Urmatoarea competitie 03.4.2020 - 05.4.2020

Campionat National Cadeti-12-14 ani Etapa Regionala- Editia 2020 - ANULAT

Perioada de inscrieri: 13.3.2020 - 20.3.2020

Rezultatele ultimei competitii Cupa Martisor copii 7-11 ani- Editia 2020

  • Udroiu Anastasia 1
    Udroiu Anastasia Renovatio S.C.
    01:17:42 Timp
    5603 Cod
    9 Puncte
  • Peruzzare Alexandra 2
    Peruzzare Alexandra Aqua Life
    01:18:05 Timp
    4085 Cod
    7 Puncte
  • Popa Roberta 3
    Popa Roberta Bucharest Sport Club Elite
    01:19:40 Timp
    4180 Cod
    6 Puncte
  • Matei Ana 4
    Matei Ana Swimming Team
    01:20:16 Timp
    5058 Cod
    5 Puncte
  • Bonta Ayana 5
    Bonta Ayana Swimming Team
    01:22:64 Timp
    4192 Cod
    4 Puncte
  • Stefanescu Andreea 1
    Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club Elite
    01:11:40 Timp
    3418 Cod
    9 Puncte
  • Neagu Ilinca 2
    Neagu Ilinca Bucharest Sport Club Elite
    01:13:81 Timp
    4380 Cod
    7 Puncte
  • Manolache Ariana Maria 3
    Manolache Ariana Maria Petrolul Ploiesti
    01:15:28 Timp
    5250 Cod
    6 Puncte
  • Mihalteanu Andreea 4
    Mihalteanu Andreea Bucharest Sport Club Elite
    01:17:46 Timp
    5235 Cod
    5 Puncte
  • Zama Ana Maria 5
    Zama Ana Maria Renovatio S.C.
    01:18:85 Timp
    5776 Cod
    4 Puncte
  • Popescu Vlad Stefan 1
    Popescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club Elite
    01:14:98 Timp
    4137 Cod
    9 Puncte
  • Saidac Alexandru 2
    Saidac Alexandru Renovatio S.C.
    01:18:12 Timp
    4189 Cod
    7 Puncte
  • Zsigmond Darius Valentin 3
    Zsigmond Darius Valentin Bucharest Sport Club Elite
    01:19:81 Timp
    5017 Cod
    6 Puncte
  • Cernat Rares Constantin 4
    Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club Elite
    01:20:10 Timp
    4114 Cod
    5 Puncte
  • Matei Antonio 5
    Matei Antonio Swimming Team
    01:21:45 Timp
    5541 Cod
    4 Puncte
  • Blejan Ianis 1
    Blejan Ianis Bucharest Sport Club Elite
    01:06:03 Timp
    3421 Cod
    9 Puncte
  • Ghenu Andrei 2
    Ghenu Andrei Aqua Life
    01:10:35 Timp
    4398 Cod
    7 Puncte
  • Scortea Pavel 3
    Scortea Pavel Aqua Team
    01:11:61 Timp
    3410 Cod
    6 Puncte
  • Orezeanu Luca 4
    Orezeanu Luca Bucharest Sport Club Elite
    01:13:73 Timp
    4569 Cod
    5 Puncte
  • Voinea Darius Andrei 5
    Voinea Darius Andrei Bucharest Sport Club Elite
    01:17:34 Timp
    4062 Cod
    4 Puncte
  • Constantin Bianca 1
    Constantin Bianca Aqua Life
    00:42:49 Timp
    4081 Cod
    9 Puncte
  • Ileana Natalia 2
    Ileana Natalia Aqua Team
    00:45:28 Timp
    6076 Cod
    7 Puncte
  • Hlihor Ana Maria 3
    Hlihor Ana Maria Aqua Team
    00:46:78 Timp
    5400 Cod
    6 Puncte
  • Paduraru Andra 4
    Paduraru Andra Bucharest Sport Club Elite
    00:47:34 Timp
    4178 Cod
    5 Puncte
  • Aanei Raluca 5
    Aanei Raluca Atack Team
    00:48:07 Timp
    4712 Cod
    4 Puncte
  • Mihalteanu Andreea 1
    Mihalteanu Andreea Bucharest Sport Club Elite
    00:40:06 Timp
    5235 Cod
    9 Puncte
  • Manolache Ariana Maria 2
    Manolache Ariana Maria Petrolul Ploiesti
    00:40:24 Timp
    5250 Cod
    7 Puncte
  • Chiriac Nora 3
    Chiriac Nora Aqua Team
    00:40:58 Timp
    5146 Cod
    6 Puncte
  • Zavincu Maia Nicole 4
    Zavincu Maia Nicole Bucharest Sport Club Elite
    00:41:74 Timp
    5103 Cod
    5 Puncte
  • Mihalache Alexia 5
    Mihalache Alexia Bluemarin Sport Club
    00:42:02 Timp
    5800 Cod
    4 Puncte
  • Vasile Mihai Catalin 1
