Lista de start pentru Cupa JAKED- copii 8-9 ani Editia 2017

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 8 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baranga Stefan 4665 2009 CSS Dinamo 99:99:99
2 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 99:99:99
4 Nita Luca 4654 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Gae Mihnea 4526 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Surugiu Vlad 3805 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Alexandrescu Radu Stefan 4636 2009 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Miu Bogdan 4645 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Parvu Denis 4625 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Vochin Andrei 4644 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Dumitrascu Eduard 4653 2009 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stan David Alexandru 4258 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Bratu Octavian 3423 2009 Aqua Team 01:12:39
3 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:08:59
4 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 01:06:80
5 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:08:35
6 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 01:11:57
7 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 01:28:83
8 Vasilescu Bogdan 4661 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 01:01:42
3 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:00:17
4 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 00:58:63
5 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 00:58:67
6 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:00:97
7 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:03:24
8 Stirbu Luca 4367 2009 Atack Team 01:06:78

Seria: 5
1 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 00:57:58
2 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:57:21
3 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 00:54:30
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:52:40
5 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:52:55
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 00:54:57
7 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 00:57:43

Seria: 6
1 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:51:11
2 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:49:75
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:48:83
4 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:47:81
5 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:48:55
6 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:49:10
7 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Atack Team 00:51:02
8 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 00:52:32

Seria: 7
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:46:99
3 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:45:64
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:44:07
5 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:45:24
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:45:66
7 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:46:95
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:47:00

Seria: 8
1 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:43:40
2 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:43:21
3 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 00:42:70
4 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:42:58
5 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:42:68
6 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:42:99
7 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:43:29
8 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:43:53

Seria: 9
1 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:42:13
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:41:02
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:38:44
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:36:16
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:38:15
6 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:39:93
7 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:41:30
8 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:42:40

Descalificari
1 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:05:25
2 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 00:57:75
3 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 00:45:93

Proba 2 50 metri liber - 9 ani - Baieti (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Badea Patrik 4651 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Moraru Alexandru 4649 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ivan Alexandru Andrei 4642 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Soare Luca Gabriel 2700 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Ciurea Nicolae 4663 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Mandragiu David 4632 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Cata Florin Alexandru 4641 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Olaru Theodor Alexandru 4643 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 01:24:69
4 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 01:01:76
5 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:16
6 Moga Mihai 3896 2008 Delfinul Bucuresti 01:32:76

Seria: 4
1 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:74
2 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 00:56:02
4 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 00:52:71
5 Constantinescu Tudor 4018 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:00
7 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:49
8 Nuta Cristian 3897 2008 Delfinul Bucuresti 01:00:96

Seria: 5
1 Chibac David 4004 2008 Aqua Team 00:52:05
2 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 00:50:82
4 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 00:49:57
5 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 00:50:30
6 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:51
7 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 00:50:94
8 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 00:52:50

Seria: 6
1 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:48:08
2 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:47:88
3 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:12
5 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:46:80
6 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:47:35
7 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 00:47:94
8 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:48:32

Seria: 7
1 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 00:45:61
3 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:15
4 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:44:99
5 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:45:09
6 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:32
7 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 00:45:77
8 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:27

Seria: 8
1 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:44:44
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:44:28
4 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:43:67
5 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:43:69
6 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 00:44:00
7 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35
8 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:44:47

Seria: 9
1 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:98
2 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:42:69
3 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:41:92
4 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:40:65
5 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:41:13
6 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:42:13
7 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 00:42:75
8 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:43:25

Seria: 10
1 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:40:01
2 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:39:92
3 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:39:83
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:39:35
5 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:39:71
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:39:86
7 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 00:40:00
8 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:23

Seria: 11
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:10
2 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:38:22
3 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:37:79
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:37:61
5 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:37:67
6 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:37:85
7 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:38:32
8 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:39:28

Seria: 12
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:37:45
2 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:37:22
3 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:50
4 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:36:31
5 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:36:36
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:55
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:37:26
8 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:37:59

Seria: 13
1 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:11
2 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:35:79
3 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:35:47
4 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:35:18
5 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:35:44
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:35:68
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:35:95
8 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:36:23

Seria: 14
1 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:35:01
2 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:34:80
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:33:86
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:32:35
5 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:33:85
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:34:72
7 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:34:85
8 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:35:08

Descalificari
1 Costin Gabriel Eduard
Observatii: lipsa
2732 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Pasculea Alexandru
Observatii:
4624 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Isac Luca
Observatii: lipsa
4255 2008 Tenis Club 2000 00:53:21
5 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 00:55:38
6 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:50:42
7 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:46:49
8 Popescu Darius George
Observatii: lipsa
2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:71

Proba 3 50 metri liber - 8 ani - Fete (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Fedorca Anastasia Ioana 4658 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 99:99:99
5 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bobocea Anais 4637 2009 Aqua Team 99:99:99
2 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:34:61
3 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 01:06:77
4 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:63
5 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 01:04:23
7 Parvu Andrada Maria 4635 2009 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
8 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
2 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:02:04
3 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 00:57:70
4 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:57:34
5 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:57:55
6 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:00:88
7 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:02:65
8 Constantin Kyra 4374 2009 Aqua Team 01:03:58

