Lista de start pentru Cupa AMNB OPEN, Cadeti, Juniori, Seniori, Editia 2017

Inapoi la detalii competitie

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber Baieti (151 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
1 Bomchis Filip A0023 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Dragomir Alexandru 1191 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Arpin Vlad Gabriel A0868 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Pap Tamas 2233 2005 CSS Triumf Bucuresti 00:44:05
3 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 00:40:21
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95
6 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:24
7 Notretu Arian Cristian 4612 2005 CSS Triumf Bucuresti 00:45:00
8 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 00:39:23
2 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 00:38:03
3 Toma Mina 4619 2005 C S S Ploiesti 00:37:10
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:36:73
5 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 00:37:21
7 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:16
8 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 00:39:91

Seria: 4
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39
2 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:99
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78
5 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 00:35:87
6 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 00:36:08
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 00:36:29
8 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 00:36:58

Seria: 5
1 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 00:35:39
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:52
3 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:26
4 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 00:34:09
5 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 00:34:18
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:46
7 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 00:34:53
8 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 00:35:42

Seria: 6
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:34:00
2 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 00:33:80
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66
4 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:39
5 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 00:33:43
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:33:74
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93
8 Panait Rares Alexandru 2089 2004 CSS Triumf Bucuresti 00:34:00

Seria: 7
1 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:30
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 00:33:11
3 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:02
4 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 00:32:93
5 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 00:32:98
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:33:03
7 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 00:33:29
8 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:33:33

Seria: 8
1 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:79
2 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 00:32:47
3 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 00:32:13
5 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 00:32:43
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:44
7 Milcica Robert A0858 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74
8 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 00:32:91

Seria: 9
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 00:32:09
2 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 00:32:09
3 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 00:31:82
4 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 00:31:73
5 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 00:31:74
6 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 00:32:02
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 00:32:09
8 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 00:32:11

Seria: 10
1 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 00:31:63
2 Mares Dominique Gabriel 2404 2005 CSA Steaua 00:31:59
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47
4 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:31:25
5 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 00:31:27
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:61
8 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 00:31:68

Seria: 11
1 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 00:31:15
2 Ene Luis Cristian 3324 2003 C.S. Aqua Sport Citius 00:31:00
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 00:30:90
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 00:30:83
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:93
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01
8 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 00:31:20

Seria: 12
1 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 00:30:66
2 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 00:30:54
3 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 00:30:30
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 00:30:26
5 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 00:30:26
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:52
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 00:30:59
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 00:30:70

Seria: 13
1 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:12
2 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 00:30:09
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 00:29:96
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 00:29:75
5 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 00:29:76
6 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 00:30:00
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:09
8 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 00:30:17

Seria: 14
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 00:29:69
2 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 00:29:64
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 00:29:35
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:29:33
5 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:29:34
6 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 00:29:54
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 00:29:69
8 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 00:29:69

Seria: 15
1 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:29
2 Coman Liviu Alexandru A0305 2002 CSA Steaua 00:29:18
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 00:29:01
4 Comsa Mihai A0049 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:74
5 Ghinescu Iulian 2674 2003 C S S Ploiesti 00:28:90
6 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:01
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 00:29:19
8 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 00:29:30

Seria: 16
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:72
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 C.S.S. nr.1 00:28:42
3 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 00:28:16
4 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 00:28:10
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:28:13
6 Vlad Giulio Marco A0228 2001 CSA Steaua 00:28:33
7 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:51
8 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 00:28:73

Seria: 17
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 00:27:77
2 Cretoiu Andrei A0893 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:61
3 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:27:38
4 Hentia Alexandru 1329 2001 CSA Steaua 00:27:08
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:26
6 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:53
7 Cojocaru Andrei Ioan A0579 2001 CSA Steaua 00:27:64
8 Picui Andrei 2684 2004 CS Energic L L Pitesti 00:28:00

Seria: 18
1 Comnea Cristian A0047 1999 CSA Steaua 00:27:00
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:84
3 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 00:26:70
4 Dinca Andreas A0848 1998 Delfinul Bucuresti 00:26:57
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 CSA Steaua 00:26:62
6 Gagiu Tudor Gabriel 1325 2001 CSA Steaua 00:26:83
7 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:96
8 Ionescu Andrei 1190 2001 CSM Pitesti 00:27:00

Seria: 19
1 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:46
2 Viju Tiberiu 1788 1999 C S S Ploiesti 00:26:10
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:80
4 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:25:50
5 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 00:25:70
6 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:25:90
7 Costroj Antonio A0540 2002 CSA Steaua 00:26:28
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 C.S.S. nr.1 00:26:52

Proba 2 50 metri liber Fete (109 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Rusu Roberta A0640 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Al Marii Sonia 4622 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Niculae Daniela Cristina A0856 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 00:44:50
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 C.S.S. nr.1 00:42:31
4 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 00:41:54
5 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 00:41:97
6 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 00:44:24
7 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 00:46:54
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 C.S.S. nr.1 00:39:84
2 Zamfir Alexandra 4056 2004 Dinamo Bucuresti 00:39:23
3 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 00:38:24
4 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 CSS Triumf Bucuresti 00:38:00
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 00:38:90
7 Solomon Clara 3300 2003 C.S.S. nr.1 00:39:78
8 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:40:80

Seria: 4
1 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 00:37:30
2 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 00:37:20
3 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 00:36:81
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 00:36:72
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:76
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08
7 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 00:37:23
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61

Seria: 5
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 00:36:56
2 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78
3 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:35:51
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 00:35:26
5 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 00:35:37
6 Chirica Daria 4468 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:35:59
7 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 C.S.S. nr.1 00:36:10
8 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68

Seria: 6
1 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 00:35:05
2 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 CSS Triumf Bucuresti 00:35:00
3 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:81
4 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 00:34:72
5 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 00:34:79
6 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 00:34:86
7 Vasilescu Natalia 4054 2002 CSS Triumf Bucuresti 00:35:00
8 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 00:35:10

Seria: 7
1 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 00:34:70
2 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 00:34:38
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 00:34:26
4 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 00:34:21
5 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 00:34:25
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 CSA Steaua 00:34:31
7 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 00:34:62
8 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:34:72

Seria: 8
1 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 00:34:05
2 Duta Izabela 2958 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:33:81
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 00:33:68
4 Dragomir Alexandra 2898 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 00:33:42
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:50
6 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 00:33:70
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93
8 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 00:34:16