    Vasile Mihai Catalin Aqua Team
    00:39:37 Timp
    5154 Cod
    9 Puncte
  • Dumitrescu de Hillerin Petru 2
    Dumitrescu de Hillerin Petru Aqua Team
    00:39:55 Timp
    5151 Cod
    7 Puncte
  • Geamanu David Rafael 3
    Geamanu David Rafael Aqua Team
    00:40:07 Timp
    4112 Cod
    6 Puncte
  • Zsigmond Darius Valentin 4
    Zsigmond Darius Valentin Bucharest Sport Club Elite
    00:41:58 Timp
    5017 Cod
    5 Puncte
  • Vasile Antonio Nicholas 5
    Vasile Antonio Nicholas Aqua Team
    00:41:88 Timp
    5202 Cod
    4 Puncte
  • Ciobanu Gabriel 1
    Ciobanu Gabriel Aqua Life
    00:34:61 Timp
    4095 Cod
    9 Puncte
  • Tatulea Rares 2
    Tatulea Rares Aqua Life
    00:36:48 Timp
    4408 Cod
    7 Puncte
  • Constantin Cristian 3
    Constantin Cristian Aqua Life
    00:36:93 Timp
    3368 Cod
    6 Puncte
  • Nae Gabriel 4
    Nae Gabriel Aqua Life
    00:37:37 Timp
    3427 Cod
    5 Puncte
  • Orezeanu Luca 5
    Orezeanu Luca Bucharest Sport Club Elite
    00:38:47 Timp
    4569 Cod
    4 Puncte
  • Pinzari Ariana 1
    Pinzari Ariana Aqua Life
    01:39:83 Timp
    4088 Cod
    9 Puncte
  • Crangasu Dania 2
    Crangasu Dania Petrolul Ploiesti
    01:46:66 Timp
    5253 Cod
    7 Puncte
  • Ionescu Andreea Laura 3
    Ionescu Andreea Laura Aqua Life
    01:47:49 Timp
    5474 Cod
    6 Puncte
  • Serghie Anamaria 4
    Serghie Anamaria Renovatio S.C.
    02:04:12 Timp
    6269 Cod
    5 Puncte
  • Marasescu Melania Violeta 5
    Marasescu Melania Violeta CSS 1 Bucuresti
    02:12:90 Timp
    4668 Cod
    4 Puncte
  • Cristea Andreea 1
    Cristea Andreea Bucharest Sport Club Elite
    01:39:61 Timp
    4363 Cod
    9 Puncte
  • Serman Larisa 2
    Serman Larisa Bucharest Sport Club Elite
    01:40:55 Timp
    3345 Cod
    7 Puncte
  • Gontaru Adriana 3
    Gontaru Adriana Bucharest Sport Club Elite
    01:41:47 Timp
    4943 Cod
    6 Puncte
  • Iancu Ioana 4
    Iancu Ioana Bucharest Sport Club Elite
    01:42:23 Timp
    4567 Cod
    5 Puncte
  • Postelnicu Maria Theodora 5
    Postelnicu Maria Theodora Bucharest Sport Club Elite
    01:43:86 Timp
    5019 Cod
    4 Puncte
  • Cernat Rares Constantin 1
    Cernat Rares Constantin Bucharest Sport Club Elite
    01:32:30 Timp
    4114 Cod
    9 Puncte
  • Popescu Vlad Stefan 2
    Popescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club Elite
    01:34:12 Timp
    4137 Cod
    7 Puncte
  • Sala Adrian 3
    Sala Adrian Steaua CSA
    02:02:34 Timp
    5642 Cod
    6 Puncte
  • Leorda Marc Nicolas 4
    Leorda Marc Nicolas Swimming Team
    02:20:60 Timp
    6234 Cod
    5 Puncte
  • Ivana Andrei 5
    Ivana Andrei Steaua CSA
    00:46:12 Timp
    5319 Cod
    4 Puncte
  • Blejan Ianis 1
    Blejan Ianis Bucharest Sport Club Elite
    01:23:32 Timp
    3421 Cod
    9 Puncte
  • Balaci Bogdan 2
    Balaci Bogdan Renovatio S.C.
    01:25:64 Timp
    4193 Cod
    7 Puncte
  • Ciobanu Gabriel 3
    Ciobanu Gabriel Aqua Life
    01:29:25 Timp
    4095 Cod
    6 Puncte
  • Marin Andrei 4
    Marin Andrei Aqua Life
    01:29:92 Timp
    4399 Cod
    5 Puncte
  • Ghenu Andrei 5
    Ghenu Andrei Aqua Life
    01:31:18 Timp
    4398 Cod
    4 Puncte
  • Vieru Rares Andrei 2
    Vieru Rares Andrei Aqua Team
    00:35:98 Timp
    3851 Cod
    7 Puncte
  • Vasile Antonio Nicholas 3
    Vasile Antonio Nicholas Aqua Team
    00:38:03 Timp
    5202 Cod
    6 Puncte
  • Saidac Alexandru 1
    Saidac Alexandru Renovatio S.C.
    00:35:17 Timp
    4189 Cod
    9 Puncte
  • Vasile Mihai Catalin 4
    Vasile Mihai Catalin Aqua Team