Seria: 4
1 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:56:18
2 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 00:53:76
3 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 00:52:45
4 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:50:45
5 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:50:69
6 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 00:53:26
7 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 00:55:35
8 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 00:56:33

Seria: 5
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:49:94
2 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:47:92
3 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:47:08
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:46:13
5 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:46:34
6 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:47:13
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:48:51
8 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 00:50:08

Seria: 6
1 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:42:05
2 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:41:58
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:38:98
4 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:36:71
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:38:67
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:39:87
7 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:41:62
8 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:46:12

Descalificari
1 Popescu Ingrid
Observatii: lipsa
15681 2009 Steaua CSA 01:13:51
2 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:02:67

Proba 4 50 metri liber - 9 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanica Tania 4040 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Panait Ana 4657 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
5 Ostachi Alexia 4655 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Mihailov Denisa 4656 2008 Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:30
5 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 01:07:57
6 Coscovatu Daria 4623 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:52
2 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 00:55:80
3 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:54:00
4 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:03
5 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 00:53:20
6 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 00:55:71

Seria: 4
1 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 00:50:87
2 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:83
3 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:49:23
4 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 00:48:26
5 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:02
6 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 00:49:61
7 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:26
8 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88

Seria: 5
1 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 00:47:57
2 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:74
3 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:44:95
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:44:77
5 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:44:85
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:45:00
7 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73

Seria: 6
1 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:43:61
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:42:97
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:42:33
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:41:28
5 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:42:28
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:42:96
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:43:10
8 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:44:06

Seria: 7
1 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:41:09
2 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:40:42
3 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:40:09
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:50
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:39:90
7 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:40:55
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:41:14

Seria: 8
1 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:78
2 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:38:66
3 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:38:57
4 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 C.S. USV 00:37:50
5 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 C.S. USV 00:38:50
6 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:59
7 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:77
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:39:34

Seria: 9
1 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:37:40
2 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:36:94
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:36:27
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:32:99
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:34:78
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:36:65
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:37:28
8 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:37:45

Descalificari
1 Tudorache Patricia Maria
Observatii: lipsa
4660 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 00:57:39
3 Bosca Maria
Observatii: lipsa
4424 2008 Renovatio S.C. 00:57:95
4 Isac Rebeca
Observatii: lipsa
3818 2008 Aqua Sport Citius 00:48:15
5 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 00:40:22

Proba 5 50 metri bras - 8 ani - Baieti (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baranga Stefan 4665 2009 CSS Dinamo 99:99:99
3 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Teja Marian Andrei 4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
5 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 99:99:99
7 Stirbu Luca 4367 2009 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Miu Bogdan 4645 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Vasilescu Bogdan 4661 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:29:95
5 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
6 Stan David Alexandru 4258 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Gavrila Petru 4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:26:63
2 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:19:38
3 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 01:17:68
4 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:14:18
5 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:15:19
6 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:18:23
7 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:22:86

Seria: 4
1 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 01:13:24
2 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:10:59
3 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 01:10:08
4 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:08:60
5 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:09:53
6 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Atack Team 01:10:16
7 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 01:11:33
8 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 01:13:33

Seria: 5
1 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 01:07:24
2 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 01:06:41
3 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 01:05:29
4 Gae Mihnea 4526 2009 Dinamo Bucuresti 01:04:41
6 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:05:42
7 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:07:21
8 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:08:24

Seria: 6
1 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 01:03:82
2 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:02:46
3 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:01:58
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 01:00:34
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:01:53
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:01:66
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 01:04:01

Seria: 7
1 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:58:51
2 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:58:42
3 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:57:32
4 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:57:04
5 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:57:13
6 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:57:45
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:59:13

Seria: 8
1 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:56:16
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:55:35
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:52:33
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:47:59
5 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:49:36
6 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:54:19
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:55:86
8 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:56:66

Descalificari
1 Manita Eduard
Observatii: lipsa
4568 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:28:16
3 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 01:04:89
4 Parvu Iustin
Observatii:
3823 2009 Aqua Sport Citius 01:03:27
5 Ghenu Andrei
Observatii:
4398 2009 Aqua Life Swim 00:58:43

Proba 6 50 metri bras - 9 ani - Baieti (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Olaru Theodor Alexandru 4643 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Mandragiu David 4632 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Pasculea Alexandru 4624 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Ursascu David Andrei 4630 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Ionescu Andrei 4631 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 01:29:01
5 Ciurea Nicolae 4663 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
8 Tudor Mihnea 4667 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:22:77
2 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:14:11
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 01:11:59
4 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:37
6 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:13:51
8 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 01:27:95

Seria: 4
1 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 01:10:42
2 Chibac David 4004 2008 Aqua Team 01:09:32
3 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:07:86
4 Isac Luca 4255 2008 Tenis Club 2000 01:05:79
7 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:17
8 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 01:10:53

