Lista de start pentru Cupa Prichindel, copii 6-7 ani, Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 6 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dimache Ianis 4721 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ion Cristian Necoară 4711 2011 Atack Team 99:99:99
4 Boz Trent 4687 2011 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 99:99:99
6 Ciobanu Sasha 4723 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Vlad Sergiu 4776 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Baluta Petru 4768 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tutulan Petru 4774 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vasile Eduard 4775 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vieru Vlad 4722 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Ghi?a Paul Matei 4677 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Cotârcea Nicolae Andrei 4683 2011 Obswim 99:99:99

Seria: 3
2 Popa Albert 4771 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cernica Vlad 4769 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Soare Iustin Robert 4688 2011 Aquis Bucuresti 00:57:00
6 Mihai David 4770 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Radu Sasha 4777 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Tudor Rares 4773 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Draghici Lucas
Observatii: lipsa
4724 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Theodor Bulgaru
Observatii: lipsa
4772 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Barbaros Sasha
Observatii: lipsa
4678 2011 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 2 50 metri liber - 7 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gerlan Matei 4752 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Sasha Mihai 4739 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Herghelegiu Nikolai Onik 4742 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 99:99:99
4 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 99:99:99
5 Iordan Gabriel Traian 4734 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Dragu Stefan Alexandru 4741 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Sasha Serban 4738 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Stănescu Mihnea Ioan 4740 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Calinescu Rares Andrei Alexandru 4719 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gorgan Simon 4753 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tacmeanu Andrei 4705 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Carp Andrei 4732 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Moraru Ioan Mihail 4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Paraschivescu Vlad Stefan 4778 2010 Obswim 99:99:99
4 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Neagu Vlad 4779 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Jianu Filip 4682 2010 Obswim 99:99:99
8 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Pomparau Alexandru 4760 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 6
2 Ciobanu Andrei 4130 2010 Aqua Sport Citius 01:33:12
3 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:30:99
4 Bernovici Radu 3800 2010 Obswim 01:29:84
5 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 01:30:08
6 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Swim First 01:32:37
7 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 01:41:31
8 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 7
1 Radu Andrei 4209 2010 Aqua Team 01:15:51
2 Carstea Eric 4103 2010 Timex Bucuresti 01:11:21
4 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:08:25
5 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 01:09:30
6 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:10:86
7 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 01:12:98
8 Siliste Alexandru 4113 2010 Aqua Team 01:29:29

Seria: 8
1 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:01:53
2 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:00:83
3 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:56:71
5 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:55:55
6 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 00:58:39
7 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 01:01:27
8 Ciobotariu Andrei 4736 2010 CSS 1 Bucuresti 01:08:00

Seria: 9
1 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:49:76
2 Udor Eric Christian 4762 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
3 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 00:43:00
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:42:00
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:43:00
6 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
7 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 00:45:00
8 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00

Descalificari
1 Nicolae Matei
Observatii: lipsa
4716 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Calancea Sebastian Gabriel
Observatii: lipsa
14771 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Pantea Cristian
Observatii: lipsa
4669 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Mihu Andrei Iulian
Observatii: lipsa
4172 2010 Bucharest Sport Club 02:05:56
5 Feru David
Observatii: lipsa
4484 2010 Aquis Bucuresti 01:10:00
6 Freciu Matei
Observatii: lipsa
4191 2010 Renovatio S.C. 00:55:00

Proba 3 50 metri liber - 6 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muti Daria 4686 2011 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 99:99:99
5 Călinoiu Maria Alexandra 4680 2011 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Lupu Antonia 4699 2011 Aqua Team 99:99:99
3 Radut Ioana Cristina 4727 2011 Swim First 99:99:99
4 Ghica Alexandra Maria 4731 2011 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Răuca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 99:99:99
6 Stroe Daria 4725 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Petrescu Irina 4700 2011 Aqua Team 99:99:99
8 Kanari Christina 4698 2011 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Rozorea Ana 4737 2011 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Barbieru Anelis 4764 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ionescu Anastasia 4766 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Boerescu Raisa Maria 4679 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Comna Andreea 4765 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Amzu Ioana Antonia 4763 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Dini?a Erika Alexandra 4735 2011 Renovatio S.C. 99:99:99