Seria: 9
1 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:17
2 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 00:33:05
3 Frant Madalina 3757 2001 CSS Triumf Bucuresti 00:33:00
4 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 00:32:88
5 Toma Alexandra 2691 2003 CS Timex Bucuresti 00:32:90
6 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 00:33:05
7 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:07
8 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:20

Seria: 10
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 00:32:55
2 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 00:32:30
3 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:32:26
4 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 00:32:08
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 00:32:15
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:32:28
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 00:32:33
8 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:78

Seria: 11
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 00:32:03
2 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 00:31:85
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 00:31:63
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 00:31:40
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:31:59
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 00:31:64
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 00:31:90
8 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 00:32:06

Seria: 12
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 00:31:09
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 00:30:98
3 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 00:30:93
4 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 00:30:86
5 Mocanu Cristina Erika A0625 2002 Dinamo Bucuresti 00:30:92
6 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 00:30:94
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 00:31:05
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:31

Seria: 13
1 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:77
2 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:55
3 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 00:30:13
4 Mitu Andra 2895 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 00:29:99
5 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:30:13
6 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 00:30:43
7 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:59
8 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 00:30:77

Seria: 14
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:89
2 Olteanu Ana 1211 2001 CSM Pitesti 00:29:10
3 Guias Meg-Lidia A0088 2002 Dinamo Bucuresti 00:28:80
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:27:74
5 Sarbulescu Andreea Loredana 1885 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:50
6 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 00:28:95
7 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 00:29:38
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 00:29:95

Proba 3 200 metri liber Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Dragomir Alexandru 1191 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:32:65
5 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:35:24
6 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Vasilescu Claudiu A0695 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Pap Tamas 2233 2005 CSS Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:20
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:96
3 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 03:05:47
4 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 02:57:08
5 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:02
6 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 03:10:03
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:15:53
8 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 03:27:31

Seria: 4
1 Toma Mina 4619 2005 C S S Ploiesti 02:55:50
2 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:64
3 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:30
4 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 02:50:29
5 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 02:50:90
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 02:51:52
7 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:60
8 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:39

Seria: 5
1 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 CSA Steaua 02:47:79
2 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 02:46:08
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:78
4 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:25
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 02:45:43
6 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 02:46:02
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 02:46:99
8 Panait Rares Alexandru 2089 2004 CSS Triumf Bucuresti 02:50:00

Seria: 6
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:09
2 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 02:42:00
3 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 02:41:56
4 Milcica Robert A0858 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:12
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:41:35
6 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:93
7 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:55
8 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 02:45:10

Seria: 7
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 02:40:86
2 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 02:40:38
3 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 02:40:04
4 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 02:38:70
5 Soare Darius Ionut A0112 2004 CSS Triumf Bucuresti 02:40:00
6 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 02:40:30
7 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:40:74
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:41:07

Seria: 8
1 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:29
2 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:98
3 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 02:35:94
4 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 02:34:11
5 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 02:34:43
6 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 02:36:97
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:37:13
8 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:43

Seria: 9
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:33:28
2 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 02:28:54
3 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:26:69
4 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:24:78
5 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:26:52
6 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 02:27:28
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:32
8 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 CS Energic L L Pitesti 02:34:00

Seria: 10
1 Dimitriu Luca Vlad A0402 2002 Dinamo Bucuresti 02:23:02
2 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 02:21:44
3 Secarin Robert 1546 2003 CS Energic L L Pitesti 02:21:00
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:54
5 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:20:57
6 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:21:02
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 02:22:50
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:11

Seria: 11
1 Picui Andrei 2684 2004 CS Energic L L Pitesti 02:20:00
2 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 02:17:83
3 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 02:16:00
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:57
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:66
6 Ghinescu Iulian 2674 2003 C S S Ploiesti 02:17:10
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:18:63
8 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 02:20:30

Seria: 12
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:79
2 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 02:13:55
3 Coman Liviu Alexandru A0305 2002 CSA Steaua 02:10:74
4 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 02:08:20
5 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 02:09:30
6 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 02:11:30
7 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:14:27
8 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:39

Seria: 13
1 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 02:06:10
2 Viju Tiberiu 1788 1999 C S S Ploiesti 02:05:30
3 Cotos Serban 4041 2002 CSU Suceava 02:03:41
4 Petre Bogdan 1572 1997 Universitatea Pitesti 01:55:00
5 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:77
6 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 02:04:63
7 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:05:86
8 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 02:08:05

Proba 4 200 metri liber Fete (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 03:38:71
3 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 03:20:30
4 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 03:18:19
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 03:19:39
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:99
7 Al Marii Sonia 4622 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:13:54
2 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 03:07:48
3 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 03:03:10
4 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 03:00:10
5 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:01:37
6 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:06:35
7 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 CSS Triumf Bucuresti 03:08:00
8 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 03:17:30

Seria: 4
1 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 02:58:60
2 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:35
3 Vasilescu Natalia 4054 2002 CSS Triumf Bucuresti 02:55:00
4 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:52
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:77
6 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 CSS Triumf Bucuresti 02:56:00
7 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 02:57:35
8 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 02:59:55

Seria: 5
1 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 02:50:20
2 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 02:48:43
3 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:85
4 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 02:44:45
5 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:45:81
6 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 02:45:98
7 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 02:49:94
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 02:50:80

Seria: 6
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 02:39:64
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 02:38:12
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:37:17
4 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:46
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 02:37:07
6 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 02:37:57
7 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 02:39:52
8 Patru Maria 1900 2003 Dinamo Bucuresti 02:40:90

Seria: 7
1 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:34:16
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:30:20
3 Iordache Andreea Diana 1731 2003 CSS Triumf Bucuresti 02:30:00
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 02:29:76
5 Frant Madalina 3757 2001 CSS Triumf Bucuresti 02:30:00
6 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:12
7 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 02:33:70
8 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:35:79

Seria: 8
1 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 02:28:03
2 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:26:60
3 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:25:01
4 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:86
5 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 02:24:92
6 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:25:33
7 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 CS Energic L L Pitesti 02:28:00
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:28:83

Seria: 9
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:23:43
2 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:19:96
3 Mitu Andra 2895 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 02:18:24
4 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 02:09:70
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 02:17:94
6 Guias Meg-Lidia A0088 2002 Dinamo Bucuresti 02:18:79
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:23:38
8 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 02:23:66