Seria: 5
1 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 01:05:25
2 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:04:35
3 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:03:67
4 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 01:03:43
5 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:03:61
6 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 01:03:81
7 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:04:89
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:05:44

Seria: 6
1 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:07
3 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 01:02:43
5 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:01:93
6 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Dinamo Bucuresti 01:02:45
7 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 01:02:81
8 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 01:03:14

Seria: 7
1 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:12
2 Lazin Carol 2923 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:33
3 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 00:60:00
4 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:59:68
5 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:59:80
6 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 01:00:19
7 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 01:00:60

Seria: 8
1 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:59:41
2 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:58:68
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:57:97
4 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:57:73
5 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:57:97
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:41
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:58:99

Seria: 9
1 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:57:65
2 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:57:54
3 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:56:99
4 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:56:29
5 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:56:36
6 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:57:36
7 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:57:58
8 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:57:70

Seria: 10
1 Badita Radu Nicolae 4523 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:20
2 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:54:81
3 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:53:76
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:52:86
5 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:53:12
6 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:54:66
8 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:55:92

Seria: 11
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:48
2 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:51:40
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:10
4 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:50:69
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:50:95
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:51:12
7 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:51:91
8 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:52:82

Seria: 12
1 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:49:51
2 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:48:89
3 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:48:50
4 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:48:14
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:28
6 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:48:66
7 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:49:20
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:49:86

Seria: 13
1 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:47:43
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:46:01
3 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:45:30
4 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:45:01
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:14
7 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:27
8 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:48:00

Descalificari
1 Baricz Stefan
Observatii: lipsa
4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Costin Gabriel Eduard
Observatii: lipsa
2732 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Sava Alexandru
Observatii: lipsa
4659 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Moraru Alexandru
Observatii: lipsa
4649 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 01:11:48
7 Gabor Mihnea
Observatii: lipsa
4304 2008 Aqua Sport Citius 01:18:45
8 Balasa Eduard Andrei
Observatii:
2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:32
9 Constantinescu Tudor
Observatii:
4018 2008 Dinamo Bucuresti 01:08:34
10 Stefanescu Daniel Octavian
Observatii:
3224 2008 Tenis Club 2000 01:02:64
11 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 01:01:87
12 Popescu Darius George
Observatii: lipsa
2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:43
13 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 00:59:59
14 Stanciu Sabin
Observatii:
15465 2008 Petrolul Ploiesti 00:55:00
15 Sararu Vlad
Observatii:
3347 2008 Atack Team 00:45:75

Proba 7 50 metri bras - 8 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Roman Maria Lidia 4646 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:36:03
4 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:31:46
5 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:31:89
7 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:22:44
2 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:20:05
3 Constantin Kyra 4374 2009 Aqua Team 01:16:35
4 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 01:12:27
6 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:17:31
7 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:21:96
8 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 01:25:82

Seria: 4
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:10:89
2 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:09:09
3 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:47
4 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:06:29
5 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:06:34
6 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:08:13
7 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:09:66
8 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 01:12:19

Seria: 5
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 01:04:72
2 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:03:90
3 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 01:03:47
4 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:01:61
5 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:01:93
6 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:03:54
7 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 01:04:40
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:06:14

Seria: 6
1 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:56:83
2 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:55:25
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:54:60
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:47:03
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:51:39
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:55:08
7 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:55:56
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:57:21

Descalificari
1 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 02:03:04
3 Popescu Ingrid
Observatii: lipsa
15681 2009 Steaua CSA 01:13:51

Proba 8 50 metri bras - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorache Patricia Maria 4660 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Paraschiv Maria 2766 2008 Renovatio S.C. 01:16:26
5 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 99:99:99
6 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:83
3 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 01:12:06
4 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 01:10:02
5 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:10:61
6 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:12:36
8 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 01:15:95

Seria: 3
1 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:78
3 Oprea Alexia 4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:35
5 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 01:05:37
6 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:44
7 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 01:08:82
8 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:09:97

Seria: 4
1 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:02:98
2 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:02:85
3 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 01:00:97
5 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 01:00:94
6 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 01:01:34
7 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91
8 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:03:24

Seria: 5
1 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 00:59:69
2 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:58:71
3 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:57:07
4 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:56:55
5 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:56:61
6 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:57:66
7 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80
8 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:07

Seria: 6
1 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:55:31
2 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:54:91
3 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:54:53
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:53:57
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:54:26
6 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:54:67
7 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:30
8 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:56:08

Seria: 7
1 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:52:65
2 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:05
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:51:01
4 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:50:05
5 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:70
6 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:51:18
7 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:60
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:10

Seria: 8
1 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:49:67
2 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:48:79
3 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 C.S. USV 00:46:50
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:43:64
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:44:91
6 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:63
7 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 C.S. USV 00:49:50
8 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:49:97

Descalificari
1 Bucur Delia
Observatii: lipsa
4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62
2 Bosca Maria
Observatii: lipsa
4424 2008 Renovatio S.C. 01:13:60
3 Cretu Ioana Elisabeta
Observatii: lipsa
3393 2008 Renovatio S.C. 01:08:61
4 Isac Rebeca
Observatii: lipsa
3818 2008 Aqua Sport Citius 01:03:89
5 Popescu Andreea
Observatii: lipsa
3392 2008 Aqua Life Swim 01:00:66