Descalificari
1 Ilie Maria
Observatii: lipsa
4717 2011 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 4 50 metri liber - 7 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Simionescu Ana 4695 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 99:99:99
3 Rusu Miruna 4715 2010 Atack Team 99:99:99
4 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Nichita Ema 4693 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 99:99:99
7 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 99:99:99
8 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Coman Maria 4670 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ciornei Teodora 4681 2010 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Vasile Erika 4685 2010 Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Nistoroiu Denisa Maria 4684 2010 Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Suciu Raluca 4675 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Miclea Amalia 4743 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Serban Ana 4718 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Cipca Irina 4689 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 5
1 Popa Diana 4728 2010 Swim First 99:99:99
2 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 99:99:99
3 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Swim First 01:48:36
6 Preda Ioana 4749 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
1 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 01:41:40
3 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 01:18:64
4 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 01:14:85
5 Momanu Alexandra 4068 2010 Obswim 01:15:58
6 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:22:54
7 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:36:32
8 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:45:80

Seria: 7
1 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 01:04:50
2 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 01:02:86
3 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 00:59:00
4 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 00:59:00
5 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 00:59:00
6 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:00:57
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:03:75
8 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Swim First 01:11:41

Seria: 8
1 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Aqua Sport Citius 00:55:00
2 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:52:00
3 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:46:31
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:40:80
5 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:44:18
6 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:48:10
7 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:53:00
8 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 00:55:02

Descalificari
1 Emam Sara
Observatii: lipsa
4746 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihai Diana
Observatii: lipsa
4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ene Bianca
Observatii: lipsa
4747 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Manea Arya
Observatii: abandon
4145 2010 Aqua Sport Citius 01:32:49

Proba 5 50 metri bras - 6 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 99:99:99
5 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Vlad Sergiu 4776 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Vieru Vlad 4722 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tudor Rares 4773 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Soare Iustin Robert 4688 2011 Aquis Bucuresti 01:14:00
8 Ciobanu Sasha 4723 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Ghi?a Paul Matei
Observatii: lipsa
4677 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Dimache Ianis
Observatii: lipsa
4721 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Barbaros Sasha
Observatii: lipsa
4678 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Baluta Petru
Observatii: lipsa
4768 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Draghici Lucas
Observatii: lipsa
4724 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 6 50 metri bras - 7 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gorgan Simon 4753 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stănescu Mihnea Ioan 4740 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Sasha Serban 4738 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Herghelegiu Nikolai Onik 4742 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Sasha Mihai 4739 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Gerlan Matei 4752 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Donisan David 4710 2010 Atack Team 99:99:99
7 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Carp Andrei 4732 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tacmeanu Andrei 4705 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 02:14:06
3 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Swim First 01:43:13
5 Siliste Alexandru 4113 2010 Aqua Team 01:42:35
6 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:48:48
7 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 02:09:64
8 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 6
1 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:32:35
2 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 01:27:82
3 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 01:24:11
4 Ciobotariu Andrei 4736 2010 CSS 1 Bucuresti 01:20:00
5 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:20:20
6 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 01:26:80
7 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:28:55
8 Radu Andrei 4209 2010 Aqua Team 01:35:73

Seria: 7
1 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 01:08:44
2 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 01:05:00
3 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 01:05:00
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:55:00
5 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 01:03:00
6 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 01:05:00
7 Udor Eric Christian 4762 2010 Aqua Sport Citius 01:05:00
8 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 01:16:58

