Lista de start pentru Concurs Municipal 10-11 ani Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 metri spate - 11 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 99:99:99
4 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 01:40:00
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:33:88
4 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:26:68
5 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:32:24
6 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:35:30

Seria: 3
1 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 01:23:70
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 01:22:11
3 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:19:48
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:15:70
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 01:17:23
6 Bogdan Popov 4601 2006 Swimming Club Dobrudzha 01:21:40
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:23:66
8 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 01:25:67

Descalificari
1 Botan Alexandru
Observatii: lipsa
4035 2006 YST Sport Club 99:99:99

Proba 2 100 metri spate - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:46:28
4 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 01:34:21
5 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 01:41:00
6 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 02:00:30
7 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:29:94
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 01:26:00
3 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 01:23:97
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 01:15:00
5 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 01:23:18
6 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:25:00
7 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 01:26:48
8 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 01:30:55

Proba 3 50 metri liber - 10 ani - Baieti (86 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
4 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 00:59:92
5 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 00:59:99
6 Aleman Matei 4609 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
7 Rusu Andrei 4610 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Luca 15948 2007 CSS Ploiesti 00:58:00
2 Rizescu Barbu 2768 2007 Delfinul Bucuresti 00:55:42
3 Tudoran Flavius 4584 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
4 Rizescu Iorgu 2769 2007 Delfinul Bucuresti 00:53:35
5 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:97
6 Craciun Daniel Mihai 4496 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33
7 Dodica Alexandru 4578 2007 CSS Ploiesti 00:56:00

Seria: 3
1 Ionescu Daniel 4516 2007 Aqua Team 00:51:29
2 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 00:49:45
3 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 00:48:18
4 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 00:47:63
5 Bercaru Rares 15951 2007 CSS Ploiesti 00:48:00
6 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 00:49:29
7 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 00:50:53
8 Tofan Octavian 15949 2007 CSS Ploiesti 00:53:00

Seria: 4
1 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:47:33
2 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:45:60
3 Utuleac Orlando 16128 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
4 Oancea Marius 15953 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
5 Nita Robert 4580 2007 CSS Ploiesti 00:45:00
6 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:45:44
7 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98
8 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:47:47

Seria: 5
1 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82
2 Musat Tiberiu 4579 2007 CSS Ploiesti 00:43:00
3 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:42:24
5 Marangoci Darius Gabriel 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:42:64
6 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:42:98
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18
8 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 00:45:00

Seria: 6
1 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:66
2 Gorcea Matei 2964 2007 Aqua Sport Citius 00:41:01
3 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:30
4 Stangaciu Eugen 3881 2007 Aqua Team 00:40:08
5 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:40:20
6 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:40:75
7 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:13
8 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:42:06

Seria: 7
1 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:39:39
2 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 00:39:08
3 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:85
4 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:38:01
5 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:38:36
6 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:39:05
7 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:39:31
8 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:39:50

Seria: 8
1 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:37:45
2 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:37:04
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:95
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:36:79
5 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:36:89
6 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 00:37:02
7 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:37:36
8 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:38:00

Seria: 9
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:36:43
2 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:35:94
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:35:54
5 Ruse Matei Iulian 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:35:54
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:35:89
7 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:36:40
8 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:36:66

Seria: 10
1 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:35:48
2 Pavel Mihailov 4598 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:35:12
3 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:34:55
4 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:34:45
5 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:34:52
6 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:34:72
7 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:35:37

Seria: 11
1 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:34:26
2 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:33:29
3 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:32:10
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:31:06
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:32:06
6 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:33:13
7 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:33:57
8 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 00:34:43

Descalificari
1 Stoian Adrian
Observatii:
4497 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:93
2 Antimir Cezar
Observatii: lipsa
2616 2007 Bucharest Sport Club 00:35:82
3 Popescu Matei Alexandru
Observatii: lipsa
2400 2007 Aqua Team 00:35:54

Proba 4 50 metri liber - 11 ani - Baieti (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Daniel 4606 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Petcu Alexandru 4588 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Brun Alexander Cristian 4607 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:95
3 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:47:73
4 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21
5 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:18
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:32
7 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 00:53:29
8 Cosma Sebastian 4586 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:43:53
2 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:41:62
3 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:40:61
4 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:39:13
5 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:39:43
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63
7 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:95
8 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 00:43:79

Seria: 4
1 Morjorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:38:37
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:38:15
3 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:37:95
4 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:37:45
5 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:37:93
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:37:97
7 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 00:38:34

Seria: 5
1 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:36:72
2 Georgi Ivanov 4602 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:35:41
3 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:34:95
4 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 00:34:81
5 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:34:89
6 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:35:20
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:36:34
8 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:36:78

Seria: 6
1 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:34:24
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:33:23
3 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:32:20
4 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:31:43
5 Bogdan Popov 4601 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:32:15
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:32:40
7 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:33:35
8 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:34:74

Descalificari
1 Matei Razvan
Observatii: lipsa
3160 2006 Aqua Sport Citius 00:38:66

Proba 5 50 metri liber - 10 ani - Fete (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Cucu Camelia 4611 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 01:06:83
3 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:04:85
4 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 00:59:58
5 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40
6 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:42
7 Ban Andreea 4590 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Gheorghe Bianca 4592 2007 CSS Ploiesti 00:57:00
2 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:99
4 Vasile Diana 15955 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
5 Canache Stefania 16126 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
6 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:52:84
7 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:53
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:86

Seria: 3
1 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:65
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 00:49:59
3 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55
5 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:47:09
6 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 00:49:53
7 Furtuna Maria 15947 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
8 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS Ploiesti 00:52:00

Seria: 4
1 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:45:90
2 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36
3 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 00:44:69
4 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:43:75
5 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:98
6 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:45:17
7 Blesneac Mara Andreea 3477 2007 Aqua Sport Citius 00:45:74
8 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 00:45:95

Seria: 5
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:43:48
2 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:43:42
3 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12
4 Telegeanu Ioana 16232 2007 CSS Ploiesti 00:43:00
5 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:43:05
6 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 00:43:16
7 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:43:47
8 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:62

Seria: 6
1 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:42:75
2 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:41:87
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55
4 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:41:30
5 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:41:49
6 Lachezara Apostolowa 4512 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:41:62
7 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:42:29
8 Marin Alexandra 16230 2007 CSS Ploiesti 00:43:00

Seria: 7
1 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:40:61
2 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:39:17
3 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05
4 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:38:66
5 Maq Veselinova 4513 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:38:76
6 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:39:13
7 Nikol Eneva 4599 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:40:20
8 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:41:18

Seria: 8
2 Eleonora Lambova 4511 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:37:68
3 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:37:59
4 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:37:34
5 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:39
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:37:60
7 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:38:09
8 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:38:31