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Cristian Daniel Mitu, Rares Ciomag, Youssef Abboud, Luca Orezeanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Iustin Parvu, Andrei Stefan Mercan, Claudiu Bildea, Dragos Recacevschi, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Rosu, Mihai Ciobanu, Gabriel Nae, Gabriel Ciobanu, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Razvan Barbu , Rares Tatulea, Erik Barbieru, Andrei Stan, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Flavius Ion, Albert Florian Scarlat, Eric Ionut Draghici, Ianis Blejan, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Radu Mija , David Danu, Gabriel Georgescu Paun, Pavel Scortea, 2003 Aqua Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 David Virsa, Rares Melnic, Eduard Bacalu, Stefan Tataru, 2003 Aqua Team 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Baieti (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Matei Moise, Horia Matache, Vlad Matache, Stefan Baricz, 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, David Stefan Radu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Stefan Iaschiu, Mateen Sediq, Gabriel Aldea, Andrei Urzica, 2002 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Ivanof, Andrei Radu, Bogdan Campeanu, Darius Musat, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Karen Avakian, David Stoica, Tudor Iordache, Petru Apostol, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Tudor Duica, Damian Andrei Budes, Daniel Teodor Giuroiu, Alexandru Ioan Gaman, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Matei Marinescu, Tudor Ghic, Mihnea Tudor Blejan, Razvan Doru Tava, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Stafeta 8 Luca Pascu, David Onea, Albert Draghia, Eduard Andrei Balasa, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Rebeca Craioveanu, Ioana Ionita, Sofia Borza, Maia Ilinca Sepi, 2003 Atack Team 99:99:99
3 Stafeta 3 Denisa Bacalu, Maria Dan, Ana Maria Tudor, Daria Manea, 2003 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Cazacu, Anita Robu, Cristina Rapeanu, Maya Cernea, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Denisa Mihai, Anna-Lisa Zaharia, Maria Lentu, Beatrice Mazilu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Carmen Maria Dan, Larisa Serman, Ilinca Neagu, Andreea Stefanescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 9 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Delia Bucur, Lavinia Anghel, Alexia Oprea, Sofia Croitoru, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Stafeta 7 Alexia Maria Ban, Tamara Lospa, Irina Malus, Daria Scarlat, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Patricia Anton, Ilinca Maria Xing Pan Ke, Natalia Ioana Sofronie, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Simona Maria Predescu, Ioana Maria Togoe, Crina Emilia Zamfir, Tania Andreea Mitrana, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 3 Bianca Alexandra Lungu, Maria Constantin, Maria Daia, Ana Maria Miclea, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Adriana Culea, Adina Chirnogeanu, Daria Maria Rednic-Achim, Jessica Magureanu, 2002 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Lorena Nicoleta Nicolae, Maria Lupu, Sara Tutuianu, Ana Maria Sibiseanu, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Neamtu, Raluca Valcu, Ana Maria Dinca, Ilinca Ambrozie, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Diana Ion, Maya Croitoru, Catalina Calin, Alesia Piper, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 8 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Ciupitu Sofia 4638 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Begu Andreea 4647 2009 Atack Team 99:99:99
7 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Chivu Ianna 4373 2009 Aqua Team 01:29:83
3 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 01:12:38
4 Tutuianu Mina 4572 2009 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:26
5 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 01:09:09
6 Constantin Kyra 4374 2009 Aqua Team 01:13:78
8 Parvu Andrada Maria 4635 2009 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:04:44
2 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:03:39
4 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:00:04
5 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:00:76
6 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:02:40
7 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 01:03:61
8 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 01:06:20

Seria: 4
1 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 00:58:97
2 Cabut Ecaterina 4194 2009 Aqua Team 00:58:03
3 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 00:57:83
4 Borza Sofia 3806 2009 Atack Team 00:56:33
5 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 00:57:70
6 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 00:57:90
7 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:58:12
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 00:59:02

Seria: 5
1 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 00:56:02
2 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:54:93
3 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 00:51:68
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:51:59
5 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:51:68
6 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 00:52:60
7 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:55:64
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:56:05

Seria: 6
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:48:84
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:47:24
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:45:84
4 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:44:23
5 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:44:77
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:47:20
7 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:48:42
8 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:51:22

Descalificari
1 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Bobocea Anais
Observatii:
4637 2009 Aqua Team 99:99:99
3 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:14:15
4 Popescu Ingrid
Observatii: lipsa
15681 2009 Steaua CSA 01:25:33
5 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:01:46

Proba 14 50 metri spate - 9 ani - Fete (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anghel Lavinia 4537 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Bosca Maria 4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
2 Bucur Delia 4538 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:57
3 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 01:04:73
4 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 01:03:22
5 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:35
6 Stoian Bianca 4371 2008 Aqua Team 01:06:89
7 Tudorache Patricia Maria 4660 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 01:02:23
3 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 00:58:85
4 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 00:56:06
5 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 00:57:69
6 Croitoru Sofia 4532 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:21
8 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:02:64