Proba 5 100 metri fluture Baieti (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Mares Dominique Gabriel 2404 2005 CSA Steaua 99:99:99
4 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 99:99:99
3 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 99:99:99
8 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
5 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
2 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Toma Mina 4619 2005 C S S Ploiesti 01:38:30
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:32
6 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 6
1 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:30:01
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:23:77
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:19:22
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:18:97
5 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:19:09
6 Soare Darius Ionut A0112 2004 CSS Triumf Bucuresti 01:20:00
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:24:16
8 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 01:30:10

Seria: 7
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 01:18:68
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 01:15:01
3 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:14:64
4 Picui Andrei 2684 2004 CS Energic L L Pitesti 01:14:00
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:14:98
7 Hentia Alexandru 1329 2001 CSA Steaua 01:15:59
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80

Seria: 8
1 Comsa Mihai A0049 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:61
2 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:12:83
3 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 01:12:50
4 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 01:11:91
5 Secarin Robert 1546 2003 CS Energic L L Pitesti 01:12:00
6 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 01:12:65
7 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 01:13:00
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:13:76

Seria: 9
1 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36
2 Ghinescu Iulian 2674 2003 C S S Ploiesti 01:10:80
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:10:07
4 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:09:83
5 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 01:10:07
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:18
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:04
8 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 01:11:50

Seria: 10
1 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 01:09:25
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:74
3 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 01:08:58
4 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:12
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:08:39
6 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 01:08:60
7 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 01:09:10
8 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 01:09:76

Seria: 11
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:87
2 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:94
3 Gagiu Tudor Gabriel 1325 2001 CSA Steaua 01:05:28
4 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 01:04:10
5 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:77
6 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:06:39
7 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 01:07:30
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 C.S.S. nr.1 01:07:94

Seria: 12
1 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:02:00
2 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
3 Cotos Serban 4041 2002 CSU Suceava 00:59:82
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15
5 Petre Bogdan 1572 1997 Universitatea Pitesti 00:57:10
6 Costroj Antonio A0540 2002 CSA Steaua 01:01:11
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 CSA Steaua 01:01:94
8 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 01:03:37

Proba 6 100 metri fluture Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 99:99:99
6 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 99:99:99
6 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37
4 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 01:29:00
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:19
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 C.S.S. nr.1 01:53:97
7 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:39
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14
3 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 01:18:00
4 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:17:16
5 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61
6 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:18:00
7 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 01:20:66
8 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:88

Seria: 5
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:16:00
2 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 01:15:26
3 Vasilescu Guiu Anca A0345 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:05
4 Ilie Ioana 4613 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:11:01
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 01:11:09
6 Mitu Andra 2895 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:13:56
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:58
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:21

Seria: 6
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 01:10:60
2 Sarbulescu Andreea Loredana 1885 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:93
3 Rusu Roberta A0640 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:73
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 CSA Steaua 01:06:50
5 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 01:08:20
6 Olteanu Ana 1211 2001 CSM Pitesti 01:09:80
7 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:10:36
8 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:10:96

Proba 7 200 metri bras Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
3 Ene Luis Cristian 3324 2003 C.S. Aqua Sport Citius 03:20:00
4 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 03:15:90
5 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 CS Energic L L Pitesti 03:20:00
6 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
8 Coman Liviu Alexandru A0305 2002 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 03:09:30
2 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:26
3 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 03:06:52
4 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 03:01:00
5 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:98
6 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 03:06:73
7 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 03:07:94
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:08

Seria: 4
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:58:79
2 Cojocaru Andrei Ioan A0579 2001 CSA Steaua 02:53:99
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:50:87
4 Ionescu Andrei 1190 2001 CSM Pitesti 02:49:00
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:50:85
6 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:53
7 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:56:45
8 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 02:59:00

Seria: 5
1 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:58
2 Viju Tiberiu 1788 1999 C S S Ploiesti 02:45:00
3 Dimitriu Luca Vlad A0402 2002 Dinamo Bucuresti 02:43:86
4 Dinca Andreas A0848 1998 Delfinul Bucuresti 02:25:92
5 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 02:38:22
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:44:04
7 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 02:47:30
8 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 02:48:10

Proba 8 200 metri bras Fete (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Clara 3300 2003 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 99:99:99
5 Niculae Daniela Cristina A0856 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 99:99:99
4 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 99:99:99
6 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Chirica Daria 4468 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 99:99:99
8 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 03:50:10
3 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 03:38:70
4 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 03:30:30
5 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 03:35:20
6 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 03:40:10
7 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Toma Alexandra 2691 2003 CS Timex Bucuresti 03:24:12
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:31
3 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 03:12:00
4 Iordache Andreea Diana 1731 2003 CSS Triumf Bucuresti 03:06:00
5 Sandu Ana Maria A0539 2003 CSA Steaua 03:11:40
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 CS Energic L L Pitesti 03:15:00
7 Patru Maria 1900 2003 Dinamo Bucuresti 03:23:20
8 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 03:30:10

Seria: 6
1 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 03:05:77
2 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 03:03:58
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:57
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:54:82
5 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:55:55
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 03:02:32
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 03:05:64
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 03:05:90

Proba 9 100 metri spate Baieti (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Notretu Arian Cristian 4612 2005 CSS Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Matei Mihnea Eduard 4024 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dragoiu Radu Andrei A0713 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:40:15
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:70
5 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:39:90
6 Dinca Andreas A0848 1998 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Lorin Cristian Andrei 4025 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 01:38:43
2 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 01:36:82
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:33:98
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:33:22
5 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:33:41
6 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:36:23
7 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 01:37:15
8 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 01:38:83

Seria: 4
1 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:30
2 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 CSA Steaua 01:31:55
3 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:45
4 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 01:30:10
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:32
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:50
7 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 01:32:25
8 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:32

Seria: 5
1 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:11
2 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:79
3 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:99
4 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:25:91
5 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:25:93
6 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 01:28:71
7 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:29:09
8 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:64

Seria: 6
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:72
2 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 01:24:14
3 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 01:23:23
4 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 01:22:30
5 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:22:79
6 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:96
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:38
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:25:76

Seria: 7
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:21:19
2 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:80
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:14
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:87
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:19:94
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:20:23
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:16
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:21:69