Seria: 9
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:37:06
2 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:36:22
3 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:36:14
4 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:35:69
5 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:35:99
6 Trusca Melisa Anne 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:36:16
7 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:36:63
8 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:37:32

Seria: 10
1 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:34:34
3 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:33:48
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:32:90
5 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:33:05
6 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:33:69
7 Levena Avramova 4600 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:34:00
8 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:35:04

Descalificari
1 Dumitru Bianca Ioana
Observatii: lipsa
16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27
2 Khattab Maya
Observatii: lipsa
3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:37
3 Iatan Ilinca Maria
Observatii:
3877 2007 Triumf Bucuresti 00:38:22
4 Frunza Ingrid
Observatii: lipsa
3001 2007 Steaua CSA 00:33:83

Proba 6 50 metri liber - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 00:51:03
3 Lazarciuc Maia 4314 2006 Bucharest Sport Club 00:46:46
4 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:42:65
5 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 00:43:35
6 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 00:46:53

Seria: 2
1 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:41:88
2 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:41:23
3 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 00:37:94
4 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:36:82
5 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:37:20
6 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 00:40:15
7 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:41:77
8 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32

Seria: 3
1 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:35:89
2 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:35:49
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:34:79
4 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:34:60
5 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:34:69
6 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:34:85
7 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 00:35:87
8 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 00:36:33

Seria: 4
1 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:33:91
2 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:33:77
3 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:33:38
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:31:00
5 Gergana Doneva 4603 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:32:15
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 00:33:75
7 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:79
8 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:34:20

Proba 7 200 metri mixt - 11 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Ghica Stefan 4587 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 99:99:99
8 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
2 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 03:17:87
3 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 03:10:60
4 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 03:10:00
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 03:10:00
6 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 03:15:00
7 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 03:20:00
8 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 5
1 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 03:00:00
2 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 02:52:00
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 02:47:00
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 02:45:00
5 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 02:45:00
6 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 02:47:00
7 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 02:55:60
8 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 03:10:00

Descalificari
1 Petcu Alexandru
Observatii:
4588 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
2 Seksi Luca
Observatii:
2401 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Cosma Sebastian
Observatii:
4586 2006 CSS Ploiesti 03:20:00

Proba 8 200 metri mixt - 11 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 99:99:99
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 99:99:99
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 99:99:99
7 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 4
1 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 03:32:00
4 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 03:15:00
5 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 03:20:60
6 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99
8 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 03:05:00
2 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 03:00:00
3 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 02:55:00
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Performer 02:41:00
5 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 02:55:00
6 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 02:55:00
7 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 03:03:00
8 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 03:10:00

Descalificari
1 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 99:99:99
2 Bunea Thea Damaris
Observatii:
2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Predica Adnana
Observatii: lipsa
2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 9 50 metri bras - 10 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Andrei 4610 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Musat Tiberiu 4579 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Dodica Alexandru 4578 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Tudoran Flavius 4584 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
2 Ionescu Daniel 4516 2007 Aqua Team 01:15:36
3 Rizescu Barbu 2768 2007 Delfinul Bucuresti 01:14:33
4 Stoian Adrian 4497 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:00
5 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 01:13:25
6 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 01:15:15
7 Aluchienesei Bogdan Alexandru 3442 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:56
8 Aleman Matei 4609 2007 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 01:12:24
2 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:25
3 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:24
5 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 01:09:82
6 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:10:25

Seria: 4
1 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 01:04:37
2 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:19
3 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 01:01:24
5 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:05
6 Marangoci Darius Gabriel 3242 2007 Aqua Sport Citius 01:02:01
7 Craciun Daniel Mihai 4496 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:28
8 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:34

Seria: 5
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:58:78
2 Creanga Cosmin 2934 2007 CSS Dinamo 00:57:48
3 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:26
4 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:57:21
5 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:57:22
7 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:58:48
8 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40

Seria: 6
1 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 00:56:34
2 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:56:29
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:48
4 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:54:09
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:54:46
6 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:56:21
8 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88

Seria: 7
1 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:95
2 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:53:89
3 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:52:83
4 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:52:21
5 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:52:48
6 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:52:90
7 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:53:94
8 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:53:99

Seria: 8
1 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:51:84
2 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:51:02
3 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:49:87
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:49:24
5 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 00:49:63
6 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:49:89
7 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:51:61
8 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:52:16

Seria: 9
1 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:48:56
2 Ruse Matei Iulian 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:48:11
3 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:47:10
4 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:46:88
6 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 00:47:74
7 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:48:19
8 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:48:86

Seria: 10
1 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:46:31
2 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:44:92
3 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 00:44:19
4 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:43:09
5 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:43:41
6 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:44:44
7 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:45:35
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:46:81

Descalificari
1 Rizescu Iorgu
Observatii:
2769 2007 Delfinul Bucuresti 01:08:64
2 Sendroiu David Matei
Observatii: lipsa
15696 2007 Performer 01:11:92
3 Dumitriu Andrei Francois
Observatii: lipsa
4509 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:67
4 Gorcea Matei
Observatii:
2964 2007 Aqua Sport Citius 01:00:73
5 Stangaciu Eugen
Observatii:
3881 2007 Aqua Team 00:57:47
6 Chiscop Vlad Mihai
Observatii:
2791 2007 Aqua Sport Citius 00:56:32
7 Antimir Cezar
Observatii: lipsa
2616 2007 Bucharest Sport Club 00:47:02

Proba 10 50 metri bras - 10 ani - Fete (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marin Alexandra 16230 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Ban Andreea 4590 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 01:16:53
2 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:89
3 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 01:08:89
4 Sinescu Alexia 4437 2007 Renovatio S.C. 01:07:13
5 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:39
6 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:20
7 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:03

Seria: 3
1 Chirila Bianca Elena 3472 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:38
2 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 01:04:45
3 Blesneac Mara Andreea 3477 2007 Aqua Sport Citius 01:04:26
4 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:63
5 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:72
6 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:04:40
7 Toba Andreea 4464 2007 Steaua CSA 01:04:56
8 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:06:65

Seria: 4
1 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 01:01:86
2 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 01:00:09
4 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:59:38
5 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
6 Mindru Valerie 4472 2007 Delfinul Bucuresti 00:59:83
8 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:36

Seria: 5
1 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 00:58:75
2 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:56:91
3 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:56:56
4 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:66
5 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:56:22
6 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:56:90
7 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:02
8 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:59:23

Seria: 6
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:55:09
2 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:54:78
3 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:53:54
4 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:70
5 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:53:46
6 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:53:76
7 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97
8 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:55:63

Seria: 7
1 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:63
2 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:51:49
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:50:71
4 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:50:14
5 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:50:41
6 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 00:51:07
7 Trusca Melisa Anne 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:51:55
8 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:52:13