Seria: 4
1 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 00:54:94
2 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:54:52
3 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:81
4 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:80
5 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:52:24
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:54:56
8 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 00:55:03

Seria: 5
1 Anton Patricia 4531 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:51:43
2 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:50:86
3 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:50:60
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:49:01
5 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:49:55
6 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:50:79

Seria: 6
1 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:48:08
2 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:47:84
3 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:47:23
4 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:46:97
5 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:20
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:47:70
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:48:06
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:48:43

Seria: 7
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:35
2 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:45:87
3 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:48
4 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:44:76
5 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:45:00
6 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:45:75
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:27
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:60

Seria: 8
1 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:43:69
2 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 C.S. USV 00:43:50
3 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:42:01
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:39:61
5 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:41:02
6 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 C.S. USV 00:42:50
7 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:43:68
8 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:44

Descalificari
1 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Coscovatu Daria
Observatii: lipsa
4623 2008 Steaua CSA 99:99:99
3 Oprea Alexia
Observatii: lipsa
4533 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66
4 Cretu Ioana Elisabeta
Observatii: lipsa
3393 2008 Renovatio S.C. 01:01:46
5 Isac Rebeca
Observatii: lipsa
3818 2008 Aqua Sport Citius 00:54:05
6 Popescu Andreea
Observatii: lipsa
3392 2008 Aqua Life Swim 00:51:11
7 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 00:51:67

Proba 15 50 metri spate - 8 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stan David Alexandru 4258 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Grajdan Nicolas 4639 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Misca Mihnea 4640 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandrescu Radu Stefan 4636 2009 C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99
4 Parvu Denis 4625 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
7 Paduraru Luca 4626 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 01:20:20
3 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:09:69
4 Bratu Octavian 3423 2009 Aqua Team 01:08:51
6 Sendroiu Toma Alexandru 4493 2009 Performer 01:09:99
7 Creanga Vlad 4548 2009 CSS Dinamo 01:16:65
8 Vasilescu Bogdan 4661 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 01:07:32
3 Melnic Rares 4201 2009 Aqua Team 01:04:60
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:03:58
5 Oprea Tudor Andrei 4571 2009 Aqua Sport Citius 01:03:96
7 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:06:38
8 Stirbu Luca 4367 2009 Atack Team 01:08:09

Seria: 5
1 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 01:02:89
2 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 01:00:58
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 00:59:64
4 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 00:59:25
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:59:28
6 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 01:00:15
7 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 01:01:35
8 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 01:02:89

Seria: 6
1 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 00:58:72
2 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Atack Team 00:58:57
3 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 00:57:87
4 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:55:94
6 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 00:58:31
7 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 00:58:71
8 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 00:58:88

Seria: 7
1 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:55:64
2 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:55:17
3 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:52:61
5 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:52:35
6 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:54:88
7 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 00:55:64
8 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 00:55:87

Seria: 8
1 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:51:94
2 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:50:78
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:48
4 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:49:29
5 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:49:40
6 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:49:53
7 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:51:18
8 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:52:32

Seria: 9
1 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:47:52
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:46:54
3 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:45:22
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:42:05
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:44:53
6 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:45:55
7 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:47:47
8 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 00:48:74

Descalificari
1 Gavrila Petru
Observatii: lipsa
4634 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
2 Teja Marian Andrei
Observatii: lipsa
4633 2009 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
3 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 01:11:96
4 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 01:09:60
5 Gae Mihnea
Observatii: lipsa
4526 2009 Dinamo Bucuresti 01:05:62
6 Sarchisian Marco
Observatii: lipsa
4400 2009 Aqua Life Swim 01:05:43
7 Ciomag Rares
Observatii:
4185 2009 Bucharest Sport Club 00:56:84
8 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 00:52:32

Proba 16 50 metri spate - 9 ani - Baieti (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Duta David 4650 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Stefan Andreas Christian 4524 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Pasculea Alexandru 4624 2008 Steaua CSA 99:99:99
7 Baricz Stefan 4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Moraru Alexandru 4649 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
2 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 01:09:12
3 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 01:05:62
4 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 01:04:26
5 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 01:05:59
6 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 01:06:30
7 Dorcea Alexandru 4541 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:87
8 Ciurea Nicolae 4663 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 4
1 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:01:26
2 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:00:08
3 Pascu Luca 4545 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:87
4 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 00:58:11
5 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 00:58:14
6 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:00:02
8 Chibac David 4004 2008 Aqua Team 01:02:38

Seria: 5
3 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 00:56:42
4 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 00:56:09
5 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 00:56:19
6 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 00:56:94
7 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 00:57:50
8 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 00:57:73

Seria: 6
1 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 00:55:58
2 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:54:80
3 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 00:54:21
4 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:53:56
5 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:53:66
6 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 00:54:57
7 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:55:14

Seria: 7
1 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:52:22
3 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:51:21
4 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:50:52
5 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 00:51:17
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 00:51:31
7 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 00:52:00
8 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:53:02