Descalificari
1 Calinescu Rares Andrei Alexandru
Observatii: lipsa
4719 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Nicolae Matei
Observatii: lipsa
4716 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Calancea Sebastian Gabriel
Observatii: lipsa
14771 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Mihu Andrei Iulian
Observatii: lipsa
4172 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Petrea Tudor
Observatii: lipsa
4175 2010 Bucharest Sport Club 02:01:43
6 Freciu Matei
Observatii: lipsa
4191 2010 Renovatio S.C. 01:40:85

Proba 7 50 metri bras - 6 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Călinoiu Maria Alexandra 4680 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Kanari Christina 4698 2011 Aqua Team 99:99:99
4 Petrescu Irina 4700 2011 Aqua Team 99:99:99
5 Lupu Antonia 4699 2011 Aqua Team 99:99:99
6 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 99:99:99
7 Ionescu Anastasia 4766 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stroe Daria 4725 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ghica Alexandra Maria 4731 2011 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Barbieru Anelis 4764 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Boerescu Raisa Maria 4679 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Rozorea Ana 4737 2011 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Radut Ioana Cristina 4727 2011 Swim First 99:99:99

Descalificari
1 Ilie Maria
Observatii: lipsa
4717 2011 Tenis Club 2000 99:99:99

Proba 8 50 metri bras - 7 ani - Fete (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Nichita Ema 4693 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 99:99:99
4 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Simionescu Ana 4695 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Nistoroiu Denisa Maria 4684 2010 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Coman Maria 4670 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
3 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
8 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
2 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Miclea Amalia 4743 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 99:99:99
8 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 5
1 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Preda Ioana 4749 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 99:99:99
4 Serban Ana 4718 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 99:99:99
6 Popa Diana 4728 2010 Swim First 99:99:99
7 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
2 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:54:65
3 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Swim First 01:38:92
4 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 01:28:87
5 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 01:33:33
6 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 01:51:45
7 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:58:20
8 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Swim First 02:23:44

Seria: 7
1 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 01:26:96
2 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 01:24:17
3 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 01:03:69
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:58:29
5 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 01:02:45
6 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 01:04:59
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:25:61
8 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 01:28:26

Descalificari
1 Dolocan Alessia
Observatii: lipsa
3816 2010 Atack Team 99:99:99
2 Suciu Raluca
Observatii: lipsa
4675 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ene Bianca
Observatii: lipsa
4747 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Paduraru Andra
Observatii: lipsa
4178 2010 Bucharest Sport Club 02:18:03

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Rares Andrei Vieru, Andreas Pintilie, Claudiu Chirimeaca, David Rafael Geamanu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Andrei Petrescu, Cezar Stoica, Matei Prodan, Andrei Tacmeanu, 2004 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Robert Nicolau, Alexandru Slusarenco, Eric Christian Udor, Alexandru Danila, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Leonard Ghelbereu, Tudor Ivascu, Alexandru Stoicescu, Vlad Stefan Popescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Alexandru Siliste, Rares Ghita, Vladimir Pandele, Andrei Radu, 2004 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Andrei Carp, Alexandru Saidac, Gabriel Traian Iordan, Vlad Neagu, 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Natalia Chirita, Maria Coman, Maria Ioana Gheorghe, Sofia Timoftiuc, 2004 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Bianca Fleschiu, Andreea Stoenescu, Alessia Dolocan, Iustina Ganea, 2004 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Ema Nichita, Teodora Tufa, Bianca Andreea Grigore, Irina Cipca, 2004 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Ariana Pinzari, Adriana Stefan, Mihaela Iancu, Sara Koszti, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Bianca Constantin, Alexia Mihai , Maria Lixandru, Alexandra Peruzzare, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stafeta 4 Theodora Olea, Alexia Dumitru, Amalia Matache, Denisa Cîmpan, 2004 Aqua Team 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Nan, Ilinca Stana, Ecaterina Maria Ene, Antonia Vasian, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 50 metri spate - 7 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gate Rebeca 4692 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Petrescu Maria 4694 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Fleschiu Bianca 4713 2010 Atack Team 99:99:99
5 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Simionescu Ana 4695 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Nichita Ema 4693 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Cipca Irina 4689 2010 Aqua Team 99:99:99
3 Coman Maria 4670 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Gheorghe Maria Ioana 4671 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Chirita Natalia 4105 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Colotelo Bianca 4690 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Suciu Raluca 4675 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Vasile Erika 4685 2010 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 99:99:99
4 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Grigore Bianca Andreea 4744 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Serban Ana 4718 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Nistoroiu Denisa Maria 4684 2010 Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
2 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Vasian Antonia 4750 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Miclea Amalia 4743 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Preda Ioana 4749 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Velea Carina 4730 2010 CSS Dinamo 99:99:99
2 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 01:38:76
3 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 01:26:34
4 Timoftiuc Sofia 4104 2010 Timex Bucuresti 01:18:96
5 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Swim First 01:20:57
6 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Swim First 01:26:91
7 Popa Diana 4728 2010 Swim First 99:99:99
8 Popa Natalia 4781 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
1 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 01:16:60
2 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 01:13:48
3 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 01:10:66
4 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 01:03:35
5 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 01:07:29
6 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 01:10:75
7 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 01:16:30
8 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 01:18:29