Seria: 8
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 01:18:74
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 C.S.S. nr.1 01:18:16
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 01:16:41
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:15:95
5 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:16:40
6 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:07
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 C.S.S. nr.1 01:18:60
8 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:85

Seria: 9
1 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 01:15:20
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:14:13
3 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 01:13:74
4 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 01:13:50
5 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 01:13:55
6 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:13:76
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:15:61

Seria: 10
1 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 01:13:00
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62
3 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 01:12:00
4 Cretoiu Andrei A0893 1999 Delfinul Bucuresti 01:11:48
5 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 01:11:65
6 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 01:12:60
7 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 01:12:75
8 Gagiu Tudor Gabriel 1325 2001 CSA Steaua 01:13:15

Seria: 11
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 01:10:93
2 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 01:09:95
3 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:42
4 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:07:17
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 CSA Steaua 01:07:53
6 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 01:09:62
7 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 01:10:14
8 Vlad Giulio Marco A0228 2001 CSA Steaua 01:11:30

Seria: 12
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:75
2 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91
3 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 01:03:00
4 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:75
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
6 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 01:03:51
7 Arpin Vlad Gabriel A0868 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18
8 Comnea Cristian A0047 1999 CSA Steaua 01:06:39

Proba 10 100 metri spate Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:55:80
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 C.S.S. nr.1 01:35:95
3 Duta Izabela 2958 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:34:81
4 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:33:20
5 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:34:07
6 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 01:35:39
7 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:43:47
8 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99

Seria: 3
1 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 C.S.S. nr.1 01:31:60
2 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 01:31:10
3 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:29:32
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:27:87
5 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10
6 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:30:87
7 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 01:31:34
8 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:80

Seria: 4
1 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 01:26:01
2 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:25:69
3 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:24:94
4 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:22:79
5 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:60
6 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:25:11
7 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 01:25:82
8 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 01:27:20

Seria: 5
1 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:21:76
2 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:21:30
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:24
4 Dragomir Alexandra 2898 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:19:23
5 Vasilescu Guiu Anca A0345 2003 Dinamo Bucuresti 01:19:41
6 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:20:34
7 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:21:71
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25

Seria: 6
1 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:19
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:17:41
3 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 01:17:10
4 Ilie Ioana 4613 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:15:55
5 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 01:17:00
6 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 01:17:11
7 Mocanu Cristina Erika A0625 2002 Dinamo Bucuresti 01:17:93
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 01:18:36

Seria: 7
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:75
2 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 01:13:62
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 01:12:71
4 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 01:07:90
5 Olteanu Ana 1211 2001 CSM Pitesti 01:11:75
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 01:13:02
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 01:14:58
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:14:91

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 100 metri liber Fete (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:39:72
5 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:40:54
6 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
7 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:29:83
2 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:28:35
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:94
4 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 01:27:44
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 01:27:77
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:02
7 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 C.S.S. nr.1 01:29:59
8 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:33:57

Seria: 3
1 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:08
2 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 01:25:18
3 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:24:66
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:16
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 01:24:63
6 Duta Izabela 2958 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:24:90
7 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:25:99
8 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 C.S.S. nr.1 01:27:32

Seria: 4
1 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 01:23:03
2 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:82
3 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:22:60
4 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:33
5 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 01:21:46
6 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:77
7 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:89
8 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:09

Seria: 5
1 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 CSS Triumf Bucuresti 01:20:00
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:91
3 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 01:18:50
4 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 01:18:10
5 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 01:18:36
6 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 01:18:76
7 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 01:19:31
8 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 01:20:10

Seria: 6
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:17:47
2 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 01:17:30
3 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 01:17:03
4 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 01:16:42
5 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 01:16:74
6 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:17:26
7 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 01:17:30
8 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 01:17:49

Seria: 7
1 Dragomir Alexandra 2898 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:15:67
2 Vulpoiu Ana Maria 3758 2001 CSS Triumf Bucuresti 01:15:00
3 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 01:14:94
4 Toma Alexandra 2691 2003 CS Timex Bucuresti 01:14:60
5 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 01:14:64
6 Vasilescu Natalia 4054 2002 CSS Triumf Bucuresti 01:15:00
7 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:15:16
8 Sandu Ana Maria A0539 2003 CSA Steaua 01:16:14

Seria: 8
1 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 01:14:13
2 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:93
3 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 01:13:59
4 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 01:13:10
5 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:13:57
6 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:13:63
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 01:13:96
8 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 01:14:54

Seria: 9
1 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:13:03
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:04
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 01:10:89
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 01:10:83
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:93
7 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:76
8 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:13:09

Seria: 10
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:10:58
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 01:10:40
3 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:99
4 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 01:09:61
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:09:93
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:10:22
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48
8 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 01:10:66

Seria: 11
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:09:41
2 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 CS Energic L L Pitesti 01:09:00
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:08:20
4 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:08:10
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:08:15
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 01:08:43
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:09:04
8 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:09:44

Seria: 12
1 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:15
2 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 01:07:09
3 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 01:05:51
4 Rusu Roberta A0640 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:41
5 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 01:05:50
6 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 01:05:52
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:13
8 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:26

Seria: 13
1 Frant Madalina 3757 2001 CSS Triumf Bucuresti 01:05:00
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 01:03:87
3 Sarbulescu Andreea Loredana 1885 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:45
4 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 01:00:10
5 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:01:54
6 Guias Meg-Lidia A0088 2002 Dinamo Bucuresti 01:02:62
7 Iordache Andreea Diana 1731 2003 CSS Triumf Bucuresti 01:05:00
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:05:14

Proba 12 100 metri liber Baieti (154 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bomchis Filip A0023 2000 Delfinul Bucuresti 99:99:99
1 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 99:99:99
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
2 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Comanescu David 1368 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Notretu Arian Cristian 4612 2005 CSS Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Pap Tamas 2233 2005 CSS Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Dima Sebastian 2460 2005 Aqua Team 99:99:99
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Dragomir Alexandru 1191 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 01:34:94
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:30
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:01
4 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 01:21:54
5 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:65
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:25:76
7 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:94
8 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 01:20:42
2 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:08
3 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:19:84
4 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:59
5 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 CSA Steaua 01:19:67
6 Ene Luis Cristian 3324 2003 C.S. Aqua Sport Citius 01:20:00
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:17
8 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:20:62

Seria: 5
1 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:31
2 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 01:18:95
3 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:18:59
4 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:17:79
5 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99
6 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:18:83
7 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:27
8 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:38