Seria: 8
1 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:50:25
2 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:79
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:49:54
4 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:49:21
5 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:49:25
6 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:55
8 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:27

Seria: 9
1 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:48:68
2 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:48:18
3 Laiu Rares Andrei 3223 2008 Tenis Club 2000 00:47:50
4 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:46:85
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:46:98
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 00:47:94
7 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 00:48:54
8 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:48:81

Seria: 10
1 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:56
2 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:45:68
3 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:45:43
4 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:45:09
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:45:10
6 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:45:57
7 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:46:07
8 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:46:84

Seria: 11
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:44:71
2 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:44:32
3 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:42:62
4 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:42:33
5 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:42:47
6 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 00:44:00
7 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:44:36
8 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:44:91

Seria: 12
1 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:42:15
2 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:41:58
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:41:12
4 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:52
5 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:40:81
6 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:45
7 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:41:72
8 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:42:33

Seria: 13
2 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:39:09
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:38:81
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:37:62
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:38:63
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:38:94
7 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:39:35
8 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:39:50

Descalificari
1 Costin Gabriel Eduard
Observatii: lipsa
2732 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Tudor Mihnea
Observatii: lipsa
4667 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ursascu David Andrei
Observatii: lipsa
4630 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
4 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Mandragiu David
Observatii: lipsa
4632 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
6 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
4631 2008 CSS 2 Bucuresti 99:99:99
7 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:00:51
8 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:57:67
9 Isac Luca
Observatii: lipsa
4255 2008 Tenis Club 2000 00:57:10
10 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 00:55:64
11 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 00:51:88
12 Popescu Darius George
Observatii: lipsa
2707 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79
13 Oancea Cristian
Observatii: lipsa
2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:39:38

Proba 17 50 metri fluture - 8 ani - Fete (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Batel Aisha 4372 2009 Aqua Team 99:99:99
4 Dan Carmen Maria 3398 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dan Maria 4666 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 2
1 Bucur Bianca 4627 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 01:32:18
3 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 01:26:34
4 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:20:55
6 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:27:86
7 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Durbac Ana Daniela 4566 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:14:16
3 Neagu Ilinca 4380 2009 Bucharest Sport Club 01:11:02
4 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:07:03
5 Cernea Maya 3380 2009 Aqua Sport Citius 01:08:71
7 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:16:20
8 Tutuianu Maria 4198 2009 Bucharest Sport Club 01:18:39

Seria: 4
1 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:05:43
2 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:00:25
3 Tudor Ana Maria 4197 2009 Aqua Team 00:56:56
4 Cazacu Maria 3379 2009 Aqua Sport Citius 00:52:00
5 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:55:12
6 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:58:40
7 Serman Larisa 3345 2009 Bucharest Sport Club 01:01:38
8 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:05:94

Seria: 5
1 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:49:93
2 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:45:11
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:44:03
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:42:09
5 Bacalu Denisa 3433 2009 Aqua Team 00:42:47
6 Manea Daria 4196 2009 Aqua Team 00:44:92
7 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:48:38
8 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:51:89

Descalificari
1 Borza Sofia
Observatii: lipsa
3806 2009 Atack Team 99:99:99
2 Fedorca Anastasia Ioana
Observatii: lipsa
4658 2009 Steaua CSA 99:99:99
3 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 99:99:99
4 Stanescu Maria
Observatii: lipsa
3397 2009 Renovatio S.C. 01:23:95
5 Popescu Ingrid
Observatii: lipsa
15681 2009 Steaua CSA 01:16:97
6 Cabut Ecaterina
Observatii: lipsa
4194 2009 Aqua Team 01:14:06

Proba 18 50 metri fluture - 9 ani - Fete (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Covaci Amira 4261 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Constantinescu Anna 1941 2008 Atack Team 99:99:99

Seria: 2
1 Culea Adriana 4369 2008 Aqua Team 99:99:99
2 Ghimpu Sara 4552 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Popa Maria Alessia 4495 2008 Performer 01:09:72
5 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62
7 Chirnogeanu Adina 4368 2008 Aqua Team 99:99:99

Seria: 3
1 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:08:06
3 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 01:01:41
4 Constantin Maria 4570 2008 Bucharest Sport Club 01:00:74
5 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:01:29
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:01:52
8 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:08:22

Seria: 4
1 Magureanu Jessica 3401 2008 Aqua Team 00:59:29
2 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 Aqua Team 00:55:12
3 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:53:70
4 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:52:94
5 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
6 Burlacu Alexia Stefania 3198 2008 C.S. USV 00:54:00
7 Iorga Maria Teodora 3950 2008 Swimming Team 00:57:06

Seria: 5
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:23
2 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:51:18
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:50:28
4 Burlacu Amalia Valentina 3199 2008 C.S. USV 00:50:00
5 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:50:06
6 Lupu Maria 3406 2008 Aqua Team 00:50:96
7 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:51:36
8 Sofronie Natalia Ioana 16171 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:52:53

Seria: 6
1 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:47:87
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:46
3 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:45:56
4 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:44:24
5 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:40
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:45:71
7 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:47:23
8 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:48:88

