Urmatoarea competitie 05.5.2018 - 06.5.2018

Cupa Prichindel - Copii 6-7 ani- Editia 2018

Perioada de inscrieri: 19.4.2018 - 29.4.2018

Rezultatele ultimei competitii Cupa Primaverii - copii 8-9-10-11 ani - Editia 2018

  • Sibiseanu Ana Maria 1
    Sibiseanu Ana Maria Aqua Team
    01:08:89 Timp
    2770 Cod
    9 Puncte
  • Predescu Simona Maria 2
    Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti
    01:10:05 Timp
    4353 Cod
    7 Puncte
  • Diamandescu Eliza 3
    Diamandescu Eliza Renovatio S.C.
    01:10:68 Timp
    3268 Cod
    6 Puncte
  • Nicolae Lorena Nicoleta 4
    Nicolae Lorena Nicoleta Aqua Team
    01:16:73 Timp
    3282 Cod
    5 Puncte
  • Ambrozie Ilinca 5
    Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club
    01:18:12 Timp
    2756 Cod
    4 Puncte
  • Toader Francesca 1
    Toader Francesca Bucharest Sport Club
    01:09:21 Timp
    2293 Cod
    9 Puncte
  • Eleonora Lambova 2
    Eleonora Lambova Swimming Club Dobrudzha
    01:09:50 Timp
    4511 Cod
    7 Puncte
  • Frunza Ingrid 3
    Frunza Ingrid Steaua CSA
    01:09:86 Timp
    3001 Cod
    6 Puncte
  • Andrei Iarina 4
    Andrei Iarina Aqua Team
    01:10:52 Timp
    1979 Cod
    5 Puncte
  • Mihalcea Maria Camelia 5
    Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA
    01:11:13 Timp
    3492 Cod
    4 Puncte
  • Gaman Alexandru Ioan 1
    Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti
    01:07:35 Timp
    2713 Cod
    9 Puncte
  • Avakian Karen 2
    Avakian Karen Aqua Sport Citius
    01:07:89 Timp
    2726 Cod
    7 Puncte
  • Urzica Andrei 3
    Urzica Andrei Aqua Team
    01:11:69 Timp
    3405 Cod
    6 Puncte
  • Apostol Petru 4
    Apostol Petru Aqua Sport Citius
    01:11:80 Timp
    3170 Cod
    5 Puncte
  • Iordache Tudor Andrei 5
    Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius
    01:12:03 Timp
    4401 Cod
    4 Puncte
  • Badea Robert Andrei 1
    Badea Robert Andrei Aqua Team
    01:06:09 Timp
    1966 Cod
    9 Puncte
  • Rado Veselinov 2
    Rado Veselinov Swimming Club Dobrudzha
    01:08:45 Timp
    2939 Cod
    7 Puncte
  • Sibiseanu David Andrei 3
    Sibiseanu David Andrei Aqua Team
    01:09:74 Timp
    1998 Cod
    6 Puncte
  • Craciun Achim 4
    Craciun Achim Aqua Team
    01:09:99 Timp
    3037 Cod
    5 Puncte
  • Mihai Rares 5
    Mihai Rares Aqua Team
    01:10:17 Timp
    3044 Cod
    4 Puncte
  • Mitrana Tania Andreea 1
    Mitrana Tania Andreea Dinamo Bucuresti
    00:37:16 Timp
    2741 Cod
    9 Puncte
  • Sibiseanu Ana Maria 2
    Sibiseanu Ana Maria Aqua Team
    00:38:21 Timp
    2770 Cod
    7 Puncte
  • Freciu Ayanna 3
    Freciu Ayanna Renovatio S.C.
    00:39:89 Timp
    3010 Cod
    6 Puncte
  • Lospa Tamara Ioana 4
    Lospa Tamara Ioana Aqua Sport Citius
    00:40:39 Timp
    3391 Cod
    5 Puncte
  • Neamtu Ioana 5
    Neamtu Ioana Bucharest Sport Club
    00:40:52 Timp
    3019 Cod
    4 Puncte
  • Maq Veselinova 1
    Maq Veselinova Swimming Club Dobrudzha
    00:35:65 Timp
    4513 Cod
    9 Puncte
  • Mihalcea Maria Camelia 2
    Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA
    00:36:82 Timp
    3492 Cod
    7 Puncte
  • Preotu Maria Antonia 3
    Preotu Maria Antonia Aqua Sport Citius
    00:37:64 Timp
    1991 Cod
    6 Puncte
  • Pirvu Mihaela Adriana 4
    Pirvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius
    00:37:67 Timp
    3229 Cod
    5 Puncte
  • Alemnaritei Alexandra 5
    Alemnaritei Alexandra Bucharest Sport Club
    00:38:01 Timp
    1980 Cod
    4 Puncte
  • Stoica David Alexandru 1
    Stoica David Alexandru Aqua Sport Citius
    00:36:28 Timp
    3169 Cod
    9 Puncte
  • Ivanof Alexandru Bogdan 2
    Ivanof Alexandru Bogdan Aqua Sport Citius
    00:36:42 Timp
    3171 Cod
    7 Puncte
  • Iordache Tudor Andrei 3
    Iordache Tudor Andrei Aqua Sport Citius
    00:36:74 Timp
    4401 Cod
    6 Puncte
  • Giuroiu Daniel Teodor 4
    Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti
    00:36:79 Timp
    2710 Cod
    5 Puncte