Seria: 8
1 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 00:49:16
2 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:48:73
3 Levena Avramova 4600 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:48:00
4 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:46:81
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:46:94
6 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:48:47
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:48:92
8 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:49:84

Seria: 9
2 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:45:64
3 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:44:91
4 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:43:41
5 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:44:49
6 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:45:27
7 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:46:23
8 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:46:68

Descalificari
1 Stancu Elena Alexandra
Observatii: lipsa
4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Khattab Maya
Observatii: lipsa
3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:59:71
3 Dumitru Bianca Ioana
Observatii: lipsa
16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22
4 Frunza Ingrid
Observatii: lipsa
3001 2007 Steaua CSA 00:46:66

Proba 11 50 metri bras - 11 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Brun Alexander Cristian 4607 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 01:06:41
5 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 01:07:70
6 Ilie Daniel 4606 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ghica Stefan 4587 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:17
3 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:73
4 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:46
5 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:47
6 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 01:02:15
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:23

Seria: 3
1 Vasilescu Danut 3483 2006 YST Sport Club 00:54:97
2 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:10
3 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 00:51:99
4 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:50:86
5 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 00:51:55
6 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:52:66
8 Moldovan Matei Ivan 3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:45

Seria: 4
1 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:82
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 00:48:54
3 Morjorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 00:47:87
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:46:49
5 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:47:12
6 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 00:48:46
7 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 00:48:65
8 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 00:49:18

Seria: 5
1 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 00:46:00
2 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 00:44:97
3 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:41:59
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:39:98
5 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 00:40:19
6 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:43:85
7 Georgi Ivanov 4602 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:45:21
8 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:46:47

Descalificari
1 Botan Alexandru
Observatii: lipsa
4035 2006 YST Sport Club 01:06:22
2 Matei Razvan
Observatii: lipsa
3160 2006 Aqua Sport Citius 00:54:93

Proba 12 50 metri bras - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lazarciuc Maia 4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:91
4 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:55:59
6 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 01:02:68

Seria: 2
1 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 00:52:82
2 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 00:51:00
3 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:48:65
4 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 00:46:50
5 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:47:49
6 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:86
8 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:53:16

Seria: 3
1 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:45:97
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Performer 00:44:00
3 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 00:42:64
4 Gergana Doneva 4603 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:42:00
5 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:31
6 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:43:93
7 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 00:44:48
8 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:46:23

Descalificari
1 Predica Adnana
Observatii: lipsa
2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72
2 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:51:70

Proba 13 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Carol Jurja, Robert Ionut Prunea, Rares Andrei Nicolae, David Mihai Nicolas Popescu, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Marius Oancea, Rares Bercaru, Octavian Tofan, Luca Stoica, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 9 Mihnea Cosmin Modoran, Gabriel Dan Alexandru, David Ioan Stroe, Enes Kazmacz, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Tiberiu Musat, Orlando Utuleac, Robert Nita, Rares Alecu, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99
2 Stafeta 5 Gabriel Luca Ioan Stamate, Rares Baluta, Stefan Mihai Chelu, David Andrei Blidaru, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Matei Stefan Bonciu, Alexandru Mario Radu, Mihai Constantin, Cristian Andrei Dobre, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 David Andrei Sibiseanu, Vlad Georgescu, Rares Mihai, Robert Andrei Badea, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Matei Alexandru Popescu, Ioan Bulica, Robert Alexandru Peter, Achim Craciun, 2001 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Erik Filip Ghioca, Andrei Florin Mihaila, Victor Golic, Abdelrahman Hamed, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Iulian Ruse, Mario Robert Aron, Mihai Ionut Dragoiu, Eric Andrei Coanda, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 14 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Robert Stoica, Sebastian Cosma, Alexandru Petcu, Stefan Ghica, 2000 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Stafeta 7 Stefan Laurentiu Zapuc, Eduard Valentin Costache, Valentin Florin Ghitan, Andrei Ionescu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Stafeta 8 David Andrei Zaman, Dragos Cristian Barnea, Vlad Ionut Marinescu, Vlad Manole, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Liviu Morjorlic, Andrei Serban Cojocaru, Andrei Milosoiu, Robert Cristian Predila, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 David Andrei Ionescu, Horia Petru Anghel, Alexandru Birghilescu, Alexandru Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Mihai Alexandru Andrei, Teofil Scortea, Andrei Iaschiu, Edris Sediq, 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Luca Seksi, Andrei Martoiu, Robert Mihai Duta, Kaan Stefan Muraru, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Andreas Alin Bucur, Vlad Stefan Mihalache, Vlad Alexandru Matei, Marius Rosu, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Rares Andrei Stefanescu, Mihnea Andrei Ciutacu, Bogdan Andrei Ficiu, Petre Cristian Culea, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Proba 15 Stafeta 4x50 metri liber - 10 ani - Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Andreea Camelia Dorcea, Alexandra Maria Maican, Adela Ioana Croitoru, Anadiana Ion, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 8 Alexandra Marin, Ioana Telegeanu, Stefania Canache, Andreea Ban, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 9 Bianca Socate, Denisa Elena Mindroc, Maria Roberta Karina Popa, Raluca Socate, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Diana Vasile, Sarah Melenciuc, Maria Furtuna, Bianca Gheorghe, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Maria Cojocariu, Daria Caruntu, Delia Ecaterina Mihai, Alexia Nicoleta Enache, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Alemnaritei, Maria Fulea, Teodora Ana Maria Niculae, Iarina Andrei, 2001 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Eremia Bianca Rusu, Miruna Vanghelescu, Ioana Preda, Alessia Ana Maria Voicu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Ioana Voicu, Francesca Toader, Roberta Cernautanu, Timeea Maria Lazar, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Veselinova Maq, Yordanova Preslava, Avramova Levena, Lambova Eleonora, 2001 Swimming Club Dobrudzha 99:99:99
7 Stafeta 6 Melisa Anne Trusca, Maria Alexia Argesanu, Mihaela Adriana Pirvu, Maria Teodora Oancea, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 16 Stafeta 4x50 metri liber - 11 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Ana Teodora Savulescu, Simona Marina Lazar, Raluca Pana, Catalina Taslaoanu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandra Maria Blejan, Maya Maria Visan, Ana Maria Stroe, Ema Sihota, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Andra Aslam, Alexandra Corina Dumitrescu, Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Florentina Oprea, Ioana Rebecca Neagu, Theea Maria Cristea, Ioana Maria Menciu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Grosu, Maria Amelie Preda, 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Lucia Elena Radulescu, Anna Denisa Nitu, Sara Mnajed, Ana Maria Florea, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 17 100 metri liber - 10 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 99:99:99
6 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Vasile Diana 15955 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
6 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Furtuna Maria 15947 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
2 Ban Andreea 4590 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Canache Stefania 16126 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
8 Gheorghe Bianca 4592 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Blesneac Mara Andreea 3477 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Mihai Delia Ecaterina 2779 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Trusca Melisa Anne 3175 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Constantinescu Briana Elena 2314 2007 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Marin Alexandra 16230 2007 CSS Ploiesti 01:45:00
6 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Lachezara Apostolowa 4512 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:26:80
2 Eleonora Lambova 4511 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:19:41
3 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:17:00
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 01:12:00
5 Levena Avramova 4600 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:17:00
6 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 01:19:00
7 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 01:23:00
8 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 01:29:31