    00:39:53 Timp
    5154 Cod
    5 Puncte
  • Dumitrescu de Hillerin Petru 5
    Dumitrescu de Hillerin Petru Aqua Team
    00:39:60 Timp
    5151 Cod
    4 Puncte
  • Constantin Cristian 1
    Constantin Cristian Aqua Life
    00:33:34 Timp
    3368 Cod
    9 Puncte
  • Tatulea Rares 2
    Tatulea Rares Aqua Life
    00:34:31 Timp
    4408 Cod
    7 Puncte
  • Balaci Bogdan 3
    Balaci Bogdan Renovatio S.C.
    00:35:53 Timp
    4193 Cod
    6 Puncte
  • Nae Gabriel 5
    Nae Gabriel Aqua Life
    00:36:26 Timp
    3427 Cod
    4 Puncte
  • Marin Andrei 4
    Marin Andrei Aqua Life
    00:35:66 Timp
    4399 Cod
    5 Puncte
  • Nitu Theodora 1
    Nitu Theodora Hyperion Brasov
    02:40:74 Timp
    5526 Cod
    9 Puncte
  • Popa Roberta 1
    Popa Roberta Bucharest Sport Club Elite
    00:37:49 Timp
    4180 Cod
    9 Puncte
  • Udroiu Anastasia 2
    Udroiu Anastasia Renovatio S.C.
    00:37:79 Timp
    5603 Cod
    7 Puncte
  • Peruzzare Alexandra 3
    Peruzzare Alexandra Aqua Life
    00:39:98 Timp
    4085 Cod
    6 Puncte
  • Pinzari Ariana 4
    Pinzari Ariana Aqua Life
    00:42:78 Timp
    4088 Cod
    5 Puncte
  • Ionescu Andreea Laura 5
    Ionescu Andreea Laura Aqua Life
    00:42:85 Timp
    5474 Cod
    4 Puncte
  • Neagu Ilinca 1
    Neagu Ilinca Bucharest Sport Club Elite
    00:35:49 Timp
    4380 Cod
    9 Puncte
  • Stefanescu Andreea 2
    Stefanescu Andreea Bucharest Sport Club Elite
    00:35:59 Timp
    3418 Cod
    7 Puncte
  • Dan Maria 3
    Dan Maria Aqua Team
    00:36:29 Timp
    4666 Cod
    6 Puncte
  • Batel Aisha 4
    Batel Aisha Aqua Team
    00:39:43 Timp
    4372 Cod
    5 Puncte
  • Zama Ana Maria 5
    Zama Ana Maria Renovatio S.C.
    00:39:71 Timp
    5776 Cod
    4 Puncte
  • Peruzzare Alexandra 1
    Peruzzare Alexandra Aqua Life
    02:27:57 Timp
    4085 Cod
    9 Puncte
  • Gheorghe David Cristian 2
    Gheorghe David Cristian Aqua Team
    03:14:22 Timp
    5980 Cod
    7 Puncte
  • Ene Ciprian Alexandru 4
    Ene Ciprian Alexandru Steaua CSA
    03:19:71 Timp
    5988 Cod
    5 Puncte
  • Lungu Tudor 3
    Lungu Tudor Atena Sport Club Constanta
    03:18:69 Timp
    6188 Cod
    6 Puncte
  • Paltinisanu Luca Gabriel 5
    Paltinisanu Luca Gabriel Hyperion Brasov
    03:28:54 Timp
    6166 Cod
    4 Puncte
  • David Sebastian 2
    David Sebastian Aqua Team
    02:39:92 Timp
    5548 Cod
    7 Puncte
  • Kogalniceanu Teodor Stefan 3
    Kogalniceanu Teodor Stefan Aqua Team
    02:45:25 Timp
    5982 Cod
    6 Puncte
  • Saidac Alexandru 4
    Saidac Alexandru Renovatio S.C.
    02:59:39 Timp
    4189 Cod
    5 Puncte
  • Schiopu Rares 5
    Schiopu Rares Bluemarin Sport Club
    03:08:45 Timp
    5788 Cod
    4 Puncte
  • Constantin Cristian 1
    Constantin Cristian Aqua Life
    02:23:78 Timp
    3368 Cod
    9 Puncte
  • Nae Gabriel 3
    Nae Gabriel Aqua Life
    02:30:85 Timp
    3427 Cod
    6 Puncte
  • Giza Matei 5
    Giza Matei Renovatio S.C.
    02:51:56 Timp
    3360 Cod
    4 Puncte

Noutati

  • COVID-19 : Suspendare Competitii AMNB

    10 mar. 2020

    Datorita pericolului de raspandire a infectiilor cu Coronavirus, competitiile organizate de AMNB sunt temporar suspendate !

  • ANUNT

    12 sept. 2019

    ANUNT

  • Reguli Obligatorii la Concursurile AMNB

    7 mar. 2019

    Pentru buna desfasurare a concursurilor, Comitetul Director AMNB stabileste urmatoarele reguli minimale, obligatorii pentru toate cluburile participante

Profilul lunii

Momentan nu este niciun sportiv selectat.