2008 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Marinescu Matei, Blejan Mihnea Tudor, Dumitrescu Matei Gabriel, Manea Denis Nicholas, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 State Iannis, Ungureanu David Alexandru, Preotul Cristian, Crimu Alexandru, 2008 POT Style S.C. 99:99:99
3 Stafeta 3 Sava Alexandru, Danu Alexandru, Cristache David, Iordache Vlad, 2008 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Duica Tudor, Gaman Alexandru Ioan, Giuroiu Daniel Teodor, Petrisor Alexandru, 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Aldea Gabriel, Urzica Andrei, Sediq Mateen, Iaschiu Stefan, 2008 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 C.S.Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 7 Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, Sportiv stafeta, 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 9 Tanase Catalin Andrei, Ghic Tudor, Alexandrescu Radu Cristian, Radu David Stefan, 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99