Seria: 6
1 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:68
2 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:17:05
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:76
4 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:25
5 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 01:16:59
6 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 01:16:81
7 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 01:17:10
8 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:68

Seria: 7
1 Toma Mina 4619 2005 C S S Ploiesti 01:16:10
2 Panait Rares Alexandru 2089 2004 CSS Triumf Bucuresti 01:16:00
3 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:15:94
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:14:10
5 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:15
6 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 01:15:98
7 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:02
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 01:16:11

Seria: 8
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:13:56
2 Milcica Robert A0858 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:04
3 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 01:12:76
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 01:12:34
5 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:57
6 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 01:13:03
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:14:04

Seria: 9
1 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 01:11:90
2 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:95
3 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 01:10:81
4 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 01:10:56
5 Ples Suero Christian A0473 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:67
6 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 01:10:85
7 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 CS Energic L L Pitesti 01:11:00
8 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:03

Seria: 10
1 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 01:10:20
2 Mares Dominique Gabriel 2404 2005 CSA Steaua 01:10:12
3 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:10:06
4 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04
5 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:09:62
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 01:10:11
7 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 01:10:15
8 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:10:42

Seria: 11
1 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:73
2 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:08:09
3 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:96
4 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:07:48
5 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:56
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:08:03
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 01:08:44
8 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 01:09:00

Seria: 12
1 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:09
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 01:07:00
3 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 01:06:42
4 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 C.S.S. nr.1 01:06:10
5 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 01:06:24
6 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 01:06:77
7 Soare Darius Ionut A0112 2004 CSS Triumf Bucuresti 01:07:00
8 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:23

Seria: 13
1 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 01:06:00
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 01:05:88
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 01:05:78
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:48
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:70
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 01:05:83
7 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:05:95
8 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06

Seria: 14
1 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:94
2 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 01:04:60
3 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 01:04:42
4 Comsa Mihai A0049 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:26
5 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:04:33
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 01:04:47
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:82
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:05:00

Seria: 15
1 Secarin Robert 1546 2003 CS Energic L L Pitesti 01:04:00
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91
3 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 01:03:40
4 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:03:03
5 Ghinescu Iulian 2674 2003 C S S Ploiesti 01:03:10
6 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 01:03:63
7 Vlad Giulio Marco A0228 2001 CSA Steaua 01:03:95
8 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 01:04:00

Seria: 16
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:02:55
2 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:32
3 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:02:04
4 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:98
5 Ionescu Andrei 1190 2001 CSM Pitesti 01:02:00
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:30
7 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 01:02:52
8 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 01:02:70

Seria: 17
1 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 01:01:62
2 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 01:01:20
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:80
4 Cretoiu Andrei A0893 1999 Delfinul Bucuresti 01:00:69
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:70
6 Picui Andrei 2684 2004 CS Energic L L Pitesti 01:01:00
7 Cojocaru Andrei Ioan A0579 2001 CSA Steaua 01:01:55
8 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 01:01:89

Seria: 18
1 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 01:00:20
2 Comnea Cristian A0047 1999 CSA Steaua 00:59:89
3 Coman Liviu Alexandru A0305 2002 CSA Steaua 00:59:17
4 Gagiu Tudor Gabriel 1325 2001 CSA Steaua 00:58:92
5 Badescu Petrut 1227 2000 CSM Pitesti 00:59:00
6 Sandu Robert Cristian A0407 2002 C.S.S. nr.1 00:59:54
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:98
8 Hentia Alexandru 1329 2001 CSA Steaua 01:00:64

Seria: 19
1 Viju Tiberiu 1788 1999 C S S Ploiesti 00:57:90
2 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 00:57:20
3 Costroj Antonio A0540 2002 CSA Steaua 00:56:78
4 Petre Bogdan 1572 1997 Universitatea Pitesti 00:52:50
5 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:66
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94
7 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39
8 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 00:58:85

Proba 13 200 metri fluture Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:48:00
3 Vasilescu Guiu Anca A0345 2003 Dinamo Bucuresti 02:39:45
4 Olteanu Ana 1211 2001 CSM Pitesti 02:36:49
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:38:01
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 02:39:60
7 Mocanu Cristina Erika A0625 2002 Dinamo Bucuresti 03:01:93
8 Ciobanu Cristiana 2470 2004 CSA Steaua 99:99:99

Proba 14 200 metri fluture Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 99:99:99
6 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 99:99:99
3 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
7 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:04:06
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:50:84
4 Secarin Robert 1546 2003 CS Energic L L Pitesti 02:45:00
5 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:79
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:57:97
7 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Dandareanu Alexandru 3561 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 CSA Steaua 02:41:94
2 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 02:41:00
3 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:39
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:37:29
5 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 02:39:00
6 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 02:40:00
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:59
8 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 02:42:00

Seria: 5
1 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:13
2 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 02:30:90
3 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 02:23:97
4 Cotos Serban 4041 2002 CSU Suceava 02:19:15
5 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 CSA Steaua 02:21:05
6 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 02:27:10
7 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:31:45
8 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 02:34:96

Proba 15 100 metri bras Fete (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Ana Maria 1896 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 99:99:99
4 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Duta Jassmine Andreea 1895 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghazal Magida 1642 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Chirica Daria 4468 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dinu Ramona Nicoleta 2845 2002 CSS 2 Bucuresti 01:56:01
5 Blanaru Oana 3915 2004 C.S. Aqua Sport Citius 01:58:53
6 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pan Ke Laura Ana Maria 4327 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:50:24
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:46:53
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 01:45:87
4 Vulpe Cristina Adriana 3565 2003 CSS 2 Bucuresti 01:45:76
5 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 01:45:80
6 Banescu Bianca 1441 2004 CSA Steaua 01:46:06
7 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 01:50:10
8 Constanda Gabriela 3566 2003 CSS 2 Bucuresti 01:54:43

Seria: 4
1 Grigorescu Thea 1905 2005 CSA Steaua 01:45:36
2 Solomon Clara 3300 2003 C.S.S. nr.1 01:44:12
3 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 01:43:40
4 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:41:14
5 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 01:41:15
6 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:82
7 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 01:45:18
8 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 01:45:71