Descalificari
1 Stancu Elena Alexandra
Observatii: lipsa
4449 2007 YST Sport Club 99:99:99
2 Frunza Ingrid
Observatii: lipsa
3001 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Enache Alexia Nicoleta
Observatii:
3820 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Caruntu Daria
Observatii:
2945 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Voicu Alessia Ana Maria
Observatii:
3139 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Telegeanu Ioana
Observatii:
16232 2007 CSS Ploiesti 01:45:00

Proba 18 100 metri liber - 11 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazarciuc Maia 4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Giuroiu Emma Ingrid 14713 2006 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 01:45:50
4 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 01:37:35
5 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 01:40:74
6 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 01:50:40
7 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
3 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:55
4 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:66
5 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 01:27:98
6 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 01:31:21
7 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 01:35:00
8 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 01:36:57

Seria: 4
1 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 01:25:00
2 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:24:27
3 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 01:22:84
4 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:22:21
6 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 01:22:86
7 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:86
8 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 01:25:17

Seria: 5
1 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 01:21:74
2 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 01:21:26
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:25
4 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 01:18:57
5 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 01:19:68
7 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:21:69
8 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:22:10

Seria: 6
1 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 01:18:00
2 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 01:16:70
3 Gergana Doneva 4603 2006 Swimming Club Dobrudzha 01:13:70
5 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 01:13:64
6 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:16:68
7 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 01:17:72
8 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 01:18:48

Descalificari
1 Predica Adnana
Observatii: lipsa
2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ivan Ioana Diana
Observatii:
2165 2006 CSS 1 Bucuresti 01:35:35
3 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 01:33:58
4 Rauta Carla Maria
Observatii:
1989 2006 Aqua Team 01:22:36
5 Sebe Andra Miruna
Observatii:
3117 2006 Steaua CSA 01:21:21
6 Menciu Ioana Maria
Observatii:
1952 2006 Bucharest Sport Club 01:13:62

Proba 19 100 metri liber - 10 ani - Baieti (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dumitru Andrei Cristian 3886 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 99:99:99
3 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 99:99:99
7 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 99:99:99
8 Barbu Albert Valentin 3489 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Dodica Alexandru 4578 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
6 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tudoran Flavius 4584 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Bercaru Rares 15951 2007 CSS Ploiesti 01:50:00
5 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 01:50:12
6 Tofan Octavian 15949 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
7 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 99:99:99
8 Stoica Luca 15948 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 6
1 Oancea Marius 15953 2007 CSS Ploiesti 01:45:00
2 Utuleac Orlando 16128 2007 CSS Ploiesti 01:45:00
3 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 01:38:00
4 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 01:23:04
5 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 01:25:15
6 Musat Tiberiu 4579 2007 CSS Ploiesti 01:40:00
7 Nita Robert 4580 2007 CSS Ploiesti 01:45:00
8 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 01:50:00

Seria: 7
1 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 01:19:30
2 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 01:18:06
3 Ruse Matei Iulian 2967 2007 Aqua Sport Citius 01:16:53
4 Rado Veselinov 2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:11:40
5 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 01:14:09
6 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:17:40
7 Pavel Mihailov 4598 2007 Swimming Club Dobrudzha 01:19:30

Descalificari
1 Coman Stefan
Observatii:
3359 2007 CSS Dinamo 99:99:99
2 Antimir Cezar
Observatii: lipsa
2616 2007 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Creanga Cosmin
Observatii: lipsa
2934 2007 CSS Dinamo 99:99:99
4 Gorcea Matei
Observatii:
2964 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Buiacu Mario
Observatii:
3832 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Lupu Matei
Observatii:
2206 2007 Pescarusul Izvorani 01:21:30

Proba 20 100 metri liber - 11 ani - Baieti (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
7 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 01:44:19
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:63
4 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:34:65
5 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 01:35:74
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:34
8 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:01
2 Morjorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 01:28:40
3 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 01:27:95
4 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 01:26:87
5 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:72
6 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10
7 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 01:30:61
8 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:32:10

Seria: 5
1 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 01:26:55
2 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 01:25:46
3 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 01:25:00
4 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 01:21:78
5 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 01:25:00
6 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 01:25:17
7 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 01:25:67
8 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 01:26:57

Seria: 6
1 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 01:20:50
2 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 01:20:00
3 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 01:18:83
4 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:17:50
5 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 01:18:41
6 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 01:19:16
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 01:20:35
8 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:21:31

Seria: 7
1 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 01:13:42
2 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:12:30
3 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:11:16
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 01:09:71
5 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 01:10:82
6 Bogdan Popov 4601 2006 Swimming Club Dobrudzha 01:11:90
8 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 01:16:48

Descalificari
1 Grigore Sebastian Philip Dumitru
Observatii:
2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Botan Alexandru
Observatii: lipsa
4035 2006 YST Sport Club 99:99:99
3 Stoica Robert
Observatii:
4589 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Dragomir David
Observatii:
2326 2006 Renovatio S.C. 01:13:12

Proba 21 50 metri spate - 10 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Gheorghe Bianca 4592 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Canache Stefania 16126 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Furtuna Maria 15947 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
6 Marin Alexandra 16230 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
7 Stefan Cucu Camelia 4611 2007 Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tabacaru Alexia 4466 2007 Steaua CSA 01:07:43
2 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07
3 Apostol Livia 4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
4 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:56
5 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:00:43
7 Stancu Elena Alexandra 4449 2007 YST Sport Club 01:05:51
8 Ban Andreea 4590 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:76
2 Iatan Ilinca Maria 3877 2007 Triumf Bucuresti 00:55:61
3 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 00:54:47
6 Enache Alexia Nicoleta 3820 2007 Aqua Sport Citius 00:54:92
8 Bulata Geanina Andreea Eliza 3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:83

Seria: 4
1 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 00:52:28
2 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:35
3 Popa Maria Roberta Karina 16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:96
4 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:49:81
5 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:50:68
6 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:10
8 Varlan Luiza 4438 2007 Renovatio S.C. 00:52:57