Seria: 7
1 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:46
2 Tutuianu Sara 3263 2008 Aqua Team 00:41:41
3 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:18
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:36:19
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 Aqua Team 00:37:23
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:40:95
7 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:41:73
8 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 Aqua Team 00:44:05

Descalificari
1 Paraschiv Maria
Observatii: lipsa
2766 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Cretu Ioana Elisabeta
Observatii: lipsa
3393 2008 Renovatio S.C. 01:13:19
3 Tudorache Patricia Maria
Observatii: lipsa
4660 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Bosca Maria
Observatii: lipsa
4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Isac Rebeca
Observatii: lipsa
3818 2008 Aqua Sport Citius 01:01:56
6 Predoiu Iarina
Observatii: lipsa
4280 2008 Renovatio S.C. 01:03:77
7 Popescu Andreea
Observatii: lipsa
3392 2008 Aqua Life Swim 00:59:35

Proba 19 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stan David Alexandru 4258 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
3 Manita Eduard 4568 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Nebunoiu Radu 4375 2009 Aqua Team 99:99:99
5 Samson Albert 4556 2009 Aqua Team 99:99:99
6 Orezeanu Luca 4569 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Dica Sebastian 4554 2009 Steaua CSA 99:99:99
4 Dragos Daniel Andrei 4664 2009 Tenis Club 2000 99:99:99
5 Vasilescu Bogdan 4661 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Uceanu Daniel 4555 2009 Steaua CSA 99:99:99
7 Balaci Bogdan 4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:45:52
2 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 01:26:76
3 Barbu Razvan 4120 2009 Aqua Sport Citius 01:14:16
4 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:11:94
5 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 01:12:79
8 Virsa David 4376 2009 Aqua Team 99:99:99

Seria: 4
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 01:09:23
2 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:07:26
3 Nae Teodor Patrick 4203 2009 Swimming Team 01:05:81
5 Gheorghita Andrei Virgil 4565 2009 Atack Team 01:04:63
6 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:06:57
7 Tataru Stefan 3411 2009 Aqua Team 01:08:19
8 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:11:16

Seria: 5
1 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:02:22
2 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 01:00:35
3 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:57:07
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 Aqua Team 00:56:36
5 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:56:95
6 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:57:91
7 Bacalu Eduard 3434 2009 Aqua Team 01:01:44
8 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:02:59

Seria: 6
1 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:55:36
2 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:54:74
3 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 00:53:84
4 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:51:19
5 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:51:32
6 Mija Radu 4202 2009 Aqua Team 00:54:00
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:54:78
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 00:56:13

Seria: 7
1 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:49:20
2 Scortea Pavel 3410 2009 Aqua Team 00:46:22
3 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:44:57
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:41:52
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:43:69
6 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:45:83
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:47:50
8 Danu David 3350 2009 Aqua Team 00:49:63

Descalificari
1 Stirbu Luca
Observatii: lipsa
4367 2009 Atack Team 99:99:99
2 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Oprea Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4571 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stan Stefan
Observatii: lipsa
4091 2009 Aqua Life Swim 01:23:93
5 Sarchisian Marco
Observatii: lipsa
4400 2009 Aqua Life Swim 01:34:37
6 Zaharia Timon
Observatii: lipsa
3370 2009 Aqua Sport Citius 01:03:41

Proba 20 50 metri fluture - 9 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 01:06:15
4 Tanasie David 4274 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manea Denis Nicholas 3430 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Balasa Eduard Andrei 2708 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ciurea Nicolae 4663 2008 Tenis Club 2000 99:99:99

Seria: 2
1 Sava Alexandru 4659 2008 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Ene Alexandru 4662 2008 Tenis Club 2000 99:99:99
4 Mitu Alexandru 4404 2008 Aqua Sport Citius 01:21:68
5 Chibac David 4004 2008 Aqua Team 01:23:30
6 Onea David 4544 2008 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:20:57
2 Stefanescu Daniel Octavian 3224 2008 Tenis Club 2000 01:13:66
3 Draghia Albert 3014 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 01:08:85
5 Enache Andrei 3402 2008 Steaua CSA 01:09:59
7 Tava Razvan Doru 3021 2008 Bucharest Sport Club 01:15:97
8 Brad Patrick Luca Cristian 2705 2008 CSS Dinamo 01:21:54

Seria: 4
1 Panait Alexandru 3236 2008 Aqua Team 01:04:12
2 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 01:03:65
3 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 01:02:43
5 Lupusoru Vlad 3946 2008 Aqua Team 01:02:17
6 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 01:02:88
7 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:03:74

Seria: 5
1 Ghic Tudor 4575 2008 Bucharest Sport Club 01:00:62
2 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:59:81
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:59:33
4 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:58:55
5 Nae Bogdan 16112 2008 Petrolul Ploiesti 00:59:00
6 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:59:53
7 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 01:00:45
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:00:95