Seria: 5
1 Dunareanu Alexandra 2638 2005 Bucharest Sport Club 01:40:26
2 Zamfir Alexandra 4056 2004 Dinamo Bucuresti 01:39:76
3 Balanescu Bianca Maria 1280 2005 Bucharest Sport Club 01:36:45
4 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:35:55
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:62
6 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 01:37:20
7 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 01:40:10
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:40:77

Seria: 6
1 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 01:35:04
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:34:46
3 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 01:33:23
4 Drog Maria-Bianca 2636 2005 Bucharest Sport Club 01:32:79
5 Patru Maria 1900 2003 Dinamo Bucuresti 01:33:02
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:34:46
7 Petrache Maria 2288 2005 Aqua Team 01:35:00
8 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:35:35

Seria: 7
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:68
2 Iordache Andreea Diana 1731 2003 CSS Triumf Bucuresti 01:30:00
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Bucharest Sport Club 01:28:47
4 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 01:27:70
5 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 01:27:73
6 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 01:29:11
7 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:28
8 Toma Alexandra 2691 2003 CS Timex Bucuresti 01:32:50

Seria: 8
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 CSA Steaua 01:26:96
2 Macoveiciuc Andra Mihaela A0455 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:11
3 Niculae Daniela Cristina A0856 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:67
4 Rusu Roberta A0640 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:10
5 Ilie Ioana 4613 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 01:25:64
6 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 CS Energic L L Pitesti 01:26:00
7 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 01:26:49
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 01:27:45

Seria: 9
1 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 01:24:36
2 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:37
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 01:21:40
4 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 01:20:23
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:20:84
6 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:22:90
7 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:24:04
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 01:24:95

Proba 16 100 metri bras Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stoica Emilian 1889 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Boboc Emanoel Florin Gabriel 2026 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Zamfir Marc Antonio A0692 2003 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:56:66
4 Pasa Ungurianu Luca 2323 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:54:67
5 Enculesei Razvan Rares 2394 2005 C.S.S. nr.1 01:55:50
6 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 CSA Steaua 02:01:80
7 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:31
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:28
3 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 01:43:57
4 Paraschiv Mario 2459 2005 Aqua Team 01:42:77
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:42:84
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:00
7 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:95
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 01:53:92

Seria: 5
1 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 01:40:62
2 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 01:39:26
3 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:47
4 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:43
5 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:46
6 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:54
7 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:30
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:41:78

Seria: 6
1 Coman Tudor 2248 2001 CSS Dinamo 01:34:92
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 01:33:58
3 Boca Daniel 2643 2003 Delfinul Bucuresti 01:32:68
4 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 01:32:39
5 Stoian Gabriel Razvan 1297 2005 C. S. Performer 01:32:56
6 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 01:33:37
7 Tutuianu Sebastian 1890 2005 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:50
8 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 01:34:94

Seria: 7
1 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 01:30:10
2 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 01:29:02
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:59
4 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 01:27:91
5 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 CS Energic L L Pitesti 01:28:00
6 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 01:28:64
7 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 01:29:46
8 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:32:09

Seria: 8
1 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:73
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:25:97
3 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 01:25:23
4 Hentia Alexandru 1329 2001 CSA Steaua 01:24:88
5 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 01:25:00
6 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 01:25:32
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:02
8 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 01:27:20

Seria: 9
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:21:89
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 01:21:66
3 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:39
4 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 01:21:23
5 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 01:21:33
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:56
7 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:21:76
8 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 01:24:45

Seria: 10
1 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 01:20:84
2 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 01:20:00
3 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 01:17:90
4 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:89
5 Viju Tiberiu 1788 1999 C S S Ploiesti 01:17:10
6 Piciorus Alexandru A1141 2002 C S S Ploiesti 01:18:50
7 Cojocaru Andrei Ioan A0579 2001 CSA Steaua 01:20:21
8 Oprea Florin Antonio 1807 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:04

Seria: 11
1 Ionescu Andrei 1190 2001 CSM Pitesti 01:15:00
2 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 01:12:45
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:35
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
5 Petre Bogdan 1572 1997 Universitatea Pitesti 01:10:90
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:12:29
7 Coman Liviu Alexandru A0305 2002 CSA Steaua 01:13:48
8 Dimitriu Luca Vlad A0402 2002 Dinamo Bucuresti 01:16:50

Proba 17 200 metri spate Fete (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Liga Eva 4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 99:99:99
3 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 99:99:99
4 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 99:99:99
5 Amuzescu Ella 4034 2005 CS Timex Bucuresti 99:99:99
6 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 99:99:99
7 Pene Maria 3546 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Fudulica Alexandra Maria A0600 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Rarinca Bianca 3299 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
2 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Belghiru Alexia Lorena 1315 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bancila Mara A0802 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Oprea Ana Maria 2106 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Calin Andreea Mihaela 1701 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Silisteanu Ecaterina 1346 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 03:15:20
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:56
3 Dragomir Alexandra 2898 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 02:55:13
4 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:62
5 Dumitru Anissia 2628 2005 Renovatio S.C. 02:52:00
6 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:57:34
7 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 03:00:10
8 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 03:31:00

Seria: 4
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 CSA Steaua 02:45:08
2 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:42:00
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 02:37:51
4 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 02:24:70
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:34:31
6 Olteanu Ana 1211 2001 CSM Pitesti 02:40:91
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:57
8 Buzea Ana-Maria A0032 2001 CSA Steaua 02:45:25

Proba 18 200 metri spate Baieti (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Luca Mihai 1377 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stancu Vlad Stefan A0829 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 99:99:99
5 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 Balaci Alexandru 3938 2005 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 99:99:99
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Notretu Arian Cristian 4612 2005 CSS Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 99:99:99
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 C.S.S. nr.1 99:99:99
3 Petrascu Matei 1703 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Mihu Cristian Victor 1651 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Baicu Angelo Patrick Cosmin 3025 2005 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 99:99:99
8 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Andronic Ionut Adrian 1308 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:12:23
3 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 02:50:30
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:48:93
5 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:49:79
6 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 03:00:20
7 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 99:99:99
8 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:40:42
2 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 02:36:00
3 Gagiu Tudor Gabriel 1325 2001 CSA Steaua 02:35:64
4 Ionita Rares A0694 2003 C.S.S. nr.1 02:33:63
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:74
6 Balanescu Filip Andrei 1672 2005 C. S. Performer 02:36:00
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:36:76
8 Morariu Luca Ioan A0296 2003 Bucharest Sport Club 02:40:70