Seria: 5
1 Ovreuta Maria 3516 2007 Renovatio S.C. 00:49:43
2 Visan Cristina Bianca 3230 2007 Aqua Sport Citius 00:49:26
3 Macovei Mara Ioana 3177 2007 Bucharest Sport Club 00:49:20
4 Socate Bianca 3017 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:78
5 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:48:20
6 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:49:22
7 Voicu Alessia Ana Maria 3139 2007 Bucharest Sport Club 00:49:43
8 Gorcea Sabrina Ana Maria 2581 2007 Aqua Sport Citius 00:49:76

Seria: 6
1 Vulturescu Alessia 3891 2007 Bucharest Sport Club 00:47:26
2 Stefan Denisa Mihaela 3222 2007 CSS 1 Bucuresti 00:46:51
3 Vanghelescu Miruna 1957 2007 Bucharest Sport Club 00:46:05
4 Eleonora Lambova 4511 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:44:21
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:35
6 Cojocariu Ana Maria 2727 2007 Aqua Sport Citius 00:46:09
7 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:80
8 Dorcea Andreea Camelia 2815 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:40

Seria: 7
1 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:44:00
2 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:43:46
3 Nikol Eneva 4599 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:43:31
4 Preslava Yordanova 4510 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:42:97
5 Preda Irina Ana 3096 2007 Bucharest Sport Club 00:43:16
6 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:43:39
7 Ion Anadiana 3095 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:88
8 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:44:11

Seria: 8
1 Pirvu Mihaela Adriana 3229 2007 Aqua Sport Citius 00:42:49
2 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:41:52
3 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:41:25
4 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:38:67
5 Lazar Timeea Maria 2605 2007 Bucharest Sport Club 00:38:86
6 Maq Veselinova 4513 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:41:51
7 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:41:84
8 Rusu Eremia Bianca 2298 2007 Bucharest Sport Club 00:42:86

Descalificari
1 Toba Andreea
Observatii: lipsa
4464 2007 Steaua CSA 01:03:95
2 Sinescu Alexia
Observatii:
4437 2007 Renovatio S.C. 00:52:85
3 Mihai Delia Ecaterina
Observatii:
2779 2007 Aqua Sport Citius 00:54:20
4 Dumitru Bianca Ioana
Observatii: lipsa
16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:16
5 Khattab Maya
Observatii: lipsa
3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:51:97

Proba 22 50 metri spate - 11 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazarciuc Maia 4314 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Sihota Ema 4315 2006 Bucharest Sport Club 00:55:37
5 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 01:00:87

Seria: 2
1 Dobrican Ioana Ruxandra 3974 2006 Pescarusul Izvorani 00:50:12
3 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:52
4 Visan Maya Maria 2268 2006 Bucharest Sport Club 00:43:43
5 Cojocaru Alesia 4325 2006 Timex Bucuresti 00:44:00
6 Ivan Ioana Diana 2165 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:28
7 Taslaoanu Catalina 2818 2006 Steaua CSA 00:50:10
8 Voicu Bianca Maria 4443 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:07

Seria: 3
1 Grosu Maria 1775 2006 Steaua CSA 00:42:25
2 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 00:41:13
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:40:37
4 Dinu Bianca Stefania Maria 1828 2006 Aqua Team 00:38:16
5 Iordan Alessia 2492 2006 Renovatio S.C. 00:40:21
6 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 00:41:08
7 Nistor Gabriela Maria 1972 2006 Aqua Sport Citius 00:41:41
8 Piper Andreea Madalina 2163 2006 Aqua Sport Citius 00:42:96

Descalificari
1 Milita Iasmin Ana
Observatii: lipsa
2479 2006 Steaua CSA 00:48:46

Proba 23 50 metri spate - 10 ani - Baieti (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Radu Matei 4608 2007 Steaua CSA 99:99:99
3 Udeanu Younes Cristian 3876 2007 Triumf Bucuresti 01:09:43
4 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:70
5 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 01:09:21
6 Stoica Luca 15948 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
7 Tudoran Flavius 4584 2007 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Tofan Octavian 15949 2007 CSS Ploiesti 00:58:00
2 Sendroiu David Matei 15696 2007 Performer 00:57:27
3 Utuleac Orlando 16128 2007 CSS Ploiesti 00:55:00
4 Alecu Rares 4576 2007 CSS Ploiesti 00:54:00
6 Coman Stefan 3359 2007 CSS Dinamo 00:56:73
8 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 01:00:97

Seria: 3
1 Matei Mihnea Marian 3835 2007 Aqua Sport Citius 00:52:60
2 Oancea Marius 15953 2007 CSS Ploiesti 00:52:00
3 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:51:69
4 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:49:66
5 Marangoci Darius Gabriel 3242 2007 Aqua Sport Citius 00:49:75
6 Popescu David Mihai Nicolas 16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84
7 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:11
8 Bercaru Rares 15951 2007 CSS Ploiesti 00:53:00

Seria: 4
1 Eftimie Andrei 4303 2007 Aqua Sport Citius 00:49:27
2 Cirsteanu Radu 3022 2007 Bucharest Sport Club 00:48:56
3 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:29
4 Dragulet Alexandru 3015 2007 Delfinul Bucuresti 00:48:08
5 Muraru Eduard Cristian 3977 2007 Bucharest Sport Club 00:48:23
6 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:46
7 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:11
8 Stangaciu Eugen 3881 2007 Aqua Team 00:49:48

Seria: 5
1 Trandafir Cosmin Cristian 1961 2007 Bucharest Sport Club 00:46:50
2 Grigore Andrei 3996 2007 Aqua Team 00:45:53
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:30
4 Bulica Ioan 3106 2007 Aqua Team 00:44:58
5 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:77
6 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:45:36
8 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:58

Seria: 6
1 Coanda Eric Andrei 2961 2007 Aqua Sport Citius 00:44:56
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:01
3 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:42:98
4 Vitomir Novachev 4434 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:42:46
5 Dragoiu Mihai Ionut 2963 2007 Aqua Sport Citius 00:42:59
6 Mihaila Andrei Florin 1964 2007 Bucharest Sport Club 00:43:52
7 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:44:16
8 Golic Victor 2633 2007 Bucharest Sport Club 00:44:56

Seria: 7
1 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:41:10
2 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:40:62
3 Georgescu Vlad 3043 2007 Aqua Team 00:37:41
4 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:37:30
5 Dobre Cristian Andrei 1939 2007 Bucharest Sport Club 00:37:34
6 Petre Eduard Ionut 2160 2007 Pescarusul Izvorani 00:39:86
7 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:40:95
8 Baluta Rares 2586 2007 Aqua Sport Citius 00:42:40

Descalificari
1 Ionescu Daniel
Observatii:
4516 2007 Aqua Team 00:54:88
2 Creanga Cosmin
Observatii: lipsa
2934 2007 CSS Dinamo 00:57:84
3 Gorcea Matei
Observatii: lipsa
2964 2007 Aqua Sport Citius 00:46:03