Seria: 7
1 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 01:00:75
2 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 00:56:51
3 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:52:93
4 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 00:48:52
5 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:51:46
6 Stoenescu Andreea 4164 2010 Atack Team 00:56:00
7 Dolocan Alessia 3816 2010 Atack Team 00:58:00
8 Manea Arya 4145 2010 Aqua Sport Citius 01:00:78

Descalificari
1 Emam Sara
Observatii: lipsa
4746 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihai Diana
Observatii: lipsa
4780 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ene Bianca
Observatii: lipsa
4747 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 12 50 metri spate - 7 ani - Baieti (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ignat Rares Mihai 4754 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciobanu Andrei 4130 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Stănescu Mihnea Ioan 4740 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Sasha Serban 4738 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Dragu Stefan Alexandru 4741 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Cojocea Matei 4709 2010 Atack Team 99:99:99
5 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Herghelegiu Nikolai Onik 4742 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Sasha Mihai 4739 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Iordan Gabriel Traian 4734 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Carp Andrei 4732 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Calinescu Rares Andrei Alexandru 4719 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Dorobantu Luca 4708 2010 Atack Team 99:99:99
8 Moraru Ioan Mihail 4733 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 4
1 Gerlan Matei 4752 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Neagu Vlad 4779 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Popa Andrei 4102 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
6 Carstea Eric 4103 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Cezar 4704 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Tacmeanu Andrei 4705 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 5
1 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Pomparau Alexandru 4760 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Gorgan Simon 4753 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Siliste Alexandru 4113 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Sociu Darius 4761 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
1 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Swim First 01:27:50
5 Filip Andrei 4133 2010 Aqua Sport Citius 01:29:75
6 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 01:41:75
7 Prodan Matei 4703 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 7
1 Visan Andrei 4140 2010 Aqua Sport Citius 01:18:61
2 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 01:16:44
3 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 01:11:72
5 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 01:11:45
6 Radu Andrei 4209 2010 Aqua Team 01:14:22
8 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 01:20:74

Seria: 8
1 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 01:09:31
3 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 01:03:07
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
5 Ghelbereu Leonard 4134 2010 Aqua Sport Citius 01:00:09
6 Stoicescu Alexandru 4139 2010 Aqua Sport Citius 01:03:67
7 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 01:07:60
8 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 01:09:59

Seria: 9
1 Donisan David 4710 2010 Atack Team 00:58:00
2 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 00:54:13
3 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 00:52:00
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:49:00
5 Udor Eric Christian 4762 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
6 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 00:54:00
7 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 00:55:00
8 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 00:58:20