Seria: 6
1 Rosu Patrick A1125 2004 CSA Steaua 02:30:82
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 CSA Steaua 02:28:67
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:25:99
4 Arpin Vlad Gabriel A0868 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:17:00
5 Popa Andrei A0168 2002 CSA Steaua 02:17:61
6 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:27:74
7 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 02:29:34
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 02:32:47

Proba 19 200 metri mixt Fete (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Urucu Bianca Ioana 1615 2005 C.S.S. nr.1 99:99:99
4 Ciaus Mihaela 4616 2004 C S S Ploiesti 03:50:10
5 Niculae Daniela Cristina A0856 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon Clara 3300 2003 C.S.S. nr.1 03:41:92
2 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 C.S.S. nr.1 03:40:39
3 Dumitru Amalia 4614 2005 C S S Ploiesti 03:31:20
4 Dobre Laria 4617 2003 C S S Ploiesti 03:28:10
5 Sarbu Maria 4615 2005 C S S Ploiesti 03:30:90
6 Marchidanu Ana Maria Andreea 2060 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:33:00
7 Stanciu Maria Stefania A0364 2004 CSS Triumf Bucuresti 03:41:90

Seria: 3
1 Dobre Idora 3525 2005 C S S Ploiesti 03:27:90
2 Nitu Sara 3524 2005 C S S Ploiesti 03:25:80
3 Baciuca Cristina Ramona 1894 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:21:74
4 Anghel Alice Eugenia 2173 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:19:95
5 Solomon Ioana 1884 2005 Aqua Team 03:20:72
6 Chirica Daria 4468 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:22:05
7 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:42
8 Andrei Ana Maria 3939 2005 Renovatio S.C. 03:27:97

Seria: 4
1 Besenyei Ana 4479 2004 Bucharest Sport Club 03:15:57
2 Cotruta Smaranda Maria 1689 2005 YST Sport Club 03:14:41
3 Mocanu Stefania 3539 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:13:04
4 Ilisei Erica 3316 2004 CSA Steaua 03:07:83
5 Tudorescu Ioana 1850 2004 CSA Steaua 03:08:92
6 Iorga Andreea 3536 2005 CSA Steaua 03:13:10
7 Duta Izabela 2958 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:15:36
8 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:57

Seria: 5
1 Vasile Maria 1443 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:05:15
2 Ilie Oana Diandra A0866 1999 CSA Steaua 03:01:78
3 Badea Bianca 2953 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:00:92
4 Gomoi Ioana Teodora A0236 2005 Bucharest Sport Club 02:59:96
5 Busurca Petra 2203 2005 YST Sport Club 03:00:82
6 Patru Maria 1900 2003 Dinamo Bucuresti 03:01:24
7 Lepoutre Emma 2931 2005 Renovatio S.C. 03:04:12
8 Pascal Miruna Andreea 2071 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:07:07

Seria: 6
1 Muca Andreea Maria A0140 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:99
2 Curcan Alexandra 2956 2005 Aqua Team 02:55:63
3 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:53:84
4 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:51:53
5 Jugureanu Ioana Iris 1897 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38
6 Matei Bobarnac Andreea Maria 1669 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:97
7 Constantin Denisa Francesca 2485 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:56:95
8 Niculita Florentina Diana 2276 2005 Aqua Team 02:59:84

Seria: 7
1 Stoica Georgiana Daniela 1547 2005 CS Energic L L Pitesti 02:50:00
2 Chiru Simona Andreea A0794 2005 C.S.S. nr.1 02:49:26
3 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 02:47:61
4 Voicu Maria 2372 2003 CSA Steaua 02:47:09
5 Dumitrescu Cristina A0342 2004 CSA Steaua 02:47:32
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:48:61
7 Nicola Andreea Cristina A0768 2003 CSA Steaua 02:49:76
8 Marin Maria Ioana A0442 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:99

Seria: 8
1 Zorzoliu Miruna A0787 2005 Renovatio S.C. 02:45:00
2 Mocanu Cristina Erika A0625 2002 Dinamo Bucuresti 02:43:90
3 Guias Meg-Lidia A0088 2002 Dinamo Bucuresti 02:42:45
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 CSA Steaua 02:41:12
5 Vasilescu Guiu Anca A0345 2003 Dinamo Bucuresti 02:41:42
6 Ilie Bianca Maria A0244 2004 Aqua Team 02:42:68
7 Constantin Diana A0528 2004 Atack Team 02:44:07
8 Olteanu Alexia 2217 2004 Aqua Team 02:45:94

Seria: 9
1 Gorecki Andra 2295 2005 Aqua Team 02:39:80
2 Ilie Ioana 4613 2003 C.S.Dacia Mioveni 2012 02:39:13
3 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 C.S.S. nr.1 02:36:05
4 Spanu Clara A1041 2003 C S S Ploiesti 02:30:10
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 Aqua Team 02:33:91
6 Ioana Daria Maria 1300 2004 Aqua Team 02:36:83
7 Scortea Ecaterina A0247 2003 CSA Steaua 02:39:16
8 Marin Ioana 1524 2005 Aqua Team 02:39:96

Proba 20 200 metri mixt Baieti (117 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Teodoru Luca 2558 2005 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Cuzuban Sebastian Andrei A0586 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bruma Razvan Cristian 1320 2003 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Mitran Daniel Cristian A0623 2005 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Constantin David Mihai 2019 2005 Colegiul "Emil Racovita" 04:14:87
3 Calniceanu Ion Mihnea 2049 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:54:18
4 Baluta Mihnea 3560 2005 Bucharest Sport Club 03:39:94
5 Georgescu Bogdan Gabriel 2051 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:51:22
6 Pap Tamas 2233 2005 CSS Triumf Bucuresti 04:05:41
7 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Truta Cristian Alexandru 2621 2005 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 3
1 Cretu Catalin Stefan Florin 2014 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:29:59
2 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:75
3 Puiu Dragos Ioan 2403 2005 CSA Steaua 03:16:70
4 Adam Bogdan 2454 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:11:54
5 Ghelbereu Eduard 3541 2004 C.S. Aqua Sport Citius 03:16:58
6 Dorobantu Albu Denis Florian 2072 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:22:93
7 Stefanache Alexandru Mario 1462 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:64
8 Culcea Matei 2417 2004 YST Sport Club 03:30:33