Proba 24 50 metri spate - 11 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stoica Robert 4589 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Ghitan Valentin Florin 2797 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:99
7 Petcu Alexandru 4588 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Sebastian Philip Dumitru 2798 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:14
2 Ciutacu Mihnea Andrei 1721 2006 CSS 1 Bucuresti 00:46:94
3 Stefanescu Rares Andrei 2495 2006 CSS 1 Bucuresti 00:44:88
4 Georgi Ivanov 4602 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:43:47
6 Bucur Luca 15462 2006 Petrolul Ploiesti 00:45:00
7 Stoian Andrei Constantin 4308 2006 Bucharest Sport Club 00:48:72
8 Dawara Ali 2796 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:98

Seria: 3
1 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:39:84
2 Anghel Horia Petru 2635 2006 Bucharest Sport Club 00:37:58
3 Bogdan Popov 4601 2006 Swimming Club Dobrudzha 00:36:40
4 Constantinescu Alexandru 1514 2006 Bucharest Sport Club 00:35:91
5 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:35:97
6 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 00:37:54
7 Rosu Marius 1515 2006 Aqua Sport Citius 00:39:37
8 Martoiu Andrei 1954 2006 Bucharest Sport Club 00:42:80

Descalificari
1 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:60
2 Moldovan Matei Ivan
Observatii: lipsa
3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:23
3 Vasilescu Danut
Observatii: lipsa
3483 2006 YST Sport Club 01:06:54
4 Matei Razvan
Observatii: lipsa
3160 2006 Aqua Sport Citius 00:43:93

Proba 25 100 metri bras - 11 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Radulescu Alexandra 2583 2006 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bunea Thea Damaris 2391 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Constantin Ana Maria 4322 2006 Steaua CSA 99:99:99
3 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 01:46:82
4 Frasineanu Rebeca 2947 2006 Pescarusul Izvorani 01:45:45
5 Bescheret Anca 2464 2006 Aqua Team 01:45:72
6 Nitu Anna Denisa 2808 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Pana Raluca 13449 2006 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Theea Maria 2603 2006 Bucharest Sport Club 01:39:51
2 Chirita Clara Maria 1986 2006 Aqua Team 01:37:77
3 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:83
4 Gergana Doneva 4603 2006 Swimming Club Dobrudzha 01:34:10
5 Popa Miruna 2577 2006 Timex Bucuresti 01:35:00
6 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 01:37:07
7 Neagu Ioana Rebecca 1510 2006 Bucharest Sport Club 01:38:31
8 Ilie Daria Maria 2478 2006 Steaua CSA 01:43:00

Descalificari
1 Predica Adnana
Observatii: lipsa
2448 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 26 100 metri bras - 11 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cosma Sebastian 4586 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Petcu Alexandru 4588 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
5 Ghica Stefan 4587 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 99:99:99
2 Barnea Dragos Cristian 2794 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Marinescu Vlad Ionut 2802 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Barbu Luis 2975 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Ionescu Andrei 2800 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ficiu Bogdan Andrei 3475 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Buhoci Octavian Stefan 3149 2006 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Cristea Eduard Andrei 1696 2006 Bucharest Sport Club 01:48:06
3 Tataru Bogdan Pavel 1983 2006 Aqua Team 01:45:17
4 Dan Tudor 2004 2006 YST Sport Club 01:41:67
5 Dumitrescu Vladimir 15461 2006 Petrolul Ploiesti 01:45:00
6 Morjorlic Liviu 2191 2006 Aqua Sport Citius 01:46:81
7 Cojocaru Andrei Serban 2973 2006 Aqua Sport Citius 01:59:21
8 Predila Robert Cristian 2475 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 01:36:65
2 Rosca Mihnea Ionut 2490 2006 Steaua CSA 01:33:83
3 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 01:33:10
4 Postelnicu George Alexandru 1494 2006 Renovatio S.C. 01:28:83
5 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 01:32:82
6 Curecheriu Alexandru Gabriel 2162 2006 Pescarusul Izvorani 01:33:60
8 Iaschiu Andrei 1724 2006 Aqua Team 01:40:00

Descalificari
1 Vasilescu Danut
Observatii: lipsa
3483 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Scortea Teofil
Observatii: lipsa
1332 2006 Aqua Team 01:35:00

Proba 27 50 metri fluture - 10 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Telegeanu Ioana 16232 2007 CSS Ploiesti 99:99:99
4 Ciuhat Andreea Simona 3460 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:41
6 Saraidan Ana Maria Sorana 16170 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:93

Seria: 2
1 Raceanu Elena Alexandra 4446 2007 Steaua CSA 01:08:21
2 Dragomir Antonia Elena 4445 2007 Steaua CSA 01:04:69
3 Ciomardac Miruna Ioana 4277 2007 Aqua Sport Citius 01:00:08
4 Vasile Diana 15955 2007 CSS Ploiesti 00:57:00
5 Stanescu Mihaela Jaqeline 3176 2007 Aqua Sport Citius 00:57:09
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:25
7 Mindroc Denisa Elena 16161 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:93

Seria: 3
2 Ruse Claudia 2615 2007 Aqua Team 00:55:08
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:29
4 Caruntu Daria 2945 2007 Aqua Sport Citius 00:51:78
6 Sava Carla 3995 2007 Aqua Team 00:53:75
8 Blesneac Mara Andreea 3477 2007 Aqua Sport Citius 00:55:99

Seria: 4
1 Rosu Alessia 13447 2007 Steaua CSA 00:50:62
3 Arhire Roxana 3036 2007 Aqua Team 00:44:96
4 Lachezara Apostolowa 4512 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:44:05
5 Argesanu Maria Alexia 2944 2007 Aqua Sport Citius 00:44:64
6 Calinoiu Stefania 3101 2007 Dinamo Bucuresti 00:45:25
7 Socate Raluca 3018 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:23
8 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:75

Seria: 5
1 Nikol Eneva 4599 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:42:40
2 Alemnaritei Alexandra 1980 2007 Aqua Team 00:41:11
3 Preda Ioana 1956 2007 Bucharest Sport Club 00:40:53
4 Fulea Maria 1981 2007 Aqua Team 00:39:39
5 Enache Maria 2983 2007 Timex Bucuresti 00:40:34
6 Trusca Melisa Anne 3175 2007 Aqua Sport Citius 00:40:68
7 Cernautanu Roberta 2440 2007 Bucharest Sport Club 00:41:37
8 Oancea Maria Teodora 3225 2007 Aqua Sport Citius 00:43:15

Seria: 6
1 Mihalcea Maria Camelia 3492 2007 Steaua CSA 00:38:95
2 Levena Avramova 4600 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:38:00
3 Andrei Iarina 1979 2007 Aqua Team 00:36:78
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 Performer 00:35:94
5 Toader Francesca 2293 2007 Bucharest Sport Club 00:36:57
7 Voicu Ioana 3056 2007 Bucharest Sport Club 00:38:73
8 Niculae Teodora Ana Maria 2272 2007 Aqua Team 00:39:11