Descalificari
1 Nicolae Matei
Observatii: lipsa
4716 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Calancea Sebastian Gabriel
Observatii: lipsa
14771 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Pantea Cristian
Observatii: lipsa
4669 2010 Timex Bucuresti 99:99:99
4 Mihu Andrei Iulian
Observatii: lipsa
4172 2010 Bucharest Sport Club 01:41:66
5 Feru David
Observatii: lipsa
4484 2010 Aquis Bucuresti 01:11:00
6 Ciobotariu Andrei
Observatii: lipsa
4736 2010 CSS 1 Bucuresti 01:18:00
7 Freciu Matei
Observatii: lipsa
4191 2010 Renovatio S.C. 01:05:00

Proba 13 50 metri spate - 6 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Micu Irina 4767 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Batel Mariam 4697 2011 Aqua Team 99:99:99
5 Călinoiu Maria Alexandra 4680 2011 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Kanari Christina 4698 2011 Aqua Team 99:99:99
2 Petrescu Irina 4700 2011 Aqua Team 99:99:99
3 Radut Ioana Cristina 4727 2011 Swim First 99:99:99
4 Ghica Alexandra Maria 4731 2011 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Răuca Rebeca 4729 2011 Steaua CSA 99:99:99
6 Stroe Daria 4725 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Lupu Antonia 4699 2011 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Muti Daria 4686 2011 Aquis Bucuresti 99:99:99
2 Amzu Ioana Antonia 4763 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Comna Andreea 4765 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Boerescu Raisa Maria 4679 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Ionescu Anastasia 4766 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Barbieru Anelis 4764 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Rozorea Ana 4737 2011 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Dini?a Erika Alexandra 4735 2011 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 14 50 metri spate - 6 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlad Sergiu 4776 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ciobanu Sasha 4723 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dimache Ianis 4721 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Vieru Vlad 4722 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nitu Rafael 4707 2011 Aqua Team 99:99:99
2 Ghi?a Paul Matei 4677 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Baluta Petru 4768 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tutulan Petru 4774 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vasile Eduard 4775 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Boz Trent 4687 2011 Aquis Bucuresti 99:99:99
7 Iordache Robert Andrei 4676 2011 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Ion Cristian Necoară 4711 2011 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Theodor Bulgaru 4772 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Popa Albert 4771 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cernica Vlad 4769 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Soare Iustin Robert 4688 2011 Aquis Bucuresti 01:15:00
6 Mihai David 4770 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Radu Sasha 4777 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Tudor Rares 4773 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Draghici Lucas
Observatii: lipsa
4724 2011 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Barbaros Sasha
Observatii: lipsa
4678 2011 Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 15 50 metri fluture - 7 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stana Ilinca 4232 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Olea Theodora 4205 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Matache Amalia 4206 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Nichita Ema 4693 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Tufa Teodora 4696 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
3 Pinzari Ariana 4088 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Mihai Alexia 4673 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Peruzzare Alexandra 4085 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stefan Adriana 4674 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Cîmpan Denisa 4204 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Dumitru Alexia 4691 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Koszti Sara 4089 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Constantin Bianca 4081 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Marasescu Melania Violeta 4668 2010 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Nan Alexandra 4146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Aanei Raluca 4712 2010 Atack Team 99:99:99
7 Iancu Mihaela 4084 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Lixandru Maria 4082 2010 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Ene Ecaterina Maria 4748 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Chelu Maria 4745 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Popa Diana 4728 2010 Swim First 99:99:99
4 Călugăru Elena Daria 4161 2010 Swim First 99:99:99
5 Mânăstireanu Patricia Elena 4158 2010 Swim First 99:99:99
6 Buda Andreea 4143 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Paduraru Andra 4178 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Bonta Ayana 4192 2010 Swimming Team 01:05:00
4 Cojocaru Iarina 4075 2010 C.S. Barracuda Campina 00:52:59
5 Ganea Iustina 3815 2010 Atack Team 00:54:38
6 Marin Maria Alexandra 4714 2010 Atack Team 99:99:99
7 Serban Ana 4718 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Popa Roberta 4180 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Colotelo Bianca
Observatii: lipsa
4690 2010 Aqua Team 99:99:99
2 Suciu Raluca
Observatii: lipsa
4675 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Preda Ioana
Observatii: lipsa
4749 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ene Bianca
Observatii: lipsa
4747 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manea Arya
Observatii: lipsa
4145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Rusu Miruna
Observatii: lipsa
4715 2010 Atack Team 99:99:99