Seria: 6
1 Sava Alexandru 4003 2008 Aqua Team 00:56:02
2 Boboc David 4005 2008 Aqua Life Swim 00:55:20
3 Iordache Vlad 3050 2008 Aqua Team 00:54:02
4 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:53:57
5 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:53:91
6 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 00:55:12
7 Duta Nicolas Eduard 3235 2008 Aqua Sport Citius 00:55:71
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:57:60

Seria: 7
1 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 00:52:80
2 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:50:71
3 Stanciu Sabin 15465 2008 Petrolul Ploiesti 00:50:00
4 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:49:88
5 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:49:90
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:50:20
7 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:06

Seria: 8
2 Potarca Bogdan Florin 4257 2008 Tenis Club 2000 00:47:21
3 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:44:81
4 Danu Alexandru 2754 2008 Aqua Team 00:43:92
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:44:16
6 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 00:46:82
7 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:48:01
8 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:49:31

Seria: 9
1 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:43:52
2 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:41:90
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:41:73
4 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:41:60
5 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:63
6 Urzica Andrei 3405 2008 Aqua Team 00:41:79
7 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:42:72
8 Iaschiu Stefan 2697 2008 Aqua Team 00:43:77

Seria: 10
2 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:40:87
3 Aldea Gabriel 3049 2008 Aqua Team 00:40:11
4 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:39:98
5 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:01
6 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:40:57
7 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:09
8 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:41:25

Seria: 11
1 Sediq Mateen 3051 2008 Aqua Team 00:39:81
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:09
3 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:38:23
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:35:02
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:50
6 Andrian Andrei Cozmin 3200 2008 C.S. USV 00:39:00
7 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:39:12
8 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:39:91

Descalificari
1 Baricz Stefan
Observatii: lipsa
4648 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Tudor Mihnea
Observatii: lipsa
4667 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
4012 2008 Steaua CSA 01:28:49
4 Lixandru David
Observatii: lipsa
4521 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Moraru Alexandru
Observatii: lipsa
4649 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Isac Luca
Observatii: lipsa
4255 2008 Tenis Club 2000 01:11:05
7 Matache Horia
Observatii: lipsa
2629 2008 Renovatio S.C. 01:02:01
8 Matache Vlad
Observatii: lipsa
2630 2008 Renovatio S.C. 01:07:19
9 Lazin Carol
Observatii: lipsa
2923 2008 CSS 1 Bucuresti 00:53:52
10 Laiu Rares Andrei
Observatii:
3223 2008 Tenis Club 2000 00:49:24
11 Oancea Cristian
Observatii: lipsa
2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:41:16

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Carla Neagu, Andreea Cristea, Andreea Stefanescu, Larisa Serman, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Tudor, Daria Manea, Denisa Bacalu, Maria Dan, 2003 Aqua Team 99:99:99
5 Stafeta 2 Sofia Borza, Maia Ilinca Sepi, Ioana Ionita, Rebeca Craioveanu, 2003 Atack Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Beatrice Mazilu, Sara Nasta, Anita Robu, Cristina Rapeanu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Maria Lentu, Maria Cazacu, Anna-Lisa Zaharia, Denisa Mihai, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Patricia Anton, Ilinca Maria Xing Pan Ke, Larisa Ioana Macoveiciuc, Natalia Ioana Sofronie, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Stafeta 5 Daria Scarlat, Diana Ion, Alesia Piper, Maya Croitoru, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Daia, Ana Maria Miclea, Ana Maria Dinca, Maria Constantin, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Crina Emilia Zamfir, Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Ioana Maria Togoe, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Maria Lupu, Ana Maria Sibiseanu, Sara Tutuianu, Lorena Nicoleta Nicolae, 2002 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Neamtu, Bianca Alexandra Lungu, Ilinca Ambrozie, Raluca Valcu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 Andrei Stefan Mercan, Claudiu Bildea, Andrei Stan, Dragos Recacevschi, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Rares Ciomag, Cristian Daniel Mitu, Youssef Abboud, Luca Orezeanu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Rosu, Mihai Ciobanu, Gabriel Ciobanu, Gabriel Nae, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Gabriel Georgescu Paun, Radu Mija , Pavel Scortea, David Danu, 2003 Aqua Team 99:99:99
6 Stafeta 4 Albert Florian Scarlat, Flavius Ion, Ianis Blejan, Eric Ionut Draghici, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Iustin Parvu, Erik Barbieru, Rares Tatulea, Razvan Barbu , 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 9 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Eduard Andrei Balasa, Luca Pascu, Albert Draghia, David Onea, 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Stafeta 3 Gabriel Aldea, Alexandru Danu, Mateen Sediq, Andrei Urzica, 2002 Aqua Team 99:99:99
4 Stafeta 1 David Stoica, Alexandru Ivanof, Karen Avakian, Tudor Iordache, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Badescu, Andrei Radu, Bogdan Campeanu, Petru Apostol, 2002 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalin Andrei Tanase, Adrian Cristian Dragota, Radu Cristian Alexandrescu, David Stefan Radu, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Matei Marinescu, Tudor Ghic, Mihnea Tudor Blejan, Razvan Doru Tava, 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 6 Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Daniel Teodor Giuroiu, Toni Andrei Judet, 2002 Dinamo Bucuresti 99:99:99