Descalificari
1 Toba Andreea
Observatii: lipsa
4464 2007 Steaua CSA 01:24:44
2 Bulata Geanina Andreea Eliza
Observatii:
3459 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:63
3 Apostol Livia
Observatii:
4264 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:28
4 Varlan Luiza
Observatii: lipsa
4438 2007 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dumitru Bianca Ioana
Observatii: lipsa
16155 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:03
6 Sinescu Alexia
Observatii:
4437 2007 Renovatio S.C. 00:55:95
7 Popa Maria Roberta Karina
Observatii:
16164 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:23
8 Khattab Maya
Observatii: lipsa
3838 2007 Dinamo Bucuresti 00:55:50
9 Constantinescu Briana Elena
Observatii:
2314 2007 Dinamo Bucuresti 00:46:01
10 Frunza Ingrid
Observatii: lipsa
3001 2007 Steaua CSA 00:36:95

Proba 28 50 metri fluture - 11 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vilcea Denisa Alexia 14763 2006 Triumf Bucuresti 00:57:31
3 Galmeanu Maria 4469 2006 Aqua Sport Citius 00:48:06
5 Lazar Simona Marina 1485 2006 Steaua CSA 00:46:27
6 Stupinean Akinyi Isabelle 2810 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:68
7 Ivan Carina Maria 3254 2006 CSS Dinamo 00:57:43

Seria: 2
1 Craiu Ioana 1753 2006 Aqua Team 00:41:70
2 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Performer 00:41:00
3 Stroe Ana Maria 1511 2006 Bucharest Sport Club 00:40:29
4 Blejan Alexandra Maria 2006 2006 Bucharest Sport Club 00:39:06
5 Savulescu Ana Teodora 2481 2006 Steaua CSA 00:39:49
6 Mnajed Sara 2807 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81
7 Preda Maria Amelie 15453 2006 Steaua CSA 00:41:20
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra 2393 2006 CSS 1 Bucuresti 00:43:10

Seria: 3
1 Rauta Carla Maria 1989 2006 Aqua Team 00:38:41
2 Oprea Maria Florentina 1723 2006 Bucharest Sport Club 00:38:30
3 Florea Ana Maria 2027 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:58
4 Menciu Ioana Maria 1952 2006 Bucharest Sport Club 00:34:88
5 Aslam Andra A0235 2006 Aqua Team 00:36:88
6 Sebe Andra Miruna 3117 2006 Steaua CSA 00:38:24
7 Radulescu Lucia Elena 2053 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:32
8 Dumitrescu Alexandra Corina 15438 2006 Aqua Team 00:38:66

Descalificari
1 Constantin Ana Maria
Observatii:
4322 2006 Steaua CSA 01:04:76
2 Giuroiu Emma Ingrid
Observatii:
14713 2006 Dinamo Bucuresti 00:45:75

Proba 29 50 metri fluture - 10 ani - Baieti (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Matei Razvan Alexandru 4008 2007 Triumf Bucuresti 01:17:69
2 Calin Marian 4467 2007 Steaua CSA 01:11:01
4 Buiacu Mario 3832 2007 Aqua Sport Citius 01:00:44
5 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:06
6 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu 16169 2007 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:72
7 Ionescu Daniel 4516 2007 Aqua Team 01:12:83
8 Preoteasa David 4551 2007 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stangaciu Eugen 3881 2007 Aqua Team 00:58:78
2 Pitigoi Darius Gabriel 3055 2007 Bucharest Sport Club 00:55:60
3 Nita Robert 4580 2007 CSS Ploiesti 00:54:00
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:34
5 Bocicai Adrian 2608 2007 Aqua Team 00:53:75
6 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98

Seria: 3
1 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:07
2 Iordache Stefan 2970 2007 Aqua Sport Citius 00:50:68
3 Kazmacz Enes 16157 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:54
4 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:24
5 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50

Seria: 4
1 Blidaru David Andrei 3165 2007 Aqua Sport Citius 00:44:51
2 Peter Robert Alexandru 2270 2007 Aqua Team 00:44:14
3 El Lakkis Hassan 1963 2007 Bucharest Sport Club 00:43:33
4 Tengher Stefan Ilie 2315 2007 Aqua Team 00:42:82
5 Ruse Matei Iulian 2967 2007 Aqua Sport Citius 00:43:23
6 Constantin Mihai 2632 2007 Bucharest Sport Club 00:43:42
7 Chiscop Vlad Mihai 2791 2007 Aqua Sport Citius 00:44:19
8 Radu Alexandru Mario 2189 2007 Bucharest Sport Club 00:46:44

Seria: 5
1 Lupu Matei 2206 2007 Pescarusul Izvorani 00:42:04
2 Chelu Stefan Mihai 2788 2007 Aqua Sport Citius 00:41:70
3 Craciun Achim 3037 2007 Aqua Team 00:40:35
4 Ghioca Erik Filip 2631 2007 Bucharest Sport Club 00:40:04
5 Hamed Abdelrahman 2008 2007 Bucharest Sport Club 00:40:10
6 Mihai Rares 3044 2007 Aqua Team 00:40:97
7 Popescu David Cristian 2817 2007 Aqua Team 00:41:79
8 Aron Mario Robert 2205 2007 Aqua Sport Citius 00:42:67

Seria: 6
1 Popescu Matei Alexandru 2400 2007 Aqua Team 00:39:36
2 Pavel Mihailov 4598 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:37:90
4 Sibiseanu David Andrei 1998 2007 Aqua Team 00:34:76
5 Badea Robert Andrei 1966 2007 Aqua Team 00:35:39
6 Bonciu Matei Stefan 1946 2007 Bucharest Sport Club 00:36:12
7 Stamate Gabriel Luca Ioan 2965 2007 Aqua Sport Citius 00:37:99

Descalificari
1 Dumitru Andrei Cristian
Observatii:
3886 2007 Bucharest Sport Club 01:02:99
2 Aboud Adam
Observatii:
16145 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83
3 Popescu David Mihai Nicolas
Observatii:
16165 2007 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:36
4 Musat Tiberiu
Observatii:
4579 2007 CSS Ploiesti 00:50:00
5 Matei Mihnea Marian
Observatii:
3835 2007 Aqua Sport Citius 00:50:85
6 Marangoci Darius Gabriel
Observatii:
3242 2007 Aqua Sport Citius 00:52:32
7 Rado Veselinov
Observatii:
2939 2007 Swimming Club Dobrudzha 00:35:55
8 Antimir Cezar
Observatii: lipsa
2616 2007 Bucharest Sport Club 00:39:51