Proba 16 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vieru Rares Andrei 3851 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Petrea Tudor 4175 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Geamanu David Rafael 4112 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Chirimeaca Claudiu 4720 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Duta Darius Gabriel 4173 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Pintilie Andreas 4096 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Vlad Luca Ioan 4141 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Calinescu Rares Andrei Alexandru 4719 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Tacmeanu Andrei 4705 2010 Aqua Team 99:99:99
4 Petrescu Andrei 4702 2010 Aqua Team 99:99:99
5 Radu Andrei 4209 2010 Aqua Team 99:99:99
6 Trasculescu David Andrei 4706 2010 Aqua Team 99:99:99
8 Cernat Rares Constantin 4114 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Nicolae Andrei Alexandru 4672 2010 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Carp Andrei 4732 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Popescu Vlad Stefan 4137 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Slusarenco Alexandru 4138 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Udor Eric Christian 4762 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ivana Tudor Ciprian 4160 2010 Swim First 99:99:99
8 Pandele Vladimir 4701 2010 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Pădure Matei 4758 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Molcuti Alexandru 4757 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ivascu Tudor 4755 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Danila Alexandru 4132 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mojorlic Luca 4756 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Nicolau Robert 4136 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Pirlogea Rares Teodor 4759 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Sasha Serban 4738 2010 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Cîrstea Bogdan Ion 4726 2010 Swimming Team 01:05:00
4 Pojar Luca 4100 2010 Timex Bucuresti 00:55:00
5 Vieru David Gabriel 4073 2010 Aquis Bucuresti 01:02:00
6 Ghita Rares 4207 2010 Aqua Team 99:99:99
7 Saidac Alexandru 4189 2010 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Capraru Alexandru Stefan 4751 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Mihu Andrei Iulian
Observatii: lipsa
4172 2010 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Calancea Sebastian Gabriel
Observatii: lipsa
14771 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Nicolae Matei
Observatii: lipsa
4716 2010 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Stoicescu Alexandru
Observatii: lipsa
4139 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Gerlan Matei
Observatii: lipsa
4752 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Freciu Matei
Observatii: lipsa
4191 2010 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 17 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Arya Manea, Andreea Buda, Antonia Vasian, Ecaterina Maria Ene, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Alexia Mihai , Mihaela Iancu, Adriana Stefan, Sara Koszti, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Petrescu, Teodora Tufa, Ema Nichita, Bianca Colotelo, 2004 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Alessia Dolocan, Andreea Stoenescu, Bianca Fleschiu, Iustina Ganea, 2004 Atack Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexia Dumitru, Theodora Olea, Amalia Matache, Denisa Cîmpan, 2004 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ariana Pinzari, Maria Lixandru, Alexandra Peruzzare, Bianca Constantin, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandra Nan, Maria Chelu, Ilinca Stana, Natalia Popa, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 18 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andrei Tacmeanu, Andrei Petrescu, Alexandru Siliste, David Andrei Trasculescu, 2004 Aqua Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Rares Andrei Vieru, Rares Constantin Cernat, Andreas Pintilie, David Rafael Geamanu, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Stoicescu, Luca Ioan Vlad, Alexandru Slusarenco, Vlad Stefan Popescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Robert Nicolau, Matei Pădure, Eric Christian Udor, Alexandru Danila, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Andrei Radu, Vladimir Pandele, Rares Ghita, Cezar Stoica, 2004 Aqua Team 99:99:99