Seria: 4
1 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:91
2 Vasile Nicolas Daniel 2020 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:24
3 Luca Alexandru Mihai 2167 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:12
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:07:55
5 Bujor Stefan 2489 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:07:97
6 Onea Aris Cristian Antonio 1891 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:09:18
7 Dragu Filip Sebastian 2589 2005 C.S. Aqua Sport Citius 03:09:84
8 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:78

Seria: 5
1 Lazar Andrei 1844 2005 CSA Steaua 03:07:43
2 Georgeoni Calin Andrei 1375 2005 Aqua Team 03:05:91
3 Ursu Tudor Nicolae 2267 2005 Aqua Team 03:04:93
4 Mihai David 2503 2005 Bucharest Sport Club 03:02:09
5 Melianu Nicolae Cristian 2036 2005 CSA Steaua 03:03:40
6 Dumitru Mihai Virgiliu 1728 2005 Aqua Team 03:05:66
7 Mindroc Marius Razvan 2018 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:06:02
8 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 03:07:49

Seria: 6
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 03:01:00
2 Toma Mina 4619 2005 C S S Ploiesti 03:00:30
3 Panait Rares Alexandru 2089 2004 CSS Triumf Bucuresti 03:00:00
4 Malus Cristian Ionut 1251 2005 C.S. Aqua Sport Citius 02:58:97
5 Ene Luis Cristian 3324 2003 C.S. Aqua Sport Citius 03:00:00
6 Dumitru Mario Eduard 2505 2005 Bucharest Sport Club 03:00:03
7 Grigoras Stefan Cristian 2028 2005 Colegiul "Emil Racovita" 03:00:35
8 Sendroiu Vlad Alexandru 3114 2005 C. S. Performer 03:01:71

Seria: 7
1 Cornaciu Stefan 2075 2005 Aqua Team 02:56:68
2 Ceausescu Horia 4618 2005 C S S Ploiesti 02:55:80
3 Petre Narcis 1837 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:54:51
4 Preda Alexandru Florin 1456 2005 C.S.S. nr.1 02:51:20
5 Popa Alexandru Daniel 2100 2005 CS Energic L L Pitesti 02:53:00
6 Jianu Adrian Petru 1519 2005 CSA Steaua 02:54:76
7 Soare Darius Ionut A0112 2004 CSS Triumf Bucuresti 02:56:00
8 Tanase Daniel Vasile 4029 2005 CSA Steaua 02:58:61

Seria: 8
1 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:47
2 Tamasan Dan Mihai A1163 2000 C.S.S. nr.1 02:50:21
3 Graef Mihai Valentin A0604 2003 CSA Steaua 02:49:28
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:97
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:07
6 Stan Horia 4621 2004 C S S Ploiesti 02:50:20
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:26
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:50:67

Seria: 9
1 Niculae Alexei 2266 2005 Aqua Team 02:48:18
2 Podeanu Andrei 4620 2004 C S S Ploiesti 02:47:90
3 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:47:81
4 Tengher Alexandru 2331 2004 Aqua Team 02:47:57
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:67
6 Pricop Vlad Alexandru 2050 2005 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:87
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 Aqua Team 02:47:94
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:48:94

Seria: 10
1 Sendroiu Andrei Cristian 3314 2003 C. S. Performer 02:45:61
2 Petrache Darius 1641 2004 Aqua Team 02:45:39
3 Nataprazu Luca Mihai A0272 2005 Aqua Team 02:44:36
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSA Steaua 02:42:96
5 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:42:96
6 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:45:32
7 Dumitrescu Catalin Ionut A0278 2004 CSA Steaua 02:45:54
8 Borangel Emanuel George 1364 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:74

Seria: 11
1 Peter Arthur Cristian 1732 2003 Aqua Team 02:41:68
2 Dumitrascu Andrei 3526 2004 C S S Ploiesti 02:40:30
3 Vasilescu Stefan 1556 2005 C.S.S. nr.1 02:39:91
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:23
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:24
6 Budiaci Vladimir Stefan 1852 2005 C. S. Performer 02:40:00
7 Preda Luca Ioan A1127 2003 Bucharest Sport Club 02:40:60
8 Picui Andrei 2684 2004 CS Energic L L Pitesti 02:42:00

Seria: 12
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 C.S.S. nr.1 02:38:28
2 Ghinescu Iulian 2674 2003 C S S Ploiesti 02:38:10
3 Pandele Alexandru Edward A1124 2005 Aqua Team 02:37:80
4 Cretoiu Andrei A0893 1999 Delfinul Bucuresti 02:37:36
5 Iacob Sebastian Mihai 1688 2003 CSA Steaua 02:37:55
6 Secarin Robert 1546 2003 CS Energic L L Pitesti 02:38:00
7 Turta Andrei 1419 2004 CSA Steaua 02:38:12
8 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 C.S.S. nr.1 02:39:08

Seria: 13
1 Cismas Bogdan Alexandru A0513 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:36:90
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 Aqua Team 02:35:33
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:03
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:34:17
5 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:34:22
6 Anghel Darius Costin A0277 2004 Bucharest Sport Club 02:35:16
7 Enache Andrei A0808 2005 C. S. Performer 02:36:00
8 Sandu Robert Cristian A0407 2002 C.S.S. nr.1 02:37:36

Seria: 14
1 Popovici David 1396 2004 Aqua Team 02:33:66
2 Doltu Mihai Cosmin A0385 2003 Dinamo Bucuresti 02:33:03
3 Alexandru Edmond 2350 2003 C S S Ploiesti 02:31:30
4 Ionescu Andrei 1190 2001 CSM Pitesti 02:30:00
5 Lapadat Cristian A0274 2004 Aqua Team 02:30:40
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:55
7 Ghile Dragos 1634 2004 CSA Steaua 02:33:64
8 Dimitriu Luca Vlad A0402 2002 Dinamo Bucuresti 02:33:95

Seria: 15
1 Margarit Alexandru 2675 2003 C S S Ploiesti 02:28:10
2 Cotos Serban 4041 2002 CSU Suceava 02:20:15
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:57
4 Raiu Florin Alexandru A0968 1994 Colegiul "Emil Racovita" 02:11:61
5 Ionescu Mihnea A0614 2001 CSA Steaua 02:17:33
6 Ciaus Catalin 2351 2001 C S S Ploiesti 02:20:00
7 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:73
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:28:36