Proba 30 50 metri fluture - 11 ani - Baieti (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghica Stefan 4587 2006 CSS Ploiesti 99:99:99
3 Popa Andrei 4463 2006 Aqua Sport Citius 00:58:76
4 Milosoiu Andrei 3916 2006 Aqua Sport Citius 00:55:29
5 Manole Vlad 3532 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15
6 Costache Eduard Valentin 2795 2006 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:57
8 Cosma Sebastian 4586 2006 CSS Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
2 Zapuc Stefan Laurentiu 2804 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43
3 Voicu Catalin 2613 2006 Aqua Team 00:42:24
4 Stan Matei 15460 2006 Petrolul Ploiesti 00:42:00
5 Breazu Luca Ioan 1725 2006 Aqua Team 00:42:08
6 Zaman David Andrei 2803 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32
7 Livciuc Cezar 3061 2006 Bucharest Sport Club 00:47:00

Seria: 3
1 Csendes Laszlo Igor 1502 2006 CSS Dinamo 00:41:47
2 Pisoschi Matei Valeriu 1474 2006 Steaua CSA 00:38:69
3 Dragomir David 2326 2006 Renovatio S.C. 00:38:32
4 Birghilescu Alexandru 1948 2006 Bucharest Sport Club 00:37:11
5 Andrei Mihai Alexandru 2269 2006 Aqua Team 00:37:75
6 Iancu Dan Cristian 2317 2006 Pescarusul Izvorani 00:38:40
7 Muraru Kaan Stefan 2005 2006 Bucharest Sport Club 00:39:76
8 Duta Robert Mihai 3024 2006 Bucharest Sport Club 00:41:91

Seria: 4
1 Matei Vlad Alexandru 3159 2006 Aqua Sport Citius 00:36:57
2 Culea Petre Cristian 1614 2006 CSS 1 Bucuresti 00:35:86
3 Sediq Edris 3032 2006 Aqua Team 00:35:17
4 Ionescu David Andrei 1698 2006 Bucharest Sport Club 00:34:32
5 Bucur Andreas Alin 2319 2006 Aqua Sport Citius 00:35:07
6 Scortea Teofil 1332 2006 Aqua Team 00:35:63
7 Mihalache Vlad Stefan 2979 2006 Aqua Sport Citius 00:36:32
8 Seksi Luca 2401 2006 Bucharest Sport Club 00:36:87

Descalificari
1 Botan Alexandru
Observatii: lipsa
4035 2006 YST Sport Club 99:99:99
2 Moldovan Matei Ivan
Observatii: lipsa
3957 2006 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Matei Razvan
Observatii: lipsa
3160 2006 Aqua Sport Citius 00:48:52
4 Botez Dragos Florin
Observatii: lipsa
2069 2006 Colegiul "Emil Racovita" 00:53:99

Proba 31 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Mihaela Adriana Pirvu, Maria Alexia Argesanu, Melisa Anne Trusca, Maria Teodora Oancea, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 5 Anadiana Ion, Adela Ioana Croitoru, Maria Roberta Karina Popa, Andreea Camelia Dorcea, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Preda, Timeea Maria Lazar, Francesca Toader, Ioana Voicu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Teodora Ana Maria Niculae, Maria Fulea, Iarina Andrei, Alexandra Alemnaritei, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Miruna Vanghelescu, Eremia Bianca Rusu, Roberta Cernautanu, Alessia Ana Maria Voicu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Bianca Socate, Denisa Elena Mindroc, Alexandra Maria Maican, Raluca Socate, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Stafeta 6 Veselinova Maq, Yordanova Preslava, Avramova Levena, Lambova Eleonora, 2001 Swimming Club Dobrudzha 99:99:99
8 Stafeta 8 Andreea Ban, Sarah Melenciuc, Ioana Telegeanu, Alexandra Marin, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99

Proba 32 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Fete (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Raluca Pana, Catalina Taslaoanu, Simona Marina Lazar, Maria Grosu, 2000 Steaua CSA 99:99:99
3 Stafeta 3 Maya Maria Visan, Theea Maria Cristea, Alexandra Maria Blejan, Ema Sihota, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Bianca Stefania Maria Dinu, Clara Maria Chirita, Alexandra Corina Dumitrescu, Andra Aslam, 2000 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Ana Maria Stroe, Ioana Rebecca Neagu, Ioana Maria Menciu, Maria Florentina Oprea, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Teodora Savulescu, Daria Maria Ilie, Andra Miruna Sebe, Maria Amelie Preda, 2000 Steaua CSA 99:99:99
7 Stafeta 6 Akinyi Isabelle Stupinean, Lucia Elena Radulescu, Ana Maria Florea, Anna Denisa Nitu, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 33 Stafeta 4x50 metri mixt - 10 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Ioan Stroe, Mihnea Cosmin Modoran, Rares Andrei Nicolae, Enes Kazmacz, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihai Ionut Dragoiu, Mario Robert Aron, Matei Iulian Ruse, Gabriel Luca Ioan Stamate, 2001 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Erik Filip Ghioca, Cosmin Cristian Trandafir, Abdelrahman Hamed, Andrei Florin Mihaila, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Robert Alexandru Peter, Ioan Bulica, Rares Mihai, Matei Alexandru Popescu, 2001 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Vlad Georgescu, Achim Craciun, Robert Andrei Badea, David Andrei Sibiseanu, 2001 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Andrei Dobre, Mihai Constantin, Matei Stefan Bonciu, Alexandru Mario Radu, 2001 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Carol Jurja, Adam Aboud, David Mihai Nicolas Popescu, Gabriel Dan Alexandru, 2001 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Marius Oancea, Tiberiu Musat, Robert Nita, Orlando Utuleac, 2001 CSS Ploiesti 99:99:99

Proba 34 Stafeta 4x50 metri mixt - 11 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Andrei Zaman, Andrei Ionescu, Stefan Laurentiu Zapuc, Eduard Valentin Costache, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Mihnea Andrei Ciutacu, Bogdan Andrei Ficiu, Petre Cristian Culea, Rares Andrei Stefanescu, 2000 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Edris Sediq, Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, Mihai Alexandru Andrei, 2000 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Horia Petru Anghel, Alexandru Birghilescu, David Andrei Ionescu, Alexandru Constantinescu, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Martoiu, Octavian Stefan Buhoci, Kaan Stefan Muraru, Luca Seksi, 2000 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Stafeta 4 Vlad Stefan Mihalache, Vlad Alexandru Matei, Andreas Alin Bucur, Marius Rosu, 2000 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stafeta 6 Vlad Manole, Dragos Cristian Barnea, Vlad Ionut Marinescu, Valentin Florin Ghitan, 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Stafeta 8 Alexandru Petcu, Stefan Ghica, Sebastian Cosma, Robert Stoica, 2000 CSS Ploiesti 99:99:99