  • Urzica Andrei 5
    Urzica Andrei Aqua Team
    00:36:91 Timp
    3405 Cod
    4 Puncte
  • Dobre Cristian Andrei 1
    Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club
    00:35:45 Timp
    1939 Cod
    9 Puncte
  • Georgescu Vlad 2
    Georgescu Vlad Aqua Team
    00:35:46 Timp
    3043 Cod
    7 Puncte
  • Vitomir Novachev 3
    Vitomir Novachev Swimming Club Dobrudzha
    00:36:42 Timp
    4434 Cod
    6 Puncte
  • Despina Stefan Ionut 4
    Despina Stefan Ionut Aqua Vita Delta Tulcea
    00:37:76 Timp
    5219 Cod
    5 Puncte
  • Dragoiu Mihai Ionut 5
    Dragoiu Mihai Ionut Aqua Sport Citius
    00:37:84 Timp
    2963 Cod
    4 Puncte
  • Preda Irina Ana 1
    Preda Irina Ana Bucharest Sport Club
    01:25:07 Timp
    3096 Cod
    9 Puncte
  • Preslava Yordanova 2
    Preslava Yordanova Swimming Club Dobrudzha
    01:26:38 Timp
    4510 Cod
    7 Puncte
  • Lazar Timeea Maria 3
    Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club
    01:28:75 Timp
    2605 Cod
    6 Puncte
  • Argesanu Maria Alexia 4
    Argesanu Maria Alexia Aqua Sport Citius
    01:31:87 Timp
    2944 Cod
    5 Puncte
  • Alemnaritei Alexandra 5
    Alemnaritei Alexandra Bucharest Sport Club
    01:32:74 Timp
    1980 Cod
    4 Puncte
  • Craciun Achim 1
    Craciun Achim Aqua Team
    01:27:08 Timp
    3037 Cod
    9 Puncte
  • Bonciu Matei Stefan 2
    Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club
    01:29:03 Timp
    1946 Cod
    7 Puncte
  • Bulica Ioan 3
    Bulica Ioan Aqua Team
    01:29:42 Timp
    3106 Cod
    6 Puncte
  • Aron Mario Robert 4
    Aron Mario Robert Aqua Sport Citius
    01:30:41 Timp
    2205 Cod
    5 Puncte
  • Constantin Mihai 5
    Constantin Mihai Bucharest Sport Club
    01:31:87 Timp
    2632 Cod
    4 Puncte
  • Diamandescu Eliza 1
    Diamandescu Eliza Renovatio S.C.
    00:34:59 Timp
    3268 Cod
    9 Puncte
  • Predescu Simona Maria 2
    Predescu Simona Maria Dinamo Bucuresti
    00:34:91 Timp
    4353 Cod
    7 Puncte
  • Lospa Tamara Ioana 3
    Lospa Tamara Ioana Aqua Sport Citius
    00:37:80 Timp
    3391 Cod
    6 Puncte
  • Tutuianu Sara 4
    Tutuianu Sara Aqua Team
    00:37:98 Timp
    3263 Cod
    5 Puncte
  • Freciu Ayanna 5
    Freciu Ayanna Renovatio S.C.
    00:38:45 Timp
    3010 Cod
    4 Puncte
  • Frunza Ingrid 1
    Frunza Ingrid Steaua CSA
    00:34:36 Timp
    3001 Cod
    9 Puncte
  • Lachezara Apostolowa 2
    Lachezara Apostolowa Swimming Club Dobrudzha
    00:34:47 Timp
    4512 Cod
    7 Puncte
  • Niculae Teodora Ana Maria 3
    Niculae Teodora Ana Maria Aqua Team
    00:34:82 Timp
    2272 Cod
    6 Puncte
  • Toader Francesca 4
    Toader Francesca Bucharest Sport Club
    00:35:04 Timp
    2293 Cod
    5 Puncte
  • Lazar Timeea Maria 5
    Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club
    00:35:25 Timp
    2605 Cod
    4 Puncte
  • Gaman Alexandru Ioan 1
    Gaman Alexandru Ioan Dinamo Bucuresti
    00:33:29 Timp
    2713 Cod
    9 Puncte
  • Avakian Karen 2
    Avakian Karen Aqua Sport Citius
    00:33:68 Timp
    2726 Cod
    7 Puncte
  • Chirita Petru 3
    Chirita Petru Renovatio S.C.
    00:34:42 Timp
    2987 Cod
    6 Puncte
  • Giuroiu Daniel Teodor 4
    Giuroiu Daniel Teodor Dinamo Bucuresti
    00:34:63 Timp
    2710 Cod
    5 Puncte
  • Aldea Gabriel 5
    Aldea Gabriel Aqua Team
    00:35:37 Timp
    3049 Cod
    4 Puncte
  • Badea Robert Andrei 1
    Badea Robert Andrei Aqua Team
    00:31:58 Timp
    1966 Cod
    9 Puncte
  • Bonciu Matei Stefan 2
    Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club
    00:33:25 Timp
    1946 Cod
    7 Puncte
  • Rado Veselinov 3
    Rado Veselinov Swimming Club Dobrudzha
    00:33:67 Timp
    2939 Cod
    6 Puncte
  • Constantin Mihai 4
    Constantin Mihai Bucharest Sport Club
    00:34:38 Timp
    2632 Cod
    5 Puncte
  • Sibiseanu David Andrei 5
    Sibiseanu David Andrei Aqua Team
    00:34:47 Timp
    1998 Cod
    4 Puncte

Noutati

Profilul lunii
Gadea Claudia Steaua CSA
2001 Anul nasterii