Campionat Municipal Cadeti 12-14 ani- Editia 2019

Perioada de desfasurare este: 29.6.2019 - 30.6.2019
Perioada de inscrieri este: 17.06.2019 - 26.06.2019
Locatia: Centrul Olimpic Izvorani
Culoare: 8
Organizator: AMNB
Cost: 50 RON Per sportiv

Lista de start Lista de start Lista de rezultate Top cluburi

11:00 - 13:30

Incalzire: 10:00 - 10:45
Sedinta oficiala: 10:30
Sedinta tehnica: 10:45
1
Serii contra cronometru 200 metri liber Cadeti - Baieti
13 ani
2
Serii contra cronometru 200 metri liber Cadeti - Baieti
14 ani
3
Serii contra cronometru 200 metri liber Cadeti - Fete
13 ani
4
Serii contra cronometru 100 metri bras Cadeti - Baieti
12 ani
5
Serii contra cronometru 100 metri bras Cadeti - Baieti
13 ani
6
Serii contra cronometru 100 metri bras Cadeti - Baieti
14 ani
7
Serii contra cronometru 100 metri bras Cadeti - Fete
12 ani
8
Serii contra cronometru 100 metri bras Cadeti - Fete
13 ani
9
Serii contra cronometru 200 metri spate Cadeti - Baieti
12 ani
10
Serii contra cronometru 200 metri spate Cadeti - Baieti
13 ani
11
Serii contra cronometru 200 metri spate Cadeti - Baieti
14 ani
12
Serii contra cronometru 200 metri spate Cadeti - Fete
12 ani
13
Serii contra cronometru 200 metri spate Cadeti - Fete
13 ani
14
Serii contra cronometru 100 metri fluture Cadeti - Baieti
12 ani
15
Serii contra cronometru 100 metri fluture Cadeti - Baieti
13 ani
16
Serii contra cronometru 100 metri fluture Cadeti - Baieti
14 ani
17
Serii contra cronometru 100 metri fluture Cadeti - Fete
12 ani
18
Serii contra cronometru 100 metri fluture Cadeti - Fete
13 ani
19
Serii contra cronometru 200 metri mixt Cadeti - Baieti
12 ani
20
Serii contra cronometru 200 metri mixt Cadeti - Baieti
13 ani
21
Serii contra cronometru 200 metri mixt Cadeti - Baieti
14 ani
22
Serii contra cronometru 200 metri mixt Cadeti - Fete
12 ani
23
Serii contra cronometru 200 metri mixt Cadeti - Fete
13 ani

10:00 - 13:00

Incalzire: 09:00 - 09:45
Sedinta oficiala: 09:30
Sedinta tehnica: 09:45
1
Serii contra cronometru 100 metri liber Cadeti - Fete
12 ani
2
Serii contra cronometru 100 metri liber Cadeti - Fete
13 ani
3
Serii contra cronometru 100 metri liber Cadeti - Baieti
12 ani
4
Serii contra cronometru 100 metri liber Cadeti - Baieti
13 ani
5
Serii contra cronometru 100 metri liber Cadeti - Baieti
14 ani
6
Serii contra cronometru 200 metri bras Cadeti - Fete
12 ani
7
Serii contra cronometru 200 metri bras Cadeti - Fete
13 ani
8
Serii contra cronometru 200 metri bras Cadeti - Baieti
12 ani
9
Serii contra cronometru 200 metri bras Cadeti - Baieti
13 ani
10
Serii contra cronometru 200 metri bras Cadeti - Baieti
14 ani
11
Serii contra cronometru 200 metri fluture Cadeti - Fete
13 ani
12
Serii contra cronometru 200 metri fluture Cadeti - Baieti
13 ani
13
Serii contra cronometru 200 metri fluture Cadeti - Baieti
14 ani
14
Serii contra cronometru 100 metri spate Cadeti - Fete
12 ani
15
Serii contra cronometru 100 metri spate Cadeti - Fete
13 ani
16
Serii contra cronometru 100 metri spate Cadeti - Baieti
12 ani
17
Serii contra cronometru 100 metri spate Cadeti - Baieti
13 ani
18
Serii contra cronometru 100 metri spate Cadeti - Baieti
14 ani
19
Serii contra cronometru 50 metri fluture Cadeti - Fete
12 ani
20
Serii contra cronometru 50 metri fluture Cadeti - Baieti
12 ani
21
Serii contra cronometru 400 metri liber Cadeti - Fete
12 ani
22
Serii contra cronometru 400 metri liber Cadeti - Fete
13 ani
23
Serii contra cronometru 400 metri liber Cadeti - Baieti
12 ani
24
Serii contra cronometru 400 metri liber Cadeti - Baieti
13 ani
25
Serii contra cronometru 400 metri liber Cadeti - Baieti
14 ani

Regulament oficial

Centralizatorul de concurs: aici

Inscrierile se transmit la e-mail: inscrieri@amnb.ro

1. Concursul este destinat copiilor - baieti - nascuti in anii   2005, 2006, 2007  (12, 13, 14 ani) si fete nascute in anii  2006, 2007 (12, 13 ani)

2. Probele de Concurs:

- 100m liber, 400m liber, 100m bras, 200m bras, 100m spate, 200m spate, 50m fluture, 100m fluture, 200m mixt (b, f 12 ani);
-100m liber, 200m liber, 400m liber, 100m bras, 200m bras, 100m spate, 200m spate, 100m fluture, 200 fluture, 200m mixt (b 13, 14, f 13 ani);
Concurentii pot participa la maxim 2 probe/sesiune copii 12 ani si maxim 3 probe/sesiune copii 13, 14 ani
3. Programul de Concurs este:
       - sambata - 10.00-11.00 - incalzire
                         11.00-13.30 - ziua 1 de concurs
       - duminica 09.00-10.00 -  incalzire
                       10.00-13.00 -  ziua 2 de concurs
4. Se vor acorda premii podiumurilor la fiecare grupa de varsta pentru toate probele :
        - Medalii Loc 1, 2, 3
        - Diplome Loc 1, 2, 3
5. Arbitraj si Apel :
- Arbitru Principal: Marius Grigore
- Arbitru de Start: Dan Dragulet
- Comisia de Apel: Dragos Stan ( Presedinte ), Catalin Becheru, Narcis Neagu, Dan Dragulet, Marius Grigore.
- Responsabil arbitrii : Largeanu Mihai Paul - largeanupaul@yahoo.com